Új privát üzeneted érkezett!

Nati: Félek megkérdezni, mert ha az amire én gondolok akkor elbőgöm majd magam amilyen érzekény vagyok és azt nagyon utálnám.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Köszi Nati! Megpróbálkozom vele. De csak holnaptól, ma meg beszerzek pár diétás kaját. Milyen az a zsírszegény felvágott? Ha írnál pár példát megköszönném.
Hú, ez nehéz lesz, főleg, hogy jövő héttől ugye megyek már dolgozni, ott meg semmi diétás ennivaló. Majd viszek külön, és azt eszek azthiszem.
Ja, köszönöm, már annyira nem fáj a torkom, csak a nózim kell sűrűn fújni.

Tündi! Hát nem tudom mit csinálj. Ez tényleg elég kínos. Tudom, nem nyugtat, de pl. nálunk már ki van rakva a jövő évi névsor, és már fel is vettek heyettem valakit. :(
Nekem ott már szerintem csak akkor lesz helyem, ha valaki elmegy szülni. Mert sajnos nyugdíjba 3 év múlva senki nem fog menni.

Ani! Szorítok Neked mára! Remélem a jó idő gyógyít.
n.k.ildi
 
 


Lányok! Szerintetek az nagyon nem jó a gyerkőcnek, ha a névnapja közel van a szülinapjához?
n.k.ildi
 
 

 
 

Sziasztok!!

Elakartam vinni Rékát kenguruban hogy szokja erre elaludt míg felöltöztem..remélem nem fog sírni benne még sosem vittem így de mivel apa júnitól kötött munkaidőben melózik nem fog tudni elvinni a kórházba minket...és babakocsival meg sem próbálok busszal közlekedni mert annyira "segítőkészek" az emberek..na mindegy,most várok.Amúgy ma is 4ig aludt ez a drága..és képzeljétek egyszercsak átfordult de elsírta magát mert nem jött rá hogy húzza ki a kezét maga alól..olyan aranyos volt.Visszafordítottam és utána megint vigyorgott meg dumált a nyuszijának..igen annak a csodaszép nyuszinak :D

Tündi
Szerintem egyáltalán nem kell aggódnod a súlyod miatt..tök csinos vagy!:)
A munkahely dolgot meg tényleg jobb lenne tisztázni jobb a biztos rossz mint a bizonytalanság?Nem?Lehet hogy csak ideiglenes keresnek valakit..az én helyemre is felvettek már valakit..de határozatlan szerződéssel.

Nati
Ügyi vagy hogy ennyire odefigyelsz..én is a végén keményen koplaltam a cukrom miatt (amit azóta sem tudtam kivizsgáltatni)..mától én is kőkemény diétára fogtam mgam.

Ildi

Neked is csak azt tudom írni hogy ne aggódj ennyire a súlyodon..főleg ha nem is látszik rajtad..amint megszülsz hidd le fog olvadni..a főnököm 25kilót hízott és 3hónap alatt lement róla..azt mondta a szoptatás miatt..az a lényeg hogy a babónak jó legyen..

Eniko

Te is tök ügyi vagy hogy csak ennyi ment rád...:)

Na eldugulok:)
Vendég
 


Ildi, nekem is közel van a név-és születésnapom (15. és 18.), és gyerekkoromban nagyon nem szerettem, mert én így mindig csak egy ajándékot kaptam! :lol:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Krixta, igen, most (még) csak ennyi jött rám, a többi meg korábban. Ha láttatok volna néhány éve... :oops:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Juj ahogy olvasom nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
Ennyit az önfeledt babavárásról? Érdekes hogy Barninál nem volt ilyen bajom. Most meg mindenen parázok, bár minden benne van a pakliban.

Kriszta: Hol csináltad az a jó kis "vonalzót"? A felsőt. Az is az?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Megjöttünk a védőből. Barbika 5930 gr és 62,5 cm hosszú.
Ezért nőttük ki a 62-es rucikat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ildi,

Szerintem se aggódj ennyire a súlyod miatt. Teljesen vátozó, hogy ki mennyit hízik, főleg ha csak a pocidon látszik. Én Bazsival 23 kg-ot híztam és simán lement. Ja és nem volt semmi gond a terhesség alatt.

Tündike,

Szerintem is jobb tisztázni a dolgokat, hogy mi lesz GYES után, ne érjen váratlanul. A fiuk után én bementem a melóhelyemre, közöltem, hogy mikor akarok visszamenni dolgozni, azt mondták, hogy persze lesz helyem. Aztán mire odakerül a sor persze hogy nem volt helyem. :evil: :evil: :evil: :evil: Ma már nem is bánom, hogy nem vettek vissza. Sokkal jobb helyet találtam magamnak. 2 év mulva megint ez a sors vár rám azerintem. Főleg 3 gyerekkel.

Krixta,

Ismerős a helyzet, nekem sem segítettek anno a buszon. :evil: :evil: Akkor még nem volt autónk. Mindig annyit szerencsétlenkedtem egyedül. Én is sokat használtam a kengurut. nagyon szerettem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Enikő! Én is ettől tartok. Mondjuk nálunk nem 3 nap lenne a különbség, hanem 1 hét(minimum), de az is közel van. Konkrétabban: mi is gondolokodunk a Bence néven, akik ugye aug. 23.-án ünnepelnek. Én meg szept. 1.-re vagyok kiírva. Úgy gondoltuk, ha aug. 16 és aug. 30 között születik, akkor nem Bence lesz.

Tündi! Te még ráérsz ezen gondolkozni. Csini vagy(a képeken láttalak), és az is maradsz szerintem.
n.k.ildi
 
 


Sziasztok!

Judy, olvastam a cikket a kicsifiadról :) Büszke lehetsz Rá! Jó hogy írtad hogy tucatszámra etted a renie-t, már épp kérdezni akartam hogy mennyit lehet bevenni belőle. Nagyon szépen növöget Barbika.

Tündi, :) Jó lehetett nektek Szentendrén, irigykedem. Te meg aztán pláne ne aggódj a súlyod miatt, nagyon jól nézel ki. Sztem is tisztázd a melóhelyeddel a dolgokat, hisz nem mindegy, és kötelességük tudatni hogy mire számíts.

Nati, ha még olvasod beviszem neked a cd-t tornára, de én nem megyek mert 5-re Schwarczihoz kell érjek. A Jeli arborétum csodás lehetet, beneteket is irgyellek. Fényképek nincsenek?

Ildi, sztem nem kell foglalkozz a kilókkal. Ahogy néztem Te alapból kis vékonyka vagy. Hidd el le fog menni az a szopi alatt. Arra viszont figyelj hogy egészségesen étkezz és ne kettő helyett!

Kriszta, pont ma tapasztaltam hogy elég figyelmessek az emberek, úgy látszik nem mindegyik. Biztos szeretni fogja Réka a kengurut, hisz akkor jó közel van anyucihoz.

madiani
 
 


Sziasztok!

Huha, fél 3 óta nem jött senki?

Voltam Schwarczinál: hát még nem szülünk.
Vérnyomásom rendbe volt 140/90. Babócival is minden oksika, 3 kg fölöttire jósolta a doki. Méhszájam változatlan (C2100)
Most már nagyon de nagyon kíváncsi vagyok mikor akara megszületni. A dokker szerint ez az én fejemben dől el, dehát én már szülni akarok.
Nya, majd meglátjuk...

madiani
 
 



Sziasztok!

Megkérdeztem a kullancs elleni védőoltásról a védőnőt.Azt mondta,hogy másfél,de inkább 2 éves kor alatt nem szokták beadni,úgyhogy jövő februárban kezdjük el.Addig meg mindíg jól át kell nézni Martinkát.Ha találunk kullancsot és 48 órán belül kiszedjük,akkor nem okoz betegséget,még ha fertőzött is.

A pneumo elleni oltás pedig szeptembertől ingyenes lesz a két év alatti gyerekeknek,úgyhogy még beleférünk,addig nem vesszük meg,mert 18 ezer Ft. 2010-től pedig már beleépítik a kötelező oltások közé.

Ani!Jobbulást neked,reméljük jobb éjszakád lesz!!Örülök,hogy minden oké,a vérnyomásod is rendben! :D Ha fejben dőlt volna el nálam,hogy szülök-e,akkor Martinka biztos nem húzott volna rá még 6 napot! :D

Ildi!Neked is jobbulást kívánok!Én is nagyon vékony voltam amikor terhes lettem(47kg),és 17 kg jött fel.Most 50 vagyok,sztem te is simán visszafogysz szülés után! :wink: :wink:
Martinka névnapja novemberben van,a szülinapja decemberben,és még ott a Karácsony is!Mi mindent külön megünneplünk,nem akarunk kiszúrni vele! :D Aztán évközben is van alkalom,ott a Húsvét,gyereknap,akkor is kap vmi kis ajándékot. :D

Judy!Nagyon nagy gratula a kisfiad eredményéhez,ügyes!!!Szép díjat kapott!Barbika szépen nődögél! :D
Vendég
 


DORKÁNAK UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!

Kriszti
!Kész a takarítás??Nálunk is kellett betont vágni amikor ajtócsere volt,hatalmas por lett az egész lakásban és még a lépcsőházat is feltakarítottuk,mert ott is minden tiszta kosz lett!!Műanyag ajtótok lett?Ja,és jól néz ki az autótok,szép nagy,kényelmesnek tűnik!
:wink:
Martinka nagyon édes a képeken (is),nem semmi,ahogy bekúszott a kiságy alá!! :D :D

Krixta,ti jobban vagytok?Meggyógyultatok?

