Új privát üzeneted érkezett!

Törpi: hu én is hagynám Öket pihizni de kiabálnak h kiszállás :? :lol: meg hamiiiiiiiiiiiiiiiiika = tápi meg h megnézzük/felkeltjük Apát :? :lol: ja és kijönnek a nappaliba tök sötét van de már simán felkapcsolják egyedül a villanyt, a kanapérol pont elérik :lol:
szoval parázok is rendesen h mi lesz a külön ágyikoval meg a nagy szabadsággal de musz egyszer elkezdeni...
hu mi ha bejövünk akkor szinte azonnal kell enni nálam esélytelen lenne akkor kitalálni vmit :oops: :lol:
Timi, Zsófi: jaj de jo kis "sztorik" :lol: meg ezek a szülinapi dolgok is :lol:
korán alvás korán ebéd eddig bejött a hömérö is már 12 fokot mutat jo lenne kijutni ha felkeltek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nálunk meg esküvö utáni babák lettek :oops: :lol: nászuton már pociban voltak :oops: :lol: (bár akkor még csak sejtettük :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


elsö uh ugye mondták h terhes vagyok menjünk vissza majd pár hét mulva amikor visszamentünk néma csönd vagy 5 percig én már majdnem bögtem h akkor biztos nincs is baba erre közli az uhos h hááát bizony 2en vannak én meg mondtam h ja csak ez a "baj" hálistennek :lol: :lol:
nekem Anyum kiskoromban mindig mondta h szerinte ikreim lesznek mert a nagymamámék ikrek voltak 2 petéjüek, aztán én el is felejtettem ezt, persze mikor kiderült egyböl eszembe jutott :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Babus, én sem szoktam ennyire eltolni a kajakészítést, de egyszerűen nem volt ötletem, csak húztam az időt :oops: Végül találtam a hűtőben csirkeszárnyat, amit csak Emma evett, így Mírának kénytelen voltam gyors, tésztás levest csinálni. Aztán kaptak pudingot, ami én csináltam még hétvégén, falták, most meg alszanak. Persze megint megcsúszva :x Nem lesz itt korai kelés. :?
Reggel mi is kivesszük őket a kiságyból, befekszenek mellém, apa felhozza a kakaójukat, bekapcsolja nekik a minimaxot, aztán egy ideig nézegetik, játszanak a szobánkban lévő játékokkal (direkt emiatt bekészítve)...Nekem is csak így mehet még a pihi. Múlt héten, hogy beteg voltam, mikor lejöttünk a nappaliba betakartam a lábukat, eléjük feküdtem én, és tovább hagytak még egy 20 percet. Nálunk a tévézés kora reggel van, aztán ha lejár a dvd, akkor hagyom menni a főcímzenét (ahogy mondtad Te is :wink: ) és onnantól lehet velük játszani. Na meg ilyen jó időben kimenni. Ezért is várom én is már a tavaszt.

Timi, Zsófi, szép kis történetek ezek!

Zsófi, hiába mond a doki és apa bármit, le sem tagadhatja a két kis majmocskád, hogy G az apjuk :lol: Már én is gyúrok a mellényre a lányoknak egy ikres anyukától itt helyben :oops:

Timi, én csak annyira emlékszem notesz nélkül, hogy szeptember 11-én lettek beültetve, és hogy elkéstünk a Kaáliból :oops: mert elaludtunk (mennyire izgulhattunk), és az utánam beosztott csajt kellett ugrasztani, hogy jöjjön korábban. Egy dolog, amiért nem lett lelkiismeretfurdalásom, hogy legközelebbi kontrollon kiderült, hogy nekik is sikerült :D
Bölcsi, most januártól új szabályzások vannak, sajnos ennyire mélyen belemásznak az ember zsebébe, mert annyira nincs férőhely. A mi esetünkben el fognak tanácsolni szerintem a Családi Napközibe, ami ugye fizetős, ha jól tudom 40e/hó/gyerek. Míg egy támogatás nélküli hely a bölcsiben 7e. És nem hinném, hogy ez helyi dolog....

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus: :lol: Ügyesen összehoztátok őket, ahogy kell! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, akkor az uh-us jobban megijedt, mint Te :lol: És apa mit mondott? Vagy ő is számított rá? Ismerte ő is a családi hátteret?

Nekem uncsitesóim lettek ikrek. Belőlem meg jobb is, hogy csak egy lett.
Nekem világ életemben ikrek voltak a barátnőim minden iskolámban. Szerintem én ezt bevonzottam. Még ha lombikkal is. A furi az, hogy annyira azt éreztem a 18. hétig, hogy fiúk, hogy amikor az uh-s közölte, hogy két lány, napokig nem tértem magamhoz, és még csak nem is tudtam valahogy felhőtlenül örülni. Attól függetlenül, hogy mindig szöszke pipikre vágytam, ez valahogy akkora csalódás volt magamban, a téves megérzésemben, hogy elrontotta az első pár nap örömét. De aztán utána.... :lol: :lol: :lol: meg azóta!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Emmám elromlott. Mindenért hisztizik, semmi nem jó neki, és még csak meg sem lehet győzni, azonnal csapkodásban, ordításban tör ki. Ez a kétéves dackorszak kezdete lehet? Ehhez képest Míra már egy kezelhető báránnyá szelidült. Nem tudom, mi a jobb, ha egyszerre vagy ha egymás után jön a "baj". Iszonyú érzés az én angyali lányomat ilyennek látni, és a legrosszabb, hogy a hozzám való viszonya is romlott ezzel együtt. Úgy hiányzik az én bujkálós, anyás kislányom :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: hát ez a bölcsi tényleg hihetetlen :shock: :shock: :shock:
és sajnos a 40 per gyerek "nem is sok" itt 50-70 per gyerek...ha visszamennék dolgozni nem lenne elég a fizetésem a 2 gyerekre...
na ügyi vagy volt ebéd :wink: :lol:
mi szobánkban csak pakolnak pihizni kb 1 percet lehet csak Velük :? :lol: pedig moondják h lefekszünk pihizünk csicsikázunk de ez csak minimál ideig érdekes :?
kora reggel tápizás közben nálunk is megy vmi dvd :oops: :lol:
Timi: jaaaa :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: emlékszem, mikor nálunk kiderültek a lányok, pont így éreztem és még írtad is, hogy nálad is ugyanígy volt. Én is annyira fiúkra számítottam, hogy egy ideig nem tudtam igazán örülni a lányoknak.

Mindjárt megüt a guta! Kevesebb gyedet kaptam, mint amennyi az ikergyes. Oké, hogy eddíg sem abból éltünk, mert 67-ből nehéz lett volna, de az 54 most nagy érvágás. :twisted: :( :( :( Komolyan már sírni sincs kedvem! :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: ne izgulj, nálunk ezek már naprol napra változnak :lol: és nálunk még erösen nem mindegy h h keltek meg h éppen front van-e vagy sem :?
persze meglepödött Apa is, tudta h nagymamámék ikrek voltak, de valahogy elfelejtödött a dolog és tényleg nagy meglepi volt :lol: mondjuk mi 2 gyereket "terveztünk" mindenképpen, nekünk sajnos nincs tesonk nagy bánatomra gyerekeinknek igy nem lesz soha unokatesoja ezért is különösen örülök h ikrek lettek :oops: :lol: (nem jo egykének lenni :( sztem)
juj én meg lányokat akartam valahogy nem tudtam elképzelni magam fius anyukának :oops: persze az elsö uhon azt mondták egyik fiu aztán következötöl meg már mindig 2 lány felállás volt, minden alkalommal rá is kérdeztem ez volt a második kérdésem az elsö h ugye mind2 babánál van szivhang :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, szerintem Nálad is az van, mint nálam; adójóváírás miatt nyilatkozni kell a munkahelyednek, és akkor a régi összeget kapod. Miért kapnál Te már gyedet? Az csak két éves kortól lesz, nem?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: huuuu :evil: :evil: de h lett kevesebb??? :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


2 éves kortol GYES addig GYED

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babsu, bocs, mi változik napról napra? :oops:
Én se tudtam magamat fiúsnak elképzelni, de azt éreztem. De most már nagyon örülök :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


az adós dolgokat passzolom foggalmam sincs :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én még most sem tudom, mit hogyan hívnak, csak azt, hogy 2 éves kortól változik, tehát Timinek emiatt nem csökkenhetett.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


hát a viselkedésük, konfliktuskezelésük...minden :lol: de tény h vannak idöszakok :wink: (amiket tul kell élni ugye :oops: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi!
Mindenképpen menj be a munkahelyedre, nem vagy elkésve, még most is nyilatkozhatsz. Bár úgy illett volna, hogy a munkahely megkeres, hogy nyilatkozz. Mármint az adójóváírásról. Ha kéred, akkor több pénzed lesz, amit eddig nem kaptál meg, azt pedig adóbevalláskor vissza tudod igényelni. Párod ki tudja használni tekljesen a gyerekek után járó adókedvezményt?
vovanda
 
 


Vanda: nagyon jo a naplo :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vanda: személyesen mentem be a nyomtatványért (majdhogynem könyörögnöm kellett érte) és adtam le az adójóváírásról a főnökömnek, aki állítólag továbbította a humánra.....most hívott vissza, hogy későn ért be és majd a jövő hónapban megkapom visszamenőleg. Hurrá! :twisted: Párom ki tudja a családit használni teljesen szerencsére.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: :? de legalább kiderült a turpisság :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Vanda: jó a napló, kicsit jobb lett a kedvem, legalább nálatok megy aminek menni kell! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda, érdekes ez, most hogy belegondolok, tavaly is későn adtam le, így én is visszamenőleg, egy hónappal később kaptam meg. Na de májusban ismét kaptam egy kb. ugyanakkora összeget az apeh-tól. Jaj, most már teljesen megkeveredtem, utána kéne nézni a dolgoknak.
Bölcsinapló isteni, Jászai díjas művésznődet csókoltatom :lol: :lol: Szerencsés vagy, hogy ennyire jól érzik magukat, csak reménykedni tudok jövőre hasonlókban én is. Tesztút márciusban :lol: Teljesen ésszerű.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Éjjel megint esemény volt. Bálint láza felment. Kapott Panadolt, mert még nem volt magas, de érezhetően melegedett. Fura mert egész nap tök jól volt. Aztán gyógyszer után nem sokkal - ami egyébként most panadol volt- akkorát hányt. Majd mégegyszer egy keveset, mert megitattam teával, hogy ne legyen teljesen üres a gyomra. Gergő mintha nem köhögne már annyira. Reggel adtam neki ventolint, és este is fogok. Tegnap is adtam éjjelre, és jól aludt, míg tegnap előtt este végig köhögte az éjszakát!
Lányok holnaptól oviznak!

Nálunk nagyon vacak idő van. Kicsit kisütött a nap, de akkor épp aludt Johanna.

TIMI: Sajnálom a főnök bénáskodását!!!

Kata
labkat
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok. Én is tökre örülök, hogy jól gondoltam, kell ez már nekik...
Vicces módon én lettem beteg a gyerekeim helyett, tegnap egész nap feküdtem.
vovanda
 
 


Vanda, hát úgy tűnik, ez törvényszerű. Valakinek betegnek KELL lennie, ha elkezdődik a bölcsi :wink: Jobbulást Neked!

Kata, sajnálom Bálintot nagyon, ez a hányásos dolog szörnyű szokott lenni. Én már meg sem kínálom Mírát egy-egy hányásos menet után, mert sosem kérte, ha próbálkoztam. Bár persze az más, ha a gyerek közben lázas is. Nagyon rátok jár a rúd, jobbulást az apróságnak!!! :(

Nyuszi, Babus, talán múlt héten, vagy azelőtt volt szó valami zsidó tojásról. Leírná valamelyikőtök a receptet? Ma próbálkoztam tojáskrémmel, de felé se szagolt Emma, Míra meg megnyalta és nem kérte :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jajj lányok láttátok a FÓKUSZT? 2 éves ikerlányok egyike halt meg Influenza B vírusban. Jajj olyan szörnyű :cry: :cry: :cry: Először csak 38,7 volt a hője, ennél nem is hívnám az ügyeletet. Aztán jobban volt másnap, majd este hányni kezdett, felakadt a szeme, és végül bevitték a kórházba mentővel, majd ott egy nap múlva vagy hogy halt meg a kis Hanna :( Azt hiszem egypetéjűek voltak a képeket elnézve. Szörnyű!!!
Bár néztem az oltási könyvet, és ott van valami védőoltás H. Influenza B ellen. Talán nem volt beoltva az a kislány vagy több B Influenza van??? CSak mert ezek után minden lázas állapotnál vinnem kéne a gyereket orvoshoz.
VANDA a te véleményed is érdekel, hogy te mikor viszed őket dokihoz???

Most hála Istennek jól vannak a srácok, remélem így marad most már!

Kata
labkat
 
 


Kata!
Sima láz-takony-köhögés kombónál csak akkor szólok doki néninek, ha nagyon magas a láz, és nem tudjuk lehúzni több órán keresztül. Hányás nekem nagy parám, olyankor rögtön telefon, ha még Daedalonetta kúp után sem szűnik, akkor doki néni. A felakadt szem nálam azt hiszem, azonnal a mentő kategória, vagy rohanás a kórházba. Mondjuk nekem szerencsém van, általában kijön hozzánk, mondván, hogy ne én menjek 2-3 gyerekkel. Meg olyan is volt, hhogy vasárnap este 8kor jött ki Rékát megszúrni, mert nem ment le a láza.
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Tegnap mi is egész délelött játszóztunk,délután meg főztem,közte meg aludtam a gyerekekkel,így nem istudtam jönni.

Megint 2x kel Noémi éjjel,és minden alkalommal eszik :roll: Viszont most legalább hízott is.

Lkata,nagyon sajnálom a betegséget :evil: Kérdezted már a dokid,hogy a lányok miatt betegek ennyiszer a fiúk?Hányás,nálunk csak Noémi hányt kétszer,mindkétszer nurofentől.Én is akkor hívok dokit,ha nagyon magas a láz,és nem megy le.Most januárban mikor betaknyosodtak,meg köhögtek,nem is hívtam ki,adtam a stodált,fenistil cseppet,meg mindennap esznek sok mandarint-narancsot,apa meg csavar ki nekik naponta-vagy kétnaponta graifruitot egy naranccsal,és azt isszák meg.

Szívszorító volt a fókusz tegnap,már csak a végét láttam,mert fürdettünk,de rettenetes lehet :cry: :cry: :cry:

Törpi,főtt tojás apróra vágva,Babus vajat rak hozzá,anyukám májkrémet szokott,Babus vöröshagymát,mi lilahagymát rakunk hozzá,meg mustárt,meg kicsi só.Azt hiszem ennyi :roll:

Vanda,jobbulást!
Vendég
 


Jó reggelt!
Kata: jaj Nekem Apa mondta h látta és ö is teljesen kiakadt :cry: :cry: borzaszto :(
Törpi:
tojáskrém azaz zsidotojás
ha mi is eszünk belöle akkor 7-8 tojás, megfözöm, tojásvágoval feldarabolom utána még villával összenyomkodom jön hozzá
vaj (ezt picit berakom a mikroba h könyebb legyen belekutyulni :lol: ), mustár, pici so, pici vöröshagymát belereszelek ezek ugye izlés szerint, hütöbe picit berakom de azonnal is lehet enni, nálunk nagy kedvenc
ha tulszaladt a mustár és nagyon erös az ize lehet még vajat rakni hozzá
aszem ennyi, Nyulasz aszem lilahagymával ismeri :wink: ugy még nem probáltam
Vanda: jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

A tegnapi adás meghozta a hatását. Gergő éjjel forgolódott, majd hajnalban hányt egyet, inkább slejm jött ki. Kihívtam az ügyeletet, mert fel fel sírt, bágyadt, és verejtékezett. Mielőtt kijött a doki szopizott és aztán ki is hányt megint egy jókora adag slejmet. Egyébként én is csak levihetetlen láznál hívnék orvost, vagy ha elkezd komolyan hányni, nem csak eseti jelleggel. Most alszik kanguban Gergő. Furi, mert Bálint meg teljesen jól van, és Gergőnek végülis a köhögésen kívül más tünete nem volt péntek óta (akkor hányt egyszer).
Ma még a gyerekorvosnak is megmutatom azért őket. Ügyeletes doki szerint Gergő kilégzéskor sípol, így majd hörgőket tágítok, és remélem az szépen helyre is hozza.

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: hu májkrémmel még nem is hallottam vagy csak nem emlékszem mikor meondtad :oops: :lol:
mi délután játszoztunk nem volt senki Csajok élvezték h csak az övék a csuszda :oops: :lol: meg a hinta meg a libikoka :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: millio gyogypuszi Gergönek!!! köhögéstöl nekünk is volt hányás többször föleg tápi után :( bizti szegénykémet a sok slejm bántja :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,ja,nekem is most jutott eszembe a májkrém,akkor még gondolkoztam is,hogy miért nem olyan,mint szokott lenni,szóval nálunk a májkrém van többségben,és a tojás kevesebb,asszem azt a rúd formájú aranymájast vette anyu mindig,abból kettőt raktunk bele.Próbáld ki egyszer úgy is,de akkor vajat ne tegyél bele.

Mi is hármasban voltunk csak a játszón kb 3/4 órát,aztán jött egy nagyobb lányka papával,majd két gyerek az utcánkból,egyik a kis barátunk,aztán egyszercsak megrohanta a játszót egy ovis csoport,na akkor összekaptam enyémeket,hogy indulunk haza,nem szeretem az ovis csoportokat,mint a vadállatok,akik kiszabadulnak a ketrecből,így meg már nehéz kétfelé lesnem.Igaz már 11.20 volt,max 10 percet maradtunk volna még.

Lkata,jobbulást,jól tetted,hogy kihívtad az ügyeletet!
Vendég
 


Jó reggelt!

Apa ma itthon van és hagyott aludni! Nem mintha ettől kipihentem volna magam.

Kata: jobbulást Gergőnek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,éljen az alvás :D

Néhány kép a játszóról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Nyulasz: tényleg nagyon jók! :wink:

Én is lövök némi képanyagot!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi, milyen tuti játszótérre jártok Ti! Most sem hiába rakok én sárga fejet ide :wink: És milyen ügyesek már! Emlékszem, mikor még azon aggódtál, hogy hogyan vegyed ki őket a kocsiból..., hogyan vigyázz egyszerre kettőre. Most meg már önállóan, ügyesen mászkálnak mindenre fel.

Timi, ilyen csinosan odakinn? Hát nem ezeken a rucikon aztán tényleg jól mutathat a dagonya :lol: El vagyok továbbra is ragadtatva a lányaidtól. És Rád meg azért irigy, mert Alexának már most nagyobb és több haja van, mint Mírának :? :lol:
Jó kis bringák! De azokra hova kerülhet a gyerekülés?

Kata, nagyon sajnálom Gergőt, sok gyógypuszit küldünk neki, na meg Bálintnak is, remélem ő már nem esik vissza. Rémes éjszakák eredménye igencsak lehet nappali rossz hangulat, talán most már felfele ágban leszel Te is, meg gyerkőcök is.
Én is borsóztam tegnap, ki is voltam rendesen a TV-t nézve. Egy nyugtat meg, nálunk eddig az ismeretségi körben csak jókat hallottam az ügyeletünkről, soha nem akadékoskodtak, mentek azonnal. És Te is jól tetted, hogy hívtad őket éjjel. A gyerek egészsége a legfontosabb, a Te lelkiismereted és nyugalmad nem különben, az ügyeletnek meg ez a dolga és kész!

Babus, akkor lányok kiélvezték a helyzetet, hogy volt egy saját játszóterük :lol: Na majd az új csúszdának, mászókának hogy fognak örülni tavasszal a kertben!

Nyuszi, Babus, receptet köszi, én is ezt csináltam nekik csak hagyma nélkül. Nem ették :evil: Míra ma a zöldséges rizst sem, meg alapvetően szinte semmi nem csúszik neki, csak ha olyan kedve van :? Nem is tudom, mit lehet az ilyen gyerekkel csinálni. Igazából nem foglalkozom az esetek többségében vele, mert hiába lenne minden vita, veszekedés, és dühöngés, de azért néha elfog a pánik, hogy honnan fog ez a gyerek plusz kilókat magára szedni így :? Utoljára asszem 3 hete volt mérve. Megvárom az egy hónapot, aztán újra mérlegre állítom. Bár ezzel nem tudom, mit is akarok magamnak bizonyítani :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


No, hát akkor ebéd után vacsorát sem ettek a lányok :? De! Míra egyértelműen jelezte, ugyanis kiszállt, ill. leszállt a székéből. Mit sem zavarta a tálca előtte, valamint a 90cm-es magasság.
Ma délután már a nem használatos kiságyból is kimásztak. Most még megvárom, mit tesznek a szobájukban lévővel, aztán lehet, hogy kikerül az a két rács, hogy szabadon tudjanak közlekedni és ne kényszerüljenek a mászásra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: a nadrág vízálló, bent csak letörlöm vizes szivaccsal, a kabátok meg játszósak, mosógép még bírja. :lol: Azok a bringák kukába valók, Krisztiánnak hozták fel, hogy valamit dobjon össze belőlük, kb. 5 roncsból egyet sikerült is összeraknia. Viszont Alexa tuti fiúnak készült, mert imád szerelni, a bringákkal is tök sokáig elmolyol, ma a védőnőnél meg egy csavarkulccsal játszott. :shock: Ő nem az a babázós típus, azt hiszem.

Ma lemérettem a lányokat, Hanga 9110 g, 76 cm, Alexa 8630g, 75 cm. 3 hónap alatt 3 cm és 250 g.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok
Apa szólt, hogy hiányoltatok, :wink: szóval ő képben van én meg csak nagyjából próbálom behozni a lemaradást, de mostanában ruhákat hajtottam a lányoknak teszveszen meg ebayen, és minden erőmet elvitte
Kata: jobbulást fiúknak majd csak kilábaltok ebből

Én még tv-zésnél akadtam el, és nálunk is egész nap megy a tv, minimax, vagy boomerang,
meg gyésm és arra ők hozzák oda a távirányítót és követelik naponta többször képesek végignézni a mondókákat annyira szeretik,
de én is megbolondulnék ha nem zörögne valami

Hű én ilyen fokusz féle műsorokat nem nézek, de most ugy tűnik jobb is mert nem jó ilyeneket hallani, annyira borzasztó

Törpi bölcsöde nagyon durva, én sem számítok semmi jóra, főleg hogy csak ideiglenesen vagyunk ide bejelentkezve, és ugye nálunk is mindkettőnk fizetése hivatalos

Asszem már csak az én lusta lányaim nem járnak :cry:
én is sárgulok az irigységtől
Réka ugyan már álldogál, meg tesz néhány lépést max 8-10, felemelt kezekkel, mintha fegyverrel kergetnék, Laura meg térden jár, és közben ropog a térde, amit igen nehezen viselek el
már szeretném hogy inkább két lábon bóklásszanak


Bejött a tápszerváltás is, a dm-es tápot ugy isszák mint semmit azelőtt, de Laurának nagyon csúnya lett a bőre, sok kis száraz piros folt, és szerintem azóta kezdődött
eddig is gyanús volt, hogy a tejtermékek nem jönnek be neki de asszem már nem tudok mit csinálni, mert a régi tápot HA-st meg már nem eszi meg
Valakinek van ilyen tapasztalata? mivel kenegessem? Elocom elmulasztaná szerintem, de azt nem akarom használni ha nem muszály

Móni
KépKép
reunion
 
 


Alexának nagyon édesen kunkorodik a haja :D

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Móni: tényleg régen voltál! Az én lányaim is magasba emelt kézzel kezdték, most meg ketten 100 felé rohannak.
Alexa bongyor fürtjeit tőlem kapta, ugyanis a terhességig nekem göndör hajam volt, aztán a terhességgel kisímult és azóta sem göndörödött vissza nagy bánatomra (pedig annyira utáltam régebben, folyton kivasaltam)

Tegnap az érdi TopShopban babakocsi nélkül voltunk, mondván majd fogjuk a kezüket. Aha, meg ahogy én azt elképzeltem! Nem tűrik a kézenfogást, főleg Hanga, inkább eljátssza a rongybabát és fetreng a földön. Alexa meg hozta a szokásos formáját, a bár üvegfalánál ülő pár pasi tagját egy szempillantás alatt levette a lábáról (megjegyzem jó ízlése van a lánynak), aki máris boldogan játszott vele, a hölgy meg mosolygott és nagyon zavarban volt. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: hát az biztos, hogy nem unjátok meg egymást! :wink: Hétvégére jó kikapcsolódást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!


Timi,édesek a lányok,tök jó,hogy ilyen egyforma méretűek,legalább ikreknek néznek ki :lol:
Csak nem impidimpi nacitok van?
Az utolsó képnél kerestem a kommentedet Alexára,hogy ki az a kislány,unokatesó,vagy ki,ha Törpi nem írja,hoy milyen szép Alexa haja,akkor én magamtól rá nem jövök,hogy ő az :lol:
Szép méretek,mi kb havi 1 centit növünk :lol:

Noémi sem mindig engedi fogni a kezét,Bazsi viszont nagyon imád úgy sétálni.Ilyenkor szoktuk mondani,hogy akkor egymás kezét fogjátok,mert így Noémi is engedi a másikat megfognom.

Törpi,bizony nagyon megy a játszózás,kezdenek önállóak lenni.
Na,kiváncsi vagyok mi lesz a kisággyal,mit szólnak a rács kivételéhez.Sajnálom,hogy nem eszik Míra,azért mérd meg,hátha megnyugszol :wink:
Én gondoltam adok este tejpépet Noéminek,hátha átalussza az éjszakát,na ja,2x kelt :evil: éjfél elött és 4 elött.

mindjárt folytatom...
Vendég
 


Nyulasz: bizony, Alexának ilyen kis göndör fürtjei vannak, a haja is nő most szépen. Gyatya impidimpi, nagy nehezen sikerült kettőt összevadásznom utolsó darab akcióban és imádom!
Noémi hihetetlen! Hogy miért éjjel jön rá az ehetnék?! Lehet nappal nem ér rá enni, éjjel a nyugiban meg pótol.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,jó szabadságolást!Esküszöm,te csinálod jól!Csajokkal mész,vagy G-vel,és a gyerekek nagyszülőznek?
Tényleg nem unjátok meg egymást :shock:

Móni,nekünk is vannak néha Noémin ilyen piros száraz foltok a karján 1-2 max,én olyankor két este elocommal bekenem,aztán hónapokig nincs rajta.

Esetleg csináltassatok tesztet tejérzékenységre,de nem biztos,hogy azzal van a gond,akkor azért a hasa is menne. :roll:
Dm-es táp enyémeknek is ízlett,csak nekem nagyon habzott.De tejpépből csak dm-est esznek meg.
Vendég
 


Timi,mienk is impidimpi,és jövőre is csak ezt veszek,már a családban ketten is hordják,annyira tetszett nekik a mienk. :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?