Új privát üzeneted érkezett!

Mók,
Persze, gondoltam azért hogy 5-6 órára gondoltál, az 56 azért durva lett volna. Szegényke, így tényleg nem tudott mozdulni sem. Nálam az oxitocint a második általa generált fájáskor kikapták, mert leesett a szívhang, pedig elvileg nem volt rajta a köldökzsinór. Nálam a mekóniumos magzatvíz, fájásgyengeség, méhszájműtét (aminek nem volt meg a zárója, már 10 éve volt), magas vérnyomás (amelyből gyógyszerrel túl alacsonyat csináltak és szerintem a fájások is ott múltak el) miatt lett császár.
"Akikkel egyszerre voltam vajúdóba első nap /mikor csak zselét raktak fel/ 4-ből 4-et császároztak,mikor szülni mentem akkor 5-bő 4-et. tehát tényleg gyanús. Párom szerint nem akarják húzni az időt,mert sokan szülnek egyszerre,ja és a támogatás is lényegesen több csaszinál."
Akkor nem csak én érzem így. Mondjuk az indított szüléseknek nagy része végződik császárral. Mégis néha pl a munkatársnőmnél a 39. héten simán indítottak, mondjuk neki szerencséje volt, sima szülése lett.
Nálunk is nagyon jól kijön apával Niki, de a férjem rengeteget tud vele lenni szerencsére. Nem hiszem, hogy ez annak az eredménye, hogy hozzá vitték először, főleg, hogy nem nyugodott meg nála, semmiféle szőrkontaktus nem volt, csak pólyába a kezébe nyomták, holott meztelenül kellett volna, cicivel a szájába rajtam pihennie :(.

Amit kérdeztél arra nem tudok válaszolni, mert nálunk is későn fekszik Niki. Bár egyszer 9-re feltornáztuk éjfélről a fektetési időt. Azt csináltuk, hogy minden nap 10 perccel korábban altattuk. De mi ugye altatunk, nálunk nem megy az, hogy csak leteszem és alszik, sírni én nem hagynám, bár nálam Niki nem csak enyhén méltatlankodna, hanem fuldoklásig sírná magát én meg a világ legszemetebb emberének érezném magam azonnal.

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Sziasztok :)

mók:én tanácsom az lenne,h menj be hozzá amíg el nem alszik,h érezze,h mellette vagy.ahogy a szavaidból kivettem külön szobába alszotok.sztem egyedül érzi magát és vágyik arra,h valaki bemenjen hozzá :) nem próbáltad még ,h addig ott lenne veletek az ágyban amikor már látod,h dörzsöli a szemét vagy ásítozik akkor magadra tennéd és elaltatnád úgy utána pedig lassan bevinnéd a helyére? :) ez pont az az időszak amikor sztem nem jó magára hagyni sírni egyedül ,mert most alakul ki a bizalom,kötődés!de nem szabad játszani már ilyenkor vele úgy értem ezt,hogy amitől fel élénkül hanem csak mozgolódjon az ágyatokban ,de ne torkoljon játékba ,mert este van és nem a játék ideje!vagy ha van a másik szobában ágy akkor ott legyél vele :) én biztos vagyok benne,h meg fog nyugodni ha anyukája ott lesz és szépen megszokja,h utána aludni kell :) remélem tudtam segíteni!Balázs is van,h nyűglődik mindenhol,de egyik nap is ahogy magamra raktam a kis füle pont a szívemnél volt,azonnal elaludt olyan jó érzés volt :)
iceberg
Budapest
 
 


Helló lányok!

Bele-bele olvastam egy-egy hsz-be. Gyors reagok!

Ceyla! Miattad jönnek vissza a kilóim. Ha nem etetsz akkor vicceket kreálsz! Nagyot röhögtem...pardon :oops:kacagtam oly annyira :lol
Niki megevett egy egész üveg kaját? Sárgulok!
Gergő már megint nem eszik.
Nálunk Gergő 2 hetes kora óta közöttünk alszik :oops:, hajrá 37000 forintos bébiőr, kötődő nevelés, igény szerinti szoptatás és egyebek.
Tegnap este én voltam a világ legszemetebb anyukája mert hagytam sírni. Nem állapot, hogy csak cicin alszik el. :( Nem mehetek 3 méternél távolabb tőle ami nagyon édes de lassan lakhatatlanná válik a lakás mert nem vagyok képes elvégezni. A főzésről ne beszéljünk mert azt csak Gergővel működik. Imádja de elég nehéz fél kézzel főzni :x!

Tegnap fogászaton voltam. Csak azért tudtak ellátni mert elaludt a kocsiban és az apuja melléült.

A harapdálás ritkul de továbbra is óriási csibész az én kisfiam.


No lépek! Mindenkinek szép hétvégét! Jó apázást és babázást! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
prücök
 
 

 
 

Nicsak mit találtam!

http://www.lll.hu/node/187

Nekem nagyon okos lesz a gyerekem :wink: :D

Mók! Még nem próbáltam ezt de ki fogom próbálni. Persze még eleinte a mi ágyunkba teszem majd le. Én úgy tervezem, hogy 1,5-2 évesen veszem rá a különalvásra. Bááááár ez mindig változik nálam. Néha már most kiraknám :oops:. Apa meg nem akarja kitenni. Azt mondja majd ha magától megy. Izgi lesz majd két tizenévessel egy ágyban, ha összejön a tesó és ő is velünk akar aludni. Egek! Én már soha nem nyújtózhatok ki :shock: :D

Kép

Kép

Kép

Kép
prücök
 
 


Ceyla!
Amíg szoptattam /6 hét/ addig nekem is minden este cicin aludt el. Aztán altattuk,ringattuk,aztán olyan nehéz lett /ugye neki jó kis súlya van ,és volt/ hogy nem volt mese rászoktattuk arra hogy este magától aludjon el. Hát így volt,amíg nem ült,és nem állt......
Most úgy érzem visszafelel fejlődünk mert újra ringatom,és így alszik el,de most még nehezebb. Ha nem veszem fel akkor feláll,vagy felül. :? :? :? :? :? :?

Iceberg!
Igen külön szobában alszik. Nekünk másfél szobás a lakás,és a saját kis nyugalmunkat áldoztuk fel érte, Így övé lett a hálószoba,milyen a nappali,így sarokgarnitúrán alszunk...Így praktikus,viszont nem túl kényelmes...Na szóval mikor hazajöttünk a kórházból,mármint mikor megszületett,akkor 2-3 napig kihoztam mindig,és velünk aludt.Aztán apa az ágy végébe szorult,lelógó lábakkal :oops: ,és itt mondtam állj,elég. Nem véletlenül adtuk neki a szobát. Aztán másnaptól ott aludt. És mindenkinek jobb volt!!!
De tényleg!!!!! :!: :!: :!: :!: Lilla is jobban aludt.
Aztán elég hamar rászoktattuk az egyedül elalvásra. Most is ha már kicsit is lehunyja a szemét,azonnal berakom az ágyába,és ott alszik be igazán. Csak mivel fel áll, meg ücsörög,kénytelen vagyok elringatni,különben nem tudom meddig bírná!!!!! De megpróbálom amit írtál,hogy csak beülök a fotelba hozzá,hogy lásson. Bár ilyenkor viccesre veszi a figurát. Én meg szigorúra. De egyik este mikor apa "szigorú" volt,hagyta sírni,akkor szörnyű esténk volt,éjfélig 6x kelt fel dünnyögve. Na innen láttam hogy ez nem célra vezető.

prücök!
Ha nektek megfelel ez így,és a párodat se zavarja akkor ez se baj. Szerintem mindenki úgy alszik a babájával ahogy jól esik.
Sajna nálunk apa kiszorult amikor még velünk aludt. Helyhiány....
Nekünk ez most így jó,nem bánom,csak ugye ez az ülés,állás....

Kép
mók
 
 


. Méz A méz nagyon egészséges, de 1 éves korig semmilyen formában ne adjuk a botulizmus veszélye miatt (ez egy olyan halálos kimenetelű fertőzés, amit az ezzel megfertőzött méz terjeszt és sosem lehet tudni, hogy fertőzött-e a méz vagy sem!!! A bolti és a termelői méz egyaránt tartalmazhatja!)

ezt most olvastam!

meg ezeket is!
Kakaót se! Helytelen az a gyakorlat, hogy a kicsinek már egészen kis korban kakaót adnak reggelire, mert ezzel rászoktatják a koffeinre (mielőtt még valaki megkérdezné: igen, a Nesquikben is van!) Persze nem muszáj a gyerekeket megfosztani az öröm forrástól, de kakaót inkább csak 2 éves kora után kapjon és akkor is csak mértékkel (és persze lehetőleg ne cumisüvegből!)

3. Felvágottak Praktikus megoldásnak tűnik a gyereknek megkenni egy májkrémes kenyeret, vagy szalámit tenni a reggeli szendvicsre, ezzel azonban az a baj, hogy ezek a felvágottak a lehető legrosszabb alapanyagokból készülnek (javarészt szalonnabőrt és maradék húsokat tartalmaznak), tele vannak mesterséges ízesítőkkel és adalékokkal, ezért a kicsinél allergiát okozhatnak, valamint az erős ízek rossz táplálkozási szokásokra nevelik, egyre inkább igényelni fogja az erős fűszereket, erős ízeket, ez pedig hosszú távon emésztési gondokat okozhat.
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok!
Már egy hónapja mindig akarok írni, csak valahogy sosem sikerül, zsúfolt ez a nyár! Balatonnál nincs netünk, itthon meg mindig van valami.
Prücök, üdv köztünk (kicsit megkésve :)
Gyorsan írok magunkról, aztán egyszer talán lesz időm visszaolvasni...
Emma elérte a 8 kilót, nagyon szépen fejlődik, egyre ügyesedik. A kúszás nagyon jól megy, már gyorsan utol ér a lakásban :) Négykézláb hintázik, de mászni még nem kezdett el. A gagyogás is fejlődik, de még nincsenek "szavai". Étvágya nagyon jó, ma pl. 3 dl tökfőzeléket evett délben. Este kap gyümit gabonával, mostanában kezdek neki tízórait is adni. A többi szopi (jóóó sokszor továbbra is, éjjel is :(
Prücök, jó ez a cikk az alvásról! Remélem egyszer én is végigalhatom majd az éjszakát, igyekszem türelmes maradni addig is. Egyébként ha csak egyszer kel éjjel, akkor azt elég jól bírom.

lynnn
 
 


Sziasztok!

Iceberg: A lakásunk mellett van közvetlenül a piac, sőt, ha úgy vesszünk, két piac :) Van választék :)

Ceyla: Na igen, a köldökzsinór is a nyakán volt... De nem tudom, hogy amiatt nem fordult-e be.

Alvás: Bence szerencsére este (de csak este) elalszik az ágyában, de ott maradok mellette, amíg el nem alszik. És ő fürcsi-szopi után. (Van azért, hogy szopin már bealszik, és úgy teszem le, de ez a ritkább.) Viszont még nem áll és ül fel az ágyban, nem tudom, akkor mi lesz. De reménykedem :roll:

Kijött a 7. foga is, remélem, ha végre a nyolcaska is meglesz, akkor utána kicsit nyugi lesz! És már néha megy neki a négykézláb is, rugózik közben, olyan édes :)

Joghurtot én még csak natúrt adtam neki. Lehet veszek majd ilyen cserpeset és azt is megkóstolja. Nem hiszem, hogy ellenkezne, mindent megeszik, ami a szájához közelít :) Nagy szerencsém van vele!

Na, megyek, lehet mindjárt kel :roll:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Prücök,
én is kb hasonló paraméterekkel rendelkezem most ill. szülés előtt. Már majdnem 62 kg vagyok, és még nekem is kellene kb 5-6, hogy elégedett legyek. :lol: Neked mi a módszered? Nekem az jött be, hogy visszafogom magam este, persze a nasit is napközben és mellette szoptatok. Bettics szépen hízik, már majdnem 9 kg, szóval úgy tűnik nem ártok neki vele. Elvileg lehet fogyni szoptatás mellett is, csak ki kell tapasztalni.

Lynn,
de jó, hogy jöttél. Én is szoptatok éjjel is, nem vagy egyedül vele. :oops: Készültök majd valamerre?

Rita,
7 fog? Nagyon belehúzott Bence.

Mók,
sógornőmnek is indították, mondjuk őt befektették 40 hetesen és pár napra rá indítottak is. Ő simán szült, de megszenvedte rendesen.
Napközben mennyit alszik Lilla? Szerintem is inkább legyél vele. Lehet, hogy tényleg nem elég fáradt még. Nekem is 1/2 9 - 9 között alszik el a kicsi általában. Én mondjuk 1/2 8 fele fürdetek. Így 8-ra készen vagyok a kettővel.

Ice,
az új háznál van a fa, így ez ez első termése nekünk. De főzünk be belőle lekvárt. Anyum jön segíteni, egyrészt még sose csináltam, másrészt Betti mellett élvezet lenne egyedül csinálni.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


sziasztok :)

mók:hogy alakul a helyzet?megértem nagyon is,h nem akarod magatok közé rakni!én Mátét sem raktam pedig a párom akarta azzal a címszóval,h ők is ott aludtak!én úgy gondolom sokkal nyugodtabban lehet aludni,ha nincs ott a gyerek.na meg a párom mellett el sem tudnám képzelni,mert ő aztán tud aludni :lol: beszél hangosan,ellopja a takarómat a könyökét az arcomhoz rakja :roll: szóval kész élet veszély :roll:
ha beülsz a fotelba és még is jön a hiszti akkor próbáld meg,h odamész és lefekteted és simogatod,beszélsz hozzá halkan.ez mind türelem játék,de ha kitartó vagy akkor meg lesz a gyümölcse.ne érts félre nem azt akarom ezzel mondani,h amúgy nem lehetsz türelmes vagy kitartó ezt csak általánosságból írtam!az ágyba is csak addig gondoltam míg el alszik utána be vinni a helyére lassan óvatosan :)

varitus.szerencsés vagy,de jó lenne ha itt is közel lenne minden!

kri:elhiszem,h egyedül nem tudnád csinálni én sem,de sztem megint a párom fogja kavarni a gázon.tavaly is ő csinálta mikor terhes voltam nehogy rám menjen a forró lekvár,de én élveztem,h végre ő is csinál valamit a gáznál :D
iceberg
Budapest
 
 


Iceberg!

Sajna a helyzet változatlan,hozzáteszem tényleg úgy tűnik jön felül a foga.... :? :? :?
Most a karomban aludt el. De viszont ahogy lecsukja a szemét,már rakhatom is az ágyba,ott mélyíti el az alvást. Ennyi a szerencse...

Az én párom meg nagyin mélyen alszik,ágyúzni is lehetne mellette. na például ettől is féltem mikor Lilla olyan picinek egy-két napig velünk aludt. Nem tűnt volna fel neki hogy a gyereken fekszik...,ja és ezért nem is aludt mélyen. Nem mert!!! 8) 8) 8)

Kép
mók
 
 


Iceberg!
Bocsi,nem a nagyin alszik hanem NAGYON! :oops:

Kép
mók
 
 


szia mók vagy sziasztok

Ha jön még ide talán más is :roll: ,mert egyre kevesebb anyuka jön úgy látom!

mók:sztem nem baj,ha rajtad alszik el rajtam is elalszik Balázs ,de az a szerencsénk,h amikor letesszük alszik tovább.ezért ugyan ezt próbáld meg a fotelban amikor már látod,h nagyon álmos.napközben hogy alszik Lilla?segítesz neki vagy magától?én sokszor segítek vagy magamhoz fogom vagy itatom,mert amúgy is innia kell és azon el alszik.de mindig jól kifárasztom amikor álmos,de még sem alszik el még rajtam sem akkor lerakom még had menjen,fárassza magát még egy kicsit :) aztán szinte követeli,h aludjon :) hasonló ebben is a párom ő sem venné észre ha ráfeküdne és gondolom te meg aggódtál,felébredtél,h nem e rajta van!?amíg nem jött a foga nem volt ilyen gond?mikor dúródott Balázsnak akkor ő késő este és felébredt rá meg nappal is ekkor tudtam,h ez fog lehet,ha már szegény nem tud nyugodtan aludni!szegénykék jól megszenvednek a fogukért!
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk mi is!Vasárnap volt a házassági évfordulónk,elmentünk Lilistől ebédelni,jó volt.Durva,hogy már egy éve volt...

Mók:mikor alszik Lilla napközben utoljára?Mert én figyelek,hogy negyed kilenckor kezdjük a fürcsit,és előtte már ne aludjon.De mondjuk Lili megszokta.Fél 9 körül,háromnegyed körül szopizik,és úgy tesszük le a kiságyba,hogy elalszik szinte egyből.Persze nem volt mindig így,meg kellett szoknia,és nekem is voltak miatta kellemetlen perceim,amíg sírdogált,de muszáj volt megszoktatni,így ezzel nincs gondunk.Éjjel néha felsír,akkor cumit kap,amúgy kb 7-ig alszik.Fáraszd ki szerintem fürcsi előtt,de utána már nem játszatok,ha nem muszáj.

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Nincs laptopunk 1 hete. Talán hétvégére lesz, akkor majd jövök olvasni is. Jól vagyunk, puszi

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Halló!Mi ez a csend?Mindenki élvezi a jóidőt?Megyünk mi is hétvégén a Balcsira,kicsit izgulok,hosszú az út....

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok lányok!

A tegnap délután érkeztünk haza Barcelonából. Nóra nagyon élvezte az egészet, nekünk persze egy kicsit fárasztó volt babával várost nézni. Rettenetes meleg volt, a tengerben is tudtunk 2-szer fürdeni, Nora nagyon birta, többször átcsapott a hullám a feje fölött de egy szó sem volt, biztos tetszett neki a sós viz :)
Na, de hazafele egy hajszálon mult, hogy nem késtük le a gépet. Már a kapuk be voltak zárva , de a férjem nagy nehezen kiudvarolta, hogy még engedjenek át, persze látták, hogy babával vagyunk és megsajnáltak :) Azt az örületes szaladást amit babával , babakocsival meg a táskákkal lerendeztünk, hát filmezni kellett volna :) A vicc az volt, hogy a hatalmas repülötéren a legutolsó helyen állt a mi gépünk, kb. 0,5-1 km-t kellett szaladni, hogy beszálljunk. Persze mi voltunk az utolsók, de a lényeg, hogy elértük, és már indult is a gép. Leülünk, erre kérdem a férjemet, hogy a telefonjainkat, ugy-e berakta a zsebébe? A bizonsági kapunál elöre engedtek mert szaladtunk, persze sipol a kapu, erre kikapkodjuk egy másik tálcába a telefonjainkat a zsebünkböl és természetesen szaladtunk tovább, de a telefonok nélkül. :(
A tegnap délutántól telefonálgatunk Barcelonába, de a telefonokat nem tudják elküldeni. Régen volt olyan, hogy felrakták a következö gépre, de most biztonsági okokból nem csinálják. Most még a fiukat sem tudjuk felhivni , hogy mikor megyünk értük, de szerencsére itt van ez a computer.
Most igy telefon nélkül belegondoltam, hogy manapság mennyire rávan szorulva az ember, szinte semmi nem müködik telefon nélkül, vajon régen hogy oldottuk meg a dolgokat, már nem is emlékszem.

Amikor leszálltunk Bécsben a repülöröl, a férjemmel majdnem egyszerre mondtuk, hogy ezt mégegyszer egy babával nem csináljuk végig. De persze , ez csak duma, mert telik az idö és megint ugyanebbe a hibába beleesik az ember. :)

Nóra is elég késön alszik el, ö is köztünk alszik, de nem izgulok érte, mert 1-2 hónap mulva, megint másképpen lesz. A két fiuval is ez volt, mire beállt volna egy ritmus arra, jött egy másik. Èn még nem hallottam olyan babáról, hogy évekig ugyanolyan ritmusban aludjon egyen stb.
Ezért én nem aggódnék a helyedben Mók. Az se megoldás, hogy 5 percenként bemész hozza mert sir. Vedd ki bátran, találj ki valami módszert ami neki is tetszik és hamarabb elalszik.

Igen, amit Sissy mond is jó megoldás, hogy azért figyelj oda, hogy késö délután ne aludjon Lilla, igy hátha hamarabb elalszik este. Nekünk ez bejött.

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Sziasztok!

Na ma bekötötték az internetet :) Az utolsó oldalba beleolvastam, de igazán visszaolvasni még nem tudtam.

Gyerkőcök jól bírták a költözést, és már a lakás is lakható, igaz a nagyszobában még a régi kerti bútor van, de ezen majd még változtatunk idővel :)

Férjem csak júli végén jön, hát mit mondjak, én már most fáradok... Igaz, ma este hazajön a hétvégére, mert temetésre megyünk (meghalt a nagymamája), de aztán hétfőn már megy is vissza.

Remélem, mindenkivel minden ok. Igyekszem visszakapcsolódni, csak most mennem kell intézkedni, mert nem jó az új hűtő :evil:
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Etus!
Üdv itthon!!!!!! :D :D :D :D


Sissy!
Lilla nagyjából 16-17h között alszik délután,nagyjából 20 percet. Ja és azt se felejtsük el hogy nálunk napközben nincs nagy alvás,nagyjából 3x alszik 20-40 percet. És elég nehéz egy már magától ülő,álló gyereket lerakni aludni. Nem fekszik csak úgy mint régen,és szépen elalszik,hanem felül,feláll.....Ha Lili magától fog állni,és nem alszik be szopi közben,akkor nem hiszem hogy csak úgy feküdni fog míg el nem alszik. Magam se gondoltam hogy a mozgásfejlődésnek vannak hátulütői. :wink:

Rekus!
Azért ügyik vagytok,így babával. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mók
 
 


Iceberg,
Niki délután úgy szeret elaludni, hogy rajtam fekszik és közben cicizik. :oops:
Mostanában napközben is van vele valaki amíg alszik, mert az ágyában csak 5-10 perceket aludt, aztán felébredt és nyűgös volt egész nap. Viszont így amikor ébredezne, megsimogatom és alszik tovább. Persze így semmit nem tudok csinálni mellette :(. Ő viszont kipihent. :) Ma pl reggel fél 8-kor ébredt, majd fél 9 körül visszaszundizott kb fél órára, majd fél 1-től aludt fél 4-ig.
Milyen igazad van abban, hogy sokkal nyugodtabban lehet aludni, ha nincs ott a gyerek. Én imádom ha közel van, de mélyen aludni egyszerűen nem tudok. :( Mindig azt hallgatom, hogy lélegzik-e, merre mocorog, be van-e takarva, nincs-e a fején a takaró. A párom meg eközben úgy alszik mint a bunda én meg virrasztva őrzöm Niki álmát.
Amíg egy szobában aludtunk, addig minden moccanására felébredtem, erre akkor jöttem rá, amikor a szobájába a kiságyba költöztettük, a bölcsőből. Azonnal nyugodtabban aludtam. A bébiőr a kis moccanásokat sóhajokat nem továbbítja, így simán tudtam aludni :D

Prücök,
Ne sárgulj, azóta másból nem evett ennyit. Most nem akarok neki adni paradicsomosat, mert valamitől kicsit ekcémás lett a bőre, majd ha rendbe jön próbálom megint.
Én meg reggel fél 7-re megyek a fogászatra! :roll: Izgi lesz. Ha minden stim, akkor 4-5 körül kel egyszer Niki, akkor megciciztetem, majd a mi ágyunkban visszaalszik. Én beugrok a városba, ha addig ébred, az apja megeteti kajcsival. Na kíváncsi leszek, hogy alakul és mit fog szólni, hogy nem vagyok otthon.
Jó ez a link az alvásról. Elolvastam.

Mók,
Hát igen. Ez a mozgásfejlődés. Sajnos ezzel jár.

Lynn,
Örülök, hogy te is jelentkeztél.
Niki is 8 kg múlt (a francba tegnap kellett volna lemérnem és nem csak tegnap, hanem ma is elfelejtettem :evil:)
Jó sok tökfőzit evett. Biztosan finomra főzeted. :)

Varitus,
Na igen, jó kérdés, hogy a köldökzsinór lehet-e a ludas. Valahol olvastam, hogy egyes helyeken azért nem szeretik, ha megpróbálják kézzel beforgatni a babát, mert úgy tartják oka van annak, hogy nem fordult irányba és az egyik ilyen ok lehet a köldökzsinór. Persze most már ki tudja? :roll:
Jól belehúzott a fogzásba Bence! :D


Sissy,
Gratula a házassági évfordulóhoz! :D

Cherryke,
Azért örülök, hogy jelentkeztél, így tudjuk, hogy minden ok.

Rékus,
Ez azért nem semmi. Jó nagy rohanás lehetett.
A telefon nagyon bosszantó lehet. Bele sem tudok gondolni. :(
Ha DHL vagy egyéb futárt küldtök érte sem tudják odaadni?

Etus,
Akkor Isten hozott Itthon! :D
Kitartás amíg a férjecskéd nem ér haza.

Nálunk Nikivel minden ok, bár most éppen van min stresszelnem más miatt, de erről majd csak a jövőhetén ha már biztosat tudok.
Ma akartam menni kozmetikushoz, 1000 év óta először és erre nem lebetegedett?? Anyós is szólt, hogy hétvégén nem jön mert beteg. Úgy látszik megint van valami vírus. Torokfájás, levertség etc.
Mindenesetre a 14-én családi összeröffenésre megyünk, 16-án pedig a férjem külföldre költözött barátja látogat meg minket a családjával. Persze a férjem a házat is meg akarja nekik mutatni, hogy meggyőzze az angol feleségét, hogy itt könnyebben lehet ilyen házuk is. Na köszi, azért még itt is vannak hiányosságok, gondolkodom, hogyan lehetne addig is minél többet pótolni.
Más. Már többször eszembe jutott, hogy benneteket nem idegesít amikor a játékok marhaságokkal traktálják a gyereket? Pl több játék próbálja megtanítani a formákat, csak az a baj, hogy a programozójuk sem tudta. pl: "A labda kör alakú." Tényleg??? Én azt hittem eddig gömb! "Az építőkockák négyzet alakúak." Neeeem! Benne van a nevében: kocka, nem négyzet. A négyzet síkidom. :evil:

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Sziasztok!

Ceyla:csak nem....? :) ha érted.... Amúgy köszi!

Mók:lehet,nem tudom.Lili is gyakran van négykézláb,ha lefektettem,de szerencsére (leszámítva némelyik este),ha betesszük az ágyba,annyira álmos,hogy megy a zenélője,és már fordul is befelé,zsepizik és alszik.

Holnap reggel Balcsi,remélem,minden jól fog menni...

Rékus:azért jó lehetett,mondjuk ez a telcsi bosszantó!

Etus:kitartás!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!!!

beee->>> az elveszett bárányka megkerült, ....

Most, hogy lassan talán az életünk is okés lesz, gondoltam ismét tudok hozzátok jönni, amennyiben "visszafogadtoK" ??

próbálok majd lépést tartani, de hát igen, sok sok lemaradásom van!

de itt, Keszthelyen valamivel jobb a net, mármint a mobil net, és képes a gép több oldalra is és nem 2 Kbps-el megy a net! :)

egy mostani kép Gergőről: ( hát igen, kufferja és comija az van neki)

Kép ---> és ezt csak úgy tudja ha én segítek neki, kicsit le van maradva...

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sissy,
Jó balcsizást! Jó nektek!

Kfmares,
SZIA!
Nagyon pankosan adja elő Gergő! :)
Örülök, hogy minden ok és megint tudsz jönni :D

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


sziasztok :)

ceyla:látom elkéstem,bocsi!!!!ma kivételesen tovább aludt Balázs,de sztem azért mert előtte megfürdettem,úgy bekakilt,h a body is olyan lett és inkább lefürdettem utána el is aludt az ágyon.van nekem is egy sejtésem :D,de van egy másik is!vagy vissza mész dolgozni. képzeld Balázs is az ágyon szeret jobban aludni,ritka amikor a kiságyban hosszabb ideig el alszik és dettó ,ha felébred akkor vissza tudom simogatni vagy riszálni a popóját :) játékokkal kapcsolatban engem az döbbent meg ,h lassan már nem is kell az anyukának énekelni,beszélni a gyerekhez ,mert kitalálnak ilyen hülye nagyon drága játékokat!

Én most már lisztel és natúr joghurttal habarom Balázsnak a főzeléket és úgy bele a husi.Ma répa főzi volt,sült pulyka mellel és még keveset is csináltam,pótoltuk desszertként banánnal :) egyik nap tök főzelék volt picike hagymával(én szoktam bele rakni egy ici picit) és azt is nagyon ette.úgy látom már jobban ízlik így neki mint burgonyával sűrítve,mert ízletesebb.
iceberg
Budapest
 
 


Itt vagyok :)

Hunor beteg volt... szerda estére lázas lett, 38,3. Sose volt még lázas. De már azon a hétvégén taknyos lett, amikor nagyon lehűlt a levegő. A szobába is 20 fok lett és állandóan kitakarózik éjjel. Akkor lett taknyos, aztán lázas, de másnap már nem volt hóemelkedése sem. Az étvágya meg nem változott :)

Mi ma eljöttünk Agárdra. Babu otthon anyuval.

Hunor minden étkezés előtt alszik minimum 1 órát.
Pápázik, puszit dob, puszit ad ha kérjük, meg van, hogy akkor is ha nem kérjük, tapsol, és elalvás előtt kukucsol :)
Megfogja a takaróját, felhúzza a feje tetejéig, majd hirtelen lerántja és mondjuk neki: kukucska-kukucska, és vigyorog.
Négykézláb még mindig remekül elvan, de nem mászik, csak kúszik, ülni szépen tud, és ezért kapott egy bébikompot. 2 nap után a talpára állt és úgy topogott. A komppal menni nem, de ha fogom a két kezét, szépen lépeget. A kompba szépen eljászik, halad, és sokat áll. Ez az ami kell neki. Ennyi egyenlőre.
Nagyon meleg van itt :(

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sissy!
Szerencsések vagytok!!!! :)

Mares!
Sokszor gondoltam rátok,már nem is reménykedtem....Gergő csuda pofa!!!! :D :D :D :D Nagyon megváltozott,és micsoda vasgyúró lett!!!!!Szép gyerek az tuti!

Ceyla!
Nálunk Lilla meggyógyult,most hétfő óta én vagyok beteg!!!!
Tényleg lehet valami...
Lilla fogyott egy kicsit,most kerek 10 kiló.

Kép
mók
 
 


Ceyla: üdv neked is !Picuka lányod nagyon csini a kis vonalzós képen! :)

Cherryke: húúú Agárd :) mit csináltok ott? Gergő is csak kúszik...:( ... el is vagyok kenődve... más baba már mászik!

Mók: hát igen, volt mindenféle, uram állás nélkül, állást keresett minden nap, net lassú ( mobil net otthon ment 7kbps-el itt meg egyik este 764 kbps volt!) ... aztán ugye állást megkapta, közben nekem felvételire kellett tanulni... most minden összejött, de talán lassan rendeződnek a dolgok! Mi baj? mármint h beteg vagy??

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares: nem minden baba mászik... Mit csináltok Keszthelyen? Mi oda megyünk 21.-én, de oda babuval. Agárdra azért jöttünk, mert itt minden évben, már 18. éve megrendezik a rock and roll tábort. Most már amerikai autó és motor csodák is vannak. Páromnak 3 fellépése volt, meg buliztunk kicsit. Babu most ment haza anyuékkal. Lehozták reggel :) ügy örült nekünk :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke: uram állást kapott itt Zala megyében, Zalaegerszeg mellett, BAK-on, így jött a család... június 17-én kaptuk meg a választ, hogy övé az állás, volt 13 napunk albit keresni, takarítani, cuccolni! És most itt vagyunk... úgymond itt "lakunk"..... ha erre jártok, szívesen látlak benneteket, vagy strandolni, vagy bármi... mert ha uramnak bejön az állás ( ma van az első munkanapja) akkor mi itt leszünk minimum egy évet!...húú, erről hallottm, hogy ilyen bulik vannak ott :) képek??? mármint a buliról?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Oké Mares, strandolni megyünk, ha olyan idő lesz :) össze rakjuk a 2 nem mászó babát, hátha elkezdenek mászni :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok

mares:nagyon aranyos Gergő,ő is már mekkora baba lett!én is gondoltam rád a napokban,h te is jól eltüntél és ugyan mi lehet veletek! pedig mindig jöttél
beszámolóval.szörnyű ez a munka dolog barátnőmék is ebben szenvednek.
az a legszörnyűbb mikor egy férfi nehezen talál munkát,pedig manapság sajnos ez van és ha nincs itt ahol élünk éppen akkor tényleg jobb menni utána.mi csináltok utána?jön majd az ovi is egyszer csak,mert úgy rohan az idő.

cherryke:nem panaszkodhatsz nagyon jó idő van!
:roll: túl jó is :)
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocs, de még csak ritkásan tudok jönni, mert azért még sok dolog.

Mares, de jó, hogy előkerültél. Akkor most ti is egy új környékkel ismerkedtek.

Mi még nem is kúszunk, legalábbis előre nem :) De most már megy a lovacskázás, úgyhogy én nem aggódok. Juli is lassan indult, aztán alig múlt egy éves és már járt.

Ja és időközben lett egy db fogunk is :) És jön a többi is,úgyhogy z éjszakák nem valami pihentetőek.

Na majd igyekszem jönni.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Réka,
Nórának nagyon boldog névnapot!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Ice: én nem szeretem a meleget :( 25 fokig vagyok kalibrálva :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke: ez jó, a 2 nem mászó majd még mászni kezd :)))) tutti megörökítem majd :) de szívesen látunk titeket itt nálunk is... nem luxus villa a lakás, otthonit jobban szerettem, modernebb volt, de ez van....

Etus: igen, új környezet, és remélem sok jó új élmény is lesz... lovacskázás az mi? lehet már Gergő is tud olyat :)))

Ice: jaja, uram feszült is volt, mert ma kezdett, hogy milyen lesz a meló, mert azért jó távolságot elhurcibált minket, és ha nem jött volna neki be a meló az úgymond nagy nagy szívás lett volna..de mai beszámoló szerint minden okés :))


Gergőnek alul két kis lyukasztója van :) felül szülinapomra kijött a bal1es ( fogorvosi nyelven) most várom, hogy a mellette lévő is jöjjön... de azért elég elviselhető az éjszaka, inkább a meleg miatt ébred fel, hogy szomjas... meg hát napközben veri a víz, még sima pelusban is... itt meg parketta van, ragad hozzá a vastag combija, ha meg felöltöztetem, hogy kússzon, akkor meg 5 perc és csupa víz...
Ma vettem neki a Rossmann-ba 599 ft-ér békás medencét :) jó lesz itt az erkélyen... 125 cm átmérő, 25 cm magas... alja mondjuk nem párnázott, na de ennyi pénzért :))) az itteni Rossmann-ba is látom törzsvásárló leszek :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok,
Na, kezdem a végén. :)
Mint már írtam, bár nem hiszem, hogy emlékeztek rá (ki tud mindent fejben tartani?). december óta megjött a mensim és azóta is rendszeres. Gyógyszert nem szedek, mert csökkentheti a tejcsit, meg egyébként sem szeretnék hormont szedni.
Hosszú kihagyás után a párommal volt egy összebújós esténk és úgy gondoltam minek vigyázni, ha már másnapra úgyis megjön (az előzményei is jelentkeztek már, gyenge hátfájás, teltségérzet, hasonlók).
Nos másnapra nem jött meg, gondoltam késik egy napot, na bumm, a ciklus utolsó napján úgysem lehet teherbe esni. De aztán késett még egyet, majd még egyet... Gondoltam szerdán veszek 1 tesztet, mert 10 napnál korábban azért biztosat nem mutat egyik teszt sem. Nos végül 6 napot késett és megjött, így teszt nem kellett.
A párom már a fiú neveket latolgatta, én meg totál ki voltam akadva, mert még egy csomó súlyfeleslegem van, Nikit is szeretném még szoptatni és még 1 év melót is szeretnék a következő baba előtt.
Azt mondanom sem kell, hogy így egész nyaralásunk alatt meglesz, ha most tartja a ciklust. :(

Iceberg,
Még olyan játék is van, ami úgy ringatja a gyereket, mint az édesanyja. :(

Cherryke,
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Agárdon.
Azt hittem nem akarod Hunort álltatni. (szóval, hogy álljon. elég hülyén hangzik így :))

Mók,
Gyógyulj meg mielőbb!
Micsoda súly! Ő karcsúsága 2 kg-al simán le van maradva. :( Pedig egy kicsit szedhetne már fel.
Mennyiket eszik Lilla?

Kfmaras.
Köszönjük. Majd teszek fel képet, ha közelben lesz a fényképezőgép. :D
Ne aggódj a mozgásfejlődés miatt. Nem vagytok lemaradva, ilyenkor igen nagy különbségek lehetnek, nem kell siettetni. Ha a teret megadod neki ahol mozoghat, az már elég. Majd elindul és akkor majd követni sem tudod :D.
Gratulálok a párodnak az álláshoz.

Boldog Nóri napot! (Sógorom lánya is Nóri, de nem köszöntjük csak akkor ha hazajönnek a nyaralásból.)

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Mares: Hunor medencéjének alja sem párnázott. Tettem alá plédet.

Ceyla: nem is álltatom, de állandóan állni akar, felhúzza magát, ha fogjuk a kezét. A baj, hogy nálunk itthon nincs neki kapaszkodásra lehetőség. Nem egy "babás" lakás... De szépen halad a komppal. Magasabbra állítottuk, hogy ne nagyon terhelje a lábát, de azért használja. A talpa leér, tehát nem kell pipiskednie. Ülni meg úgy ül mint a kisangyal.
Hunor úgy "készült", hogy a menses 5.napján :D Még megvolt, gondoltuk nem kell védekezni :D Jó, úgy voltunk vele, ha jön-jön, ha nem, más volt megírva.

Tegnap alkudoznom kellett vele. Vagy sapka, vagy bekötöm felül is a babakocsiba, hogy ne tudjon felülni. Utóbbi maradt. De nem reklamált.

Ez a 4. fog jól megkínozza. Darabosat még mindig nem eszik, adtam a kezébe egy gerezd almát. de nem igazán értette :D Mint a játékokat, megcsócsálta, majd eldobta :D

Szerintetek, ha lemegyünk Balatonra, minimum vízhőmérséklet, amibe már belehet vinni pancsizni? Nem akarom a dokit megkérdezni, mert agyon aggódja.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Jó reggelt!

Gergő még alszik, kiba kutya meg ugat... valahol itt... talán az a nagy dög, ami szokott, ha ott sétálunk... de nem értem miért ugat, nincs ott a gazdija??? na mindegy.... számat befogom, mert 8:42 és Gergő még alszik :)

Cherryke: én ebben ,a dög melegben bevittem Gergőt a kicsi vízbe, volt rajta sapika, Némó-s gatyó meg póló... az tarja kicsit a hőt is és nézem, ha a nózija hideg volt már akkor kivittem... ha 5re értünk le a strandra akkor belefért 3 fürcsike 8 utáni indulással...de kérdezd meg a dokit is! Mi jártunk Gergővel úszni, ott melegebb volt a víz, de látszik, ha nem meleg, akkor nem akarják annyira beledugni a lábukat :) húzzák fel :)

Ceyla: ez ám a történet! :) mármint a mensi-s! nekem ma kell megjönnie, de mi csak úgy természetesen védekezünk, de soha semmi gond nem volt, ezért nem szoktam aggódni.... sajna nem vagyok az a hipp-hopp teherbe eső típus :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Köszönjük mindenkinek a névnapi köszöntöt :) Nem is tudtam, hogy Nóra névnap van, de mostantól tudni fogom

Mares, már nagyon hiányolt mindenki, örülök, hogy tudsz jönni. Gergö gyönyörü nagy baba lett amióta nem láttuk.
Tudom milyen amikor egy férfi állás nélkül van és éppen ujat keres, mert mi is igy vagyunk, de szerencsére elég jó kilátásaink vannak, söt nem is akar még munkát találni a férjem annyira élvezi ezt a nagy szabadságot. Persze én igyekszem öt siettetni, mert azért a pénz nem tart sokáig, ha nem jön az utánpótlás :) Nálunk is a távólság a nagy probléma, eddig Bécs tulsó felében dolgozott ami azt jelenti, hogy minden nap másfé óra ut oda és ugyanennyi vissza. Ez azért 3 órát elvesz egy napból és tölünk is természetesen. Remélem találunk valami közelebbit, mert költözni nem akarunk.

Ugy néz ki mégis elég komplikált elhozatni Barcelonából a telefonjainkat. Van a férjemnek egy munkatársa, egy sapnyol és 1 hónap mulva repül Barcelonába. Felhivta a repülöteret és csak ugy adják oda neki, ha visz tölünk egy felhatalmazást, meg két telefontöltöt és a két telefonnak a Pin code-ját. Ott be kapcsolják és ha jó a Pin code akkor odaadják neki. Na, ennyire sikerült megoldani. Ez is jobb a semminél. Nem is a telefonokat sajnálom, hanem a sok számot ami benne van.


Cherryke, szerintem babától függ meg töled, hogy hány fokos vizbe mered vagy akar ö belemenni. Nóra például fürdött a 28 fokos tengerben, a 23 fokos tóban, meg a 35 fokos termál vizben is. Mindegyiket nagyon élvezte, söt nem akart kiszállni, mindig sirt amikor vettük ki.

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Rékus, köszi :) csak ne 18 fokos legyen, abba nem engedem :D attól én is lila voltam :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherry: balcsi víz... főleg a kicsi víz... nagyon meleg... emberek ott ücsörögtek, hogy bírják a meleget :) Hunornak tetszeni fog :)

Rékus: lemaradtam, miért van ott a telefonotok?? na igen, álláskeresés... én hiszem, hogy uram jó abban amit csinál... de valahogy nem kapkodtak érte :( talán a kora miatt.. mondjuk a Penny-hez be sem hívták, mert hogy már 42 éves lesz! Lidl szintén nem akarta látni! TESCO-nál meg olyan nagy dolgokat csinált, hogy azt hittem, utána ez majd megkönnyíti az álláskeresést ... 3 óra...ismerő, amikor uram Pestre járt , kb volt ennyi.... M6os javított valamit.. .de így is 1:45 volt a Pécs-Pest út...

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares, a lovacskázás, az amikor négykézláb hintáztatja magát, vagy legalábbis mi így hívjuk.

Cherryke, szerintem most olyan meleg van, hogy bármilyen vízbe beleteheted :) Mi hétvégén voltunk Andrissal strandon. Igazi vizi gyerek.

Ceyla, hát akkor jöjjön a tesó, mikor szeretnétek. Nekünk most még, ha szeretnénk sem lehetne, mert még nem jött meg. De azért most még mi sem szeretnénk.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


etus: most igen, meleg van és a vízek is melegek. Jövőhét csüt megyünk...

Fiam mászik. Eddig csak 1 "lépéseket" mászott, de ma többször elment a cumiért :) lassan, koncentrálva, olyan aranyos volt. Én meg szurkoltam neki :D Lehet többet nem fogja csinálni, ez a szokása :D Viszont az ágyról lemászott egyedül, csak mivel állni nem tud, és nem is kapaszkodik, összerogyott négykézlábra :D

Mares: lidl valóban nem foglalkozik, csak 20 évesekkel. Anyám is 2 éve beadott oda jelentkezésre önéletrajzot... azóta hívják.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ceyla!
Lilla étrendje "normál " esetben:
Reggeli 180 mili tápszer
Tízórai nagyjából 10 babakanál tejbegríz
Ebéd 1 bébiétel főzi
Uzsonna Gyümi,vagy tejbegríz kb. megint 10 babakanál
Vacsora 180 mili tápszer
Éjszaka 90 mili tápszer

A tápszerekből mindíg meghagy az üvegben,átlag 30-50 milit.

És ennél csak rosszabb napok vannak. Szerintem egyébként nem sok,már több tápit ehetne,de nem kell neki.....
Ilyen nagy baba! Hosszú is a drágám. :roll:

Kép
mók
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk...Lili nagyon évezte,dobok képet!

Mares:jó,hogy jöttél!Lili sem mászik,kúszik,és megy,ha fogjuk a kezét!

Balcsi:
Kép
Kép
Kép

ez nem Balcsi:
Kép

bocsi a sok képért... :oops:

Lili eszik sokat szerencsére....

Ceyla: :wink: mi rajta vagyunk a témán...

Cherryke:szerintem mostmár bemehet,ha ő is akarja,kellemes a víz!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Én is jól eltűntem, 2 hétig nagyszülőzünk vidéken. Apa nélkül, ő otthon dolgozik sokat :cry:

Rékus: Volt ám izgalom akkor, de azért jó, hogy jól éreztétek magatokat!

Etus: Üdv itthon, és kitartás még a hó végéig!

Sissy: Lili nagyon édes a Balcsin!

Kfmares: Gergő nagyon cuki a frizkójával! Bence is még csak kúszik, nagyon ritkán négykézlábra áll...

Cherryke: Gratula a mászáshoz, különösen az ágyról lemászáshoz! :)

Ceyla: Micsoda játékok vannak :shock: Nekünk nincs is semmilyen komolyabb játékunk, viszont nagyon bejön az eldobhatós műanyagpohár és a sörösdoboz is :D

Folyton csak fogas hírekkel jövök, Bencének kibújt a 8. foga is :shock: Nagyon jól érzi magát vidéken, hatalmasakat tud kacagni pl a kutyán. Meg élvezi, hogy folyton vannak körülötte, mármint, hogy nem csak én. Végigdumálja a sétákat, már az egész város tudja, hogy itthon vagyunk. Jajj, és nekem is olyan jó régi ismerősökkel, barátokkal talizni, főleg azokkal, akik szintén babáznak most :lol: Na, és mindegyik baba lány, Bence máris sokat udvarol :lol:

Ideje aludni...

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Etus: most már értem...na ott még nem tartunk sajna

Cherryke: ez igen, mászás! Gratula! Akkor ha erre jártok , kérlek szólj Hunornak, hogy "mondja" már el Gergőnek hogy kell csinálni! :)

Varitus: grat a 8. foghoz! nálunk még csak 3,5 van :) Látom BEnce is nagy nőcsábász! :)


Sissy: Lili nagyon édes! Főleg a cserivel a fülén :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Lili de aranyos, ahogy sétál a vízbe :) Nagyon szépen áll :) Hunor a sarktr most már egyre többet lerakja, de nem tökéletes. Szerintem a jobb lábával gond van. Olyan csálén áll rajta, de lehet, hogy gyengébb neki és ezért nem terheli. Ma megyünk dokihoz, azt ugyis lebaszarint megint...
De 1 hete a napi programja: evés, játszás, sírás,alvás, sírás, evés, sírás, alvás...stb. Alig lehet vele játszani. Azt is csak délelőtt. Reggel vagy kimegyünk amíg jó idő van, vagy eljátszik szépen, de akkor már csak este tudunk kimenni, addigra már kisírja az összes könnyét. Annyira nyügi :( Anyunak nem sokat sírt, mert cigölte állandóan. Én meg nem cigölöm. Csak amennyit muszáj. Ha sír, vígasztalgatom, aztán lerakom és elalszik.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherry: Gergőnél is van sírás, főleg ha nem az van amit Ő akar! :) csak fog ez is változni... gondolom...

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares:vagy nem... :) Lili is tud sírni,ha nem az ő akarata érvényesül...

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: