Új privát üzeneted érkezett!

Könnycsepp

Egy könnycseppen át
teljesen más a világ,
elmosódik a táj,
sírásra görbül a száj.

De múlik a felhő,
s feltűnik egy szivárvány,
hogy újra láss,
hogy megint mosolyogjál.

Mosolyt hoz és reményt ad,
hogy megtaláld önmagad,
bízva bízz és szeress,
s megtaláld, aki Téged szeret.
trécsi
 
 


Trécsi Milán nagyon ügyes,ahogy írtad! :lol:

Friss képeknek mindig örülünk ám!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én tegnap milánóit főztem,de ma még nem tudom mi lesz..,mert bele kell kalkulálnom a tornacipő keresését..

A rakott z.bab-ot imádom!Nem rossz ötlet!
trécsi
 
 

 
 

Milánói nyammmm! :P
Én általábban 2 napra készítek kaját,mert délben egyedül eszek,és apjuk meg csak akkor eszik,ha hazaér!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Én is nagyon csodálkoztam,mert még nem csinált ilyet.Biztos anyuék tiszteletére tette! :lol:

Tudom h sokkal futkosósab lesz ha mászik,meg ül..de talán jobban ellesz..Mostmár utál feküdni,ahhoz meg írtó nehéz h cipelgessem állandóan.
trécsi
 
 


Hát aztán még,ha nehezebb lesz!
Gabika már közel 10kg és imádja,ha repülöst játszunk,nekem meg a kezem nem bírja sokáig! :lol: De simán ki lehet a baba mellett izmosodni!Meg se érzem már,ha 10kg emelek! :P Előtte meg! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nálunk nincs olyan kaja,ami 2 napig tartana!:))

Mosni nekem is kell,Armandot már nem is engdtem abba a kabátba elmenni,de érdekes h neki fel se tünik h tiszta fal meg sár..
Lázad h nem akar másikba menni:)
Sajna nem nyert..))
trécsi
 
 


A repülős dolog nálunk is menő:)))

Eskümár fogok venni egy digit.gépet,mrrt általában telóval elég gyatra a minőség..A kamera meg kötött dolog.

Azt is apjukj szeretett volna tavaly,de autósmagnót kapott helyette.Húzta is a száját,de ezt most nem mesélem el:)
Nem idegesítem magam tovább!
trécsi
 
 


A digitális gépek tényleg nagyon jók,és egyre olcsóbbak lesznek.
Mi 2 éve vettük a mienkét több,mint 40.000ért,most meg már olcsóbban is kapsz! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jaj de nics kedvem dolgozni:(csak ide oda kattintgatok..

Tényleg Viki mi van a diktálós melóval?

Niának sikerült vmit találnia?

Oh oh egy rendőr volt az álmom..:)))
Tényleg Ti h álltok ezzel a "vonzó egyenruhás dologgal"?

Gondolom Kia tudna mesélni)

Na felkeltette Milánt a kaputel.Jött a futár.
Minap telón megkerestek,beteg gyrekeknek gyüjtenek,hát gondoltam segítek:)és jöttek a pénzért meg hozták a papírt róla.
trécsi
 
 


Kibontom és megyek eteni..Igyekszem még visszatérni))

Vhol nézek majd egy gépet és kiakasztom apjukat:)))hahahha

Mindig azt mondja h herdálom a pénzt:)addig ne szóljon ,míg nem az ővét költöm :lol:
trécsi
 
 


Egyenruha?! Hát nekem annyira nem ............
Maradok a henteseknél! :lol:

Kaputelefon nálunk is legtöbbször felkelti Gabi babát! :?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


csak egy paksamétát küldtek h ki vagyok,mire adtam,kinek segítenek egyebek...
Remélem oda is kerül..
Ilyet igy még nem csináltam,de bízom benne h jó helye lesz..
Ne legyen igy,de mindig arra gondolok h az én gyerekeimnek is jól jönne ha...
De isten ments!!!!!
trécsi
 
 


Armand mánijája h ha hazaér felcsenget h itthon vagyok e:)de hol lennék?hisz Őt várom!
De ez vmi megnyugvás neki,kulcsot még nem adok neki,de szorgalmasan várom mindig!

És persze Milán mindig pont akkor alszik el..Murphy
trécsi
 
 


Nekem nagyon bejönnek:)tűzoltók,rendőrök,kommandósok ilyesmi

Na tényleg megyek,mert mindjárt felváltja a csendet az üvöltés:)))
trécsi
 
 


Jól vagyok köszönöm :):):):):)Még sosem volt ilyen de utána olvastam a neten és a nők nél minden 5. nek igy fáj a tüszőrepedés

Boszi: apu liftszerelő és sajnos ő is dohányzott a liftben nagyon rossz dolog és megértelek hogy igy reagáltál az egészre csak az a baj hogy mostanábanannyira nem figyelünk mi emberek egymásra hogy az már szörnyű.És sokszor ez szülői nem nevelés hogy a mai fiatalok ilyen szemtelenek sajnos egy fizetésből nem lehet megélni igy a szülők több helyen dologzni a gyerekeket meg az utca nevelei és innentől kezdve csak gördül tovább ezért van hogy ha kiteszel egy papírt sajnos köpnek rá bezzeg ha nekik születik majd gyerekük ők fognak ugyanezért a legjobban kardoskoni mármint hogy ne dohányozzanak a liftben :):):):)

Trécsi munka még nem sikerült sajnos nagyon lusta vagyok ez egy rossz szokásom és még nem jártam utána a viki féle munkának sem. más meg most nem nagyon van. majd iwiwen lehet kiírom az üzifalra hátha tud valaki majd valami ilyen jellegű munkát.

Párod nem semmi nálunk apa nagyon el volt kényeztetve anyukája mindent megadott neki amit a száján kimondott na ez hogy összeköltöztünk megszünt. amikor porszívózott meg fözött sütött az anyja volt megdöbbenve a legjobban hogy otthon ilyeneket nem csinált :):):) én meg nem is kényeztetem én sem voltam soha ha éhes voltam magamnak kellet megcsinálni stb mindegy de legalább már Gabi is rájött hogy magad uram ha szolgád nincsen :):):):)De szerintem te semmiképpen nem vagy hibás :) a fiad zaklatóját jól lerendezted reméljük nem lesz több ilyen.

nika70
Salgótarján
 
 


Ne vessetek meg érte,de most h visszaolvastam...rájöttem h mit sugallnak a gondolataim...

Ábrándozás vkiről...

Na elhallgatok inkább.
Ez csak nekem tünt fel vagy Ti csendben nem szóltok?:))
trécsi
 
 


Meglepett a védőnő minket! Itt volt egy órát...

Fanni közben elaludt, én meg ma még nem ettem... Ti meg megint egy oldalt irtatok :lol:

Képzeljétek azt mondta a védőnő, vegyünk cipőt Fanninak. Mert hogy már nagyon sokat áll, és itthon legyen mindig cipőben, ami fogja a bokáját. Szóval most kereshetek. Boszi, TE hol is vetted? (rendelted?) Beszéltünk a kajáról is: reggel-este szopi, délelőtt főzelék, aminek a maradékát adjam oda neki délután, ha az kevés akkor pépet is. De egy üveg főzeléket egyen meg Fanni egy nap. Hát ma kipróbáljuk.
Volt egy ötlete az éjszakai ébredésekhez is: este szoptassam meg, és hagyjam ott anyuéknál aludni (ha anyu bevállalja). Így ha felébred és sír, nem tudom megszoptatni, és kénytelen lesz anyutól elfogadni a vizet... Ez nekem nagyon drasztikusnak tűnik. Ráadásul anyut jól megszivatnám vele :shock:

Egyenruha: 7 évig volt rendőr barátom. Hát nem mondhatnám hogy vonzott az egyenruha, sőt a beosztásától mindig ki voltam akadva. Minden 4. nap éjszakás volt... Mostani párom kereskedelemben dolgozik. Erről jut eszembe, ő ugyebár a Tesconál osztályvezető, és tudtátok, hogy nyáron nyilik a Bécsi úton egy Tesco? Most megpróbál átjelentkezni oda, mert az kocsival 10 perc lenne, és a benzinköltség is jóval olcsóbb lenne. Reméljük sikerül neki.
A tűzoltókat viszont én is nagyon szerettem gyerekkoromban, de nem tudom megmondani miért. Biztos mindig füst szaguak lehetnek :lol:

Munka: nem csináltam meg, és szerintem nem is fogom már. Nincs kedvem, és mivel nagyon keveset fizet, nincs ami motiváljon... Ráadásul mindjárt igazi meló lesz, elég lesz az nekem.

