Új privát üzeneted érkezett!

Csajok...hát ez Isteni volt....annyira fájt az elején,mikor masszírozott a csaj, hogy azt hittem belehalok.Azt mondta rengeteg a csomóm,ami a sok stressztől van....És minden héten el kell mennem hozzá 1x.Húúúú, halljátok most olyan,mintha szárnyalnék.Szuper érzés.A terheseknek is van egy spéci masszázsa, és azt kaptam.Nagyon jó. :oops:

Atit elvittem az oviba. Annyira hiányzik... :cry: olyan csend van. :cry: Képzeljétek,egy anyuka tiszta köhögősen és taknyosan hozta agyereket.Mondom neki, te mit csinálsz?Néz,bámul s hallgat...Mondom ez a gyerek beteg vidd haza.Nem szólt semmit és belöki az ajtón.Széép, mondom,gyönyörű, az egészséges gyereket meg megfertőzi a te beteg gyereked, boldog vagy ilyenkor?Semmi, mintha nem is neki beszélnék.Az óvónőnek meg mondtam, hogy azért figyeljen oda és a beteg gyerek társaságától mentesítse a fiamat.Felháborító!!!! :evil:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Újra itt vagyok. Túlestem az amnión, november 7 -én lesz meg az eredménye.
Látom sok minden történt veletek, megyek és visszaolvasok.
Dincus!
Olyan jó a 4D Uh -d, hogy lehet én is őket választom.
Ők azok?
http://4dultrahang.com/?gclid=CK-r5sP75 ... zAodMFoVXQ
Bea

KépKép

KépKép

KépKép
bea720818
Budapest
 
 


Bea, nem ők azok, de engem is majdnem megtévesztettek, akiket belinkeltél :D
Itt az igazi:
http://www.4dultrahang.hu/
Bátran válasszátok őket, nagyon ügyes a szonográfus, és tuti, hogy meg tudnak nyugtatni, a 11.000-es genetikai csomagot választottuk. November 7. nagyon soká van még, menjetek el, és fogjátok látni, hogy szép és egészséges. :D
Timci! örülök, hogy ilyen jó élményben volt részed! :D Nekünk azt mondták az évnyitón, hogy sima megfázással lehet vinni, a láz, a hányás, hasmenés kizáró okok. Nem tudom pontosan milyen állapotban volt az a gyerek, persze ha zöld trutyi lóg méterekben az orrából, akkor naná hogy ne hozza. Ez a szülő felelőssége, hogyha úgy látja, veszélyes a többi gyerekre, ne vigye. Ha Emmának egy picit folyik az orra, én még viszem, mert mindenki másnál is ez van átmeneti időszakokban... ez a szülő mondjuk a tetejében még állati bunkó is volt...

Képzeljétek, Emmus hányt az éjszaka, és ami rosszabb, nem ébredt fel rá, reggel vettem észre, hogy ott van mellette a nagy folt, bele is fulladhatott volna, de ilyenekre inkább nem is gondolok. Nem tudom mi lehetett, tegnap is tök lájtos kaja volt. Nem emlékszik rá, mi történt, biztos nagyon fáradt volt még a lagzitól, és mélyen aludt. :( Azóta kutya baja nem volt, evett kekszet, jó a közérzete is, remélem ennyi volt, bármi is volt.

dincuska
 
 
 
 
 
 

 
 

dincus- biztosan túl sokat evett és jól esett neki...ki tudja.A lényeg, hogy jól van a kis drága.Hát az, egy bunkó tuskó!!! Örülök, hogy tetszik a Zsejke név...nem tudom, hogy fogjuk becézni...:shock: :lol:

Lefotóztam a félkész szobát.Gyönyörködjetek benne...hehe,csak vicceltem.És hoztam friss pocakfotót is, hogy teljen az oldal.Hozzatok ti is csajok!!!Olyan élvezettel nézem őket.
:wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

És itt Atticy van a pocakban 21 hetesen, ami azt jelenti, hogy 1 héttel később,mint Zsejke most..és mint látjátok,Ő sokkal kisebb volt, mint most Zsejke.


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Szerintem is csak ennyi lehetett, csak így nem megy se néptáncolni, se balettra, nem baj, az lesz szerdán is.
Nagyon szép a pocód, szerintem Atival se volt sokkal kisebb, nekem az is nagynak tűnik! :D
A szoba nagyon ígéretes, nem tudom én mikor kezdek hozzá, már várom a csinosítgatást. :D

Képzeljétek, már megint elfelejtettem a védőnőt, múlt csütörtökön kellett volna menni, és nem először csinálok ilyet...hogy lehetek ilyen feledékeny? :roll: :oops:

Én is felteszem a képet, bár face-en -illetve a blogon- szinte mind láthattátok, talán csak Jucus nem az ismerősöm egyedül (ezen változtatnunk kéne). :)

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus- mindig hogy örülünk ennek a pocaknak nem? :lol:
Itt is azt kell, hogy írjam: CUKIIIIIIII!!!!Jó nagy és hegyes a pocak...csak így tovább. :wink:
Ami késik, nem múlik, majd ráérsz pakolászni csinosítgatni, én csak már nem bírtam kerülgetni a sok kartondobozt,azért csináltam.Még akad, de azt majd csak Februárban tényleg... :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: tök jó, hogy összeszerelted a kiságyat és a pelenkázót :) én is szívesen szerelgetném, már alig várom a decembert, hogy megvegyük. A Zsejke nagyon szép név amúgy, nagyon tetszik. A masszázs miatt irigyellek kicsit, úgy mennék én is. Majd ha elmúlnak a görcsök el is megyek kismama masszázsra. Ati beleegyezett, bár kicsit utazni kell érte. A beteg gyerekről egyezik a véleményünk, van ahol ha látják, hogy beteg szól az ovónő a szülőnek, hogy vigye haza a gyereket. A babaszoba nagyon szép, tuti tetszeni fog a picinek is!!! Szép a pocid!!!!

Bazsa: akkor nagy sürgés-forgás volt hétvégén.csoda, hogy bírtad. a dudort nem tudom, hogy korai-e. Nem volt olyan nagy dudor, de én láttam, ahogy megremeg a pocak:) Tegnap este pedig a lábát nyújtogatta szerintem, de csak olyan óvatosan lehetett érezni.

emi: eddig mindenki lány, ti is lányt akartok. remélem ezek után nálam fiú lesz:) legalább egy legyen itt a topikon. a kirándulás bizti szép volt és kellemes. Én is mennék, csak egyedül nem szeretek.

Dincuska: nekem se jött be az oldal. pedig egyfolytában próbáltam. Gratula a keresztanyasághoz!! A diploma még folyamatban van. ma küldtem el 14 oldalt a tanárnak, és kb 35-40 kell. A második rész még hátra van. De a tanár szerdára adott időpontot, hogy bemehetek hozzá, így legalább kicsit segít és tanácsot ad. Remélem sikerül leadnom, olyan jó lenne már túl lenni rajta.:) Te elég jól állsz hozzám képest, és előtted van még egy csomó idő. sajnos én lusta voltam eddig hozzá állni, és elég sok minden más közbejött. A fejem tuti a fronttól fáj. Nagyon utálom is emiatt magam. Túl érzékeny vagyok. Mostmár amúgy jobb. A védőnőt elfelejteni? Hát? én majdnem mindent elfelejtenék, ha nem írnám fel, 2 naptárba is, amire nap, mint nap rápillantok. Én a teljesség eleje óta feledékeny vagyok, mindenhova tollal és papírral megyek:)

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


dincus,
akkor holnap megy is oviba emma?

timci,
a pocakos képeidet imádom, mekkora változás az utolsó kép óta...
nagyon tetszik a gatyód...
a szoba is cuki lesz,csak tudod én antimicimackós vagyok :oops:


dincus,
a te pocós képed is cuki :-) de úgy látom nálad sem történt olyan nagyon nagy változás,mint a timcinél... nálam sem szerintem...
vagy én látok rosszul?

a táblázat kész,de nem tudom ide feltenni :-(

az én mai képeim:

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Timci! Így van, örülünk a pocakunknak, mint majom a farkának...ez milyen más szituációban fordul elő? :lol:
A képen tényleg hegyesnek látszik, egyébként inkább kerek. :D
Én is várom, hogy szépítgessem a szobácskát, de még semmit nem vettünk hozzá. :lol: Majd... :)
Babci! Szerintem Nektek fiú lesz, meglepődnék, ha ott is egy copfos üldögélne... :lol: Hát ha azt is hozzávesszük, hogy hány hónap alatt készült ez a huszonoldal, akkor ahhoz képest hidd el, nem is állok olyan jól... :oops: Teljesség eleje óta...ez is nagyon aranyos elszólás volt! :lol:
Bazsa! Igen, ment is oviba a drágám, szerencsére kutya baja. Hát én nem tudom annyira megítélni, hogy egy hét alatt mennyit változik a poci, mondjuk ülve kevésbé látszik valószínűleg. :) Szerintem a tiéd nagyobb lett múlt hét óta :D

Ma takarítgatok kicsit ismételten. Tervezem, hogy mit csináljunk pénteken, nevelés nélküli munkanap lesz. Elevenparkba akartam menni, de pont zárva vannak 2 és 5 között... gondoltam még a cirkuszra, még sosem volt Emmus. Itt az ideje. Ikea kártyával meg adnak 40 % kedvezményt a felnőtt jegyből, illetve elvileg 4 éves korig lehet ölben fogni a gyereket, és nem kell neki helyárat fizetni. Emmus még csak két hónappal múlt 4, majd mondom neki hogy egy picit tagadjon le a korából. :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


babci-megéri utazni érte, meglátod után olyan lesz, mintha kicseréltek volna.Menj csak rád fér. :wink:
Köszi a dicséretet.Majd ha lesz egy kis időd, gyere és tegyél képet te is ok?Mindjárt csütörtök van, hátha megtudod a baba nemét végre....

Dincus-még semmi betegségre való utaló jel nincs Atinál.Bízok benne, hogy nem is lesz egyhamar.Örülök, hogy Emmusnak sincs semmi baja s élvezheti az ovis létet.

bazsa- te ne mondd már, hogy nálad semmi változás nincs.Mindjárt akkor a pocakod, mint egy nagy görögdinnye.Szerintem az enyémnél is nagyobb...óriási a változás a múlt hét óta ne viccelj.Nem baj, ha Micimaci ellen vagy..nekünk bejön hehe, meg amúgy is unisex a Micimaci...de a te kedvedért keresek majd egy Garfield-et is ok? :lol:Köszi, ezzel hordtam ki Atit is, van még egy sötétkékbe is, és sok szép kis tunikám, azokat majd télen...:) Minden Atis ruhámba beleférek...fura.

Holnap lesz egy bírósági tárgyalásom, erről itt nem szeretnék írni, mert talán elolvassa a kreténje, majd privibe,akit érdekel megírom a történetet.A lényeg, hogy 92.000 Ft-al le akart nyúlni,szóval lenyúlt, de most remélem, hogy visszakapom a pénzem,ezért perelek.Úgyhogy holnapra kívánjatok nekem egy vagonnal minimum. :lol:


Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kicsit korán, de jobb, ha mindenki tudja:

1318938192.2636.pdf

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szépen kitakarítottam, most olyan jó illat van a lakásban.
Rettentően kívánom a sajtburgert, úgyhogy Sándor hoz nekem, tökjó! :D
Képzeljétek, holnap Emma a Nyuszi csoporttal répát szed! :lol: Sándor most vesz neki gumicsizmát, aztán hajrá! :D
Nekem bejönnek Micimackóék, de csak mint figurák, amúgy ha nagyon analizálni akarom őket, akkor egyik sem normális teljesen... :lol: Micimackó hibbant, Malacka túlontúl félénk, Füles depis, Tigrisnek feltűnési viszketegsége van... :lol:
De amúgy fent voltak a falon, arik, Emma szereti is a meséket.
Most még nem tudom, milyen lesz a dekor, de már úgy szeretnék nézelődni.
Lesz Gyerekvilág kiállítás, babamama expo novemberben, oda szeretnék menni, hátha ott is látok jó dolgokat.
Aki pesti, és addig még várna a 4d-vel, akkor a honlapon meg lehet nézni, és akciósan bejelentkezni a hepinetnél, 5000-ért megcsinálják kint az expon, ha jól értelmeztem a kiírást.
http://www.babamamaexpo.hu/?mid=0&sid=4
Ma vettem jegyeket a decemberi Halász Judit koncertre, Emma már alig várja.
Most szombaton meg a Musicalmesékre megyünk az Operettszínházba, úgy örülök a programoknak. :lol: Szeretnék minden hónapban valami kulturális családi dolgot. :D

Mi van veletek lányok? Nem nagyon aktívkodtok!
Bazsa, légyszi küldd át az emailemre (dincuska@yahoo.com) a táblát, megpróbálom valahogy felvarázsolni. Hátha sikerül, ha már te is időt és energiát áldoztál rá.

dincuska
 
 
 
 
 
 


feladat teljesítve :-) sok sikert...
a mici mackó szerintem be van mindig szívva :-)
ne haragudjatok,ma hulla vagyok,nem tudok többet írni...
Vendég
 


Kép

Ez az első verzió, nem tudom, hogy olvashatóbb-e mint az eddigiek...nem biztos...

dincuska
 
 
 
 
 
 


Na, én el tudom olvasni, nem azt mondom, hogy ennél jobb nem lehet, de szerintem itt ez a max.
Olyat tudunk még, hogy egy dokumentumkezelőre feltöltöm a táblázatot, a linkjét meg berakom az aláírásomba. Azt megcsináljam?

dincuska
 
 
 
 
 
 


Babci, a táblából látom, hogy majdnem pont egy év van köztünk, ez nagyon poén... :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Elvileg ha a linkre kattintotok, tudjátok szerkeszteni, és azt el is menteni. Időnként meg, mondjuk odlalanként egyszer, jpeget csinálok belőle, és felteszem.

Jelezzétek, hogy látjátok-e, működik-e.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- tejesen igazad van a Micimackóékkal kapcsolatban, de én akkor is bírom őket.Nekem pont a Tigris a kedvencem.Atinak meg Zsebi és Ormi.Hála én nem a felnőtt Miciéket pakoltam a falra, hanem a piciket, lehet akkor még egész normálisak voltak. :lol:

Én látom a táblázatot.De jó így is belinkelve.

Kiegészítés képen, nekem a köv. Uh-27-én lesz.És nem Márc.3, hanem Márc. 8 a szülés várható ideje. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, automatikusan ment, a következő vizsgálatot írtad be, látom. :)

Örülök, hogy működik a dolog. :wink:

Köszi Bazsa a munkát, és hogy átküldted. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Javítottam a hibákat :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csúcs, ez így profi!!!!Mindenki egészítse ki a hiányzó adatokat.
Köszi csajok!!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jól működik, csak velem olyan szigorú, hogy csak számokban engedi a dátumokat... max. majd átírom mindenkiét úgy, az egység kedvéért! :lol:

De jó, hogy már ilyenünk is van! Olyan jó kis csapat lettünk! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Bazsa: nagyon szép a pocid!! nekem nem ilyen szép nagy, de majd szép lassan utolérlek:) A micimackó szerintem is be van szívva, de pont azért szeretem, mert olyan kész.

Dincuska: én is meglepődnék, ha copfoska lenne bent :) Már após, és anyu és lány párti :) (sajnos nálunk nem lesz anyós, és apu --majd ha a pici kérdezi mesélhetem el neki, hogy a nagymama és a nagypapa miért nincs együtt :),és neki miért mindenből csak egy van) Diploma ügyben akkor én kicsit gyorsabb vagyok 2 nap alatt hoztam össze a 14 oldalt, bár lehet holnap majd meg is lesz a véleménye a tanárnak róla :) Teljesség óta - most én is jót nevettem, nem is figyeltem, hogy elírtam.
Tök jó lett a táblázat. Tényleg majdnem egy év, nem semmi :) Nekem is kellene takarítanom, de nincs rá se időm, se erőm.

Timcike: remélem is, hogy megéri utazni, mert ha többször szúrkált a derekam, remélem el fog múlni.Képet majd teszek föl, csak most annyi a dolog. Ne is mondd, már alig várom a csütörtököt, hogy lássam :) Egy vagonnal holnapra!!!Szorítunk!!!Majd fb-n tudni akarom ni ez:) Kíváncsi vagyok.

Ma túlestem reggel a hepatitis vérvételen, de az eredmény csak 7-10 nap múlva lesz meg. Remélem jövő pénteken már megtudom, nem gondoltam, hogy olyan sokáig kell várni. Vérvétel után irány pest, bementem az irodába, elintéztem egy-két zűrös ügyet, rendet raktam az íróasztalomon. Megegyeztem a főnökkel, hogy itthonról kicsit dolgozgatok, és ő majd kifizeti. Jól jön egy kis plusz. Utána átmentem anyuhoz a kórházba, majd fél 6ra értem haza, irány a kismamaklub. Nem rég értem haza. Hosszú és fárasztó volt a nap. Kismamaklubban, azonban törpi érezte, hogy nyugi van, és el is kezdett ütögetni. Annyira csodás!! Sajnos egyre érzékenyebb vagyok. A kismamaklubban amint szóba kerül az apuka, vagy hogy jöjjön ő is, egyből bőghetnékem van. Annyira nehéz egyedül végigcsinálni ezt! Főleg, hogy tombolnak a hormonok. Szinte egyfolytában sírni tudnék. Néha úgy érzem nem fog menni, de ilyenkor a törpire gondolok, és megpróbálok erőt venni magamon. na, mára ennyi. Jó éjt mindenkinek!

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Szisztok,

Vagyok ám én is, nem tüntem el, de elég sok minden összejött mostanában, a képeket azért megnézegettem, nagyon szép a pocakja mindenkinek :)
Majd holnap sztem bővebben jövök, most csak egy gyors helyetjelentés. Hétfőn megjött az integrált teszt eredménye és minden rendben van!
Tegnap voltam védőnőnél utána UH-on, és most már tudjuk, h kisfiunk lesz :)

Timci, megyünk az Astiba, nyogodtan mondd, szívesen segitek.

Dincus: Eddig ugy volt, h jövö szombaton megyünk Pestre, de láttam, h nov. elején lesz a baba mama expo, szted érdemeseb lenne akkor menni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


jucus- köszönöm, de már megvettem egy Siesta bakit neki idehaza.Azt szerettem volna, hogy vegyél nekem és kifizettem volna neked utalással postával együtt.De így megoldottam.Köszi azért.De jóóóóóóóóóóóóóó, az 1 KIFIÚ!!!!!Isten hozta az első pöcsöst a családba!Mármint a topik családba...hehe.Nevek?Végre megtört a jég...a sok csaj után pöcsink is van, de jó. :wink: Örülök, hogy az eredményed -.Csúcs, hogy mindenkinél minden rendben van.Szerintem is jobb az expón szétnézni.

babci-hát várd ki türelemmel, az eredmény úgy is - lesz hidd el.Majd emgírom neked az Fb-n a történetet.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Babci! Könnyebben megérti majd a kicsi, mint gondolnád! ha eleve így szokja meg, hogy a nagymama meg a nagypapa külön van, akkor nem is fog ezen csodálkozni, akkor nehezebb, ha közben válnak el esetleg... tényleg ügyesebb vagy akkor, két nap alatt 14 oldal... neked milyen jellegűt kell írni, egyáltalán miről? Nem emlékszem, hogy írtad volna. :) Én Márai publicisztikájáról írok kommunikáció szakon, nagyon nehéz téma, úgy kell összefésülni mindent, elég kevés adat is van...kicsit már bánom, hogy ezt választottam.
Minden rendben lesz az eredménnyel, amjd meglátod, feleslegen izgultál. :D
Jucus! Nagyon gratulálok a kisfiúhoz, végre egy pasi a lányainknak! :lol: Mind rárepülünk! :D Egyszer már voltam ezen az expon, és nagyon-nagyon jó volt, minden egy helyen, minden valamire való bolt kint volt... rengeteg akció is volt. November közepén lesz, itt kukucskáld meg:
http://www.gyerekvilagkiallitas.hu/latogatoi.php
Timci! El is felejtettem írni, de engem is érdekel ez az ügy...remélem, visszakapod a pénzed.

Fú de marha hideg van, Emma meg ma megy a Nyuszi csoporttal répát szedni...

Megyünk a nefrológiára is, szóval sok a dolgunk ma is! Kérnem kell papírokat az ebédtámogatáshoz meg az államkincstárhoz, ki is nyomtatom, mielőtt elfelejtem.

Töltsétek a táblát csajok, ha jól látom, sokaknál vannak még hiányzó dolgok.

dincuska
 
 
 
 
 
 


babci-az én gyerekeimnek csak 1 mamájuk és 1 papájuk van.Hiába élnek Attila szülei,mert nem fogják ismerni őket.Ez van.Csak az én szüleimet.Ez is borzasztó, nekem sokkal szarabbúl esik, mint a gyereknek, mert Ő nem tudja, hogy létezik,ezért nem is érdekli.
Egyébként én is egyedül csináltam Atival mindent, mert Attila dolgozott.Azt hiszem 2x jött el csak velem a dokihoz Uh-ra a 40 hét alatt.Úgyhogy mindent egyedül csináltam.És nekem is xarul esett, de hát ez van, valakinek pénzt is kell hazahoznia.Most is egyedül járok végig mindent, nem bocsánat, néha Atticy-val. :lol: Már megszoktam.És nem idegelem magam emiatt.Segítsen,mikor kint van a pici, ha most nem vonja be magát, nem számít, úgysincs nagyon mit csináljon.Neked meg más a téma, mert ha itthon lenne, menne veled, de nincs,erre gondolj.Nekem ha itthon is van, akkor sem jön.Sajnos ez van.De majd segít, ha már köztünk lesz a pici, az a lényeg.
Dincus-ok, majd neked is elmondom..és köszi.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
bocs a hibáért, elnéztem a dátumot...

dincus,
elfelejtettem beállítani,hogy mindenkinél egyformán adja a dátumot, mert ugye csak az enyémben állítottam így be. ezért is bocs...

babci,
köszi a bókot, de én mindig esti képet rakok ám fel, reggel ijesztöen kisebb ám :-)
sajnálom a parod miatti szenvedést és is nagyon igénylem az enyém társaságát,uh együtt tudok veled érezni... én pár naptól már rosszul vagyok, de néha ilyen is kell. de ilyen hosszú ideig én sem bírnám jobban. legyél nagyon erös és próbálj mindig arra gondolni,hogy lélekben ott van veled... tudom kívüallóként könnyen beszél az ember, de muszáj valahogy kibírnod...

jucus,
gratulálok a kisfiúhoz, nnna mégsem teljesen csajos a topic :-)


csajok,akinek hiányzik a táblázatból adata,az írja be,ha tudja vagy szóljon dincusnak és pótolja a hiányt :-) bocsi dincus,remélem nem veszed rossz néven.h feladatot adok itt neked :-D

csajok,
név problémám van... nem tudom valahogy eltávolodtam a réka névtöl és egyszerüen nem találok másik nevet. a szívemhez a lili áll a legközelebb,de a növérem egyik lánya már lili. a pa´rom szerint az gáz lenne,ha mi is azt adnánk... én nem tartom annyira gázosnak,majd megkérdem a tesómat,h mit szólna hozzá meg én is átgondolom... a másik kedvenc nevem a sonja, de ö is van már a családban és nem illik a farkas névhez. de a farkas lili az annnnnyiraaaa jól hangzik,nem???? ááááááááá
a párom erre mondja,h van olyan,h lilian,akkor adjam neki azt a nevet. erre megkérdem töle,h neked tetszik? ö meg mondja,h nem ,de ebböl tudsz lilit csinálni,ha annyira akarsz... :?
jajjjj nem tudom mit csináljak, de még van idöm márciusig :-)
Vendég
 


Bazsa drága--- ezt kukkold meg: http://magyarnevek.hu/lanynevek

Itt biztosan találsz szépeket. :wink: És legalább szép Magyar nevek,ami hozzánk illik, ne csak a székelyföldön tartsuk már be ezt, hogy a gyereknek Magyar nevet adunk, hanem itt és és bárhol a világon, ha már Magyarnak születtünk, nem?!

Én nem adnék családból nevet, mert ah együtt vagyunk eléggé kellemetlen, ha szólítanak, nem tudják kinek szóltak...a Szonja meg..hát nekem egy kutya jut eszembe róla, ugyanis az egyik ismerősömnek úgy hívták a a kutyáját... :oops:

Keresgél itt és tuti találsz szépet. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok, most csak beszaladok a hírrel, épp csak átfutottam az üzeneteiteket.
Most jöttem az afp-ről, s utána csinált a doki uh-t is, és megkérdezte, hogy a nemére vonatkozóan mondhat-e valamit? Hát persze, mondtam.
Szerintetek?
Na nem húzom tovább, azt mondta, hogy 90%, hogy CSAJ!!!
Persze még ott van a 10%.
De a genetikain (nov.3) már biztosabban tudják majd.

Ennek örömére elköltöttem jó sok pénzt ruhákra, eddig ugyanis jók voltak a ruháim, de most már nagy ütemben növök én is...

Jó ötlet ez a táblázat! Kösz Bazsának!
Kiegészítés: lakhely: Dömsöd
születésem ideje: 1979.nov.10 (nemsokára vénülök :) )
és márc.29-re vagyok kiírva sereghajtóként :)

Puszi mindenkinek!
E
emi79
Dömsöd
 
 


Ja és a nevek:
Rebeka (ez a férjem nagy kedvence), Sára, Noémi, Kata...
De nincs még olyan név, amitől elájulnék. Még mi is keresgélünk, ízlelgetjük, hogy mi volna jó a Horváth névhez. Persze kell fiú név is, hátha, azok pedig Botond, Balázs, Ábel, Márton...
Sajnos a jó neveket már elhappolták előlünk a családban :). (Csenge, Eszter, Vera, Benedek, Gergő)
emi79
Dömsöd
 
 


emi- gratula a kis csajhoz!!!! Szép neveket néztetek ki eddig. Nekem mindenik tetszik. :wink: Beírtam a táblázatba a hiányzó adataidat.De te is beírhatod.Ebbe mindenki belenyúlhat.


Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


bazsa- egységessé akartam írni a köv. vizsgálat dátumát és mire a végére értem,elfelejtetem, hogy melyik napon is kell menned...kijavítanád, ha rosszul írtam kérlek?És Bocsi.... :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jucus: Gratula a kis kukishoz!!:) végre az első fiú..

Dincuska: én számvitellel és adózással kapcsolatban írok, a a kisvállalatok és a számviteli politika választási lehetőségei a társasági adóra hatóan nem egy könnyű téma:)

Emi: Gratula a csajszihoz!!!

Bazsa: én se adnék ugyanolyan nevet mint ami a családban van. Anyu vigyázott egy kisfiúra Ábelnek hívták. Úgy megtetszett ez a név, de nem akarom, hogy mindenkinek ő jusson eszébe az én kicsimről, ezért lemondtam róla:(

Köszi mindenkinek a lelkitámaszt!!!Jól esik. Néha sajna kicsit szétcsúszok, ilyenkor jól esik kiírni magamból:)
Na és ami ma történt: voltam a tanárnál, azt mondta unalmas a diploma témám, nem is tetszik neki. Egy teljesen új témát kell kidolgoznom jövő hétfőre. 40 oldalt kér -de csak 30 lenne a minimum :) Szurkol nekem, de jövő szerdán szerinte nem tudom leadni. 2 hét alatt talán-persze fizethetem a jó kis késedelmit Szóval összecsaptak a fejem fölött a hullámok. Nem lesz sok alvás hétfőig. Túl akarok lenni rajta. Remélem sikerül.
Előtte meg kiderült, hogy apósom eljött hozzánk, hozta a téligumit--mivel nem szólt várnia kellett elég sokat, hogy berakjuk. Van egy telkünk oda ment ki a gazat lenyírni. Mellettünk építenek és átraktak minden szemetet a miénkre, Azt mondta nagyon gáz. Tök kész lettem, mit képzelnek, mert mi meg áruljuk a miénk, de így ha valaki kimegy megnézni, inkább visszafordul. Lesz egy meccsem a szomszéddal :)

Holnap is hosszú napom lesz: reggel dolgozni megyek pestre (ma még éjfélig kb dolgoznom kell) csak 1 napot, de hosszú lesz. Anyut műtik - nem tom be tudok-e menni hozzá. Plusz haza kell érnem a dokihoz kb 5-re. nem lesz semmi. Kicsit ki is vagyok. Túl sok minden jött össze 3 nap alatt. De este jövök a hírekkel, hogy mi van a törpe lába között:)
Jó éjt nektek!

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci drága,legalább nincs idöd belepusztulni a bánatba :-)

timci, visszakapom? :-P mindjárt megnézem és javítom,ha hibás :-)
Vendég
 


11.hó 30.nap?????? timciiiiiiiii azt nem bírnám ki :-) 10.31. a helyes,de már kijavítottam :-)
Vendég
 


bazsa-ezer bocs.... :oops:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,

ma reggel mindekit bejelöltem FB-on :)
Ne lepődjetek meg, ha semmi Jucusos nincs az igazi nevemben :)
Amugy a FB oldalam nem túl up to date, egyetlen fotom van fent, iwiwen van több képem is, igaz azok is már kb máefél évesek..

A táblázatot kiegészitettem, a neve oszlopot majd később töltöm, mert teljesen meg vagyunk lőve :(
Egyenlőre ezeknél tartunk: Marcell, Richárd, Róbert, Zalán, Zétény, Csanád...

Miért ilyen nehéz????

Nah, most rohannom kell, de majd még jövök ma (bár tegnap aztán már be sem tudtam lépni, hiába próbáltam)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Én már jeleztem a babának, hogy mostanában elég nehéz használni az oldalt...Visszaírtak, hogy köszönik az észrevételt, dolgoznak rajta.

A Zétény,Csanád nekem nagyon bejön.Szép nevek nagyon. :wink:

A picurkám ma nagyon toppon van,egész nap rugdos. :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
ugyan,semmi baj,hát senki sem tökéletes :-D
nem mehet minden 100 %-osan :lol:

jucus,
a névválasztást ne is mond... de nektek legalább van választék... majd beleszeretsz valamelyikbe....
ha fiam lenne,akkor semmi bajom nem lenne... rengeteg klassz név van... de lánynééééév... ááááá na mindegy, van még idönk...
Vendég
 


Bazsa, én pont fordiva vagyok, volt jópár lánynevünk azzal nem lett volna probléma.
Pl: hanna, sára, lara, léna, liliána, anna, dorka, dorina, hanga, csenge...

A fiúnevek közül sajnos még egyikbe sem tudtam beleszeretni :(
Jó lenne már ugy beszélgetni Vele, h a nevén szólitom, de teljesen igazad van, rengeteg időnk van még... Előbb utóbb döntenünk kell :)

Timci, de jó Neked, h már igy érzed! Én is nagyon várom már! Talán már nem kell sokat várnom :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Jucus, biztos fogod érezni nemsokára. Én ma reggel pl. éreztem a hasam közepén, hogy mozgolódik, aztán azóta olyan kis eleven.:) :) :)
Tegnap meg a dokim először azt vette észre az uh-n, hogy mozog a bébi szája. Na mondom, akkor biztos olyan dumás lesz, mint az apukája... :D

Babci, neked meg kitartás, gondolunk rád. Tényleg a szakdolidnak mi a témája, nem tudunk valamit segíteni, így a távolból???
emi79
Dömsöd
 
 


Bocs Babci, most látom, hogy már megírtad a témát.
emi79
Dömsöd
 
 


Jéééééééééééé, kerek 20 hetes lettem.Itt a félidő!

Ne aggódj Jucus- hamarosan érezni fogod te is. Én Atticy-nál olyan 18 hetesen kezdtem el érezni biztosra.Most Zsejkénél már 16 hetesen éreztem, nem ennyire intenzíven mint most, de tudtam, hogy Ő az.Most is mozog :lol: .Kicsi mocsok, tudja, hogy róla van szó.

Nagyon várom már babci jelentését.Vajon megtudja ma a kicsi nemét?Én fiúra tippelek nála. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nah, voltam a dokinál: nézte a 18 hetes uh-t, amit a kórházban csináltak, mérgelődött is, hogy miért nem hívták oda, mert ő akarta volna megnézni. Ott volt egy javaslat genetikai vizsgálatra, meg valami OGTT, TORCH-ra. A dokim mérte, nézte a bébit, de mindent jónak talált. Azért, hogy tuti legyen, behívott keddre a kórházba, ő is megnézi. Remélem tényleg semmi gond!!!!

És a lényeg: NEM LÁTTUNK A LÁBA KÖZÖTT SEMMIT ---valószínű KISLÁNYUNK lesz!!!:):) Hiába fiút akartam, úgy örültem mikor mondta, hogy lány, mint majom a farkának, és könnyet is csalt a szemembe. Ati is nagyon örült:) Szóval jöhetnek a fidres, fodros, rózsaszín rucik:):)

Jucus tetszenek a lány neveid, még a végén lopok belőle:)

Ja, és mintha tudta volna hol vagyunk, a váróban úgy tombolt mint még soha!:) Kis édes bogárkám:)

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


timci,
mi most létünk be a 20.-ba :-) hát igen,te egy héttel elörébb vagy :-) juppi :-)

babci,
tyühaaaaa, lehet,h mégegy csaj? mennyire mondta határozottan a doki?
Vendég
 


babci- Gratulálok!!!! Akkor nem vált be a sejtésem, és mégiscsak 1 pucusos van a csapatba, hát nem irigylem a sok kiscsajszi között...He he. :lol: Majd választhat magának bőven lesz miből.Lesz felhozatal. :lol: Örülök, hogy boldog vagy.És hogy minden a legnagyobb rendben van.Anyukáddal minden ok?

De még én nem vagyok kizárva, hiszen 27-én tudom meg pontosan, remélem.
Hát ma egész nap hadakozott velem.Most is rugdos.Nem hagy. :lol:

Bazsa- igen 1 hét, az nem sok.Egyébként az Uh szerint szerdán van a fordulóm, nem csütörtökön, de ez nem oszt és nem szoroz.

Jó éjt csajok!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!!

Eladásra Kínálok kislány babaruhákat.Gyönyörű állapotban vannak.
Badyk,rugik,kiskabátok,sapik.(Next,brendon,kengurug)
56-62-68-as méretben

Valamint overálok(Átmeneti Kisfiúnak is)

Írjatok,képet tudok küldeni mindenről,jóval a bolti ár alatt adom,de biztos megtudunk egyezni.

További szép napot kívánok.
linus999
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek, chrome alatt abszolút nem jön be a társalgó, kriksz-krakszokat ír ki. Ma jutott először eszembe, hogy megpróbálom explorerrel, persze ezzel működik... :evil:
Fú, először is hadd gratuláljak, Babci, szerintem ez elég biztos, ha nem látott semmit! :lol: Mért akartak genetikai vizsgálatot?
Valamelyik nap hallottam a rádióban, hogy egy új szabályozás szerint meg akarják tiltani az orvosoknak, hogy közöljék a szülőkkel születendő gyermekük nemét... állítólag sokan elvetetik csak mert nem fiú vagy épp nem lány. Ez borzasztó, ha tényleg vannak ilyen emberek! :roll:
Hajrá a szakdolihoz, nagyon drukkolok!
Timci! Képzeld, ma aszongya a férjem indulás előtt, hogy nem tudom, milyen név van az Orsolya mellett a naptárban? Mert az nagyon tetszik neki! Ránéztem, van egy csomó, de amikor megláttam a Zsejkét, tudtam, hogy arra gondol! :D Azt mondja, ha előbb találjuk meg, akkor lehet hogy ez lett volna a neve: Molnár Zsejke, de azért mostmár Sárinak hívjuk. :lol:
Látom, Te még mindig bizonytalan vagy, hogy tényleg lánykád lesz, pedig tutkó sztem! :D Szóval már most Isten éltesse a kis névnaposunkat! :D
Nekem is nagyon sokat rúg, iszonyat erőseket is tud már, és mindig fent van ő is, ha felébredek, akár az éjszaka közepén megyek pisilni, akár reggel, mindig ,,üdvözöl"! :D Lehet, hogy már van fél kilós is? Olyan erősen tud rugizni, Sándor is meglepődik rajta! Hát én is, mert akkor mi lesz még később? :lol:
Bazsa! Én is azt gondoltam, hogy sok jó lánynév van, mielőtt nem kellett keresnem egyet a sajátomnak! :lol: Ugyanazt a nevet én sem adnám, egy családban kell ilyen szempontból is a külön identitás, és ebbe a név is beletartozik.
Jucus! Nekem a Zalán nagyon tetszik! :D
Emi! Neked is gratu a leányzóhoz! :D

Bea, merre vagy?

Ma megyünk elvileg a cirkuszba, Emmust meg akarom lepni vele, nem mondom meg, hova megyünk. :lol:
Holnap lesz a mesemusicalek az Operettszínházban, remélem az is tetszeni fog neki, meg elvileg Mama is jön a hétvégén!

Puszi Csajok kívül és belül és csók az egyszál legényünknek! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Kép

Már csak Bea adatai hiányoznak, úgy látom! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: