Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

Tipetupa: Te miket tudsz!!! Bár nekem Mati ezután a "véres" nyákdugó után kb. 2 héttel született.:( Most meg megint jött, már nem átlátszó, hanem fehér!

Ildikó: Nem szabad elkeseredni! Én is unom már a várakozást, de nekem ez már másképp nemegy azt látom! Túlhordom(tam) mind a 3-at!

Bogesz: A fagyit én kissrácom is imádja, de ő napok óta szinte meg sem áll! Már attól félek, nehogy elkezdjem fogyni a pocimban, mert az nem jó!:(

Jó éjt!

Judit

mamiblue
 
 


Márkanyuka
Gratulálok!

Bkrisztike
Algopyrin... de a legjobb a langyos zuhany...

Köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok!

Márkanyuka,gratulálok a kis-nagy fiadhoz :lol: !!!Jó egészséget,és sok tejcsi!

Hát nekem sem jött be a tescozás :? .Pedig ahogy hazajöttünk néha szúrkált alul,aztán az is elmúlt :( .Jajj,pedig már annyira szeretnék én is túl lenni rajta!Ma megyek dokihoz,nagyon kíváncsi leszek,hogy mit fog mondani.De szerintem maradtam 20.hét óta Cx2000-es :( .Semmit nem érzek,hogy tágulnék.Tegnap a lányzó nem volt valami aktív,azt hittem, készül valamire,de éjszaka olyan bulit csapott.... :lol:
A lábaim meg úgy be vannak vizesedve :shock: !Erre is azt mondják az okosok,hogy akkor hamarosan babó lesz,de ez már egy hete így van...

Kép
Kép
huni
 
 

 
 

Jó reggelt!

Senkiről semmi hír?!:(

Én is most megyek a kórházba, bár csak CTG-re, meg új dokit keresni.... Nekem most teljesen másképpen fáj a hasam, alul görcsöl, és még minidg jön ez a nyákos izé...lehet, hogy tévedek, de úgy érzem most tágulok, és már tényleg csak 1-2 napom van hátra!

Huni: Nekem is teljesen változó a vizesedés, vmikor olyan jó vékony lesz a bokám, van amikor meg elefántnyi.:)

Ritának nem indították tegnap?
Mandaláék még nem értek haza?
Rakjatok képeket!!!:)

Judit

mamiblue
 
 


Judit,
igazad van, hozzád képest jobb, ha csöndben maradok. :wink: Csak az keserít el: semmi jele annak, hogy esetleg az elkövetkező napokban már megindulna. De nálad úgy látom, elkezdődött valami. Végre, már nagyon megérdemled! Hajrá, és várjuk a híreket! :D

italoman
 
 


Judit,hajrá,hajrá :D !!Lehet már holnap babázol :D !
Ildi,mi meg megmaradunk sereghajtóknak :lol: :wink:

Kép
Kép
huni
 
 


Huni azért még én is itt vagyok :wink:

Nap még mindig nem jelentkezett!!!Pedig már, úúúúúgy várom :lol:

Kép
kis pupu
 
 


Jucu
Váladékozó seb... ilyenkor már nem normális...

Krisztike
Orvos.... Azt sem árt megkeresni, hogy mitől vagy lázas....
Cici? Pocak?
Vendég
 


Kispupu,amilyen jó úton haladunk Ildivel,még te is beelőzöl minket :( :lol: :wink: :roll:

Kép
Kép
huni
 
 


Csajok jelnetkezett NAP!!!!! :P :P :P

" Megszülettem! Nevem: Lilien, súlyom 3400 gr, hossz: 52 cm. Anyuci és én is nagyon jól vagyok!Jó nagy hangom van!!!:) Nap Anyuci"

Nap hatalmas gartula neked a lánykádhoz és rengeteget erőt a hazatéréshez! Ja és persze tengernyi tejcsit!!!!! :P :P :P

Kép
kis pupu
 
 


Nap puszil mindenkit és drukkol!!!

Kép
kis pupu
 
 


Nap, fogadd gratulációm a kislányhoz!!! Jó egészséget, mihamarabbi felépülést Neked és sok tejet!!!

Várakozó kismamik! Sabine írta egyszer, hogy visszadugná őket olykor.... néha sejtem, miről beszélt akkor :lol: :lol: :lol:

Mi van Pattogóval???

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Csajok, végre jó hír jött Tuza Edittől:

"Alex Levente megszületett, 3750 gramm, 56 cm. Jól vagyunk!"

:D:D:D

italoman
 
 


[quote="huni"]K írta:huniispupu,amilyen jó úton haladunk Ildivel,még te is beelőzöl minket :( :lol: :wink: :roll:


Huni, én is épp ettől tartok... Szerintem már csak Pupu nem előzött be, de jó esélye van rá... :lol:

Közben visszaolvastam, és látom, hogy Nap is lebabázott. Hurráááááááááááá!!! :D

italoman
 
 


NAP! EDIT!
Gratulálok! Sok örörmöt, boldogságot és tejcsit kívánok! :lol: :) :?
Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


márkanyuka, nap, edit, nagyon-nagyon gratúlálok!
többieknek még egy kis kitartás, már megindúlt a babaeső hűű de izgi Kép Kép

Kép
mona76
 
 


Edit Gratula Alexhez! Neked is végre eljött a nagy pillanat! Sok tejcsit és boldogságot!!!

Kép
kis pupu
 
 


Hello!

Edit, Nap: Gratulálok!!!:)
Edit , neked külön gratulálok a kitartásért, jól megvárakoztatott ez a picur!

Na, jó hírekkel jövök! Holnap 7-kor CTG. Aztán fődoki eldönti, hogy indítható-e, ha igen, akkor pénteken befekvés, indítás. Ha nekem is jó! PErsze nekem jó, már úgyis csak hízik a drágám, pedig megpróbálok minél kevesebbet enni!Meg ünnep alatt apa is többet tudna otthon lenni lánykáimmal, és nem szegény anyukámat nyúznák folyamatosan! Amúgy ma egy keményedésem volt CTG alatt, de nekem mindig hajnalban jönnek!

Akkor már csak Rita van egyben a kórházban...illetve, lehet már ő sem?!:D

Ági, Sabine: Na, majd mikor jön a hiszti korszak...nem akarlak ijesztgetni titeket, de én már volt, hogy a hajamat téptem egy-egy hisztirohamtól...úgyhogy a java még hátravan!:)

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok Csajok!!!

A kiesett két napot még nem tudtam teljesen pótolni, viszont olvastam, hogy a babók érkeznek sorra. :D
Gratula az anyukáknak, sok boldogságot, sok-sok tejcit!!!!!!!
A várakozóknak pedig kitartást, pocaklakó még nem maradt bent :D

Sabine, boldog szülinapot!!!!

Egyébként meg teljesen ki vagyok...ma reggel majdnem kiment nálam a biztosíték. Elveimet feladva Babszikát odavettem magam mellé az ágyba, és így plusz két óra alváshoz jutva viszonylag jól vagyok. Szerintem ez volt az utolsó utáni pillanat pillanat.....
A bimbijeim nagyjából rendbe jöttek, és próbáltunk visszatérni a szopira, de nem megy.....azért nem, mert ciciből alig eszik. Babszika adagja 80-100g, és már ezzel sem bírja ki 3 órán át, ciciből meg alig eszik. 10g, aztán fél óra múlva 50g, aztán másfél óra múlva újra kezdtük előről.....pedig a cici csordultig van, szó szerint ömlik belőle a tej. Ha lefejem mindkét cicim, már nem fér a fejőgép gyűjtőjébe a kettő tartalma....... A két etetés közötti időben büfiztetés, ami Babszikámnál nagyon nehezen megy. Sokat sír, nyüglődik.....ránézésre látszik, hogy hasfájás kínozza, vonaglik, összegömbölyödik. Ehhez jön a hétvégén a főzöcske, a vasalás, a mosás és a takarítás. Ja, és párom javasolta, hogy toljam ki Babszikát a kertbe, hogy tudjak segíteni neki gyomlálni...... :twisted:
Szóval én próbálok mindent beleadni, mindennek és mindenkinek megfelelni, de nem megy. Csajok, mit csinálok rosszul? Ti honnan veszitek az energiát? Arról nem is beszélve, hogy ahol már nem az első babó érkezik, ott még több a teendő........Olyan szerencsétlen bénának érzem magam.......

mikegirl
 
 


NAP,EDIT NAGY-NAGY GRATULÁM NEKTEK!!!!JÓ EGÉSZSÉGET,SOK-SOK TEJCSIT!
IRIGY VAGYOK EGY KICSIKÉT :oops: ,DE MAJD CSAK EL JÖN AZ ÉN IDŐM IS :lol:[b]

Tényleg,Pattogóval mi lehet...lehet már rég babázik,csak nem akarja fájdítani a szívünket :lol: :lol: :lol: .Jó lenne már hallani felőle is.
Na és Mandaláék sem mentek még haza?De kíváncsi vagyok már rájuk :roll:

Kép
Kép
huni
 
 


Mikegirl,ne keseredj el,idővel összeszoktok és megy majd minden, mint a karikacsapás.Én is így voltam az első hetekben,sőt volt olyan is,hogy délben még pizsiben lófráltam,mert annyira nem tudtam semmit se csinálni.Minden apró nyösszenésnél Gábornál teremtem,de aztán belejöttem :D .A házimunka meg ráér,most csak Te és Babszika vagytok a fontosak.
HA nekem meg apa ilyen javaslatot mondana,azt hiszem elküldném melegebb éghajlatra...még ilyet :twisted:

Kép
Kép
huni
 
 


márkanyuka, nap ,edit.... én is gratulálok a babókhoz..

és erősítem továbbra is a várakozók táborát, ma volt nst és olyan jó kis fájásgörbéket produkáltam, feldobta a napomat :D
bár szerintem nem lesz meg a baba a kiirt időpont előtt, dehát ki tudja?

szóval huni, kis pupu nyugi, szerintem én fogom zárni a sort!!!

olyan gyorsan megy az idő, hihetetlen h kb. két héten belül már hárman leszünk a kis családunkban!!!

puszi minden maminak és babókának! Kép
nora80
 
 


Sziasztok!

Mandala férje vagyok, tegnap előtt hoztam haza a legifjabb családtagot és a mámáját. Piros még nincs a legjobb bőrben, ma délutánra ágyba viszem neki a notebookot és akkor tud írni Nektek. Most velem üzen. Mindenkinek gratulál aki már babázik, aki még nem annak kitartás!

És a beígért fotók a királylányról:

Mesi két napos:
Kép

Kép

És itthon:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Nap, Edit
Gratulálok!

Ági
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mamiblue
Hisztikorszak... bár már ott tartanánk... :roll:

Mikegirl
Ez a "cumizavar"... Babszika elkényelmesedett... cumisüvegből könnyebben, más technikával kell inni, mint a ciciből...
Ezzel próbálkozhatsz.... és kitartás...
Ujjtorna
Tisztára mosott, rövidre vágott körmű kisujjal benyúlunk a baba szájába, ujjunk a nyelve fölött, ujjbegy a szájpadlás felé. Finoman elkezdjük kifelé húzni az ujjunkat, ezzel egyidőben lassan lefelé fordítjuk, így a baba nyelvéből kis vályút csinálunk, ezzel tanítjuk meg neki a helyes nyelvtartát szopizás közben. Cumizavar eetén nagy segítség lehet, hogy a baba megtanuljon jól szopizni.
_________________
Vendég
 


Na puszika lányok!
Itthon vagyunk! Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat!
Én is gratulálok mindenkinek, akinek időközben előbújt a babócája, sok boldogságot és sok tejcsit kívánok!
A többieknek óriási drukkok, kitartás, már nincs sok hátra!

Amint tudok jövök képekkel és mesélek is...
bee73
 
 


Mesi baba gyönyörű... :lol: :lol: :lol: :lol:

(nekünk van beígérve :wink: )
Vendég
 


Mandala
Valóban egy igazi kis királylány született! Gratula és sok puszi! Gyönyörű! :D

Huni
Köszi a bíztatást. Ezek szerint van remény.....

Sabine
Neked is köszönöm. Az ujjtorna mikor javasolt? Evés előtt? Hányszor kell és milyen gyakran? Mikor próbálkozzak cicivel? És csak cici legyen?....Kicsit sok lett a kérdésből :oops: .....elnézést :oops:

mikegirl
 
 


Na csak emlegetnem kellett Mandaláékat :lol: .Emese baba gyönyörűűűűűűűűűű,kis cukorfalat :D .Mandala,remélem Te is minél hamarabb jobban leszel!!Még egyszer gratulálok!

Bee,jó,hogy ti is már otthon vagytok!Várjuk a képeket,és a mesét :D

Kép
Kép
huni
 
 


Anyukák, látom, Ti is nehezen jöttök bele a szopiba. Leírom, mit tapasztaltam.
Nos, én is nekiindultam igény szerinti szopival, amit szó szerint értettem...a kórházban ezt csináltam, gondoltam, itthon folytatom. Namármost kishölgy 4-5 órákat aludt, utána 45 perceket szopott, vagy még többet, de én nem voltam meggyőződve arról, hogy tényleg eleget eszik-e, illetve a mellbimbóimat kezdte megviselni az ügy. És akkor fogtuk a jó régi TARA-s mérleget és a vekkert, és 3-óránként szopizunk, alkalmanként 10-10 perc/mell. És a Drágánk minimum adagja 70-75 g per alkalom, amivel totál meg vagyunk elégedve, egyúttal meg vagyok nyugodva, hogy eleget eszik, mely nyugalom jót tesz a tejtermelésnek is :D A mellbimbóim teljesen rendben vannak, semmi krémre vagy bimbóvédőre nincs szükségem.
És cumit is kapott Eszter, pedig nagyon ellene voltam. A gyermekorvosunk mondta, hogy cumi helyett a gyerek megtalálja a kezét, az se jobb.... szóval mi így csináljuk, és úgy tűnik, működik.

Kedves Egybenlévők! Kitartás! Ti sem ússzátok meg
:lol: :lol: :lol:

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Mikegirl
Ujjtorna: minél többször...
Cici: minél többször...
Háztartás, gyomlálás... sz... le....
Most szánj rá pár napot, ha nem akarsz hónapokon keresztül egy csomó plusz munkát magadnak a fejéssel, etetéssel...
Vendég
 


Mandala, Bee, gratulálok.
Kezdek izgulni Pattogó miatt :?

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági,én ugyan ezt gyakorlatban nem nagyon tudtam kipróbálni,mert nem volt tejem,de ugyanezt mondták annak idején a csecsemősnővérek a kórházban.Az a gyerek,amelyik tényleg éhes, 10-15 perc alatt kiszopizza azt a mennyiséget amire szüksége van.A többi idő már csak a "cicinlógás".Egyszer volt a kórházban,hogy Gábor 5perc alatt szopott 70-et!Csak lestem.Itthon már nem állt módomban ezt tapasztalni,de remélem Zsófit tudom majd szoptatni :D

Jucu,hogy van a sebed?Remélem nincs baj,hogy ma még nem írtál!

Kép
Kép
huni
 
 


Lányok, Franciska is írt végre:

"Augusztus 15-én 10 órakor császárral megszületett Enikő. 3600 g, 56 cm. Még nem láttam. Ciska"

Reméljük, mihamarabb ők is élvezhetik egymás társaságát. :)

italoman
 
 


Gratulálok Franciska!Jó egészséget,sok-sok tejcit!
Nagyon beindultak a babócák :lol: !

Megyek készülődök én is.Megyünk dokihoz.Ugyan mi jóval kecsegtet ma :roll: :lol: ?

Kép
Kép
huni
 
 


Nap, Edit, Márkanyuka, Dincuska,Bee, Franciska nagy nagy gratula nektek, és sok örömötök legyen a babáitokban!

Mikegirl:Fel a fejjel ez teljesen természetes amit most érzel, a hormonok kezdenek visszaállni a normál, vagy normál alatti állapotba+még megspékelve egy kis kialvatlansággal+még a bizonytalanság, hogy mindennek megfelelni. Igazából ilyenkor ne akarjon az ember senkinek és semmilyen ideálnak megfelelni, minél többet pihenni nap közben is ha tudsz a párod meg csak gyomlálgasson nyugodtan… próbáld meg újra elolvasni Szabina mit írt a helyes szoptatásról, nekem sokat segített( Geri azóta minden pózban tud szopni, Lindával begörcsölt a karom hátam, most párnákkal a hátam mögött párnákkal az ölemben kényelmesen ülök), vannak babák akik ügyesebben bekepják a cicit vannak akiket meg kell tanítani nagy nagy türelemmel Gergő is kábé 10 percig bűvöli, és meg kell várnom amíg bepipul rá és el kezd bömbölni, mert csak akkor nyitja akkorára hogy gyorsan betuszkolom a szájába.Mi bimbóvédővel is manőverezünk néha amikor nagyon duzzadt nagyon tele van, és az elejeén azzal kezdjük és közben amikor már apad akkor a nélkül szívja tovább…Sok hasznosat írt Betsy is azt is érdemes mégegyszer átfutni lehet hogy előbb utóbb megtanulja…érdemes most az elején még....

Huni Kispupu Nora: Kitartás, nem csodálom már hogy
kivagytok!
Pattogóóóóóó??

Mi jól vagyunk Geri éjjel 1.30-kor evett aztán 5.30-kor és 8 kor kialudtam magam ezen az éjszakán végre egy kicsit bárcsak ilyen ügyi lenne. :D

Kép
Kép
zeze
 
 


Hello!

Franciska: Gratulálok! Gondolom azóta már csak láttad a picurod! :)

Mandala: Jobbulást! Gyönyörű a lányzód!

Mikegirl: Kitartás! Én is ugyanígy voltam az első babával, nem is csoda, hogy 3 hónap alatt lefogytam egy csomót...szinte enni sem volt időm! Most Ti vagytok a legfontosabbak...a második babánál már más lesz! :)

Sabine: Hát majd visszatérünk rá akkor! Egyébként nem minden gyerek hisztis ám! Nálunk sem volt vészes 2-3 alkalomtól eltekintve...

Asszem pihennem kéne! Remélem holnap azt mondja a fődoki, hogy mehet pénteken az indítás!

Judit

mamiblue
 
 


Sziasztok!
Hűha mennyi baba! Természetesen gratulálok mindenkinek és sok tejcit kívánok!

Pattogó ma írt!
Holnap reggel vagy délelőtt indítják a szülést! Drukkoljatok. :)

KépKép
dudu_84
 
 


Mandala!
Gyönyörű a kislányod!

KépKép
dudu_84
 
 


Italoman ne aggódj én is itt fogok még ülni szeptemberben is! :D
Na azért remélem addig nem húzzuk, de ha mégis akkor majd vígasztaljuk egymást. :D
Azért az megnyugtató,hogy bent úgysem marad. :D Csak ki kell várnunk.

KépKép
dudu_84
 
 


Kép

Kép

Kép
mona76
 
 


Gratulálok az újdonsült anyukáknak!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok
Akinek szopis gondja van, szívesen segítek... MSN-n megtalálható vagyok... leginkább délután.....
Vendég
 


Tettem fel képeket :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól.Hát nem lett jó kedvem :( .Ugyanúgy fent van még a baba,mint a múlthéten,méhszáj kőkeményen zárt.Holnap ctg,vasárnap a dokim megnézi az áramlást.Ha nem lesz oké valami,akkor ugye bent maradok a kórházban.De szerdán ha törik ha szakad be kell feküdnöm.Remélem addigra Zsófikám nem makacskodik ennyire,és kibújik magától,és nem kell napokig "csak úgy"a kórházban lennem.

Kép
Kép
huni
 
 


Bogesz, Mirosz nem jelentkezett ma még... :roll:
Vendég
 


Hello!

Bogesz, Mirosz, és aki nem jelentkezett....jelentkezettek! :)

Nekem meg pihennem kéne, de egyszerűen nem tudok!:(

Judit

mamiblue
 
 


Betsy: Egyre gondoltunk! :)

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert a három nagy gyerkőc igényel... sokat voltunk távol... :)

Nagyon köszönöm Nektek a drukkokat és az azt követő jókívánságokat! Ja, és most a keblemet dagasztó dícséreteket, amiket nagy-nagy boldogsággal gyűjtök be! :)

Mindenkinek köszönjük!

Aki már babázik, annak nagy-nagy gratula, aki még nem, annak kitartás, sztem mostmár tényleg csak napok kérdése...
Pattogónak mennek a drukkok! Ügyes csaj, tuti frankón megoldja a feladatot! Meg aztán azt mondják, járt úton jön a gyerkőc... szóval biztos hamar túl lesz rajta!

Olyan jó ismét köztetek! Csak kicsit le vagyok strapálva még, meg eléggé igénybe vesz a kiscsaj is...
A szopi (ahogy nálunk szokás... sajnos) nem megy egyszerűen. Mivel picike, nagyon gyenge és hamar kifárad, még sárga is kicsit, úgyhogy nem könnyű a szopizás. Sokat alszik, nehéz ébreszteni, cicin is folyton bealszik, szóval a szokásos küzdelem...
Kaptunk kora babáknak való tápszert, eddig csak egyszer adtam neki 30 g-ot, a többi szopi volt. Átlagban olyan 40-50-et szopizik alkalmanként. Bár utálom a mérleget, de nála sajnos muszáj, mert 2,130-cal hoztuk ki és az nagyon kevés. Szóval ez van, fejni sose tudtam, valamiért az nekem nem megy, szóval irigyellek Jucu, Mike, Mona és mindenki akinek ez megy. Nekem szopi után max. 10-20 ml jön le, nem is igazán van időm rá, mert sokszor és sokáig van cicin a baba. Sajnos mivel hamar elfárad, van, hogy 50 percbe is beletelik egy szopi. De nem akarom addig lebontani a ciciről amíg az adagját meg nem ette. Na, mindegy! Azért optimista vagyok, mert mindegyik babónál ez volt, és Gergő 5 hónapig csak anyatejet kapott. Emese ahhoz képest, hogy pici, ügyesen szopizik. Ha nem lesz ilyen gyenge, sztem nagyon sokat fog szopizni.
Sabine, Te ezt hogy oldod meg? Nálad nem voltak nagyon fáradékonyak a babák?
A szülésről néhány szót:
Mint tudjátok csaszi volt. Reggel 7-kor lementem a szülőszobára, kaptam két adag infúziót meg szurkálásokat aztán készültünk a műtőbe. Beelőzött egy anyuka, akinek elakadt a babája, így nem fél kilenc, hanem tíz óra lett belőle.
Bevittek a műtőbe, lemostak cuccal és bealudtam.... ébredéskor összehánytam a műtőt, de arra csak annyiból emlékszem, hogy hallottam az anesztes hangját, hogy mondja, hogy "hányt egy keveset de az nem baj... " Valami kusza álmom volt, a babanettel kapcsolatban, de nem tudom mi... csak ennyire emlékszem.
Aztán már nem tudtam visszaaludni. Elég zombi fejem volt, csak egy puszit adtam Mesinek és kaptam egyet a páromtól, és már vittek is. Állítólag sok vért vesztettem, mert a dokim elnyisszantott egy eret a hasamban, ezért az előre alkudott fél óra másfél lett... a férjem szegény olyan ideges volt... aggódott a drága.
Az intenzíven jól voltam, este már kiültem az ágy szélére de nagyon szédültem. Másnap reggel állhattam fel először. Nem volt annyra gáz... komolyan mondom másnap már rohantam a folyosón... mondjuk szó szerint, mert Mesi visszabukott és nem tudta eldönteni hogy ki vagy be menjen-e a cucc és belilult a feje rendesen... szóval karomon a fuldokló bébivel, frissen vágott hassal én úgy rohantam a csecsemő osztályra, hogy olyat még nem láttatok! Bezzeg most! Húz a varrat, szóval csak ténfergek... Én, akinek szelet vet a s.....ge, olyan vagyok, mint egy csiga...
Holnap cibálják a varratokat.... csaszis mamák.... fáj a varratszedés?

Na, ennyi mostanra, most "futok" mert fürdés.... mire végzünk a néggyel... hát az sem lesz semmi... :) Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


A vonalzómon jót nevettem azon, hogy "anyának már nagy pocakja van".... KI kéne javítani, hogy "anyának még nagy pocakja van"... :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala,üdv újra köztünk :D .Nagyon ügyes Mesi,és biztos hamarosan megerősödik,és ügyesen-gyorsan szopizik majd :D .
A "nagyok"mit szólnak az új jövevényhez?
A varratszedés nem fáj :D

Pattogónak mennek a drukkok!De jó neki,holnap már ő is babázhat :)

Kép
Kép
huni
 
 


Franciska
Gratulálok!

Mandala
:lol: :lol: :lol: :lol:
Varratszedés nem fáj... utána nekem sokkal jobb lett... nem húzódott úgy a sebem...
Szopi... nálunk is problémás volt... sokszor a lefejt tejet kapták üvegből... ugye, úgy könnyebb az evés... Most ott tartunk, hogy 3 (éjjel 4) óránként esznek... és max. 30 percig hagyom őket... utána legfeljebb kapnak tápszert, ha nagyon nyivákolnak...
Cumizavar még nem lett... talán azért mert folyamatosan ciciznek, cumiznak...

Betsy
Nagyon drága!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?