Többiek? Kia? Helga? Fiora?

horvviki
 
 


Trécsi: kiről ábrándozol Te itt csendben? :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Egy olyan vkiről aki tisztel,megbecsül és szeret!
trécsi
 
 


Viki mi SUPI+ gyerekcipőt vettünk Gabikának.

www.szupercipo.hu

Itt tudsz érdeklődni,és kérésre el is készítik,és ki is küldik,nem kell érte menned! :wink:

Trécsi nekem sem tűnt fel,hogy álmodozol vkiről,de ilyen helyzetben,teljesen jogosnak tartom,hiszen te is nő vagy,neked is jól esik egy kedves szó....stb :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki én azt hallottam pár éve,hogy itt a lakótelep közelébe terveznek TESCO-t! De lehet semmi sem lesz belőle! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek anyukám nem jól van egész nap! :(
Semmi nem marad meg benne! :?
Most hazament,mert nem bír így dolgozni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: köszi a cipős infot. A békásmegyeri Tescoról már én is hallottam, de arról még semmi hir bent náluk, hogy mikor épülne meg...
Lehet anyukád is elkapott egy fránya virust... :(

Trécsi: fel a fejjel! Próbáld a pároddal megbeszélni, hogy Te ezt várnád el tőle: tisztelet, szeretet, megbecsülés. Valamiért csak összejöttetek, nem? Hol van a régi nagy szerelem? Kérdezd meg ezeket tőle :wink:

Pár kép az álló Fanniról. (Bocs, ha sok..)
Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Na a tízórai megvolt:)

Viki!Szülői szemmel én is drasztikusnak tartanám,de szerintem van benne vmi..Ha anyudnál elfogadja pl. a teát,akkor tényleg csak szomjas.
Igy viszont tudja h odaveszed magadhoz..

A cipő nem rossz dolog.A piacon van egy jó cipős,nem gagyi cipőket árulnakl,esetleg megnézhetnéd ott is..

Én ma mindenképp megyek tornacsukáért,ha gondolod mehetünk együtt.

Boszi!Mi baja lehet a Mamádnak?Reméljük nem aza az uj vírus amit tegnap mondtak?! :?

Nika!Ezek szerint mégiscsak én rontottam el!:(
Nem is értem h fordulhat ember ekkorát!
Ő is "anyuci kedvence"
trécsi
 
 


Oh Viki ezek a képek nagyon jól sikerültek!!!)))
olyan cukin vigyorog rajta Fanni!Igazi boldog baba!

Azt meg h ilyen szépen áll,levagyok döbbenve!..na és picit irigykedek.. :oops:
trécsi
 
 


Trécsi: nézd az hogy te próbáltad megteremteni neki amit megszokott az nem rossz dolog. Viszont mostmár két gyerek van és sokkal nagyobb felelősség ifógenis vegye észre hogy nem egyszerű mindt rendben tartani. és még mosolyogj is.

nika70
Salgótarján
 
 


Milán itt csücsül az ölembe és együtt nézzük Fanni képeit:)
trécsi
 
 


Nika sajna Ő nem lát tovább saját fáradtságán..
Tőlem meg megkérdi h mitől vagyok fáradt?

Ha netán elkezdem sorolni vagy nem hallgat meg vagy azt mondja h menjek én is vésni!(villanyszerelő)

Nem érdekelne az egész,ha legalább emberszámba venne..,de igy rohadtul kiábrándító.És nem tudom visszatudom e még fordítani a dolgokat.
Nincs erőm se küzdeni se újrakezdeni. :cry:
trécsi
 
 


Szegény Fiora rögtön ennyit lát belőlem első nap..kicsit cink :oops: sorry..
trécsi
 
 


Jóétvágyat Mkinek!:))

Elég borús idő van...
trécsi
 
 


Trécsi! Sajna ma nem jó nekünk, mert megyek a megrendelt kontaktlencsémért a Duna Plazaba. Fanni meg anyunál lesz. Jövő héten mindenképp sétáljunk együtt, meg hát lesz megint babatali. :lol:

Mondtam anyunak a védőnő ötletét, azt mondta holnap kipróbálhatjuk. Mivel én úgyis megyek az osztálytalira, Fannit megpróbálja elaltatni mire én megjövök, de azért biztonságképpen aludjak én is ott, de megpróbáljuk úgy, mintha ott se lennék... Csak hát igy apa marad egyedül éjszakára... :( Na még meglátom.

Ja, Trécsi, mesélte anyu, hogy találkoztatok. Hát ő ilyen... Mindig mindenkivel szóba elegyedik... Megismert a képekről, mert mutattam neki a babatalis képeket...

A gyerekek miatt mindenképp meg kéne próbálnotok mégegyszer. (De ez csak az én véleményem, de biztos nem tenne nekik jót megint a környezetváltozás, főleg Armandnak... Próbáljatok a régi szép időkre emlékezni! Meg hát kikapcsolódásképpen menjetek el sétálni, moziba... esetleg a gyerekekre vigyázhatnának a nagyszülők...)

horvviki
 
 


Nem baj Viki,majd akkor jövőhéten!

Sok kedvem nincs kimozdulni,ha már lent vagyok elszáll,de lemenni?!

Közel sem ilyen egyszerű h csak csomagolok és megyek..Sokmindent áldoztam fel én ezért.Meg nem tenném meg ezt Armanddal megint!
Változtatok ahozzáállásomon,megpróbálom kivívni a figyelmet és tiszteletet és majd meglátjuk.

Bár hozzáteszem Armand nem sírna utána..
Lehet h ennél súlyosabb helyzetekre mondják..h inkább egyedül "boldogan",mint kapcsolatban boldogtalanul.

Meglátom mit tehetek.Nem hiszem h jó stratégia ,de ma ugy döntöttem nem csinálok semmit!Na jó mosogatok,meg mosok..de nem főzők és főleg nem tálalok!
Kifáradt az agyam.

Még jó h Milánom alukál...
trécsi
 
 


Szerintem Viki ez a megoldás a legoptimálisabb Nektek!Ott alszol,de csak végszükség esetén mész oda.
Aranyos anyukád h ennyire besegít!Hasonlóan szóba elegyedős vagyok:)
A fiam mindig kérdezi..Anyu te mkit ismersz?:))
Pedig nem,csak éppen megismerem:)
trécsi
 
 


Ez is egy jó módszer Trécsi :wink: Legalább meglátja a párod, hogy mennyi mindent megcsinálsz, és mi van ha nem csinálsz semmit :wink:

Fanni már fél 11 óta alszik... :shock: Nem szokott ennyit aludni. Már ebédelni kéne, de hagyom hagyj aludjon, legalább én is pihenek.

horvviki
 
 


Helyes!Pihenjünk!
Én is aludnék most egyet,de nálam félóra-óra ártalmasabb.:)

Valljuk be Viki,ezt még 1 napig lehet csinálni,de nem gondolod h igy akarok élni?!:))
Ő nem fogja helyettem megcsinálni!Arra várhatok)
trécsi
 
 


Az elöbb keresgettem anegbecsülésről vmi idézetfélét h elküldöm neki emilbe..
De eszembe jutott h a szülés után,mikor depis voltam akkor is küldtem és el se akarta olvasni..És megkért h ne küldjek neki ilyen baromságokat.

Szóval nem stapálom magam:)
trécsi
 
 


Sziasztok!

Trécsi
Sajnálom, hogy ilyen a párod :(
Neked sincs kevesebb munkád, mint neki - sőőőt....
Beszélgess el vele, hogy ő mit akar tőled? Miért ilyen?
Vagy már megtetted?
Örülök, hogy a fenyegető fiúval nem lett semmi gond.
Most már talán visszább vesz..

Nika
Ügyes vagy, hogy neked sikerült megváltoztatni "anyuci pici fiát".

Szerencsére az én férjem nem olyan.
Bár az előző felesége miatt még van mit csiszolni rajta :P

Az egyenruhás emberek? Jó sok ilyet ismerek :P
Nem mindenkinek áll jól :wink:
De van, akit úúúúgy megváltoztat - pozitív irányba :lol:

Fanni nagyon ügyes és szép!!! :wink:

Boszi
Jobbulást anyukádnak!

Szerkesztek mai képeket, Levi most levegőzik.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Főzés
Apa (sajna csak ritkán) leadta a rendelést estére :lol:

Tojáslevest és sült husit akar...

Fiora
Hogy álltok a költözéssel?

