Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csak gyorsan bekukkantok, adok magamról életjelet.
Elég szarul viselem a meleget, bár a mai nap picit jobb volt (ma "csak" 28°C-ig melegedett be a tetőtér...) Lassan, de biztosan haladok: most járok kb a tételek 1/3-nál. Remélem, végzek keddig.

Mindent nem volt időm visszaolvasni, de azért látom, zajlanak itt a dolgok.

Drukkoljatok Apának, 17 órától fog vizsgázni!!!

Kedden jövök, és akkor majd reagálok is mindenkinek!

Sok-sok puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Halihó!

Mellkasomon Roni, így elég nehéz írni, de csak így hajlandó aludni.

Ibi? Hogy vagy? Görcsök?

chrissy, köszi a képeket Szilviékről. Hogy mennyire hasonlít Levi az anyukájára, azta.... Én ebbe is megáfolom a közhiedelmet, miszerint a fiúk az anyjukra hasonlítanak inkább, Roni abszolult nem hasonlít rám, tiszta apukája. Martin milyen ügyesen áll már.

Kata, de jó hogy jöttél, hiányoztál ám! A hozzátáplálással rendeződött a kakigond? Édi lehet ahogy követeli a barackot. Remélem a tejci elég lesz a drágámnak. Tegnap elkezdtem szedni a bogyeszt, ma már 80-90-et eszik, eddig csak 60-70-et tudot kiszlopálni, bár azzal is elvolt. Köszi a jótanácsokat. "Babákat nézve mindig jó kedvem lesz. " talán nincs jó kedved egy olyan gyönyörűség mellet mint Geri?

Márti, köszi. Nem az a baj hogy nem alszik el magától, hanem hogy vagy 1 óráig altatom és amint lerakom felkel. És mivel ő is 3 óránként eszik (éjjel nappal, igaz este azért alszik) nem nagyon tudok semmit csinálni. (még jó hogy laptop-om van :D legalább nektek írogathatok) Arra én is kíváncsi vagyok hogy ez mikor fog ritkulni. Sajnálom a mellgyulladást, tudom milyen érzés, a lényeg hogy meggyógyultál. A tápszernek mi is örülünk hogy felírták a korházba, mert ha el kell mennem valahova van biztosíték hogy nem éhezik ha nem érek vissza. Nagyon jók ezek a képek :) Az utolsó elötti sírós a kedvencem, Roni is hasonlóan szokott csinálni.

Tand, köszi az infót Krisztáékról, remélem minden rendezősdik és jön ő is. Gréti nagyon ügyi kiscsaj, meglásd este se lesz gond.

Nati, 6 hetes kontrolra nem a babót kell vinni, hanem neked kell menni a nőgyógyihoz. A babát elvileg a körzeti dokinak meg kell néznie a hazaviteltől számított 6 napon belül, ez kötelző nem lehetőség. Utána 2 hónapossan kapja az első szurit. Már csak azért se értem a dokit mert beutalót kell írjon az ortopédiára amit 6 hetesen kell megejteni. Ja és alá kell írnod egy papírt amit ők küldenek a tb felé. A védőnő nálunk heti egyszer jön, de az kell is mert van egy csomó kérdésem ( napi egy tök fölösleges)

Enikő, drukk apácskádnak.

madiani
 
 


Doktorbácsinál azért voltunk mert azt mondta hogy menjünk ha 1 hónapos lesz. Hát mi mentünk. Megmérték 3660g (2920g-al hoztuk haza). Doki azt mondta hogy nem egy díjbirkozó de teljesen jó súlyú baba. Minden rendben volt vele, meghallgatta a mellkasát, megnézte a torkát, és a kis lábát, kukacát. Kb. ennyi, semmi extra nincs. 1 hónap múlva megint megyünk megkapja a szurit.

Csajok: kinek mennyit hízott 1 hónapos korára a lurkója? És ha mértétek és emlékeztek, mennyit evett egy szopikor?

madiani
 
 

 
 

Ani! Minden baba más! De Martint 2770-el hoztuk haza, itthon sárgult be, eleinte keveset szopizott, aztán behozta. Mi hetente mértük, egy hónapos korára 4050gramm volt, ami 1280gramm volt az első hónapban. Volt olyan hetünk, hogy fél kg-t hízott, de volt, hogy éppen megvolt a 15dkg. Ez változó mindenkinél.
Vendég
 


Ani, még annyi, hogy a "nagykönyv" szerint kilónként 150gr a napi mennyiség és ezt osztod a szopik számával. Mondjuk Roni kerekítve 4kgx 150gr=600gramm/nap és ha 8x szopik, akkor kb 75-öt kell ennie. De ha ennél többet vagy kevesebbet eszik, akkor sincs baj, ez csak a norma. Amennyit ő igényel, annyit egyen. Ne stresszelj ezen.
Vendég
 


Nagyon aranyos Levibaba!Remélem hamar tud majd jönni Szilvi is a költözködés után! :)

Márti!
Milyen sokat nőt Atibaba!Nagyon aranyos!

Pihiztem egyet! :) Most nincsenek görcsök! :) És most Gergő is mintha többet mocorogna!Na majd meglátjuk!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Köszönöm Chrissy, nagyon ari vagy. Igyekszem nem rágódni ezen. Valószínű nem éhezik a drága mert jóllakott csecsemő feje van szopi után. Ezt a statisztiki adatot én is olvastam valahol, na meg mondták is. Különben e szerint rendben is vagyunk :)

Találtam egy oldalt, mindenkinek ajánlom: www.lll.hu

madiani
 
 


Igazán nincs mit, Ani, örülök, hogy segíthettem. És tényleg ne rágódj, ők tudják mennyi kell a pociba. Mivel Martin már eszik többször naponta, neki se mindig kell utána a szopi, vagy csak keveset szopizik. Ő tudja, én nem erőltetem. Van, mikor alig eszik vmit, de van, hogy kétszer kell mernem neki ebédkor főzeléket. Uzsira gyümit eszik, vacsira már ehet megint főzeléket. De azt 8 hónapos kor után. Addig elég neki délbe a főzi, a többi szopi. De ameddig van tejci, addig elég az nekik, plusz a déli evés, de még messze vagy ettől.
Vendég
 


Elmegyünk keresztanyámhoz, később még benézek.

Ibi! Nagyon kiváncsi vagyok Geri mikor akar kibújni, de ha bármi van, üzenj bármikor, be vagyok kapcsolva.
Vendég
 


Kata: Szia :) Örülök hogy ennyire bejön a barack :) Én is imádom :)

Márti: Nagyon édi Ati baba :) Sokat nőt :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok

Ezer bocsi,nincs időm visszaolvasni.

Márti,Szilvi,Chrissyy
Édesek a gyerkőcök

Ildi
Nagyon szupik a 4D-s képek

Nibcsike
Sokat gondolok rátok!

Ani
Mi 2420 grammal jöttünk haza a kórházból és 12.17-én azaz kb 1 hónaposan mégcsak 3000 grammot nyomtunk ráadásul pelusban és bodyban.Aztán 01.21-én azaz 2 hónaposan már 4840 grammot.-igen jól írtam 1840 grammot hízott 1 hónap alatt.Tehát ne idegeskedj.6-7 hetesen nagyon meg fog ugrani az étvágya,az is lehet,hogy 1-2 napig sűrűbben kér majd cicit,ezzel beállítja magának a tej mennyiségét.
Vendég
 


Nati

nálunk is a háziorvos a pici dokija,de nagyon jó orvos és nagyon kedves.Úgy gondoltuk,hogy nem választunk külön gyerekorvost,majd ha úgy lesz elvisszük magánrendelésre.
A védőnő nálunk is mindennap itt volt az első héten,aztán hetente jött és mostmár havonta.
Vendég
 


Puszi Mindenkinek,jó éjt!
Vendég
 


Oh Gabi, nagyon köszönöm. Most aztán már tényleg megnyugodhatok :)

Roni 4. órája alszik egyhuzamban. A doktorbácsi azt mondta hogy nyugodtan klímázhatunk (csak ne Ronira fujjassuk a hideget), ugyanis a meleg úgyanúgy rossz a babáknak mint a hideg. Öszíntén szólva eddig nem mertük bekapcsolni. 24 fokra lehűtöttük a lakást és most nyugodtan alszik. Úgy látszik 3 fok ennyit jelent (eddig 27 volt)

madiani
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de nem tudtam annyira végigolvasni, ugyhogy előre is elnézést, ha valakinek nem reagálok.

Előszőr is, köszönöm szépen a dicsiket a KisCsabiról!

Úgy néz ki, hogy Dusán lesz a neve, de még nem mernék rá mérget venni.

Ildi, ha tényleg érdekel a vízitorna, akkor adnék egy telószámot, vagy én ha gondolod, jelzem én is, hogy rád is lehet számítani. Csodaszép helyen voltatok!!!Milyen nagy már a pocid!!!

Andesz, Chrissy, Judy, Szilvi! Gyönyörű babáitok vannak! Büszkék lehetettek rájuk! Irigyellek tiiteket.

madiani, köszi, remélem tényleg úgy lesz ahogy mondod. Nem progamozom magam szülés ügyileg, legalábbis negatív irányba semmiképp sem. Milyen édes lehet a kis Roni, hogy ahogy a karodban alszik.
andesz, úgy néz ki, hogy már csak 3 hetet dolgozom.

Rólunk: Én iszonyúan szenvedek, alig bírok menni. Nem tudom, hogy ez normális -e ilyenkor, mindenesetre elmentem ma a dokihoz. Egyből azt nézte, hogy nincs-e sérvem. Nem is a hasam fáj, hanem jobb oldalt alul. Talán a jobb ágyékom és kisugároz a lábamra, csípőmre. Kínszenvedés az is mikor egyik oldalamról a másikra fordulok. :shock: :cry: Egyébként minden rendben velünk.
Ránézett a doki, és totál be van fordulva a feje lefele. KÉrdeztem, hogy ez nomrális, hogy ilyen korán? Azt mondta hogy ez jó. Hát nem tudom. Bár mondjuk azt is mondta, hogy minden pillanatban változtathatja a helyzetét. Mindenesetre 3 napja már a fejjel lefele van. Bakker, nemsokára már a 30 hét jön!!!!!!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Gabi, remélem Bence jobban van már. Annyira édes !!!!

Ildi, de jó, hogy így megmutatta magát! Nagyon jól kivehető, édes a pici fiad! Egyébként minden héten lenne.

Judy, csatlakozom az előttem szólókhoz, drukkolok, hogy csak téves "riasztás" legyen. Ha nem vagyok túl tolakodó, meg lehet, hülyén hangzik a kérdés, de mi lesz, ha tényleg babó van ott?

Tündi, köszi az infót! Nem rossz két helyre járni?Mert én már tök unom. Egyébként hétfőn voltam Blaskónál, és volt UH-gép. Csoda. Én mondjuk azt nem értem, hogy ennyien ott vannak, nem igaz hogy nem tudnak abból a kevéske fizetésükből beruházni egy gépre?
Nagyon csini vagy!!!Szépen kerekedik a pocid! A kisfiad aranyos. Olyan huncut kis képe van! :D

Shellcat, bocsánat, kihagytalak az előbb. Nagyon édes a kisbabád.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Nibcsike, nagyon szorítok!!!!Kiváncsi vagyok, mikor akar jönni a kis Bence!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szia Alíz!

Hu Te csaj! Megijesztettél! Azt hittem már gond van. Persze gond az is hogy nem érzed jól magd és nem nagyon tudsz menni meg forgolódni. Nekem is nehezmre esett megfordulni anno, de szerencsére nekem ennyi volt csupán. Kitartást kívánok neked, már nincs sok vissza. Annak meg örülj hogy befordult, Roni is hamar befordult. Persze az is igaz hogy még forgolódhat. ;)

Nya, kár volt aggódnom. Most ettetem, mértünk is, 130g-ot evett :shock: , eddig a max. 90-en volt. Talán most kezd el hatni a bogyesz.

madiani
 
 


Itt van az a nagyon halovány tesztem. Mondjuk nem sokminden látható, mert nem valami szuper a gépünk. Szabad szemmel jobban látható.

Mindjárt visszaolvasok.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Madiani, köszi, aranyos vagy!!!Neked is ilyen "korán" befordult? Olyan hülye dolgok jutottak eszembe ezzel kapcsolatban, biztos a tudatlanságomból ered. Örülök, hogy ilyen sokat evett Ronibaba!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 



Alíz: 28. héten (pontosan 28+1-en) voltunk 4D-n, ott ezt írták a papíromra: "magzat koponyavégű fekvésben"
Nem vagy tudatlan, ezeket a dolgokat most tanuljuk meg hisz most vagyunk benne, ez teljesen normális. A félelmek (beképzelések) pedig bizonyos mértékig elfogadhatóak és normálisak, az lenne az abszurd ha nem aggódnál egy-két dolog miatt. Készülj fel: ez (mármint az aggódás) egyre roszabb lesz és örökké tartani fog.

A kisfiam bekajálásához még kaptam ajándékba egy dolgot: Nem kellet alatanom, magátol elaludt a hatalmas ágyában.

madiani
 
 


Na megyek fürcsizni, aztán visszakukkantok még kicsit, de utána aluka lesz mert elfáradtam ma.

madiani
 
 


Ani, akkor jó, megnyugtattál. Meg végülis ha gond lenne, a doki szólt volna. Virtuális jó éjt puszi Ronibabának. Arany szíve.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Chrissy,

Köszi a képeket Szilviről és Levi babáról. Nagyon édesen szunyókál. Kis zabálnivaló csöppség. :lol: :lol:

Tand,

Remélem nem lázasodik be Gréti baba. Nagyon szépen nődögél. Jó kis méretei vannak. :lol: :lol:

Márti,

Ati baba is egy kis tünemény. Nagyon jók a képek, főleg amelyiken csak pelusban van. Nekem az tetszik a legjobban. :lol: :lol:

Ibi,

Lehet éjszaka arra ébredsz, hogy újra görcsölgetsz és reggelre már meg is lesz a kis Gergő. :wink: :wink:

Enikő,

Remélem apának sikerült a vizsgája.
Hát nem csodálom, hogy nehezen viseled ezt a meleget pocakosan. Még a nem pocakosokat is nagyon megviseli, nemhogy azokat akik most várnak babót.

Ani,

Amikor Barbika kisebb volt ő is sokszor aludt a mellkasomon. Nagyon szeretik a gyerekek, valszeg a szívverés miatt. :lol:

Roni,

Nekem is nagyon fájt a lágyékom. Majd belepusztultam. Kitartás, már nem sok van hátra. :lol:

Hogy mit fogok csinálni, ha babó van???? Nem tudom.
Én ugye mindig is szerettem volna 4-et, de nem így és nem most, majd 3-4 év múlva ha már lesz egy kis házunk vagy nagyobb lakásunk.
Apa azt mondta, hogy 3 baba elég.
Az eszem azt súgja, hogy nincs elég hely és ugye ott van a piszkos anyagiak is. (bár az embernek arra van pénze amire akarja)+nem akarok itthon botrányt.
Viszont a szívem azt mondja, hogy tartsam meg, márha növekszik valaki ott bent. Szóval nem tudom. :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, lehet, hogy tényleg a kép minősége teszi, de én sem látok rajta még egy csíkot. Bár, ha Kata is látta.....élőben....
Nálam a szitu volt, hogy hiába csináltattam tesztet, nekem negatív volt. Aztán elmentem a dokihoz, és ő már látta UH-n a terhesség gyanuját. Akkor voltam kb 2-3 hetes. Szóval szerint a doki, vagy a vérvizsgálat konkrétabb, és megbízhatóbb.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Judy, tök megértem a dilemmát!!!Nem leszel könnyű helyzetben, ha mégis van babó. Biztos vagyok benne, hogy helyesen fogtok cselekedni, bár előbb derüljön ki, aminek ki kell derülni. Drukkolok, hogy az halvány csík, ne legyen az.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Judy, köszi hogy írtad ezt a melkasos dolgot. Gondoltam rá én is csak nem voltam benne biztos. Szeretem ha rajtam alszik, csak félek nehogy hozzászokjon és máshol meg majd nem alszik.
Nagyon nem könnyű helyzetbe vagy, nem is tudom mit csinálnék a helyedben.

Nya megyek aludni, holnap jövök. pusza jó éjt

madiani
 
 


Ha távolabbról nézitek, akkor valami halovány csík látszik. De majd megátom jövő héten.

Amugy vasárnap voltunk pecázni Bivalyoson, nagyon jó volt, Barbika is élvezte, hogy egész nap a szabadban volt.
Fogtak egy akkora csukát, hogy az csuda. Nagyon örültek a fiuk. Harcsapaprikásként végezte. :wink: :wink: :wink:
Dobok néhány képet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Alíz
Sajnálom,hogy ilyen fájdalmaid vannak,de talán jobb lesz majd-lehet egy kis úszás jót tenne.
Különleges és ritka név a Dusán-nem is hallottam még-ki választotta?Hogy fogjátok becézni?
Köszike Noel meggyógyult már (és nincsgond,szerintem mindenki kever Andeszal és sokszor Noelt is Bencével,ahogy Te is :wink: -végül is családban marad)

Ani
Örülök,hogy megnyugtattalak egy kicsit.Ilyenkor még nem tudod elkényesztetni a drágádat.Néha, ha jól esik nyugodtan altasd a mellkasodon-tuti nem fog rászokni.Mi is rengeteget aludtunk így-és nem okozott problémát.Örülök,hogy hatott a bogyesz is,de szerintem attól is lehet ,hogy megnyugodtál,hogy nem éhezik a kis drágád és egyből több lett a tejcsi .

Judy
Én nagyon halványan mintha látnék ott vmit.Szerintem nem nagyon szoktak tévedni ezek a tesztek,főleg ha már kettőn is láttad.Azért nagyon szorítok,hogy csak vak lárma legyen.Nagyon nem lenék a helydben.Én teljesen megértelek,ha nem vállaljátok be,hisz hely sincs nagyon a lakásotokban...háát nem is tudom én mit tennék.Amúgy Barbika szopik rendesen?Mert azt hallottam,hogy ha teherbe esel akkor más lesz a tej íze és nem is fogadja el a pici a cicit.
A képek nagyon jók.Barbika megint nagyot nőtt és rengeteget változott :wink: -nagyon cuki baba.A fiúk is helyesek...Na és nem semmi ez a fogás :shock:

Na pusza
Vendég
 


Néhány kép:

Apával:
Kép

A tónál:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Martin 6 óta fent van, viszont éjjel nem volt fent.

Gabi! Nagyon jó képeket teszel fel, tündéri Noel, ahogy élvezi a pancsit. És a veletek készült képek is jók.

Alíz! Sajnálom, hogy nem igazán érzed jól magad, de azért próbáld élvezni a terhességet.

Judy! Nem igazán találok szavakat, én sem tudom mitévő lennék a helyedben. De sokat gondolok rád! Nagyon jók a képek! Barbika tündéri, a srácok is na és az a csuka, nem semmi. Finom halacska!

Ani! Nekünk is sokat aludt a mellkasunkon, de ő hasfájós is volt, aztán ahogy apa visszament melózni, visszaszoktattam, hogy a kiságyba aludjon el. Nehéz volt, de pár nap alatt már csak kevés sírással, de elaludt. Aztán rájött arra, hogy jobb neki, ha az esti szopinál elalszik és csak be kell tenni a kiságyába.
Vendég
 


Jó reggelt!

Judy, fantasztikusak a képek és hogy Barbika mekkorát nőt, gyönyörű. Na és fincsi volt a "halacska", szép nagy példány volt.
És látom Bazsi se tudja elég korán kezdeni :D ;)

Gabi, nagyon köszi (most reggel is 100g-ot evett :) ). Akkor kényesztetem magam is még kicsit azzal hogy sokat van a karomban. Nagyon jók a képek, az első a kedvencem. Noel biztos nagyon élvezte a pancsit.

Chrissy, köszi. Ezek szerint pár nap alatt vissza tudtad szoktatni? Pár napot én is kibírok, ha sír.
Akkor este jót tudtatok pihizni? Pedig vihar is volt.

madiani
 
 


Csajok én majd csak este tudok jönni, mert megyek szolizni, vásárolni meg kérek időpontot csípőszűrésre. Drágámat addig lepasszolom a nagyinak, aki már alig várja hogy vigyem.

Ibi? 2 in 1?

Nati? Hogy vagy?

madiani
 
 


Ani! Jó szolizást és kellemes napot, este várunk!

Nibcsike? Egybe vagy még?

Nati! Te hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Még este meg akartam írni, de a babanet nem engedett belépni.
Köszönöm a drukkokat Apa nevében is: 83%-os tesztet írt, úgyhogy nagyon büszke vagyok rá!

Na megyek is tanulni, hogy a nyomdokaiba léphessek! :lol:

Puszi Mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Ja, Ani! Apa éjszakás én meg este csináltam meg mindent, jó későn feküdtem, de jót aludtam. De így is korai volt a 6 óra, alig tudtam felkelni, bár egy jó fél órát eljátszott még a kiságyban. Aztán meg csak azért nyvalygott, mert pelust kellett cserélni, utána minden ok volt, játszott tovább.
Vendég
 


Enikő! Gratulálok apának, nagyon ügyi volt. Milyen tesztet kellett írnia? Lehet írtad már, csak elkerülte a figyelmemet?
Vendég
 


Sziasztok jó reggelt! :)

Judy: Ezen én sem látok második csíkot. Biztio hogy ott van? :) Jó jó. tényleg élőben biztos más.

Ani: Szupi! :) Örülök hogy babócád egyre többet eszik és teli pocóval elégedetten az alvás is simábban megy :) Szuper!
mellkasodon alvásról: Élvezd ki amíg lehet mert nemsokára anya ne piszkálj, ne adj annyit puszit... stb lesz :)
Lényeg, hogy én is imádtam ha ott fekszik, és nem volt belőle gond :)

Roni: Sajnálom hogy ennyire fáj az oldalad. És mit lehet tenni? Mit mondott a doki mi legyen?

Enikő: Hogy sikerült apácska vozsgája?

Judy: Ha mégis baba lenne az - márr elnézést - nem a te hibád avagy nem csak a te hibád. Ezzel a párod is tisztában van gondolom.
Persze bizti nem lenne könnyű döntés, de szerintem a párod is máshogy hozná a döntést így HA már babó lenne, mint hogy terv szerint jöjjöne vagy nem...
Drukk természetesen megy hogy ne egyen (még :) ) babó.
A képek nagyon szpuerek. Nagy pecások a fiúk ahogy látom és ügyesek is. :)

Gabi: Nono nagyon édi és örülök hogy meggyógyult a kis mosolygós :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Velünk egyébként sok történés nincs. Páromon megint kiaakadtam., Kicsi fiammal megettek egy nagyon fini csokit és meg se kérdezték tőlem kérek-e. Kezdek elkedkenyedni hogy miért is ennyire figyelmetlen a párom velem. :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Judy: Barbika nagyon szép kis hölgy :) !!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt,

Gabi,

Örülök, hogy Noel meggyógyult, remélem mostanában nem kell doki környékére mennetek.
Nagyon jók a képek, gyönyörűséges fiad van. :lol: :lol: :lol:
Látszik apa mennyire imádja őt.

Barbika szopik rendesen, illetve többször kevesebbet, gondolom a nagy melegtől. Tegnap Katánál lemértem 6840 gr volt, szépen hízokat, persze most már nem 70-80 dekákat, de a havi fél kiló megvan, és ez elég is. 6 hóig szeretném csak anyatejjel táplálni. Szerencsére nálunk nem okoz a kaki gondokat mint szegény Geri babánál.

Chrissy,

De kis rendi baba Martinka, hogy hagy benneteket aludni. :lol: :lol:

Ani,

Hát igen, muszáj volt Bazsit sörrel a kezében lefényképezni. Nem hagyott békén vele. Csak aztán rá ne kapjon nagykorában. :wink: :wink:
De jó neked a szolizás miatt. Én is terveztem már hogy elmegyek hogy le ne égjek a nyaraláson, de hát még mindig nem jutottam el. :wink: :wink:

Enikő,

Gratulálok apának. Ügyi volt.
Neked meg jó tanulást kívánok. :lol: :lol:

Tündike,

Tudom, hogy nem vigasztal, de az én párom sem egy figyelmes ember. 1x jött el velem uh-ra, csak akkor simizta meg a hasam, ha szóltam neki, magától eszébe sem jutott. Az egész terhesség alatt szinte semmit nem segített nekem. Egyedül takarítottam, mostam, főztem, sőt végig én cipeltem a bevásárlószatyrokat is fel a 4. emeletre. Még a kocsit is mindig én mostam nagy pocakkal. Neki nincs jogsija, és mindig azt mondja, hogy a kocsi az enyém, akkor bajlódjak vele én. Ő ritkán ül bele. Persze ez nálunk mindig is így volt, de hát a terhesség alatt az ember érzékenyebb és jobban felvettem a dolgokat. Nagyon sokszor vitatkoztunk e miatt a 9 hónap alatt. Egyébként most is hogy mutattam a tesztet neki, ugy rám förmedt, hogy ne is gondolj a 4. babára, hogy szinte egész este sírdogáltam magamban. Tudom, hogy sosem szoktam panaszkodni, de hát baromira nem fenékig tejfel az élet nálunk.
Bocsi, hogy panaszkodtam, csak azért írtam, hogy nem vagy egyedül.

Amugy ma reggel sikerült hőt mérnem, mert Barbika tovább aludt mint én, és csak 36,7. Ugye 37 körül kellene lennie, egy kicsit azért megnyugodtam, hogy talán tényleg csak valami szellemcsík. Most egy hétig nem is akarok erre gondolni, mert már mindenhol csíkokat látok. :lol: :lol: Élek ugy mintha semmi nem történt volna, aztán majd jövő héten végleg kiderül. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


ezt a képet most csináltam. Gyerekek ülnek a kupi tetején, nézik a tegnapi meccs ismétlését, és marhára elvannak. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Még 2in1-ben vagyok!Tegnap éjjel görcsölgettem egy kicsit de elaludtam számolgatás közben. :) Viszont éjjel a viharra felébredt kisGergő és nagyon mocorgot alig birtam megnyugtatni(simogattam a pocakomat)még apácska is próbált segíteni!Nemtudom mi történt vele! :roll: Most meg fej fájásra ébredtem! :cry: Lehet hogy Gergő megvárja a holnapot!? :lol:

Alíz!
Nekem is már a 28.héten be volt fordulva a pici, és azóta is úgy van!Ne agódj! :)

Gabi!
Noel nagyon aranyos, biztos nagyon élvezte a fürcsit! :P

Judy!
Nagyon szépen nő Barbika!Nagyon édes! :P Szép fogás volt a fiúk részéről! :wink:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Judy!
Drukkolok az egy csíkhoz! :) Remélem már itthon leszek mire kiderül! :)

Enikö!
Gratula a párodnak!Neked meg mennek a drukkok!

Tündike!
Remélem az én párom nem lesz ilyen figyelmetlen! :) :) :) Most még nem az, mióta terhes vagyok azóta mindig érdeklödik!Lehet hogy majd a másodiknál már vagy az idö múlásával ez majd változni fog! :? Na majd meglátjuk! :shock:

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Judy: Sörröl jut eszembe, hogy Barnus nyaraláskor az étterembe sört akart inni mert apuci azt iszik. Én meg kértem neki persze alkohol menteset. Hogy húzta a száját, azóta sem kért :)
A párodat meg fenékbe kellene billenteni. Mondjuk az enyémet is ...
Drukk drukk drukk szellemcsíkért... Negyediken laktok? Nektek is halos a lakás? Merre fele?
A kép isteni! :) Három Manó együtt :)

Nibcsike: A párom hiszi hogy tök figyelmes... Észre sem veszi ezeket a dolgokat, vagy én reagálom túl mert ez is lehet, de nekem megbocsátható most. :)
Gergő bebe holnap elindul a nagy világba meglásd! :) Összepakoltatok mindent? Apácska hogy viseli?

Eszembe jut egy sztori mennyire másként élhetjük meg a dolgokat.
Barni születésekor 5 napig rendszeres jósló fájásaim voltak (vagy igen enyhe vajúdás kezdődött). Mivel rendszeres volt 3 percenként, így bár nem voltak erősek a fájások bementünk a kórházba. Ott is fogtak.
Párom hazament én meg egész este a vajúdóban voltam. 10 fele unatkoztam és gondoltam megcsörgetem mit csinál. 3. csengésre felvette. Mondtam neki:
- Szia! Mit csinálsz? Hogy vagy?
- Aludtam, felriadtam, pucéran állok a nappali közepén megyünk szülni? - mind ezt riadtan :)
Akkor esett le hogy szegényke mi másra gondolhatott volna... :) Elképzeltem a szitut hogy szíve a torkában azon gondolkozik hogy jut ki Mórra, de a nappaliba azért kirohant :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


bebe az baba akart lenni :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ibi,

Most már bármelyik pillanatban megérkezhet kicsi babód. :lol: :lol: :lol:
Persze tudom ilyenkor vánszorog az idő, de drukkolok, hogy még ma előbújjon. :lol: :lol:

Tündike,

A multkor Danika kóstolt bele az én alkoholmentes sörömbe, de ő utána még mondta is, hogy mmmm...de finom kérek még. Persze nem kapott, még az hiányzik, hogy mondogassa a suliban, hogy sörözött. :lol: :lol:

Jópofa lehetett a párod, el tudom képzelni ahogy ott áll semmiben és riadtan azt sem tudja hol van. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szerintetek nagy a hasam? Mindenki azt mondja :( Annyit híztam ?
:(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?