Új privát üzeneted érkezett!

[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="floranan"]S írta:florananüti, mi jó messze lakunk az autópályától, mégis vannak olyan napok, hogy tisztán hallani, biztos olyan a szél vagy tiszta az idő, nem tudom, de mintha az ablak alatt húznának el.

Akiknek utazós a párjuk, szülés előtt mennyivel nem utazik már messzire?


a férjem rendszeresen utazik, Európán belül mindenfelé ... de azt kérte a főnökeitől, hogy tavasszal menne többet, mint amit szokott, és nyáron a fű sem nő (tehát most amúgy sincsenek utak), őszel pedig más fog menni helyette ... tehát nekünk apa már nem utazik, de én azt mondanám a mi esetünkben: ha szept 13 az időpont, akkor augusztustól már ne menjen ...


Nálunk is ez volt, de most ez bejött, és végülis én szept. 24., nincs annyira közel, csak... mondtam neki, h előtte elmegyek dokihoz, és attól függjön, mit mond a doki... de azért nem örülnék neki... :(

floranan
 
 


Sziasztok,

csak egy gyors lejelentkezés. Tegnap este megjöttünk a Balcsiról. Minden nagyon szuper volt, majd mesélek, de most romeltakarítást végzek.

Kép Kép
manósziget
 
 


Hát nekem ma semmihez nincs kedvem,pedig lenne dolog itthon!

sutimano76
 
 

 
 

HellóHalló Mindenkinek,

Visszatértem én is, csak eltartott egy ideig ,amíg visszaolvastalak Benneteket!:D

Csunyeszka, remélem minden oké, adj hírt magatokról!!
És Zsófi is, biztos közel vagytok most egymáshoz!!:D

Erika, jobbulást Nektek, s jó nyaralást is!!!

Süti, úgy néz ki, h nekem is jó a 28-a, de én már annyira nem merek semmit sem mondani.. Mostanában nem én határozom meg az életemet, s ez kicsit zavar! :?
Ja, és az ismerősöd sajna nem jó a munkára :( , kell a német a mindennapokhoz, hiába én csinálom majd a nagyobb dolgokat...
DE ugyanitt, csak egy másik cégnél keresnek angolost, oda átadtam az önéletrajzát!!


Madar, gratula a 4. helyhez!! és köszönöm a horvátországi helyeket!!
Ki kell kérnem a dokim véleményét, h mit szól egy júl. végi (33.hét) pár napos túrához.. mennék is,meg nem is :wink:

Képzeljétek el, írtam múltkor, h megyek egy csajszihoz, aki eladja a gyerkőce ruháit.. és gyönyörűek!! Egy baba használta, és ugye ezeket a mini rucikat nincsenek még agyon starpálva, úgyh első kézből turiztam:D
( gatyók, polók, sapik, bodyk) 46 db-ot kb 280Ft/db áron!
Így most már nem lesz meztelen a kisKölyök!! És nekem se kellett száz helyre rohannom, h még ezt is meg azt is..- tudjátok, nem vagyok oda a vásárlásért :shock:

Ja, és én is kidőltem tegnap du. munka után.. 4től 8ig alvás.. aztán ugye megérkezett az eső.. a kis meterológiai békám működött megint!:D


No hirtelen ennyi:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Most ütött meg a guta!! A védőnőm ígérte, hogy ma 9-12 között jön, erre 12:01-kor megszólal a telefon: Bocs, de nem tudok ma jönni, mert újszülötteim vannak... HÁT KÖSZI!!! Én meg itt dekkolok, reggel 8-tól haptákba állva!!!! :twisted: :twisted:
Állítólag holnap 9-10 között jön, ha nem, akkor végzek vele!!!! Kinyiffantom, vagy valami.

Móka! Hogy Te mekkora mázlista vagy ezekkel a szuper rucikkal!! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Huuuu Peppino ahogy téged olvastalak, akkor "ugrott" be nálam, hogy ma reggel kellett volna talizzak a helyettes védőnővel... (az enyém az überokos szabin van...) :? :? :? :?
Eddig itt ültem a gép előtt és eszembe sem jutott, hogy talim van mára... ufff....
Most gyors körbetelozok, hogy itt van e még.... :? :? :?

Móka.
.. szuper lehetőséget fogtál ki.... gratula érte... :)

Süti... eddig én is úgy gondoltam, hogy ma semmi nem történik velem... és nincs kedvem semmihez.... na most kaphatom magam össze.... :)
vikiviktor
 
 


Na látod Viki, milyen jó, hogy kiadtam a dühömet????!!!!! :lol:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát azért köszi,Móka.Nem baj,valami majd csak összejön neki.
Tök szuper hogy iígy egy helyről be tudtad szerezni,ismerem az érzést,nekem is tök jól jöttek a kapott rucik,így nagyon nem kell vásárolgatni.

Hát nagyon örülnék ha te is el tudnál jönni 28-án!!!!!Minnél többen annál jobb lenne.

Peppino,hát ezek a védőnők már csak ilyenek,én is így jártam!!!

sutimano76
 
 


sok sikert Viki!!!

sutimano76
 
 


BOBOKA,MERRE VAGY????NAPOK ÓTA HIÁNYZOL???????

sutimano76
 
 


Irtam Bobokanak smst, jol van, csak utaztak valamerre :D

floranan
 
 


[quote="floranan"]I írta:florananrtam Bobokanak smst, jol van, csak utaztak valamerre :D


Én is hiányoltam őt ma, de rémlett, hogy valamit mondott, hogy utaznak a héten ... remélem, jól érzik magukat :)

Viki, Peppino: védőnők :twisted: :twisted: :twisted: ... az enyém szabin van a héten, csüt-ön mehetek a helyetteshez ... :?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Nem sikerült sehogy utolérnem a helyettes védőnőt... ez most akkor kimarad... :oops: :oops: :oops:
Az enyém az überokos... majd csak két hét múlva lesz.... :)
vikiviktor
 
 


Megpróbálkoztam visszaolvasni...

Dorka, üdv itthon. És most már ne tessék fogyózni ebben a pár hétben, hiszen nincs rá okod!!! Nagyon szép és csini kismami vagy. Ezt mindenki elhiheti, hiszem a saját két szememmel láttalak és Míra is alá tudja támasztani. ;) Ha sikerül a talpikóról fotót csinálni feltétlen oszd ám meg velünk.

T-pk, nekem Anita-féle hastartó pántom van. Ilyen: http://bolthely.hu/kismamaruha/id/00144_Anita_terhessegi_tartopant
Én szeretem nagyon, sokat javít a hát- és derékfájásomon, de nem használom folyamatosan, csak ha mondjuk csinálok vmit vagy carabb napom van.

Madar, azért hatalmas nagy gratula apikáéknak, mert tudom nagyon sokáig a 3 helyen voltak. Sajna a délutáni és esti órákban már nem tudtam követni az eseményeket, mivel a laptopot itthon felejtettük, a telő számodat is el akartam menteni, de hááát... nincs mit tagadni néha kihagy a kismama-agy. 8)
Rólad is szeretnénk már képet látni. jó lenne egy archoz kötni a nevet. Szóval ha töltögetsz hétvégi képeket, akkor ilyet is tessék!

Taranee PIHI!!! Próbáld ki te is a hastartó pántot, tuti jobb lenne. szépen alakul a pocid neked is. :)

Süti, tök jóó a videó. Enyém babám is ilyeneket csinál, asszem én is beizzítom a gépet.;) Tök szép formás pocód van. és nemsokára a köldököd is kifele lesz. :)
Én cickóim is csíkosak... alul sajna. Nekem a sok tejcit nem bírták és akkor mentek szét... pedig én is kentem, de sajna hiába.
Jól emlékszel a névre. Ákos volt, de azt közösen leszavaztuk, majd nekem jött Dominik, de az sajna páromnak nem tecc. És nemrég jött a Patrik... még szokjuk... nekem mondjuk egyre jobban tecc, de ki tudja mi lesz még ebből a visszalévő pár hétben. :D

Bibi,a csúszda nálunk is nagy favorit. ;) Cukival biztos minden rendben lesz.

Csunyeszkáról semmi hír??? Senkinek nincs meg a telószáma? :? Remélem minden rendben van velük.

Móka, te egy mázlista vagy. Biztos sok szép rucit sikerült levadásznod.

Rólunk annyit, hogy véééégre jó időnk volt és minden nap tudtunk fürcsizni a Balcsiban. Míra szombaton először kicsit félve ment be a vízbe, mert nem látott le... hiába medencéhez van szokva a drágám. :D DE aztán később ki se lehetett szedni annyira élvezte, úszott, ugrált és vigyorgott folyamatosan. Szerencsére én is tudtam pihizni és ilyenkor látom csak igazán mekkora előnyt jelent egy családi ház.... De majd eccer. ;)

A mai napot uh-val kezdtük. Csatlakozom Taraneehoz... öcsike sem lesz kis baba, doki szerint valsze4g 4 kg feletti lesz. :? Míra teljesen odáig volt, hogy láthattuk a kistesóját és végig csak kérdezett, hogy ez mi, az mi. :D Képet sajna nem kaptunk, mert már nem lehetett jót csinálni... De itt vannak az adatok:

BPD: 8 cm
HC: 28,6 cm
AC: 28,8 cm
FL: 6,2 cm
Fekvés: II KT (koponyavégű)
Placenta tapadása: hátsó falon
Placenta érettsége: G I
Becsült súly: 1.900 g
Terhességi idő a méretek alapján: 32+1
Számított terminus: 08.31

Annyit mondott még a doki, hogy mivel elég szép mérete van nem valószínű, hogy még megfordul. Ennek nagyon tudnék örülni, mivel nagyon nem szeretnék még egy csaszit. :?

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Szereztem hozzáférést :D

Szegény férjem nincs is jól! Kisült, hogy mellhártyagyulladása van, még jó ha megússza komolyabb szövődmények nélkül :( :(

Ma van telehold. Ilyenkor jólesik sokat pihenni, én is heverek egész nap. :wink:

És hogy teljes legyen a kép: kisgyerekkoromban mindig Füreden nyaraltunk, úgyhogy én is nagyon szeretem Füredet, a kürtős kalácsok emléke, a vitorlások a kikötőben, a hattyúk és a vadkacsák a sétányon...
10 éves korom óta járunk Zánkára. Az is jó :wink:

Szép napot, ha előbb nem szombaton jelentkezem!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Szerintem örülj neki VIKI,hogy nem kellett taliznod vele.

MANÓ,nagyon szép méretek!!!!Kíváncsi vagyok végül mikor fog születni Öcsike.A fürdés beszámolóddal meg igencsak megkínoztál,de sebaj.Mivel kismami vagy megbocsátom,amúgy örülök hogy jól éreztétek magatokat.Az meg külön jó hogy végre tudtál pihizni,most se szakadj meg!!!!

Anna,mellhártyagyuszi,jesszus.Otthon kezelendő vagy kórházas???
Pihengess csak tovább!!!

sutimano76
 
 


Tettem fel friss pocifotót én is :)

Anna: pont most akartalak hiányolni ... szegény férjed ... jobbulást! :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Andi
Hol Imola kelt, hol az óra. Apa még jár dolgozni. Feláldozza magát, nem veszi ki a nyáron a szabiját (1 hónap), hanemmajd akkor, mikor megszületik Imola :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Alvásban engem a meleg nem zavar, itthon nem is nagyon szoktuk a klímát bekapcsolni.

Bibi
Én is imádom Garfildot :lol: :lol: :lol:
És Odie-t is :wink:
Lillának jó csúszdázást!

Balaton
Én sok évvel ezelőtt voltam a Balcsinál (egyszer Tihanyban, egyszer meg Széplakon). Annyira nem rajongok érte :oops:

Móka
Szerencsés vagy akkor a rucikkal :lol: :wink:

Peppino
Miért kell haptákban állva várni a védőnőt? :roll:
Én semmi különöset nem csinálok, mikor bejelentkezik...

Viki
Hivatkozz arra, hogy feledékeny kismama vagy :wink:

Manó
Öcsike tökéletes bébi :lol: :lol: :lol:

Anna
Jobbulást a férjednek!
Mellhártyagyulladás :cry: Hol fázott meg ennyire?
Vendég
 


Mabe! A haptákban állás nálam azt jelenti, h. itt kell várnom őt, nem mehetek ki, és el, ráadásul nem aludhatok, mert nincs csöngőnk, és esetleg nem hallanám meg, ha kopog... :wink:

Anna! A mellhártya gyulladás az komoly! Jobbulást a férjednek!

Manó! Gratulálok a klassz eredményekhez!

A picikém most délután nagyon dübörög, valószínű már ő sem bírja a meleget...

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát lányok, a védőnő engem nem túl sűrűn lát. :lol: Eddig kétszer a 31 hét alatt. :wink: Nem is erőltetem a találkozásinkat, mert nem nagyon lenne mit megtárgyaljunk. A múltkor is csak átmásolta a könyvébe a dokim által feírt adatokat, oszt annyi. Ezért nem vesztegetem rá most az időt. Már várom egyébként mikor hív majd. Ha ő nem jelentkezik, max a jövő pénteki UH után felhívom, hogy kijön-e még szülés előtt.

Manó: Örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás! Ja, és nagyon szép méretek!

Bibi: Andris biztosan nagyon irigykedne a csúszda miatt, ő is nagy fun! Csak hát 65 nm-en nem igazán férne még ez is el. :wink: A hintán gondolkozom itthonra. Találtam már olyat, ami 25 kilóig használható, már csak el kéne menni megnézni, hogy mennyire stabil és mennyire érne le Andris lába. Dönthető a háttámlája, így Öcsi is használhatná hamarosan.

Floranan: Már én sem szívesen maradnék itthon egyedül augusztusban. Férjem és Anyum is ( ő is izzítva lesz, ha napközben történik valami) 25-30 percre dolgozik, már ez is elég távolság, hogy ha elfolyik a magzatvíz, ideérjenek, mielőtt pánikolni kezdenék. :oops: Bár ha van olyan valaki közelálló hozzád, akivel be tudnál menni a kórházba, vajúdóba, akkor lehet, hogy bevállalhatod. Hisz addig még tényleg 3-4 hét hátravan. És miért is szülnél előbb? :wink:

Anna: Férjednek jobbulást!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Húúúúúúúúúúú,hatalmas szenvedések árán megszültem a dvd felrakását a picasara!!!!
Videók közt újabb 2,a pocakfotók közt is találtok két nagyon jót,illetve csinálnom kellett egy saját fiókot és megosztani ,mert máshogy nem tudtam volna feltölteni.De ezek is csak kiragadott jelenetek,mert a 11 percet már tuti sehova sem tudtam volna feltölteni.

sutimano76
 
 


Ha nem sikerült a megosztás,szóljatok és egyben segítsetek ,hogy mit rontottam el!Köszi

sutimano76
 
 


Süti: adsz privát mailcímet? fotóztam a függönyt :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Peppino,védőbanya monnyon le!!!!! :twisted: Én tuti kivágnám,utálom az ilyet!

Manó,Móka üdv újra itthon.

Brumi,Lilit annyira el tudom képzelni,ahogy birtokolja a csúszdáját.Akkor most jól el is van,és hagyja anyát pihenni :)

Móka,szuper biznisszt kötöttél,isteni,hogy ilyen klassz ruhákat sikerült venned.Én is rengeteg használt ruhát vettem már itt: www.ruhafalva.hu

Manó,nem semmi méretei lesznek öcsikének.Jó kis súlya van már most :shock:

Anna,jobbulást a férjednek.Remélem hamar meggyógyul.

Én is elég inaktív voltam ma.Semmit se nagyon volt kedvem csinálni.Délelőtt kényeztetés,házhoz jött a pedikűr,és nagyjából ennyi.

Kép
v.andi
 
 


Manó: szép nagy kisbaba van a pocidban!

Csunyeszkáról még mindig semmi hír, remélem jól van.

Balaton: én imádom, Veszprémből 10 perc, amíg nem voltam, akkor, mint egy bálna, addig szinte minden nap voltunk, ha csak egy kis sétára, de leugrottunk a férjemmel. Bár ő így is minden nap lent van a parton - munka...

Védőnő: az én védőnöm is szabin van - 2 hétig. Azt mondta, majd utána hív, hogy mikor jön ki "család látogatásra", de csak 1 hete van rá, mert aug-ban megint elmegy 3 hét szabira.
A dokim júliusban van szabin, a szülésznő, akit meg ő ajánlott aug. első 2 hetében. Azt mondta, hogy ne izguljak, mire szülönk, addigra az egész "csapat2 összeáll. Persze én meg majd megmondom a két kis angyalkának a pocimban, hogy nem jöhetnek ki, aug. 15 elött:roll: :lol:
Tök jó, hogy nyáron szülünk - mindenki szabin van.

Ma vettem hastartó pántot, még nem próbáltam -először megy a mosodába, de remélem jó lesz.

Én is ilyet vettem
http://bolthely.hu/kismamaruha/id/00144 ... _tartopant
csak 6200-ért.
Ha netán valakinek kell, akkor szívesen veszek, mert szerintem még postaköltséggel is olcsóbb, mint a legtöbb helyen....

t-pk
 
 


T-pk,biztos szeretni fogod.Nekem is pont ez van.


Jaj de szép ez a Michael Jackson búcsú Kép KépKép

Kép
v.andi
 
 


[quote="hgrita"][ írta:hgritab]Bibi: Andris biztosan nagyon irigykedne a csúszda miatt, ő is nagy fun! Csak hát 65 nm-en nem igazán férne még ez is el. :wink:


Elfér az még 64 nm-en is. ;) Ja, és nem is a legkisebb van nekünk. Csak jól kell átrendezni a szobát és minden elfér. :)

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="v.andi"]P írta:v.andieppino,védőbanya monnyon le!!!!! :twisted: Én tuti kivágnám,utálom az ilyet!

Manó,Móka üdv újra itthon.

Brumi,Lilit annyira el tudom képzelni,ahogy birtokolja a csúszdáját.Akkor most jól el is van,és hagyja anyát pihenni :)

Móka,szuper biznisszt kötöttél,isteni,hogy ilyen klassz ruhákat sikerült venned.Én is rengeteg használt ruhát vettem már itt: www.ruhafalva.hu

Manó,nem semmi méretei lesznek öcsikének.Jó kis súlya van már most :shock:

Anna,jobbulást a férjednek.Remélem hamar meggyógyul.

Én is elég inaktív voltam ma.Semmit se nagyon volt kedvem csinálni.Délelőtt kényeztetés,házhoz jött a pedikűr,és nagyjából ennyi.


Andi: anyára rájött a fészekrakó - ösztön, és ma átrendeztük a fél házat ... ki akarom használni, hogy a férjem itthon van ... de még így is túlerőltettem magam, most érzem ... apa altatja lillát, én meg lerogytam a gép elé picit ... szóval: még mennék és csinálnám, de olyan fura, hogy a testem nem hagyja magát: egyszerűen nem bírok annyit csinálni, amit kigondolok reggel aznapra ... ez van, ez már a 3. trimeszter :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi,elhiszem,hogy a tested nem hagyja,na de ez így van jól.Ki van ez találva.Én is sok mindent eltervezek reggel,és sokszor a felét nem csinálom meg,de megvár.Persze,ha apa otthon,az nagy segítség.

Kép
v.andi
 
 


Szép jó estét mindenkinek :)

Na végre sikerült gép elé ülnöm :)

Szombat óta mentünk kb. 700-750 km-t, kicsit elfáradtam, de azért pihiztem is :)

Tegnap voltam dokinál, Niki baba már 1531 g :)
nagyon szép méreteink vannak nekünk is hál Istennek
:)

A pajzsmirigyem viszont kicsit alul működik :cry:
A normális érték a papírom szerint: 12-22-ig van, az én értékem: 9,06
A TSH pedig 0,27-4,2-ig ok, az én értékem 5,93

A dokim adott egy gyógyszert, L-thyroxin, ebből kell napi felet szednem.

Állítólag a pajzsmirigy miatt volt a hirtelen hízásom az elmúlt hónapokban.

Erika, jobbulást a kisfiadnak :!:

Bex, szerintem is hagyd a fenébe a munkát, nem ér annyit az egész, hogy egy percig is idegeskedj.

Aranynap is üzeni, hogy jól vannak, majd hétfőn mennek 4D-re. Puszil mindenkit.

Ja, ma én is vettem egy csomó kis body-t, 1670 forintért 14 darabot :)
Vendég
 


Floranan, Taranee, Manó és mindenki, aki most jött vissza a nyaralásból, örülök, hogy jól sikerültek a nyaralások :)

Ja, enyim doki is csomót lesz szabin júliusban és augusztusban, ilyenek ezek a nyári hónapok :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Süti nem titok, ügyfélszolgálaton dolgozom. Autószervízben hozzám jön az ügyfél és én továbbítom a problémákat a szerelő felé. Nem hangzik bonyolultnak, de rohad nehéz tud lenni. Ma is annyi idióta volt és veled veszexik és nem küldheted az a....ába. Pedig időnként olyan jó volna. :) Baromi összetett, érteni kell az autókhoz, de az emberekhez mégjobban. És fizikailag is sok rohangálással jár, szóval korántsem ülő munka. De bírom, nem ezzel van a gond, csak a hozzáállással. És a szerelőkkel nagyon jól kijövök, sőt. Imádom őket. 3-ójukkal nagyon jóban vagyok.
Szóval ma is nagyüzem volt, nagyon nagy, de szeretem csinálni.
És mint hetekkel ezelőtt írtam, maximalista állat vagyok. De nyugi, tudom hol a határ és utána egy lépéssel meg is állok! :)
Ma már eldöntöttem, hogy ha ez a pillanat napközben jön el, hát felálok és teszek rájuk, oldják meg.
Ma főnököm kitalálta, hogy fél 5-kor értekezlet, nekem meg 4-kor lejár a munkaidőm. Mondtam is neki, hogy dolgom van. Erre megkérdezi, hogy mi dolgom? Közöd? 4-kor lejár a munkaidőm, utána oda megyek ahová akarok. És különben is el lehet felejteni, mert soha nem tudok időben lelépni és a múltkor se értem oda a dokihoz fél 5-re. És már egyre sűrűbben kell mennem, 20-án is, 22-én is ez van. :lol: :lol: :lol:
Az a furcsa, hogy a fiúk csak magukban, meg így egymás között puffognak, de én meg is mondom neki és abban a stílusban, ahogy leírtam. Sajnálom, ez vagyok én. Ha jobban belegondolok, még nem volt olyan főnököm, akivel ne vesztem volna össze. Volt ajtócsapkodás is. :lol:
Amikor 2 éve felvett, neki ezt el is mondtam és meg is kérdezte, hogy lehet egy főnökkel összeveszni. Komolyan amiket mondtam.... Soha nem gondoltam, hogy felvesz, de akkor annyira minden mindegy hangulatban voltam. És kellettem, aztán amikor valami papírt alá kellett írnom, mondtam, hogy oké, de előtte tudnia kell, hogy volt munkaügyi perem. Már tudta, mert persze utánakérdeznek az embernek. Akkor nagyon jól esett és jóban voltunk, mostanában kezett el megváltozni.
Na tessék, megint jó hosszú voltam.
Mabe, köszi, jól vagyok, mármint rohamom nem volt, csak nagyon nehezen lélegzem és a legrosszabb a gyomorsav. Nem segít a gyógyszer sem, a háztartási kex sem. Napról napra rosszabb.
És az éjszakák... 3-4 felkelés minimum, ami annyit jelent, hogy 0-1 óra közötti fekvés és háromnegyed 6-kori kelés között. Nem mondhatni, hogy kipattanok az ágyból.
Manó, jó nagy baba már most is öcsi.
Andi, az ágy nekem is tetszik, de a bútorlapos megoldás nem szimpi. Így, hogy fenyőből lesz, tuti nagyon jól fog kinézni, nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz.
Anna férjednek jobbulást!
Rita, engem csak egyszer, bár még csak 28-nál tartok. :)
Brumi, csúszdával jól betaláltatok, gondolom be se lehet könyörögni, de nem kell állandóan a 35 fokban játszóta menni...
Móka tök jó, hogy így beszerezted a ruhákat én sem szeretek vásárolni.
Peppino :evil: , mondtam is páromnak, hogy nekem a védőnő eleve nem szimpi, de ha ezt eljátssza leordítom a lábáról. És mint emléxem nem Te voltál az első, akivel ezt eljátszották.
Viki ne is törődj vele... nem olyan fontos, látod, ki is ment a fejedből. :)
Floranan, csak nem jön annyival előbb Csokika.
T-pk, reméljük két Angyalka szófogadó lesz és még bent maradnak.
Remélem senkit nem hagytam ki, de ha mégis sikítsatok.
Madar mi a helyzet? Nem sokat írtál és tényleg, én is hiányolok képet amin látszódsz Te is.
Csunyeszkáról, Zsófiékról,Babókáról híreket!!!!
Kriszta megvagy???
bex13
 
 


Bex,hát te érzed meddig bírod ezeket a dolgokat!!!!
a gyomorégésre mekem sem használt semmi ,aztán megettem egy husilevest,abbahagytam a főzött tea ivást,csak szénsavmentes vizet iszok,kevesebbet eszek,főleg sok gyümit,és azóta renben van agyomorsavam.

Boboka,remélema gyogyó helyrerak!!!!!Merre utaztatok ilyen sokat????

sutimano76
 
 


Andi,Brumi ,én is vagyok,reggel teli tervekkel,aztán rájövök hogy ez már nem.Ma azért kísérleteztem a konyhába,sikerült összehozni egy hidegtálat:
Kép

És egy kis csokimousset rumosmeggyel: Kép

sutimano76
 
 


Lányok, jövök majd, meg kép is lesz, csak most kicsit szétszakadok, annyi minden van. :? De egyébként minden OK. :) Talán holnap lesz időm olvasni, meg írni, délután valamikor. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Boboka,nem lett kockás a kis sejhajod???Hogy bírtad?Merre jártatok???

Bex,jó sok türelmed van.Miért nem mész betegácsiba?Mondjuk az tény,hogy te érzed,meddig bírod.

Süti,ez nem ééééér.Épp ennék valamit,mert Barnabás kopogtat,hogy éhes.

Gyomorégés,reni,de csak helyi érzéstelenítés,de ami nekem bejött, az a salvus víz.Ikres barátnőm tanácsára.

Kép
v.andi
 
 


Ja és még valami eszembe jutott Brumi kapcsán.Én eddig fürödtem,áztam nagyokat a kádban,kábé 1 hete jelezte a kis hab testem,hogy ennyi volt.Csak tusolok,nem esik már jól a ki-be szállás a kádból.Szóval jelez a testünk,igen. Kép Kép Kép

Kép
v.andi
 
 


És Andi ezek után még benyomtam egy jó nagy szelet dinnyét!!!!

sutimano76
 
 


Akkor az én testem azért akar mindenáron úszni :lol:

sutimano76
 
 


Süti, voltunk mi is füreden (csak nálam sem volt Madar száma, így nem tudtam szólni:( , meg nem egy tervezett progi volt, csak úgy délután beugrott:):)), de csak lementünk egyik délután, aztán este haza.
Vasárnap anyuékhoz le vidékre, majd hétfőn fel dokihoz, majd még hétfőn vissza anyuékhoz, ma meg fel ismét :lol:

Ja, azt az előbb elfelejtettem írni, hogy az olaszt én is nagyon imádom zamárdiban :lol: :lol: :lol:

Floranan, tudooood, apika nyugodtan elutazhat még augusztusban, mert csak szeptember 17-én szülünk :lol:

Ja, tényleg, erről is faggattam a dokikámat, mondta, hogy a 39. héten szülünk. Na ezután megint gondolkodóba este, hogy ez most lehet a 38. hét 1 nap is, meg betöltött 39. hét is :roll: Mindegy, ezt majd még megtudom addig :)
Műtét előtti nap kell majd bemennem a kórházba, másnap szülünk :) és négy nap bent, tehát össz-vissz, ha minden ok lesz, 5 napig kell majd bent lennem.
Vendég
 


Süti, nagyon jól néznek ki a kajcsijaid :lol:

Andi, nektek is jó pörgős autókázós hétvégétek volt :)

Csajok, olyan szita az agyam, annyi mindent akartam írni, most meg semmi nem jut az eszembe :oops:

Ja, még annyi, hogy kérdeztem a dokim a magzatmozgásról, azt mondta, hogy tojni rá, minden rendben van és kész.
Kérdeztem, hogy de akkor mi lesz, ha már majd kell számolni a mozgást? Mondta, hogy olyan nincs, hogy "kell", akkor nem számolunk :)
Úgyhogy megnyugtatott :lol:

Mondjuk ma megint egész nap mozgott a kiscsaj, kisebb nagyobb pihikkel, szóval lehet, hogy tényleg csak extra frontérzékenyek vagyunk :)
Vendég
 


Magzatmozgással kapcsolatban a védőnő annyirt mondott ,hogyha egy nap semmi mozgás nincs,egy picike se,akkor érdemes orvoshoz menni,főleg ha amúgy elég izgága a baba,ha nyugis baba akkor szerintem egy nap még nem gázos.

sutimano76
 
 


Igen, ezt én is így tudom Süti.

De úgy tűnik pici lányom ilyen kis nyugis mint én (no meg persze apukája sem egy ideges típus) :lol: :lol:

Azért szerencsére nálunk is van minden nap mozgolódás, csak vannak napok, amikor nagyon nagyon kevés.

Húúú, így, hogy napokig nem voltam itthon eléggé szalad a lakás, rendrakáshoz semmi hangulatom, viszont érzem, hogy a kupi látványától meg egyre ingerültebb leszek :roll:
Lehet, hogy mennem kéne lefeküdni :lol: :lol: :lol: :lol:

Megnéztem a picasas képeket, Süti, nagyon édes Berni :)
Nagyon szép a pocakod:)

És mindenkinek nagyon szépen növöget a pocója :wink:

Floranan, én is pont ott és úgy csíkosodok, poci alja...

Tavaly egyetlenegy csíkom sem volt, most meg kb. egy három-négy hete megjelentek. Látvány miatt nem is nagyon érdekelne, de néha marhára viszket, pedig kenegettem, kenegetem folyamatosan.

Bibi, hogy bírod a diétázást?

Csunyeszkáékról semmi hír?

És Zsófiékról?

Remélem minden rendben van.
Vendég
 


ja,az jutott eszembe hogy mindenki Csunyeszka után érdeklődik.Szerintem ő elment nyaralni,én úgy emlékszem!!!Nem?????????

sutimano76
 
 


Elmentek szolnokra, de utána írta, hogy mentővel vitték haza a kórházba. Azóta meg nem tudunk róluk semmit :cry: Nekem ez volt az utolsó infóm róluk.
Vendég
 


Valami ilyesmit írt.Hát hamarosan csak kiderül.

sutimano76
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap még elfelejtettem írni, hogy gratula a szép baba méretekhez mindenkinek :)

Ma csak délután / este felé tudok jönni, addig is írjatok nagyon nagyon sokat :lol:

Szép napot mindenkinek :!: :)
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat a közbeszólásért, de gondoltam ide is felteszem az eladó légzésfigyelőnket és mellszívónkat.
Légzésfigyelő:Angelcare,ac300 kitűnő állapotban,csak május7én született babánk velünk alszik mindig, így felesleges. 2 érzékelőpanel, érzékenységállítás
Sajnos az Avent kézi mellszívót is csak 2szer próbáltuk bevetni,de nincsen tejem,így szintén csak itt áll a dobozba. Csatlakoztatható cumisüveggel, újszülöttes cumival, 2 anyatejtároló dobozkával..
Mindkettő így csak kipróbált állapotú, Brendonban vásárolt,jótállással.
Ott a légzésfigyelő 23.990ft, 20.000ftért elvihetitek tőlem,
mellszívó 15.990ft, tőlem 10.000ftért.
Kérdésetek van, írjatok, fotót is küldök!PÜ

Még egyszer bocsánat a zavarásért és további boldogságos babavárást!
lonamisa
 
 


Sziasztok!

Manó: Akkor egy súlyban vannak öcsiék!

Ahogy olvastam mindenki azon drukkol, hogy ne jöjjön idő előtt a baba. Én meg pont azon, hogy ha lehet, jöjjön aug. végén. Jó lenne itthon lenni mire lányom kezdi a sulit. De majd öcsi eldönti.

Peppino:: Bocsi, hogy újra kérdezem, ki az orvosod?

Védőnő: Úgy látszik ritka az olyan, aki tényleg segít és ért is valamihez. :( Az itteni se semmi! De erről Kata is írt már, ugyanaz a védőnőnk.

Haspántot már nézem, ma viszem a lányom moziba, amíg ő mozizik a barátnőjével megnézem lehet -e kapni és mennyiért.

A hordozókkal hova jutottatok? Én még mindig nem tudom milyen legyen, pedig jó lenne már eldönteni. Amit Bibi írt az is tetszik, meg néztem ezt a mai teit/ ha jól írom/, azt ismeri valaki? Meg a kendőket is.

Süti: A 28-a mikor lesz tuti? És akkor talizunk is vagy csak a tanfolyamra megyünk?

Holnap viszem nagyit vissza, akkor derül ki milyen utókezelés kell. Drukkoljatok, hogy ne kelljen sugár, meg kemo, mert azt egyikünk se bírná. Ő magát a kezelést, én meg hordani őt folyamatosan. Szóval remélem marad a gyógyszeres, ami eddig is volt, az előző műtét után.

Betegeknek jobbulást!

Nyaralóknak jó pihit!

Aki még dolgozik sok erőt!

Sziasztok!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?