Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit túltengek... :D

Ajándék bontás:
[törölt kép]

Olvassuk az új könyvet:
[törölt kép]

Marad a gyerek, ha játszik:
[törölt kép]

Sok sín, sok vonat:
[törölt kép]


[törölt kép]

Kisó és Réka:
[törölt kép]

Porszívóügynök (csak fel ne jelentsenek gyerekmunkáért):
[törölt kép]

A "kicsi" keresztfiam:
[törölt kép]

Csajok pirosban:
[törölt kép]

Nyulasz!
Irtó nagyok már!

Timi!
Pasim is tökre örülne ilyen ajándéknak. :D
vovanda
 
 


RÉKÁNAK ÉS LAURÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT!!!
Vendég
 


Timi,de csinosak a csajok :D Jó a puhatalpú cipőcske?
Ugri állatkák jó ötlet,főleg,hogy ennyire tetszett nekik,majd névnapra kapnak,meg én is néztem azt a fa húzós játékot,de eddig nem húztak semmit,pedig a bébitaxira is kötöttünk madzagot,erre most szétszedték ketté a kamiont,és egyik a traktor részét húzza,másik a pótot :lol: De legalább megvan a névnapi ötlet.

Fotel is jól néz ki,ez legalább nem annyira kicsi,mint amiket az auchanban meg a kikában árultak.Az askoban láttam jót,17.000-ért :shock:
Apa :lol: :lol: :lol:

Ja,nőnek,csak nem tudom mitől,mert enni azt nem akarnak. :evil: Konkrétan ma nem adtam nekik tápot reggel,mert délben 4-5 kanál ebéd megy csak,no meg reggeli,tízórai semmi,de így se,végül 10-kor kaptak egy babapiskótát :?

Vanda,piros lányok nagyon szépek :D a pasik meg vagányak :lol: mezitláb :lol:
Vendég
 

 
 

tegnap reggel így találtam a Noémit :shock:
Kép
Vendég
 


Ja,játékok,lesz még apáméktól,sógoroméktól és az unoatesóméktól,mert csak ezután kapnak :shock:
Vendég
 


enyém képeslap ilyen lett:
Kép

amúgy jól elvagyok itt magammal :lol:
Vendég
 


Rékának és Laurának Nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánunk!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép Kép Kép
Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Kép
Kép
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Laura és Réka: nagyon boldog 1. szülinapot!

Nyulasz: :lol: :lol: :lol: Noéminek jó vad bulija lehetett! Képeslap nagyon szép lett!

Vanda: szépek vagytok! Egész évben azt hallgattam, hogy álma egy vödrös nápolyi, de egy jó nagy festékes vödörrel. Nagy zárható vödröt nem tudtam beszerezni, pedig azzal bulibb lett volna, de így is jó volt.

Hanga lányom első szerelme az ugricsacsi. Addíg egy csepp tápot nem volt hajlandó enni, amíg oda nem mehetett hozzá, leült elé, simogatta az orrát, puszilgatta, majd átölelte a nyakát és hozzábújt. Hát potyogott a könny a szememből. Annyira édes volt! Egész délelőtt ment a csacsihoz és szeretgette.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszikám, nem vagy ám magadban, én olvaslak egész reggel, csak írni nincs időm, mindig jön vmelyik Törpe. Annyira szép Noncsi! Hihetetlen nagy a haja, csak ámulok! Nagyon szép fátok volt és látom tényleg boldog karácsonyotok :D Szexizik a kiscsaj, hát mit akarsz? :wink: Hát kicsit korai, az igaz.... Nálunk Míra vetkőzteti folyamatosan Emmát. De tegnapelőtt mondjuk fürdés előtt kapott le mindent magáról. Sajna a kakis pelust sem kímélte. A fürdőszoba szőnyeggel együtt.

Timi, nem semmik a csajok sem! Tényleg Alexa is kopi, mint Míra. Remélem azért hamarosan a tesóikhoz csajosodnak :lol: Tuti a fotel, látom lányoknak is bejött. Csini vagy Te, nem tudom, mit panaszkodsz. Most ciki lesz, de én nem tudom, mit is kapott Krisztián :oops:

Vanda, látom Ti is jártátok a családot. Nagyon vagányak a piros csajok! :wink: Volt öröm az ajándékok bontogatásakor :lol: Képből meg sosem sok, csak gyere és lődd őket nekünk!

Réka, Laura, nagyon boldog szülinapot kívánok Nektek!!!!!

Én képeket sajna nem tudok prezentálni, mert tesóm és sógor gépén vannak, mi videóztunk. Majd később begyűjtöm a kincseket és rakok fel párat. A kiskonyha hatalmas öröm, tegnap hulla fáradtan értünk haza 9-kor (úgy, hogy ebéd után egy órát sem aludtak), mégis alig tudtuk elvinni fürödni őket, mert megint belemelegedtek a konyházásba. A többi ajándék többségét egyenlőre én elraktam, mert képtelenek voltak értékelni a töménytelen játékot. Majd apránként előveszem nekik őket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: vödrös nápolyi-4 vödörrel. :wink: Csinos-10 kilónyi zsír van rajtam, amitől meg kéne szabadulnom. Alig várom, hogy vége legyen a karácsonyi eszem-iszomnak (sajnos én nem nagyon tudok ellenállni, ha előttem van) és drasztikus fogyókúra lesz.

Kéne vennem játéktárolókat, mert a ládikában már nem férünk el, na meg ki is kéne szanálnom őket, a babakori csörgőink is itt vannak szanaszét.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Laurának és Rékának pedig: :D

Kép
Kép Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Köszönjük szépen, átadtam nekik a köszöntéseket :D

Képek szuperek, nekünk sajna nincs karácsonyos,
de rakom a tortás képeket

a kezdeti érdektelenség
Kép

na anya már megint mit akarsz velem megetetni?
Kép
Kép

aztán csak megbarátkoztak
Laura
Kép


Kép
Réka
Kép
Kép

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Móni,de jó képek lettek :D :D :D Nincs karácsonyos?Hogyhogy?Nekünk meg szülinapik nem készültek ilyen jók,az anya mit akarsz velem már megint megetetni kép haláli :lol: :lol: :lol: Édesek a lányok nagyon!

Rana,tényleg írhatnál pár sort!

Törpi,megnő ám a lányok haja is :D
Igen,sajnos a pizsamát már leveszi,lassan a bodyt is,kakis pelus,ajaj,az még hátra van :shock: :lol:

Timi,vad buli :lol: :lol: :lol:
Ugricsacsi szerelem :D
Játékot szanálni nekem is kéne :roll: két doboz,meg 3 hálós tároló,plussz a dohányzó asztal alja kissebb dobozokkal tele,de ezekbe a karácsonyiak már nem férnek...gondolom mi lehet Tigriskééknél,ha két gyerekre ennyi játék összegyűlik,pedig esküszöm csak 1-1 játékot kapnak mindig tőlünk,de ugye a rokonság,még jó,hogy a nagy része vidéken van,mert lehet meg se találnám a gyerekeimet a káoszban. :lol:

Babus,lányok jól vannak?

Lkata,te meg ha nem jelentkezel pár napig,akkor már aggódunk,hogy ugye nem a fiúkkal van valami,csak elvesztél a nagy karácsonyozásban.

Tkata,te is írhattál volna pár sort,hogy vagytok?Jázmin még AB-t szed?Eszik már?
Vendég
 


Jó reggelt!

Móni: nagyon jó képek, nagyon aranyosak a lányok! :D Milyen tortájuk volt?

Nyulasz: nálunk is a rokonság halmozza tele a lakásunkat játékokkal, ebből is főként a két nagyszülő. Jó, hogy nincsenek többen! :lol: Na meg az egyik dédi, akinek hiába mondjuk, hogy ne vegyen, mindíg vesz és persze többnyire kukábavalót. Tegnap olyan ronda babákat kaptak, amilyet még az életben nem láttam és ráadásul, ha megnyomom, akkor iszonyatosan röhög. Krisztián ma kiszedi az elemeket, de szerintem felesleges, mert ezek a babák itt sokáig nem lesznek. Nekem lesz rémálmom, ha rájuk nézek. :shock:
Nálunk Alexa vetkőzik, múltkor én is egy szál bodyban találtam rá, szájában harisnya és közben még énekelt is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus, Kata, Többiek: gyertek mesélni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jo reggelt!
köszönjük, koppkopp jobban vagyunk csak köhögünk meg taknyolunk ezerrel :? de ez már nagyon jo :wink: jövök majd csak kicsit utolérem magam a konyhafronton :wink:
képeket olyan jo volt nézni :wink: MINDENKI CSUDAÉDES :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,
most kiábrándító leszek, már ami az ünnepi beszámolókat illeti, mert teljesen más témával állnék elő. Nekem sajna vége az ünnepeknek azzal, hogy megint apa nélkül tengetjük a hétköznapokat :(
Szóval a kérdésem az lenne, hogy ismeri-e valaki ezt az elemes porszívót? Arra gondoltam, ettől hátha nem félne annyira Emma. Bár most szükség szerencsére nincs rá, de ezt nem vehetjük ugye végleges, állandó állapotnak. A másik gondom, hogy nem találok árat. Valaki szokta emlegetni ezt a boltot, esetleg tudja, hogy találok rá az árára?
http://bababolt.echt.hu/orrszivo/livinglab

Ma megérkezett a fényképezőnk. Most akkor öltöztessem ünnepibe vissza a lányokat és csomagoljam be újra az ajándékokat? :? :evil:
Képeket már sikerült szereznem, csak nincs a laptopon képkicsinyítő program, telepítenem kéne, de én ehhez béna vagyok. Na majd próbálkozom.

Móni, csuda édesek a lánykáid! Ezek a grimaszok! Mindent pénzt megér!!!! :lol: :lol: :lol: És a torták is szépek lettek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sikerült programot feltennem, büszke vagyok magamra :o

Kép Míra bontogat
Kép Emma bontogat (nem feltétlenül a sajátját)
Kép
Kép Emma ajándékot oszt
Kép Kabátban kell folytatni
Kép Megkapják a konyhát
Kép Míra és Boribon
Kép Míra, Emma és Boribon
Kép Az 1000ft-os műanyag gyümik a legnagyobb sláger
Kép
Kép Még mindig fényképeztek???

Jó hír, hívott Zsuzska, lehet, hogy tud nekem szerezni kutyust szentesi Müllerből :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nagyon csinik vagytok!
Boltot hívd fel bátran, vagy írj nekik, biztos válaszolnak árral kapcsolatban! Ott vettük a gyereküléseket, nagyon segítőkészek voltak.

Na a mai nappal remélem letudtuk a karácsonyozást, bár ma már barátok voltak, de most úgy elég volt egy időre. Persze keresztanyámék és unokaöcsömékkel még nem sikerült összehozni a talit, de az már jövőre tolódik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi! Anyumék nem messze laknak a bolttól, írj privit, ha bemenjek megkérdezni valamit.

Réka és Laura nagyon boldog születésnapot kívánok!

Minden ajándék nyitogatós csöppség csuda szép!

Kép
tigriske1978
 
 


Törpi,nagyon csinik a lányok :D Igazi hölgyek :D Emmának azért már rendesen nől a haja :D Lassan fonhatod :lol:

Ne vegyél ilyen orrszívót,semmire nem jó,mi kaptunk,én is akartam venni,és nem hittem senkinek,hogy nem jó,de tényleg így van.

Itt a boltnak a linkje:
http://elefani.eu/spl/305001/Orrszivo

nekünk az a másik van,a graco.Csak a porszívó ami ér valamit,tudom milyen sírással jár,de fontosabb,hogy ne tapadjon le,és rendesen kitisztuljn.Inkább vegyél csendes pórszívót :lol:
Vendég
 


Összes tortás-karácsonyfás bébi tüneményes, a gyönyörű nevő :lol: Réka-Laura kettősnek boldog szülinapot!
vovanda
 
 


Vanda: szerinted is gyönyörü nevüek? :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na most tudtam csak visszaolvasni (nagyjából :oops: ).

Képek tutik, nagyon édi a sok csöppség. Majd én is hozok, de egyelőre csak itthoni képeink vannak:

Én gyakorlatilag 3 hete beteg vagyok, még sose volt ilyen: doki szerint (karácsonykor ügyeletre kellett mennem végül) a nátha felülfertőződött vmi vírusos-bacis nyavalyával (bronchitis, vagy mi). Úgyhogy kaptam antibigyót, most már javul, de köhögök rendesen. A teától már herótom van. A karácsonyi vendégjárást is törölni kellett miattam, talán holnapután el tudunk menni. A lányok valamilyen csodálatos oknál fogva nem kapták el, talán a szopi áldásos hatása...
Ettől eltekintve minden okés velünk, mindkét bébi szétszedi a lakást (szó szerint). Letti gyakorlatilag beszél (az első mondata ez volt: "TET" "RÁ", amikor rátette az egyik játékra a tetejét.), a szókincsét nem is tudom összeszámolni (na azért majd megpróbálom). Ajsika is egyre többet beszél, sokmindent mond már, ő is nagyon ügyes.
Apa is jól van, köszöni. :lol:

Nyulaszkám, köszönjük a névnapi köszöntést, te sosem felejtesz el ilyesmit. :D

Kata, ilyen sok plusz van rajtad? Nem is látszik. Jól nézel ki, és ez a lényeg, biztosan Apa is ezt gondolja. :wink:

Zsófi, ti mióta mostok fogat???? Mi még mindig nem. :oops: Azt se tudom, mikor kell(ene): vacsi után, vagy az esti szopi után, lefekvés előtt?

Többiek????

Törpi, tényleg nem jó az elemes orrszívó. VISZONT én most ilyet vettem, igaz, még nem próbáltam ki (csak arra az esetre, ha netán elmegy az áram), és elég bizarr is, de mindenki az egekig magasztalja: És tuti csendes, és occsó. :lol:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=25

Na és azt nem írtátok, ti miket kaptatok karira! Már ha publikus...
:wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyuszi, apának is hasonló véleménye volt az elemes cuccot illetően, mint Neked, így storno. Anyámék központi porszívót akarnak csináltatni, így az ő Lux-ukra pályázok, az nagyon csendes.
Emmának van haja valóban, de kicsi Mírám olyan kis tar. Bár már neki is javul a helyzet, de olyan, mint a kakadu, állandóan össze-vissza fel áll az a pár szál :roll: Nőni most elkezdett, dúsulni nagyon nem. Levágni télen mégsem akarom, majd tavasszal a szülinapjuk után.
Jaj, annyira nagyok már tényleg! De sokkal jobban élvezem velük az itthon létet. Már nincs állandó rinya, el tudnak lenni maguk is rövid ideig, lehet velük rajzolni, olvasni, kirakózni, most már kiskonyházni, motoroznak, babakocsiban tologatnak... ég és föld a két-három hónappal ezelőtti állapothoz képest. Hihetetlen, milyen gyorsan fejlődnek. A kedvenc beszólásom Emmától: komolyan mondom. És ez totál tisztán, jó helyen használva. Nem tudom, sokszor mondhattam-e vagy csak megtetszett neki és megjegyezte, de mi borultunk a székről a röhögéstől.

Zsófi, köszi a dicséretet Neked is! Férj hozzá a géphez Te is, aztán dobj pár fotót. Mi a konyhával voltunk úgy, mint Gábor a MegaBlocks-szal. Lefekvés után raktuk csak össze. Jó volt ez így, különben semmivel és senkivel nem foglalkoztak volna az ünneplés alatt. A monkey bars meg egy mászóka elvileg kültérre. Bár én gondolkodom, hogy benn felállítsam, ha kikerül a karifa az udvarra. Ja, én lányaim szeretik a megablocksot, nagyon jó ekkora gyerekeknek.

Tigris, köszi, de akkor tárgytalan a dolog! Nektek hogy sikerült az ajándékbontogatás?

Timi, köszi :roll: Nyugi, nekünk is jövő évre csúszott el két rokon megvendégelése is. Ez van, ennyi napba nem fér mindenki bele.

Vanda, asszem már írtam, hogy a Réka nekem is az egyik favoritom volt, de apa vezetékneve nem tette lehetővé :?

Babusok, néztelek iwiw-en Benneteket, annyira nagyok és annyira szépek ezek a csajok!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babus!
Naná, hogy gyönyörű. Mernék mást írni, pasim leharapná a fejem (a lányainak ő választott nevet).
vovanda
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: köszi :wink: :oops:
raktam iwiwre meg albumomba is ha vkit érdekelnek fotok :wink: aki sehol sincs mondjon emilcimet priviben nyugodtan és küldöm a linket :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana, de jó, hogy jöttél! Sajnálom nagyon, hogy ennyire beteg vagy! Át tudom érezni, én két hónapig nem tudtam két AB kúrával sem kimászni belőle. Aztán csak elkopott. De az ügyelet azért már durva :shock: Mihamarabb gyógyulj meg!!!!
Ez az orrszívó elég furi :? Nem tudom elképzelni, hogy ne vegyék ki a kezemből/számból, miközben működni akarok vele :lol: :lol: Ha kipróbáltad és bevált, feltétlen szólj!!!
Lányaid nagyon ügyesek :shock: Ti másfél éves korukban már ki lesztek dumálva a pénztárcátokból :lol: :lol: :lol:
Ajándék nekem? A laptop, amin most is pötyögök, és imádom! :oops: (nyerte apa, nem vette)

Legújabb szórakozása a lányaimnak a saját egy éves szülinapjukra készített dvd lesése. "Babákat" felkiáltással követelik, és tüneményesen sorolják az aktuális képen lévő családtagokat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: édik lehetnek :wink: na milyen jo h igy eljátszanak már :wink: hihetetlen h mennyit fejlödnek igaz? :lol:
Rana: jobbulást :wink: hu ez nem hangzik jol, de jo h Lányok nem kapták el :wink:
nálunk a kedvenc az ikerbabakocsis babák lettek, imádják :lol: :lol: ujabban ök is benne ülnek, kiváncsi vagyok mikor szakad el :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: hu de jo ajándékot nyert Neked Apa :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok
Törpi tényleg nagyon csinik és szépek a csajok, konyha szuper, nemsokára ők mosogatnak vasárnapi ebéd után

Köszönöm mégegyszer a köszöntéseket,
névpárosítás páros volt
apa-Réka, én-Laura

valahogy a ragaszkodás is igy van
nem tudom máshol van-e ilyen, (én nem örülök neki),
de Laura mindig az én nyakamban lóg, Réka meg az apjához jobban kötődik, az altatás is így megy én mindig Laurát altatom, Réka leginkább egyedül, de apa viszi el az ágyába
hiába próbálunk sokszor direkt csak a másikkal foglalkozni, igy felosztódott valahogy közöttünk
nem lesz ebből később problémánk?

Rana: nem túl jó hírek, gyogyulj meg tényleg szerencse, hogy lányok nem kapták el

Ajándák: gondolom "nem célzás volt" áááá
tálas mixer lett az enyém,
de egyébként mi mindig könyvet adunk egymásnak most is

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni!
Változik még ez, hogy ki kihez bújik inkább. Szóval emiatt ne izgulj.
vovanda
 
 


Rana: jobbulást!

Hát én nem tudom, de lehet csak nekem tűnik ez az orrszívó nagyon gusztustalannak. :?
Nekem volt elektromos orrszívóm a brutál erős mellszívóm tartozékaként, az egész jó volt, bár a porszívó a legjobb, az tuti.

Törpi: akkor van remény! Jelenleg csomókban hullik a hajam, őszülők és a karnisnál valami gyorsabb megoldáson töröm a fejem. Az én angyalkáim nagyon elromlottak, nem is részletezem! Kb. 2 percenként kapok idegrohamot. Ajándékod csúcs! :lol:

Réka név nálam is listás volt, de K. ragaszkodott az Alexához, én meg a Hangához. Apropó gyerekek: előszedtünk mindenkiről (nagyszülőkről is) kiskori képeket és nagyon elszomorodtam, mert az én családomból semmit nem hoztak ezek a csajok. Azzal már megbékéltem, hogy rám nem hasonlítanak, de hogy senkire sem tőlünk!? :( Már arra is gondoltam, hogy összekevertek valamit a Kaáliban-és ezt csak félig viccesen mondom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni: Vandának igaza van, változik. Nálunk eddíg Alexa (apa választása) volt anyás, Hanga rám sem bagózott, bármi baja volt, csak az apja létezett, most már ő egyenlően elosztja, de szeretgetni engem továbbra sem hajlandó, csak a játékait, Alexát és nagyon ritkán apát. Alexának tök mindegy, csak nyúzni lehessen az illetőt.
Jó az új vonalzó! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Nálunk dupla ajándékbontás volt (otthon és anyuéknál is). Mindez alább képekben. Apával egymásnak egy-egy mozit ajándékoztunk így hétfőn itt volt a bébiszitter és mi megnéztük az Üvegtigris 3-at és az Ilyen az élet c. filmet. 24-én a csúcs az volt, hogy Lili rám nézett és elengedte a kanapét, lépet és elesett, de a lényeg, hogy karácsonyra az első önálló lépését kaptam és ez volt a legjobb ajándék.

Karácsony itthon:
Kép

Zita és a labda (fél óráig el sem engedte): Kép

Lili:
Kép

Kata: Kép

Anyuéknál:
Kép Kép Kép

Kép
tigriske1978
 
 


Sok lesz már belőlünk, de ezt még megmutizom. A nagyszülők karácsonyra naptárt kaptak és néhány fotó belőle:

Kép Kép Kép Kép

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske: gratulálok a legjobb ajándékhoz! :D Nagyon sokat változtak a lányok, Katán kívül mindenkinek mekkora lett a haja! :shock: Nagyon szépek! Mozi: ügyesen szerveztek! Mi két hónapja készülünk és még mindíg nem tudjuk mikor jutunk el. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tigris, de megnőttek ezek a lányok! És mennyi hajuk van :shock: Na jó, kivétel Katának. És ki Lili és ki Zita? Ki az, aki olyan bátor, érdeklődő tekintettel néz bele a kamerába? Csodaszép baba! Persze a tesói is :)

Én 31-én éjszaka hagyom itt a lányokat és szerveztem felügyeletet, de már előre félek, mert Emma megtartotta azt a jó szokását, hogy megébred éjszaka, és addig nem nyugszik, míg anyát nem kap. Vagy még akkor sem :? Ma próbáltam, hogy nem megyek, csak elnyugszik, aztán apát küldtem, de semmi nem volt jó. Végül második nekifutásra csak, de rajtam aludt el.

Timi, nekem is kb. egy éves koruktól jött a mélyrepülés. Sajnos pontnak nem nevezhetném. Kb egy hónapja kezdett normalizálódni, de mondjuk a mai nap nem kirakatdarab, annyira nyafik, nyügik. Ne aggódj, én látok némi hasonlóságot Alexa és közted :wink: Mellesleg én Míra viselkedése miatt gondolom néha, hogy nem az enyém, de külsőleg meg tagadhatatlan :? :lol:

Móni, ragaszkodás nekem érdekes, biztos sokat van apa otthon Nálatok. Nálunk sajna olyan hisztik vannak értem, hogy apa nem tud velük bírni néha. A napokban mondjuk a fürdés utáni öltözködést csak nekem engedi Emma. Míra kicsit apásabb, ő reggelente csak vele akar tápszert melegíteni, meg nehezen engedik el melóba, de aztán ennyi. Ne bánd, hogy megoszlik, apa lelki világának is jobb ez, meg Neked is könnyebb. Látod, a tapasztaltak azt mondják, fog ez változni is, akkor meg tök jó ez így most :)

Timi, Babusok, megosztanátok velem is a papucs beszerzésének helyét? Kezd lányoké teljesen kikopni, még azelőtt akarom megvenni, mielőtt lemállik a lábukról.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: egy csaj (EVE) az ikresek.hu-ról szokta intézni e-bay-en. Én Babusnak adtam le a rendelést, ő meg továbbította. 2200 volt 1 pár.
Ma elszaladtunk, hogy veszünk ajtózárat meg fiókra valót is, de nem jártunk szerencsével. :( Apa most két napig délutános lesz, jövőre már nem kell fodrászra költenem, azt hiszem. :( Eddíg nem tűnt olyan nehéznek ez az ikres lét, de mostanában erősen megváltozott a véleményem. De jó is volt, amíg ott maradtak, ahová leraktam őket!!!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timikém, kitartás, lesz könnyebb is, de nem egyhamar. Addig valóban nem kell fodrász. Én nyáron voltam utoljára és most jelentkeztem be újra csütörtökön (apa rájött, hogy nem tud dolgozni, ha mindenki más szabit vett ki, így ő is itthon marad végre). Ezidáig őszültem én magamtól is és csomókban hullott a hajam, így tényleg nem volt szükség fodrászra. Bár Míra mai napig csavargatja, így a ritkítás azért továbbra is megy. Megvallom, én jobban bírom ezt az időszakot, amikor már kommunikatívabbak. De ezt már úgyis mondtam.
Papucs, kicsit drágállom, mert csajaim az előzőeket is viszonylag hamar tönkre vágták. Meddig tartanak ezek el?
Gyerekzárat hol néztétek? Én egész jó áron vettem Brendonban. Persze típusától függ. Nekünk minden ajtó más, mindegyikre más fajta zár kell. De a fürdőt mondjuk primitív módon, vastag fekete gumikkal oldottuk meg. Azt már Míra is néha fel tudja tenni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: ma csak a tescoig jutottunk, aztán idén már sehová sem jutok el. Bár lehet felhívom anyut, hogy valamelyik délután jöjjön el, én meg elugrok brendonba. A pelenkázókomódot a szobájukban mi is gumival oldottuk meg, de a konyhaszekrény fogantyúi másmilyenek, a fiókokról meg lövésem sincs, ahhoz túl sűrűn nyitogatom én is, hogy széles ragasztószalaggal leragasszam, bár lehet az lesz egyenlőre a megoldás-vendég úgysem jön, hogy lássa. :lol:
Kiscipő: itthon a dupláját kérik érte, de talán még többet is. Pedig tényleg jó. Én eddíg nagyon idegenkedtem tőle, de miután minden csatot, tépőzárat kinyitnak a lányok és a zoknit sem tűrik, már úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Bőr, úgyhogy gondolom azért eléggé tartós is-legalábbis remélem, de Babus tud róla érdemben nyilatkozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi76 2010.12.28 19:58-kor.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tigris!
Tüneményesek! Küldöm a fiúkat csajozni. :D

Timi!
Igen, ez az 1-másfél éves korszak húzós, nekem is mostanság lett jobb, néha már hallgatnak rám, okosodnak, lehet észérvekkel győzködni őket. Kitartás!

Hehe, fodrász... Mióta megszülettek a minik, évente egyszer jutok el, ha szülés előtt nem vágattam volna brutálisan vissza a hajamat, már a seggemig érne. :D
vovanda
 
 


Törpi, jó ötlet ez a saját DVD-válogatás. Na majd ezt kapják húsvétra... :lol:
Hú, remélem nálam nem tart 2 hónapig ez a kórság.
Mi már régóta használjuk ezeket a puhatalpúakat (én is Eve-től vettem, küldök emailcímet, ha gondolod), sztem elnyűhetetlenek. Pedig erre ömlött már kaja, rágták már pici fogacskák, és ki is mostam őket... :oops: És ugyanez a fajta tényleg pont dupla ennyi itthon... Megvettem a következő méretet is már, mert nőnek ugye, mint a gomba.

Ja, mai kvízkérdés: honnan lehet tudni, hogy (kicsit) kicsi már a cipő rájuk? (Mert ha nagyon kicsi, akkor ugye nem tudod rájuk adni).

És továbbra is kérdés: fogmosás: mikortól?

Ikerbabakocsis babákat mi is megvettük (akciós volt, ugye), de azt is húsvétra kapják (karira akartam), mert még mindig korai.

Még akartam egy csomó mindent, de elfelejtettem. :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zsófi!
Én DM-est szoktam venni. Egész jó, és nem drága. Szempont ez is, mert az elején rágják nagyon a fogkefét.
vovanda
 
 


Zsófi: mi az ajándékba kapott signal fogkefét használjuk, aranyos tappancsos a vége, szerintem teljesen mindegy, hogy az elején milyet rágnak szét, mert bizony szétrágják, fogkrémet mi még nem használunk. Mi is esti fürdésnél mosunk fogat.

Nagyobb tappancsokért irigy! Alexának még mindíg olyan pindur lába van, hogy a 18-19-es hótaposóból simán kilép és lövésem sincs mit adjak rá. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jo reggelt!
Zsófi: fogkrém dmböl nenedent, fogkefe legelsö gumi volt majd utána normál sörtés gyerekfogkefe dmes, colgate, ... aszem kb 3.-4.-nél már tuti járunk, ahogy Vanda mondja rágják ám mert nagyon fincsi a fogkrém repetázni is kell :lol: én csak azt néztem h stimmeljen az életkor aszem 1-3 éves, de ugyis rá van irva :wink: mi is fürdésnél mossuk és utána még isznak tápit lefekvéshez
Rana: fogmosás ha már van fog :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: gondolom nézted már cipiboltokat, esetleg nem tudnak rendelni méretet? hátha van kisebb :wink:
ééés kitartás, tényleg gyorsan megokosodnak-megtanulnak mindent :wink:
brendonban, müllerben elég jo választék van biztonsági kütyükböl, hol néztétek?
Törpi: nekünk az elsö ugyan kilyukadt de csak 1 és nagyon nyuztuk, simán kibirta vagy 9-10 honapot
http://shop.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoes/m.html

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: nekünk összel a kinött cipiben valahogy olyan furin jártak meg nyöszörögtek, na ekkor már egyértelmü volt h kicsi :oops: :lol: de amit Zsofi irt az tényleg jo, beférjen az ujjad :wink:
Timi: fiokhoz is van vmi kütyü de bele kell csavarozni, mi is megvettük ikeában, aztán még mindig itt áll :oops: de azt vhogy nyomni kell ha kinyitod, már nem is tetszik nekem :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?