Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Moncsi gratulálok a babához!!Jó egészséget kívánok miandannyiótoknak!!!

Márti!
Nincs mit köszönnöd!Nagyon jó volt nézni a manókat ahogy fürcsiztek.Tegnap is itt voltak a keresztlányomék és ismét nagy csata volt a medencében ,bár kétszer akkora víz volt benne élvezték .Szilárdkám egyszer-kétszer víz alatt landolt de csak pislogott nagyokat és már fürdött is tovább.

Ma voltunk a 18 hós oltáson.Nagyon ügyes volt megint nem sírt.Utánna meg kiakarta rendezni dokibácsi fiókjait.Nem volt utánnunk senki ,nyitva volt minden ajtó ,beszélgettünk egy kicsit,mire odanéztem kisfiamra már a másik rendelőben tolta a babakocsit.Minden érdekli mindent megkell fogdosni.Sokszor arra gondolok hogy bíztos másokat meg zavar hogy ennyire érdekli minden.Szerintetek??

Rozika!
Ez a terepgyakorlat mit takar?Hol vagy ilyenkor?A gyerekek kinél vannak?

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratuláciokat!

A polya nem az enyém, a kórházban készültek még azok a képek!Szerintem most már meleg itthonra. Meg olyan nehéz megfogni benne a picurt!

A kórházban a kaja finom volt, bár azért a hazai mindig jobban esett! Mindenki nagyon aranyos és segítőkész volt! Olyan szerencsés voltam, hogy a szűlésznő ugyanaz volt aki a Dórinál! Mondjuk nem sokat kellett mellettem lennie, mert gyorsan meglett Zsófika! Hajnal 4-kor ment el a magzatvíz itthon, negyed 6-ra értünk Komáromba és olyan negyed 7 körül kezdődtek a 7-8 perces fájások. Ezek egyre csak sűrűsödtek és hosszabbak lettek, végül 7.50-kor megszületett a Zsófi! Szerencsére gyorsan ment minden!!
Most ennyi futtatta az időmből!
Megyek mert ez az örült szél bezavar a Zsofinál!
Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


egy pár kép!

Kép


Kép


Sziasztok!!!

Kép
Kép
moncsi76
 
 

 
 

Sziasztok!
Végre megkerültem! :wink:
Elóször is Moncsi Tök aranyosak a lányok, a pici mert olyan édi cukipofa babácska, a magy meg mert olyan tünemény a fürtjeivel. :D
Remélem lesz sokáig tejci! Fejsz is?

Márti ! Neked kitartást, igaz most nincs olyan dög meleg, de jönnek-mennek a frontok! Nincs pocifotó?

Kicsi SZili édes, mint mindíg, és ne érdekeljen, ha mások zavarónak vélik a világfelfedező kiruccanásait. Így az egészséges! :wink: :D
Ezek szerint nálatok is van medence! Anyukámék is vettek idén, és a nagyfiam már annyit fürcsizett benne, mint a csuda. A kicsinek néha hideg.

Na és akkor hadd meséljek egy kicsit a terepgyaksziról is:
Autóval mentünk apa, a kicsi és én, a nagy a mamánál maradt. Bejártuk a Fertő-hanság nemzeti parkot, a balatonfelvidéki Np-t, és a duna-ipoly np-t. Fertődön aludtunk 2 éjszaka egy panzióban, napközben meg jártuk a program szerin végig a np.-t. Egyszer képzeljétek el, egy jó 1 órás kenutúrát is kellett tennünk a nádasban, amit Attila sem akart kihagyni, így egy 4 személyes kenuba beültünk Ákival + két csaj és mentünk a nádasba. Először sírt, mert nem akarta felvenni a mentőmellényt, aztán levettem róla, és úgy jött. A víz csak 1 méter mély volt, ha beleesett volna sem lett volna baj, azért szorosan a vezető srác után mentünk. Először hülyének nézett ő is minket, de mikor látta, hogy Áki tök nyugodt, és olyan strammul végigbírta csinálni, akkor már ő is emelgette a kalapját.
Az egész utat fantasztikusan bírta, nem volt nyűgös, kiegyensúlyozott volt! LE a kalappal elötte tényleg! :D
Már érik bennem egy családi nyaralás gondolata ezek után!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok!

Most írok mert lehet hogy a héten többet nem tudok jönni.

Rozika igen van nagy medencénk és Sziárdka nagyon élvezi a fürdést néha ő is mondja hogy hi-hi hideg nem igazán zavarja mert kijönni már nem akar belöle.A kezével tolja magát hátra hason csúszik és mondja hogy ő úszik.Ákos nagyo hősiesen viselkedett ,ügyes!!

Moncsi nagyon édesek a kislányok!!

Csütörtökön megyünk Balatonfüredre nyaralni .Már várom.Remélhetőleg jó időnk lesz.Most néztem meg a köpönyeg.hu-n és csütörtökön 27 fokot onnantól mindíg melegebbet mondanak.Jövőhét szerdára meg már megint 35 fokot.
Még vár rám a sárgabarack lekvár befőzés már ha Sógorom tud olcsobban szerezni barackot.néztem ma a városban 480-500ft kilója annyi pénzért már nem érdemes kinlódni vele.


Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, a Balcsin én 400 Ft-ért vettem gyönyörű sárgabarit (jó piacon) és azóta is el vagyok ájulva, hogy itthon milyen drága és a boltban magyar nincs is, csak Olasz meg mittudom én honnan való aminek a kinézete se jó. Itt nem néztem a piacon, mert az messze van most kocsi nélkül.
Előre is nagyon jó nyaralást kívánok nektek!