Márti!Remélem mostmár minden oké,és otthon aludhattok ma este!Szó szerint "cső"stől jön a baj!!
Vendég
 


Ani,
köszi a cd-t nagyon aranyos vagy, hogy ezért külön bejöttél!!! Az apás torna klassz volt, San jól meglepődött mi mindenre kell majd figyelnie. Voltunk utána a praktikerben, ahol nem kaptam levegőt, mert nem volt... erre ő nyugodtan, léggömb légzés, végy jó mélyet és fújd ki lassan :wink: Van humora, remélem a szülőszobán is elemében lesz :P :oops:
Örülök, hogy minden rendben veletek és hogy a vérnyomásod is jó. Úgy tűnik, még egy darabig ki kell húznod, de hát messze is van még 27-e :wink:

Ildi,
annyira azért szerintem se vedd komolyan, de nem árt odafigyelni. A zsírszegény felvágottakon rajta van, de a Norbis általában mind az :oops: . És van zsírszegény kemény sajt is, ami tök fini :wink: . No meg diabetikus joghurt, nekem az is nagyon izlik. De szánj rá időt, mert az eladók nem tudnak segíteni, én is mindent úgy kapirgáltam össze magamnak!!

Nálam egyébként nem a "sok felszedett kiló" volt a gond, hanem hogy 4 hét alatt jött fel 4 és az a toxémia előjele lehet, ezért kell odafigyelni.

Alexa,
sokat jártok kirándulni? Azért szeretnéd a kullancs elleni védőoltást?
Én Mazsival rendgeteg járok a parkba és mindig előttem össze is szedi őket. 4-5-öt le tudok szedni róla, de sajna 1-2 mindig bennemarad, amit csak később veszünk észre. Annyira félek, hogy egyszer valami baja lesz, de nálunk nincs sajna oltás és azt mondják, jobb ha a kutyába megy, mint belénk... Szegény kutyus :cry:

Tündi,
szerintem tisztázzátok a helyzetet, mert tényleg nem mindegy, mire számithatsz. A főnököd nem kérdezte meg, hogy meddig szeretnél otthon maradni?????

Ildi,
nálunk egy hónap különbség lesz a név- és szülinap között... Majd valahogy túléljük :wink:

Ma nálunk volt egy kollégám a 3 hónapos kisfiával, babáztunk és felszenteltük a babakocsinkat. Annyira jóóóóóóóóóó érzés volt Marcikát tologatni benne. Olyan büszke voltam, pedig nem is Bencus feküdt benne :oops:

Ani,
kívánom, hogy ma éjszaka jobban tudj aludni!!!!

Már mi is újra együtt alszunk Apával két éjszakája :P :lol: Tűri a horkolásomat, úgy látszik, csak a megfázós időszak volt számára túl sok :oops: :shock: :P
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi

Itt a vonalzó linkje elég sokáig keresgéltem valami igazán klasszat..
mindkettő vonalzó és mindkettő ugyanarról az oldalról van :wink:
http://www.babysfirstsite.com/

Nati
Az én párom végig bohóckodott..készült is egy kép még a fájások előtt rólunk mondtuk is hogy nem sokáig leszünk ilyen virgonckák..legalábbis én fél óra múlva nem voltam annyira az :oops: :wink: Én is nagyon büszkén tologatom Rékát,nincs olyan nap hogy ne jönne oda valaki megdícsérni,érdeklődni,beszélgetni.Csomó anyuka meg idős emberke..olyan klassz érzés :D

Ani
Beszéld ,eg Ronival hogy 15-én jöjjön ki közénk:)Amúgy beszéld meg vele mondd neki hogy mikor szeretnéd ha jönne..biztos ér valamit.. :wink: Örülök hogy minden okés!:)

Alexa

Köszi,aranyos vagy már minden oké..igazából csak a másnap volt gáz alig bírtam felkelni..szerencsére a párom a tenyerén hordoz így pihenhettem ő meg babázott...na igen a tápszer előnyei...nincs sok :roll: pneumo elleni oltás az micsoda? :oops:

Ildi
Szerintem nem olyan nagy baj ha közel van a két ünnep..évközben is tényleg annyi lehetőség van az ajándékokra... :wink:

Egyenlőre a kenguru nem jött be,Rékának nagyon nem tetszett..lehet kell már kis idő míg megszokja..biztos fura lehet neki..

Szép álmokat mindekinek!
Vendég
 


Krixta!Pneumococcusról:
http://www.fn.hu/belfold/20080425/ingye ... us_elleni/

Nati!Nem sokat kirándulunk,de sajnos mostmár a városokban is sok a kullancs,és félünk tőle.A Haleszba viszont sokat megyünk,ott is össze lehet szedni. :(
Szegény kutyus,reméljük sosem lesz baja!! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni, most tettem le Martinkát aludni. Anyunak köszönhetően szinte kész a nagytakarítás. Még egy kis törölgetés van vissza a mi szobánkba. Tegnap is és ma is sokat sírt és elég erősen, vígasztalhatatlan volt szegénykém, még a kezemben is sírt. Olyan rossz volt, hogy nem tudtam segíteni neki, már majdnem vele sírtam. De legalább éjszaka alszik. Viszont egész nap alig van el. Most már ha kiviszem, már a babakocsiban sem mindig jó neki.

Bocsi, hogy most nem írok senkinek. Apának is lejárt a műszak, lassan itthon van. Megyek csinálok neki valami vacsorát.

Jó éjszakát, szép babás álmokat mindekinek!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Szép reggelre ébredtünk! Süt a nap, kisfiamnak jó kedve volt ma, szóval csodásan indul a nap :)
Remélem mindenki jól ébredt.

Judy: Ez nem volt szép tőlük. Nem vagyok naív tudom hogy bári lehet 2-3 év múlva, de azért rögtön ne álljanak már így hozzá nem?

Ani: Ne légy türelmetlen! :) Ráérsz még egy kicsit. (mit is tippeltem? ;) ) Egyébként tényleg fejben dől el, ezért született a kisfiam két héttel korábban.
Most majd igyekszem bevárni a Vikiéket hogy együtt legyünk kórházasak :)

Alexa: Hogy van a kis nevetős Martinka? :)
Kullancsokról: Volt a híradóban, hogy nem lesz kulencs írtás, mivel az EU betíltatta azt a szert amivel ezt csinálták, ígymindenkinek egyénileg kell megoldania a védekezést. Jópofák mi?

Kriszta: Köszi, megnézem. Megpróbálok Barnusnak is csinálni egy szép vonalzót :)

Kriszti: Sajnálom hogy sír szegény Martinka. Remélem hamarosan jobbak lesznek a napjaitok. Fogacska? Szegényke. Úgy tudom sajnálni ilyenkor a babucikat. Olyan picik és már mennyi mindennel meg kell küzdeniük. Próbáltál kenőcsöt?

Nati: Sajnos az a bibi hogy én nem ennél a cégnél állok alkalmazásban, hanem a párom cégénél. Ők visszavesznek, dehát azt mi fizetnénk. Ennek a cégnek én ki lettem kvázi közvetítve, így jogilag semmire nem kötelezhetők, mondjuk nem is áll szándékomban. Azt hittem teljesen meg vannak elégedve a munkámmal annyira hogy talán visszavárnak. :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :lol:

Judy!
gratula Bazsinak a kupához 8)

Ani!
nagyon szép vagy a fotókon :wink:
kitartás, hamarosan jön Roni :D

Krixta!
örülök ha jobban vagy :P én sógornőm mindíg kenguruban vitte a keresztjányom és imádta :shock: :D

Nati!
vigyázz a kullancsokkal....lehet náluk is védekezni. :shock: ..sok kutya meghal miattuk :(

Tapolcát tegnap megjártuk Melussal :lol: katonák odaértek, csak kicsit késtek :oops: :P 15 perc alatt végeztünk :P
aztán kirándultunk :Tihany, Füred, lángosoztunk....stb :P szuper volt :wink:

többet már nem kell mennünk egyelőre, jún.9-én lesz a konzultáció, addigra meglesznek az eredmények és megbeszéljük, hogyan tovább(mikor lesz a lombik) :lol:
Vendég
 


Ani: Bocsi ki kellett vennem a dátumokat mert azt írta hogy túl hosszú az aláírásom.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Mi is voltunk este Schwarczinál. Minden ok, a méhszájam teljesen zárt. Várnyomásom: 122/68. Szerintem nem a legjobb, de a doki azt mondta jó. Bár nekem mindig alacsony a vérnyomásom.A picur is egyre nagyobb, a méretei a korának megfelelőek.
Pénteken hívom, hogy át tudja adni a telót Bozsa Anikónak. Ő lesz a szülésznőm. Valakinek valami rossz atpasztalata van róla? Ki szült nála?

Ja, és rákérdeztema szabijára is, aug 23-28ig lesz szabin(elméletileg én akkor nem szeretnék szülni), és azt mondta Blaskó dokinak ad át, ha netán mégis akkor szeretne kibújni a kis picur.
Róla tudtok valamit?

Krixta: szerintem hamar megszokja majd Réka baba, csak fokozatosan kell hozzászoknia.

Ani! Szerintem 24.-éig ráér Roni. :)
Náthád hogy van? És Neked Krixta?

Nati! Hát próbálkozok a zsírszegény ennivalókkal, de hát nehéz. Tegnap már kevesebbet ettem, és figyeltem, hogy mit. :) Kiváncsi vagyok, mennyi ideig bírom. Egyébként mi az a toxémia?

Alexa! Tényleg mi az a pneumo elleni oltás?

Bessy hogy vagy?
Vicuska merre vagy?

Bocsi lányok a sok kérdésért!!
n.k.ildi
 
 


Ildi: Nekem ő a dokim. Kedves doki. nekem őt a szülésznőm ajánlotta (ő volt az egyik), szóval szakmailag is rendben van.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :D

Bocs hogy csak most jöttem, de jó sokat írtatok visszaolvastam! :)
Tegnap óta vagyok itthon szabin, kiveszem az éves szabadságomat! :) Van mit itthon csinálnom!
Megnéztem a talis képeket, nagyon jól sikerült látom!Nagyon aranyosak a picurkák! :D Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott :( De remélem a legközelebbi talin már én is ott lehetek!És megismerhetek mindenkit személyesen! :)

Judy!
Gratulálok a fiadnak szép eredmény!Most biztos nagyon büszke vagy! :D

Ildi!
Multhéten voltunk szülőszöba látogatáson és Bozsa Anikó is ott volt, nagyon szimpatikusnak találtam nagyon aranyos volt!Nekem is ajánlották Öt.

Tündike!
Láttam a képeken aranyosan nő a pocid! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Szia Nibcsike! :) Köszi, igen gyarapodik gyarapodik. Kicsit idő előtt no de sebaj :) Juj. Szánj egy hetet arra hogy csak pihensz :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi! Akkor megnyugodtam. Bár azért remélem Schwarczi lesz ott, ő azért ismer már kívülről-belülről.

Most nevetni fogtok. Tegnap mondom Schwarczinak, hogy meg tudná-e számolni, hogy megvan -e az összes ujja a lábacskáján(mivel előtte számoltuk a kezén), erre mondja a nagyszerű férjem, hogy elég ha a kezén van(azt hitte, nevetni fogok). Erre megszólal a Schwarczi, hogy elég, hogy kisfiú, meg ha sok pénz lesz a hitelkártyáján, akkor a lábujjak száma már nem is számít. He-he!

Ibi! Múlt héten én is voltam szerdán szülőszoba látogatáson, én is láttam Anikót(illetve a mi csoportunkat ő vezette körbe), és eddig Nekem is szimpi.

Jelentkeztem a kórházba szülésfelkészítőre. Arról mikor jön valami papír póstán? Vagy hogy tájékoztatnak?
n.k.ildi
 
 


Ildi: Hát akkor a ffiak jól kipoénkodták magukat? Azért megszámolta a lábujjakat?
Péromnak is vannak félresikerült poénjai. Mostanában egyre több.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kirszta,
sajnálom, hogy a kenguru nem jött be, én is szeretném majd abban hordani Bencét - szerinted megszokja majd Réka?

Kriszti,
jön a fogacskája, vagy mitől ennyire nyűgös Martinka??? Kitartás, gondolom lelkileg se lehet könnyű!!

Alexa,
félelmetes, hogy már városban is ennyi kullancs van. A szomszédunk is azt mondta, hogy a kertünkben is biztos van, lehet Mazsi azokat szedi össze és a parkosakat meg mind kiszedem belőle :shock: Ki tudja????

Vicuska,
örülök, hogy jót kirándultatok Melussal!!! Mesés idő volt!!! S látod, már csak egyszer mentek, aztán jön is a babó!!!! Szuper!!!
Kutyáknál hogy lehet védekezni? Úgy tudtam a védőoltás náluk nem használ...

Ildi,
Nekem Bozsa Anikó lesz a szülésznőm, ő a szülőszoba (vagy szülésznők??) vezetője és az idén az év bábája lett. Nekünk nagyon kedvesnek tűnik. Egyébként Kata szült nála - ő csak jókat mondott.
Vicces egy férjed van - akárcsak az enyém - de látom Schwarczi is elemében volt :P

Ibi,
hogy vagy?? Gyerekszoba készül???? Pihenj ám, élvezd ki a szabadságot!!!!

a terhességi toxémiáról berakok egy linket:
http://www.mimi.hu/betegseg/terhessegi_toxemia.html
A lényeg, hogy figyelni kell a hirtelen hízással, hirtelen felmenő vérnyomással, vizesedéssel és a vizeletben megjelenő fehérjével, mert ha ezek jelen vannak, akkor meg kell indítani a szülést, a baba és a mama is veszélybe kerül...

Ani,
most végül is szedned kell a gyogyidat?? Milyen volt az éjszakád?? Tudtál aludni?
Vendég
 


Ildi,
szülésfelkészítőről majd küldenek levelet kb a 27. hét tájékán.

És akkor néhány kép a jeli arborétumból. Ahol én vagyok, ott ne engem figyeljetek légyszi, hanem a hátteret!!!

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Nati! :)
Kisruhákat válogattam mert annyira sokat kaptam a rokonoktól hogy nem lesz elég helyem!Ugyhogy szelektálom meg figyelnem kell hogy nagyon ne keverjem össze. :) Amugy jól vagyok, még furcsa, hogy nem kell mennem dolgozni, de már szokom. :) Még káosz van a picurka szobájában, de majd alakul! :)

Ani!
Hogy vagy???

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nati!
Szépek a virágok!!! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nati! Hát gyönyörű lehetett az arborétum. Sokan voltak? Mennyi idő az út odáig?
Köszi a linket a toxémiáról.

Tündi! Végülis nem sikerült, mert hol ficánkolt, hol meg jól eldugta a lábacskáját. De 4D-n jópárat meg tudtunk számolni a 18.héten már, de nem mindet.
Na majd élőbe...úgy 14hét múlva.
11nap múlva már én is 100nap alatt leszek.

Ibi! Jó babaruhaválogatást. Azért ez nem rossz munka! :)
n.k.ildi
 
 


Ibi,
én vettem textil filcet és beleírtam a tulajdonos kezdőbetűjét, mert mi is több helyről kaptunk és rengeteget... :shock: Igy talán később is majd szét tudom őket válogatni.

Ildi,
az út kb 2-2,5 óra volt, és 1-1,5 óra a sorbanállás, mert csak egy pénztár üzemelt és rengetegen voltak. De én fél óra ácsingózás után odapofátlankodtam előre és megkértem valakit, hogy vegyen jegyet nekünk is :oops: :P Ciki volt, de nem bírtam tovább, bár nem szoktam ilyet csinálni... Igy aránylag hamar bejutottunk. De a virágok csodálatosak voltak és mind bokros - gyönyörűek!!!
Vendég
 


Nati!
Én is elszeretnék egyszer menni a Jeliarborétumba de szerintem már idén nem megyünk! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok

Bocsi,hogy csak most jelentkezem és azéret is hogy nem reagálok senkinek-nem volt türelmem visszaolvasni.Majdmostantól megpróbálok bekapcsolódni a témába.

Rólunk:Noelnek már nem kell gyógyit adnom :D és a tali óta képzeljétek reggel fél 7-ig alszik :D .Tegnap kapta meg első kanál alma pépét és nagyon ízlett neki!

Röviden ennyi.

Nálunk mindjárt hatalmas zuhé lesz. :evil:

Pusza
Vendég
 


Nati: Szépek a virágok. Azt hiszem volt is a híradóban is hogy szinte tömeg nyomor volt ott.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Már itt is dörög az ég! :shock: :(

Gabi
!Ugye mekkora öröm 1 kanál alma is??Én agyon puszilgattam Martinkát! :lol: :lol: Örülök,hogy már jól van!! :D

Ildi!Tegnap este belinkeltem a pneumót,kicsit feljebb megtalálod! :wink: Blaskó Ervinnel én 1x találkoztam,nagyon kedves volt!:wink:

Nati!Gyönyörű képeket hoztál,húúú de jó lehetett!!! :D Én a Postán kéreckedtem egyszer előre,mert nagyon meleg volt,és nagy hassal álltam sorba.Mindenki nézegette a pocakomat,aztán jólvan.Senki nem engedett előre addig,amíg én nem kértem.Persze akkor azonnal nagyon kedvesek lettek! Úgy tettek,mintha addig nem vették volna észre,hogy babát várok.:?

Tündi
!Köszi,kicsi nevetős Martinka jól van!Ma ügyeket intéztem vele a városban,és nagyon jól viselkedett!Csak üldögélt a babakocsiban és nézelődött.Meg is dícsértem amikor hazaértünk,hogy ilyen jó fiúcska volt! :D :D

Vicuska
!Biztos jó lesz apa eredménye!Hajrá lombik!!Melus jól van?Jó lehetett a kirándulás!! :D

Bessy
,hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi! Van két fajta ecsetelőm itthon, meg homeos bogyó is, de nem nagyon látok javulást tőlük.

Nati! Nagyon szép helyen voltatok, gyönyörűek ezek a virágok. Valószínű, hogy a foga fog jönni és bizony lelkileg sem könnyű, főleg mikor a kezembe is vígasztalhatatlanul sír. Nehéz időszak.

Gabi! Örülök, hogy Noel jobban van és nem kell már gyógyit kapnia. És ügyi az alvással is.

Most ennyi jutott eszembe, már kezd nyűgi lenni megint.

Szilvi vajon egybe lehet még?

És Ani?

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Bejelentkezem, még egyben vagyok. :) A náthám nem nagyon akar javulgatni :( Kétpofára tömöm a renie-t. Mindenki azzal nyugtat hogy hamarossan elmúlik. :) Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat.

Alexa, jó hogy írtad hogy 2 éves kor allatt nem adnak kullancselleni oltást.

Nati, jó volt ez a praktikeres sztori. Köszike, sajna az éjszakáim nem jobbak, de ez már inkább a gyomorsavnak köszönhető, az meg csak Roni megszületése után fog megszünni. A takonykor se nagyon javúl, de hát kibírom. A vérnyomás csökkentőt nem kell szednem, de értágítót (vagy mi a szöszt) az ödéma miatt igen. Bár az se vészes de azért szedem, mert a véreeredményemen is látszik. Gyönyörűek a virágok.

Kriszta, elég kicsi az esély rá hogy holnap szüljünk. Ma volt eddig a legtöbb jóslóm ;)

Chrissy, sajnálom az inyfájást, remélem hamar túl lesztek rajta.

Tündi, hogy van ez a fejben dől el dolog? Mondogatod magadnak hogy szülni akarsz? Segíts kérlek! Semmi gond az aláírás miatt, így majd lehet hogy néha nem fogom frissíteni (emrt így nehezebb figyelnem mindenkiét), de nyugodtan szólj ha valami kimaradt. Amúgy is a közeljövöbe ritkábban fogom tudni frissíteni.

Vicuskám :), nagyon szupi hírekkel jöttél. Már nem kell sokat várni és hozod a gyönyörű kétcsíkos teszted. Jó lehettet a kirándulás Bessyvel.

Bessy, tényleg, merre vagy? Jelentkezz te is!

Ildi, sztem tökéletes a vérnyomásod. Schwarczi engem is a Blaskónak ad át ha esetleg 24.-én szülnék (esküvőre megy). Érdekes ez a Schwarczi, mindig olyan viccelődős. :) Remélem a szülésnél is tolerálja majd a hülyeségeim.

Ibi, örülök hogy jól el vagy otthon.

Gabi, csupa jó hirrel jöttél, nagyon örülök.

madiani
 
 


Ani!

De örülök, hogy jelentkeztél! Sajnálom a gyomorsavadat és a náthát is. Gyógyulj meg mihamarabb, hogy könnyű és gyors szülésed legyen.
Ja, és nagyon csini vagy, és a pocakod... gyönyörű!!! Irigyellek!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Alexa: Nem lep meg hogy jó kisfiú. Az autóban is nagyon édike volt :) Ezek szerint akkor sikerült mindent simán elintézni?

Krsizti: Annyira sajnálom! Tudom hogy nehéz. Ott van a kisbabád és nem tudsz neki segíteni, de az hogy vele vagy sokat számít! Gondolkozom hogy nekünk mi vált be, de ha őszinte akarok lenni nálunk sem vált be semmi. Rágókát sem használta. Érdekes hogy a hátsó fogak meg észrevétlenül kijöttek.
Kitartás!

Ani: Jobbulást! Nem mondogatod. Egyszerűen nekem érzésem volt hogy nem akarok a barátnőm után szűlni, különben is állítólag nagy a baba szóval már megszülethetne.
A tesóm pedig rettegett a szüléstől. Nem akart szűlni, és nem is voltak fájások beindítani sem tudták, aztán amiko rmondta a doki hogy császár megnyugodott akkor kezdődtek a fájások de akkor már mindegy volt.
Szóval lehet hogy fej és szív. Nem tudom, de biztos hogy van ebben valami :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Jó reggelt,

Vicuska,

Szupi lehetett a napotok. Én imádom Tihanyt, már vagy 10x voltam ott, de sosem tudom megunni. :lol: :lol: :lol:

Most már hamarosan célba értek és szerintem már őszre babás leszel. Szóval a nyarat még használjátok ki ketteseben, mert aztán 18-20 évig nem lesz rá alkalom. :lol: :lol: :lol:

Ani,

Sajnálom ezta megfázás dolgot, remélem hamar rendbejössz.
Kitartás, már nem sok van hátra. Utána meg elmúlik már minden panasz. :lol: :lol:

Nati,

Gyönyörűek ezek a virágok. Egyszer én is voltam a jeli arborétumban, még gyerek voltam és osztálykiránduláson voltunk. Ahogy elnézem ezeket a virágokat felnőtt fejjel jobban tudnám értékelni. :lol: :lol: :lol:

Gabi,

Örülök, hogy most már minden ok Noel-el, és nagyon ügyi éjszaka. Barbika is egy álomszuszék. (tiszta anyja meg apja), most már minden éjszaka este 9-től reggel 6-ig alszik. Ugy látom beállt a rendszer. (hála istennek) :lol: :lol:

Andesz,

Szombaton vagy vasárnap lesz a búcsú????

Nibcsike,

Végülis melyik szülésznőt választottad??? :lol: :lol: :lol:

Ildi,

Látom dokibácsid nagyon vicces kedvében volt. :lol: :lol: :lol:
Lassan már te is a célegyenesbe kerülsz. :lol: :lol: :lol:

Alexa,

Jó hogy mondod ezt a pneumo oltást, akkor szeptemberig nem adatom meg. Legalább ezzel spórolok egy kicsit, mert az a 35 ezres rota eléggé mellbevágó volt. :evil: :evil:

Krixta,

Szerintem várj most egy hónapot és ujra próbáld mega kengurut. Én is így voltam vele anno. Utána aztán nem volt semmi gond.

Chrissy,

Hát látom nem megy valami könnyen nálatok ez a fogzás dolog. Én már előre félek. Barbika már most kezdi tömni a kezét a szájába. :lol: :lol: :lol: :lol:

Megtaláltam álmaim házát, már csak néhány forint hiányzik hozzá. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.expressz.hu/ingatlan/lako/cs ... 35890.html

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt.

Ani, Calciumusc-ot igyál! Az jó a náthára, babásan is szabad!! Napi egy ampulla!

Chrissy, szegény kisfiad. Ilyenkor mindig megszakad az ember szíve, főleg, hogy tehetetlen vagy!! :cry: Ecseteled neki??
Ha jó neked, meg Krixtának is, ma elugranék a kuponért! :wink:

Nekünk eddig kissé húzós hetünk volt. Hálószoba bútort cserélünk, mindezt úgy, hogy apa mondta, hogy úgy hajlandó újat venni, ha eladom a régit. Na, még kb. 8 hónapos terhesen (amikor apa épp Németországban volt) Katika eladta a franciaágyat, az éjjeliszekrényt, és a tv-s komódot.... Onnantól kezdve vadrucák :lol: módjára 2 vastag franciaágy szivacson aludtunk, mert az új ágy még nem készült el... Na mindegy, a lényeg, hogy vasárnap eladtam a gardróbszekrényünket is. Am azt jelentette, hogy az én összes ruhám, plusz apa akasztós cuccai... szóval a héten szanáltunk.... Tegnap meg megvettük az új gardróbot (nekünk új :wink: ), de az még kint van a garázsban. A ruháim beszorítva a gyerekszobai gardróbba... na mindegy, megoldjuk.

Na megyek, reggelizek. ég jövök.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Végre kicsit jobban aludtam. Bár a taknyom még rendesen folyik, de legelább a gyomorsav békén hagy.

Chrissy, nekem is nagyon fog hiányozni a pocim. Olyan büszke vagyok rá.

Tündi, köszike. Az az igazság az hogy nagyon szeretném ha a héten megszületne, hogy az esküvőre kicsit nagyobbacska legyen. A szüléstől nem félek (lehet hogy tudat aladt igen?!).

Judy, meseszép ez a ház, de tényleg sok forintocska kell hozzá. :)

madiani
 
 


Sziasztok!

Nati
Nagyon szépek a képek:)

Ani
Nekem is úgy volt hogy hétvégén végig jóslóim voltak,felhívtam a Schwarczit azt mondta ha nem 5percesek a fájások várunk hétfőig..hétfőn bementem 3ujjnyira nyitva voltam.. :D Szóval...még van esélyem! :wink:

Judy
Köszi a tippet,mindenképp próbálgatom..szerintem még nagyon szokatlan neki...
Réka is nyáladzik meg nyomja az öklét a szájába.. :roll:

Kata
Nekem dél-1körül már jó,van intéznivalóm és akkor összekötjük egy gyors talival...ahogy végzel a Krisztinél vagy fordítva.. :wink:

Gabi

Örülök hogy Noellel minden rendben van!Apa vizsgálatával mi újság?


Réka megint olyan sokat bukik...én nem tudom miért van ez nála..meg folyton csuklik :shock:

Szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


Ja,
Nati, a pelustáskát 8900-ért vettük a Babyoutletbe. Kifogtuk, egyik nap csak úgy ránéztünk a honlapra, és volt. Amúgy az új ára 12.990

Judy, am egy randi 11 körül?? Jó kis házat találtál! nem aprózod el: 180 nm... :wink:

Vicuska, nagyon szupi, hogy már itt tartotok. Hipp--hopp itt a ti időtök. Az egész topic nektek fog drukkolni!!! :wink: Az meg még jobb, hogy kirándulással kötöttétek össze, ráfér néha az emberre! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ani: Nem hiszem hogy félnél tőle. Lehet hogy nagyon jól érzi még benn magát a Picurka :) Esténként kérheted ha gondolod hogy jöjjön, hátha :)

Judy: Összedobjuk? :) Tényleg szép házikó

Kriszta: De jó neked! Nekem sokáig voltak 5 perces jóslóim, de nem tágultam, azazhogy alig. 2 nap után is zárt méhszájat állíptottak meg úgy hogy közben az a monitor jelezte hogy fájások vannak. Úgy látszik az én méhszájam nem akar nyiladozni, lehet hogy ezzel a babával sem leszek szerencsésebb (ezen a téren természetesen :) )

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! :)

Judy!
Akit Te ajánlottál (Bali Mónikát) választottuk, egy nagyon kedves nőnek tünik!A Csetényi is Őt ajánlotta elsönek! :) Nagyon örültem, hogy összejött! :)
Jól néz ki a házikó!Az ára is!!! :D

Megyek palacsintát sütni, megigértem apácskának, hogy ma az lesz ebédre!Nagyon szereti! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Nibcsike: Én is! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike!
Megkérdezem a párom megy-e arra?Küldjek ha megy?

Kép
Kép
nibcsike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?