Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó meleg van ma is! :)

Akkor mindenkit várunk ma délután, sok szeretettel!

Melissa!

Ha mégis eltudnátok jönni, (esetleg miután elintéztétek a tennivalótokat) Titeket is nagyon várunk!

Sensi!

Ha olvasod, és van kedvetek, kérlek Ti is gyertek át!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cinix!

Tegnapelőtt írtam Sensinek az iwiw-en,és írta hogy nem tudnak jönni! :cry: :cry: :cry:
Akkor négyünket várjatok:Beus,Hettie,O.Heni és én megyünk! :lol:

Viszek egy fényképezőgépet! :lol: Vigyek még valamit???? :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!

Köszi, nem kell hozni semmit magadon kívül :)

Remélem mindenki szereti a gyümölcs levet, és a szendvicset.

A gyerekeknek meg kuki, és piskóta tallér lesz.

Emma tegnap kikészített, csak éjfélkor aludt el és csak velem, úgyhogy fáradt vagyok egy kicsit, de nagyon várom, hogy találkozhassunk!!!

KépKép
Kép
cinix
 
 

 
 

Tegnap Marci sem akart aludni. Fél 12-ig bohóckodott, de aztán csak kidőlt. :)
Remélem, ma rendesen fog aludni ebéd után, nem úgy ahogy találkák előtt szokott... :D

Fényképezőt én is viszek.

Sziszi! Az időpontot elfejetettem írni! Gyere negyed négyre! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus!
Az előbb hívtalak,pont azért,hogy akkor hánykor találkozzunk,de ki vagy kapcsolva! :roll:
De mostmár okés,látom,írtál!Akkor negyed 4-re ott vagyok! :lol:

Cini!
Azért annyira ne készülj!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali, köszi, hogy eljöttetek!

O.Heni!

Nagyon finomak voltak a sütik! Elküldenéd nekem a recepteket, ha lesz időd?

Mikor már elmentetek akkor mondták, hogy a férjed nem tudott hová menni a találka időpontja alatt. Nyugodtam bejöhetett volna Ő is!
Egyáltalán nem zavart volna senkit.

Tök jól eljátszottak a gyerkőcök. Csinálhatunk máskor is ilyet.

Felteszem azt a két képet amit én csináltam, de megkérek mindenkit, hogy rólam ne töltsön fel ide képet! Nem vagyok valami fotogén alkat. De e-mailben várom az összes képet!!!!!!!!
cinix2@freemail.hu

Sokat akartam írni, de majd legközelebb, mert Emma hiányol.

A képek: Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini! Mégegyszer köszi a meghívást! Nagyon jól éreztük magunkat. :) Azt hiszem az a két kép a gyerekekről bőven elég a "nagyközönségnek".

Heni! Köszi a sütit! Én is kérem a receptet!

Én majd megpróbálom valahová feltölteni, hogy onnan le tudjátok tölteni, mert nagyok a képek és 33 db. Iwiw-re nem megy fel, mert folyton kidob. :(

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Cini!
Én is nagyon köszönöm a meghívást! :lol: :lol: :lol: Jó volt újra látni Titeket és dumcsizni! :lol: :lol: :lol:
Ja és nagyon szép házatok van! :lol: :lol: :lol: :lol:
Párommal azt beszéltük,hogy a következő tali lehetne nálunk is! :lol: :lol: :lol:
Itt is van hely a kertben,tudnának a gyerkőcök játszani! :lol: :wink:

Beus!
Email-ben nem tudod elküldeni őket? :roll: :roll: :roll:
Én kb 20 képet csináltam.De nem tudom egyszerre elküldeni őket.Kb 7 email-be fog átmenni!
Lehet,még ma átküldöm.Ha nem valamelyik nap!

Jó éjt lányok! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Elküldtem email-be a képeket!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

További kellemes pihenést! 8) 8) :lol: :lol: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat, köszi a meghívást!
Majd a képeket én is elküldöm!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok,

ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de utána elromlott a számítógép anyukáméknál.
Látom, jól sikerült a találkozó! Örülök neki!
Nagyon édesek voltak a gyerekek!

