Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Bagaméri Annácskának Nagyon Boldog Névnapot!!!!
:lol:

Üdv!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


SZIASZTOK!

Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat! nagyon aranyosak vagytok! :D
megpróbálok feltenni egy képet a kis Puszedliről!

Dina: Hogy sikerűlt a költözködés? ha valamiben tudok segíteni vagy szükséged van valamire csak szólj!

megyek csajok csak ennyi időm volt!

legyetek jók!

ja ha valakinek van infókája mikor van az óvodába szülői kérlek írja meg! előre is köszi

üdv Judith

Kép
Kép
bagaba
 
 


Sziasztok!
Judit sok boldogságot nektek és szép hosszú életet a kicsilánynak!!
Az első szülői mindig valahogy az első héten van, mindegyik oviban másik nap. Bővebbet sajna nem tudok, mert mi ugye már nem tárnokra járunk oviba.

Felénk soha nem költözik senki, ezt a disznóságot;)

Réka
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Eri, ti dudáltatok ránk a hétvégén egy merci ezüst kisbuszból?

Nem is ez a fontos, hanem szeretnék gratulálni a pici lányhoz!
Mikor született pontosan?

Gondolom a 4 gyerek mellett, most kiseb gondod ennék, de ha mégis erre járnál írhatnál pár sort!

Többiek? Mindenki nyaral?

Réka
Vendég
 


Szisztok!

Én is jelen! Eriéknél megvan a baba?? Nahát, Én mindenről lemaradok!
Pont most jött a mentő az utcánkba, azt hittem pedig hogy Eriért jött! De ezekszerint már megvan a csajszi!!!
Én is nagyon gratulálok!!!!!

Mi még mindig szenvedünk a kakival. Három napja jól résen voltam, szólt hogy kakilni kell, gyorsan rá a wc-re, de aztán le akart szállni hogy nem kell. (Ez a szokásos) Nem engedtem, elkezdtem vele játszani, és sikerült is egy perc múlva!! Tökre örültünk, nagy nagy dicséret, de azóta nix kaki. 3 napja nincs, pedig eddig minden nap volt. Hát most nem tudom hogy eddig az volt a baj hogy minden nap, vagy most az a baj hogy 3 napig nem. Kicsit szorulásos volt ezért vettem neki laevolac szirupot. Na azóta nem kakil mióta adom neki! Nem értem. :cry:
El vagyok kenődve!! Nem szeretném ha nagyobb gond lenne belőle!! Eddig legalább a bugyiba bekakilt, de most oda sem.
Valakinek valami tippje???
Próbálom a gyümiket tuszkolni bele, de nem nagyon eszi. 1-2 falat aztán kész! Modjuk a szilvát nem próbáltam még! Lehet azt kéne?

További szép napot mindenkinek!!!!!

Üdv:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Jelentem probléma kakiügyben megoldódott!!! :lol:
Vagyis csak félig meddig!
Még mindig szorulásos, de legalább már kijött egy adag! :D

Üdv:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


sziasztok!

Vikianyuja!
segíteni szokott a sárgabaracklekvár is!!! nálunk, hogy meg van a kicsi újra gomd volt a szobatisztasággal :(
próbáltam mindent, aggódtam mert 3 hét van az oviig, de magától megoldódott! ne erőltesd mert félni fog a wc-től!!!

képet még nem sikerült felrakni!

megyek mert áll a bál! valamelyik nap Bálint kivette a picit a kiságyból és hozta nekem, hogy sír!csak mosdóba mentem volna... hírtelen megállt az ütő lányok! most egy másodpercre sem hagyom őket egyedűl!

legyetek jók!

judith

Kép
Kép
bagaba
 
 


Sziasztok!

Előkerültem végre, van 30 másodpercem írni... :D

Anna!

A mentő nm értem jött, de sajnos hozzánk. Peti kiesett az etetőszékből, vagyis székestől borult, és vérzett az orra, szája, elöl-hátul feldagadt a feje, és senki nem tudta bevinni sehova, ergo mentőt hívtam. Másfél óra alatt értek ki. :( Bevitték Érdre a rendelőbe, de szerencsére kutya baja.

Kitti lányunk július 26-án született, 3810 gr, 54 cm-es paraméterekkel.

Most pedig letelt a 30 másodperc, sajnos mennem kell, de dióhéjban leírtam a lényeget. :D

Ja, Réka, nekünk kék kisbuszunk van, mint egy bálna. :) Tegnap ezerrel integettem Hettinek, de nem vett észre.

puszi

Eri

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!!!


Szia Eri!!!

Nagy nagy gratula a pici lányhoz!!!! Sejtettem hogy megvan, mert láttam a mamát, papát, hogy Ő sétálgatott az utcában Esztivel és Petivel!
Sajnálom szegénykét hogy kiesett, jó hogy nincs semmi baja. Ha bármikor kell segítség, vagy vinni kell valahova valakit, nyugodtan szólj, igaz hogy csak egy vartyogónk van (még egy pár hónapig :lol: ) de elvisz ahova akarjuk. Már ha épp ki tudunk menni az udvarból, meg az utcából! Dehát valamit valamiért, igaz? Lesz csatornánk! Rendesek az emberkék amúgy akik melóznak, szoktam velük dumcsizni. Meg gyorsan haladnak, a másik utcában már fektetik a csöveket. Hál istennek nem volt mostanában sok eső, és gyorsan ki tudják szivattyúzni a vizet.