Mai kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Megvolt a mai séta is. Elég korán,12:20kor már le is mentünk,mert előbb kért enni! :lol:

Ismeritek ezeket az új termékeket: én vettem mindegyikből 2-öt :P A MATCH-ban akciós!
Kép
Kép

Tércsi nagyon sajnálom továbbra is,hogy nem megértő a párod veled,mert szerintem nem lehet összehasonlítani egyáltalán a te munkád az övével! :roll: Remélem és bízom benne,hogy jobbra fognak majd a dolgok fordulni! :wink: Mindenesetre jövő héten babataléi,ahol jót tudunk majd beszélgetni! :wink:

Kia nagyon cuki Levi baba! :P

Viki nem semmik ezek az állós képek! Nagyon ügyes a kisasszony!!! :P

Gabika most alszik,apa nemsokára ér haza,én meg pihizem.
Anyum továbbra sincs jól,csak feküdni tud. Ráadásul egyedül 2en a mamával,aki szintugy ágyhoz kötött. :(

Ma láttam egy új újságot: Micimackós+jár hozzá egy lapos tányér+1 villa és csak 290Ft az első szám! :) 2 hetente jelenik majd meg! Szóltam apjuknak,hogy vegye már meg Gabi babának! :lol:

Voltam a postán és Dm-ben is. Hát a Dm-ben azt hittem sose kerülök sorra,pedig 1 ember volt előttem. A nőci kitalálta,hogy még nem tudom mit akar venni,és elküldte megnézetni az eladót,hogy van-e. Akkor először 3-at kért,utána meg 5-öt,és vmit nem is kért,és sztornozni kellett neki! :twisted: Ja és edébjeggyel fizetett,amit 1-vel tépkedett ki,azt hittem megüt a guta! :twisted: Olyan ráérős volt,én meg már majd megsültem a kabátban.
A postán változatlan a helyzet,de nem voltak sokan,de senki nem engedett elé! :twisted:
Ja és a liftben már nincs meg a kiírásunk! Vki leszedte! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi
A Pöttyös Pont2-t már kóstoltam... Jó.
Apa váleménye uaz volt, mint a tv-ben a reklámban lévő pasié :lol:

A Micimackós újságot én is láttam a tv-ben - az nem sok annyiért :wink: Bár nekünk sokára kell még tányér.

Az ilyen ráérős embereket én sem szeretem :evil:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!


Megvan Aron elso komolyabb cipelloje! A Deichmann-ban vettuk, ami Obudan van a Stop-shopnal. Elefanten a markaja. Igazabol a keresztelore vettuk, mert csak egy edzocipoje van, de jo lesz az meg azutan is, ha mar jar.
Aztan jartunk meg a Kengurugoldban, de baromi draga, ugyhogy gyorsan kifordultunk, es aztan atmentunk a cunda-ba, ahol vettunk apanak egy nagyon jo bőrkabátot nagyon jutanyos áron! Vegre! Eddig sose tudtam rabeszelni ilyesmire.
Áron eleg rosszul viselte a vasarlast, tipikus ferfi :wink:

Viki,
Az elso cipőknel az a legfontosabb, hogy a tapluk viszonylag puha legyen, ne legyen benne emeles, es tartsa a bokajat (másik forumon ez most nagyon téma, ezert vagyok kepben :) )
Boszi nagyon bator volt szerintem, hogy anelkul vett cipot, hogy megprobaltak volna. De bejott nekik, ez a lenyeg.
Gondolom, Ti is szandit akartok venni neki, ebben is keressetek a puhabb talput es emeles nelkulit :) En egyenlre nem adok Aronnak bentre cipőt, igazsag szerint borzasztoan idegenkedek tole, de majd ha jarni fog, akkor muszaj lesz, mert a parketta es a szonyeg tul sik az O labuknak. Nem tudom, Nika, Gege hord mar cipőt valamilyet???
Ja, es az a hely eleg jo, amit Trecsi ajanlott a piacon! Van elso lepes cipőjük is :)

Trecsi,
Kitartast erre a nehez idoszakra! Remelem, rendbe jonnek a dolgok nalatok! Nagyon szoritok nektek! Mar csak a gyerkocok miatt is! A nem-fozes jo otletnek tunik! Lassa O is, hogy mennyi melod van ettol fuggetlenul is. Csak halkan jegyzem meg, hogy en mar nagyon regota nem fozok, csak hetvegenkent es hetkozben rendelunk kajat egy ebedhordo cegtol. Áron mellett lehetetlen főzni, delelott alig pihen, igy nem tudok semmit csinalni, max a takaritas. Valószinuleg, ha Milan nagyobb lesz, szinten kevesebb lesz az idod ilyesmire. Hacsak nincs akkora mazlid, mint Boszinak, akinel Gabika meg jo sokat alszik delelott :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Ja, es olyan Micimackos ujasgunk nekunk is van :)
Kar, hogy a tobbi szam allitolag 1000 ft korul lesz :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Viki
Emléxel még a kaki ügyre?
Most mi vagyunk úgy..
Levegő jön, de 2 napja nincs szinte semmi... és neki sem fáj a hasa. :shock:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Helga igen nagy szerencsém volt a cipővel! :wink:
A BABA-Mama Expo-n hallottam erről először,és akkor tudtam már,hogy majd ilyet fogok venni a kisfiamnak.
Az a nagyon jó benne,hogy lemérsz mindent,és egyedi méretre is el tudja készíteni. Ez azért is nagyon jó nekünk,mert Gabikának nagyon magas a rüsztje!

A Kenguro Goldban én is voltam egyszer anyuval,de mi is rögtön jöttünk is ki,mert ott minden nagyon drága! :roll:

Kia szerintem nem lesz gond kaki miatt,mert anyatejes babáknál előfordul,hogy több napig nincs kaki! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kia!
Én már profi vagyok a témában :wink:
Nálunk is egyébként pont ilyen korban jelentkezett a gond, 3 hónapos kor körül, addig mindennap volt.
Na szóval: ha csak anyatejes a baba, és nem fáj a hasa, nem szenved, nem kemény a hasa, láthatólag semmi baja (jókedvű), akkor nem baj, ha nincs kaki. A szervezete ilyen jól hasznositja az anyatejet. Nem szabad erőltetni sem hogy legyen (pl. kúp, hashajtó,szélcső...) Majd lesz magától! Szerintem ne aggódj, Fanninak sem lett semmi baja, és amióta mindent eszik, már minden nap van kaki. (Ez kb. 3-4 hete van)

horvviki
 
 


Mindenki: nagyon aranyosak vagytok, hogy rögtön ilyen kedvesen fogadtatok. Majd igyekszem egy jó kis dokinénit választani a picinek. A költözés alakul, már szinte nincs is kipakolatlan doboz a lakásban :) . A babaszoba egész jó álapotban van már, ruhácskák kimosva-kivasalva. Lassan a saját "szülős"-táskámat is összepakolom. Ha minden igaz a Mávban fogok szülni, mert a dokim a Margit után oda ment át.
Ma láttam az ablakból 4-5 kismamát együtt sétálgatni. Rögtön arra gondoltam, hogy lehet hogy Ti vagytok. :D

Kép
fiora
 
 


Fiora: ma nem mi voltunk :lol: Legközelebb jövő héten lesz közös séta, pocakosan is lehet csatlakozni :lol: Ha bírsz még mozogni... mert én már 35 hetes koromban csak vonszoltam magam. Hú, izgulsz már?
Tök jó, hogy lányod lesz! Ebben a topikban rajtam kivül csak fiús anyukák vannak :lol:
Külön szobája lesz Zsófinak? A kiságya is a babaszobában lesz vagy eleinte a ti hálószobátokban?

Köszi a cipős infokat. Nekem van egészségpénztár kártyám, gondoltam veszek abból Fanninak Scholl bébicipőt... aztán megláttam az áraikat... 20ezer forintot azért nem adnék egy kis cipőért... Nem tudom, a Siestát is lehet egészségpénztárra venni?

Azt az újságot holnap megnézem, érdekel a tányér :lol:

horvviki
 
 


Kaki
Most este már 3 csomaggal volt :lol:
Tegnap előtt is így csinálta :wink:

Fiora
Én is a Margitba jártam régen, aztán átmentem a MÁV-ba, mert épp akkor szünt meg a Margit, amikor pozitív lett a teszt.
Sajna nem a MÁV-ban szültem, mert dec-re nem készült el a felújítás - a Szabolcsban kellett szülni (MÁV-os dokival, és szülésznővel :P ).

Megyek - Levi akar...
Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!Jó reggelt!)
trécsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?