Új privát üzeneted érkezett!

Judit!
Edó már tavasz óta nyomja a 12"ost. Nagyon jól megy neki, sokkal jobban mint a Taminak ment (de ezt csak magunk között). Sőt, Edó azzal szórakozik, hogy csak egy lábbal hajtja a pedált a másikat kiteszi oldalra és így simán végig teker az udvaron. Szerintem is kelleni fog a 14" Zorkának. Ha gondolod még így őszre kölcsön tudjuk adni a Tami kicsi bicikliét (persze a szülinapja után) az is 12" még, nem egy extrán szép darab de gyakorlásra tök jó.

Adri!
Akkor most meg túlpihened magad :lol: :wink: . Úgy látszik kellenek ezek a zsarolós fenyegetőzések :lol: .

Reni!
Édes és nagyon művelt kisfiatok van :) .

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk a Káposztafesztiválon :D És meg is nyerte az ovink a felvonulást :D
Maja Tádé volt, ha valaki nem ismerné fel :twisted: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép És egy lelkes nézelődő

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kukucs.

Szia Anikó,
meggyógyult a gépetek? Gratulálunk a nyertes ovinak, nagyon helyesek voltak. A huncut nézelődővel együtt :D

Mi is voltunk a feszten, de hamar leléptünk, nem bírtam a tömeget :D

Reni,
nagyon nagy már Atti. Igaza van Juditnak, még csak tegnap született :D

Adri,
hajrá nyugodt éjszakák!

Szandra,
18-as bicaj? NAhát! Mekkora már ez a lány! Kérek képeket, mert élőben úgysem találkozunk :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

Hahó! Ma még senki sehol!

Anikó!
Garatulálunk! Nagyon édesek voltak a jelmezek, de a legjobb a lelkes nézelődő! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Katus!
Nem csodálom, hogy nem bírtad a tömeget, én még pocak nélkül se nagyon bírom!

Szandra!
Ja! :? :? :lol: :lol: :lol:
A múlt éjszaka is aludtam több, mint hat órát! :P :P :P :P
Hogy ne csak három napig tartson a csoda, azért a biztonság kedvéért ma is elmondtam a fenyegetésem! :oops: :oops: :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Nagyon eltűnt mindenki... Hova lettetek? Hogy vagytok?

Én hétfő óta egyedül vagyok itthon a fickókkal, kész a séróm... Zalán most éppen alszik, Marci eddig Zalán kádját tologatta fel-alá a folyosón, most pedig leszedte a pelenkázóról az alátétet, és azzal birkózik. Megittam már két kávét, de nincs energiám fegyelmezni a gazembert, csinálja csak, legalább előbb-utóbb elfárad és le tudom fektetni... :oops:
Egyébként szerencsére az éjszakáink nagyon nyugodtak, Zalán 4-5 óra előtt nem kel fel enni, és Marci is alszik, mint a bunda. Csak ehhez a reggel 7-től este 9-ig tartó őrülethez kellene még hozzászokni - amiről Adri és Emőke is mesélhetne :oops: :oops: :oops: (Adri, bocs, hogy Marci olyan zizi volt, Emőke, nektek pedig köszi a segítséget a fürdetésnél... )

Egyébként már ekkora a kisebbik is:
Kép

Itt pedig a nagyobbik beszélget telefonon a nagyanyjával:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata, én nem láttam a fiaidat együtt élőben, de így képen le sem tagadhatnák, hogy tesók :-) Kitartás, a hajad így is szupi :lol: :lol: Ati is tologatós, pakolós hangulatában van... Nekem könnyű, mert egyedül van... viszont szakdolgozatot írok/nék :shock: :lol: Sosem lesz kész.... Én ezért vagyok eltűnve. Azért olvasni jövök :-)
almi
 
 


Kata,

Nagyon édes kisfickóid vannak:) Zalán meg igazán nyugis gyerek, ha simán alszik, miközben a bátyja zajong:)

Én fél órája bőgök egyhuzamban...Miki elvitte Zorkát Kikindára. Ébreszteni kellett és persze tiszta nyűgös volt, nem aludta ki magát. És amíg öltöztettem végig sírt, hogy ő nem akar apával menni, nem akar a bákához menni, nem szeret ott lenni, stb...
Tudom, hogy ez mind nem igaz, csak nagyon fáradt volt és valószínűleg most már békésen alszik a kocsiban, de én jól kiborultam. Alig várom, hogy odaérjenek és felhívjanak, hogy minden oké...Hüpp-hüpp :cry: :cry: :cry:
Vendég
 



Kata!
Ne hülyéskedj, Marci nagyon édes volt, és nekem nem tűnt zizinek. Mint láthattad, Dóri még idegen helyen is lazán túltett a két fiún. Remélem sikerült Marci figyelmét időben elterelni, és nem tanulta meg Dóritól a mindenhová felmászom produkciót, egy kis szekrény nyitogatással együtt. Bízom benne, hogy Ábel se lesett el túl sok mindent tőle.
Ha gondolod, és még bemersz minket engedni, máskor is szívesen átmegyünk. Zalán úgy is mindig elaludt nálam, és Marcit pedig nagyon szívesen szórakoztatjuk. Olyan édesen tologatta Dórit az autón.

Emőke!
Hogy vagytok? Bízom benne, hogy Ábel se lesett el túl sok mindent Dóritól, aki most nagyon jól feloldódott.

Szandra!
Már csak 15! :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem most éjszaka én is hallottam, azt a zajt amiről írtál. Így, hogy 3/4 1- től 1/2 4-ig fent voltunk, és Dóri éppen nem üvöltött, akkor igencsak idegesítően hallatszott az a zúgás.
Most jön a 11. foga így úgy látszik, csak 5 nyugisabb éjszaka járt nekem. De már ez is nagyon jól esett!

Judit!
Ne sírj! Biztos minden oké! :wink: :lol: :lol:

Katus, Gyöngyi, Anita, ....????

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Kedden túlestünk Zéti sérvműtétén... Hát, nem ez lesz életünk legszebb élménye, de a kórház dolgozóiról csak jót mondhatok! Sokat segítettek abban, hogy könnyebb legyen a gyereknek és nekünk is.

Amúgy Zéti már aznap este 9 után virgoncka volt, bár még állni/menni nem akart, gondolom húzódott neki a seb. Szerdán már nem is látszott rajta, hogy 1 napja altatták, vágták, varrták :)

Minden jót mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,

Örülök, hogy túl vagytok rajta. Szerintem Titeket jobban megviselt, mint Zétit! Pár nap és nem is fog rá emlékezni!!!

Családom odaért már régen (fél 6 körül)A kocsiban már nem sírt Zorka, nem volt vele semmi baj. Nagyanyjától kapott biciklit, úgyhogy volt nagy öröm. (Így köszi Szandra a felajánlást, de nem lesz rá szükség:)) )Beszélni viszont nem volt velem hajlandó...de ilyen máskor is volt már.
Vendég
 


Évi, gondoltam Rátok kedden! Örülök, hogy Zéti jól van, ő is egy atom anti! :) És nagyon szép nevet választottak a kistesónak! :)

Adri, Szandra, bármikor jöttök, annak örülök! A két gyerekből az egyik mindig eladó :lol:

Judit, mit nem adnék azért, ha valaki egy enyémeket is elvinné egy hétvégére valahova :lol: ! Használd ki ezt a hétvégét, és gondolj arra, hogy Zorka milyen boldog az új bringájával!

Szandra, már csak 14!!! :)

Mi ma este lemegyünk Anyámhoz. Holnap szüreti buli lesz, Marcival ki akarunk menni, biztosan tetszeni fog neki a nagy felfordulás. Jövő héten is lent maradunk, mert Péter csapatépítő tréningre megy, és nem akarok 3 napig egyedül lenni itthon. De az azt követő héten mindenkit várunk szeretettel! :wink:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Háááát időm az nem sok van :roll: Hétfő óta intenzív dajka tanfolyamra járok :) Próbálom pl: a környezetvédelmi törvényt beleverni a fejembe :shock: remélem a vizsgáig sikerül :)

Ha van időtök és lehetőségetek átmenni Gyálra a Penny parkolójában fel van állítva egy sátorszerűség és rengeteg minden fillérekért van, Boginak 990-ért barbies kabát, Botondnak ugyanennyiért disneys....

Anita
putyu
 
 


Hali!!!!

Anita!

Hát, mi beszívtük a Pennys bulit! :cry: :cry: Már pakolták össze a sátrat! :twisted: Te mikor jártál arra??
És milyen a suli?? :lol: :lol:

Kata!

Jó mulatást nektek!!! :lol: Akkor lesz egy kis segítséged is!
Marci vigyorát imádom!!!!

Judit!

akkor most megint egygyerekes vagy?? :lol: :lol:
Hogy van a szemed????

Évi!

Örülök, hogy túlvagytok a műtéten!! Izgalmas, de inkább csak a szülőknek. Szerencsére a gyerekben nem hagy nyomot, ha ott van velük a szülő - szerintem.

Anikó!

Édes lehetett nagyon Maja aban a ruciban!! És gond nélkül végigsétálta az útat????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Igen most csak én és a pocak:) Illetve most már Miki is itthon van.
Köszi a kérdést, ma úgy határoztam, hogy meggyógyult a szemem és betettem a kontaktlencsémet:) Dél óra óta benne van és bírja. Úgyhogy remélem nem tettem rosszat. Bementem ma a városba és képtelen voltam már elviselni magamon a szemüveget, olyan érzés benne, mintha egy dimenzióval kevesebbet látnék:) Tényleg Téged hogy nem zavar?
Vendég
 


Valaki mintha kérdezett volna a H1N1-ről, nekem is ez a véleményem:

Dr. Sebő Zsuzsanna gyermekorvos véleménye a H1N1 oltásról

Miért ellenzem?

- Mert nem ismerjük az összetételét, miközben néhány nap múlva el kellene kezdeni a vakcinációt!

- Mert az már biztosan tudható, hogy teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagról van szó, amelyet az Európai Unió országaiban sehol nem alkalmaznak! Talán még Afrikában…

- Mert az oltóanyag kipróbálása mindössze negyven (40!) 3-18 éves gyermeken történt, és sem a hatékonyságról, sem a hosszú távú mellékhatásokról nincsenek információink.

- Mert az egyre szaporodó gyermekkori autoimmun betegségek, gyulladásos bélbetegségek és az oltások kapcsolatáról nincsenek érdemi információink.

- Mert a napi hírek állítása, miszerint már járványos szinten van a megbetegedések száma – hamis.

- Eddig mindenhol azt tanították, hogy 3 éves kor alatt nem szabad teljes sejtes vakcinát adni, most meg hirtelen 6 hónapos kor lett az ajánlott.

- Eddig teljes sejtes vakcinával tilos volt oltani a terhes nőket, ezért nincsenek is ilyen tárgyú vizsgálatok. Ennek ellenére most az első körben oltandók közé sorolták őket. Milyen magzati károsodások várhatók a későbbiekben? Vagy az összefüggést úgysem lehet majdan bizonyítani?

- Az oltás mögött komoly anyagi érdekek vannak, aminek jelei már kiszivárogtak (ld. Omninvest Kft. ügy).

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

2-3 hét múlva (újra) vecsési leszek, gondoltam beköszönök hozzátok. Mondokné Nagy Orsit ismerem (gimiből, osztálytársak voltunk), egyébként meg 20 évig voltam vecsési.

Van két kislányom, Emma 3 éves lesz januárban, Fruzsina 1 éves lesz decemberben. Amíg nem babáztam állatorvoskodtam, ez most háttérben, első a család. Majd valamikor 15 év múlva újra lódoki leszek, majd kiderül ;).

Lusta vagyok képeket kicsinyíteni és ide felpakolni, itt láthattok rólunk fotókat: www.picasaweb.google.hu/matyas.zsu9

Szép délutánt mindenkinek!:)

zsu111
 
 


Zsuzsa, üdv újra Vecsésen! Nagyon helyesek a lányok! :)

Anita, most beszélgettem a háziorvos keresztanyámmal az influenza elleni oltásokról, és azt mondta, hogy eszem ágába ne legyen beoltatni senkit a családból - a fent részletezett okonál fogva... Úgyhogy nálunk a kérdés megoldódott, senki nem kap oltást.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Üdv a csapatban :D . Tényleg nagyon édesek a gyerekek.

Tami beteg, lázas már tegnap óta de hál istennek 38,4 fölé még nem ment de mindig ennek a határán mozog. Most a délutáni alváshoz adtam neki azért lázcsillapítót, meg éjszaka olyan 2 felé kapott egyet de amennyire bírja nem nagyon adok neki, hagy küzdjön a kicsi szervezete. A közérzete nem rossz, egész jól eljátszanak Edóval semmivel sem több a veszekedés és a hiszti mint máskor :wink: :lol: .

Mi sem oltatjuk be őket, olyan sok rosszat hallani erről a cuccosról.

Ja és már csak 11et kell aludni és odaadhatjuk neki a BICAAAAAJT!!!

szandrakiss
 
 


Taminak sok- sok gyógypuszit küldünk! ++++++++

Anita, majd mesélj erről a tanfolyamról, érdekel! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Gyöngyi!
Kérem szépen a receptet!!!!!!!!!!!!! :wink:
Tami kikötötte, hogy csokis legyen a tortája és legyen rajta marcipán és ne lássa úgy süssem meg :D . Minden nap megkérdezi, hogy ha lealudtuk a mai napot akkor még hányat kell aludni, hogy szülinapja legyen. Azt még nem tudom, hogy mikor bulizunk aznap mert apa dolgozik reggel 6tól este 8ig nincs itthon :( .

szandrakiss
 
 


Reni!!!
Nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Zsuzsa, üdv itt! :)

Szandra, már csak 10!! :D Milyen torta lesz?

Akció van fakopáncséknál!!!!!!
http://fakopancs.hu/index.php

Szeretne valaki tupperwarees ( remélem jól írtam :oops: ) bemutatón részt venni??? Állítólag van sok új termékük és elfogadható részletfizetési ajánlatuk. Ha többen vagytok beszervezhetem hozzánk :roll:

Kata,
klassz a tanfolyam, de a végén már okosabb leszek, mint egy óvónő :wink: :D Még maguk a tanárok is sokalljál a "tudnivalót" :shock: :D Ma nem voltam, mert elfoglaltsága volt a tanárnéninek, de amúgy mindennapos....Már voltam két napot gyakorlaton Újpalotán, édesek a gyerekek és olvadoztam a kedvességüktől :D

Anita
putyu
 
 


Anita, ez nagyon klassz lehet! Meddig tart a tanfolyam?

A fakopáncsból én is szeretnék rendelni - nem állunk össze többen, hogy az 1500 Ft-os szállítási költségen spóroljunk?

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Januárban már vizsga :shock: :shock: :shock: :!:
Én benne vagyok az egyben rendelésben! :)

Nem soká fellelhetők leszünk a Halmy játszón :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol:

Anita
putyu
 
 


Reni!
Boldog névnapot kívunk!

Kata!
Átnézem a kínálatot, és szívesen rendelek veled együtt!

Anita!
De jó, hogy tetszik neked a suli, és hogy gyerekek közé is kijuttok! Sok helyen csak elmélet van, és gyereket csak élesben lát az ember. Napi hány órában nyúznak titeket? Kinek a szervezésében van ez a tanfolyam?

Szandra!
Taminak jobbulást!

Zsuzsa!
Üdv köztünk! Én az Orsi nővére vagyok, lehet, hogy egy-két bulin anno mi is találkoztunk?

Katus!
Hogy vagytok?

Gyöngyi!
Csajszik, hogy vannak? Nagyon elfoglalt lehetsz mostanában, hogy nem nagyon írsz, vagy csak kedved nincs hozzánk?
:oops: :lol:

Judit!
Mikor jön haza Zorka?

Emőke!
Remélem jól vagy, írtam neked privit is!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Zsuzsa,

Üdv közöttünk!Merre fogsz lakni?

Zorka csak vasárnap jön haza. Mi sem voltunk itthon, Siófokon wellneseztünk, nagyon komoly szobánk volt:) Mindjárt teszek fel képeket. Nagyon jó volt, ránk fért egy kis pihi kettesben. Egy jó darabig megint nem lesz ilyen...:)
Vendég
 


Anita, Adri! Köszönöm szépen!!! :lol: :oops: :lol:

Kata! Én is rendelnék!! Kinek írjak cikkszámot???

Mióta Ati megszületett, Anyukám ma jött hozzánk először, hogy velünk legyen egész nap (eddig csak 1-1 órára jöttek). Azt hittem majd jó nagyot tudok takarítani. Szép reményeimet Ati hamar szétfoszlatta. Egyedül lettem volna, jobban haladtam volna. Csüngött a lábamon végig, és még a rendes alvás is elmaradt :-(
almi
 
 


Reni, boldog névnapot!

Én megrendelem szívesen, de azt nem tudom, hogy amikor szállítanak, akkor éppen otthon (Vecsésen) vagyunk-e vagy sem. Át tudja valaki venni a pakkot?

Judit, várjuk a képeket! :) (Mi utoljára 10 hónapja és 2 hete voltunk wellneszelni :oops: :lol: )

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata, Reni!
Én szívesen megrendelem, mert általában úgyis itthon vagyunk. Szerintem így már szállítási költséget se kell fizetnünk, vagy csak minimálisat! :lol: :lol:
Küldjétek el a cikkszámot, és akkor mihamarabb meg is rendelem. (Az akció 11-ig tart!)

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Egy kis időre most sajnos el voltam tűnve, nem tudom nálatok hogy működik, de velünk mindig történik valami.... és nem feltétlenül jó...

Szerencsére Levi keresztelője nagyon jól sikerült, elég jól is bírta, annak ellenére hogy szerintem kicsit hosszúra sikeredett a szertartás, az utolsó 10 percet már végig nyűglődte, és amikor "lelocsolták" az sem jött be neki nagyon.... és természetesen ezzel is úgy jártunk, hogy rájöttem, nincs egyetlen olyan kép sem, ahol Levi egészben látszódik a szép ruhájában, úgyhogy valamelyik nap szépen fogom magam, újra felöltöztetem, és csinálok róla képeket, addig is egy kis ízelítő:

Kép Keresztelő

Kép

Aztán, képzeljétek Levinek kibújt az 5. foga - ez jó - viszont a felső 2 fogával (jobb és bal 1-es) történt valami... egyszer csak azt vettük észre, hogy olyan mintha mind a két fogából lepattant volna egy-egy jó nagy darab!!!! De hiszen még ki sem bújtak teljesen.... Holnap megyünk a körzeti doki néninkhez, Ő is megnézi, aztán gondolom, ha gáz van, megyünk gyerek fogorvoshoz. Tudtok esetleg ajánlani valakit?

Aztán, mikor most a hétvégén lomtalanítás volt, kint állt a kocsibeállón az autóm, és másnap reggelre elvágták a benzincsövét, hogy kilopják belőle, ennek ugye nem látszott semmi nyoma, még simán elmentem vele szombaton Monorra a babaúszásra, de mikor hazafelé jöttem és bementem a benzinkútra, sikerült a földre tankolnom 14 litert, mert ugye itt derült ki, hogy kivágtak a csőböl egy kb 10 cm-es darabot. Szóval akinek Suzuki Ignis-e vagy SX4-e van, az vigyázzon, mert mint kiderült, most Vecsésen és Gyálon is ezt csinálja valami banda.

Zoli kicsijában pedig az immobileizer szart be, jött volna haza hajnal 4-kor melóból, de az autó nem akart indulni, így kénytelen volt taxival hazajönni, nincs mit 6000 Ft-ért....

Aztán összetörtem a mosdónkat, takarítás közben beleesett egy üveges golyós deó, és kitört belőle egy jó nagy darabot....

Hirtelen ennyi jutott eszembe az elmúlt néhány napunkból!

Zsuzsa!
Helló, jó hogy felíratkoztál, ha jössz Vecsésre mindenképp hívj!

Reni!
Boldog névnapot kívánunk :-)

Kata!
A jövő héten, ha már itthon lesztek szívesen meglátogatnánk Titeket.

Katus!
Levi lassan kezdi kinőni a nyugiszéket, úgyhogy egyszer majd hozzátok is átugranánk vele :-) Egyébként hogy vagy/tok?

Judit!
Nálatok minden oké? Szemed? Zorka hogy érzi magát a nagyszülőknél?

Anita!
Tök jónak tűnik a sulid! Ha elvégzed akkor igazi ovónéni leszel? Ezen a területen fogsz dolgozni?

Szandra!
Jobbulást Taminak, és már tényleg nincs sok hátra :-)

Gyöngyi!
Nálatok mi újság?

Emőke!
Hogy vagy? Minden oké?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Nem semmi, hát ez most nem a Ti időtök úgy látom...viszont ezt a benzines dolgot jó, hogy mondod. Miki is mindig kint hagyja a kocsit, bár nem Suzukink van, de jobb az óvatosság, mondom is neki, hogy ezentúl álljon be.

Zorka jól érzi magát, minden este beszélünk telefonon, lelkesen meséli, hogy mi mindent csinált aznap, mit evett, stb:) Egyszer sem kérdezte, hogy mikor megyünk érte, vagy ilyesmi:) Azért már nagyon hiányzik!!!

Hát nem lettek valami jók a képek sajnos, de azért hoztam párat.
Az első 3-at mi csináltuk, a többit a szálloda weboldaláról nyúltam le:) Szóval ez volt a szobánk és egy kép a jacuzziról, délelőtt még abban heverésztünk:)

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ez sajnos a nagymamám története :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
http://www.szon.hu/hirek/Szabolcs-Szatm ... 6-12551041

Emőke, szólj te is a rokonoknak, mint kiderült nem egyedi eset :twisted: :twisted:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk, de nagyon sokat kell dolgoznom és ez az összes erőmet elveszi :(

Próbálok visszatérni, de huhh :S

A csoportos fakopáncs rendelésből ki ne hagyjatok, hogy csináljuk???

Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hú Anita,

Szerencse, hogy nem lett komolyabb baja a nagymamádnak. Azonkívűl, hogy halálra rémült szegény...
Vendég
 


Ja, látom, Adrinál kell cikkszámot jelenteni. A nap folyamán küldöm!!! :D

Judit,
miccsoda pucc! ;)

Orsi,
sajnálom a rossz napokat :(
Jó, a széket hozhatjátok, ha már nem kell, lassan-lassan aktuálissá válik :D Jövő héten remélem kicsit jobban ráérünk, komolyan ki vagyok purcanva :(

Anita,
:(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Szandra!
Hajrá! Kitartás!
És már csak 9 nap! :P :P :P :P :P :P

Rendelés: Pénteken este fogom megrendelni a cuccokat, mert a hétvége egy kicsit mozgalmas lesz, és nem akarom az utolsó pillanatra se hagyni, mert akkor tuti lesz valami a nettel is vagy a gépemmel. (már jártam így :twisted:)
Így, aki péntek este nyolc körülig elküldi a cikkszámot, annak nagyon szíven megrendelem.


Katus!
Jó, hogy írtál! Ancsi ma is édes volt bukfencen! Milyen okos nagy lány már ő is!

Judit!
Nagyon szuper lehetet, jó lenne nekünk is egy kis wellness, de idén idén már biztos nem jutunk el sehová! :roll: :roll: :roll:

Kata!
Termékenyek ezek a wellness hétvégék! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita!
Szegény nagymamád! Gondolom nagyon megviselte ez a dolog. Ilyenkor mindig meg kell állapítanom, hogy szörnyen szemét, és gátlástalan világban élünk! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kata, köszönöm szépen!

Adri, küldöm!

Orsi, :cry: :evil: Az ilyen dolgok csőstül jönnek. Nekünk a június volt nagyon gáz. Igaziból most sem jobb, de már megszokom lassan...

Anita, nagyon sajnálom a nagyid! Elég gusztustalan a világ.

Katus, vigyázz magadra! Meddig dolgozol?

Én múlthét csütörtökön estem akkorát, hogy a hátam teljesen ripityára ment. Napról napra jobban fáj. Azt hittem ott van a szék, ahol akkor volt, amikor felálltam. Tévedtem. Nagy lendülettel vágódtam bele, Ati a kezemben. A szék közben picit odébb gurult és el is fordult. Így simán földhözvágódtam. Nem lett volna nagy esés, ha Atit nem tartom a kezemben, de így őt védtem meg a a másik kezemmel, én meg fejjel landoltam mint egy féltégla. Közben a gerincemet nagyon bevágtam. Na, így most elég szarul vagyok, alig bírom ezt a 10 kilót cipelészni :cry:
almi
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma Levivel a doki nénijénél és utána egy fogorvosnál is, sajnos most már biztos, hogy a 2 felső foga fogzománc hiányos, már így is bújt ki :cry: Csinálni nem lehet vele semmit, arra kell figyelnünk, hogy pl ne igyon teát cumisüvegből, és lehetőleg minél kevesebb cukros, édes dologgal érintkezzen, és ugyanennyire fontos, hogy a savas dolgokat is kerüljük, mert az meg lemarja a fogzománcot... Szóval résen kell lennünk, és bizony hamar rá kell szoknia, hogy neki minden étkezés után fogat kell majd mosnia, mert ugye az Ő fogacskáit nem védi a fogzománc, így sokkal könnyebben elromolhat... Kérdeztem, hogy mitől lehet, azt mondta a fogdoki, hogy általában a terhesség alatt történik valami, pl ha antibiotikumot kell szedni a kismamának, az is befolyásolja a pocakban a baba fogzománcának a kialakulásást. Hát én kb 19 hetes voltam mikor antibiotikumot kellett szednem...

Judit,
nagyon szép helyen voltatok, hol is van ez pontosan?

Anita,
sajnálom a Nagyidat, szegény, még szerencse hogy nem lett komolyabb baja!

Katus,
oké, akkor majd egyeztetünk :wink:

Szandra,
hogy van Tami? És lehet tudni, hogy mi a baja, mitől lázas?

Reni,
hát szép kis mutatványt adtatok elő, szerencse hogy Ati nem ütötte meg magát, de így van ez, én is mikor Levivel leestem a lépcsőről csak arra figyeltem, hogy Őt védjem!


Tudtok róla, hogy megint jött egy cirkusz? Újra itt telepedtek le a CBA-nál. Levi még kicsi hozzá, de hátha van akit érdekel....

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Bassszus!
Láttátok, hogy jövőhét szerdán már csak 8 fok lesz nappal, éjszaka pedig csak 1 fok. Ez iszonyat!!!!!

Orsi!
Sajnálom Levit, hogy ilyenek a pici fogacskái. Mit mondanak a maradandó fogakra? Ott már nem lesz ilyen problémája? Azért az milyen sok idő lesz nektek míg elhagyja ezeket a fogait :(

Reni!
Kezet foghatnánk :roll: :? :oops:

Suliba megint "beteg" képeket kell készíteni, nem nagyon változott semmi a tavalyi évhez képest :wink:

szandrakiss
 
 


Adri, én is szeretnék rendelni, majd küldöm a cikkszámokat. Köszi elôre is!

Kontaktlencsések!
találtam egy netes boltot, szerintem nagyon olcsón lehet rendelni lencséket (én amit legutóbb 9700-ért vettem, az itt 5800), 10.000 felett ingyen kihozzák. Érdekel valakit? én biztos rendelek.
http://www.webmark.hu/lencsebolt.hu/

majd még jövök...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Én is a netről szoktam rendelni, de ez amit Te küldtél még annál is olcsóbb:) Én eddig a lens.hu oldalról rendeltem.
Nekem kellene, csak el kellene mennem előbb szemvizsgálatra,már nagyon régen nem voltam. (mármint leszámítva a szaruhártyagyuszi miatti különjáratot) Az a lencse, amit most hordok már kicsit elavult, sokkal jobbak vannak annál. Neked mennyire sürgős?
Vendég
 


Viki, én szeretnék rendelni! Basszus, ez hihetetlen- a lencsém az üzletben, 20%-os kedvezménnyel 9.000, itt pedig 6.000!!!
A képek közül jó lett vmelyik?

Anita, sajnálom a nagymamádat, de hála az égnek, hogy ennyivel "megúszta" és nem fajult a dolog a tettlegességig... :(

Szandra, Anyámnál most kint a kertben 29C van, hihetetlen... De akkor szedhetjük elő a nagykabátot???

Adri, átküldtem a cikkszámokat, megkaptad?

Reni, jobb már a hátad?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Adri, én is küldtem, remélem megkaptad!

Kata, köszönöm kérdésed, alakulok :-)

Mai nappal átvettem Orsitól a balszerencse szériát!!! Utolsó meleg nap, Sanyi kivett szabit, reggel fél 8kor elindultunk a Balcsi felé. Érdig jutottunk. Reccsenés, kerepelés az autó hátsó része felől. Szervíz, vizsgálódás. Másfél óra múlva kiderült, hogy a gumival van gond. Természetesen csere, de ha már lúd, legyen kövér. 4 darabot vettünk, mert már a régi elsők voltak hátul, és az összesre várt a csere, csak gondoltuk tavaszig ráér. Rendeltek nekünk gumit, felszerelték. Sanyi kicibálta a károkozót: 13 cm hosszú, 0,5 cm széles vasdarab állt bele az úton :evil: (A mi autónkban nincs pótkerék, csak ragacs, amit igaziból a fene sem tud használni, bár ebben az esetben az sem működött volna.)
Délre sikerült végeznünk, Ati totál elfáradt, pelenkázni sehol nem tudtam, ráadásul már ebédidő is volt. (Mi is éhen haltunk addigra, de az mellékes.) Így a kirándulásunk egy érdi szervízben végződött, ahonnan inkább elindultunk haza, mert minden kedvünk és pénzünk elszállt. :cry: :evil: (Bár pozitív, hogy most akciósak a nyári gumik, így 60E-ből megúsztuk.) Nagyszerű kirándulás volt!!!

Lehet, hogy holnap inkább nem megyek sehova :roll: Ki tudja mibe keverednék. Viszont jön a Mónika megnézni Ati babát. Kíváncsi vagyok mit mond rá. Már 3 hónapja nem látta.
almi
 
 


Sziasztok!

Szandra,
Levi maradandó fogaival állítólag már nem lesz gond - reméljük, hogy tényleg így is lesz - csak ezt a hátralevő 6-7 évet kell kibírnunk valahogy :(

Reni,
csak hogy nálunk se legyen vége, most a változatosság kedvéért az én számon jött ki megint egy herpesz!!!! Komolyan mondom ez hihetetlen, terhesség alatt kijött egyszer, aztán mióta megszületett Levi 2-szer voltam lázas, ezek után is kijött, de könyörgöm, most elvileg nincs semmi bajom, legalábbis nem veszek észre semmi "rendellenességet", és mégis kijött!!! Levi doki nénije azt mondja, hogy valószínűleg le van gyengülve az immunrendszerem, ezért jött most ki megint...

Jut eszembe, GYÖNGYI,
Te a múltkor azt írtad, hogy van erre valami ellenszer. Le tudnád írni, hogy mi az?

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Jaj RENI!
Elfelejtettem kérdezni, hogy holnap mikor jön hozzátok a Móni? Levire is ránézett kétszer mikor a Dórihoz jött, de hozzá ugye már nem jár, és mivel Levi már elmúlt 7 hónapos, de még mindig csak forgolódik, és kúszni sem kezdett még el, szívesen megmutatnám neki Levit újra. A gondom csak az, hogy holnap mi olyan 11 körül elmegyünk Szolnokra - Anyós látogatóba :twisted: - és csak este jövünk haza. De ha még 11 előtt jönne hozzátok, akkor lehet, hogy átugranék Levivel, ha nem gond....

Előre is köszi, ha össze jönne!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hú Reni,

Asszem jobb, ha ki sem lépek az utcára. Ennyi sz@rság történik mindenhol...nem semmi...

Mi ma voltunk 4D-n, a saját dokimnál, hát összehasonlíthatatlanul jobb minőségű az az UH, mint amin a múltkor voltunk. Viszont valami takarta Tamara arcának alsó felét, úgyhogy igazán teljes arcképet nem sikerült csinálni, de azért lett egy-két tűrhető:) Van egy nyelvnyújtós is. Mutizom:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Orsi, fél 2-re jön. De azt mondta kedden és pénteken jár Vecsésen, mert elköltözött. Biztos nincs semmi gond Levivel, bár én is kíváncsi lennék a helyedben. Ati 7 hónaposan felállt kapaszkodva. Azóta nem jár a Móni. Viszont Ati még mindig csak áll, és oldalazva kapaszkodva sétál. Biztos nem baj ez sem, de azért megmutatom neki a kezdeti hipotónia miatt...

Judit, nagyon helyes kislány :-) És már hamarosan meg fog születni :-) Szinte most volt, amikor az 5 hetes vonalzót felraktad, és már a 30at is betöltöttétek :-)
almi
 
 


Judit, a második kép szenzációs :) És tényleg hihetetlen, hogy ez már a 30. hét! Lassan kezdheted szedni a homeós bogyókat :lol: . A jövő héten jó lenne összefutni, és akkor odaadom a pakkot!

Reni, Orsi, biztos rendben van minden a fickókkal! Móni Zuglóba költözött - ezt onnan tudom, hogy kb. kt hete eljött hozzánk babalátogatóba, megnézte Marcit is, és többször nem jön. Ami jó abból a szempontból, hogy a fickóval minden rendben van, de Mónit időközben nagyon megkedveltük :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?