Cini,
Emmának így utólag kívánok boldog születésnapot! Sajnos aznap nem tudtam jönni a gép miatt!
peppisimo
 
 


Sziasztok :)

Cini még1x köszi a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat! :D :D

A gyerekek nagyon tündériek! :wink: A fiam kicsit antiszoc volt, de talán majd legközelebb bátrabb lesz :wink: , bár elég nehéz Emmával lépést tartani :lol: :lol:

Beus, Sziszi, olyan gyorsan elmentetek, h nem is tudtam elköszönni Tőletek! :roll: A képeket pedig nagyon köszi!!! :D

Cini, Apának volt programja, elintézte addig a bevásárlást + fényképezőgépet, meg csempét is nézett..feltalálta magát :wink:

Pepissimo, sajnálom, h nem tudtatok jönni! Tesódat sikerült hazaköltöztetni?

Én tegnap olyan hulla fáradt voltam (ma sem jobb a helyzet.. :oops: ) lehet az idő miatt...Most alszik Barnám, össze kéne szedem magam, reggel előszedtem a bébijátékokat azokat szeretném ma átmostni.
o.heni
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pocsék idő van :cry:

O.Heni!

Nagyon ügyes Barnabás, hogy már szinte egyedül alszik. Várja már a kistestvér érkezését?
Biztos jókat fognak majd játszani.
Akartam is mondani, hogy gyönyörű szép pocakod van!

Sziszi!

Köszi a képeket! Látom Emmám nagyon tetszett :D , mert sokat fényképezted.
Szívesen elmegyünk, majd hozzátok is a talira. Lehet, hogy oda már többen eltudnak jönni, mert közelebb lesz, mint Halász.

Beus!

Neked is köszi a képeket! Marci tényleg nagyon cuki, tetszett az is mikor Emmával össze puszilkodtak 8) . Még emlékszem az első találkozásukra :? szegény Marci barátkozott volna, Emma meg majdnem kiszedte a szemét.
De így már sokkal jobb :D .

Hetti!

Milyen volt a Múzeumok Éjszakáján???
Miket láttál? Hol voltatok?

Emma most jött ide. Tök meztelenre levetkőzött :o
Megyek helyre igazítom a kisasszonyt!

Szép napot mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Cini! Én is emlékszem! Örülök, hogy ilyen jól elvoltak. :)

Hetti! Azon meg külön csodálkoztam, hogy milyen jól elmotorozgatott Artival. :D

Vasárnap egyik barátnőmnek is megszületett a kisfia Milán. Ezt szertettem volna a másodiknak, ha fiú lesz. Most kereshetek új nevet... :x :evil:

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!

Hallottam Sziszitől.hogy nagyon jól sikerült a találka,ígérem hogy a következőn már én is részt veszek!!! :!: :!: :D
Nagyon jó volt lent a nyaralóban,csak lehet,hogy túlzásba vittem a sétálást,mert bevizesedett a lábam :cry: Mivel gyöngyösön mi a 4.-en lakunk és mivel ott lépcsőmentes övezet volt ezért nagy örömömben többször is útra keltünk,ami már sok volt a lábamnak!!A védőnő be is rendelt magához,hogy nézzen vizeletet meg vérnyomást ,de szerencsére minden rendben van,azóta a lábam is "lenyugodott" :D Voltam ma Nadimnál és mondta,hogy most már mértékkel egyem az édességet,mert 28 hetesen 9 kiló plussz neki sok,úgyhogy egy kicsit jobban figyeljek arra,hogy mikor és mit eszegetek :( :( Úgyhogy se süti,se fagyika :(

Beus:Attól hogy a barátnődnek a kisfia a Milán nevet kapta ,attól még a tied is lehet Milán!!Én attól nem változtatnék a döntésemen!!Szerintem te se tedd :D :wink:

Kép
nicoleangel
 
 


Megváltoztattam a vonalzómat erre egymás mellé tette!!!De miért???? :evil:

Kép
nicoleangel
 
 


sZIASZTOK!
Emmának utólag is boldog szülinapot!!!
Én is szívesen mentem volna,de a 2 átszállás babakocsistól,hasastól nem lett volna jó.Amúgyis is olyan sok a "kedves" ember,hogy fellök,nehogy én szálljak fel hamarabb,igaz én voltam ott elsőnek.A mamák meg jönnek tyúkokkal mindennel,ők is fellöknek,és még ők sértődnek meg,ha szólok,hogy ez egy busz,nem Noé bárkája.De már folyamatban van a jogsim..
Nico nekem 8,5 kg a gyarapodásom. Van itt 2 lány,akiknek ő volt a fogadott,mindkettő vasárnap szült,egyikhez se ment be,pedig ódákat zengtek róla,fel se vette a telefont,nehogy így járj te is.Egy rakat pénzt hagytak pedig nála....
Nem tudom írtam-e,hogy átírták az időpontot,uh szerint nagyobb a baba,így aug 13 az időpontom.
Jók legyetek!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Melinda!

Köszi a köszöntést!
Tényleg sajnálom, hogy nem tudtatok jönni. Meg néztem volna Pistikét. Kíváncsi vagyok, hogy még olyan nyugodt kis legény-e mint volt.
A buszozást én is utálom. Tényleg sok a bunkó, de nem éri meg idegeskedni miattuk.
Nadimhoz kapcsolódva: Én is nála szültem (fogadott orvosom volt) és ráadásul vasárnap.

Nicol!

nem tudom, hogy szokás-e még, de valószínűleg igen, hogy bele kell pecsételni a kismama könyvbe a fogadott orvosodnak, mert ha nincs benne a pecsét nem hívják fel. Szóval, lassan szólhatsz is neki, hogy nyomjon egy pecsétet :wink:

KépKép
Kép
cinix
 
 


Sziasztok!

Rég voltam már, s most egy teljes oldalnyit visszaolvasni...na de legalább Ti aktívak voltatok!

Jók lettek a talis fotók, úgy fáj a szívem, hogy nem tudtunk menni!
Remélem a legközelebbin találkozunk.

A bepecsételésre emlékszem, bár én Jenőnek nem is mondtam, csak kinyitottam a kiskönyvet az elején, s ő már kivette a kezemből s belenyomott egyet :)
Én is vasárnap szültem, de ő minden nap bejött két-háromszor is. De egyszer Nadim is bejött, s kérdezte, hogy vagyok...furi volt, hogy nem is vagyok a betege, mégis, de rendi volt tőle.

Nicol!
Mi is a 4.-en lakunk, s utáltam terhesen (is...most meg pláne, mióta Dóri megszületett) felcihelődni. Ráadásul én is vizesedtem, de vérnyomi, meg vizelet okés volt mindig. vigyázz azért a vizesedéssel, mert tényleg veszélye lehet. Amúgy én a terhesség alatt 17,5 kg-ot szedtem magamra...írtó sok volt, de szerencsére csak "víz" volt, mind visszacsúszott, 42,5 ről indultam s 60 voltam amikor bementünk a kórházba. Szoptatás alatt ment le a maradék, kb 3 hónap alatt.

Ramaty idő volt mostanában, szerencsére azért épp sikerült egy-egy kicsit kimennünk, de ettől függetlenül be voltam kicsit fordulva. Egész nap szinte feküdtünk Dórival. Ágyban játszottunk, épp csak enni keltünk fel, élvezte is a lustizást.
Vasárnap grillezni voltunk rédén barátainknál, s ott úgy kiszaladgálta a lány, hogy alig indultunk haza, már bealudt. Szegényt muszáj volt felébreszteni, mert tiszta koszos volt, s úgy nem akartam hogy aludjon éjjel.

Majd igyekszem gyakrabban jönni, csak mostanában sokminen van.
Hétvégén Poroszlóra megyünk, meg Lacimnak is névnap, s még nincs is ajándéka!

Ha van tippetek, szívesen fogadom őket :)))

legyetek jók!
pussz!
melissa83
 
 


Sziasztok Lányok!!
Nekem 16 kg jött föl,de nekem is sok víz volt,aznap,hogy szültem,reggel már a vizelet se volt jó,meg a vérnyomásom se...Most 8,5-nél tartok,pedig most az édesség megy,Pityesszel meg a hurka-kolbász-lángos.gyros,stb...
Dobok egy döbrögi fotót.... Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Szép nagy pocak! :lol: :lol: :lol: De furi,hogy nemrég lettél terhes és már csak másfél hónapod van! :roll: :roll: :lol: Hogy rohan az idő! :lol:
Jót nevettem ezen:"Ez egy busz,nem Noé bárkája!" :lol: :lol: :lol:
Hát szomorú,de tényleg semmibe veszik a kismamát,csak azért mert ők már öregek,meg mindenképp ülniük kell a buszon! :? :? :evil: :twisted:

Cini!
Nem is vettem észre akkor,hogy sokat fényképeztem Emmát,de az tény hogy nagyon szép kislány! :lol: Csak néha eleven! :lol: :wink:
De hát nekik még ez a dolguk! :wink:
A talit nálunk nem tudom mikor tudjuk összehozni,mert júliusban Heni szül,augusztusban Melinda,szeptemberben Niki,októberben meg Pepissimo,én és utánam még Sensi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Őszi bababumm! :lol: :lol: :lol: :) :D :wink:

Beus!
Marci tündéri szép kisfiú!Csak úgy fognak bomlani utána a csajok! :lol: :wink:

Hettie!
Arti olyan édi volt,hogy ott tologatta a babakocsit babástól! :lol: :lol: :) :wink:
Képek :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

O.Heni!
Nagyon köszönjük a sok sütit! :lol: De tényleg olyan égő volt,hogy mi nem vittünk semmit,Te meg odaállítottál két tál sütivel! :oops: :oops: :lol:
A filmet majd megírjuk!Ha tudsz előtte szólj már pár nappal,hogy mikor fog jönni Gyöngyösre párod! :) Köszi!

Melissa!
De jó,hogy írtátok ezt a kiskönyvbe való pecsételést,teljesen kiment a fejemből! :shock: Igaz,van még időm,de jobb hamarabb,mintha elfelejteném! :oops: :oops:
Pasinak ajándék :?: :?: :?: Egyik legnehezebb feladat! :roll: :shock:
Nem tudom hasznosat akarsz inkább venni neki (ruha) vagy olyan tényleg meglepi ajándékot?
Én páromnak most szülinapjára egy cipőt vettem(ezt kérte) meg egy Peugeot-os kulcstartót! :lol:
Nagyon nehéz a férfiaknak ajándékot venni! :? :shock:

Pepissimo!
Mikor jöttök legközelebb Gyöngyösre? :lol:
Vizsgálatra jössz ide mostanában? :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok itt vagyok

Cini

Most valahogy nem jött össze úgy mint tavaly a múzeumos dolog. AHová menni akartunk már nem lehetett bemenni, Meg nem mentünk időben, pedig jo programok voltak sok helyen. Igy csak a természettudományiban voltunk. Na majd jövőre jobban megszervezzük.

Képeket most megpróbálom majd elküldeni, de a Heni emailjét nem tudom.

Melinda

Szép nagy pocid van. Én is vizesedtem, meg a vérnyomás is a határon volt. Aztán szülés után 3. napon meg felment 190 re. Az volt az egészben a legrosszabb. De hoy miért ment fel. :roll:


Melissa

42kg voltál?? Az nem semmi. De gondolom alacsony vagy. Én is mondjuk 49 voltam. Nekem is venni kellene valamit Laci névnapjára, de fogamam sincs mit. Főleg pénz nélkül.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Úgy látom csoportos problémánk van: mit vegyünk Lacinak? :D
Én hiába kérdezem, csak azt mondogatja, hogy semmit... tényleg nehéz ajándékot venni. :x

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus, Cini, Sziszi!

Elküldtem a képeket! 3 mailben ment el.

Heni majd ird meg a mail címedet és akkor Neked is leküldöm!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hát marha nehéz nekik venni, mert Lacim is azt mondja, hogy nem kell semmi...:(
Előző névnapra egy "Kalandra fel" élménykártyát kapott, amiben van 55 "élmény", amelyek közül választhat egyet, nagyon tetszett neki. De most nincs ilyen jó ötletem.

Gondoltam vitorlás hajós könyvre, mert nagyon szereti. (voltam is a plaza könyvesboltban, de nem volt, s mivel már dél volt inkább indultam haza, s majd még délután kimegyünk Dórival a többi könyvesboltba.
Vagy esetleg egy-két ital, mert nagyon szeret koktélokat keverni (na nem egy bármixer szintjén, csak hobbiból) :) , s most épp elfogyott a vodka.
De ez azért lenne furi, mert azt úgy is vennénk, ha nem lenne névnapja.... :(
Használati tárgyat, úgy értem ruhát, nadrágot, inget nem tudok nélküle venni, mert akkor nem tetszik neki.
Vagy néztem a Szökés évadjait...dehát 8200Ft egy évad...s van vagy 3, nem tom van e már 4. dvd-n...

Ha esetleg tudtok meríteni belőle, eddig kapott, órát, parfümöt, bornyitót. ÁÁÁ most jut eszembe, borhőmérő...!!! ennek biztos örülne, csak hol lehet ilyet kapni gyöngyösön?
Tudtok valami borászati boltról?vagy ahol esetleg kapni ilyen kellékeket?
melissa83
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek! Tegnap Emmusom elesett, és felhasadt a szája :cry: :cry:

Annyira sajnálom, szegény alig bír enni. Mindig történik vele valami. :roll:

Én a terhesség előtt 45 kg voltam, de voltam már 41 is.
Most akkora vagyok mint egy bálna 55 kg.
Próbáltam már fogyókúrázni, de nem megy. Bánat evő vagyok.
Egész nap itthon vagyok kettesben a gyerekkel, a párom késő estig dolgozik, nincs is kivel beszélgessek...

Hetti!

Köszi a képeket!

Sziszi!

Majd jövőre összehozzuk a talit, addig mindenki megszül :D :D

Melinda!

Szép már a pocakod!

O.Heni!

Hogy vagy? Már csak 18 nap 8) A második szülés gyorsabban lezajlik, ez igaz lehet??? Majd elmeséled ugye? Várod már gondolom.

Beus!

Hogy halad a babaprojekt? Szorítok nektek!

Szép napot!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melissa!

Esetleg valami szép faragott bortartó :?: :?: Olyan amibe több palackot is lehet tenni. Kép Kép Kép

Kovácsoltvas bortartót apósom is tud csinálni :idea:

Puszz

KépKép
Kép
cinix
 
 


Melissa

Ez a kalandra fel milyen játék? Engem érdekelne. Borhőmérőt nem tudom lehet e kapni, de van a főtéren, be kell menni a kapualjba ahol a könyvtár i s van, ott lehet hogy van a boros boltban. Ott nagyon nagy választék is van.

Cini

Szivesen.
Szegény Emma. :(

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Én csak 1 db email-t kaptam ma Tőled,abba is csak 2 db kép volt! :cry: :cry: :cry: :cry:

Cini!
Emmának jobbulást! :lol: :lol: :lol: :lol:

Beus!
Hajrá babaprojekt! :lol: :lol: :lol: :wink:

Melissa!
Borhőmérő jó ötlet! :lol:
Van egy bolt a Mátra szálló utcájában(ahogy mész a piac felé),a kirakatban sok féle bor van,szerintem ott is nézd meg,hátha lesz! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi

Nem tudom mi történhetett. Egyszerre küldtem el pedig mindhármótoknak. Akkor majd elküldöm még egyszer.

Van valakinek ötlete hogy lehetne manót a bilire rászoktatni? Már próbáltam mindent de nem érdekli. :evil:

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hetti! Én egy képet sem kaptam. :( Bilizéshez még nem tudok hozzászólni, de ami nem késik... :D

Cini! Szegény Emma! Jobbulást! Remélem, már nem fáj neki annyira.

Babaprojekt...tegnap megjött...

Hogy vagytok ebben az össze-vissza időben? Nekem napok óta majd leszakad a fejem és a fájdalomcsillapító sem hat.
:( :cry:

Kép
Kép
beus.
 
 


Hettie!
Ma ugyanazt az egy emailt kaptam a két db képpel! :cry: :cry: :shock: :shock:
Milyen levelezős fiókod van?Lehet Nálad van a gubanc!Már csak azért,mert Beus se kapta meg a képeket!
Cinix,Te megkaptad Hettie képeit?????

Beus!
Én is fejfájós vagyok,de mostanában nem fájt!Nem is értem,miért! :roll: :roll: :roll:
Én inkább ebben a punnyadt,esős időben mindíg aludnék! :oops: :oops: :lol:

Holnap délután megyünk esküvőre,remélem azért jó idő lesz!Szeretnék szoknyában menni! :roll: :oops: :oops:

Kellemes hétvégét Nektek! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!!!
Hettie,én meg úgy gondoltam,hogy 2 éves korára szobatiszta egy gyerek.Nem tudom ezt honnan vettem...mikorra "kell" kb???Óvodába úgy veszik be őket,ugye???Nem is érdekli???Mi vettünk egyet,néha ráül ruhástól,olyankor megdicsérjük,és mondjuk neki,hogy öö--öööö-nyomjad,olyankor nyög is,meg röhög.
Szegény Emma...
Tesóm is ilyen volt,de nem tanul belőle...most leesett a fáról,úgy megütötte magát,ordított,sírt,2 perc múlva már megint ott volt...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziszi

Nem tudom akkor mi van, Beusnak is küldtem erre visszairtak hogy nem ment el. :shock: Nekem freemailem van. Cini megkapta a képeket ugyhogy nem értem. És egyszerre küldtem, ugyhogy főleg nem értem. De velem mindig kib...szik a számítógép. Utálom is ezért :evil: nehogymár egyszerűen menjen valami is.

Melinda

Mindenki más korára lesz szobatiszta. Mindent próbáltunk. Mondtam neki hogy akkor nem lesz ovi stb, meg sok játék. AZ se válik be hogy kapsz akkor cukrot, stb. Semmi. mondhatok bármit, nem érdekli. Pedig októberre annak kell lennie mert már sok volt a jóból. Szeretnék már egy kicsit nyugton is lenni.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Csak azért írok, mert voltunk előbb lent vásárolni és voltak gólyalábasok. Kaptunk szórólapot, hogy ma 10-től 18-ig családi nap lesz a Spartacus pályán.
Mi megyünk délután, ha van kedvetek gyertek! :)

Ja, a Fő téren meg Veteránautó találkozó van

Puszi!

Kép
Kép
beus.
 
 


Na akkor én elszámoltam ezt a pelenkás dolgot,akkor az egész gyedem még vagy jó 2 évig pelenkára megy el... :shock: :shock:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Beus

Akkor Te sem kaptad meg a képeket. Tegnap pedig elküldtem megint.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus

Elküldtem tegnap a címre amit írtál. Köszi a pelusos cikket.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Köszi a képeket Hetti! És szívesen a cikket! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus

Szívesen. :)

Sziszi

Akkor mostmár meg kell oldani hogy neked is eljussanak a képek. Holnap megint megpróbálom. Milyen volt az esküvő? A lagzin is voltatok?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Próbáld inkább erre az email címre küldeni: nyszilvia@vipmail.hu
Hátha így sikerrel járunk! :lol:

Templomi esküvő volt,a Műház melletti Barátok Templomában.Nagyon szép volt az egész ceremónia,csak a pap kissé sokat beszélt! :oops: :lol: :lol:
Utána volt egy állófogadásos eszem-iszom! :lol: Sok mindenbe belekóstoltam:töltött káposzta,fasírt,rántott karfiol.rántott sajt,3 féle házi süti és volt 3 féle torta is.A citromos tortát kóstoltuk meg Tomival,ami valami Isteni volt! :lol: :lol: :P
Nem zabáltam halálra magamat,de jól laktam,az egy biztos! :lol:
Tomi keresztanyja még csomagolt is nekünk a töltött káposztából! :P
Azért nem volt nagy mulatozás,mert ugye 3 hete temették el a nagyit!(Tomi nagymamája)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Beus!
Tegnap ahogy mi találkoztunk a Plázánál,rá kb 2 perc múlvva a piacnál összefutottunk Ancsival! :lol: Úgyhogy épphogy Ti is elkerültétek egymást! :lol:

Tegnap voltunk uh-n!Minden oké a picúrral! :lol: A korához képest kb 10 nappal nagyobb!Hú,hogy fog az a baba onnan kijönni! :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma megyek a kötelező havi orvosi vizsgálatra,holnap meg a terhelése vércukorra! :shock:
Illetve jön velem Niki is!Vigyáz rám,nehogy elvesszek! :oops: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!
Én is megyek holnap dokihoz.Kíváncsi vagyok,mert a múltkor 3100 voltam,most meg legutóbb Adrienn 2000-et mért.Hát érdekes,hogy bezáródott a méhszájam???Pityesszel meg a 7. hónaptól nyitva voltam,most meg a nyákdugóm is megvan még....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziszi

Elküldöm a képeket, remélem elmennek. :)
Bocs hogy tegnap nem tudtam már odamenni hozzátok, mert Laci rohant.
Majd írd meg mi volt a vizsgálatokon.
Akkor ez az esküvő most nem jol jött össze. :( Akkor le is mondták a lagzit? vagy nem is volt tervezve nagy muri?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Semmi gond!Képzeld,párom kérdezte,hogy a jó múltkor Te voltál e ott az uh előtt.Én meg mondtam,hogy igen.Megismert. :lol:
Esüvő után nem is volt tervezve nagy muri,csak állófogadás.De az tényleg jól sikerült.Egyedül a zene hiányzott! :roll:
Tegnap az sztk-ban voltam vizsgálaton.Úgy volt,hogy Adrienn rendel aznap,de végül is nem ő volt.De már nem érdekelt,úgy voltam vele bemegyek.Mikor felértünk,pont jött ki Papp doki.Szüléshez hívták.Hál Istennek! :oops: :lol: Rá kb 10 perc múlva jött Hrabár.Rendes volt,megvizsgált,mondta hogy szedjek vérképzőt.Kértem a terheléses vizsgálatra beutalót.Mondt az Éva(aki az uh-n is szokott lenni),hogy ez a védőnő dolga,hogy kiadja,de mondta,hogy ne koslassak utána,kiadja ő nekem.Rendi volt tőle.Meg nézett a babónak szívhangot is!Vert ám,rendesen! :lol:
A mai cukros lötyi meg nem volt vészes.Amúgy is édesszájú vagyok.Jó,azért nem ennyire,mint a mai szirup volt,de háromszorra lehúztam.Később se volt semmi bajom,csak már éhes voltam nagyon.
utána elmentünk Nikivel a piacra meg a postára,és ugye szokás szerint ott sorba kell állni.Na,ott nem sok hiányzott,hogy össze ne essek.Rohadt meleg volt! :?

megnézem,hogy megkaptam e képeket! :roll: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy rég voltam, de hétvégén Poroszlón voltunk. Aztán meg közben éreztem, hogy talán felfáztam...úgy is lett. Hétfő éjjel a klotyt jártam, de még be se csuktam a vcajtt, már fordultam is vissza...iszonyú volt. Másnap ittam a sok folyadékot, meg valami csodaszert...mostmár kicsit jobb, de közben meg is jöt...mondom klassz...áááá

Veletek mzújs? Sokat most nem termeltetek...:)

Dejó, még nem is hallottam ilyen esküvői állófogadásról. Nekünk hagyományos volt. És ilyenkor is sok embert hívnak, vagy épp hogy keveset?

Voltatok már a gyöngyösi strandon?Milyen a gyerekmedence?1-2 évesek bemehetnek?És a felnőttek?
A környéken tud valaki bababarát strandot?

Hát képzeljétek meglátogattak minket a hangyák...hogyan lehet ezeket írtani?már próbátam a hangyacsapdával, meg porral, de esélytelen.már mindent dobozolunk, lezárunk, egy morzsa sincs kint, s mégis itt vannak?Valakinek volt már ilyen?Mit tettetek?
melissa83
 
 


Sziasztok!
Minden ok volt,majd jövőhéten kezdem az NST-t.
Ma volt Csépány,Hrabár nekem is szimpi,ha fogadni kellene őt fogadnám meg...a Papp-ot meg mindenki szidja,na én meg arra nem tudnék egy rossz szót se mondani...
Melissa!Én sütőporral szórtam be a szekrény szélét,én azóta se láttam hangyát.....kop-kop-kop

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ja gyerekmedence.Mi tavaly nyáron voltunk,kb 3-4 hónaposan,semmit nem kaptunk el,tiszta a kinti medence.Jobbat nem tudok a környéken,én a bentit hidegnek találtam,nem is nagyon voltunk ott,mert tuti nem annyi volt a vízhőfok,mint amennyi ki van írva..

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Beus!

Nekem is elküldöd a szobatisztaságos cikket???
Előre is köszönöm.

Hetti!

Ti hogy haladtok vele?

Nekünk már 1X sikerült a bilibe pisilni 3X meg a nagy dolog.
De egy kicsit nehéz mert még nem beszél Emma , így nem tud szólni.
Úgy szoktam, hogy leitatom és próbálkozok.
Egyébként én megkaptam az összes képet, köszönöm.

Melissa!

Végül is mit vettél a párodnak?

O.Heni!

Egyben vagy még???

Nicolangel!

Tudnál ajánlani Mo-on jó helyet ahová mehetnénk nyaralni?
Úgy volt, hogy Horvátországba megyünk idén is barátokkal, de ők nem tudnak jönni, és úgy már nem lenne az igazi.
Ezért úgy döntöttünk, hogy Itthon megyünk el, de több helyre.
Siófok az biztos, mert ott laknak a barátaink, meg az Őrség is,mert ott meg a keresztlányomék.
Cserkeszőlőn már voltunk, a páromnak nagyon tetszik, de igazából ott semmi látni való nincs a strandon kívül.

Melinda!

Neked sem sok van már a végéig :D
Nagyon szép neve lesz a kicsinek! Nekem tetszik a Melinda.
Unokatesómat is így hívják és tök ari csaj!
Ha van tegyél már fel Pistikéről képet, már rég láttam.

Sziszi!

Jók az új képek az iwiw-en.

Puszi mindenkinek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Cini!

Én pont tegnap foglaltam le a nyaralásunkat.Mi Mosonmagyaróvárra megyünk,augusztus 5.-én és 4 éjszakára.
Berakom ide a hotel linkjét,nézd meg! :lol: Egy családi csomagot választottunk,az szerintem Nektek is jó lenne.És Nektek még olcsóbb,mert 3-an vagytok,mi ugye csak ketten megyünk. (Na jó hárman,de Martin potyautas! :lol: :wink: )

http://www.utazzitthon.hu/termal-hotel-aqua.html#

Azon a környéken még nem voltunk.Szét akarunk nézni Sopronban,Győrben,Fertődön,a Szigetközben. :lol: Biztos szép lesz! :lol: :lol:

Melinda!
Szerdán hánykor voltál az sztk-ban?Mi Nikivel ott ültünk a vérvétel előtt. :?: :roll: Akkor voltam a terheléses vércukorvizsgálaton!
pappról annyit,hogy nála voltam a genetikai uh-n.Ha nem kérdezek,ő semmit az égvilágon ki nem nyög! :x :evil: :evil:

Hettie!
Megkaptam a képeket,köszike! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melissa!
Mi a sok ember egy esküvőn? :lol: Mi olyan 80 - 100-an voltunk.
És a kaja házi volt,nem éttermi.Próbálták a legolcsóbban összehozni az egészet! :lol: És jól sikerült! :lol: :wink:

Tényleg én is kérdezni akartam lányok,hogy a Laciknak mit vettetek?Melissa,Hettie,Beus?????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?