Mikor mi összejöttünk a férjemmel a báttyának akkor volt kicsi (3 év körüli) a fia. Akkoriban még elmentek nyaralni, de a gyereket mindig otthagyták anyósnál mondván úgy nem lehet pihenni. Hát én nem tudom, Réka 6 hónapos volt amikor először nyaralni mentünk vele és soha semmi gond nem volt, mindig nagyon élvezte, sőt úgy vettem most észre hogy neki is szüksége van "kikapcsolódásra", az új élményekre amiket otthon nem tud megszerezni. Valamelyik nap is elkezdi felvenni a fürdőbugyit és közli velem, hogy ő megy a Balatonra pancsizni :lol:

Moncsi, gyönyörűek a lánykáid és örülök, hogy gyors, könnyű szülésed volt. Én is ilyet szeretnék :lol:

Rozika, nyugodtan vágjatok bele egy családi nyaralásba! Mi is vettünk a balcsin Rékának ilyen felfújható mentőmellényt, mert az úszógumiból olyan gyorsan bújt ki hogy csak na. De nem viselte el magán, úgyhogy maradt a karúszó, vagy az se :roll: Mi a déli parton voltunk, ott kisebb a víz, és ő is sokáig be tudott jönni mindenféle felszerelés nélkül.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Teszek fel képeket az utazásunkról! HA érdekel! :lol: :P Kép Áki még ébren és tisztán Kép Áki maszatosan és beájulva :) Kép Áki és apa a kenuzás elött ismerkednek a nádassal Kép Pókember Csabim Kép És végül Áki velem egy hallépcsőnél

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Óóóóóóóóóóóójajjjjjjjjjjjjj!
Hát senki nem kíváncsi a képeimre? :cry: :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, dehogynem én már megnéztem, de a héten minden napra van valami és persze mindenhová gyalog kell mennem.

Akkor amíg el nem felejtem :lol: nagyon jók, nekem a maszatos-alvós Áki tetszik a legjobban.

Hétfőn védőnőnél voltam, aztán gondoltam ha már ott vagyok akkor bemegyek a dokihoz is kérni az asszisztenstől táppénzes papírt, mert a jövő héten szeretném megkezdeni a szülési szabadságot. Hiába mondtam annak a szerencsétlennek hogy nekem milyen papír kell, ő kötötte az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő olyat nem adhat ki nekem. Adott egy igazolást, de tudtam, hogy az úgy se lesz jó. Ezután elballagtam a munkahelyemre, ahol megerősítették, hogy nem jó a papír, de úgy voltam vele, hogy szerdán úgyis megyek a Rókayhoz, majd kérek tőle. Na, szerdán közölte a Rókay, hogy ő nem tud nekem ilyen papírt adni, kérjem a háziorvostól. Itthonról felhívtam a háziorvost, aki közölte, hogy a szülési szabadság megkezdéséhez szükséges táppénzes papírt a terhesgondozó állítja ki. Úgyhogy ma reggel ismét a terhesgondozóban kezdtem a napot és cirka másfél órás várakozás után sikerült is bejutnom a dokihoz. A legérdekesebb az volt, hogy ugyanaz az asszisztensnő, aki hétfőn még állította, hogy ő nem adhat ki ilyen papírt, ma azonnal tudta miről van szó. Na, itt jött a következő akadály, ugyanis a szülési szabadságot a kiírás előtt 28 nappal LEHET megkezdeni (ami nekem a holnapi nap), de én csak jövő hét szerdától akarom igénybe venni. Na, nekik ez kiverte a biztosítékot, hogy ha úgy csinálják meg a papírt akkor úgy is rossz lesz,meg különben is mi lesz azzal a fennmaradó 5 nappal. Akkor már olyan idegállapotban voltam, mivel akkor már 5 perce magyaráztam nekik a törvényt, hogy mondtam töltse ki a papírt ahogy mondom aztán a többi legyen az én bajom. Holnap ismét be a melóhelyemre, ahol ismét vár rám egy menet a bérszámfejtőkkel. :cry:
Mondtam is ma apának, hogy a héten szinten van tartva a vérnyomásom.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti!

Nekem is a maszatos kép a kedvencem!
De most inkább a kedves bürokratákól: elképesztő, hogy nagy hassal, a kötelezően kiírt "pihenjen sokat kismama" szlogen mellett képesek az embert így úgráltatni. Nekem alapból alacsony a vérnyomim, de az ilyentől robbanok! :twisted: Ráadásul hogy lehet, hogy valaki annyira "jól képzett", hogy egyik nap még fogalma sincs, másik nap meg mindent tud. Egyébként nekem is a terhesen adták ki a papírt anno a Csabussal, bár intha egy felülvizsgálatnak meg kellet volna előznie asszem nálam. A lényeg , hogy nekem sem attól kezdve írták, ki, amikortól szerintük ildomos lenne, és nem volt belőle itt Tatán baj! NEm irigyellek, sok hülye amtőr!
Kitarás a holnapi küzdelemhez! Hogy bírod amúgy! Ráült már a kisasszony a reksezizmodra, és szorítja már a tüdődet! Készülj, mert jövő héten kánikula lesz megint! Most már a 35.-ben vagy :?: :?: :?: :?:
Úristen, de szalad az idő!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Még nem láttalak nagy hassal!
Valyon Olivér és mamája hogy vanak? Biztos elvan az a kis édes, remélem van elég tejcsi! Mindenkinek ezen drukkolok!

Ja, és képzeljétek, fúrtak nálunk kutat ma, igaz le kellett menni 72 m-re, de most legalább folyik a víz! És nemsokára vége az "anyuhoz juárok mosni" korszakunknak!
Megyek, mert álmos vagyok!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozika, ígérem a jövő héten alkotok egy pociképet, de a héten annyit rohangáltam, hogy örültem, ha leülhetek 5 percre. A jövő héten meg szerintem este 6-nál hamarabb sehová sem teszem ki a lábam, úgyhogy lesz kép :wink:

Most várom apát, mert azt mondta eljön a melóból és elvisz a melóhelyre, hogy ne kelljen gyalogolnom, a hazafelé útra meg majd beszervezem a tesóm.

És ha minden igaz ma kész lesz végre a kocsink is. Éppen ideje lesz már 3 hete nincs :cry:

Majd ha megjöttem a melóból jelentkezem, de ez se lesz könnyű menet :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Rozika jók a képek nagyon aranyosak a gyerekek.Szeretnék én is feltenni mindíg de nem tudom hogyan kicsinyítsem le.Mindíg minden képet visszadob.
Szilárdka elaludt így gondoltam írok egy kicsit.Nyaralásunk elmaradt ,ugye tegnap mentünk volna,sajnos a férjem Mamája meghalt ugy néz ki vasárnap lesz a temetés ,így nem mentünk el pihenni.(Rozika te ezt már tudod bocsi!!)
Pedig már nagyon vágytam egy kis phire nyugira.Rendesek voltak a szállodában mert adtak másik időpontot július 29-re ,remélhetőleg akkor már odafogunk érni.Normál esetben ugye kikell fizetni a teljes összeget ha lemondod a foglalást.
Rozika örülök hogy azért összejött a hajazás.Szilárdka evett egyedül rizseshúst aztán fogta a mummót ,iszit és vonult a szobájába hogy alszik.Azt hittem hogy nem fog elaludni hogy fél 10-kor kelt de mégis.

szisztok! szép napot mindenkinek!!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi részvétem és nagyon sajnálom az elmaradt nyaralást :cry: Azért tényleg rendesek a szállodában, hogy áttették a foglalást.

Voltam délelőtt a melóban és érdekes mód valahogy megvilágosodhattak hétfő óta mert most már ők is azt mondták, hogy jó lesz ahogy kitaláltam (havi kb. +20 e-rel fogok többet kapni mint Rékával).
Apa mindjár megy a kocsiért mert kész van, úgyhogy most minden ok.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!
Örülök, hgy rendeződőtt minden! :D
Kicsi! Ügyes Szili! Alvás: :D :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Mindenki standol? De jó nektek, én reggelente gyorsan elsuhanok kocsival a boltba, aztán este 7 mire ki merem tenni a lábam a lakásból, de már benn is 30-31 fok van.

Rozika, sikerült összehoznom egy pociképet, de ennél jobb nem sikerült, úgyhogy ezzel kell beérned :wink:

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!
Márti! Anyám mekkora lett a hasad!
Mindjárt szülsz! :oops: :lol: :lol: :lol: Nem csoda, hogy nehezen bírod! Nekem is néha szúrkál a szívem, meg kapkodom a levegőt, pedig nincs ekkora babás pocim!
Azta de irigyellek! :wink: :P Mármint a poci miatt, alevegőkapdosás nekem sem kéne!
Kitartás, már nincs sok hátra! Lemegy pár hét őrült meleg, aztán jön egy hidegfront és vele a babák! :wink: :lol:
Jó pihizést nektek! :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Hááát ez katasztrófa!
Még ilyen ilyen melegben is kinnt vagytok egész nap?
Mi délelött csak 1-2 órát, aztán ebéd, alvás a gyerekeknek, utánna uzsi és ki a kertbe estig. Illetve 5-kor már egy bejövünk általában egy fél órát hűsölni. Tegnap betonoztunk Atillával, már kész a kerti csap is, fű is lett nyírva, most készül a támfalunk a kocsibejáróhoz, úgyhogy nem unatkozunk.
Azért gyertek néha!
Márti hajrá! Kitartás!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok!

lennt voltunk a Balcsin pár napot .katasztrófa meleg volt ott is.Szili élvezte volna a fürdést ha nem zavartak volna el bennünket a kismedencétől.belemertem tenni én is a lábam a medencébe hogy utánna nyuljak a lúrkónak erre odajött rikácsolni a faszi hogy a víz ph értéke a gyerekenek van beállitva ne merjem betenni a lábam .Erre én bemérgedtem hogy egy ilyen kicsi gyereket nem lehet csak úgy otthagyni mire még neki állt feljebb.Úgyhogy másnap már nem vittük oda,vettünk karúszót és mentünk a nagyvízbe.Ami persze egy kicsit hideg volt neki.
Szombaton megyünk vissza 5 napra de most Balatonfüredre.remélem ott lesz olyan kicsi medence is ahol bennt lehetek a gyerekkel.
Egyébként ha van időm akkor itthon is állandóan a vízben vagyunk.

márti kitartás már tényleg nem sok van hátra .


Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi!
Tegnap voltunk mi is a Balcsin, Zamárdiban! A szabadstrandon volt bőven hely, bár sokan voltak, a Balcsi vize szeritem sokkal melegebb, mint az úszómedencéké, miért nem mentek ti is inkább ki! Ákom élvezte a pancsit, mindíg úszni akart, dobáltuk, lemerítettük, de ő csak vigyorgott.Estére jó kis szél lett,jöttek is a hullámok, amiket úgy élveztünk a naggyal, hogy nem akartunk kijöni a vízből!
Augusztusban megyünk Fertődre, remélem az is ilyen jó lesz!
Puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


elég szomorú vagyok, hogy senki sem néz ide ber!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Monológ, blogszerű fórum lettünk/lettem , de azért rakok fel képeket és mesélek!
Nagyban folyik a kocsifeljáró és támfalának betonozása, nem egyszerű és lájtos munka a betonozás, még úgy sem, hogy én csak keverem. :lol: Tegnap kiraktuk téglával a járdánk két oldalát, és próbálunk kiemelt virágágyat létrehozni, majd rakok fel róla képeket!
KÖzben úgy döntöttem, as télikertből kipakolom a virágokat levegőzni, így tegnap a-tól cettig kitudtam takarítani azt a helységet, ma a nappali és dolgozó van betervezve, remélem a végére érek! Közben ágynemű és függönymosás, szóval élvezem, hogy végre korlátlen mértékben pacsálhatom, és használhatom a vizet! :P
Ákom tegnap belázasodott, 3-szori lázcsillapítózás után ma semmi baja! Talán a foga :?:
Remélem Márti jól vagy! Vagy már épp ketten vagytok! :roll: Kép Kép Kép

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


És még két kép!
Áki almázik, és ganékodik, Csabám meg gyönyörűeket rajzol!
Kép

Kép

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika még egyben :cry: :lol:

Másfél hete Réka is úgy kezdte, hogy 2 napig hőemelkedése volt (szerda, csütörtök) akkor még én a fogára fogtam. Aztán péntekre láz lett belőle, el is vittem dokihoz, mert nem akartam a hétvégén ügyeletre rohangálni vele. Egyébként azon kívül, hogy lázas volt semmi nem fájt, ugyanúgy rohangált, tehát még csak levert sem volt. Szóval a doki várója tele volt ugyanilyen kis betegekkel, akiknek a lázon kívül semmi bajuk sem volt. Szombaton tetőzött a dolog 39 fokkal, aznap azért már elég nyűgi is volt, még a hűtőfürdő se vitte le neki és a Nurofen, ami normál esetben 5-10 perc alatt hat nála az is kb. 1/2 óra alatt kezdett el hatni. Vasárnap már újra csak hőemelkedés volt és hétfőre szerencsére el is múlt.
Akkor múlt hét hétfőn apája elment Madridba, csütörtökön ért haza. Azóta meg kocsi után rohangálunk.

Ja, csütörtökön voltam uh-n, minden ok, pénteken NST-n szívhang rendben, de a fájásgörbe nagyon-nagyon laposka volt :cry: Ma megyek újra kíváncsi vagyok lesz-e változás.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Jaj, a fiúk nagyon szépek, a ház is tök jó lesz.

Valaki dobjon már meg 1 telcsiszámmal mert senkiét sem tudom.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti!
Mi volt NST-n?
Görbül már a vonal? NEM akartál megszülni a hidegfronttól?
SZó mi szó, jó volt ez a kis hűvöske ma ! Bár egy kicsit ősti hangulatom lett tőle!
Holnap lehet felhúzza párom és a tesóm a kerítést, így azzal is előrébb leszünk!
NAm tudom ti hogy vagytok, de nálam agyerekek annyira dinkák voltak ma, hogy az hihetetlen! Különösen Áki nincs ott a szeren mostanság! NEm tudom ki lehet vele? Valószínű, hogy ő is beleesett a Mári által rebesgetett vírusos lázba, de már igazán végiérhetne rajta, mert bár láza nincs, de nagyon nyűgi!
Menek aluszni!
Sokminden szépet mindenkiek!
(Fióna babázol?)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozika, pénteken amikor először voltam NST-n, akkor is volt valami front (azt hiszem akkor melegfront volt) 2-en voltak a szülőszobán, és a műtőből is az egyik delikvenst tolták ki, a másikat meg be, úgyhogy csúcsforgalom volt. Most hétfőn tök nyugalom volt az osztályon.
Hát a görbém még mindig igen laposka, bár már valamivel jobb volt mint a pénteki, most kb. 3* ment fel 20-ig :cry: (Rékával 36 hetesen simán 80-90-es fájásokat produkáltam). Pénteken megyek újra, de én a hétvégén szülni akarok! :lol:

Engem Réka mostanság azzal akaszt ki, hogy kitalálja mit akar enni, kibontom neki, vagy elkészítem, aztán ránéz és közli, hogy neki ez nem kell. Most ezt csinálja pár hete én meg már a falra mászok tőle, az se szívderítő, ha csak egy joghurtot nem eszik meg, de ha még előtte pacsmagoltat is valamit akkor már kifejezetten ideges vagyok. A múltkor már mondtam neki, hogy nem érdekel, addig nem kap mást amíg azt meg nem eszi amit kért. (csak be is kéne tartani :roll: )

Remélem mindenki jól van, szép napot!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


sziasztok!

Megvagyunk mi is.Szombattól a Balcsin voltunk ,tegnap jöttünk haza.Igaz fürödni csak szombaton tudtunk utánna nem volt strand idő,ennek ellenére jókat csavarogtunk,füreden elmentünk kapolcsra a művészetek völgye most volt.Füreden volt veterán autó kiállítás volt két traktor is így íkisfiam pluszban élvezte lesem akart szállni a traktorról.Nekem nem volt azért annyira élvezetes a nyaralás szombaton estére megbetegedtem aminek egy héttel hamarabb kellett volna jönni.Utólsó éjszakát meg végig a wécén töltöttem hányással hasmenéssel.Be voltam tolyva hogy fogom kibírni a hazafelé utat de végül is kibírtam.annyira szerul voltam hogy tegnap egész nap feküdtem ma pakoltam ki a bőrőndöket is.
Szilárdkám is felvan pörögve kb két hete ,estére meg már annyira fáradt hogy fél 8-8 körül már alszik ,végig reggel 7 -fél 8-ig.
Márti kitartás nem sok van hátra ,persze már elhiszem hogy hétvégén babázni szeretnél.
Rozika helyesek a gyerekek!!Irigyellek benneteket hogy Áki megeszi a gyümölcsöt.Szili nem hajlandó csak a banánt megenni semmi mást mindent megnyal aztán vágja a pofákat és közli hogy nem.
most elköszönök megpróbálok hamar jönni.
Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!
Jobbulást neked! CsAK gyorsan írok mret Áki szétszedi a fonott kosaram, szóval a sógórnőmék is most voltak balcsin, és a kisfiú szintén fosással jött haza, hányi még nem hányt, talán megbuggyant a víz? :? :lol:
Szilihez és a gyümihez csak annyit tanácsolok, hogy Áki sem akarta megenni, perszte sokat segít nálunk, hogy látja Csabit aki falja a gyümiket, de én ahhoz folyamodtam, hogy inkább engedtem neki legelni a kertben, és úgy már sokkal érdekesebb volt, meg ha nincs fa vagy gyümibokor, akkor csak kitettem arin elkészítve egy tálba pár falatot és ott volt elötte, ha meggondolta magát megkóstólhatta!
Ne add fel, ilyenek ezek a törpék, egyszer még nem kérik, utánna követelik. Mindíg kínáld meg azért! Szorítok! :D :wink:
Márti! Hogy vagy? Kiscsajszi beilleszkedett már?
Jövő héten megyünk Fertődre, lefogadom szakadni fog az eső!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi jobban vagy már? Réka nekem is ilyen volt, hogy semmi gyümit nem volt hajlandó megenni a banánon kívül. Mára azért már változott a helyzet szívesen megeszi az almát, most a dinnye nagyon menő, van amikor a barackot is megeszi, de ez változó. Viszont ahhoz képest, hogy tényleg ő sem volt hajlandó megenni semmit, már hatalmas javulás.

Rozika, jó időtök lesz a jövő héten. Kiscsajnak bár már régen befordult baromira nem akaródzik kijönni. Pénteken az NST már mutatott fájásokat, bár én ezekből semmit nem éreztem, talán alakul valami. Hétfőn megyek újra.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti! Nagyon szorítok! :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Megvolt a mai NST, előtte a kocsiban volt egy jó kis jóslóm, ott semmi. Dokim nem volt a kórházban, úgyhogy majd pénteken találkozok vele a legközelebbi NST-n, ha csak addig nem történik valami.

Rozika, mikor mentek nyaralni?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!
Még mndíg szorítok!
Nyaralani?????????????????????? Inkább esőzni megyünk ahogy elhallgatom a híreket, és most a hét végén, de csak 3 napra, de garantálom, az a 3 nap végig esős, szeles hideg lesz!
Ilyen a mi szerencsénk!
Talán jövőre jobb lesz! Ilyenkor azért baromira sajnálom a pénzt kidobni, mert esőt itthon is tudok nézni és a szobában átvészelni, ezért kár idegen ágyban aludni, de hát majd meglátjuk. :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Márti én is szorítok!!!Most már csak meggondolja magát a Kisasszony !!!A telefonszámom: 06 20 9 545 784 ha esetleg úgy gondolod küldj egy smst ha megérkezett a Bébi.
A hétvégénk elég esemény dús volt.Én már helyrejöttem a hányás-fosásból,Szilárdkám péntek este elkezdte.Szombaton vasárnap semmi,aztán hétfő reggel folytatta.Nem tudom mi tőrtént hogy két nap szünet volt a hányások között.most már szerencsére semmi gond.Szombaton és vasárnap kinnt voltunk csémen a Babos hegyen volt hegyinap.Ott van kinnt a szőlőhegyen szőlőnk egy kicsi házzal.Nagyon klasszul éreztük magunkat ,bográcsoztunk ,tárcsalapon sütöttünk.Mondjuk egy ami nem volt kellemes baromi nagy szél volt.
Volt egy kis kirakodó is Kisfiam bezsebelt magának két traktort és egy kombájt is a Mamától Déditől és az egyik barátunktól.
rozika talán nem fog esni az eső és azért sétálni kirándulni tudtok.Majd szorítok !!!
Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Tegnap 15.15 perckor megszületett Márti kislánya Adrienn 50 cm és 2800 gr-mal .Mindketten jól vannak.

Rozika milyen volt a nyaralás??Remélem azért jól telt az eső ellenére.???Bár szombaton nagyon jó idő volt egész nap.Elvoltunk mi is a falunapon ,pedig izgultam én is hogy szétázunk majd.Kisfiam élvezte felült a kisvasutra is meg ment elektromos kisautóval is.Csak úgy vigyorgott egész végig nagyon tetsztett neki minden.Vetetett magának talicskát,nem mintha nem lett volna már itthon ,de ez nagyobb ,most abba furikázza a traktorokat meg az autókat.
Jön felül két foga megint ,pedig annyira az alsó inyét néztem mindíg mert ott van beduzzadva rendesen ,erre valamelyik nap nézem neki felül és már kinnt volt a hegye.Így mostmár 14 fogunk van.

Sziasztok!!!

Kép
kicsi77
 
 


Halló senki sincs megint ezen a környéken.Úgy látom mindenki másik topikhoz csatlakozott. :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!
Végre rászántam magam!
Nyaralás megvolt, jóvolt, többet nincs erőm mesélni!
A legjobb, még egyetemről maradt, és egyetlen igaz barátnőm megszülte második kislányát, aki sajnos súlyos szívfejlődési rendellenességgel jött a világra, nincs konkrétan bal oldali szívfél, ennek köszönhetően max. pár nap jut neki az életből!
Sajnos ezek miatt kivagyok, mint a liba, már nem érdekel, mi volta nyaraláson, nem érdekel mi lesz megcsinálva idén a ház körül stb..! Szorosan ölelem fiaimat, és hálát adok az égnek értük, és ugyanakkor haragszom is, mert ilyen megtörténhet, egy ici-pici lélekkel!
Majd még jelentkezem, most nem megy, na haragudjatok!
Ráadásul a net se nagyon megy , remélem ide legalább tudok írni!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Szia Rozika!!

Sajnálom a barátnődet és persze a pici babát is.sajnos nekünk is volt részünk ilyen szőrnyüségben,ugyanis a tesóm fia vagyis a keresztfiam is szív rendellenességgel született lyukas volt a szívsövény és az egyik fő ée is ami a szívhez megy szük volt.Szererencsére két éves korában megműtötték azóta volt még egy kisebb mütéte,és még egy műtéten lehet hogy átkell esnie,de HÁLA ISTENNEK minden ok.Nem tudnak segíteni Pesten a babán nem lehet megoperálni,manapság annyira tudnak mindent???!!!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi!
Ez a kérdés már annyi szájból elhangzott, de sajnos nem a válasz rá!
Sok okos orvos tanácskozott felette, de nem lehetséges! Ez van! :cry:

Úgy látszik, aki megszül. elhagyja a topikot, pedig igazán kíváncs lennék Mártiékra és Fiónáékra is ! Ibolya úgy eltűnt, mint a kámfor!
Mi lehet velük?
Megyek, mert felébredt Mákos!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Szia Rozika !
talán lehet hogy igazad van és már csak ketten maradunk.Pedig Mártiék is otthon vannak már és én is kiváncsi lennék a babára.Senkiről semmit nem tudok.
Hát igazán sajnálom a barátnődéket. :cry: :cry: :cry:
Gyorsan eltelt a hétvége megint.Vasárnap elmentünk Sopronba Anyósért sétáltunk egy jót klassz idő volt .Volt ott ugráló vár szerűség de ez jó volt mert ez egy kissebb akármi direkt pici gyerekenek ,élvezte a dolgot nagyon Szilárdka.Ma elmentünk Bábolnára a kirakodóvásárba,ami nagy csalódás volt fele akkora sem volt mint máskor és tele román cigányokkal.Azért megint begyűjtöttünk egy traktort.Azért ha tudsz jelentkezz!!
Szia!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Előlem nem menekültök. Pénteken jöttünk haza és rázkódunk bele a 2 gyerekes létbe :lol:

Képeket majd e-mailon küldök, mert arra már nincs erőm, hogy még nekiálljak kicsinyíteni őket.

Rozika, nagyon sajnálom a barátnődéket, nem igaz, hogy ezt egy uh-on nem vették észre.
Nekem is volt egy borzasztó kórházi élményem, méhlepényleválással behoztak ácsról egy nőt aki 38 hetes terhes volt, de már nem volt szívhang. Azt hiszem amikor ilyeneket hall az ember akkor becsüli meg igazán azt amilye neki van, az egészséges gyerekét/gyerekeit.

Adrienn baba egyébként úgy jött mint a villám, az első fájásom du. 2 után pár perccel volt, mire összeszedtük magunkat, Rékát leadtuk, beértünk a kórházba - innen számítva 10 percen belül meg is lett, már csak a burok tartotta.

Pussz

(Kicsi majd a közeljövőben rámférne egy hajvágás :wink: )

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti ! Kitartás, minél nagyobb annál zsúfoltabb lesz a program két gyerekkel!
De azért nagyon jó! :wink: :D
A képeket meg tök várom, remélem lesz enördzsid kicsinyíteni!
Sok tejcit Adriennek! Tényleg van elég? Fejsz is? A szülésed meg tényleg szép volt, és gyors, ami a másodiknál nem meglepő azt mondják az okosok! :lol:

Kicsi!
Tök jó, hogy ennyit tudtok utazgatni! Szili is biztos élvezi, főleg. ha a százhuszonkilencedik traktorral térhet haza! :wink: :D :P Nálunk is trakecmánia van!

Amúgy képzeljétek, van már 9,5 foga Ákinak, és egyre többet mond és egyre érthetőbben! A babakocsit is kinőtte, pedig nekem elég nagy van, így mindíg felébredt az altatás után fél órával, mert kényelmetlen volt neki, akkor átvarázsoltam az ágyba és szunyált tovább. Már egy hete pedig kapásból az ágyba rakom le ebéd után, végighallgatja és kommentálja a meseolvasását Csabinak, aztán jöhet a szunya! Most is épp azt csinálják!
Van egy csomó képen a nyaralásról, de most nem tudok feltenni, mert párom épp a Herry Pottert tölti le, és nem akarja, hogy bármi is megszakítsa a folyamatot, ami kb. két napi folytonos géphasználat mellett, most tart a felénél! Nincs valakinek meg a Főnix rendje?

A nyarlás nagyon jó volt, voltak húzós pillanatok is, pl.: mikor anyós este a hintánál síró fiamat elkobozta, megfürdette, és le akarta fektetni, míg a többiek kint játszottak,a kicsi is talpon volt még! Én meg bepipultam, hogy ne vigye már ki a mi szobánkból a nagyot, mert spec. vele még sosem voltunk nyaralni sehol, ő mindíg mamázott, most hogy lehetőség van rá, most tényleg hagyja már meg nekünk a gyereket. Aztán látva fejemet és a vörös idegességet rajta, átadta a kölköt, hagyva én hadd meséljek neki, és én hadd altassam el! És képzeljétek, Csabus tök külön ágyban aludt a nyaralás eész ideje alatt!
Azt tudnotok kell, hogy a nagyfiam a mamáék kedvence az összes unoka közt, sajna sokat is van a mamáéknál, így el is van kapatva, és olyan dolgok vannak megengedve neki ott, ami itthon tilos, pl. hisztizni!
De összességében jó volt! A programokról később még írok!

Azt még hadd meséljem el, hogy sajnos tegnad 13:00 körül meghalt a barátnőm kislánya, összesen 5 nap adatott meg neki az életből!
Sajnos nem lehetett az uh-kon látni semmit, mert olyan erős szívhangokat produkált mindvégig, hogy nem adott okot szívfejlődési rendellensség gyanújára. Nagyon sajnálom őket, és tényleg olyan édes kis pici lány volt, annyira formás, és annyira erős! De hiszem, hogy Mirka baba vissza fog még jönni a Földre, és újra őket válassza majd szüleinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan irok!

Márti!
Gratulálok a picilányhoz, és sok boldogságot és egészséget kívánunk!


Hát elég fárasztó 3 heten vagyok tul. A párom a szigeten dolgozott és még hétvégén is csak este ért haza!
Lányokkal kezdünk szépen összerázodni! Picurkám éjjel alszik, reggel fél 6-6 között ébred először és este fél 10 körül teszem le. Rengeteget eszik, már mértem tegnap 220-t is. Szerencsére van is mit szopiznia. Már 6 kg is elérte. Sokat mosolyog. Bár mostanában napközben ha elunja magát akkor sirdogál. És sajna a babakocsiban csak hason alszik, ha felébred akkor már nem is alszik vissza. Sajna kicsit cumizik is de majd ha már nem lesz hasfájos akkor nem adom oda! ( most igy gondolom, a Dóri utálta a cumit!)

Mellékelek pár képet:

Dórikám telefonál:
Kép

Ennyire szeretik egymást:
Kép

Du. alvás:
Kép

Napokban készült:
Kép


Sziasztok

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Szia Moncsi!

Nagyon édesek a lányok, és bűbájosak! Örülök, hogy van tejcid, és ennyi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem sose volt egyszerre ennyi, kivéve talán a tejbelövellés első momentumait! :cry:
Zsófi mostmár igényli a társaságot, és ez így van rendjén! nme tudom, van-e nektek olyan hempergő, amire leht felakasztani kütyüket, és az alatt fekve nézegetheti őket, és később meg is próbálhatja elérni, megfogni! Nekünk ilyen hempergő nagyon bevállt a másodiknál, és sokat segített, mert amíg elvolt, és csinálhattam mást! Pesze ezt is hamar kinövik, amint elkezd kúszni, a szoba fogja érdekelni a lógó kütyük helyett!
A cumi miatt ne aggódj! Én a nagynak természetesnek vettem, hogy adok, valahogy a baba nálam cumis képpel él a fejemben, bár ezt mostanában tudományosan támadják! :lol: Viszont Ákinak is adtam cumót, most másfél múlt, és sajna már tudatosan kéri, főleg ha elkeseredik vagy fáradt! Épp a napokban próbálom elvenni tőle, és nem odaadni, ha kéri, csak alváshoz, mert félek, hogy egy év múlva az oviban már nem tudom elszedni tőle, és az gáz lenne! Okosnak kell lenni azzal a fránya cumival!
Amúgy tök jó, hogy jöttél megint!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Moncsi, örülök, hogy jól vagytok és már belerázkódtál a 2 gyerekes létbe. Remélem hamarosan én is elmondhatom ezt.

A mai nap már sokkal jobb volt, mint a tegnapi, de hogy a délutáni alvásukat mikorra fogom összehangolni azt nem tudom.

Én a kicsinek vettem talonba egy cumit, de jó mélyre el van téve, nem akarom odaadni neki (legalábbis most még ez a terv). Rékának 1 hónaposan adtam a szájába és 7 hónaposan magától le is szokott róla szerencsére. A kórházban az összes szobatársam adott cumit a babának, hát a doki nem igen dícsérte meg érte őket. Persze ez mindenkinek a saját döntése.

Szüléstörténet:

10-ére voltam kiírva, aznap voltam NST-n, de semmi jel nem utalt arra, hogy itt a közeljövőben szülés lesz, úgyhogy a dokim azt mondta 13-án hétfőn be kell feküdnöm. Na, én ettől teljesen kész lettem és könyörögtem a babának, hogy egy hétvége áll a rendelkezésére a megszületéshez. Vasárnap kb. 10 órakor kezdtem el érezni nagyon enyhe mensis görcsöket, de se nem fájtak, se tartósak nem voltak úgyhogy nem is igazán foglalkoztam vele, csak annyira hogy elkezdtem örülni egy kicsit, hogy talán alakul valami. Az első igazi fájás délután 2 után érkezett és utána ezek már szabályos időközönként jöttek is. Apa felébredt a délutáni sziesztából és szóltam neki, hogy menni kéne. Gyorsan felébresztette Rékát, én is felöltöztem (apa segítségével) aztán indultunk. Rékát kitettük a dédinél aztán irány a kórház. Mondtam a férjemnek mikor odaértünk fusson fel a szülészetre mert nem tudok kiszállni a kocsiból (akkor már tolófájsokat éreztem). Erre ahelyett hogy hoztak volna egy tolószéket lejött egy szülésznő és az ő meg a lift segítségével érkeztem meg. Akkor megvizsgált a vezető szülésznő és közölte, hogy már csak a burok tartja a babát. Akkor ott a vizsgálóasztalon jött egy olyan tolófájás, hogy azt hittem ott szülök meg. Ketten áttámogattak a szülőágyra és a következő fájásra mg is született Adrienn. Apa aki közben lefutott elállni a mentőbeállóról az utolsó pillanatra beesett. A dokim természetesen repülővel se ért volna be, de szerencsémre a Vadász volt az ügyeletes akinél Réka is született és csak azért kellett váltanom, mert ő már nem vállal szülést. Amint megszületett odatették a hasamra, utána elvitték felöltöztették és megint visszahozták. Akkor már cuppogott, úgyhogy már szopizott is a szülőszobán. Azt hiszem ennek köszönhetően már a következő nap rendesen volt is tejem. Nagyon-nagyon rendes volt mindenki és őszintén szólva örültem neki, hogy sikerült a Vadásznál szülnöm, mert az utolsó időben nem voltam elájulva a Rókaytól. Eddig a szép része a dolognak.
Szülés után nagyon-nagyon sok alvadt vér jött ki belőlem, úgyhogy a doki csinált egy küretet mert az volt a gyanúja, hogy benn maradhatott egy darabka méhlepény. Szerencsére nem fájt és alvadt véren kívül semmit sem talált, a vérveszteségem viszont nagyon sok volt. Az első vérvétel eredménye még elfogadható volt, de az ismétlés már katasztrofális (én furcsa mód tök jól éreztem magam). Szóval közölték jó lenne ha kapnék egy kis vérutánpótlást, ami miatt +1 napot tölthettünk a kórházban. Egész nap bőgtem annyira mentem volna már haza, aztán akkor hozták be azt a lányt akinek lepényleválás miatt meghalt a babája és császározták, na akkor abbahagytam az önsajnálatot. Rájöttem, hogy mi az az 1 nap, egészségesek vagyunk és ez a lényeg.

Hát így született meg Adrienn baba :wink:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti!
Nagyon gyorsan elintéztétek ezt a második szülést, kicsit irigylem is, bár én sem panaszkodhatom!
Azt meg tök megértem, milyen mikor az ember már menne haza, de még egy napot kénytelen várni! Mi is így voltunk, csak mi sárgaság miatt! :cry:
A két csajszinak, meg idő kell, hogy egyszerre tudd altatni őket, sajnos tudom milyen nehéz ez, mert nálam is nagy gond volt! Olyannyira, hogy pánikba voltam esve, hogy fogok két gyereket, kétféleképpen, két különböző időpontban altatni úgy, hogy közben azért levegőhöz is jussag, és egy fél órára lerakhassam a seggemet!
Mára már tök jó! A kettőt együtt altatom a szobában, mesélek, majd alvás, és ez valahogy természetes Áki számára, nem úgy mint régen Csabinál! Vele volt egy-két közelharc, mira elaludt régen!
Egyébként nekem tök sokat segített a babakocsi! Kb.2 hete nem alszik Áki babakocsiban ebéd után, egész idáig ott altattam, és így azért könnyen álomba merült! Utánna jött Csabialtatás! De mondom, ma már mind a kettő egyszerre, eggyütt és egy helyen alszik ebéd után, ami nálatok el is fog jönni nyugi! Addig ott a babakocsi! :P
Megyek, mert vendégeink lesznek ma, bográcsolni szerttem volna, de a bogrács anyuéknál, így asszem marad a gáz! Ez nagyon ciki? Én mindíg ilyen pancser vagyok! :x

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok!

Cak gyors bekukk!Gratula Márti tényleg gyorsan ment minden.Moncsi nagyon aranyosak a lányok.Nálunk most egész hétvégén bulizás van tegnap kb.40 -en voltunk fél 3 -kor feküdtünk le.Ma és holnap is jönnek délre és délután is.Szülinapokat tartunk.Mindketten 30-ak vagyunk.
Cumi téma Szilárdka addig nem cumizott míg kilenc hónaposan nem keztek jönni a fogai.Azóta meg nem akarja letenni.Próbálom eldugni elöle de addig nyüszög és kiabálja hogy mummó mummó amíg oda nem adom képes lenne órákíg ezt csinálni.

Na sziasztok majd jövök ha megint lesz egy kis idő!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

A mai napunk a pihenés jegyében telt, mert tegnap nálunk is vendégjárás volt, és főztem egyszer ebédet, aztán sütit, aztán estére a seregnek bográcsban! Ez megmondom őszintén annyira kifárasztott, hogy ma a maradékot kapta a család mindenből, met nem voltam hajlandó főzni! Valahogy nem szeretem a főzést és egy ilyen egésznapos főzőorogi kidönt a sorból! Ráadásul szerintem nem is lett jó a bográcskaja! :x
De ami a legjobb volt a mai napban a henyélésen kívül, hogy a párom más egy hete tölti a Herry Pottert a netről, de nem jön le, így bemérgesedve ma azt mondta, elmegyünk moziba! :lol: Lebeszéltem gyors anyuval, hogy vigyázzon addig a kicsire, a nagy a másik mamánál volt, foglalt a neten jegyet, aztán irány Tatabánya! Plázáztunk egyet! :? Bár csak a moziig mentünk, nem jártuk végig a kócerájt! :roll:
Aztán, ami a legviccesebb, hogy csak mi voltunk egy 90 fős teremben ketten a párommal, és levetítették, mi meg teljesen beleéltük magunkat, kényelmesen, mint otthon végignéztük, aztán a föld felett két méterrel lebegve kijöttünk a végén, mert annnnnnnyir a jó volt! :P :lol:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de oda vagyok érte, beromira tetszik a film, és majd el is akarom olvasni, olyan ötletesnek találom! :D :lol: Ti láttátok már?

Kicsi! acumival mi is így vagyunk, Áki elöl én is dugdosom, de olyan szinten, hogy minden nap más helyet kell keresni neki, mert rájön, hová tettem!
Megyek fürödni, majd rakok fel képeket!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk Tbányára intézni a piszkos anyagiakat és holnap lesz a napja, hogy vennem kell még egy szoptatós melltartót, mert amit Rékával vettem kicsi :roll: a többi szintúgy és nem tudom már a melltartóbetétet beletenni egyikbe se, így meg állandóan minden úszik :roll: :lol: Ami ugye egyrészt jó, mert van ami follyon, de nem valami esztétikus.

Képzeljétek kiscsaj úgy bealudt a porszívó hangjára, mint a tej. Réka meg mindig visított, ha porszívózás volt. Akkor addig vagy az apja ment vele sétálni vagy én amíg megtörtént a takarítás, Adrienn meg beájul a hangjára :lol:

Kicsi, irigy vagyok a mozizásotokra, régen mi is nagyon sokat jártunk, aztán megszületett Réka és apa is letölti a filmeket, amik mellesleg a komáromi moziba tényleg hónapos késésekkel jutnak el, de azért hiányzik az hogy az ember egy kicsit kiöltözik és elmegy valahova.

Megyek, további szép hétvégét!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Szia Márti!
Mi voltunk moziban a párommal, de nem haragszom! :wink: :lol:
Egyébként az tök jó, hogy ilyen szépen kitőgyeltél! :wink: :oops: :lol:
Legaláb tényleg folyik a kánaán! Bár sajna nem túl olcsók a szopis melltartók. és én mindíg azt hiányoltam, hogy ugyan az a fazon van mindenhol! :?
Amúgy Áki is ezt csinálta kicsinek, ő is bealudt egyszer a porszívónak, később nemkerült erre sor, de legaláb ő sem fél tőle! Ilyenek a másodikak, egy kicsit edzettebbek!
Azt viszont sose fogjuk megtudni, milyen Fióna kisfia azt már látom, valahogy elhanyagol bennünket! :cry: :oops:
Megyek dolgozni!
Szép napot nektek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Márti gratula a sok tejcihez!!
egyébként Szili nem félt és most sem fél semmi háztartási gép hangjától meg mástól sem ,bár ő soha nem aludt el rajtuk.annyira érdekelte minden pici korától fogva hogy mindent sasolt.Azt már írtam hogy 6 hetes koráig szinte semmit nem aludt napközben csak leskelődött.Megyek mert éppen felébredt.

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: