Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hú lányok,nagyon sokat írtatok tegnap!Még nem tudtam elolvasni. :oops: Majd pótolom!

Most csak gyorsan!

Szóval,megvan az AFP eredményem!
Csak nem értek hozzá. Leírom,hogy mi van a papíromon.Kérlek segítsetek,hogy ezek jó eredmények e!Köszi előre is!
AFP (terhes):27,8
AFP Korrigált MOM:0.88
A 18-as triszómia számított kockázata alacsony.Max. elfogadott kockázat: 1:100
A 21-es triszómia számított kockázata alacsony.Max. elfogadott kockázat:1:250
A velőcsőzáródási rendellenesség számított kockázata alacsony.Max elfogadott kockázat: 1: 100

Majd még később jövök! :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,

hát én ebben nem tudok segíteni :oops: de Tabati és Heni biztos tudja :D

Évi
wepe
 
 


Évi!
Persze,okés! :lol:
De úgy látom ma a lányok nagyon elfoglaltak! :lol: :wink:
Merre vagytok Heni,Tabati :?: :?:
Wepe,Veled mizu?Hogy bírod ezt a meleget :?:
Én egyre rosszabbul. :roll: De ezt a terhességnek tudom be.Csak nem tudom mi lesz velem július-augusztusban,amikor 35-38 fokok lesznek! :? :shock:
Ma délelőtt 9 - 10 körül voltam kinnt a városban,és csak az árnyékban éreztem jól magam.A napon kerülgetett a szédülés.

Képzeljétek,ma egyik barátnőm úgy felhúzott!És még én vagyok a sz@r!Említettem pár hete,hogy az egyik barátnőmnek lesz esküvője.És kb 1 hónapja lemondták a lagzit,csak a polgári esküvő lesz.Illetve a szűk családi körnek (14 fő, szülők,nagyszülők,keresztszülők) lesz egy vacsora a polgári esküvő után.
A lényeg,hogy a héten valamelyik nap kaptam a barátnőmtől egy levelet,amiben az állt,hogy a polgári esküvő előtt mindenki szeretettel vár az állófogadásra.Én visszaírtam neki,hogy biztos nem nekem akarta címezni az emailt,mert mi erről az állófogadásról nem tudtunk.Erre visszaírta,hogy most ez neki tök kellemetlen megmagyarázni,mert a levél tényleg csak a kollégáinak szólt.
És valamelyik este felugrottak hozzánk közös barátok és én ezt elmondtam nekik.Ők is kissé ki voltak akadva,hogy mi nem vagyunk meghívva(végül is a srác barátai,és rokonai) csak a lány kollégái.És ez a közös barátunk,elmondta ezt az egész haveri körünknek.
Na,és most én vagyok a rossz barátnő,mert ez magától értetődik,hogy nem mondom el senkinek.És én tehetek az egészről,hogy most ők mindenkinek magyarázkodhatnak.
Na ezen úgy kiakadtam! :evil: Írtam egy levelet barátnőmnek,hogy :1.Máskor nézze meg,hogy kinek küldi el az emailt.2.Nem mondta,hogy ez az állófogadásos mizéria hétpecsétes titok.
Úgy érzem,most egy jó darabig mosolyszünet lesz köztünk,de párom is mondta,hogy ilyen hülyeségen ne idegasítsem már magam meg a picit!Hát nem is fogom!Nincs nekem erre szükségem!
Ja,és jövőhét szombaton lesz az esküvő!Most semmi porcikám nem kívánja! :twisted: :?
Szerintetek igazam van?Vagy Ti is így reagáltatok volna,mint a barátnőm :?: :?: :?:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Heni!
Csak nem szülsz,azért nem írsz :?: :?: :shock:
Ha megindulnának a fájásaid,azért tudasd velünk,hogy drukkoljunk ezerrel!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,

Heni, nem szül, legalábbis 5 óra körül még írt :lol:
Megszületett a másik topikban egy kisbaba, de akkora 4 kg felett van és majdnem 60 cm! :D Csak nem tudom, hogy hívják, mert olyan érdekes nevet írtak, és hogy milyen név :oops: :oops: :oops: :oops:

De Tabati, ma semmit nem írt ! Hol lehet ? :shock:

Sziszkó, hát nem csodálom, hogy felhúztad magad, de akkor írta volna le, hogy mit miért akar, hogy világos legyen, és akkor most mentek az esküvőre ? Feszélyezett lesz a dolog, próbáld meg megbeszélni, hogy félre értés volt, persze ez csak egy tanács. A másik meg utólag úgyis kiderült volna, hogy Ti előtte is meg voltatok hívva.
Ezért ne idegesítsd Magad !!! Én nem levelet írtam volna, hanem felhívom.
Majd mesélj azért, hogy hogy alakul a helyzet !

Időjárás: én az elején egész jól bírom, a nyár közepére kiakadok, utána meg újra belelendülök :wink: Itt még melegebb van, mint vidéken, itt megáll a levegő, még éjjelre sem tud annyira lehűlni, mint kéne. És a BKV-n melegebb is van, de azt is jól bírom, ahhoz képest, hogy el is szoktunk tőle :evil:

Mit főzöl a hétvégén ? Én azt hiszem pásztortarhonyát, meg gombócot is szeretnék enni, meg valami hideg gümi levest, de múlt héten meggyleves volt, így most valami mást kellene, nincs 5leted ?
Nektek van kocsitok ? Gondolom, igen. Ti is szoktatok nagybevásárlást tartani ? vagy inkább egy közeli boltba mész ?

Jó éjt és kellemes hétvégét Mindenkinek ! :D
Remélem, minden rendben, csak elfoglaltak a lányok :D
wepe
 
 


Wepe!

Igen,elmegyünk azért az esküvőre.Ha nem mennénk,még az is a fejünkhöz lenne vágva! :?
Majd leírom,hogy milyen volt.Meg hogy a barátnőmmel ,hogy alakulnak a dolgok.

Hát most szerencsém van,mert nem kell főznöm hétvégén.Még tegnap csináltam rakott krumplit és még holnapra van belőle.(Párommal ketten vagyunk,de képtelen vagyok kis adagokat főzni. :oops: Te,hogy vagy ezzel?)
Anyukám meg csinál töltöttkáposztát és fog küldeni vasárnapra.Nyami. :P Azt is nagyon szeretem! :wink: :lol:
De,most hogy említetted a gyümilevest,lehet,hogy csinálok én is.A múltkor hoztunk Knorr-os görög gyümölcslevest,vagy azt csinálom meg(Hamar megvan) vagy én csinálok valamilyen gyümiből.Általában ha csinálok,akkor meggyet vagy cseresznyét,almát rakok bele.Jól befahéjazommImádom!Melegen is,mikor friss,de hidegen is! :P :wink: :lol:
De szerintem csinálhatsz őszibarackból is.Bár azt most még csak befőttből tudod.
Igen van kocsink.Meg se tudnánk lenni nélküle! :roll: Most az új munkahelyére is kocsival jár Tomi.Meg elég sokat használjuk városon belül is.Hát itt Gyöngyösön csak Tesco van,ami nagyobb bolt.Oda havonta leszoktunk menni nagybevásárlást csinálni,hogy nekem ne kelljen sok mindenért boltba szaladgálni.Meg ha Pesten járunk,akkor mindíg bemegyünk a Dunakszin lévő Auschan-be.
Most két hete,mikor voltunk 4D-n,akkor is jól bevásároltunk.Otthagytunk 30 ezret! :oops: :oops:
nem irigyellek Titeket,gondolom Ti is sokat használjátok az autót,és hogy most nincs elég gáz lehet!Előreláthatólag mikor lesz kész?

Na,elteszem magam holnapra!Jó éjt! :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Lányok,merre jártok???????
Egy kis jóidő és máris csavarogtok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szia Sziszkó!

ÉN itt vagyok, de nagyon kíváncsi lennék, hogy a Többiekkel mi van ! :lol:
wepe
 
 


Sziszkó, nekem általában sikerül kis adagokat főzni, de van amiből lehetetlenség (pl. rakott krumpli+magyaros kaják), de akkor legalább köv. nap nem kell:lol: ! De én jobban szeretem, ha mindig más kaja van, de az előbbi előny sem elvetendő :wink:
Gyümilevesbe én is imádom a fahéjat, de a szegfűszeget is, abból van itthon őrölt is, hát azt néha sikerül túlzásba vinni, karácsonykor narancslevest csináltam, és kicsit több került bele, hát olyan erős volt,mintha erős paprikát tettem volna bele :evil:
Ház igen, eléggé a kocsihoz voltunk kötve, mert hamar odaértünk, meg ha ketten jártunk dolgozni, jobban jöttünk ki, mintha bérletet vettünk volna. Hétfőn lesz egy újabb kárfelvétel, mert átvitték egy másik szerelőhöz, ő kevesebbért tudja kihozni. Remélem, hogy hamarosan neki tudnak fogni.
Majd még benézek du. hátha történik valami :lol: :wink:
wepe
 
 


Wepe!
Bekukkantottam a júniusi babavárókhoz és láttam,hogy Heni írt ma,de nagyon elfoglalt,mert a szülei vannak,lesznek náluk. :lol: Ezek szerint még 2 in 1 -ben vannak! :lol: :lol: :wink:
De Tabati már 2 napja nem írt sehova! :roll: :shock: Reméljük nincs baja! :cry:
Én ma itthon vagyok egész nap.És csak lustálkodom! :lol: :wink: Persze meg netezek.Most megint rákattantam a Honfoglaló játékra. :lol: :oops:
Párom ebéd után megy a szüleivel a kórházba a nagymamájához!Hétfőn megműtötték,de szegény egyre rosszabbul van.Lehet,hogy már csak napjai vannak hátra. :cry: :cry: :cry:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,
nagyon sajnálom, hogy beteg van a családotokba, ez nem jó hír :( :cry:
Tabati, hétvégén nem nagyon szokott jönni, szt a férjével pihenget, de remélem, tényleg nincs semmi gond.
Honfoglalót én is imádom, ma reggel én is akartam játszani, csak nem jutottam el odáig. Mi akkor játszottunk nagyon sokat, amikor lakás felújítás volt, nem volt még semmi bútorunk, csak a parkettán a gép. Iszonyat kényelmetlen volt, de még is képesek voltunk éjjelbe menőig játszani.
wepe
 
 


Vagyok lányok, de nem nagyon van időm írni.
Sziszkó, néztem az AFP-d értékeit... hát nálam ilyenek nem voltak. A 0,88-as MOM az jó, a többiről fogalmam sincs... viszont sztem ha alacsony a kockázat, akkor ezek mindenképpen jó eredmények, úgyhogy gratulálok! :)
Elnézést, de tegnap anyu és az öcsém voltak itt látogatóban délután 2-től egészen este 8-ig, ma meg az öcsém jött, mert aggódott, hogy mit csinálok itthon egyedül, ha gond van. Úgy látszik, maguktól megszervezik az ügyeletet. :) Aranyosak...
Nagyon sajnálom a párod nagymamáját... Remélem, nem lesz nagyobb baj vele. Mennyi idős?

Wepe, melyik nap mentek? Gondolok ám Rád sokat!
A honfoglalót én is imádtam. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Wepe, Lorkára gondoltál? Ő Lóránt. :) És tényleg óriási baba lett... pedig az anyukája nagyjából velem volt kiírva.

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni!
Köszi a gratulációt az eredményemmel kapcsolatban! :lol: Fel voltam rá készülve,hogy nem lesz jó,mert a környezetemben mindenkit küldtek vele Pestre,a fals eredmények miatt!
Az tök jó,ha így vigyáznak Rád,Rátok a rokonok! :lol:
Hát tegnap mikor páromék hazajöttek a kórházból,nagyon el voltak keseredve.Ott voltak nála kb másfél órát,de beszélni se tudtak vele,mert ki se nyitotta a szemét.Azt mondják,hogy amikor még beszélt velük valamelyik nap,csak azt mondogatta,hogy ő már meg akar halni. :cry: Amúgy 73 éves.Jó,már nem fiatal,de élhetne még.A baj ott kezdődött,hogy Ő egyedül lakik,és otthon elesett és combnyaktörése lett.De mire megtalálták már kb 1 napja ott feküdt.AZért nem jártak a lányai minden nap hozzá,mert végül is,a lakásban el tudja magát látni,nem volt magatehetetlen. :shock:
Úgyhogy párom anyukája már tegnap mondta,hogy sajnos készülhetünk egy temetésre a közeljövőben. :cry:

Wepe!
Milyen néven játszol a Honfoglalón?Jó lenne valamikor összehozni egy közös játékot! :lol:

Tabati!
Már vége a hétvégének!Ne "apázz"! Tessék mostmár jönni hozzánk és beszámolni,hogy mi történt Veled a hétvégén! :lol:
Vérnyomásoddal,hogy állsz?Lejjebb ment?Gondolom ez a meleg,nem túl jó Neked! :shock: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok,

Sziszkó, aranyos vagy ahogy Tabatit hívod :wink:
És akkor most Neked milyenek az eredményeid, vagy jönni kell fel Pestre ?
Sajnálom, a párod nagymamáját, még tényleg annyira nem öreg. Jobb lenne, ha nem hagyná el magát ! :cry:

Heni, köszi a gondolatot, viszont megy, már én is annyira várom, hogy megszülessen Beni, gondolom Te is :)

Ma voltam uh-on, van egy polipom a méhem sarkában, de nem lesz probléma a beágyazódásnál, nagyon sok pete van kb. 12 db 9-14 mm-es között, de nem bírtam megjegyezni. Ma újabb injekciót kaptam. Szerdán újra kell menni, úgy néz ki pénteken lesz a leszívás.

Tabati, ma megy belgyógyászatra, ha jól emlékszem.
wepe
 
 


Wepe!
Csütörtök délután megyek a dokinőmhöz,majd akkor megnézi az AFP eredményeimet és meglátjuk mit mond rá.De az októberi topicban is mindenki azt írta,hogy ezek jó eredmények. :lol:
Remélem nem kell Pestre mennem ezmiatt! :roll:

Nagyon sajnálom,hogy ott van még Neked az a frány polip! :twisted: :twisted: De reméljük,ettől függetlenül rendben fog menni a beágyazódás!Megy a drukk szerdára és péntekre! :lol: :lol: :) :D

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe, képzeld, nekem volt egy miómám a bal petefészkemben. Erről akartam írni Neked a múltkor priviben, de tényleg olyan nehezen szánom rá magam mostanában a "gépezésre", úgyhogy elnézést kérek utólag is... szóval én elmentem egy reikimesterhez, hetente 3 alkalommal voltam nála, kaptam egy csomó plussz energiát és nagyon jó volt. (Nem kellett fizetni érte.) (Soha nem hittem ezekben a dolgokban). Viszont nem tudom, hogy ettől-e, de amikor az orvos a beültetés előtt kereste, nem találta. Nagyon örültem neki, mert akkor, amikor kiderült, hogy van, azt mondta, meg kellene műteni.
Nagyon örülök a sejtecskéidnek. Képzeld, nekem csak két petesejtem volt. :):) Hű, 6x nagyobb esélyed van arra, hogy sikerül, mint nekem volt... és nekem is sikerült, úgyhogy Neked meg pláne fog. :) Nagyon szorítok Neked szerdán. Megoldódott a szállítási probléma? Mármint van, aki elvigyen?

Sziszkó, ha gond lenne, már küldtek volna tovább, nyugi. Nem várnak a 18. hét végéig egy újabb vizsgálattal, mert akkor már nem tudják ezeket az értékeket mérni rendesen. Örülök, hogy minden oké Veled. :)

Képzeljétek, van egy nagyon jó bnőm, aki a kolléganőm is, végre nagyon jó híreket kaptam róla. (Illetve ő mondta :) ) Tavaly júniusban elveszítette a babáját 8 hetesen, most viszont újra pozitívat tesztelt. Ma este fogom felhívni őt, mert ma tudja meg, konkrétan hány hetes, de ő úgy számolja, mostmár 6 körül kell lennie. :):) Nagyon boldog vagyok, hogy végre nekik is sikerült. Olyan édes volt eddig is, mert mindig érdeklődött, hogy mi van velünk... egy igazi kis tündér! :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak hétvégén tényleg család van ezerrel, a jövő hétvége meg még annál is durvább lesz,. majd mesélek! :wink: Ilyenkor szokott több időm lenni délelőtt, de ma voltam a dokinál. Megmérte a vérnyomim, a bal kezemen magas, de nem találta gáznak. Gyógyszert szerencsére nem akar adni, elküldött ekgra meg nyaki verőér uhra. Ugyanazok a vuzsgálatok, mint a terhességem előtt... :evil: Már akkor is megállapították, hogy van egy kis elzáródás a nyakamban, ami akkor oldódik meg, ha kezelik a vérnyomásomat. Viszont a házidokim akkor ugyebár nem akart gyógyszert adni, mert próbálkoztunk a babával. Most babás avygok azért nem ad, aztán meg majd szoptatni fogok, majd következő baba...de akkor minek megyek el megint arra az uhra??? :shock: Tudom, hogy van egy kis elzáródás, de úgysem adnak rá gyógyszert... :roll:

Picit még magamról, aztán ha lesz egy kiscsit több időm reagálok mindenkire, mert visszaolvastam ám mindent. :wink:

Voltam úszni pénteken, meg ma is, és megyek szerdán is, ha sikerül. Naggyon jólesik. Először féltem a fertőzésektől, de eddig semmi szerencsére, meg odafigyelek ám nagyon, kaptam jótanácsokat, amiket betartok. Remélem még sokáig mehetek úszni, mert a táncolást befejeztem egyelőre szülésig tuti. Vasárnap voltam, jól is esett akkor, de alig bírtam hazavánszorogni, úgy húzott lefelé a hasam, és kicsit fájdogált is, de szerencsére elmúlt. Nem is tudom mi lehetett.. :roll:

Szóval a munka már kevés van, egy egy nap a héten, de kevesebbet tudok gépezni, mert párom irodájánál van az uszoda ami messze van tőlünk, de annyi mozgás kell, hogy oda elmegyek, meg jólesik úszni, ha párom épp pihen a munkával, vagy végzett akkor ketten megyünk le úszni, aztán együtt haza, szóval szupi.

Már elkezdtem összepakolni a kórházi cuccost, szinte minden megvan már, kivéve a szoptatós melltartót, meg a mellbimbóvédő krémet. Még a kiskanalakat meg a mellszívót szeretném sterilizálni, mert azokat is viszem be a kórházba. ja! Meg egy cumisüveget is. Lassan kimosom a babaruhákat is, meg vettem gátmasszázsolajat, mert azt is el kell kezdenem lassan használni, meg a málnalevélteát is inni, az is megvan már. Holnap csomó lyukasórám lesz, akkor elmegyek még a hiányzó cuccokat megveszem, gyógyszertárból is homeopátiás bogyókat. Sajna ilyen téren készülök a császárra is, olyan bogyókat is veszek, aztán remélem, hogy nem kell használni. Mindenki bíztat, de babum még nem akar befordulni. :roll: De tuti próbálkozik, mert sokat mocorog mostanság, merg fura hangokat is hallok, már párom is hallota, olyan pattanásszerű, mint amikor a csont pattan egyet....nem nagyon tudom elmondani, remélem nem az van, hogy nincs már helye...Most mennem kell, jövök ha tudok! Sziasztok! Ja! És ha Heninek eljön az ideje, akkor mindenképpen írok, mert fog küldeni nekem smst! :wink: Úgyhogy nem maradtok le semmiről! :wink: Én meg írok Heninek, de az nekem még később lesz, remélem! :wink:

Kicsit furán írtam, össze vissza, de nézzétek el, mert nagyon siettem, jó késő vabn, megyünk fürödni aztán csicsi. Holnap délelőtt lesz kis időm írni még tanítás előtt! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Tabati, de örülök, hogy megjöttél! Épp most hiányoltalak a júniusiaknál is... :) Tök jó lehet ez az úszás dolog... Én is olyan szívesen mennék, de már nem merek. (Elég egy nagyobb nyújtózkodás és pattanhat a magzatburok... :))
Vihetsz cumisüveget a kórházba? Nálunk nem engednek semmit, se cumit, se cumisüveget. Viszont minden ruhát a babának is sajátot kell, sőt, fürdőlepedőt is.

No, én meg voltam a doktorbácsinál. Képzeljétek, Beni fejecskéje 93,7 mm, és kb 3500 g. Mármint az egész bébi 3500 g, nem csak a feje... :):):):) Viszont magzatvíz még sok van, ami jót jelent, és a méhlepény sincs elöregedve... ha nem zavar be a front, akkor jövő hét elején szülünk, de szombaton vissza kell mennem hozzá egy vizsgálatra még. Azt mondta, vigyem a motyómat, mert ugye nem a szomszédban van a kórház, és ha úgy gondolja, hogy maradnom kell, akkor ne kelljen már a cuccért még hazarohangálni. Szóval maximum egy hét múlva már fogom látni, hogy milyen Beni baba. :) A CTG-n nagyon ügyes volt, azt csinálta megint, amit kellett. Ha ébren kellett lennie, akkor ébren volt, mocorgott, amikor szólt neki a nővérke, hogy most nyugiban kellene maradnia, akkor csöndben volt, szóval nagyon édes kispasi. :) Tényleg imádnivaló!:) Dehát jól van nevelve. :D:D

Nálatok mi újság? Se Wepe, se Sziszkó? Gyertek már mesélni, hogy mi van ma... készültök a frontra?

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok !

Ma nagyon sok mindent kellett intézni, reggel 1/2 8-kor indultunk, és 2-re értünk haza, marhára elfáradtunk :x

Sziszkó, akkor ha ilyen sokan megerősítettek, és Heni is írta, hogy nem hagytak volna, akkor biztos, hogy rendben van minden, és ez a legfontosabb! :) :) :) Reméljük, akkor nem kell Pestre jönni, és hol vagy ma ?

Heni, Beni baba súlyát nézve, pont ideális :D és ha jól is viselkedett, akkor már nem is lehet okod panaszra :) :) Akkor nem sokára eljön az idő, egy HÉT ! Nem tudom, hogy lesz-e front, nem is figyeltem, engem annyira nem szokott zavarni. Majd szorítunk Nektek ezerrel !!!! Tényleg párod be megy ? :shock:
Én reikimesternél még nem voltam, csak csontdokinál, de én is egy csomó pozitív energiát kapok tőle, olyan furcsa dolgok ezek, mert van amikor nem ropogtat, hanem csak mozgat, ill. bepozíciónál, és koncentrál. El akartam még menni hozzá a beültetés előtt, mert nagyon fájt megint mindenem, de már se időm, se pénzem nem jutott rá, de azt mondta, hogy 12. hét után lehet menni, hozzá UH eredménnyel. :shock: Igazából egy kicsit bizakodom, hogy a terhesség alatt elkerül a nyavalya, súly áthelyeződés és a hormonok miatt. Bár, hogy el nem kiabáljam, most annyira nem fáj, ha fáj akkor viszonylag hamar el is múlik.
A reikimester mit szokott csinálni :?: , kíváncsi lennék, bár azért bennem lenne a félsz is :oops: 8) Ha ráérsz akkor majd leírod, Heni ?
Szóval azt mondod, hogy jó, hogy ilyen sok petesejtem van? Ha már kérhetnék valamit, akkor azt, hogy a páromnak találjanak több sejtecskét :oops: :)
Aranyos vagy a szállítással kapcsolatban, hogy gondolsz rám, holnap fog eldőlni a pontos időpont, és akkor fogunk a párom bátyával beszélni, mert ők is aranyosak voltak, és mondták, hogy szóljunk, ha kell segítség. Mi is szoktunk nekik segíteni, költözéskor takarítani, de inkább a 3 gyerekre vigyázni, vagy elvinni őket a nagyszülőkhöz.

Tabati, furcsa lehet, hallani a pattanó hangokat :shock: Lehet, hogy táncot odabent :D :D :D elirigyelte Tőletek :wink: Drukkolok, hogy beforduljon a baba ! :) :)
Jó hír, hogy nem adnak gyógyszert a vérnyomásodra ! És az elzáródáson nem lehetne valamit segíteni, úgy értem, hogy nem gyógyszer v. beavatkozás, hanem speciális tornagyakorlat, vagy nem is tudom :oops: :?:
Én nem mernék úszni menni :oops: Bár hallottam, hogy jót tesz ! Majd leírod a jó tanácsokat, hogy hogyan vigyázol a fertőzések ellen ?

folyt.köv.
wepe
 
 


Szóval, ma voltunk a biztosítónál, ott azt mondták, hogy totálkárra vették az autót, még jó, hogy se banki meghatalmazást nem vittünk, sem mi nem mondtuk, hogy oké, szóval úgy gondoljuk, hogy valaki jól akart járni az autóval, valószínű az első szerviznél valaki, mert nem mondta vissza a kárrendezést.
Utána meg voltunk az ügyvédnél, aki egy csomó mindent mondott, kérdezett, és még utána jár 3 dolognak, és akkor tudunk igazából dönteni, eddig szerinte 50-50% esélyünk van. Egyre nagyon felhívta a figyelmünket, hogy megváltozott a jogszabály, ha vesztünk, akkor nekünk kell fizetni a perköltséget, ( mert eddig az állam állta ) amiben a másik fél ügyvédi díja is benne van, kb. összesen 4-500 ezer Ft lenne. A per 3-4 év is lehet, de lehet, hogy a munkáltató egyezkedést ajánl fel az elején, gondolom, peren kívül megegyezéssel. Szóval még nem tudjuk, hogy mi lesz, legyen :shock:
Utána még voltunk személyes bélyeget csináltatni a párom apukájának, mert nagy gyűjtő, és utána a párom anyukájának gobelin anyagot, és fonalat mentünk venni, mert most akció van :lol:
Ezért nem voltam ma, csak most. Délután aludtunk, most este rakott krumplit csináltam holnap ebédre, és a párom nem bírta ki, hogy ne egyen :lol:
Ez a kaja, ami jobban ízlik neki, mint amilyet az anyukája csinál. :)
Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett :oops:
Jó éjt Nektek !
wepe
 
 


Sziasztok Lányok!

Rakok a kis tökösömről két képet,amit még a 4D-n kaptunk 3 hete.A párom csak most rakta fel a gépre!

Kép 2D-s kép Martinról

Kép 4D-s kép Martinról

A 4D-sen eléggé homályos,de hátha ki tudjátok venni az arcocskáját! :roll:

Ma barinőm itt volt délután.Azért nem jöttem eddig!Kaptam tőle egy tábla epres Milkát,mondta hogy egyem,az édességtől fürgébbek lesznek a babák. Én be is vágtam a fél táblát :oops: ,de a picúrom nagyon lusta! :oops: :lol:

Tabati!
Tényleg a fertőzéstől nem félsz? :roll: :roll: :shock:
Hú,már Te is pakolsz!Tök jó! :lol: Milyen hamar elszálltak ezek a hetek,nem? :lol: :)

Heni!
Barinőddel beszéltél?Végül is hány hetes terhes?Gratulálok Neki! :lol:
Örülök,hogy minden rendben Benivel! :lol:
Úristen,Neked már csak napjaid vannak hátra! :lol: :oops: Bocsi,jó értelemben gondoltam! :oops: :oops: :lol:
Majd ugye raksz fel a kis Beniről képet,ha hazaértek a kórházból?

Wepe!
Akkor pihenj,ha ma sokat járkáltatok és elfáradtál! :) :)
Na,mit szólsz valamikor egy közös Honfoglalóhoz? :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, benne vagyok a közös honfoglalóba, egy párat akár most ?:wink:
PocLee vagyok, Te ?

Aranyos a képed a tökösről, én az elsőt jobban tudom értelmezni :D
wepe
 
 


Sziszkó, fent voltam de 2* kikaptam, holnap du. jó neked ?
wepe
 
 


Wepe, a reikimester egy tündér volt. Egy asztalra kellett feküdnöm, bekapcsolt valami nagyon lazító szuper jó keleti zenét, gyertyát gyújtott, mindenféle illóolajat párologtatott, (általában eukaliptuszos-mentás vmit), és nekem csak annyi dolgom volt, hogy próbáljam kikapcsolni az agyam. Amíg a zene szólt, energiát adott át nekem úgy, hogy nagyon finoman megérintette az arcom, a fejem, a testem, ahol gondot érzett, (persze ruhában voltam), aztán a térdem, a bokám és a lábfejem. Ezt kb 45 percig csinálta, majd hasra fordultam és végigment a hátamon is. Tudod, sosem hittem az ilyesfajta hókuszpókuszokban, de nálam nagyon hatott. Nagyon hiányzott, amikor már nem tudtam menni hozzá... az első 3 hónapban hetente 3x jártam, a 4. hónapban hetente 1x, és mindig nagyon jól esett. Első alkalommal, amikor nála voltam, még nem voltam várandós. Viszont ez az egy óra, amit nála töltöttem, olyan volt, mintha egy teljes napot átaludtam volna. Nem kell érte fizetni, mert azt mondja, egy igazi reiki mester nem él vissza azzal az energiával, amit az Úrtól kapott... úgyhogy én hetente egyszer vittem neki vmi gyümölcsöt. Nagyon örült neki. :) Vagy ha épp fánkot sütöttem, vittem fánkot, vagy sütit, vagy ilyesmit. És biztosra veszem, hogy nélküle már nem tudom, hol lennék. Biztosan nem sikerült volna, ha meg sem próbálom. Viszont tőle tanultam pozitívan gondolkodni mindenről. Annyira jó volt... már a hangja is megnyugtatott. Idős bácsi már, de tele jóindulattal, kedvességgel... szóval érdemes megpróbálni.

Sziszkó
, szépek a képek Martinról. :) Édes már... Beszéltem este még a bnőmmel, két hét múlva kell visszamennie, mert bár + a tesztje, még csak petezsákot látott a doktorbácsi, lakót benne még nem , mert vszínű túl picike. :) Ó, igen... jövő héten ilyenkor már biztosan a kezemben tarthatom Benitot... Naná, hogy teszek képet róla! :D:D

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok lányok!

Most én kérek bocsánatot, hogy senkire nem reagálok, de tényleg szeretnék, csak most is rohanok... :oops: Azért leírom mi történik most, csak hogy képben legyetek, aztán ígérem tényleg jövök ha tudok!! :oops: :oops: :oops:

Kutyáink még mindig parádéznak, mindegy nem is ragozom nagyon, csak ma reggel kicsit kiborultam, hogy nem lehet pihenni az állandó ugatástól és hogy megváltás lenne végre, ha az egyik szomszédnak is elege lenne már, akkor talán nem kéne könyörögni anyósoméknak, hogy történjen már valami. Úgyhogy eldöntöttem, ma meglátogatom az állatorvost is, kérek tőle időpontot ivartalanításra, és ha senki nem segít, akkor elviszem én a kutyát és kész. Féltem a baba nyugalmát, meg hogy én alig alszom majd a kutyák miatt és az idegeskedéstől is, hogy nem lesz tejem. Épp elég újdonság lesz amit meg kell majd szokni, nem akarok még e miatt is rohangálni szülés után, amikor mindenki rájön, hogy tényleg ez a megoldás. Szóval besokalltam. Képed voltam utánaolvasni, sőt, nézzetek hülyének, de a császáros videó után, most találtam egy ivartalanításról szólót és megnéztem, hogy szegény kutyival mit fognak csinálni. Na, megyek is megjárok minden dokit, kéregetem az időpontokat...

Kép
Kép
tabati
 
 


No, megjártam mindent, több kevesebb sikerrel. De erről majd később!

Wepe!

Drukkolok péntekre a leszíváshoz, és reméljük párod is termel majd rendesen! :wink: Neki még nagyobb drukkok mennek!! :wink: Kíváncsi vagyok, hogy ma mi volt, írtad, még ma vissza kell menned. Polippal tényleg nem csinálnak semmit? :shock: Biztos azért, mert csak a sarokban van, vagy ilyesmi. Nem ijesztgetni akarlak, de itt a babaneten egy lánynak azért ment el a baba, mert polip volt a méhében. A vetélés után derült ki...Mondjuk fura, hogy akkor neki miért nem látták előre....de neked észrevették, és ha a doki azt mondta, akkor tuti minden oké, akkor ne izgulj, nem azért írtam, csak gondoltam érdekesség, hogy ahány eset, meg doki...

Ezt már talán írtam, de leírom megint, mert nem emlékszem.... :oops: Szóval én nagy derékfájós voltam a várandósságom előtt, de ahogy nőtt a hasam, úgy szűnt meg a problémám, ás ezt már más várandós lányoktól is hallottam, úgyhogy tessék bizakodni, hogy nálad is ez lesz. :wink:

Kocsival meg munkaüggyel ügyeskedjetek, vagyis inkább az ügyvéd, én nem is hallottam erről a jogszabályról, de párom biztos tudja, viszont elég rizikós így tényleg belevágni, hogy nem tudjátok mi lehet a vége... :roll: Úúútálom az ilyen helyzeteket, mint mondtam én elég nehezen döntök még ennél egyszerűbb helyzetekben is. Még jó, hogy a férjem ebben pont az ellentétem, így jól kiegészítjük egymást... Ég a fejem.... :oops: , de még szavazni is arra szavazok amelyik pártra a férjem, míg ő nem volt, addig meg arra amelyikre a tesó.... :oops: Van véleményem, de elég megingatható vagyok, főleg a politikához nem értek, nekem aztán bármit be lehet mesélni. :oops:

Uszoda!

Szerencsére nem "népuszodába" járok, szóval elég kevesen vannak mindig. Általában egyedül vagyok amikor hétközben megyek, gondolom akkor épp dolgoznak az emberek, ők inkább este vagy hétvégén járnak le. És már rájöttem, hogy nemcsak reggel meg este takarítanak, hanem délben is bezárnak és csak 3kor nyitnak, és akkor is takarítás van. A múltkor véletlenül akkor mentem amikor zárva voltak és láttam, hogy takarítanak. Tényleg tisztaság van, de ennek ellenére még pluszban odafigyelek dolgokra. A védőnő mondta, hogy csak a hidegvizes medencébe mehetek be, de nem is terveztem az ücsörgélősbe menni. De még a hidegvizesben sem szabad csak úgy áztatni magam, hanem úszni egyfolytában. Aztán ha kijövök, akkor rögtön vegyem le a fürdőrucit (ezt már itteni lányok mondták, meg anyósom is adott jó tanácsokat), menjek el pisilni, mert a kijövő pisi steril, vagyis saját bacik vannak benne. Aztán utána lezuhanyzom, intim mosakodógélt használok, majd utána canestennel bekenem magam a bizti kedvéért és egy tisztasági betétet is berakok pluszba a bugyimba. Egy lány azt mondta, hogy nem is az uszodai fertőzésektől kell félni, hanem inkább attól, hogy a klór megbontja a hüvely egyensúlyát és utána lehet elkapni e miatt valamit. Úgyhogy még ajánlottak egy homeopátiás kúpot, ami visszaállítja a hüvely természetes egyensúlyát, de ezt nem vettem, mert a közelünkben nincs ilyen gyógyszertár, de remélem az intim gél elég. legalábbis eddig még szerencsére semmi bajom.

És ma is megyek úszni! :D Aztán meglátjuk majd a doki mit mondd, mert ha kinyílik a méhszáj, azután már tuti nem mehetek, úgyhogy addig kihasználom az alkalmakat. :wink:

Sziszkó!


Sajnálom párod nagymamáját... :( Annyira rossz ezt hallani, mert az én anyósom már lassan 71 éves és vannak ugyan bajai, rengeteg gyógyszert szed, de teljesen fitt emellett. Apósom dettó. Szóval rossz hallani, hogy emberek ennyi idősen milyen állapotba tudnak kerülni. :(

Uh!

Sajnos én semmit nem tudok kivenni belőle, de talán már mondtam, hogy nekem egyik uh képből sem sikerült, csak amelyik teljesen egyértelmű és szépen látszik. :oops: De elhiszem neked, hogy élőben szépen látszik minden, és nagyon aranyos lehet tényleg! :D Majd ha már megszületett, akkor tuti tudok véleményt alkotni róla. :lol:

afp eredmény meg tuti jó, különben azonnal mondák volna, hogy menj fel Pestre. :wink:

Heni!

Gratula Benitohoz, kíváncsi vagyok már mikor fog megérkezni, ez annyira izgalmas időszak. :D Telefonom mindig nálam van, úgyhogy rögtön látom ha írsz! :wink: Csak a vízbe nem viszem be, de az csak fél óra! :wink:

És akkor most utolsó sorban én. :lol: Örülök, hogy végre volt időm reagálni, és ezért a végére hagytam magam. :lol:

Ekg-m tökéletes, vérnyomást is mértek, és nem volt nagyon magas, a két karom között volt ugyan eltérés, de ennyi még belefér a nő szerint. Reggelente meg még valamikor napközben mérnem kell, s ha nagyon kiugró eredmények vannak akkor kapok csak gyógyszert, de remélem ezt az egy hónapot már kibírjuk gyogyi nélkül. :wink: Nyaki uh-ra még nincs időpont, mert szabin van a doki, ahogy sejtettem. Jún. 8 után kell telefonálni, és ki tudja mikorra kapok, mondom én, hogy addigra már megszülök talán... :roll: :lol:

Állatorvos rendelési ideje meg: du. fél 5-6ig. :shock: Nem viszi túlzásba a munkát. Viszont anyósommal beszéltem megint és szerencsére megérti, csak reggel elég zaklatottan mondtam neki, mivel már megint a kutya szűkölésére ébredtem (olyan ugatással egybekötött sírás, és ez megy minden reggel), de most sikerült rendesen megbeszélni vele, hogy ez az egyedüli megoldás. Ő is belátta, hogy nem lesz jó, ha a babu elalszik és sírva felriad a kutyák ugatására. Szóval minden megoldódni látszik, csak ha az ember nem jár maga utána, akkor nem lesz semmi az egészből. :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati,
én úgy gondolom, hogy tényleg a kutyákkal ez a megoldás, lehet, hogy szívszaggató, de úgy gondolom, hogy a baba a legfontosabb !! Én is imádom az állatokat, de ha ennyit ideig nem múltak el a gondok, akkor muszáj ivartalanítani őket. Remélem, hamar megoldódik ez problémátok!
Úszásról köszi az infókat!
Ma is mondta a doki, hogy odatette a képet róla a nővérnek, és nem lesz probléma. Én megbízom az orvosban, most már úgysem tudok mit tenni, a rengeteg injekció, most már nincs visszaút, pénteken reggel leszívják.
A lány is lombikos volt, vagy csak volt uh-on, hogy nem vették észre ?
Nekem régen volt uh.
Remélem, hogy helyre jön a vérnyomásod, és nem kell gyógyszer !! :)

Heni, köszi a reikimester infókat :D

Sziszkó ?
wepe
 
 


Wepe!

A lánynak spontán terhessége volt, de már megjárta az uh-t, asszem a 11. héten ment el a baba. De tényleg nem azért írtam, hogy aggódj, valószínűleg polip és polip között is van különbség, mintahogy anyósom is párommal úgy volt terhes, hogy egy csecsemőfej :!: nagyságú mióma volt még a baba mellett. Párom legyőzte a miómát, fejlődött rendesen. Szülés után kioperálták anyósomból a miómát.

Kutyák!

Csak az egyik lesz megoperálva, amelyik támadja a másikat, az agresszívabb. Amúgy babát nem féltem tőlük, mert emberrel tök szelídek, csak a nyugalmát féltem. (persze azért egyedül nem hagynám egyik kutyával sem, mert az ördög nem alszik) Amúgy meg inkább az a szívszaggató, ahogy vonyítanak, amikor a kenelbe vannak, vagy meg vannak kötve. Szóval nekik is jobb lesz mindenképpen. Utánaolvastam, és még későbbi időskori betegségektől is megvédi őket egy ivartalanítás. Persze előbb kellett volna, mert 16 hetes korig a legoptimálisabb, de még most sem késő, mert még fiatal. Egyedül az a rizikós, ha beteg egy kutya már és akkor csinálják meg, vagy már nagyon öreg.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezek,hogy élünk! :roll: :lol:
Csak tegnap este óta fájdogál a pocim és a méhem.Remélem csak nő,azért! :cry: :roll: :shock: Ja és a derekam is majd leszakad! :cry: Úgyhogy ma már csak pihi. :?
Sorry csajszik,hogy most nem reagálok az írtakra. :roll:
Remélem holnap már jobban leszek.Meg amúgy is holnap délután megyek a nőgyógyászomhoz,majd mondom neki ezt. :shock: :roll:

Wepe!
Azért este 7-kor bekukkantok ide.Neked jó ha este 7-kor megyünk egyet-kettőt játszani?Én sziszko78128 néven futok! :lol:
Ennyi netezést még engedélyezek magamnak mára! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, pihizzél ! Nekem 19 után jó csak.
wepe
 
 


Sziszkó, én fent vagyok
wepe
 
 


Sziszkó, ha nem görcsölsz nagyon, akkor nincs baj. Nekem is volt, hogy napokig fájt a pocim, mert az első babánál a méhszalagoknak kell nyúlniuk, hogy meg tudják tartani, ha nő, a másodiknál már meg sem fogod érezni, nyugi. Ilyenkor kell Magne B6-ot szedni, és elmúlik. Emlékszel, amikor én írtam, hogy egy este 3 perces fájásaim voltak, mert túl sokat voltam talpon? Hát ez is azért van... úgyhogy ne vidd túlzásba a munkát és a megerőltetést sem, ha érzed, hogy fárad a pocakod, inkább hagyj félbe mindent és feküdj le egy-két órácskára. Sztem az orvos is Magne B6-ot fog mondani... Gyógyulgass!

Wepe, holnap már csütörtök! Nagyon szorítok!!!!! 8)

Tabati, jobb lesz így a kutyiknak, hidd el. És teljesen nyilvánvaló, hogy félted a baba nyugalmát, ha Te sem tudtál aludni tőlük, viszont nektek is szükségetek lesz pihenésre, ha meglesz Mirjam vagy Noé...

Heni

Kép
szheni
 
 


Wepe!

Már én is! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Wepe!Fennt vagyok,játszünk különbe?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Különbe hogy kell ?
wepe
 
 


Be vagy jelentkezve?Mert kerestelek,de nem találtalak.Létrehozok egy különszobát magamnak.Nézd figyelmesen és gyorsan csatlakozz a nevem alá. :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


ok, kereslek
wepe
 
 


Megvagy! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Meg kell várni,hogy valaki csatlakozzon még hozzánk!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


ok, várjunk, Heni ?
wepe
 
 


ha valaki jön, akkor elindul a játék magától ? vagy kell valamit csinálni :oops:
wepe
 
 


AZ jó lenne! :lol:
Heni?Honfoglaló???

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


kÖSZI A JÁTÉKOT !
wepe
 
 


Wepe!
Én is Neked!Tök jó volt! :lol: :lol: De,hogy miért menekült tőlünk mindenki! :lol: :lol: :oops: :wink:

Heni!
Remélem holnapra jobban leszek. :? Amúgy napi 3 szem Magne B6-ot szedek már régóta. :roll: :shock: Lehet,hogy majd megemeli az adagot a dokinőm! :roll:
Ígérem,nem terhelem túl magam! :lol: :wink:

Jó éjt Lányok!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Aranyosak vagytok, hogy kérdezitek a honfoglalót... talán majd egyszer lesz időnk együtt játszani. :)

Sziszkó, én napi 3x2-t szedtem belőle, mégsem volt elég... :) aztán az használt, hogy vörösbort ittam.

Most BL döntő van, és a Barca vezet... nem gondoltam volna. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Heni! :lol: :lol:

Olyan vagy, mint anyum! Ő is minden meccset megnéz, mint a férfiak! :lol: Nálunk is megy, párom nézi, én csak a zajokat hallom. :lol: De legalább gépezhetek picit! :wink:

Sziszkó!

Sajnálom, hogy fájdogál a hasad, de tényleg ne aggódj. nekem egyszer volt(talán emlékszel is), hogy nagyon begörcsölt, el is mentünk az ügyeletre, de azt mondták, hogy a csontok rendeződnek,igyak kálciumot. Rendbe is jött utána rögtön.

Ja! És ha magnézium, akkor nekem a Magnerot vált be. Bár én alig szedtem, egyáltalán nem rendszeresen és csak akkor ha fájdogált a pocim. Asszem egy levéllel fogyott csak el.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok !

Heni, Veled álmodtam, hogy beindult a szülés, mert hogy ma hidegebb van :D és a front hatására Beni baba jött :D

Mindenkinek szép napot !

Sziszkó, remélem, hogy már nem fáj !
wepe
 
 


Wepe, ki kell, hogy ábrándítsalak: erre a gyerekre az ég világon semmiféle front nem hat. :) Én legalábbis nem érzem úgy, hogy jönni szeretne a drága, de ahogy a csajok a topikunkban szültek, lehet, hogy nem is ad semmiféle előjelet...
Nagyon izgulok Érted holnap! Feltétlenül gyere és zámolj majd be, hogy mi volt.. remélem, a párodnál is rendben lesz minden és találnak elég sejtecskét. :)

Sziszkó, jobban vagy már? Orvos megvolt?

Tabati, remélem, a kutyikkal minden oké lesz... ja, képzeld, a meccs végét már elaludtam. :):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Sziasztok!

Itten vagyok,most jöttem a dokinénimtől! :lol:
AZ AFP eredményemre azt mondta,hogy tökéletes. :lol: :lol: :lol: Juhhééé! :D
Mikor leültem,megkérdezte,hogy hanyadik hétben vagyok.Mondom,hogy a 18.- ban.Erre Ő: "Hogy szalad az idő!" Hát igen,tényleg. :lol: Megvizsgált.A méhszájam nagyon szépen zárt.Teljesen meg volt velem elégedve. :lol: :lol:
Mondtam neki,hogy fájdogál a pocim 2 napja.Felemelte a Magne B6 adagomat 3x 2 re!(Heni,eszembe jutottál! :lol: ) Azt mondta 5 napig szedjem a megemelt adagot,addig el kell múlnia.Lehet ez a hidegfronttól,vagy egy kicsit felfáztam,már a köldökömnél van a méhem,nagyon nő,attól is lehet.
Szóval megnyugodtam! :lol:
De a lényeg!Nem bízok én abban,hogy majd a Magne B6-tól jobb lesz,és inkább úgy teszek,mint Heni!Iszok egy kis pohár vörösbort! :oops: :lol: :lol: Readásul ez nagyon light-os Spanyol vörösbor,Sangria.Ittatok már ilyet?Nagyon finom,édes és kicsi az alkoholtartalma. :lol: Hátha ez hiányzik a kis kukisomnak! :lol: :wink:

Heni!
Okés,majd akkor valamikor összehozunk egy partit! :lol: :lol:
Micsoda focirajongó vagy! :lol: Nem gondoltam volna!
Nálunk párom se szereti a focit,így legalább nekem se kell néznem. :roll: :lol:

Wepe!
Holnapra megy a drukk ezerrel!!!!!!!Gondolok majd Rátok! :lol: :lol:
Hány órára mentek?

Tabati!
Sajnálom a kutyit! :cry: :cry: :cry: Én is nagy kutyaimádó vagyok!De ha nincs más megoldás!Túl fogja élni!Ugye ha jól olvastam csak ivartalanítani fogják és nem elaltatni? :shock:

Igen,emlékszem rá,mikor régebben begörcsöltél és mentetek az ügyeletre.Azért annyira nem voltam rosszul,hál istennek. :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: