Új privát üzeneted érkezett!

:oops: :( ...
Vendég
 


Na sziasztok Csajok!

Akkor változtatunk a tali időponton:
És akkor mindenkit mégegyszer arra kérek,hogy írja meg ,hogy megfelelő-e neki az új időpont.


Kép
Vendég
 


Vicus!
Szijjjjaaaaa :D
Nem kell Neked az a laptető,már csak 8 nap,és Tapolca.... :D
Aztán hipp-hopp,és ott lesz a pocódban a babó! :D
Eljössz a talira?!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

 
 

hááááááááááát....nem ígérem......... :oops: :roll: ........talán megértitek.... :shock:
Vendég
 


Tündike!
Ha tudok v.mit szólok,de szerintem ennyiért simán kaptok családi házat! :)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Gondoltam!Persze hogy megértjük....csak sajnálom :cry: :cry: :cry: !
De a következőn már ott a helyed!!!!!!! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz: Kérdés hogy hol és milyet. Én nem igazán találok. Párom nem nagyon akar kimenni fehérvárról. :(

05.09 dun jó csak nekem
05.10. jó nekünk :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Márti!
Senki nem haragszik meg rád,megértem, ha még kicsinek tartod Kisatit az ilyen kiruccanásokhoz.

Kriszta!
Örülök,hogy nincs gond.Nagyon aranyosak a képek!

Chrissy!
Remélem mihamarabb jössz és hozod a fotókat a keresztelőről.

Ani!
Már nincs gond a táblázattal,most már átvisz minden vonalat és így már pikk-pakk megcsinálom.
A babaúszásról annyit,hogy igazából féltem Noelt,eddig nem is gondoltam végig,hogy bármi baja is eshet ott.Félek,hogy rosszul sül el a dolog és nem akarom őt egy rossz élménnyel gyarapítani.A csaj írta,hogy fürdessük 34 fokos vízben na én 35-ben fürdettem,de az se tetszett igazán neki,úgylátom ő a melegebb vizet szereti.Nem akarom,hogy megfázzzon,örülök neki,hogy nincs semmi baja.
Vendég
 


amúgy köszi Csajok,de nem igazán vagyok jobban.Ma megint elkezdett fájni a torkom :( .Hát remélem hamr kikeveredek ebből a nyavajából.

Bocs akinek nem írtam az előbb,de ezer dolgom van ma.
Úgynéz ki Noelt külön szobába költöztetjük,hátha nyugodtabban tud így aludni.Így ma főzök aztán takarítok.De azért jövök.
Vendég
 


Krixta! :)

Örülök, hogy Rékababával rendbe vannak a dolgok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jó rég jöttem, de ezt a szép időt kihasználva be se kapcsoltam a gépet egész hétvégén.
Köszönöm a dícséreteket, arik vagytok!

Márti
Nagyon boldog szülinapot!

Ani
Köszi a tábliban való áthelyezést. Olyan furcsa ott látni magam.. :oops:
Nagyon szép lett a szoba! :D

Krixta
Örülök, hogy minden rendben van Rékával!! :wink: :D

Nati
Sajnálom, hogy nem sikerült Mariannt megfogadni (így kell írni? :oops: ).
Biztos Anikó is nagyon jó lesz. :wink:

Nibcsike
Nagyon szép nagy a pocid! :wink:

Vicuska
De jó! Már csak 8 nap :D :D

Én még nem tudom, hogy melyik nap lenne jó, apa mindkét nap dolgozik. Az biztos, hogy 4 körül érnék oda.
bessy76
 
 


Gabi
Jobbulást a torkodnak :wink: nem is szedhetsz semmilyen gyógyszert a szopi miatt?

Andesz
Neked pedig a lábadnak :wink: remélem hamar rendbe jön
bessy76
 
 


Szia Bessy! :)
Mi újság, hogy vagy?

Márti!

Isten éltessen sokáig!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom,változott a tali időpontja!Nekünk fél 4-4 órától jó általában,mert előtte alszik Martinka,meg mi csak úgy tudnánk menni,ha valaki mellé beülhetünk a kocsiba.Ha valaki segít ebben ,akkor megköszönöm!!

Melus!Sajnálom az esti rosszulléteket,hallottam már,hogy van ilyen is!

Betegeskedőknek jobbulást!

Krixta!Örülök,hogy minden rendben Rékával!Ez jó hír!!Tényleg szép kis hurkái vannak!Gondolom,sokat puszilgatjátok! :D Mi még most is harapdáljuk Martinkát,pedig már nem is olyan hurkás,de egyszerűen nem lehet kibírni! :D :D

Bessy!Épp gondoltam rád,jó hogy jöttél kismami!!! :D Barnázás megszünt?

Márti!Sajnálom a nyűgös napotokat,remélem a mai már jobb!

Tündi
!Biztos találtok majd lakást,de ennyi pénzből már házat is kaptok!Viszont azt is megértem,ha nem akartok kimenni a városból,én is laktam még a szüleimmel falun,de 3 év után visszajöttünk.

Mi is kint voltunk egész hétvégén ebben a szép időben!Nagyon jó volt! :)
Vendég
 


Alexa: Hozzánk beülhetsz :) Azon ne múljék :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Köszi Tündi!!! :D :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Péntek tutira nem jó, szombat egyelőre megfelelőnek tűnik. Bár minket ismerve... garantálni nem tudom! :wink:
Viszont akkor én is szeretnék megkérni valakit fuvarozni, mert 1. nincs jogsim, 2. apa biztosan nem tud elvinni/értemjönni.

Krixta, Réka tündéri kiscsajszi! Örülök, hogy nincs vele semmi gond.

Andesz, Gabi: gyógyulgassatok!

Judyról tudtok valamit?

Van egy kérdésem: védőnéni mondta, hogy egyek sok sóskát, spenótot, meg egyéb vastartalmú dolgot. Viszont tegnap mondta a tesóm, hogy beszélt egy kismamával, akinek meg azt mondta az ő dokija, hogy sóskát maximum havonta egyszer lehet enni a magas nitrát-tartalom miatt. Mit tudtok erről? (ez nálam azért nagy probléma, mert pl. múlt héten is háromszor ettem sóskát ebédre/vacsorára :arrow: most akkor nem lenne szabad :?:

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


sziasztok Lányok!!!

Gabi,
hát, jobbulást Neked is, én tegnap már jobban voltam, de ma megint rosszabb... Éjszaka használ a Respir Activ orrtapasz, ettől nem dugul el az orrom, napközben meg Lándzsás utifű szirupot iszom és sok mézes teát (hajrá diéta!!! :oops: :shock: ). Hát a páleszt nem próbálom :oops: már a szagától is rossul vagyok!!

Andesz,
hát ez elég nagy!!! Bírni fogod így a talit???? Nem kell pihiztetned? Mikor kell visszamenni a dokihoz??

Nekem a péntek tuti jó a szombat még kérdéses. Ha tudok menni, Bessy, Alexa szívesen elviszlek Benneteket!!!

Márti,
ne butáskodj, lesz majd egy olyan is, ahol mindenki ott lesz, Vicuska és Ágica is már babásan és akkor jöhetsz Te is KisAtival!!!

Ani,
holnap torna? Már várom nagyon, hű, teljesen elszoktam :shock:

Kriszta,
hihetetlenül örülök, hogy minden rendben volt Réka babával. A képek alapján is egy vidám kislánynak tűnik!!!! Helyes Apucija van, ha ennyit segít!!!

Kriszti,
milyen volt a keresztelő??? Képek???

Enikő,
szépek a képek!!! Úgy imádom az ilyeneket!!!

Nibcsike,
Te mit dolgozol, hogy még mindig bírod?? Sikerült a szülésznő választás? Kit választottál?

Tündike,
szerintem is találtok ennyiért házat kicsit távolabb fehérvártól. Bár ha a városhoz vagytok szokva, akkor nem is tudom :shock: De nehogy feladjátok, tuti vár rátok valahol egy szép kis lakás vagy ház!!!
Te kit választottál szülésznőnek??

Egyébként már én is teljesen megbékéltem Anikóval, nagyon kedves volt a telefonban, holnap pedig elvileg találkozunk is torna előtt.

Vicuska,
hajrá, már csak egy hét és utána mentek Tapolcára!!!! Ez most konzultáció lesz, meg csinálnak vizsgálatokat és következő hónapban kezditek is a stimut????? :P De jó lesz!!!!

A hétvégén mi is kint voltunk a kertben, végre a kert egyik része úgy-ahogy kész, benne a virághagymák, eprek, paradicsompalánta. Ültettem árvácskákat és muskátlikat is ládába. A héten készítek képeket és küldök egy párat :wink: Még Apácskának fel kell cipelnie őket a teraszra, ott fognak igazán szépen mutatni.

Ildi,
hogy tetszik az intim torna? Miket csináltok? Én lehet, hogy holnap megyek utoljára, de még az is lehet, hogy lesz egy ismétlés.. Majd holnap kiderül :P
Vendég
 


Nati! :D
Ari vagy,hogy így aggódsz értem! :D
Nem kell pihentetni,csak borogatni kell,és azt mondta dokibácsi,hogy akkor menjek csak vissza,ha nem múlna!
Hát most kezd lemenni róla a gyulladás,és már nem fáj annyira! :)
Gabi majd írja a táblicskát,aztán majd döntünk! :D
Tényleg,Judy??????
Merre vagy????? :)
Enikő!
Sajnos sóska ügyben nem tudok segíteni,amúgy én is imádom! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szilvivel beszéltem!
Jól van(nak),dokibácsi szerint,még 1-2 hétig nem bújik ki Titababa! :D
Ő is jön,Neki a péntek is és a szombat is jó! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Enikő!

Ehetsz spenótot,de azért nem kell ilyen sokat,mert egészséges is,de a benne lévő oxálsav nem jó!Ezt találtam róla:
http://hu.wikipedia.org/wiki/S%C3%B3ska

(egyébként nekem is mondták anno,hogy a nitrát tartalom miatt ne egyek sokat):wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta, nagyon örülök hogy minden rendbe volt az UH-on. Nagyon nagyot nőt Réka, és látszik hogy apa lánya közt milyen nagy a szerelem. Köszike, abszolult nem izgulok, sőt nagyon várom. Sztem a családom és a barátnőim sokkal jobban izgulnak mint én.

Chrissy, várjuk a képeket a keresztelőről.

Andesz, :) kitartok. A jövöhét péntek és szombat is jó nekem. Amennyiben Viki vagy Ági nem tud jönni még hely is lesz az autóba, de ezt majd csak az ő jelzésük után tudom felajánlani.

Tündi, hát sajna nekünk is ez a bajunk. Kb 19-21 millióból már vidéken olyan családiházat veszel hogy megszólal. Sajna mi se vagyunk az a tipusok akik órákat buszoznának. Igaz most van mindkettőnknek kocsija, de mi van ha valamiért le kell mondjunk az egyikről. Tehát vidékre még nem mennénk Fehérváron meg nehéz ilyen áron találni. Megjegyzem azért társasházat a feketehegyen és az öreghegyen lehet ennyiért, viszont az sincs közelebb mintha mondjuk Fehérvárcsurgóra mennék. (Csurgóra 15 perc alatt kiérek kocsival, az öreghegyre kell vagy 25 perc)

Vicuska, :) bizony nekem már csak 2 nap, és az gyorsan lemegy, utána pedig neked már csak 6 nap (az csak 3-szorosa), nincs egy hét. Jövőhónapba meg hozod nekünk a gyönyörű zebrás teszted mint Bessy. Utána meg Mártival együtt jöttök a következő topictalira.

Gabi, sajnálom hogy nem vagy jobban. Az úszást megértem (de hát én biztos hisz uuuuuttttááállloomm a vizet).

Bessy, jól tetted hogy hétvégén a szabadba voltál. Köszi a szobadícséretet.

Melus, sajna a rosszullétekre nem tudok mit írni. Nekem most a gyomorsavra egész jó hatással van egy jó pohár hideg tej este. De gondolom neked nem a savval van még gondod.

Alexa, hozzám sajna nem fértek be (csak ha Ági vagy Viki nem jön), de szívesen fordulok ha ezen múlik.

Enikő, hát ezekhez a zöldekhez nem értek (nem nagyon szeretem őket).

Judy, merre vagy?

Nati, szia! Persze megyek tornára. Nekem is hiányzik már. Hogyhogy utoljára mész intimre? Már le is telt az 5 alakalom? Ja jövőhéten lehet nem megyek mert 17-re megyek Schwarczihoz és nagyon ki lenne számolva, na meg zuhizni se tudnék.

madiani
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem a jövöhétvége egyeltalán nem jó mert elutazunk a távoli(kb.300km) rokonokhoz, hogy még lássanak igy egyben minket! :( Pedig jó lett volna megismerni titeket személyesen! :)

Nati!
Az én cégem beléptetőrendszereket gyárt, és ebben segédkezem.Mióta tudom, hogy kismama vagyok úgymond "könnyitett" munkát végzem, a fönökeimmel sikerült megbeszélnem!De mostmár kb. 2 hetet dolgozom!Holnap beszélek a fönökkel erröl!
A szülésznővel megbeszéltünk egy idöpontot, de még nemtudom, hogy őt válaszuk-e!Igy telefonon szimpi volt a hangja!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jó reggelt,dobok egy táblit:
Kép
Vendég
 


Bocsi,Éva81,Vicuskához akartam írni.Tehát:
Kép
Vendég
 


Szijjjjjaaa Hugi!!!! :lol:
Szoptatsz??? :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na szóval itt vagyok!
Tegnap átraktuk Noelt a másik szobába,egy kicsit lelkiismeret furdalásom volt,de így ő is nyugodtabban tud aludni.

Melus
Rosszulléteid eltűntek már?
Neked melyik nap jó a tali?Remélem eljössz!

Bessy
És Neked már vannak tüneteid?
Holnap UH!!!!! :D Gondolom már nagyon várod-mi is :wink: !Hüvelyit csinálnak vagy hasit?Holnap már Te is megtudod milyen csodálatos érzés meghallani gyermeked szívdobbanását!Mikorra mész?
Amúgy nem szedtem a torkomra semmit,me megint nem fáj és úgy érzem kezd a taknyosság is alábbhagyni.Remélem ez már a gyógyulás!

Enikő!
sóskával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni,de szerintem itt is a mértékletesség a fontos.Szerintem heti 2X csinálhatsz magadnak.


Nati!
Te már jobban vagy?Majd kérünk ám képet a virágaidról!

Ani!
Utolsó előtti nap (ha jól tudom) a diliházban.Kitartás holnap utántól pihiiiiii!!!!Nem fogsz unatkozni?Vagy tanulsz?

Nibcsike!
sajnálom,hogy nem tudsz jönni a talira,de majd legközelebb.

Tündike!
Te kérdezted,hogy lehet-e gyerekeket hozni a talira?-Hát pesze,szerintem más is hozza,majd eljátszanak együtt.Meg aztán Andeszéknál,nyugodtan rohangálhatnak az udvaron.


Vicuska!
Már csak 1 hét :shock: ,az nagyon gyorsan elmegy ám!Utána pedig már hip-hop babás is leszel,és a következőn talin már tuti,hogy Te is ott leszel!
Vendég
 


Szia nővérkém!
Már befejeztem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hívlak!
Vendég
 


Jó reggelt!

Ahogy olvasom tali alakul.

Gabi: Igen én kérdeztem, és párunk mehet?
Ki kit hoz?

Tegnapi napom:
Voltam dokinél. Nem volt UH, bár nem is volt indokolt. Azt hittem ő is meg akarja nézni - múlt héten Bácskai doki megnézte - de nem, mivel minden OK.
Kis családom potyára kísért el. De ciki, bevonultunk hozzá családostól, sőt a kisfiam még inni is kért tőle ...
Ja! Meg simán leléptünk a végén. Sétálunk haza erre a párom megkérdi: Te, nem kellett volna fizetni? Mondom: bakter, de. Felhívtam sorry sorry sorry, azt mondta úgyis megyek még, majd akkor rendezzük. Nagyon ciki :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündike!

Ez tényleg nagyon ciki. :roll: .

Tali:apukák nem szoktak ott lenni,szerintem nem is nagyon díjaznák a sok női fecsegést :wink: .
Vendég
 


Gabi: Aha. Akkor apukák nem. Akkor nekem a szombat jobb lenne akkor úgyis focizik. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok,

taliügyileg nekem ELVILEG mindkét nap jó!

Puszi mindenkinek, majd valamikor jövök.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok, jó reggelt!!!!

Már csak ma meg holnap.... :)

Gabi, jól tudod. Amúgy tanulni és sokat pihizni fogok a fennmaradó időben. :)

Tündi, kicsit ciki :) De tisztáztátok az a lényeg.

Tali: párok nem szoktak jönni, de ha tied (Tündi) akar nem zárjuk ki :) Bár közös téma nem hiszem hogy lenne. :wink:

madiani
 
 


Most hívtam Judyt: múlt héten betegek voltak a fiúk, Barbika szerencsére nem kapta el. majd jön, ahogy tud. Most meg ügyeket intéz. tali: neki a szombat jobb lenne, akkor tudja hozni a fiúkat is.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


csajok, nem lenne jó egy bográcsgulyást főzni pl a talin?? (csak egy ötlet..)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok,
ma nem nagyon tudok jönni, elég zsufi a napom.

Gabi,
én is javasolnék valamit, de nyugodtan csapj le, ha már az agyadra megyünk!!!!! :wink: A táblicsku 3. oszlopába nem lehetne beírni, hogy kinek nincs kocsija, így tuti senki nem maradna ki és mindenkit el tudnánk vinni, aki szeretne jönni.
Én Alexára és Bessyre emlékszem, de szerintem volt még valaki aki említette... (Vikike és Ágica jön Anival - de még volt valaki... :shock: ) LÁnyok, ki volt az????? Kriszta???

Holnap jövök!! Mára pedig kérek drukkokat délutánra szülésznőhöz, kismami tornára és intim tornára :P Ja és utána bevásárolok, kaptam a szülinapomra egy fagyasztószekrényt és még teljesen üres :P :P lesz pénzköltés :shock: :oops:

Judy, remélem a fiúk már jól vannak !!!
Vendég
 


Tündi, előfordul az ilyen.... persze kellemetlen, de úgyis találkoztok még. Meg fel is hívtad, úgyhogy semmi gond.

Ani, várod már a "végreotthon" érzést?? Én nagyon élvezem!! :wink:

Nati, gondolok majd rád délután! :P Pénzköltés?? Na, az könnyen megy, nem kell sokat gondolkozni :lol:

Nibcsike, szép nagy pocid van már!! Én nem is csináltattam magamról olyan képet, amin a fejem is rajt van a képen szülés előtt. Most már sajnálom... de ez van. ti csináljatok!! Örök emlék lesz! :wink:

Gabi, milyen volt így az éjszakátok Noel nélkül?? Biztos nem aludtál olyan nyugodtan, nem??

Krixta, nagyon örülök, hogy minden oké Rékával!!!!!! :D :D

na ébred Töki....

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Nati, megy a drukk, bár ezekhez nem igazán kell :) Du talizunk.
Gulyásba benne vagyok, írjátok mit vigyek :)

Kata, nagyon várom már a pihit, de azért biztos hiányozni is fog a meló (nem a kollégák), ugyanis nem szeretem a tétlenséget. Viszont ha megszületik Roni, nem lesz időm tétlenkedni. Jah és képzeljétek sógornőm is max 2 hetet adot.

madiani
 
 


Sziasztok! :)

Nati!
Drukkolok a szülésznőhöz! :D Remélem minden rendben lesz!Majd írd meg mi volt! :wink:

Kata!
Van fejes képem is már! Apuka csinálja.:) A tesóim nem engedték hogy lefotózzák öket azóta bánják.

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Itt vagyok!

Nati
Jó az ötlet,meg is csináltam,remélem érthető külön színekkel jelöltem,hogy ki kivel jön.Visszaolvastam,és mielőtt felajánlkoztál volna Alexának ő már lebeszélte Tündivel,hogy vele megy-így hozzá írtam.

LÁNYOK!AKKOR LÉGYSZI AZT IS ÍRJÁTOK,HOGY KI HOGYAN JÖN ÉS ESETLEG HÁNYFŐT TUD MÉG HOZNI MAGÁN KÍVÜL :D

Akkor a tábli:
Kép
ja és szóljatok,ha vmi nem jó
Vendég
 


Kata
Köszike,hát elég rossz volt Noel nélkül.Alig mertem elaludni.Éjjel azért egy picit átmentem hozzá,ott aludtam 1,5 órát.
Geri hogyan alszik éjjel?

Nati!
Drukk délutánra,és jó tornázást :wink:



Nekem mindegy mit főzünk (ki).A többség döntsön.Aztán majd megbeszéljük
Vendég
 


Ha jó a tábli,akkor ketten még mindig beférnek Natihoz.Pl.Enikő meg még vki..
-de ezt ne én döntsem el.Lányok beszéljétek meg!


Mi max. Csurgón meg Kincsesbe tudunk felvenni vkit.Fehérvár nem esik útba.
Vendég
 


Kata!
Te saját kocsival jössz?
Vendég
 


sziasztok!

Rájöttem, hogy hülyeséget írtam: nekem a talira a péntek jó és a szombat nem! Ez most már fix! vagyis inkább úgy mondom: nem engedem, hogy közbejöjjön bármi :wink: Valaki jelentkezne, aki el tud vinni engem Fehérvárról?

Voltunk ma UH-n, szuper volt!!! Csak úgy viháncolt odabent (kár, hogy még nem érzem...), láttuk, ahogy dobog a pici szíve, és még a kis gerincét is. Még mindig olyan hihetetlen számomra, hogy albérlőm van, de ilyenkor azért jobban tudatosul. :lol: Elfelejtettünk szólni, hogy nem szeretnénk tudni a nemét, de szerencsére megoldódott, mert azt mondta, hogy nem látja ő sem.
Eredmények:
BPD: 47 mm, OFD: 58 mm, Femur: 31 mm.
Gyorsan összehasonlítottam a mamanet-en található táblival, és mindhárom érték magasabb, mint ami ott 18. hétre meg van adva. Ez nem gond, ugye?

Sóskával kapcsolatban (hátha majd mást is érint): beszéltem egy szülésznővel, aki azt mondta, hogy a nitrát-tartalom miatt heti kétszer ehetek belőle.

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő,
velünk jöhetsz, szívesen felveszlek! CSak írjátok meg, hogy hol!!! Én a zámolyi útról megyek be fehérvárra (metro környéke), utána meg majd még megálmodom hogy kell Andeszékhoz menni :wink: :P
Vendég
 


Sziasztok megint!

Most tudtam meg minden eredményt!
A jogvizsgám 5-ös lett, a tegnapi kontrolling zh 3-as (a tanár azt írta emailben, hogy menjek még egyszer, de persze eszemben sincs!), de a legfontosabb, hogy sikerült a nyelvvizsgám is!!!!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nati, a Zámolyi út hozzánk nagyon közel van, majd még egyezkedünk!
Előre is nagyon köszönöm!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Eniko: GRATULA a vizsgához, ZH-hoz és a nyelvvizsgához!!! Ügyi vagy!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikő!
Javítottam a táblit!

Hatalmas gratula az eredményes vizsgákhoz és a jó UH értékekhez!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?