Judith köszi a lekváros tippet. Kipróbáljuk, de alig eszik valamit ez a csaj. Úgy kell beleimádkozni az ebédet! Erőltetni nem erőltetem, a pisivel semmi gond nincs, de a kaki...... Hát majdcsak rájön egyszer.

Hát az nem lehetett gyenge, mikor megláttad a nagyobbat, a kicsivel a kezében! :oops:
Dehát szegény csak jót akart biztos!

Na legyetek jók, vigyázzatok magatokra, meg egymásra!!

Szép Napot:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, nagyon rég jelentkeztem... :(

Egy kérdésem lenne: tud valaki ajánlani egy megbízható bébiszittert?

Nagyon köszönöm!

sziasztok: Chrissy

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok lányok!

Nem próbáljuk meg feléleszteni ezt a topicot? Aki benne lenne, az írjon valamit! Most már biztos van miről, olyan sok idő telt el...! :wink:

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Eri! Próbáljuk! Bár én szinte alig kapcsolom be a gépet, de ha megteszem ígérem bekukkantok ide is. Meg hamarosan hozzátok is igaziból... ne csak mindig mondogassam ugyebár:)

Nálunk minden ok, Janka múlt héten volt 1 éves, Ábel meg júliusban 2, szóval rohan az idő. Ábel most csüt-pénteken egy családi napközibe jár, nagyon szuper, jól érzi magát és nekünk is jó Jankával kicsit kettesben lenni. Zsuzsiékkal és néha Andiékkal szoktunk összefutni, minden nagyobb izgalom nélkül telnek a napok. Közben engem nagyon visszavárnának már a munkahelyemre, nem tudom hogy lesz.

Chrissy!
Hubik Kriszta: 70/9321001
Tesóját ismerem, nagyon szimpatikus lány, biztos hogy ő is rendes, beszélj vele, aztán majd eldöntöd. Nekünk hál istennek megoldódott ez a gond, Andi segítségével sikerült egy tündéri pótnagyit beszereznünk:).

Pusz
Hetti
hettus
 
 


Sziasztok!

Én is beszállok.
Hetti, hova jártok csalái napközibe? Engem is érdekelne, mert az ovikezdésig van még pár hónapunk és addig jó lenne a közösségbe járást gyakorolni.

Velünk minden rendben.

Réka
Vendég
 


Sziasztok!!!

Én is itt vagyok, vagyis itt vagyunk! :D
Nálunk ha minden rendben megy gyarapszik a család! :lol:
Nagyon happy vagyok!!!

Vikicám már szobatiszta, a nagydolog is simán megy a wécébe!!! Nem is kellett olyan sokat várni rá, és egyik napról a másikra ment.
Hogy ágytiszta mikor lesz, azt nem tudom. Elvileg ha száraz pár éjszakán keresztül a pelus, akkor kellene levenni róla, de addig amig vacsira bevág 3,5 dl kakaót, addíg nem valószínű hogy száraz marad!
De a kakaó az szent, azt nem lehet kihagyni.

Házikó alakul, hát nem tudom karira be tudunk-e költözni, de tavaszra mindenképp! Már burkolunk! Alig várom hogy festhessem a gyerekszobákat!!

Eri hogy vagytok? Hogy telnek a napjaid? Nehéz négy gyerkőccel?
Új védőnéni van! Volt nálunk meglátogatni Vikit! Szimpinek tűnik! Azt mondta körzetváltás volt, de Ő új nem? Ki helyett van?

Dináék kiköltöztek? Nem ír! :cry:

Judith Ti hogy vagytok?

Jééé egy Chrissy! Mizu veled? Sajnálom ami történt! :cry:
Részben Neked köszönhetem a szép tetőnket!! :lol:

Na akkor lódítsunk a szekeren!!! Írjatok csajok mizu veletek?
Zsuzsinnyó nálatok hogy alakul a szobatisztaság? Minden oké?!!!

Vigyázzatok magatokra és a csöppségekre!

Üdv:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!

Anna, gratulálok a kis pocaklakóhoz! Mi a nyáron nem lettünk szobatiszták. Voltak ígéretes fejlemények, amíg csupaszon lehetett jönni-menni, és a fűbe intézni ügyeket, de aztán amikor vissza kellett öltözni, újra (majdnem) minden a gatyóba, bugyiba ment... és közben belecsúsztunk egy dackorszakos hullámba, úgyhogy most nem forszírozom a WC-zést, adok neki még haladékot. Amúgy alapvetően vissza tudja tartani az ürítést a kisasszony, csak valami oknál fogva ragaszkodik a pelenkájához.

Ma megyek állás-megbeszélésre a régi cégemhez, lehet, hogy lassan munkába állok, úgy érzem, lassan itt az ideje. Közben persze nem adtuk fel, hogy kistesó legyen Mírának, dehát addig sem kéne itthon ülnöm a babérjaimon. Amúgy a pcos kezelés mellékhatásaként fogytam 13 kilót, és sokkal több energiát érzek magamban.

Még a nagy fejlemény nálunk, hogy anyukám Veszprémből Érdre költözött. Most még a berendezkedésnél tart, aztán remélhetőleg kialakul a tágabb környezete is, lesznek ismerősei meg időtöltései. Nem tudtok véletlenül 60 éveseknek való közösségi programokat Érden?

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Sziasztok!

Réka! Érdre járunk a Sándor utcába, egy tündéri hölgyhöz, aki eredetileg óvónő. Ha gondolod megkérdezhetem van-e még szabad kapacitása. Csak a a legjobbakat tudom mondani a dologról, persze nem olcsó sajna.

Közben mi meg nem tudunk kilábalni a náthából, mind a kettő gyerkőc hetek óta taknyos, tegnap a doki néni már antibiotikumot írt, arcüreggyulladás valószínű. Így ma nem mentünk mondókázni az ifjúsági házba, pedig nagyon szeretjük.
Múltkor jött egy anyuka, hogy menjünk baba-mama klubba, mert épp megújul...Nem tudja valaki miért kell megújulnia? Történt valami? pletykaéhségem van:))))
Jövő héten utazunk a férjemmel egy hosszú hétvégére Szilvásváradra, anyumék vigyáznak a gyerekekre, kiváncsi vagyok hogy lesznek 3 éjszakát nélkülünk. De nagyon várom, hiszen már több mint két éve sehol nem voltunk kettesben, még moziban sem nagyon.

Üdv mindenkinek és írjatok!
hettus
 
 


szia Lányok!

Mi is jelen!!!!

Elkezdtük az ovit Bálinttal! a beszoktatás simán ment a második héten már ott is aludt, ennyit számít a bölcsi!!!!
cinicini: ha pár hónap van a z oviig akkor nem nagyon érdemes elkezdeni egy bölcsit, mert mire megszokja a közösséget, addigra bekerül az oviba és kezdheted előtől az egészet!!!( bár nem tudom hány hónapotok van az oviig) ez csak egy jó tanács volt... :oops:

Vikianyuja: köszi kérdésed, telik az idő nagyon! Réka baba 2 és fél hónapos és hát neki is korán elkezdődött a fogzás. kicsit nyűgöske. Bálintnál 2 hónaposan bújt ki az első fogacska!

Chrissy: Milyen a bébicsősz? bevált? és nagyon sajnálom én is :cry:

sajna mennem kell, áll a bál!

legyetek jók lányok
puszi Judith

Kép
Kép
bagaba
 
 


Sziasztok!

Anna! Hatalmas gratula a családbővüléshez! :D
Hát akkor ti mostanában nem fogtok unatkozni, babavárás, burkolás, festés, költözés (még jó, hogy a "közelben" laktok.... :wink: :lol: )

Amikor gyerek voltam, és építkeztek a szüleim, úgy volt, hogy karácsonyra kész lesz... hát nem lett, de azt a karácsonyt sosem felejtem el. Beköltöztünk a majdnem kész házba, és csakazértis ott ünnepeltünk. (Meg hát gondolom ki is kellett költözni az eladott lakásból).

Az új védőnőnket Agárdi Annának hívják, és valóban új, meg körzetváltás is volt. Tényleg nagyon szimpatikus, rendszeresen jön hozzánk is, és jó dolgokat mond.

Chrissy! Én is sajnálom. :(

Zsuzsi! -13 kg???? Gratulálok! Ez minek a mellékhatása? Mindegy, nekem is kell olyan.

Hetti! Most már biztos igaz lesz, hogy mire jöttök, vagy mi megyünk, a bébik nyitnak ajtót! :lol: Szép a kertetek! Láttuk, múlt hét végén nagy munkában voltatok.

Judith!

Jobbulást a betegeskedőknek!


Rólunk:

Peti kimászik a kiságyból, Kitti átalussza az éjszakát. Bence leküzdötte a víziszonyát, jár úszásra!!!! Eszti meg továbbra is tündéri kislány.
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Eri, a mellékhatás amiatt van, hogy a pcos-t nálam inzulin rezisztencia okozza (túl sok inzulint termel a szervezetem), és a kezelésem ezt akarja megszüntetni. Kerülöm a fölös szénidrát-bevitelt, rendszeresen mozgok (nincs pardon, nincs lustaság), és szedek egy gyógyszert, ami tovább gátolja a cukor-felszívódást. Amúgy már -15 kilónál tartok, remélhetőleg lassan beáll a súlyom. A ruhák már nagyon jól állnak rajtam. Remélem, a hamarosan következő kontroll vizsgálat majd azt mutatja, hogy a hormon-szintjeim is kezdenek helyrebillenni, és lassan érkezik majd kistesó Mírának.

Chrissy, én is nagyon sajnálom, bár csak közvetve értesültem. Most merre vezet az út? Maradtok Tárnokon?

Ha tud valaki jó használtautót 2M alatt, az szóljon nekem!

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok csajok!

Zsuzsi!

Most már értem. Drukkolok, hogy minél előbb sikerüljön a tervetek! :wink:

Nemrég volt a baba-mama klubban a szoptatás világnapja alkalmából rendezvény, mi is ott voltunk. Olvastam a havi programjukat, nagyon tetszett, de sajnos én nem tudok ezeken részt venni. Kitti születéséig mi is jártunk szerdánként mondókázni, persze ahhoz is segítség kellett, de most ez is kimarad. Unatkoznak is szegények, unalmukban pedig jobb híján a lakást szedik szét (mint ahogy most is).

Ti nem vagytok betegek? Én majd megpusztulok, és a gyerekeket is megfertőztem. Petinek a fülével is gond van, valószínűleg tubust kell teteni a dobhártyájára. Ez nem hiányzott. :(

puszi mindenkinek

eri

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Anna! Bocsi, az előbbi levelemben elfelejtettem írni, hogy nagy nagy gratula! Vigyázz magatokra!

Eri! Ábel kb 6 hétig volt náthás, ami egy kis vírussal indult (elvileg), aztán mikor negyedik héten is ugyanolyan náthás volt újra doki néni-antibiotikum-fülészet és semmi. Beszedte a gyógyszert és ha lehet még randább dolgok jöttek az orrából. Most megint kapott gyógyszert és ettől meggyógyult. Valószínű az első körben is oké lett volna, ha tovább szedi, de 4 napra elegendő gyógyszert kaptunk, a baciknak meg nem volt elég. Janka is benne volt a témában, de ő az első kör gyógyitól meggyógyult. Már nagyon elegem volt a dokihoz járkálásból, és hogy mindenki csak azt mondogatja, hogy hát de nem lázas és majd meggyógyul, miközben 6. hete napi 5ször szívom a zöld trutyit(bocsi), nem kap az orrán levegőt és látom mennyire elege van a világból. No de ez már a múlt, végre mehetünk mondókázni meg társaságba is.
Jobbulást nektek, és ha kell valami szólj, mobilak vagyunk!

Többiekkel mi újság?

Nálunk változatlan minden, Szilvásvárad gyönyörű és pihentető volt, jó volt kettesben lenni. Gyerekek is nagyon jól érezték itthon magukat a szüleimmel, semmi gáz nem volt.
Babamama klubba mennék én is újra, ha a kiírt "foglalkozások" meg lennének szervezetten tartva, ha a téli sáros időszakban nem csak az anyukák fele hozna váltócipőt és nem csak a gyerekének és ha nem harapnának majdnem ketté mert támogattam az ötletet, hogy vigyen mindenki haza néhány játékot megtisztogatni. Bocs, ha valakit ez sért, de nekem elég furák voltak a múlt évi tapasztalatai és jó lenne ha ez közben változott volna.
Már készülődök a karácsonyra, írom a listát...hajaj. Találtunk egy oldalt www.arzuhanas.com címen, sokkal olcsóbban vannak a játékok és még kiutazni sem kell Ausztriába értük, elég kedvezően idehozzák. Nincs érdekeltségem benne, nem reklám, de hátha hasznos valakinek.:)
Üdv:

Hetti
hettus
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszi mindenkinek a gratut!!! Nagyod boldog vagyok. Ma voltam a dokimnál, minden rendben a törpével, és simán szülhetek a Tétényiben a dokimnál, mindenféle plussz költség nélkül. Ennek nagyon örültem, mondtam is a dokimnak hogy ezmiatt az új rendszer miatt meg voltam győződve hogy nem megy majd ilyen simán. De azért reménykedtem is hogy találnak kiskapukat. Elvégre a nőgyógyásznak az a fontos hogy megtartsa a betegeit, nem elküldje Őket! Megoldják ami megoldható!! :D

Minket hál istennek elkerül a nagy nátha. Vikinek meg Nekem pár napig folyt az orrunk, de kész is. Lehet még meglesz a böjtje. :cry:

Na jók legyetek, jobbulást a betegeknek!!!

Puszi!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!!!

Egy kérdés az illetékesekhez, azt hiszem ez Te leszel Eri!

Ma mentem volna terhesgondozásra, és az van kiírva hogy 10-12-ig van. Sőt az is hogy a Zrínyi utca gyerekorvosa a az Orbán Rózsa.
Most mi vaaaaan???

Nem csak védőnő váltás volt, és nem csak időpontváltozás, hanem gyerekorvos váltás is???

A múltkor mikor itt volt az új védőnő azt mondta maradt a gondozás hétfőn 8-10-ig. Vagy hülye vagyok, nem így volt??

Én szeretem a Janóczkit nem akarom máshoz vinni Vikit, nem mintha sűrűn járnánk hál istennek, de akkor is!!

Homályosítsatok fel légysziiii!

Köszi. Üdv mindenkinek!!!!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok lányok!

Anna!

Azt hiszem, sajnos nem tudok segíteni, nem hallottam semmit, az illetékesebb illetékeseket kellene megkérdezni. :D
[/url]

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Régen tettem fel képet az ikrekről. Így megnőttek: Kép

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Eri, hát majd hétfőn kiderül. Nektek is a Janóczki a dokitok, nem? Vagy nem ide jártok?

Hát tényleg megnőttek az ikrek, és nagyon gyönyörűek!!! Édi kis pofik!!

CSajok veletek mizu??? Mindenki elfoglalt? Így nem tudjuk életbe tartani a topikot!! :lol:

Hát Én elvagyok, ez a terhesség teljesen más, mint Vikivel volt. Vele a 9.-ik hónapig melóztam, semmi bajom nem volt, most meg állandóan rosszul vagyok. Múltkor éjjel 2-kor kint üldögéltem a fürdiben, nyitott ablaknál. Ha lefeküdtem forgott velem a világ. Hát nem volt egyszerű. Remélem nem tart sokáig.
A hasam is nő, de nem a babától, hanem van egy 6 cm-es cisztám mellette, ami elméletileg felszívódik. Ez viszont Vikivel is volt. Hát remélem minden rendben lesz!!

Na írjatok!!!
Mindenkinek Üdv:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!

Anna,

Kitartás! már csak 30 hét, és biztosan vége a rosszulléteknek. Bár ebben a témában Judithot kéne megkérdezned, ő a profi rosszullelő! :lol:

HÚÚÚÚ, de utálom azt a kóbor macskát, amelyik illemhelynek nézi az udvarunkat!!!!! :evil: :evil: :evil: Azért nem tartunk állatot, mert a sok kicsi gyerkőc mellett nem lenne időnk rá is, no meg az ebkakira. Erre ideszokott egy macsesz, és minden nap itthagyja tiszteletét az udvaron, annnnnnyira dühös vagyok!!!!!!!! Ki tudja, hogy lehet ennek véget vetni? Esetleg légpuskája valakinek? :twisted:

Ma elutazunk Győrbe, évfolyamtalálkozóra. Egy szálloda különtermében lesz a vacsi, úgyhogy csapatostul megyünk, és ott alszunk. Így nem lesz gond a gyerekek ellátásával, a szoptatással stb. (Házibuli....) Furcsa lesz találkozni az évfolyamtársakkal, biztos mindenki tök jól néz ki (még az anyukák is), csak én vagyok egy tehén. Erre gondoltam egyet, hogy melíroztatom a hajam, legalább az legyen szép, így elterelődik a figyelem máshonnan. Hát bejött. :( Most tényleg nem a hatalmas hátsómon fog röhögni mindenki, hanem a hajamon. A megálmodott gesztenyebarna tincsek a szőke között helyett fekete-fehér lett a hajam, ami ahol jobban keveredik, (mint a tempera) - enyhén őszes. KATASZTRÓFA!

Szép hétvégét mindenkinek!

Eri

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Most találtam meg, hogy hol folyik tárnoki társalgás. Hettinek köszi az infot, belekukkantottam és döntöttem: írok, ha nem gond.
Szóval mi egy éve költöztünk Tárnokra, a Testvériség utcába. A Hetti és a Judith személyesen is ismer (szinte szomszédok vagyunk) , a többiek pedig lehet, hogy már láttak (az utcán, boltban, tücsizenén stb helyen).
Van két babám. Bianka most lesz 19 hónapos, egy édes, aranyos dumagép. Milán pedig még pocaklakó, őt január közepére várjuk.

Azt hiszem egyelőre ennyi elég a bemutatkozásból.

Viki

M. Cs. Viktória
csorbav
 
 


sziasztok!

Én is .. mi is jelen csak sok elfoglaltság!!! :D

Anna: először is gratulálok a pocaklakóhoz!!! :D

Erikának igaza van én is szarul volta. Az első terhességemmel végig dolgoztam! onnan mentem szülőszobára :D

a második hát hallod! 3 hetes terhes voltam!!!!!! amikor elkezdődött és 3 hónapig tartott 11 hétig kiszáradásig!!! gyakorlatilag semmi nem maradt meg bennem! 9 hétig vizen és pogin éltem azóta se tudok vizetinni!!! :cry:
végül két hétre kórházba kerűtem, infúzióztak, de nem segített ha rámkötötték jó volt, ha levették hánytam. végül a második héten kaptam az infúzióba egy kis álom koktél. 2-3 napig altattak így maradt meg bennem folyadék! reggel 10 kor elaltattk délután 4 kor ébresztettek! kb 16-17 hetes terhesen múlt ela dolog, de nem teljese! utánna még folytatódtak a gondok de ezek már nem rossúllét csak sérv, 34 héten megindúlt a szülés leállították mesélhetém de hagyjuk! nem akkarlak elrémíszteni... már ne mí :cry: ne haragudj. kitartás ne higy senkinek semmi nem segít csak az idő!!!! ez így van

Viki Üdv a csapatba!

sajna mennem kell!!!

üdv jUDITH

Kép
Kép
bagaba
 
 


Szia Viki!

Üdv a csapatban. :)

Jól sikerült az évfolyamtalálkozó, senki sem röhögött sem a domborulataimon, sem a hajamon. Még az is lehet, hogy divatot teremtettem. (Vicc volt)

Azt hiszem karrierépítésben valahol az utolsók között kullogok, viszont családépítésben abszolút első vagyok! :lol: Irigykedtek is emiatt sokan. :P

Ma Helloween koncertre megyünk. Vén fejjel... Izgi lesz, de nem annyira, mint a szüleimnek, akik szintén ott lesznek - nyugdíjaskedvezmény miért nem volt??? :roll: :lol:

Jó hétvégét mindenkinek!!!
Eri

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Még csak most léptem be, de már segítséget kérek. Nem tud valaki házhoz járó mikulást ajánlani - persze olyat, ami olcsó. Én eddig csak egy kisebb vagyonért találtam.

Előre is köszi a segítséget.

Viki

M. Cs. Viktória
csorbav
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Viki. Sajna Mikulást nem tudok, nálunk a sógorom öltözik be, de csak hozzánk jön, nem nyomja nagyüzemben! :lol:
Emlékszem a keresztgyerekeimnek egyszer rendeltünk, úgy be volt rúgva hogy egyből a teraszon a lépcsőnél elesett, szanaszét törtek a mikulások a zsákjában. Gyorsan leültettük, a gyerekek nagyba verseltek neki, Ő meg össze vissza magyarázott, mi meg azt sem tudtuk hova bújjunk röhögni, hogy a gyerekek ne vegyék észre. A keresztfiamat akit Zsoltnak hívnak, és Zsozsinak becézzük, végig Zsuzsinak szólította. Persze szegény gyerek úgy meg volt illetődve a Mikulás láttán hogy fel sem tűnt neki, hogy hívja. :lol:
Na egy kis Mikulásos szösszenet! :lol:

Judit köszi a gratut! Hát akkor Én meg sem szólalok, amin Te átestél az nem semmi. Én nem hányok, de egész nap émelygek. Lehet hogy ennél jobb lenne ha egyszer ki tudnám adni magamból és kész. Nem rémisztettél el, a csemetéért meg kell szenvedni. :cry: Az elsővel nem kellett, ez úgy látszik ez jár nekünk....

Eri! Hát cica ügyben én is tudnék mesélni. Nekünk sincs se kutyánk, se macskánk pont ez miatt, de a szemközti idős pár macskája rendszeresen hozzánk jár üríteni. El ne mondjátok senkinek de mi próbálkoztunk légpuskával, de sosem találtuk el. :roll:
A gyerek homokozóját is tele rakta, úgyhogy abba sem engedem már szegény Vikit. Mert ugye nekünk még nincs zárt homokozónk, csak egy kupac ami az építkezésből maradt!
Ja de a pontot az i-re az tette fel mikor elkezdte a drága cica kihalászni az aranyhalakat a tóból. Ezek a kis hülye halak a tenyerünkből esznek, és gondolom a cica tappancsára is azt hitték kaja, feljöttek a tó tetejére az meg kikapkodta Őket.

Az évfolyam találkozón meg nem hiszem hogy Te voltál a legducibb. Főleg ha hozzáadjuk hogy 4 csemetéd van, és a legkisebb még csak 3 (majdnem 4) hónapja bújt ki. Mint írtad írígyeltek is miatta, mint ahogy Én is. :lol:
Én nem is tudom megérteni a karrierista nőket. Biztos van aki másként gondolja, de egy gyereket nem helyettesíthet semmilyen karrier, és pénz.
A hajadra meg azt kell mondani direkt ilyen. Bár nem találkoztunk azóta, de annyira csak nem borzasztó! :shock: :lol:

Ja és voltam a védőnőnél, tényleg megváltozott a tanácsadás időpontja, vagyis a terhesgondozásé, az meg hogy az Orbán a doki elírás, beszéltem a Janóczkival is.

Na jók legyetek, Üdv mindenkinek!!!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!

Mi is meg vagyunk, hétvégén Zalaegerszegen voltunk nagyszülőknél és képzeljétek 10 cm-es hó volt! Egész éjjel esett szombaton és ma is délelőtt, így mehettünk szánkózni, aztán összehoztunk egy csini kis hóembert is:).

Viki! Üdv a neten is!:) Mikulást lehet rendelni olcsón a Művelődési Háztól, hogy milyen minőségben az nem tudom.

Eri! Szerintem nagyon jól nézel ki, nekem egyáltalán nem volt feltűnő semmiféle domborulat:). Gyönyörű családod van , és minden helyrekerül rajtad csak meg kell adni az időt a testnek a regenerálódásra. Csak ilyenkor a türelemből van a legkevesebb. A koncertről meg mesélj!

Cica piszok nálunk is volt, de aztán lett kutyus, aki persze szintén kakil, de nagyon hamar megtanulta hogy melyik az ő kis sarka a kertben a bokrok között és soha nem menne mondjuk a gyerekek homokozójába vagy ilyesmi. Anna! Nekünk sem volt zárt a homokozó, csak ráterítettünk egy nagy nájlont, de a szomszédnál valami furcsa hálóféle van csak és azt sem bírják a macsekok.
A mi új háziállatunk egy óriás csiga. Ez csendes, nem büdös, igénytelen és a gyerekek nagyon szeretik nézegetni. Ábel sokat énekel neki, de hiába most épp téli álmot alszik és igen ritkán dugja ki a szarvát:).

Most megyek aludni, üdv:

Hetti
hettus
 
 


Sziasztok anyukák!

Nagyon jó volt a koncert, bár nehez indult, egy órás késéssel. Addig az összes ember (teltházas Pecsa) a folyosón nyomorgott, szó szerint, mint a szardíniák a konzerves dobozban, a levegő hamar elfogyott, de helyette néhányan rágyújtottak, hadd fulldokoljon mindenki. Aztán jött az előzenekar, az első 5 szám alatt sikerült is a technikusoknak beállítani mindent, hogy jól szóljon. Na ez az, amiről mi lemaradtunk, mert csak Kitti lefektetése után indultunk el, így még az előzenekart is láttuk 2 szám erejéig, megtaláltuk a tömegben anyumékat is.... Azt hittem könnyebb lesz, mert anyumnak hosszú hullámos sörénye van, de hátulról minden pasit anyámnak hittem :lol: (ismét viccnek szántam)

Röpke fél órás szünet után végre felzendültek a fanfárok - Happy Happy Helloween tra tra tra - tra tra tra.... Aztán egy velőt rázó magas C - imádom!!!

Játszottak régi számokat és újakat is, aki nem annyira jártas ezen a téren, az is könnyen eldönthette mikor milyen szól éppen: a régi Helloween számokat mindenki teli torokból üvöltötte, az újak alatt csak a fejüket rázták....:D

Tényleg nagyon jó volt, sokáig is tartott, de még szívesen elhallgattam volna őket egy pár szám erejéig. Másnap persze zúgott a fejünk, elszoktunk már a decibelektől.

Jó, hogy ezt leírtam, még akkor is, ha egyedül én hallgatok ilyen zenét... :lol: (akit mégis érdekel, kölcsönadok egy CD-t :D)

Ikrek Dombóváron vannak, nekik is kijutott az idei első hóból. Peti nemigen mert hozzányúlni, helyette a távirányítót szorongatta, amit frissen zsákmányolt, szerintem aludni is azzal megy. :lol:
Eszti bezzeg hógolyózott is. Nem hiába, a lányok bevállalósabbak.
Hiányzunk nekik, egyik séta alkalmával találkoztak egy babakocsit tologató idős nénivel, és Peti követte a nénit, miközben azt hajtogatta: Kittibaba Kittibaba.
Aztán a néni bement egy kerítésen, becsukta a kaput, Petikém meg szomorúan nézett utána, és még mindig : Kittibaba Kittibaba.
Amikor anyukám mesélte, egy kicsit elszorult a szívem. Kíváncsi vagyok, mikor hazajönnek, mekkora lesz itt az öröm.

Na, jó hosszú voltam.

üdv

Erika

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Üdv, Viki! Te vagy a 2 kutyás anyuka a zsalugáteres házból? Én meg a bullmasztiffos, párszor összefutottunk a patakparton.

Nálunk új mederben a családi élet. Én dolgozom (bár még elvileg szabin vagyok), Míra pedig beszokott az egyik nagytétényi bölcsibe, a munkahelyemtől pár percre. A beszoktatás nem volt egyszerű, mert közben elvárták, hogy dolgozzak is legalább pár órát, és Mircsi a 4. nap éjszakáján belázasodott (számítottam a betegségekre, de nem ilyen hamar). Most már minden OK, és remélem, hogy ennél még jobb lesz, ha a kis időérzéke beáll arra, hogy meddig kell kitartani "egyedül" a bölcsiben.

A munkahelyem rengeteget változott 3 év alatt, amíg elvoltam. A munkaköröm is más, tök jól érzem magam (kop-kop-kop).

Eri, én anno Metallicából írtam szakdolgozatot angol és magyar szakra. Tudom, a Helloween más, de azért vannak hasonlóságok. De mikor hallgatsz te egyáltalán metál CD-t? Éjszaka, alvás helyett?

Mindenkinek kellemes hosszú téli estéket!

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Zsuzsi!

Ha van belőle példányod, szívesen elolvasnám a Metallica-s szakdolidat. Cserébe kölcsönadhatom a enyémet. Sztrájkjogról szól. :lol:
Sajnos Metallica koncert már régen volt, nem is tudom, melyik évben, talán 1999-ben, az MTK stadionban. Kocsival mentünk, egy kis utcában parkoltunk, és a koncert végére az összes ott parkoló autó fel volt törve, kibelezve. A bőrkabátomat sajnáltam legjobban. (Zoli meg a magnóját) :(.
Úgy tudom, hogy jövőre a Szigeten 0. napon Metallica lesz. Ha ők ott lesznek, akkor mi is. :D

Zenét meg bármikor hallgathatok, igaz, nem üvöltve. Eddig egyik gyerkőc sem panaszkodott. :P
Szerintem ettől nem lesz bajuk, én is rock zenén nőttem fel. (Köszi Apu és Anyu).

eri

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 



Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Hát Eri rendesen megijedtem! Nem egyszerű mutatvány.
Ez amúgy véletlenűl sikerült így, vagy mindíg így szokta?

Mi dögrováson vagyunk! Az hogy Én tök nátha vagyok az hagyján, de Vikim szegényem két napja tiszta láz! Ma voltunk az ügyeleten, jól lecseszett a doki hogy 38,5-nél miért priznicelek. Majd jó tüdőgyuszit kap. Hát már úgy elvoltam kenődve, hogy nem hatott a kúp. Annyira sajnálom szegényt! REmélem hamar kilábalunk!!!

Na szép estét Nektek!!! ÜDv:Anna

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Már tudnak táncolni a gyerekek. Itt a bizonyíték.

http://www.elfyourself.com/?id=9607317667


Anna!

A ki-be mászás már rutintevékenysége a Petinek, ez az akrobatikus mutatvány véletlen volt.

Jobbulást nektek!

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Nálunk is beteg a család, csak én lábon hordtam ki, Míra már szombat óta náthás, sőt most már Ágostont is leverte a vírus a lábáról.

Eri, szívesen kölcsönadom. Sajna elektronikusan elkallódott, de a nyomtatott verzió megvan. Majd alkalomadtán átadom.

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Zsuzsi! :)

Hozd!

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Nagyon szomorú vagyok, mert dec. 7-én megszökött a kedves kutyánk, és azóta sem került elő. Ha esetleg valamelyikőtök tud róla valamit, akkor szóljon! Mellékelek egy képet róla.
Kép Balambér

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Sziasztok!

Zsuzsinnyó!

Nyitott szemmel fogok járni! Remélem hamar hazatalál!

Anna!

Hogy vagy? Rosszullétek vannak még?

Hetti!

Csigusz megvan még? Továbbra is sokat alszik? :D


Mi most lábalunk ki valami vírusból, végigsöpört minden gyerkőcön, Bence még furcsán köhög, valószínűleg az arcüregében rakódott le a cuccos. Az ikrek meg úgy tűnik a totyogósok fosós korszakát élik (bocs). Remélem hamar edződnek, már unom. :evil:

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Judith!

Neked meg nagyon boldog névnapot! Volt meglepi? :D

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Lehet, hogy párszor találkoztunk kutyasétáltatás közben, igen, régebben én két kutyával és egy törppel jártam sétálni. Azóta változott a helyzet, elveszett a kutyánk, szomorúan olvastam, hogy a tiétek is. Nekünk mind a kettő eltűnt még júniusban egy hétvégén, amikor elutaztunk és a szomszédokra bíztuk őket. A németjuhász (Maci) sajnos azóta sem került elő. A westie (Szepi) két nappal később meglett, egy kedves család találta meg a focipálya kapujában. Ők jelezték az állatorvosnál, hogy találtak egy kutyust, mi pedig jelentkeztünk, hogy keresünk egy kutyust. Szóval ő így lett meg.

Jótanács! Láttam a plakátot is (mi is éltünk ezzel a lehetőséggel), de szerintem mindekivel beszélj, akivel csak tudsz. Boltos, postás, vízdíjas néni, doktornő, stb... ők sok emberrel beszélgetnek, hátha valaki látta a kutyátokat és megtalálta.

Más!
Mikulás - kellemes meglepetés volt, elég normális volt a helyi Mikulás. Úgyhogy az jól sikerült!!!

Kérdés: Szerintetek az, hogy éreztem, hogy a 34. héten lement a baba feje, rossz jel lehet (mármint a korábbi szülésre gondolok). Ti tapasztaltátok ezt ilyen korán?

Sziasztok: Viki

M. Cs. Viktória
csorbav
 
 


Sziasztok!

Judith, én is boldog névnapok kívánok!

Viki, most hogy nagyon figyeljük a csámborgó kutyákat, van köztük fiatal németjuhász-szerűség, ma látta a férjem a Hazatérők útján. Igyekszünk minél többeknek szólni, csütörtökön benne lesz a Pest Megyei Újságban is, csak abban bízom, hogy valami jószándékú emberrel találkozik majd, és nem egy árokban szenved napok óta.

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Ja, Viki, szerintem ha a baba a 34. héten fordul, az tök jó, és egyáltalán nem jelenti azt, hogy előbb akar kijönni. Míránál akkortájt már erősen latolgattuk, hogy császár lesz-e a vége, mert ő nem kapkodta el a megfordulást, elég nagy is volt, úgyhogy lebegett a műtét a fejem felett mint Damoklész kardja. Szóval szerintem nyugi, biztos minden a legnagyobb rendben.

Üdv Nektek: Zsuzsinnyó
zsuzsinnyó
 
 


Viki!

Úgy van, ahogy Zsuzsi írta, ez így normális.

Zsuzsi!

Az a bizonyos kard rám kétszer is lecsapott, de túléltem! (Vagy így éltem túl?)

Kép
Kép

Kép
márkus_eri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: