Új privát üzeneted érkezett!

Hát Peti zseniségét már régebben is megállapítottuk. :) Amúgy szerintem a magas homloka is nagy "koponyára" utal. :wink: Majd atomfizikus lesz, vagy valami hasonló. :)
A Misztrál egy együttes, aminek a honlapját be szoktam kapcsolni aláfestő zenének. Verseket zenésítenek meg, és népdalokat énekelnek. Én szeretem.
Samunak is nagyon gyorsan nő a körme, és karmol. :( Ami a leggázabb, hogy már másodszorra gyullasztom be szegénykém körömágyát. Valahogy elcartam a körömvágást. :(
Hát remélem, hogy csak én hittem kicsinek Samu kutacsát!
Amúgy a D vitaminról jut eszembe...! Unokatesóm mesélte (15 hónapos a kisfia), hogy a fórumukon egy tápis anyuka mindig a cumisüvegbe, a tápszerbe csöppentette a D vitamint, és most egészen más okból kifolyólag elmentek egy homeos orvoshoz, aki megállapította, hogy súlyosan D vitaminhiányos a baba. Képzeljétek, még a lába is görbén nőtt (durván O lábú lett)! Szóval ha így csinálja valaki, akkor inkább a baba szájába nyomja ezután, vagy kanálba egy csepp gripe water-rel, hogy tutira fel is oldódjon (zsírban oldódó vitamin). Nagyon rossz lehet, hogy azt hitték, mindent megtettek a baba egészségéért, erre ez történt. :(

Ahogy itt ültem a gép előtt, tökre átfáztam. Elmentem zuhanyozni, és már megint megnéztem, hogy levettem-e az órámat, pedig már évek óta nem hordok. :D
Zuhanyzás közben azon gondolkoztam, hogy igazán kitalálhatná valaki, hogy hosszas forró zuhannyal le lehet fogyni, mert akkor imádnék fogyózni. :wink:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Mayday részvétem, biztos nem egyszerű most intézkednetek.

Barba, ez a megfordítom fél óra után írd és mondd így van, háton fél óra, aztán megy hasra, ott még fekvőtámaszozik egy párat, meg dumál aztán lerakja a "kókuszkáját", beveszi az ujját, cumizik párat és elalszik.

Viszont ma majdnem szívinfarktust kaptam, bementem a szobájába, villany felkapcs, és egy gigantikus pók volt az ágya felett, a teste olyan 5 forintos nagyságú, és ehhez jöttek még a lábai, majdnem rosszul lettem, üvöltöttem a férjemnek, aki befogta, közben a fiam ott vészmadárkodott, hogy bemászik a Borikához stb, én meg el nem tudtam képzelni, honnan jött be a dög. Aztán rájöttem, kiszakadt a szúnyogháló az ablakán. Kis esti döbbenet. Nem tudom, de nálunk amúgy is olyan rohadt sok pók van, a kert is tele van velük.

D vitamint én egyenesen a szájba nyomatom, egy gyermekorvos barátnőm mondta, hogy általában alul szokták adagolni, szóval az sem baj, ha két csepp megy néha a szájába.

Fogyó, hát én az Új Évet kezdem azzal, akkor már 6 hónapos lesz Bó, elkezdjük a hozzátápit, és reménykedem, hogy 3-4 hónap alatt lemegy az, aminek le kell. Mozgás nekem nem működik, teniszezni szívesen járnék, de az ugye nem az a sport, ami két gyerek mellett marha időbarát lenne, tekintve hogy nincs a közelünkben pálya sem. Marad az önsanyargatás.
monde
 
 


Mindenki alszik? :?

Megnéztem a videókat, képeket. Nagyon édes Balu, ahogy dumál! Vicces volt, hogy Samu végig kontrázott... Nyomta kánonban Baluval ez eö-t. :lol: Aztán jött Gabi videója, és rázendített a sírásra. :D Nagyon együtt érző... :) Most apa nekiállt elringatni.
Ittenem, milyen kis picik voltak 3 hónappal ezelőtt!!! :) Samuról mi nem készíthettünk videót. Még ennek a pár képnek is örülök. Kis lila babám... :)
A kajcsis képek is nagyon jók Baluról! Mennyit vigyorog ez a fiú! Samun ma pont olyan majmos body volt, mint az utolsó képeken Balun. Olyan finom puha! :) Szeretem a tesco-s ruhákat.

Erről jut eszembe! Nekem az 56-os rucikat egész sokáig hordta Samu, de a 62-eseket most vettem 2-3 hete, és már rövidek!!! Azt hittem, fordítva lesz. :? Ti hogy álltok a ruhákkal? Na, majd vasárnap plázázok a fiammal... :D Beújítunk egy-két nacit, ha lesz olcsón. A Barbapapás ruhával is így jártam, hogy pár hete, amikor vettem, még tök nagy volt, most meg ráadtam Füreden, és a nadrág kezd kicsi lenni. Még szerencse, hogy nem vártam meg, hogy belenőjön teljesen, mert akkor alig hordta volna!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 

 
 

Na sziasztok!!


Hát pár napig nincs az ember és teljesen lemarad!
Még olvasok vissza,úgyhogy most még nem reagálok.
Voltam gmail-on nagyon szépek a babáink!!!!

Mayday sajnálom a nagymamád,örülök viszont a hizásnak,olvastam,hogy tápit kellett adni neki,de nem baj,a lényeg,hogy hizik .

Üdv Moncsi köztünk,nagyon aranyos Ádi baba!!!

Na röviden rólunk.
Megvolt a névadó holnap rakok fel képeket.Mondanom se kell,hogy elsirtam magam rajta.Jól sikerült,annyi különbséggel,hogy nem rántott hús,meg francia sali volt,hanem gyros és csináltam 6 lapos krémest,de mindenkinek bejött a menű és mindenki jól érezte magát.
Márk most aludt el.Mindjárt én is megyek,mert reggel 7 óta fent volt.
Amúgy jól vagyunk,sokat magyaráz az ő nyelvén,nagyon sokat nevet és persze keveset alszik,van,hogy 1 nap 3x30 percet,nem lepődök meg már hozzá szoktam.

Monde ez a pókos történet borzalmas!!!
Nekem szerintem pók,na meg bogár fóbiám van UTÁLOM őket,de nagyon.Még az a szerencse,hogy nem csipte meg a bébyt.

Na most megyek ,olvaslak még egy kicsit benneteket.

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

KépKép
torpilla
 
 


Amikor elkezdtem írni, még nem jelent meg, amit írtál. :)
Na, Samu nem ilyen egyszerű eset. Ő elgügyög a pihiszékben, vagy eljátszik a szőnyegen, de egyszer csak elfárad, és elkezd panaszkodni (legörbülő szájjal mondogatja, hogy ejj-ejj, vagy ánnyá-ánnyá) :) , aztán átvált sírásba, és csak úgy tud elaludni, hogy elringatom, vagy magamra kötöm kendőben. Egyelőre nem foglalkoztat a kérdés, hogy elrontottam-e azzal, hogy nem hagyom álomba sírni magát. Igazából megpróbáltuk egyszer-kétszer, de még jobban belelovallta magát a sírásba, és onnantól már még nehezebb volt elaltatni. Most nekem így a legegyszerűbb.
A pók nagyon ijesztő lehetett! Bírom, ahogy a pasik tudnak károgni! Fiad korán kezdi... :lol: :lol:
Merre laktok?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Törpi, jó fáradt lehetsz. :) Várjuk a képeket!

Én is megyek, a fiúk lefeküdtek. Jó éjt!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Igazából Borit sohasem kellett altatni, valahogy nagyon nagy mákom van ilyen téren, mert a fiam is nagyon jó alvó, igaz, ő olyan három hónapos korára tanult csak meg egyedül elaludni, de Bori más, őt még az életben nem kellett ringatni, ahogy látom rajta, hogy álmos, beteszem az ágyába, és pár perc alatt elalszik. És persze nem olyan áron értük ezt el, hogy bőgni hagytuk, nem tudom, egyszerűen ment neki.

A fiam mellesleg retteg a pókhálóktól, nemhogy a pókoktól, szóval szorította a gatyaszáramat rendesen :)
monde
 
 


Ez a fiam meg vészmadárkodott nagyon tetszett... :lol: :lol: Tök el tudom képzelni... A pókot viszont sajnálom, ijesztő lehetett. :(

Az altatás nálunk sem kispálya, Peti kb 1x aludt el magától életében, egyik este mostanság. Napközben álomba kell ringatni. Arra a fél órára. Pffff... Olyasmi, mint Samu.

Ruhák: nekünk királyság van, olcsók és jók itt a rucik és szépek is. :roll: A 0-3 hónapig cuccokat hordja most, de ezek elég neccesek már... Ez otthon olyan 62-es körüli... Mostanság váltunk a 3-6 hónapra...

A D vitamin sztori nem semmi. :? Én meg azt hallottam, dobozban kell tartani, mert lebontja a napfény és xart se ér... Vagy vmi hasonló... :?

A kis kutacstól én is féltem amúgy :oops: de azóta rájöttem, inkább nagy. Most attól félek, nem nő be, mert túl nagy... :roll:

Törpi kérjük a képeket. :)

Bocs, most ennyi, hulla vagyok... :? :? Jó éjt!

hibernia
 
 
 


Dóri!
Üdv közöttünk! :D

Tali.Sajnos Én nem merem egyedül bevállalni az utat 2 gyerekkel,apa pedig dolgozik. :(

Alatatás:Koli még sose aludt el egyedül,eddig mindig altatni kellett. :roll: Mondjuk Domi is azt szereti ha ott vagyok mellette amíg elalszik és vakarom a hátát pedig már 6 éves lesz. :)

Megyek...remélem Koli ismétli önmagát reggel fél 6kor kelt. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Szépjóreggelt!

Gyorsan bejelentkezek, mert nemtom, mikor tudok jönni legközelebb, szombaton vendégség lesz nálunk, ma egész nap takarítok (már amikor Nóri hagy), holnap meg befejezem, ami marad a takarításból, meg csinálok somlóit, így nem tudom, mikor jutok ide legközelebb.

Mayday
Nagyon sajnálom a nagyidat, részvétem, kitartást ehhez az időszakhoz :( :( . Tüdőszűrőnek viszont örülök, gondolom megkönnyebültetek. Bubu súlya meg nagyon szép, belehúzott rendesen :).
Mucus
Szélcső patikában kapható, nem kell hozzá recept, 1200 Ft (pffff...) viszont nekünk nagyon bevált, de ha jól emlékszem, a fórumon mi vagyunk az egyetlenek, akiknek működik. Majd mesélj, hogy bevált-e nálatok - Koli is hasfájós különben?
Hibernia
Mellgyulladás óta nekem is sokkal kevesebb a tejem, eddig délelőtt elvolt Nóri 1 cicivel, most már mindkettőt üríti, így késő délutánra és estére alig van, de egyenlőre elég az, hogy tovább szopizik Nóri. Hétfőn megyünk védőnőhöz, megkérdezem, hogy mi legyen, én kihagynám a tápszert, és ha kell, inkább a hozzátápit kezdeném el előbb, már ha egyáltalán kell...
Bdori
üdv köztünk, gyere gyakran, szívesen látunk :). Ja, sorstársak vagyunk, Nóri is nagyon hasfájós,és én is úgy érzem, mióta 3 hónapos lett, néha rosszabb, mint az elején...Hasfájásban amúgy Nadina viszi a prímet, szegény Gréti sajnos nagyon küzd vele :( :(
Csigaby
Ez a védőnő nagyon durva, hihetetlen, hogy ismerve a történeteteket ennyire nem támogat!!! Végül elkezdtet a hozzátápit? A gmailre küldött könyv szerintem nagy segítség ebben.
Zsu
Örülök, hogy sikerült megbeszélni a dolgot Apával és megértette a problémádat. Néha én is kiakadok, bár más dolgokon, mint Te, aztán puffogok egy ideig, ezt nagyon nem bírja Apa, aztán duzzogok, majd kiborítom a bilit :lol:. Próbáltam már kihagyni az első 2 lépést, de nem megy, én így működök.
Barbazsó
Jót röhögtem a kutyás átszökésen, sztem Samu buzdította, biztos nem jött be neki Virág :lol: 8)
Monde
Ez a pókos sztori durva, a fiad viszont haláli lehetett közben, főleg, hogy a gatyádba kapaszkodva művelte mindezt :lol: :lol: . Nálunk is iszonyat sok pók van, én is rettegek, hogy betámadják Nórit, minden szopi közben terepszemlét tartok a szobájában és hívom Apát, ha találok valamit. És nálunk mindenhol van szúnyogháló, mégis bejutnak valahogy :shock: :roll:
kovmarti
 
 


Sziasztok!

Csajok,nem vagytok semmik,hogy lehet ennyit írni? :D :lol: Elolvastam de a felére nem is emlékszem :D Szerintem a reagálás sem fog menni megint :?

Tegnap is egész nap mentünk,6ra értünk haza,aztán álltam még neki főzni.Lencsefőzit csináltam fasírttal.Balu jól elvolt megint.Lehet tényleg azért volt 2 napja olyan nyűgi,mert jött a hidegfront.
Tegnap elaludt negyed 10kor és ma 7:20kor kelt :shock: :shock: Ilyen még nem volt.Ennyit nem szokott aludni,általában már fél 6kor fent van.Nem baj örülünk neki :D
Köszi lányok a vidi-dicsit :D Nekem is van újszülött vidim Baluról,bár azon már 1 órás,mert vidit nem engedtek készíteni bent a műtőben,örülünk hogy fotózni fotózhatott párom.Legalább ő láthatta 3 percesen Balut :cry: Na majd lehet azt is feltöltöm.
Balu most az ágyon van a játszószőnyegen és püföli a játékokat és nagyokat sikít nekik :D

Zsu:jó a vidi :wink:

Kutacs:Balunak 3 hósan ujjbegynyi volt már.Én aggódtam hogy kicsi,de nem mondtak rá semmit,gondolom hogy normális.

Folyt köv.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Jó reggelt!

Gyorsan benéztem, visszaolvastam, aztán megyek is aludni,mert Gréti ma is 5-kor kelt :? kaja, büfi, ordítás, megint kaja, büfi és most alszik, de ki tudja meddig...így én is gyorsban alszom majd még egy kicsit. Úgy örülök, elvileg ma megyünk utoljára gyógytornára. Jövő hét hétfőn kontroll, remélem minden ok lesz.

MAyday, sajnálom a nagymamád, részvétem.
A súlyhoz gratula! Szép teljesítmény!!! És a tüdőszűrő is szuper, hogy nincs gáz!

Míg el nem felejtem! Több ismerősöm javasolta, hogy amíg barack szezon van menjek ki a piacra és vegyek barackot, fagyasszam le, mert, ha kezdődik a hozzátápi, akkor pont tél lesz és nem lehet majd kapni csak génkezeltet max. Szóval most ezzel vagyok elfoglalva, hogy barackot, szilvát fagyasszak, meg paradicsom befőzést ajánlottak, de azt még át kell gondolnom, hogy hogy is valósítsam meg :lol: .

D vitamint én a szájába csöppentem, de olyan béna vagyok, hogy néha elfelejtem :oops: ezentúl jobban figyelek, mert nem is gondoltam, hogy ilyen komoly bajokat okozhat. Jáj.

Monde, a pókok nálam is dettó rettegés tárgyai, csak nálunk az van, hogy férjem is utálja...szóval mi együtt ölünk :lol: Sajna nálunk is rengeteg van, főleg a kertben. Sőt van egy védett fajtánk is, iszonyat nagy és lukakban él a földben. Csak savval lehet irtani, mert elég szívós állat...rettegek, hogy mi lesz, ha jön a hideg és esetleg úgy gondolják, hogy bent konfortosabb nekik...
VAn amúgy elektromos pókriasztó (5000ft neten) én tuti veszek, már ki is néztem. Nehogy megcsípje Babucit. Esetleg nálatok is lehet jól jönne, ha ennyi dög van.

Törpi, várjuk a fotókat! Gratula a szuperül sikerült bulihoz! Nekem semmi energiám sütni egyenlőre, úgyhogy nagyon ügyi vagy, hogy még sütöttél-főztél is!

Barba, tényleg közel van már a szeptember, lehet áttolom a tornakezdést októberre... :lol: csak ha már így halogatom, akkor ebből nem lesz semmi :? Jó lenne valami csodaszer, amitől hipp-hopp 10 kg-al lenne kevesebb az ember!

Csigaby, védőnődön én is kiakadtam...gáz! De majd itt összegyűjtöd az infókat szerintem is. Azért fura, hogy nem ad tanácsot, mikor Te megmondod, hogy hozzátápizni akarsz. Te vagy az anyukája és úgy csinálod, ahogy Te látod jónak. Ezt szeretem a mi védőnéninkben, hogy sokszor hozzáteszi a tanácsai végén, hogy "Ez csak persze egy javaslat és anyuka mindig úgy csinálja, ahogy jónak látja.." Így kellene mindegyiknek beszélni!
Megyek aludni még.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Barba
Nincs szopipárna, nem tudtam, hogy azzal kéz nélkül megy a szopi,azt hittem,ahhoz is kell legalább 1 kéz. De most elgondolkodtam rajta, hogy kellene. Köszi a pihiszékes linket! Ruhákból mi a héten nőttük ki végérvényesen a 62-eseket, 68-as meg alig van egyelőre, és azok is még kicsit nagyok, így viccesen néz ki Nóri :D.

Amúgy a gyulladás hamar elmúlt, bár a piros foltok áthúzódtak a másik mellemre is, másnap estére meg a hónaljamra :shock: :shock:. Viszont nem lázadostam be, és a gyulladásos fájás is elmúlt 2 napon belül. De a tejem érezhetően kevesebb abban a mellemben, ráadásul az volt a jobban termelő mellem, így most Nóri minden kajcsinál duplázik (2 cici :)), estére meg szinte üresek a melleim, esti szopi minimum 1 óra, és látom, hogy nem lakott olyan jól, mint a gyulladás előtt szokott, de így is átalussza az éjszakát, így gondolom, ehhez eleget eszik.

Talira mi nem tudunk menni, szombaton vendégség lesz nálunk - tényleg csináljatok képeket plíííz! Nagyon kíváncsi vagyok a bandára :).
kovmarti
 
 


Na hali!!
Itten vagyok!!
Mindjárt rakom a képeket csak még irok nektek.
Már 6.30-tól fent vagyok.Kisfiam akkor felébredt,evett és vissza aludt,de még mindig alszik.Én meg nem tudtam vissza aludni :cry:

Nagyon sajnálom a cici gyulladásokat,nekem semmi gondom nincs vele(KOPP_KOPP)van,hogy kevés neki,de az is ritka,mert általában mindig egy ciciből eszik és nem sir utána,és szépen is hizogat.

Talira én sem tudok menni,mert Pestre egyedül nem megyek fel és a párom meg nem kisér el :cry: ,de remélem jól fogjátok érezni magatokat.Képeket,meg csináljatok ám!

D vitamint én is a szájába cseppentem volt,hogy 1 napot elfelejtettem,de kb 1x fordult elő.

Torna én is el akartam kezdeni,de lebeszéltem magam róla,ráér az még,majd ha már elkezdem a hozzátáplálást,akkor fogok tornázni,vagy nem is tornázni hanem újra hastáncolni fogok.
Az segit lefogyni is és még a lelkemnek is jó,mert egy kis önbizalmat ad :lol:

Na most megyek,mert apa alszik és nem akarom felkelteni(éjszakás volt)

Pusza mindenkinek,majd még jövök

Kép

KépKép
torpilla
 
 


Felraktam a képeket g-mail-ra!!

Kép

KépKép
torpilla
 
 


Elkezdtem megint visszaolvasni de arra jutottam hogy lehetetlenség 2 oldalt visszaolvasni megint és mindenre reagálni.Úgy döntöttem hogy bekapcsolódom megint.

Pár dolog még eszembe jutott.

Barba:Samunak boldogot!

Mayday:tök jó hogy semmi gáz a tüdőszűrővel,mondtuk mi :wink: Bubunak is szépek a méretei,nőnek mint a gombák :D Nagyit sajnálom,részvétem :( Bubu fogai hogy állnak?Szopi?

Ruhák:mi 56-osat hordunk még mindig,bár rugiból 62-es kell,hosszú lábú a legény :lol: Ma akarom előszedni a 68-as rugikat,mert kezd feszülni a 62-es.Egyébként már majdnem 60 cm,és mégis úgy állnak rajta az 56-osak mint akire ráöntötték.

Pókok:ne is mondjátok,nekem is fóbiám van.Nálunk úgy működik hogy apa vagy likvidálja a lakásból (ő szereti őket),vagy én agyoncsapom őket.Hát általában apa fejvesztve rohan hogy nehogy megöljem :lol:

D-vitamin:nekünk tabiban van,felet kell adnom.Én többször elfelejtettem,de doki szerint nem olyan nagy gáz,mert a tápiban is van,így kicsit megnyugodtam.

Törpi:örülök hogy jól ment a névadó,várjuk a képeket!

Tali:mi megyünk elvileg,de nem mondom 100%-ra.Meglátjuk hogy tudunk bemenni.Kocsival nem merek,babakocsival nem tudom hogy felférek-e a metrópótló buszra :? Kendőbe egész nap nem kényelmes :? Hordozóban szintén nem kényelmes,meg b@szott nehéz cipelni.Na majd meglássuk.(direkt írtam így :D )

Csigaby:védőnőd egy k.cs.g.Mi az hogy nem ad tanácsot?????Szívesen segítek ha tudok,meg az a "szakácskönyv" is nagyon jó amit Hibernia küldött gmailre.

Hűtős rágóka:én még nem próbáltam,mert mi még nagyon az elején tartunk szerintem.Inkább csak nyálzás van,meg tömködés.Majd jövő hét hétfőn többet tudok..

Balu 3 nap múlva 4 hónapos,el sem hiszem :shock:

Torna:szerintem én vagyok a legjobban lemaradva,semmit nem tornáztam idáig :D Abszolút semmit.Ja és úgy eszem mint terhesség alatt....szóval gyűlnek a kilók :?

Alvás:Balunak se megy mindig egyedül.Van hogy simán elalszik,van hogy igényli hogy ölben altassam el.Amikor fájt a pocija akkor kezemben volt és ott aludt el és szerintem ott hozzászokott.

Elkapatás:hát nem így fogalmaznék de van benne némi ráció.A babák a szokások rabjai,szeretik a folytonosságot a kiszámíthatóságot.Ölben lenni jó,és ha kicsinek sokat volt ölben akkor továbbra is ragaszkodni fog hozzá.És nincs ezzel semmi baj,amíg bírja anyuka.Nehéz a leszoktatás.Balu egyre többet alszik el magától.Amikor pocifájós volt,sokat volt ugye kézben,és hát hogyne tetszett volna neki,és egy idő után mindig sírt ha letettem.Most próbálom leszoktatni.Én mindig azzal próbálkozom először,hogy egyedül aludjon.Ez abból áll nálunk hogy kap egy pelust,mert azt nagyon szereti az arcába tűrni.Néha elalszik így néha elkezd "vergődni",akkor megsimogatom odabújok kicsit hozzá(nappal nem a kiságyában alszik,hanem játszószőnyeg,pihiszék),aztán ha tovább nyöszizik,akkor felveszem.Aztán félálomba leteszem és általában ilyenkor már elalszik simán.

Ennyi jutott eszembe.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Írtam egy rohadt hosszú hsz-t erre megint elszállt..pedig olyan ügyesen tényleg leírtam végre amit akartam..kb 15 percet írtam ááááááááááááááááááááá :twisted:

Szóval most ennyi..majd jövök

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


NA szóval

Mayday, őszinte részvétem!
A tüdőszűrőnek meg a súlygyarapodásnak azonban tök örülök! Remélem kicsit megnyugodtál. Kajálás terén mizújs nálatok??

Kovmárti örülök, hogy hamar átment rajtad ez a gyulladás és reméljük visszajön a tejcsi.. gondolom még visszajöhet, nem?

Pókos sztori nagyon brutál… belegondolni is szörnyű. Amúgy nekem is az a parám mint Nadinak, hogy ősszel bejönnek.. beszerzek egy elektromos rovarriasztót úgy látszik….

Csöpplány, remélem meg tudjátok oldani, hogy jöjjetek vasárnap. Megint metrópótló van?? Ej ez a város de egy fos!

Amúgy fiam valami hihetetlen tegnap bábelőadást tartottam neki.. ez leköti… pár hónap és eljátszhatom a Rómeó és Júliát egy személyben, hogy ne unatkozzon.. hihetetlen milyen érdeklődő, persze nem gond később meg lesz ennek a haszna de pl a kedvencem, hogy ha észrevesz valamit, amin írás azt nézi.. sőt olyan mintha olvasná. Pelenkázás közben a fertőtlenítő címkéjét, a lelógó állatokról a címkéjét nézegeti.. állati jó fej.. amúgy beállunk a zsenik sorába.. apja se kutya a gyereknek.. konkrétan s*gg hülyének érzem magam mellette.. bár lehet az is vagyok? :lol: na de a lényeg, hogy szerintem az apja agyát örökölte ami nagyon jó.. csak a szülőknek nehéz ezt apósom is alátámasztotta

Ja és Törpi jók a képek, na meg Márk nagyon csini volt
:wink:

És Nadi remélem te is jössz! Jöjjön még valaki akinek nehezebb eset a gyereke mert aztán ott égünk a mintababák között :lol:

Altatás.. detto Samu és Peti de nem érdekel.. előbb utóbb csak megtanul elaludni, most még nem parázok ezen majd nem tudom mikor fogok. Én amúgy azt az elvet vallom, hogy az első 6 hónapban nem lehet a babákat elkényeztetni..vagy csak ezzel nyugtatom magam  Na de mindegy..szóval én bízom benne, hogy nem szokik hozzá mindenhez + hagyom Gabit ő alakítsa ki a napirendjét figyelek a jeleire .. ő nem az a fajta aki alkalmazkodik hozzám.. annál jóval önfejűbb már most.. haj mi lesz velem :)

Ja és a rucik..mi már 74-eseket is hordunk de inkább a mosható pelus miatt mert az + 2 centi kb. Estére mikor az eldobható van rajta akkor a 68-asok még pont jók.

Ó és Samu nagyon édes a szimpátia sírással..lehet értette ahogy Gabi épp teli tüdőből ordítja, hogy VISSZA AKAROK MENNI!!! :D Amúgy sajna csak ez az egy videó van még letöltve de talán hétvégén lesznek frissebbek is.

Hibernia, te miért szedted le a Petis videókat? Meg akartam mutatni férjemnek az interjút és nem tudtam :cry:

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


végre jártam gmailen:

ercsikati, tök jó a játszó, kérünk Kendrás fotókat is!!! :)

kovmarti, Nóri hasonlít Petire. :shock: Vagy fordítva, Peti rá. :lol: Tök ügyesen fogja már a poharat! és az a lufi... :D

zsu, Gabi utcsó előtti képe a kedvencem... Mint egy babamagazin illusztráció. :) a szülés utáni videó meg egy csoda. tök jó, hogy nektek van ilyen... :) irigykedem...

csöpplány, Balu iszonyú ügyesen forog... nem is segítetek neki... :) és a dumálós... :lol: nagyon aranyos!! és az a frizura... :D nagyon csecse. :D és nem mondod, hogy ilyen a hozzátáplálás... :) ilyen... maszatos... :lol:

törpi, köszi a képeket, jól sikerültek! az utcsó a legjobb, ott mindenki látszik. :) jól néztek ki, te is tornázol már? asszem te is nagy voltál, mint mayday meg én... :oops: lehet, rosszul emlékszem persze... :roll:

na, küldtem én is pár képet, de van egy bónusz videóm, az viccesebb, de még nem volt idő áttölteni... :?

hiányzik már a férjem, szombaton érkezik, Maydaynek elismerésem... :? :? engem nagyon fáraszt ez az "egyedüllét" (anyukám főleg ugye engem lát el, ha sír Peti, az az én reszortom) és tegnap 11 és 1/4 órát aludt 24-ből. :( :( (ebből 10-et éjjel) nem tudom, mi van vele visszatértünk a max. fél órákhoz nappal. :? ja és az a gáz, hogy tejem egyre kevesebb, most reggel 130 volt. :( reggel... ultragáz. este meg 5 perc szopi után visít, mert üres. én hagynám már egy órát is szopizni, de türelmetlen, 5 perc (max 10) után feladja és ficánkol, sír... akkor jön a tápi... :? úgy örülnék, ha nem kéne, de hisztis.

ja és vki kérdezte, talán Dóri, mi vagyunk a szorulás bajnokok... :? ezért sem szeretnék tápit, mert így még "oké" az egy hét kaksi nélkül de táppal már nem... így egy hétig nem stresszeltem (nagyon), úgysincs kaki, de most hogy sok a táp... eh...

ébred is, 10 óra. ááááááááááááááááááá

hibernia
 
 
 


Kép Kép

Sziasztok Lányok!

Gyorsan feltöltöm a képeket, mert végre sikerült lekicsinyíteni, aztán írok bővebben.
Az első képen 4 napos, még a kórházban készült, a második pedig mostanság.
Ma három hónapos a Kisfiam, annyira hihetelen, iszonyat gyorsan telik az idő.
Felébredt, megvigasztalom, aztán próbálok reagálni a sok-sok hozzászólásra. Szuper, hogy ennyire pörög a topic, csak még nekem kell felvenni a ritmust. :D

Kép
bdori
 
 


Mayday - nagyon sajnálom a nagymamád, de legalább megismerhette Bálintot. A tüdőszűrő nagyon jó hír.

Barbazso - ha jól tudom pont a város ellentétes részén lakom, mint a többiek. Ha most nem sikerül, majd legközelebb...
A pöttyös polcon nagyon jót röhögtem :D

Csuklás - hát akkor Annának nagyon okosnak kell lennie, mert rengeteget csuklik szegénykém.

Mikulás, én már rég túl vagyok rajta. Épphogy elmúlt a 6 hetes, kis szünet és kezdődött is. Aztán elkezdtem a gyógyszert, azalatt nem volt semmi, de a hajhullás miatt azt is abbahagytam (mellékhatás lehet), és utána is volt már egyszer :(

Ez a D vitamin gáz, jól meg is ijesztettetek. Nekem is tablettába van és semmiben nem oldódik fel rendesen, még tejben sem :-(

Kovmarti - vendégséghez kitartás Neked. Nálunk olyan káosz van, hogy én nem szívesen fogadok vendégeket.
Elkezdtünk kóstolgatni, aztán meglátjuk. A könyvet még nem néztem, de mindjárt felmegyek gmailre.

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


Dóri - Matyi nagyon édes :-)

Elkényeztetés - hát én lesz@rom mit mondanak. Jelenleg ő az egyetlen gyerekem, ráadásul nagyon sokáig hozzá sem érhettem. Én bizony ha sír vagy panaszkodik azonnal reagálok rá. Nem feltétlen veszem fel, de odamegyek, beszélek hozzá, megsimogatom stb. Igényli és én is. Végül is egyszer ilyen kicsi.

Nem tudom, hogy írtam-e tegnap, de azt is mondta a védőnő, hogy azért ilyen aktív a gyerek, mert túl van foglalkozva vele :shock: Ezen felröhögtem.

Szerintem alkat kérdése. Például menni is imád. Ahogy beteszem a babakocsiba vagy az autósülésbe, a gyerek szó szerint örömtáncot jár és vigyorog. Szinte sosem alszik séta közben, mert mindig figyel, minden érdekli. Még egész kicsi volt, már akkor séta közben többet volt kézben, mint a kocsiban, mert a kocsiban sírt, kézben meg nézelődött.

Hibernia - alvással mi is így vagyunk, hogy egyre kevesebb. Pont tegnap számolgattam és nem akartam elhinni, hogy alig 10 órát aludt összesen. És azt azért nem lehet tőlük elvárni, hogy 14 órát ellegyen egyedül. Na jó ebből lejön az evés, pelenkázás stb.. :D

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


Monde - pókoktól szerintem szinte mind félünk :-)

Törpi - örülök, hogy a névadó jól sikerül, a képeket még nem néztem meg, de mindjárt.

Ruhák - elején tök sokat szívtunk, hogy minden nagy rá, mert ugye 44-es a legkisebb, amit találtunk. Úgyhogy az elején minden lógott rajta. Amikor az elsőt kinőtte még örültem is neki.
Most meg nagyon gyorsan nő ki mindent. Kaptunk ruhákat ajándékba, plusz használtakat is és van olyan, amit nem is tudtam ráadni, mert már kicsi.
Van olyan, amit mi vettünk alig 3 hete és már ki is nőtte...

KépKép
csigaby
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok, visszatértem!

Volt játék, móka, kacagás, szopizás, és most alszik ismét kb. 10-20 percet. Nálunk még csak nagyvonalakban rajzolódik a napirend, amit nem is lehet igazán annak nevezni.
Biztos pont, hogy 2-2,5 óránként eszik, próbáltam ezt az időt kitolni, de iszonyú ordítás volt, ha neki így jó, akkor én alkalmazkodom. Cserébe alszik este 8-fél9től reggelig max 1 ébredéssel. - de ezt mindig olyan félve írom le, mondom ki, mert nagyon félek, hogy "elromlik" kisfiam :D

Csigaby - köszönjük szépen, nagyon kedves vagy

Mayday- Őszinte részvétem Nagymamád miatt. :cry:

Csuklás - tuti sok zseni lesz itt a májusi babák közül, mert az én fiam is nagyon sokat csuklik

D vitamin - nekünk cseppben van, de én nem dobozban tartottam eddig, akkor már nem is jó?
Jövő kedden úgy is akartam iratni, majd akkor jobban figyelek erre

pók- hát én sem vagyok túl jóban velük, a kicsikkel még elbánok, de olyan naggyal kizárt, biztos a férjem reszortja lenne. Biztos hülyének néztek, de én legjobban talán a galamboktól írtozok, ha lehet elkerülöm őket. Nem tudom miért, de nagyon zavarnak.

Na megyek mosogatok, meg felmosok, mert holnap délelőtt jönnek rokonok babanézőbe. Délután meg családi tescozást tartunk :)

Kép
bdori
 
 


Csöpplány, köszi! :)

Dóri, Matyi nagyon édes! Boldog fordulót neki! Kaptál már valakitől gmail elérhetőséget?

Ááá, lányok, ne csináljátok! Akkor, ha jól értem, tuti biztosra csak Zsuék, Katáék és mi megyünk? Plusz Nadiék 90%-ra. Hát ennél azért jóval többen vagyunk itt a fórumon. :( Jó volna, ha el tudnátok jönni, annyira vártuk már!

Zsu, Gabi már 74-es ruhákat hord?! Azta! Samura hosszban még épp jó a 62-es, de pl a rugik totál felcsúsznak a könyökéig. Elég idegesítő, mert szeretek nyitott ablaknál aludni, de pont a karkaival kapálja le magáról a takarót. :?

Ma én is visszaaludtam Samuval. Hajnali szopinál úgy látszik, bent maradt egy kis buborék, és tök hamar újraébredt. Persze visszaaludni nem akart. :) Aztán 10 körül már tök kivoltam, kimentünk a kertbe, és eltologattam a babakocsiban. A hűvös levegő csodákra képes. :) Kivittem egy plédet meg egy párnát, és a hintaágyon elaludtam. Közben néha felébredtem Zafír ugatására (ráadásul utána mindig odaszaladt, hogy dicsérjem meg, milyen ügyes volt) és az egyik cica dögönyözésére. Ott mászkált rajtam. :) De ezeket csak félálomban észleltem. Végül 3/4 12-kor arra keltem, hogy szétéget a nap. :) Még szerencse, hogy a babakocsi még ekkor is az árnyékban volt! Samu is nyöszörgött, szóval bejöttünk, erre még most is alszik. Ha ezt előre tudtam volna...

Nekem még sosem szállt el a hsz-om, de rajtatok okulva, én mindig kijelölöm, és rákattintok, hogy másolás mielőtt elküldeném, hogy ha így járok, csak be kelljen illeszteni az elszállt szövegemet. Régen az iwiwen jártam folyton így. Már az őrületbe kergetett, akkor találtam ki ezt a módszert magamnak. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


A galamboktól? Ez aranyos. Amúgy hallottam már ilyet. Sőt, olyat is, aki a madártolltól. :) Különben a galambokról egy időben nagyon mondták, hogy mennyi betegséget terjesztenek. Én madarásztam egy időben, sok fecskét, cinkét, gyurgyalagot, csuszkát, mindenfélét fogtam, de amikor a macskánk felhozott egy galambot, nem mertem gumikesztyű nélkül megfogni. (Igaz, kicsit vérzett is.) De voltak gyönyörű kacagó gerléim. Két hófehér, szelíd galambocska. Őket imádtam, simogattam, a vállamon tanyáztattam. :)

A d vitamint én sem dobozban tartom, de szerintem azért sötétbarna az üvege, hogy ne érje közvetlen napfény. Bár majdnem minden orvosi cuccnak sötétbarna az üvege. :?

Mi holnap tescozunk, mert ma láttam az újságban, hogy holnaptól minden babaruha 30% kedvezménnyel van. Most ez nagyon jól jön nekünk. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


barbazso- de jól tetted, hogy visszaaludtál. Matyi evett egyszer 5kor, aztán fél hét körül elkezdett nyöszörögni, akkor elmentem lefejni a tejet, mert reggelre annyira bedurrannak a melleim, hogy nem nagyon tud úgy velük mit kezdeni. Mire végeztem visszaaludt, és fél kilenckor ébredt, én meg már nem tudtam elaludni. Most bezzeg bírnék...

Még nem kaptam senkitől gmail elérhetőséget, de megköszönném. Akkor tudnék én is még több képet és videót feltenni, és a Ti babáitokat is szívesen megnézném. Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.

Kép
bdori
 
 


Most, hogy visszatekertem kicsit, látom, hogy Csöpplányék is jönnek elvileg. Előbb félreértelmeztem. Bocsi! Akkor már 5-en vagyunk! Éljen! :) Hát BKV-val tényleg gázos. Mondjuk ha 5-en megyünk, és abból 4-en kocsival, akkor esetleg változtathatnánk helyszínt, ha neked úgy jobb lenne. Azt megértem, hogy ha férjed nem tud jönni, nem vezetnél egyedül.

Jaj, nem is meséltem! Múltkor anyut megbíztam, hogy vegyen nekünk babaöblítőt. Amit használok, eddig csak az auchanban lehetett kapni. A 4 féléből csak kettő volt (a másik kettőt szeretem), így hasraütés-szerűen választottam telefonon keresztül, szín alapján. Halljátok, férfiszaga van! Borotvahab szagú!!! De olyan erősen, hogy Samu bőre is átveszi. Olyan, mintha direkt beparfümözném. :oops:

Banyek, beállított az új védőnő! Szalad a lakás!!! De nagyon durván! Mindenhol egy ruhaszárító tele ruhával, tiszta kupi,... Na, de megkérdeztem, és tényleg a dobozában kell tartani a D vitamint. Azt mondta, ennyi idő alatt még nem ment tönkre, de mondjam meg nektek is, hogy aki nem a dobozban tartotta, az a következő alkalommal írasson fel újat. Kajcsival kapcsolatban ő azt mondta, hogy ha szoptatok, akkor ne kóstoltassak még, és amúgy is várni kéne vele 4 hónapig. Neki ez az álláspontja. :? De az "őszit meghámozva feldarabolva lefagyasztani"-t ő is javasolta. Jaj, de ég a fejem a kupi miatt! Tökömért nem tudnak ideszólni! :) Jó kis bemutatkozás volt. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Dóri, elküldtem!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Dóri nagyon szép a fiad és nagyon cuki is :D Amúgy én is ilyen vagyok, félek leírni a jót mert attól tartok, hogy utána már nem lesz... vicces :D

Hibernia köszi..irulok-pirulok a dícsérettől. A videónak én is nagyon örülök nem nagyon láthattam így élőben legalább így megnéztem..okos férjem :D Meg okos fénylépező, hogy ilyet is tud :D

Azt már akartam kérdezni a kutyásoktól, hogy ti ezt hogy oldjátok meg..kutya simogatás + gyerek... én ha épp összefutok a ház kutyájával tuti nincs a közelemben fertőtlenítő kendő.... mert gondolom kutyás kézzel nem kellene gyereket fogdosni?

Ja és igen Gabi is sokat csuklik.. szerintem az egész topik egy nagy zsenicsináló :lol: :lol:

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


jesszum de pörögtök! :D

Barba no para (ez nem egy latin mondás!! :lol: ) nem a rend miatt jönnek szerintem tök lesz@rja... eh D-vitamin akkor nálam is kuka..ezt miért nem mondják..bár rá van írva hogy hűvös száraz helyen fénytől elzárva..de minden gyógyszerre ez van írva... Igaz közvetlen nap nem érte..de gondolom nem ez a lényeg.

De jó mi pont szombaton megyünk tescozni..babaruhák miatt remélem marad még :D

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Ja és tudtok valami jó helyet ami nem is drága és tudnánk Gabinak ünneplőt venni a keresztelőre..atya ég az is itt van

Ja és nem is meséltem.szept 2-tól újból angol heti 1 óra..decemberben vizsga. :cry: :cry:

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Ja, Hibernia, ne kacagtass! Te mint nagydarab!!! :lol: Tök karcsú maradtál végig, csak a pocid nőtt meg nagyon! Legalábbis szerintem.

Voltam gmailen.
Törpi, nekem is az utolsó kép tetszik a legjobban, bírom a csoportképeket. :) A frizurádat te csináltad? Nagyon jól áll!
Hibernia, szupik vagytok a kenguruval! Nem fáj a derekad tőle? A görbítés még mindig haláli, a reggeli ébredéses kép meg... annyira nagyfiús!!! :) Pont tegnap sikerült egy olyat fényképeznem Samuról, hogy mondtam a férjemnek, hogy na, most először el tudom képzelni, milyen lesz az arca kamaszkorában. :)
Kukurikú, haláli!!! Samu még sosem nevetett így!!!

Samukám most ébredezik hatalmas durrogtatások közepette... Férfiak...! :D Megyek, mert már 5 órája nem evett. Ahhoz képest, néma csöndben vár... :? Kis cukikám!

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Lüke vagyok..mindjárt lelövöm magam csak a torna..hát azzal én is elég gázos vagyok..bár terhesség aladt összesen 26 kiló jött fel és most abból már "csak" 7-8 kiló van fenn...

Szobabiciglit meg nem kell venni, mert kapunk kölcsön..tök jó..úgy max fél év és ráuntam volna..aztán jó kis porfogó lett volna...

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Na, szopipárna az ölben, baba a tejcsárdára akadva. :)
Kovmarti, az Anyák lapjában most pont van szopipárnás kupon, ha jól emlékszem. (aug. 31-ig) Igaz, még így is elég drága, és még huzat sincs rajta. Mondjuk mi is hónapokig huzat nélkül használtuk, pelussal letakarva. Aztán megvarrtuk húgommal a huzatot finom puha babaflanelből. :)

Zsu, részvét a tanulás miatt! :(
Szerintem majd vasárnap szétnézhetünk az alléban, én ott vettem szép ruhát Samunak. Gatya még nincs. Így utólag örülök, hogy azt nem vettem meg előre. :) Fene gondolta, hogy így megnő! :) Fölsőből 3-6 hónaposat vettem.
Kutya nálunk van, és nem mindig mosok kezet. A mostani Kismamában van, hogy sokkal ellenállóbbak lesznek azok a babák később, akik már a legelején találkoznak ilyen dolgokkal. Hát bevallom, Samu lábát rendszeresen nyalogatja Zafír. Néha még a kezét is. Na, akkor azt megmosom gyorsan a csapnál, de ennyi. Kutyaszőr meg óhatatlanul mindenhol van. Már egyszer a szájából is vettem ki. :( :oops:

Nektek volt már olyan, hogy szopinál úgy fogta a baba a cicit, mintha 2 literes palackból inna? :lol: Tegnap meg zavarta este a fény, és szopi közben betakarta a két szemét a kezeivel. :) Úgy bírom, hogy már vannak ilyen tudatos mozdulatai! Nem is tudom, meséltem-e, múltkor meg akartam mosni a fütykösét, erre eltolta a kezem, és betakarta a cuccost a tenyerével! :lol:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Jól jártatok a szobabringával. Valószínűleg egy idő után tényleg elmaradozna az edzés, aztán kérdezgetné Gabi, hogy miért nem használod... Vagy ő nem olyan, mint Barnus? :) De most akkor mit kérsz szülinapodra? :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Kovmarti, még az jutott eszembe, hogy fél kézzel szopipárna nélkül is tudok szoptatni. Samu féllovagló ülésbe/oldalfekvésbe "felpattan" az ellentétes térdemre, és szemből cuppan. :) Én meg csak azon az oldalon tartom. Kb a csuklómnál van a nyaka, a feje az alkaromon, a hátát meg a tenyeremmel fogom. Önkiszolgálós büfé. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Persze párnával százszor kényelmesebb... De van, aki nem szereti. Amikor mi vettük a brendonban, összefutottam egy ismerőssel, és ő utálta, nem használta. Viszont a gyereke imád vele hancúrozni. Jó kis fotelt lehet belőle gyúrni. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Barba, kérünk fotót Samuról, tök rég küldtél! köszönjük a dicséretet, mi is szétröhögtük magunkat a nevetősön, az a kedvencem, hogy így visszaszívja a levegőt nevetés közben. :D

Na egy órája elvitte anyu sétálni, kivi vagyok, meddig bírják... :lol: Én azalatt kitakarítottam, még jó, hogy nem óriási a lakás. ;) Most itt tejeskávézom, fánkozom meg fórumozom... Ez az élet. :D

Tényleg, ti mennyit sétáltok / nap? Mi 2x1,5 órát fixen.

Barba, én is ctr c ctr v-zem, de ha visszalapozok hogy jajj mire akartam még írni - persze elfelejtem, hogy vágólapra kéne másolni... :evil: Húúú, tök irigylem a kerteseket is.... :) Csak kiültök... Áááááá, de jó... Itt 10 percre van egy park, de addig az út szörnyű, tök forgalmas. És a park is csak délelőtt nyugis, délután edzések vannak... :? De nem tudunk csak arra sétálni, máshol nincs zöld meg nagy a forgalom... Kijjebb kéne költözni, de akkor meg hogy jutok be a központba... Áh...
Ja kenguru... Inkább a vállam fáj, pedig széles a vállpánt... :roll: Akkor használjuk, ha a központba megyek és ugye nem akarok bénázni a kocsival.

Tényleg, kinek hogy vált be a babakocsi? Miénk bevallom kicsit nehézkes, sokszor nem forog az első kerék... :? Már forog, csak tudjátok, a bolygó rész nem műkszik és taszigálom keresztbe fordult kerékkel... :evil: Egy kézzel meg nagyon ügyesnek és izmosnak kell lenni, ha úgy akarom tolni. :( Ráadásul itt minden ajtó dögnagy, alig bírok kimenni a házból is. :roll: (Ugye tűzvédelmi előírás, hogy nehezek és "öncsukódóak" legyenek az ajtók, hogy ne terjedjen szét, ha tűz van... Otthon ugye lesz@rják ezt, itt bezzeg... Mondjuk mi kiszereltük a láncot a lakáson belül, mert azok az ajtók is folyton csukódtak és agybajt kaptunk... Na de ez eléggé mellékszál. :lol:)

Zsu, most nyelvvizsgázol? Részvétem... :( Én azt hittem, majd tanulok babázás mellett, hát jól félrelőttem... :( Németül szeretnék megtanulni jól (alapfokúm van haha), mert arra szeretnénk körbenézni.

hibernia
 
 
 


barbazso megkérdezhetem hova küldted az elérhetőséget, mert még nem látom sehol

szopipárna - én az elején mikor picike volt nagyon szerettem, aztán elkezdtem fekve szoptatni vagy a karomba, de lehet most majd újra megpróbálom, mert már elég nehéz tartani, meg szegénykém feje csupa víz lesz, mert annyira megizzad a nagy "munkában"

Fiús anyukák lehet, hogy már volt téma csak lemaradtam. Húzkodjátok a fiúk fütykösét, vagy sem? Mindenki mást mond, mi egy picit igen, ameddig magától lejön.
De majd megkérdezem jövő héten a védőnőt is.

Kép
bdori
 
 


ja igen, Barba, én is imádom ezeket a "tudatos" mozdulatokat. :D múltkor séta közben így poénból leütöttem a simlit Peti satyiján, azt az arcot látni kellett volna, ahogy nézett, ilyen "mit csinálsz, megüsselek?" még talán mordult is hozzá... :lol:

Dóri, mi nem húzkodunk semmit... :oops:

hibernia
 
 
 


Ja és boldog 3. hónapot Matyinak. :)

hibernia
 
 
 


Épp most töltöm a képeket. Rengeteg új van... Meg az előbb tartottam Samunak egy sk (saját kezű...) ringató foglalkozást. Hát éneklésemre két halvány, lenéző mosoly hagyta el a száját, aztán nekiállt a hasamtól elrugaszkodni. (Pelenkázón feküdt.) Mire nem jó egy ruganyós kismamapoci!!! :lol: A vicces az, hogy az énekben épp az volt, hogy ugorjunk egyet! :) Majd megpróbálom feltölteni a videót. Olyan, mintha tök okos lenne, és értette volna a szöveget. Persze én tudom, hogy nem. :D :roll:

Én imádom a babakocsinkat. Nagyon könnyű, könnyen irányítható, fél kézzel is egyszerű vele közlekedni. Már többször mentem Samu, Zafír kombóval sétálni. Fél kéz kocsi, másik kéz póráz. Hozzáteszem, Zafír nem egyszerű eset. Egyéves, de még mindig nagyon kajla. Amúgy a kert miatt ritkán sétálunk. Nagyon kényelmes, hogy itt van nekünk.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Privátba küldtem neked. A kezdőlapon szerintem írja, hogy van egy privát üzeneted.

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Zsu:nekem is folyton elszáll a hsz-em.Van hogy nincs kedvem elölről kezdeni.
Elvielg apa is jönne,de kocsival Pestre tuti nem megyek :D Tényleg bkv lesz,csak hogy babakocsival vagy kendőben?Nem tudom a metrópotló buszra fel-e férnénk vele :? Kendőbe meg jól össze fogunk izzadni...Ehhh...nem egyszerű....

Babakocsi:én nem csipem,mert marha nagy,viszont gyanítom hogy télen naggggyon naggggyon jól ki fogjuk tudni használni.Majd az új évben tegyétek fel megint ezt a kérdést :lol:

Bdori:én is húzgálom,úgy mint te..Csak ameddig szépen jön,nem feszegetem.Nekünk kicsit le volt tapadva és a doki javasolta,nehogy később fel kelljen neki "tépni" :? Most már szépen lejön neki,legalábbis úgy látom...

Hibernia:mi régebben úgy 2 órát/nap.Mióta naggyon jó idő van,nem nagyon merem vinni,inkább kinyitom az ablakot,és az erkélyen lebzselünk.Félek hogy megég a drágaságom,olyan kis hóka szegény :lol:

Csuklás:hát nekem pár pociban is sokat csuklott.Napi 2 volt a minimum.Idekint dettó.De a pociban hamarabb abbamaradt neki.Most a rekordja az 25 perc.Hiába itattam semmi.Egyszer jöttünk le lépcsőn babakocsival és döcentünk egy nagyot..Na akkor jól megijjedt és abbamaradt :D :lol:

Barba:nyuugiiii...hozzánk is úgy szokott beállítani.Múltkor délben jött,én meg még pizsiben voltam...meg kócosan....karikás szemekkel...szép látvány lehettem.Ráadásul még az ágy se volt bevetve :lol: Nem szólt semmit,csak az én fejem égett :D

Hibernia:igen...általában ilyen maszatos :D Fél óra míg letakarítom.Kedvencem az volt amikor a kezével megtörölte a száját aztán a hajához kapott...Na azt kész élmény volt kisikálni a fejéből :lol: De olyan édes.És vigyorgott kaja közben és közben jött ki a kaja a száján :D Azt hittem megzabálom :D
Egyébként az a dumálás a várandós tiniknek szólt :D épp az ment a tévében és akkor kezdett el magyarázni :D Olyan édes volt,azért lett felvéve :D És az a fej amit vág közben :lol: Nagyon "megaszondta" a magáét az ikres anyukának (pont az a rész ment amikor el akart menni bulizni a volt pasijval,ha esetleg valaki nézi,és tudja miről beszélek).

Bdori:nagyon aranyos baba Matyi :)

Megyek is...van még pár dolgom :?

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Én olajjal bekenegetem néha, hogy ne tapadjon le, bár nem tudom, kell-e. Unokatesóm mondta, hogy az ő fiának ennyi idősen nem lehetett ennyire... Szegény fiúk, ha tudnánk, hogy kibeszéljük a titkos dolgaikat...! :lol:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Dóri, nézd meg megint! Újra megpróbáltam. Valószínűleg az előbb elbénáztam valamit. :oops:

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Jajj Balu de csöpp volt..és mekkora lába volt :lol:
És szegény..nem lehetett egyszerű azt a sok izét tűrni..de már akor mikor türelmes, nyugis volt :)

Kép
Kép
zsu84
Üröm
 
 


Zsu:igen,el se hiszem hogy ilyen picike volt.Az a pleus ami rajta van az az 1-es pelenka..Szted?Még így is a mellkasáig ért :D Csöpplánynak Csöpp babája :oops: :D Na de szépen megnőtt,bár még most is max 2-3 hósnak nézik.

KépKép
Kép
csöpplány
 
 


Hello!!!

Köszi lányok a kedves szavakat.
Szombaton lesz a temetés,de én nem tudok menni,mert azért Bubuval nem lenne egyszerű...Apa se tud szabadnapot kérni...Rohadt vendéglátás.
Jövő héten megyünk a mami házába pakolni.Oda viszont musz lesz magammal vinnem Bubut.

Nagyjából visszaolvastam,de az agyam most nem igen fog,sorry. :oops:

Csöpplány,próbáltam képet csinálni a fogakról,de lehetetlen küldetés..folyton belemozog a Drágám.De szenvedünk rendesen.Ma pl hajnalba is kelt fél 5kor,holott már jó ideje 6-7 körül szokott.

Dóri,üdv,és gratula a hófordulóhoz!!!Matyi nagyon édes!!!

Egy nap kb 3szor pótlunk.Ez van.

Ha tudok este jövök bővebben.

Kép

KépKép
mayday
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?