Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagy még Ildi?

Kép

Kép
thimó
 
 


igen

Kép
Kép
mókuska
 
 


Látom, már nem... Pedig mesélhettél volna kicsit bővebben Gabiékról.

Azon nevetek, hogy azt mondta neki az orvos, nem lesz nagy a baba... Na ja. :lol:

Gyertek, örüljünk együtt!!!!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 

 
 

Itt vagy, de jó!

Kép

Kép
thimó
 
 


Én mindig, mindenkivel ezt a bújócskát szoktam játszani.. :wink:

Kép

Kép
thimó
 
 


Csütörtökön, mikor befeküdt 3290 g-ra (remélem jól emlékszem, de az biztos, h 3300 g alattira) tippelték :shock:
Mondjuk én is igy jártam mindkettővel :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Azt mondják uh-gal a terhesség vége felé már nem biztosak a tippek.

Kép

Kép
thimó
 
 


Danika jobban van? Mit mond a bőrgyógyász?

Kép

Kép
thimó
 
 


Igen, nekem is erre panaszkodott az UH-os!!! Most én elköszönök mert közben felébredt Dani és indulunk Liliért az oviba :wink: Remélem estére már képet is tudok feltenni!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Jöttem gratulálni Gabinak. Kép

Hát le a kalappal, egy ilyen nagy csajszihoz! :lol: :lol:

Sajna délelőtt nem voltam otthon, délután pedig galyon volt a rendszer.Most érek ide, végre.

Szuzy: görcsölés :?: :?: :?: .Nem tudom, de lassan kezd csillapotni is. Remélem estére megszeret apa. :lol:

Jövök holnap, addig összeszedem a gondolataimat. Most szét vagyok szóródva.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Csak most jöttem, de látom megszületett Esztike! Gratulálok és jó egészséget kívánok Nekik! Szép nagy lány! Ilyen paraméterekkel, nem semmi.

Lányok! Mindenkinek köszönjük a névnapi köszöntést! Sajnos tegnap óta csak most léptem be, így kicsit későn reagálok a szép, aranyos képekre. Köszönjük!

Timi! Én még nem csináltam ilyen klasszra a fotónkat, de szerintem nem is fogom egyhamar. Ez a kép nagyon édes, de ahogy a jobb oldala lemarad elveszti a lényegét. Nektek jól sikerült.

Puszi Mindenkinek
Szuzy

Kép
szuzy
 
 


Ime Eszter
Kép

Bocsi, h ilyen későn jöttem, de egész du. nem voltunk itthon, élveztük, h kint lehetünk :wink: :lol:

Timi
Ez a babanet nagyon rosszkor kavart be :?

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!!! :D :D :D
Szívből gratulálok Gabiéknak! Hatalmas,gyönyörű kisbaba!!! Kép

Mindig úgy csodáltam azokat az anyukákat, akik ilyen nagy babákat szültek, minden elismerésem!!!! :D

Ildi, köszi a tudósítást! :wink: Nem csoda ha, elszállt (az egyébként jogos) haragod! :lol:

Tegnap nálunk is szórakozott a net. :x Vagy a bnet nem jött be, vagy egyáltalán semmi. :?
zichy
 
 


Lemaradt: Ildi,a nagytesók hogy fogadták a hugit? :D
zichy
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép Esztike, olyan, mintha nem is ma született volna! :lol:

A babanet nem megbízható, időnként(egyre gyakrabban) sz@rakodik...

Mi most megyünk a 3 éves oltásra... :wink:

Megpróbálok a mai nap jönni, mert egy nagy csomó mindent szeretnék "mondani", de nem igérem meg inkább.. :wink:

Apa ma nem dolgozik, :lol: megfűzöm egy kis jövés-menésre. :lol: Olyan mehetnékem van, pedig én nagyon szeretek itthon lenni, de most mégis, biztos a tavaszi zsongás kapott el. :lol:
Kép

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Elfelejtettem:
Ildi, köszi, hogy tudosítottál minket és még képet is tettél fel. :lol:
Természetesen Esztike apukájának is köszönet, mert ő küldte át neked a képet, ha nem tévedek... :lol:

Legyen szép a napotok!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Gabinak szívből jövő grat+ a család többi tagjának is.

Bocs csajok, de tegnap nem tudtam hol a fejem, sőt egész héten ez lesz. Sorba jönnek a tennivalók+papírmunkák. SOK szó szerint. Reggel fél 7től felvagyunk. Kocsitakarítás(porszívó és ablak az enyém, többi apáé). Levi elfáradt, apával sétáltak, én porszívóztam. Anyósék bevásárló körúton vannak.

Ma is jönnek hozzánk, sőt telefonközpontot is vállalok. Nekikezdtem mindennek, ablak és társai. Kert marad apósnak, úgy is szereti csinálni.

Timi: 3éves oltás :cry: .
Nem tudom ki kérdezte vagy mondta a Levivel sétálálásra, hogy :lol: . Nálunk lassan megszokott dolog. Szüléskor tele volt a kórterem a rokonokkal, annyian vagyunk, és mindenki szeret mindenkit. A mi családunkanyósékkal 5fő+ tesómék3+anyám+ apám(ők még külön4-en)+anyós tesójáék 6-an(szembe laknak). Most számoljon aki akar. jó hogy nem zavarták ki őket a kórteremből. :oops:

Na egyenlőre mentem, este visszanézek. Remélem mindenkinek jó napja van ebben a szép időben.
Kép

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 



Kép

Kép
thimó
 
 


Bocsi, hang is kell hozzá!!

Kép

Kép
thimó
 
 


Boldog névnapot Gabi Krisztikéjének!
Kép

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Miközben írtam elszállt, így kezdem újból.

Az Esztike gyönyörű és hatalmas baba. Olyan a bőre mintha nem is most született volna. Véletlenül nem császárral lett? Azok a babák szoktak ilyen szépek lenni. Szilárd is császáro volt és neki is szép volt a bőre.

Krisztiánnak Boldog Névnapot kívánunk!!!

Sajnos mennem kell.
Nyugodalmas Jó Éjszakát Mindenkinek!

Mintha éreznék valami kis éles csücsköt a Szilárd ínyén, talán kibújt a harmadik??

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok, bejelentkezek alvás előtt.

Kiakadtam: úgy volt jönnek hozzánk megbeszélésre. A hapsikám 20:00kor telefonál, mehetek? :wink: Elküldtem a búsba. :lol:

Szép lett a kocsi végre, rég volt kitakarítva. Azt hitték, lagziba megyünk. :roll:

Timi. Ari a kép amit feltettél, hang nekem nem volt csak recsegett. De látványnak jó.

Ildi. Gabiék hogy vannak? Mikor jöhetnek haza?
Krisztikének Kép
BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Szuzy. Sokat nyálazik Szilárdod? Akkor is jön a foga, az is jelzi.

Aludjatok jól, szép álmokat.

Holnap csak este jövök, reggel megint bőrgyógy controll.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h nem jöttem napközben, most is csak életjelet adok magamról :lol: Délelőtt takaritottam aztán mikor Dani felébredt hajmosás és irány az ovi. Ilyen jó időkben már nem szoktunk haza sietni, sétáltunk majd az ovis barátnővel játszottak a gyerekek, bevásároltunk.... Este 7-re értünk haza :lol:
Most meg nekiesek egy kis gépelésnek, apukámnak kell egy kis anyagot pepötyögni.
Vannak Eszterről uj képek, holnap felteszem, most nincs kedvem kicsinyitgetni :oops:

Ja! Tesók természetesen nagyon örülnek neki, Adri különösen mert Gabi mondta neki, h teljesen olyan mint ő volt csak pufibb az arca. Erre Adri azt válaszolta, h most már én is pufi vagyok :lol: :lol: :lol:

Holnap jövök....

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Na itt vannak az ujabb képek Eszterről
Kép
Kép

Még ma sem jutunk le Gabihoz :? Apának Pestre kell menni és nem tudjuk mikor ér haza. Na mindegy, majd holnap :wink:
Valószinü, h mi holnap elutazunk anyukámékhoz és csak vasárnap jövünk haza (legalábbis ez a tervem :wink: ) Már mondta anya, h akkor rendbe tesszük az udvart, lehet, h a szőlőbe is kijutok, már alig várom!!!! A gyerekek is (majdnem) felügyelet nélkül játszhatnak és nem kell "gálába" öltöznünk hozzá :lol:

Most megyek mert főznöm is kell -székelykáposzta lesz :wink: - és kicsit kapkodhatok mert 10 óra körül el fogják zárni a melegvizet, jó lenne addig végezni a mosogatós dolgokkal.

Szép napot mindenkinek!!!4

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Ez a lány továbbra is gyönyörű!!! :D :D :D

Kicsit elkésve: :oops: Krisztiánnak boldog névnapot kívánok!!!

Kép





Ildi!
Hmm, székelykáposzta, most úgy megenném! Én még nem tudom, ma mi lesz a menü, de holnapra már megrendelte a család a lasagnét. :D
Jó pihizést nektek anyudéknál!!! Sztem mi is végig kint leszünk a szünetben, nagyszerű időt mondanak! :wink:
Kicsit irigykedem, hogy babanézőbe mehettek. Bár az elmúlt hónapokban nálunk is kijutott, sőt saját babánk is van, de ez olyan dolog, amit soha nem lehet megunni. :D


Móni!
Kocsitakarítás: ügyi vagy! :D Én hetente szoktam, hogy elkerüljem a nagy koszt,meg a kicsit könyebb eltüntetni, de most sajna elmaradt. Lehet holnap pótolom. :wink:

Nagy család: tök jó! :D Nekünk is kijutott, de szerencsére szétszórodtunk. Egy helyen asszem kitennénk egy fél falut… :roll:

Szuzy: no, fogacska kibújt?
Ha a baba gyorsan jön, ugyanolyan szép marad a fejecskéje, pofija, mintha kivették volna. :wink: (Vagy ha vigyáz a buksijára és lábbal előre érkezik. :wink: )

Timi!
Nagyon tetszik a tavaszi design! :D
Kiruccantatok tegnap? Beni jobban van?
Anyukás videót már láttam korábban, nagyon-nagyon tetszik!!!! :lol:

Megyek én is vár a munka…
zichy
 
 


Sziasztok!

Esztike tényleg jól megnőtt Gabi pocakjában, biztos jól tartotta.... :wink:

Kíváncsi vagyok, mennyi a fejkerülete... és hogy mennyire bújt ki könnyen... :lol:

Azt számolom, ha hétfőn született, akkor pénteken hazajöhetnek elvileg.

Ildi!
Nagyon megértelek, hogy nincs kedvetek ovi után hazasietni. Nekem is a két gyerek szinte egész nap az udvaron van. :lol: :lol:
Érezzétek jól magatokat anyukádéknál! Az aktív pihenés azt mondják, még jobb mint a "semmittevés". :wink:
Székelykáposzta: néha jól esne nekem is, de nálunk nem nagyon komálják.
Dani bőre helyrerázódott már valamennyire?

Nálunk ma pulykanyakból lesz leves és paradicsomos gombóc.

Zita!
Beni jobban van, most jöttünk a dokitól. Kezdődő tüdőgyuszija volt neki, kapott antibio-t, most már javulgat. A dokinő kérdezte, hogy megy-e hétfőn oviba? Mondtam, hogy én még nem akarom vinni, mert egyrészt még nincs teljesen jól(köhög, orra is folyik), másrészt még mindig sok a beteges gyerek az oviban. Ráadásul tegnap Dávid is elkezdett köhögni. Neki is írt fel anti-t, (mert 4 nap munkaszüneti nap)de mondta, hogy csak akkor adjam, ha tartósan lázas lesz... Remélem nem lesz rá szükség. :wink:

Kiruccanás megvolt. :wink: Elmentünk Apával Gy-ra és amíg ő a munkanélküliben intézte a dolgát(asztalost szeretne felvenni, de a nagy munkanélküliség ellenére, nem talál megfelelőt) addig mi a ligetben kóricáltunk. Ennyi volt a jövés-menés, de azért még ez is jól esett. :D Nagyon megváltozott a liget, amióta én jártam benne: nincs libikóka, kopjafa-félék.... , el is csodálkoztam.

Érdekelne a bicigli fellelőhely. :wink:

Szuzy!
Na kibújt már az a híres, régenvárt 3. fogacska?

Móni, hugicám!
Kocsitakarítás: nekünk kisteherautónk van, amit a férjem munkához is használ(azért vettük :wink: ) Izgalmas dolgokat szoktak benne hagyni az alkalmazottak. Apa feladata rendbentartani és kiszedni belőle a szemetet. :lol: :lol:

Apeh: én csak hittem, hogy mindent legálisan csinálunk :wink: Az utolsó csavarról is számlát kérnek...- én már csak nevetek. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. Nem tudom, hogy miért kell úgy viselkednie az Apeh-nek, mint szervezetnek, mint ha legfőbb hatalmi szervezet lenne. Belekötnek mindenbe. :twisted: Na mindegy, ez hosszú...

Szép, verőfényes napot mindenkinek!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Főztetek már ásványvizzel? :lol: Tegnap kiirták, h 10-11 óra között nem lesz melegviz, igy is kalkuláltam a dolgomat. Na de azt nem közölték, h a hideg vizet is elzárják! :? Épp mikor már kellett volna viz a kajcsihoz, káposzta áztatásához.... Ja és még kávét sem ittam. Még jó, h volt itthon szénsavmentes ásványviz is :wink: :lol: Persze mosni is akartam, még jó, h nem kapcsoltam be a gépet :roll: A jó az egészben, h 11 körül tényleg lett viz igy már megy a mosógép is :wink: Már kivasaltam egy adag rucit, mindjárt folytatom aztán viráglocsolás...
Holnap megyünk Gabihoz, de ugye a babát csak üvegen keresztül láthatjuk :( Mindegy, ha otthon lesznek közelebbről is szemügyre vehetjük :lol:

Timi
Még jó, h Beninél időben elkaptátok ezt a tüdőgyuszit!!! APEH :evil:

Szuzy
Nem császáros baba lett Eszter, simán született :wink:

Több méretet nem tudok Eszterről, de elég nehezen lett meg, a doki ugy nyomta ki Gabiból. Panaszkodott is, h milyen nehezen akart megszületni, én meg csak nevetve mondtam Neki, h gondoljon bele, h nekem az első szülésre lett ekkora gyerekem!

Ma mondta Gabi, h volt egy pici gond Eszti vércukorjával, elég alacsony volt, de már javult. Ugy vették észre, hogy remegett a keze :shock: Nekem anno azt mondta anyósom huga (eü-s), h a 4 kg fölötti babáknál kötelező vércukrot nézni rögtön a szülés után!!! (kérdezett, h a gyerkőcöknek nézték-e, de ugye én diabéteszes voltam igy mindenképp nézték volna) Hát ez Gabiéknál kimaradt! Még jó, h nem lett belőle gond! Picit besárgult, de azt mondták ez nem vészes. Mondtam neki, h napoztassa, de ne a pólyában ahogy ott csináltatják, hanem vetkőztesse le pelusra.

Na megyek, lejárt a mosógép :x

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem, most van egy kis időm.

Csajok elájulok ha meglátom Esztikét.Mutattam a fiamnak: ott baba :arrow: reakció, meg akarta simizni a képét. Nem sikerült. :lol:

Ildi tényleg grat Gabinak ilyen nagy babáért.

Timi tesó. Apeh nem szórakozik senkivel ha úgy látja vagy gondolja. Nálunk olyat csinált ebben a hónapban:
minden mg-i váll.-nak jár támogatás, ha visszaigényli. Ez nemzetiből és eu-sból áll. Az apeh visszatartja a nemzetti támogatást és levonja, ha van köztartozás. Súlyos eset. :twisted:

Zita! Muszály takarítani, előfordul, hogy többször van takarítva, csak sokmindentől függ. Piszkosság, időjárás, hova megyünk, kell-e megjelenés hozzá............Amúgy nagy család, nem egy rakáson vagyunk, csak közel lakunk. Apám szécsényben, anyám és nővérem starjánban, mi és a kimaradottak szalmatercsen. Mind kb30km távolság. Nincs messze és szükség esetén van aki segít.Szuper. :D

Ildi, nem rossz flakonos vízzel főzni. Nem kell csaphoz szaladgálni. :wink:

Később visszanézek.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, látom mindenki élvezi a jóidőt :!: :lol: Én vasárnapig nem leszek, délután megyünk Gabihoz aztán anyáékhoz :wink:

Nagyon szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok, tévedsz Ildi én még vagyok. Sajna nem mentem sehová, apa lába kicsit fedagadt, ha javul, csak akkor kelünk útra. Most jutott eszembe, megtalaltam a hazaérkezés utáni képet. Lekicsinyítem és felteszem ide.

Tényleg mindenki csavarog, én addig is elfőzőcskézek, hátha szükség lesz rá.

A kép: Kép

Na most megyek később visszanézek ,hátha valaki még itthon maradt. A fiam alszik, kihasználom és csinálok egy kis kaját.

Jó pihenést mindenkinek.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, hohy mi újság? Nálunk ma ablakpucolós, függönymosós nagytakarítás volt, így most hulla vagyok. Holnap sütés mert vasárnap vendégek jönnek, szombaton Anyuméknál disznótor, így szerintem nem sűrűn leszek. Nagytakarítással nem teljesen végeztünk, de az ablkaok és a függönyök tiszták. Meg azért csilli-villi minden, csak a szőnyegeket nem vittük ki, meg a fürdőben a csempét nem súroltuk meg. Meg egy-két apróság maradt. De azt már egyedül is meg tudom csinálni. Anyum volt segíteni. Én inkább Szilárddal voltam... mellette nem nagy segítség voltam.
Egyébként sorházban valkunk, amihez van egy kis hátsó és első udvra is. A lakás 146 nm, így van mit takarítani. (valamelyikőtök kérdezte korábban).

A férjem reggel nyolctól dolgozóban, készenlétben vannak, lehet, hogy holnap sem jön haza. Azért nem bántam volna ha éjszakára hazajöhet. No csak ne legyen semmilyen ramazuri....

Jó éjt mindenkinek, ha nem jövök nem vesztem el..

Kép
szuzy
 
 


Mi az csajok sehol senki pár napja.

Megcsináltam két ablakot, két függönyt. Ma várom apámat és az öcsémet, remélem ideérnek.

Elveszett mindenki a jó időben?

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Gabi!

Jól látlak, hogy itt vagy?

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Ma végre hazaengedtek minket a kórházból :lol: :lol: bár a doki besz@rasztott, hogy még fiatalok vagyok. Na, hogy milyen rendszerben számolt nem tudom :shock: :shock: :shock: Viszont mikor közöltem, hogy varratom ki van már szedve, nem kötözködött :wink: :wink: :wink:

Mindent nem volt időm visszaolvasni :wink: Zita Szuzy a veletek történt eseményeket olvastam. Köszönöm, hogy kíméltetek, bár elég erős vagyok én :wink: :wink: kaptam én már elég rosszat az életben, de több jót, és ez a lényeg :lol: :lol:

A gyerekeim egymást túlharsogva álltak felettem amikor szoptattam Esztikét :lol: :lol:

Amúgy jól vagyunk, én erősödőben. Nagyon hiányzott a levegő, majd folyamatosan majd csak visszatérnek a hétköznapok :wink:

Na, puszi mindenkinek, majd ha engedik a gyerekek, jelentkezem minél előbb :D :D

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Timi
itt vagy még?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Örülök, hogy hazaérkeztetek!!! Biztos nagy az öröm otthon. :lol:

Majd, ha tudsz gyere és mesélgess nekünk. :wink: Minden érdekel: szülés, kórházban töltött napok, dokik, csecsemős nővérek, Apa, Tesók, Anyós, Anyukádék..., itthonlét, erőnlét stb... :lol:

Képzeld, már a férjem is mindennap kérdezte, hogy megvan-e már az a baba??? :lol:

Ja, a vonalzód szerint aggasztóan túlhordod Esztit. :lol:

Szopizás: :lol: :lol:

Pihenj sokat és élvezd a szép, nagy, harsogó családot!!! :lol: :lol:

Gratulálok!- még egyszer.

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Kép

Végre otthon, édes otthon. Hogy vagytok?
Írtad hogy simán szültél és varratot is szedtek: én úgy tudtam csak császárnál van varrat. Starjánban aki simán szül felszívódós varrattal varrják össze a gátmetszés helyét. Ezt miért csinálták?
Lehetőség szerint kérünk képet Eszterkéről.

Csajok mostmár teljes a csapat. Visszajött a "hiányzó láncszem" is.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!
Remélem lesz időm leírni a szüléstörténetet :wink: :wink:

Előzményeket tesóm leírta, ugye megkaptam csüt.-ön a lehetőséget válasszak péntek indítás, v. várunk hátha indul spontán. Jól megmacerált a doki :oops: és szerinte indul(nia) kellenett volna a szülésnek 1-2 napon belül. :wink: :wink: Persze, hogy a spontán indulás mellett döntöttem, viszont azt mondta, hogy ha semmi akkor hétfőn tuti indítás.
A kórházban a keményedések minimálisra csökkentek, éjszaka meg semmi :cry: Így eljött a hétfő.
Reggel negyed 8-tól ment az infúzió, közben kétszer jött fel a doki, de csak mosolygott rajtam, hogy én megmondtam, hogy az infuziótól nem nagyon akarunk beindulni :shock: :shock: Folyamatosan emelgették a cseppszámot. 11 óra után, így az "emelést" követően, végre lett rendes fájás is :D :D olyan jó derékbólindulós, erős, de elég rövidek.
tök jól elvoltam még velük a vajúdólabdán ücsörögve :wink: :wink:
azt éreztem, hogy Esztike szépen száll lefelé, valamikor dél körül jött a doki akkor mág megvizsgált, jó 3 ujnyira voltam nyílva, úgyhogy megrepesztette a burkot.
Cseppszám már innen a lehetsges max.-on ment, szerencsére a pici bírta. Na innentől mát szülőágy közelében kellett maradni, viszont talpon voltam :lol: :lol: Na innen indultak az igazi fájások, közben már nagyon nyomta kifelé magát a kicsi.
az első gyenge tolófájásoknál még méhszáj nem volt elsimulva, úgyhogy még várni kellett.
Ja, a dokim ebédelni, kávézni volt, de feljött a csecsemős, aki képzett szülésznő is, úgyhogy így 2 szülésznővel kezdtük el a kitolást. :wink: Viszont Esztike nagyon lassan jött lefelé, de jött az ovos, és vele együtt a "segítség".Ő segített nekem a kisasszonyt kinyomni, de az is csak úgy ment, hogy feltérdelt a fejem fölé, onnan nyomta apocimat, és végre pontban 13 órakor kibújt az én "legkisebben". Meglepő módon, jól megnőtt :wink: :wink: :wink:
Na innen jött a feketeleves mert ugye nem vált le a méhlepény :cry: :cry: 20 perc várakozás, közben a doki 3- szor esett a hasamnak, úgy, hogy az baromira fájt, ugye akkor már semmi fájás :? :? :? Így jött az altatás, na meg utána még az osztályon is jött a szülésznő, és a hasamat nyomkodva a fölösleges vért nyomkodta ki :x :x na ez a "segítség" sem lett a kedvencem :shock: :D
Sajnos a dokim vágatott, pedig gátvédelmet csinálta a szülésznő, és szerinte simán meg is lett volna, de már mindegy. Nem nagy sebem ven, és tudtam is ülni rögtön :D :D

Vércukor: na mint kiderült, a súly miatt nézték, mivel 4 kg felett volt, de nekem ugye mondták, hogy a kézremegés attól van, ne ijedjek meg :D :D Az szépen emelkedett, mielőtt hazajöttünk 3,6 volt.

Na megvolt az itthon töltött első nap és éjjel, nagyon rendi a kiscsaj (még) eszik, alszik, ha felvan nem cirkuszol ismerkedik az új környezettel :D :D Nagy szemekkel nézelődik :wink: :wink:

Na most gyorsan el is küldöm mielőtt elszáll :wink: :wink:

Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Gabi!

Most nem tudok jönni, de estefelé igen.
Húú, szerencsésen túljutottál a szülésen. :wink:

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


A gyermeket tiszteletben kell fogadni, szeretetben kell felnevelni, szabadságban elbocsátani”
/Rudolf Steiner/


Ha szeretné, hogy Gyermeke



- óvodás évei csodálatos környezetben, boldogságban teljenek
- nyolc éven át örömmel járjon iskolába
- magas színvonalon, mégis játszva tanuljon
- első osztálytól kezdve két idegen nyelvet sajátítson el
- széles látókörű, intelligens Ifjúvá váljon,



akkor szeretettel várja a 2007. szeptemberétől induló



HOLLÓKŐI WALDORF ALAPÍTVÁNYI ÓVODA ÉS ISKOLA!


- kézimunka és kézművesség
- festés, rajz és grafika
- zene, dráma, művészettörténet
- agyagozás, szobrászat, fafaragás
- maszk- és bábkészítés
- kertművelés
- esztétika



Várjuk óvodás korúak és leendő 1., 2., 3. és 4. osztályos tanulók jelentkezését!



Az iskola felmenő rendszerben 4 év múlva 8 osztályos lesz.




NYÍLT FÓRUM A HOLLÓKŐI LÁTOGATÓHÁZBAN:

2007. március 23-án, pénteken 17 órától.


Programok:
- a Waldorf pedagógia bemutatása
- Waldorfos pedagógusok és szülők bemutatkozása,
- beszélgetés az érdeklődőkben felmerülő kérdésekről



Tel.: 06/70/230-67-06 és 06/30/597-89-52.


Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
zsóka
 
 


Sziasztok!

GAbi!
Egy-két mozzanat ismerős volt a szülésedből. :wink:
Ugye, hogy mennyire jobb, ha nem kell feküdni a vajúdás alatt? Szerintem ég és föld.
A ziccer a szülés végén is ismerős, sajnos. :cry:

Na, végül is az a lényeg, hogy minden rendben van veletek. :D


Pici vágás a gáton: :D Mennyi a fejkerülete, hogy ilyen könnyen kifért? Persze, gondolom alkati kérdés is.

Rendes kiscsaj: :lol: Legalább tudsz pihenni te is. Krisztike mit szól a tesóhoz?

Kicsit irigyellek ám most Téged. :oops: Eszembe jutott, hogy milyen szuper is volt amikor bővült a családunk a gyerekekkel. Most meg már Dávid is 3 éves, olyan nagy. Elrepült az idő.....
Ki is lógok közületek, mert már nekem nincs jogosultságom az itthon tartózkodásra. :wink:
Most, kicsit olyan "semmirekellőnek" érzem magam. :oops: :wink:

Gondolom, a többiek is jönnek már holnap. Ildi is hazajön...,

Jó éjszakát! :lol:

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Ja, igen még valami!

Kedves Zsóka!(ha olvasol)

Úgy megörültem, azt hittem, hogy visszatérsz közénk. :wink: Jó lenne tudni, hogy mi van veletek..

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok,
bocsi, csak a legutsó hsz-t olvastam el...
Tegnap ui. kissé lelkifurdancsom lett, h ezer éve nem írtam és bejövök ide ezzel a suliismertetővel.
Zajlik az élet mifelénk, a kisfiam fél éves volt a múlt héten. A többiek oviban-iskolá
ban, a nagykisfiam, aki 2,5 éves, itthon velem.
VBisszaolvasom mindjárt legalább ezt az utsó lapot :).

Zsóka
zsóka
 
 


Gabi, gratula :)!
Kicsit nosztalgiáztam ezen a fotón, pedig a pockom még nem is oylan nagy, h indokolná a nosztalgiát :).
Lányok, rendeztetek már topiktalit? Pásztón összehozhatnánk egyet, ha eljön a jó idő.

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok csajok. Tegnap nem voltam, elég hosszú volt a napom(24h-ig tartott). Ma is hosszú lesz de megpróbálok este jönni és mesélni.
Mi újság?

Szuzy, Zita, Ildi, ...., hol vagytok?

Este jövök, indulunk egy pár dolgot elintézni.

Szia Zsóka, üdv köztünk.

Móni
Kép

Kép
horvathne.d.m.
 
 


Sziasztok!

CSak futólag...

Gabi! Nagyon örülök, hogy újra otthon (és köztünk) vagy!!! :D
Jó volt olvasni a beszámolódat! :D Mikor írtad az otthoni zsongást, nagyot nevettem, ismerős... :lol: :lol: :lol:

Majd próbálok bővebben, de most szaladnom kell.
Szép napot mindenkinek!

Timi, nem felejtettem el a bicajost, mindjárt küldöm. :wink:
zichy
 
 


Sziasztok!

Tegnap későn jöttünk haza és apa egyből lecsapott a gépre :?
Most is rohanok, mert még nagy vonalakban semmit nem csináltam és a táskát ki kell pakolni, mosni és egy kicsit vasalni is kell... Délután jövök bővebben :wink:

Zsóka
Örülök, hogy benéztél :lol: Én benne vagyok a taliba :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


[quote="horvathne.d.m."]
írta:
horvathne.d.m.Szia Zsóka, üdv köztünk.


Köszi :). Én nyitottam ezt a topikot :).

Zsóka
zsóka
 
 


Mókuska,
kb kéthetente egyszer járok Starján felé is :).

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Hi-hi, mindenki szalad vagy rohan. :lol: Azért tök jó, hogy jelentkeztetek! :lol:

Gabi!
Te nem rohansz sehová, igaz?
:wink: Még mindig nyugis Eszter?

Általánosságban elmondható, hogy a lányok nyugodtabbak, "könnyebben kezelhetőek", mint a fiúk?Mennyire érezhető különbség van a viselkedésük között? Gabi, Zita, Ildi, Zsóka- nektek van erről tapasztalatotok. Szóval? :lol:

Szerintetek is csak vicc a hó? Mert szerintem igen. Mondjuk most is elég pocsék idő van.

Zita!
Köszi a bicajos-tippet! :lol:
A kerttet sikerült felszántatni? Most megint ez az eső... :roll:

Ildi!
Mesélj majd, milyen volt a szüleidnél? Gondolom, élveztétek. :lol:

Móni!
Ti mivel töltöttétek a hosszú hétvégét?

Szuzy?????

Zsóka!
Neked a gyerkőcök a Waldorf suliba fognak járni?
A mindennapok hogy telnek? Kicsit bővebben is mesélhetnél nekünk. :lol:

Topiktali: Én egy kicsit másfelé lakom, de majd meglátjuk...
:wink:

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?