Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszika,

1:250 felett az eredmény JÓ. Ennyi, pont. Nem akarlak győzködni, én is biztos ki fogok bukni, bár én 1:2000-nek örülnék...

Tegnapi UH:

Kép

Kép

CRL = 48 mm.

A kombinált teszt 15-én lesz.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


csibe köszi!!! Az elektromos hintát újan vetted vagy használtan? Én is szeretnék majd venni. Milyen babakocsit vettél?

Amúgy én még nem vettem semmit, de már nagy a csábítás, annyi szép babacucc van.

Zsófi gyönyörű ez a csajszi!!! Mi is ma kaptuk kézhez az ovis fotókat, de nem tudok szkenelni :( .
A kicsi is cuki!

Nyuszika teljesen jó ez az érték, ne izgulj! Azért nem lett 50000 a down kockázatod, mert ilyen magas számokat csak akkor dob ki a gép, ha a papp-a és a béta hcg értéke között kicsi a különbség, tehát pl az egyik 0,8, a másik 0,7 (meg persze az életkor is számít de neked ez nem volt rontó tényező). Egyébként mindkét értéked tökéletes, a normál értéken belül van, nincs miért izgulnod. Nálunk a kisfiamnál volt hasonló értékem mint neked, ezért tudom, hogy hogyan "gondolkozik" a gép, ami kiszámolja az adatok alapján a kockázatot. NE IZGULJ!!!!!!! 1:2000 hez több mint jó! Ezek a számok csak statisztikák, akkor kéne izgulnod, ha 1:250 alatt lennél, és még akkor sem tuti, hogy baj van. Te pedig nagyon messze állsz ettől az értéktől. Tessék megnyugodni.

Kriszti gyönyörűűűű!!!! Mindene megvan, az orrcsontja különösen jól látszik :wink: .

Szép estét Mindenkinek!

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


nyuszika!
ne aggódj tényleg...
de a négyes teszt majd tuti megnyugtat sztem...

viszont én az afp-re nem adok,m nekem a Kiaránál nem mutatott
jó eredményt és elküldtek a sotéra genetikára,de ott csak meguhuztak
majd az orvos mondta,h tök elaluvlt az afp és a koromnál és a kombinált teszt
eredménye tudatába nem szúrna feleslegesen a hasamba...
az afp szerint down-kórosnak kellett volna lennie Kiarának..

kisbarack!
a hintát újonnan vettem a kikába...
35ről 25re volt leértékelve.egy chicco...
a babakocsi egy abc design...
máris linkelek róla képet és ha sikerül akkor a hintáról is...

kriszti!
nagyon jó az uhu kép.tényleg gyönyörűen látszik mindene...

Kép
Kép
csibe83
 
 

 
 

íme a babakocsi:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=32

az ebayen szállítással együtt 38ezerért megvettem,amíg a brendonba 77ezer

elektromos hinta:
Kép

Kép
Kép
csibe83
 
 


csibe, jó cuccokat vettél! Nekünk van kiságyunk (kaptuk), pelenkázó-fürdető állványunk (ezt is), vettem pár rucit, és megrendeltem ezt:

Kép

Ez egy 6 részes szett, baldachin, fejvédő (nem olyan mint a képen, lehetett rendelni körbeérőset), paplan, párna, szopipárna, játéktartó, és rendeltem ugyanilyen mintával kapucnis törölközőt, vastag hálózsákot (ezt nagyobbat, később lesz jó, nyári babának amúgy se kell). Jövő héten érkezik.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

Nyuszika ne foglalkozz az eredménnyel. Ha baj lenne az az uh-n is látszana, és szerintem főként az a mérvadó. Nem tudom ki csinálta az uh-t, de ha nagyon nem vagy nyugodt, akkor inkább jelentkezz be az Istenhegyi géndiagnosztikához, és ott szépen majd jól megnyugtatnak. (igaz, hogy fizetős, de ennyit megér a nyugalmad)

Zsófi milyen tüneteid vannak még amivel bent tartanak? Vérzés, görcsök?

Csibe jó kis cuccokat vettél. Én majd akkor kezdek neki a vásárlásnak, ha eljutottunk a harmadik harmadig.

Én csütörtökön megint nagyon begörcsöltem. Ez gyakorlatilag két napos kínok közti fetrengést jelent. Illetve nem is görcs ez, hanem nagyon fáj az egész hasam. Már harmadszor volt ilyen, és az a szép, hogy nem látszik semmi gond. Igaz most nem rohantunk a dokihoz, mert hétfőn úgyis megyek, de nagyon aggódom, hogy a babának ne legyen baja. Már arra is gondoltam, hogy vesegörcs lehet esetleg, így urológushoz is mennem kell.
Mondtam is a férjemnek, hogy addig el nem jövök a dokitól, amíg nem mond valami értelmes magyarázatot, vagy valami normális gyógyszert, mert a nospa és a magnézium kombó harmat gyenge....
kubi
 
 


Sziasztok!

Szép kis szerzemények. Mi még nem vettünk sokmindent. Bár a férjem még mielőtt tudtam volna, hogy teherbe estem megvett egy babakocsit... akkor egy picit sokkolt, de jókat mosolygunk rajta most már. Amúgy meg kiságyat, pelenkázót és sok-sok apróságot tesóméktől "öröklünk".

Én is hétfőm megyek 12 heti UH-ra... nagyon várom már. és nagyon várom, hogy már egyszer a férjem is láthassa a picit, de hát most sem lehet. Nálatok ez hogy áll?

munkanap:((
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Én nem vettem semmit még. Bár elég sok minden van a lányok után, ha minden oké lesz a 12. heti UH után, akkor majd Fruzsi kap új ágyat, falvédőt, mert egy szobába költözik Zsófival :) Illetve babakocsit szeretnék majd újat, de az még nagyon ráér :) Na meg ha esetleg kisfiú, akkor kellenek ruhák, mert mindenünk elég csajos :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zsófi! nagyon szép a babátok:)Dorina is szép kislány:)

nyuszika! nyugi!!!én mondom...de a 4es teszt majd tuti megnyugtat!!!bőven jó ez az eredmény is.

Kati! nagyon jól kivehető mindene a ti babátoknak is! cuki:))

csiba! tök jó dolgokat vettél!

kubi!sajnálom a görcsöket,én is átélem:(

lányok én még sokat alszom hason,ti??? meddig szabad?szabad egyáltalán?

KépKép
dike
 
 


Zsófi, remélem karácsonyra tényleg otthon leszel! Dorina hogy viseli nélküled?

dike, én már nagyon régóta nem alszom hason, mióta Zsófival lettem terhes, azóta nem :) Szülés után akartam, de szoptatás alatt sem tudtam, így leszoktam róla :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


yoella!sahli!

csajok kérdezik az anyatanyán, h jössz e írsz e még oda,mert bezárnánk a topicot?azaz zárttá tennénk.

KépKép
dike
 
 


dike, az anyatanyán lehet még csatlakozni? Mi a topik neve?

Kép Kép
kriszti0921
 
 


szia! na már látom megtaláltál minket. még lehet.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Zsófi,édes a kislányod!

Nyuszika, Lehelnél anno nekem csak azt mondták a kombináltra,hogy negatív,én nem kaptam semmi arányszámot.Remélem egy kicsit megnyugodtál a Többiek hozzászólását olvasva.

Nálunk mindent örökölni fog a kis tesó, max.egy-két új ruhát veszünk.

Dike,lehet hason aludni,dokim mondta.Minden,ami jól esik.

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


sziasztok!

dike!
én is úgy tudom,h amíg jól esik és tudsz addig aludhatsz hason...
viszont igaz,h szülés után meg a szoptatás miatt nem fogsz tudni,
de szerencsére egy ideig élvezhettem és még élvezem a hasonalvást.

kriszti!
hát kiságy is meg minden van,m Kiarától örökli a többit...
max még Kiarának kell egy ágyat venni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszönöm a megnyugtató szavakat. Sok szempontból lenyugodtam, sok szempontból nem, remélem ez majd elmúlik.
Szemi_dévisz, nekem ez fáj, miért nem kaphatja meg az orvos a számokat, én meg csak egy negatív vagy pozitív véleményt... Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki izgul az értéken és lehet, teljesen feleslegesen. Na persze már csak pár hónap és minden végérvényesen eldől, a helyzeten változtatni nem tudok, csak bízni az orvosomban és legfőképpen a babámban.

Ha mostanság nem írok, azért lesz, mert megpróbálok lekattanni a netről, számomra ez hozta meg a rossz érzést. Túl sokat olvastam, kerestem, nézelődtem és ahelyett, hogy boldog tudatlanságban ülnék itthon a negatív eredményemmel, most izgalomban vagyok... De azért majd jövök, olvasgatok, és persze mesélek, csak talán ritkában.

Jó éjszakát

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen! :D

Kubi!
A világon semmi tünetem nincs már régóta, csupán a 2. trimeszterbe kell, hogy lépjek...
A saját dokim már rég hazaengedett volna, csak hát a főorvos...
Azért szombatonként hazalépek pár órára.

Panndi!
Dorina egészen jól viseli, bár tegnap eltört a mécses amikor vissza kellett jönnöm :(
Azért összességében azt mondhatom, hogy elég jól megérti a helyzetet... nagyon akarta a tesót, és tudja, hogy azért vagyok itt, hogy a tesóval minden rendben legyen. Persze sokszor nehéz Neki (nekem is), de amikor meglát, fut felém és az első puszit a pocakom kapja :D :D :D

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


sziasztok!

tegnap megint szépen hallottam a babánk szívét,megtaláltam egybőlSmile)

ma megkaptam,azaz megvette anyum a karácsonyi ajándékom egy lacost csizmát Laughing én vettem egy felsőt,még egy csinos csizmát magamnak:) férjemnek meg egy gas pulcsit..pedig megfogadtam h nem veszek neki karira semmit,mivel szülinapjára jó minőségű cipőt kapott. Smile de nem bííííírom ki,magamra soha nem költök mindent rá,imádom ha örülSmile
anyum meg vett neki karira playstation játékot..meg van őrülve érte:)
ja meg anyósnak,apósnak egy egy csomagot.
még van két gyerek(5 és 1,5 éves) és a tesom akinek kell vmit venni.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megtaláltalak titeket! :D Első babánkat várjuk, június 3-ra vagyunk "tervezve".
Bár tervezett volt a történet, most nagyon úgy érzem, hogy nem vagyok túl felkészült... :oops:
Megpróbálok mindent visszaolvasni, de biztos fogok olyat kérdezni, hogy erről már volt szó! Ezért előre is elnézést kérek!
Például a doki megkérdezte, hogy és kinél fogok szülni? Hát erre most mit mondjak? Nem gondolkodtam még rajta. Egyelőre örülök, hogy minden rendben van és próbálom szokni a "változásaimat". :D

Üdv: Ancsi
fancsi81
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Dike, de jó,hogy meg tudod saját magadnak találni és hallgatni!Sajna én csak a védőnőnél fogom csüt.-ön legközelebb hallani.

Üdv Fancsi!Gyere nyugodtan és kérdezzél bátran!

Velem semmi különös.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Élünk még, csak elég elfoglalt voltam.

Adatok a táblázathoz: név: Judit, kor: 31 év, kiírás: jún. 10., neme: nem tudjuk (lehet meg sem kérdezem, tetszik ez a kis titok :) ), gyerekek: Gergő 10 év, Míra 6 év, annyi biztos, hogy Pécsett fogok szülni ( bár amennyit csavargok ez sem tuti).

dike: Az én eredményem is 1:2000-hez, szerintem ez teljesen rendben van, gondolj bele, ilyen eredménnyel csak minden 2000. nőnek születik Down-os gyermeke. Másrészt ott volt az orrcsont.

Zsófi: Szorítok, hogy mielőbb hazakerülj. Gergőnél én is heteket voltam benn a végén, azt hittem, megkattanok. Folyton megszöktem.:) Bár én nem voltam fekvős, de nagyon nem bírtam.

Ancsi: Üdv itt. :) Szerintem ez egész jó kérdés a dokitól, végülis sokunknak elég határozott elképzeléseink vannak a szülésről és a dokikról. Fogadott orvosok korát éljük, ezzel próbáljuk meg bebiztosítani, hogy nagyjából a terveink szerint alakuljanak a dolgok. Nyugodtan kérdezz bármit. :)

Milli: Voltál börzén tegnap? Én vettem egy gyönyörű fonott mózeskosarat, nem lehet túl sokáig használni, de beleszerettem. Lehet össze sem rakjuk az ágyat az első 1-2 hónapban. :)

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


migej! nekem nem annyi lett az eredményem, hanem 1: 50000.vmelyikőnkkel összekevertél!:)

Ancsi! üdv itt!kérdezz nyugodtan, ja és gratulálok!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike!
AngelSounds szívhangfigyelőd van? Vagy milyen?
Én is gondolkodok, hogy kéne egy ha kikerülök innen...

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi! igen az,nagyon jóó:))

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Elkészültem a táblicskóval, mindjárt felrakom, remélem sikerül:)

Nézzétek majd át mindenkinek stimmel-e az általa megadott infó.

Ancsinak üdv, róla sajna még nem tudunk semmit, de természetesen a táblázat bármikor bővíthető....szerintem jönnek még új kismamik:)
Az érzések miatt ne izgulj, minden jönni fog a maga idejében. Hidd el nekem, ha valaki én ezt nagyon átéreztem. Heteken át sanyargattam magam emiatt. Úgyhogy nyugi és nyugi:)) Most ez a legfontosabb. Nekem itt a lányok sokat segítettek, sokat tanulhatsz tőlük, csak gyere mindig, amikor tudsz, s meglátod nem csalódsz!


Migej,, sajnos nem voltam bababörzén, mert nem tudtam, hogy most volt, amit nagyon bánok, mert pl. pont tegnap hallottam, hogy a barátnőm ismerőse ott vett magának teljesen megkímélt állapotú kismamanacit egy dr.-nőtől 1.500,- ft-ért darabját, amit én megvehettem magamnak 9.000,- ft/ darabáron. Ami azért nem mindegy. Na majd a legközelebbire elmegyek.... mondjuk veled:))

Dike, szerintem nyuszikával kevertek össze:)

Szemi, az adatok pontossága miatt visszaolvastam kicsit, és akkor láttam, hogy neked 12 hetesen 70,9 mm-nek mérték a babót. Ez komoly???? Én pont 11 hetesen voltam a dokinál, amikor nézett egy uh-t, és akkor volt 42 mm. Most akkor az pici?

Holnapután megyek végre a 12 hetes uh-ra, és utána rögtön vérvétel, akkor leszek 12+ 3. Kíváncsi vagyok ott mit mondanak, hogy mekkorák is vagyunk pontosan. Utána meg izgulhatok az eredmény miatt. Már most nagyon izgulok. Jó nektek, akik már túl vagytok rajta. És akkor karácsonyra már lehet, hogy megtudom az eredményt is??? Anyám....ez kész para lesz.



Kép babanaptár

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


szisztok!

köszi milli a táblázatot

Most jöttem haza a 12. heti UHról és a föld felett járok, csak azért mert láthattam és még órákig elnéztem volna, annyira rugdalózott... és persze minden rendben. Holnapután meg megyek a kombináltra.

Olyan jó látni a táblázatban, hogy néhányan már tudjátok a nemét. Nekem még minimum 1 hónapot kell várni, akkor lesz a következő vizsgálat és talán akkor valamit láthatunk, ha megmutatja.

Kérdés: azokhoz, akik dolgoznak, Nálatok hogy áll a főnök, mulkáltató a vizsgálatokhoz? Simán elengednek, nem nyavalyognak, nem dolgoztatják le túlórában a kiesést??
20140503222551
 
 


Milli jó lett a táblázat! Kicsit nagyvonalúan mért a dokim,ezért jött ki ekkora méret,előtte a klinikán 59mm mértek,az megfelelt a 12.terhességi hétnek. Lehel is 42mm volt a 11.héten.Úgyhogy nyugi,tök jó méret.(52 cm-rel és 3600g-mal született).

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Milli! nagyon jó lett a táblázat,csak egy kicsit nehezen lehet olvasni,de tök szuper, nagyon ügyi vagy!

tinus! örülök h minden rendben volt!!!!

KépKép
dike
 
 


Tinus örülök,hogy minden oké.Amikor anno dolgoztam simán elengedtek a vizsgálatokra,egyébként a Munkatörvénykönyve előírja,hogy el kell engedni a kismamát.Én mindig bent maradtam egy picivel,hogy ne érje szó a ház elejét.Férjem szerint nem voltam normális.

107. § Mentesül a munkavállaló a munkavégzési kötelezettsége alól

a) amíg állampolgári kötelezettségét teljesíti;

b) közeli hozzátartozója [139. § (2) bekezdés] halálakor, esetenként legalább két munkanapon át;

c) ha keresőképtelen beteg;

d) a kötelező orvosi vizsgálat (ideértve a terhességgel összefüggő orvosi vizsgálatot is) teljes időtartamára;

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


sziasztok!

fancsi!
üdv köztünkés gyere tényleg sokat...

milli!
tábla nagyon jó,de tényleg nem lehet jól látni.de max a méretet kell növelni...

zsófi!
sztem mág most vegyél akkor szívhang figyelőt,m Kiaránál én is csak addig
használtam,amíg el nem kezdett mocorogni a hasamba...
most is még imádom hallgatni!!!

migej!
gratula az eredményhez!!!

én szerdán megyek az afp vérvételére...
pénteken meg végre 4D és remélem megtudjuk a nemét...

ma voltam védőnőnél és az ő mérlege szerint 1 kilót híztam...
de sztem az a cipő és a plusz ruha lehetett,m utoljára,amikor mért
akkor még jó idő volt.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszi Szemi!

Tudtam a törvényről, csak kiváncsi voltam másoknál a gyakorlatban hogyan alkalmazzák. Azt hiszem én is a nem normális kategóriába tartozom, mert először normálisnak vettem, hogy a főnököm ledolgoztatja velem túlórában a kiesést... de most már kezdek magamhoz térni, látva, hogy még mennyi vizsgálat áll előttem. A dokim meg tajtékzott, amikor elmondtam neki, azt mondta, még ilyennel nem találkozott a praxisában...
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma nagyviziten mondta a főorvos, hogy pénteken mehetek haza :D :D :D végre...úgy örülök!!!

Milli!
Köszönjük a táblázatot! :wink:
Ügyi vagy!

Csibe,Dike!
Pénteken megyek a Brendonba és megveszem :lol:


Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


zsófi!! jupppppppiiiiii vár a haza:))

KépKép
dike
 
 


Zsófi,jaj de jó! Mindjárt itt a péntek!Vághatod a centit :D

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Csajok, kombinált tesztre éhgyomorra kell menni? (bocs, lehet, hogy már kérdezte valaki, csak lusta vagyok visszakeresni)
20140503222551
 
 


Tinus,nem éhgyomorra történik a kombinált.Én du.fél 1-re mentem.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Köszi Szemi!
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Végre,végre,végre...... ma megyek a kombináltra. Úgy izgulok. Ma újra láthatoma bébit, és remélem nem üres kézzel jövök haza.
Uh, aztán leveszik a vért...... akkor meglehet, hogy karácsonyra lesz eredmény? Addig van 9 nap, az idő alatt megkapom?

Sajnálom a táblázatot, azért ilyen, mert ugye nem enged 600×600-nál nagyobb méretet feltölteni, így át kell méretezni, a méret által pedig sajnos így eltorzul. Megpróbálom mégyegyszer az eredetit, hátha elfogadja, vagy magától átalakítja. Meglátjuk:)
Sokan vagyunk benne, azt hiszem 17-en vagyunk a fórumon, ami szép szám:))
Kíváncsi vagyok amikor szülni megyünk mind a 17-en június környékén:)) Az milyen izgalmas lesz, hogy akkor most ki hol, merre éppen mikor stb....

Engem is érdekel a magzat szívhangfigyelő, ma szabin vagyunk a párommal, gondoltuk elmegyünk veszünk egyet. Láttam itt Pécsett a Brendonba lehet kapni 9.000,- Ft-ért. Szintén AngelSounds termék. Valaki a honlaopn árulja az általa megvásárolt 19.000 ft-os készüléket 9.000,- ft-ért, hát nem tudom, most akkor ebből is több fajta van...több ár kategóriában??? Ti akik vettetek, mennyiért vettétek?

babanaptár

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Úgy látom rá kell klikkelni a babanaptár szóra, és megnyitja mindenkinek wordben:)) Ez is egy megoldás:)

Puszi Nektek, délután jövök, remélem jó eredménnyel:)

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Sziasztok!

Zsófi ez nagyon jó hír. És az pláne, hogy teljesen jól vagy!

Milli szuper a táblázat, köszi, hogy csinálod!

Voltam hétfőn dokinál, minden rendben a babával. Azt ne kérdezzétek, hogy mekkora, csak annyit mondott a doki, hogy az idejének bőven megfelel a mérete.

Még mindig ágynyugalom javasolt van a papíromra írva, nagyon úgy tűnik, hogy a méhlepényem nem mozdult egy picit sem....

Ja és a doki nem tudta megerősíteni a baba nemét, így már várnunk kell a 18. heti uhra, hogy megtudjuk mi is a helyzet.

Kubi
14+5
kubi
 
 


zsófi!
nagyon szupi,h végre hazaengednek!!!

milli!
sok siekrt a kombinálthoz!!!majd gyere a hírekkel...

kubi!
az a lényeg,h a doki mondta,h minden rendben...

én ma voltam afp-n.
és végre pénteken megyünk 4D-re már nagyon várom...

Kép
Kép
csibe83
 
 


milli! nagyon drukkolok várom a híreket! sztem megkapod karácsonyig az eredményt. az hülyeség az a 19000 dolog....ennél csak rosszabb van mint az angelsound...én is ezt vettem ez a legjobb és igen vmi 8900körül..:)és hallom vele!!!!:)


kubi! örülök h minden rendben a babával! pihizz drága!



előbb jöttem meg a védőnőtől.vérnyomás,vizelet rendben.
héten bejelentkezek cukorterhelésre,meg ellenanyagszűrésre..úgy is min 3 hét mire kapok időpontot. ez van, nálunk kell a 24.hét előtt is. ő mérlege szerint ruhástól,cipőstől 2 kg híztam 1 hónap alatt, de én direkt ráálltam reggel meztelenül, és csak 1kg híztam.Smile))úgyh ezt nézem.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok! Én ma voltam kombinálton és nekem azt mondták, hogy az ünnepek miatt 3 hét is lesz, mire megkapom az eredményt... nem akarlak elkeseríteni, milli, lehet nálatok gyorsabban megy. De azt is mondták, hogy azért elképzelhető, hogy küldik előbb emailben.

annyira hajt a kiváncsiság, de megpróbálok nyugton maradni és nem elmenni 4D-re a 18. hét előtt...

kubi: pihenj sokat, biztosan minden rendben lesz
20140503222551
 
 


tinus!
nem lázítani akarlak,de mi most 6000ért megyünk,m kariig volt
oylan akció,h 13000 helyett csak ennyi és nagyon sok minden van
benne és most látom,h meghosszabították az időt,szóval csajok
aki korán szeretne babamozizni annak belinkelem az oldalt.

http://www.g1intezet.hu/index.php/arak/ ... tarol.html

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszi Csibe! Ez tényleg lázítás:)), de nagyon jól hangzik!!
20140503222551
 
 


Sziasztok,

En elmentem 15hetesen 3D-re es lattunk is sok mindent meg nem is :).
Nagyon rendes volt a szonografus noci, 4 het mulva visszahivott es ingyen megnez meg egyszer, mert most meg picike volt a baba (fejbubtol talpig 16 centi) es a mehlepeny sokat takart. Viszont azt lattuk, hogy hosszu karja es laba van, mint az apukajanak es nunija (ez utobbi nyilvan nincs az apukajanak :D ).
Kaptunk dvd-t nagyon szep zenevel, cd-t vagy 150 keppel (jo, eleg sok hasonlo van benne), egy kinyomtatott kepet es egy kis dobozt szoroajandekokkal (Avent cumisuveg, cumi, babaszappan, eloke, kuponok, popsikrem). Mindezt 50 Eur-ert.

Es akkor egy kep:

Kép

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Sziasztok!
Huh, most egy hétig nem voltam, de igyekszem gyakrabban jönni! :)
Adatok a táblázathoz: név: Ancsi, kor: 29 év, kiírás: június 3., neme: fiú. Angyalföldi vagyok, ezért az ÁEK-ban fogok szülni.
Igazából, azért tartom furi kérdésnek, hogy ki a fogadott dokim, mert én úgy hallottam, hogy a szülésznő a fontos, hiszen ő lesz velem szinte végig, a doki ha baj van, akkor jön és max a végén. Az ÁEK-es szülészetet viszonylag dicsérik, ezért nem is gondolkodtam abban, hogy legyen fogadott dokim. De szívesen hallgatok meg véleményeket! :)
Tinus 6, nálam nagyon jól fogadták a főnökeim a bejelentést. Gratuláltak és biztattak, hogy ne idegeskedjek és stresszeljek. Igyekszem is! Simán elengednek mindenhova, nálunk az a lényeg, hogy kész legyen a meló és ebben a (férfi)munkatársaim is támogatnak.
Mi még nem vettünk semmit, mert igazából nem tudom, hogy mit kell megvennem. Jó persze azt tudom, hogy kell vennem babakocsit és babaágyat, de nem tudom, hogy mit érdemes rajta nézni... :(
Nem baj, majd az újévben nyakunkba vesszük a várost és addig irogatjuk, hogy mik kellenek. :)
Most a héten éreztem először azt, hogy mekkorát nőtt a hasam: szorít a nadrág és a szoknya! :) Maradnak a ruhák, vastag harisnyával.
Szép estét mindenkinek!
fancsi81
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Andrejja,gratula a nuncishoz!

Milli mesélj,mi volt az uhun?

Kubi,méhszájnál van a méhlepény,azért indokolt a fekvés?

Holnap megyek a védőnőhöz,remélem most megtalálja a gyereket.

Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


andrejja!
gratula a kisnunishoz!

fancsi!
én ügyeletesnél szültem és most is úgy tervezem.max szülésznőn
gondolkozom,de az sem tuti,m a Margitban minden szülésznő szuper jó.
babakocsi:
mindenképpen masszív legyen,esetleg mindkét irányból tolható.
nekünk most abc design lett.
Kiara első babakocsija 1évig bírta és kettétört...pedig 100ezres babakocsi volt.
na meg én nagy mózeses párti lettem...
remélem tudtam segíteni...és kérdezz bátran,m tudom milyen nehéz jól
dönteni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok,

Megjöttem a kombinált szűrésről.

Dr Hajdú Krisztina csak ránézett a monitorra, és annyit mondott: tökéletes baba! Szépen látszik az orrcsontja, a nyaki redő, minden rendben van. A számok a biológustól már nem annyira győznek meg, de szerintük ez JÓ. Azért örültem volna egy nagyobb számnak, mint 1042... De azt mondták, nem kell integrált vagy négyes teszt, és legfőképpen amnio sem, amit el akartam kerülni.

Down: 1 : 1 042
Edwards 1 : 85 746
Pattau 1 : 201 851
Free b-hCG: 91,87 IU/L 2,27 MoM
PAPP-A: 2,451 IU/L 0,84 MoM
Szűrés eredménye NEGATÍV
12+0-nak felel meg, dátum szerint 12+1
CRL: 57.1 mm
NB: orrcsont - látható
BPD: 20.2 mm
NT: 2.1 mm
HC fejkörfogat 70.2
AC haskörfogat: 55.6 mm
FL combcsonthossz: 7.7 mm
durva fejlődése rendellenesség nem látható
koponya épnek, hasfal és mellkas zártnak látszik
normál hasi echogenitás
négy végtag látható - megszámolta az ujjacskáit... integetett :)
magzatvíz mennyisége átlagos
szívműködés szabályos, FHR: 162/perc (szívfreki) - amikor hallottam, csorgott a könnyem a fülembe
placenta helyzete: hátsó falon, jobb oldalon

A képeket holnap bescannelem, megnéztek 2D, 4D... és dvd-t is kaptam.

Kép Kép
kriszti0921
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: