Új privát üzeneted érkezett!

robcsi, igen cumisüvegből. De nem félek hogy rászokik, mert mikor üvegből iszik, aközben is a cicit keresi, persze csak játszik vele, vagy alszik rajta mikor megkapja.

Kép
mona76
 
 


Mandala!
Nagy-nagy gratula a kis Emeséhez! Sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok!


Zeze!
Annyira szépek ezek a képek! Csodálatos gyermekeid vannak és ti is nagyon jól néztek ki!
Köszi, hogy megosztottad velünk a születéstörténetedet!

Mikegirl!
Babszi is zabálnivaló! :lol:

Dincuska, Edit!
Hooooool vagytok :?:
bee73
 
 


Sziasztok!!!

Remélem Edit tényleg szülni van, én sajna nem... Pedig tegnap és ma reggel is azt gondoltam...Állandóan keményedek, mutatta a ctg ma is, de a méhszáj még mindig változatlan, pont úgy áll mint 2 napja. Le vagyok hangolva, már totál elkeseredett és rosszkedvű vagyok... Amiatt is, hogy olyan bizonytalan a terhességi kor... Meg tudom, hogy hülyeség, de úgy érzem sosem fogok megszülni. :cry: :oops:
A dokim annyit mert mondani, hogy a 40-et már vsz betöltöttem. De azt nem említette, hogy mikor indítja meg vagy mi lesz (mindig olyan elfoglalt, beszélni is alig lehet vele). Mindenesetre holnap reggel 6-ra kell mennem a Klinikára, EST lesz vagy Oxitocinos teszt, és onnan haza már nem jövök...Jaj... :?
A tágulat miatt is egyre jobban aggódom, bár azóta nem voltam uh-n, de már tényleg mindenen idegeskedek! :(
Ne haragudjatok, hogy ilyen negatív vagyok! :cry:

Egyébként az állatkert nagyon szupi volt, lejártam a lábam, alig bírtam már este állni rajta, nade a lánykát hidegen hagyta a dolog. :roll: Azért nem tudtam jönni, mert nagyon későn értünk haza, és zuhantam az ágyba...ma meg 7-re megint a Klinikán kellett lennem...

Utálom a saját rosszkedvemet, már a fejem is fáj tőle! Inkább be is fejezem! :D

Mandala! Nagyon gratulálok!!!!!!! Ma ez tudott először széles vigyort csalni az arcomra!!!! Kívánok sok tejcsit, hogy hamar megnőjön a drága! :lol:
Bee! Szurikáták megvannak, köszönik, jól vannak... :D Én alig bírtam tőlük elszakadni, én is odavagyok értük! :D De most csak 4 van! :(
Zeze! Nagyon jó volt olvasni a storyt és főleg, látni a végeredményt... Annyira szépek vagytok! :D Sajnálom nagyon a kicsi fiadat... :( Nagyon megérdemlitek a boldogságot! :D
Bogesz! Remélem, nem felfázásról van szó...
Szamo! Szerintem sem magzatvíz, de ha megnyugtatna, szerezz be olyan betétet!
Mikegirl! Gratulálok a tejcsiterméshez, nem semmi! :D
Jó a vonalzó! :D
Robcsi! Remélem nem lesz igazad, és ez a front bizony hogy más lesz! :D
mamiblue, Nap! Még annyit tudok a faros szülésekről, hogy veszélyt jelent, hogyha a lábak bújnak ki először, mert könnyen sérülhetnek, a dokinak nagyon figyelni kell, hogy ugyanúgy húzza ki. Na, nem nagyon tudtam tudományosan megfogalmazni, de remélem volt benne vmi információértékű. :D

Most csak ezt az oldalt tudtam elolvasni, de majd bepótolom, és az előzőt is átböngészem.

Még egyszer, ne haragudjatok, hogy negatív hullámokkal bombáztam a topicot, igyekszem vidulni. :D

Este még jövök, mielőtt a Klinika mezőire vonulnék... Apával beszéltük, hogy ő használ pda-t a munkájához, és lehet, hogy amíg bent leszek tudnék netezni, éjszakára meg elvinné, nehogy lába keljen. Na, majd látjuk!

Puszi Mindenkinek!

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi,hogy ismeretlenül idepofátlankodom,de csak beleolvastam ebbe a topikba,és ha megengedtek egy két észrevételt.

A faros babákat már a legtöbb kórházban császárral szülik!
A szülés kockázatosabb a fej elakadása miatt.És nem kell feltétlenül vajúdni és tágulni a faros műtétek előtt.A lepényt az orvos veszi ki,ott ahol a babát! :wink: Mondjuk nem árt ha volt egy kis tágulás a műtét előtt mert a szülés utáni váladék(lochia)könnyebben tud távozni.
De azért senkit nem vajúdtatnak-farosan-ha már eldöntött tény a császár.
És aki mégis faros babát szül hüvelyi úton,nála két orvosnak kell benn lenni és csak orvos vezetheti le a szülést!

Még egyszer bocsi,de ezt az infót le kellett írnom! :wink:

Én :wink:
én
 
 


Még annyi,hogy ha a lábacska előreesik akkor egyből császár van,mert akkor nincs akkora tágulás a szülés meginduásakor,hisz a két v.egy lábacska keskenyebb,mint a popó,pláne a fejecske.

A cervix(méhszáj)értékeknél a 2222,az 2cm-es nyilást mutat nem 2 ujjnyit.A 2 ujjnyi az már 4cm.Ezzel a lelettel hetekig is el lehet lenni.De akár még aznap is beindulhatnak a fájások.Nem ez mutatja hogy lesz e szülés vagy nem.Ez csak egy kiindulási alap.

Üdv.mindenkinek!A pocakosoknak kellemes szülést kívánok!(majd a hétvégi hidegfront talán egyeseknek bejön :wink: )A megszülteknek jó babázást!

Én
én
 
 


Kép

Kép

Kép
mona76
 
 


mirr-múrr 06.16.-án volt, de megtaláltam másik topicban, még egyben van
karol 04.13.-án volt a fórumon
nóri 79 06.06.-án volt a fórumon

Kép
mona76
 
 


Kedves Én!

Nagyon köszönöm a hozzászólásodat, most már minden világos!
Szóval, vigyázok Magunkra és várok az orvosom javaslatát a császár időpontjára! :wink:

Kép
nap12
 
 


Nap12, Én
Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy ha egyáltalán nem tágultam volna magamtól, akkor tettek volna róla, hogy táguljak - infúzió és társai. Persze dobtam egy hátast, mert azt gondoltam, hogy minek, ha úgyis felvágják a hasam....

Mona
Babszi is eszik már 80 g-ot, úgyhogy nem gáz, szerintem.........

mikegirl
 
 


Szamo: mi ahogy kijöttünk a dokitól azóta ilyen átlátszó folyadék szivárog belőlem, nem rendszeres, de jön és megállás nélkül járok pisilni. Sőt tök ingerült vagyok, minden SZ@R, alig meg le egy falat is a torkomon.

Á berakom a bőröndbe a cuccaimat, ki tujda mit hoz az éjszaka.

Kisbabás anyukák: légy szíves osszátok meg velünk, mi az amit feltétlenül kell vinni, nehogy itthonmaradjon.

Anyatejen kívül mást is adtok a babáknak? Pl. víz, kömény tea???

VISZKETÉS: bírjam ki, minden mutatóm jó (vett tőlem vért ez miatt), a baba nyomja a májamat. Köszi, de már annyira vizsket, hogy körömkefével vakartam éjjel magam. Éjjel volt a legbrutálisabb, ennyire még sosem viszketem. Reggel 6kor zokogtam, mire apa felébredt, simogatta egy órát a hátamat és bealudtam úgyhogy 11kor keltem újra.

Voltunk ma a doktorbácsinál:

A baba súlya kb: 3700 gramm
A mérete kb: 53 cm
A combja viszont nagyon hosszú 7,9 mm
Meg volt vmi másik mutató is 9,6 (azt hiszem a halántékos)

A CTG-n egész végig aktív volt ,gondolom az apja előtt produkálta ennyire magát, szinte megállás nélkül 160-175ös értéket mutatót. A szája az UH folyamatosan nyitva volt, olyan volt mintha mosolyogna, meg szopizni akarna.
A külső méhszájam szinte teljesen eltűnt, a belső méhszáj meg felvan már puhulva, tágulgat. Közben újra kijött egy szemölcs a csiklómon, herpesz a számon és a szemölcsöt most ott helyben el is intézte, tehát most Hanga 3 napig egyáltalán nem kéne hoyg megszülessen. Hétfőn újra kell mennem CTG-re, majd pedig 16án kell mennem hozzá, de szerinte azt már nem fogom megérni. Nekem olyan érzésem volt mintha ő már tudná hogy mikor fogok szülni, csak nem akart vele „Ijeszgetni” iígy is amikor kijöttünk tőle bementünk egy fagyizóba apával és amikor éreztem azt a csordogálást elejtettem a fagyit és remgetem. Pedig megfogadtam, hogy apa előtt nem fogok elgyengülni, mert nem akarom őt megijeszteni. Elég hogy 30 évesen túlvan már két szívinfarktuson, nem akarom őt stresszelni.

JAJ majd elfelejtettem: A KÓKUSZ EREDMÉNYEM NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!! El sem hittem, nekem akinek eddig mindig minden előjött :D

Kérdeztem tőle a flowmetriát, azt mondta hogyha a CTG nem mutatna normál értéket akkor csinálja csak meg. Ebből mindenfélét megtud állapítani, legfőképpen a magzatburok öregségét.

Hbogesz: azért nagyon durva a dokid, mert hüvelyi UH már az utolsó időben nem nagyo nszabad csinálni, főleg az meg akkora mint egy BIG king , tehát nem értem

MANDALA: Nagy-nagy gratula EMESÉHEZ, de jó már te is babázhatsz!!!! Sok puszi nektek, és köszi a férjednek hogy írt.

Zeze: Nagyon szépek a gyerköcök, jó neked, már én is nyúznám a kis drágámat.

Dincuska: édesem, ne légy negatív, nemsokára megszülsz,. Nálad egy picikét bonyibsabb a helyzet, de jön az a bébi nemsokára.


Úgy érzem, hogy augusztusra csökkent a spontán (azaz eddig még nem votl) szülések száma. Nem volt elugrom a tescoba, meg elfolyt a magzatvíz meg ilyesmi. Mi lehet hogy nem is augusztusiak leszünk hanem átcsúszunk szeptemberre? :D:D:D

Elkezdett szakadni az eső nálunk, emgyek veszek egy hideg fürdőt, közben levakarom magam körömkefével L

Majd jövök még

Puszi mindenkinek

Kép
sziszike77
 
 


Dincuska!
Örülök, hogy jelentkeztél, bár jobb lenne már olyan híreket hallani, hogy előbújt a kisasszony. Teljesen megértem a hangulatodat, én sem éreznék másképp. Sőt, hogy őszinte legyek, már most türelmetlen és rosszkedvű vagyok, pedig nekem még van másfél hetem. Kitartás, minden nappal, órával, perccel közelebb kerülsz ahhoz, hogy kezedben tarthasd a kis gyönyörűséget! Talán már holnap... :lol:
bee73
 
 


Lányok vagyok még,jövőhét hétfőig biztosan.Éb már a csodában sem bízom. :oops:
Szamó: indítja majd a szülést,de csak hétfőn vagy kedden,mert hétvégén csak akkor,ha sürgősségi.Végül is neki is hétvége. :?

azért jövök ritkán a géphez,mert a 2 fiam már keményen nyomatja, így is időre játszzhatnak, övék az elsőbbség.Ritkán van olyan hogy be tudom őket előzni,mert mire titeket visszaolvaslak,addigra már a sarkam rágják.

velem sok minden nincs,holnap megint teljes nagyvizit,úgyhogy csak este kerülök haza,lehet,hogy csak szombaton du.tudok csak jönni.

ÍÍÍÍÍíszonyatosan összevesztem ma anyósommal, meg tudnám most ölni.Zengett tőlünk az udvar,de már nem bírtam,túl üvöltöttem őt.
Utána 3 órát bőgtem.Majd jött a nagyapám és ő szolt be egy öregkori hülyeséget.
Nem akarok megöregedni.De ha mégis az biztos,hogy semmi esetre sem fogok együtt lakni a gyerekeimmel.Inkább az idősek otthona.

DINCUSKA:
Én is ilyen vagyok.Idegbeteg,rosszkedvű,semmihez sincs kedvem,szomorú.
tuza edit
 
 


Jajj Edit és Dincuska, én még bírok magammal, de ha lenne varázspálcám már elindítottam volna Nálatok a szülést! Nagyon sajnálom, hogy ennyire le vagytok már hangolódva!
Babók, tessék előbújni!!!!!!!!!

Kép
nap12
 
 


Édesek vagytok lányok, komolyan...
Mán jobb a kedvem tőletek, na nem ilyen még: :lol:, de már azért valami ehhez hasonló: :)

Pusszok

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziszike
Én csak anyatejet adok Babszikának. Idegbeteg lettem, amikor a kórházban cukros vizet kapott. Úgyhogy bevezettem, hogy lefejtem a tejcit, és beadtam a csecsemősöknek, hogy ha pótlás kell neki, akkor abból adjanak. Na és innentől kezdve cukros víz sem volt, a csecsemősök aranyosan itatták vele a tejcit. Az elektromos fejőgép :D pedig számomra nélkülözhetetlen.
Egyetlen éjszaka sem maradt velem Babszi, mert 10 percenként néztem nappal is, hogy lélegzik-e. Semmit nem tudtam pihenni, hiába aludt a drága, folyton paráztam. Ezért éjszakára mindig "leadtam". De így is keltem kb. 3 óránként fejni, és vittem utána a kaját.

mikegirl
 
 


Dincuska, Edit!
Én is napok óta depressziós vagyok, bár ma jobb kicsit. Csak most meg olyan fülledt az idő, hogy úgy érzem, nem kapok levegőt.... Nálunk nem volt eső. Legszívesebben ki sem dugnám az orromat és utálom az embereket. Majdnem mindet. :shock:
Meg a bizonytalanságot is utálom, hogy nem tudom, mi lesz, normál szülésre vagy csaszira készüljek-e és melyik orvosnál... Jó lenne, ha már meglenne a leányzó, ugyanakkor késleltetném is a dolgot. Szóval semmi sem jó. Bocs a panasznapért.

Mindenesetre Mandaláéknak
gratulálok a piciny, de gyönyörű kislányhoz!


Az enyém nem hiszem, hogy pici lesz, már teljesen becsíkosodott a hasam, akkorát nőtt, pedig 2 hete még negyedennyi csíkom sem volt...

Kép
Kép
pfranciska
 
 


akkor viszek saját cumisüveget és fejőgépet is a koriba

Kép
sziszike77
 
 


azért ez nagyon durva hogy az utolsó pillanatban is csíkosodik a has! lehet hogy nekem a körömkefés dörzsölgetés miatt maradt ez el ??? lehet hogy mégis ér vmit a viszketésem ?? igaz kibirhatatlan de nem csíkosodom

Kép
sziszike77
 
 


bogesz: majd írd már meg a véleményed a lábas gépről, mert én is vágyom egy olyanra

Kép
sziszike77
 
 


Hello!

Dincuska: Sok szerencsét és ügyi legyél, majd gondolok rád és mennek a drukkok!

Azé fogynak a pocakok! :D

judit

mamiblue
 
 


Lányok:Mindenkinek köszöm a dícsérő szavakat, belepirultam! :oops:
Dincuska, Mamiblue: Köszönöm az együttérzést! Sajnos a sors néha kiszámíthatatlan! De az tuti, hogy szülés utáni depresszióm nem lesz, olyan nagy az öröm,.. csak ez a fránya kialvatlanság….még vagy 1 évig…

Kitartás ez a lüke idő is megviseli az embert „Gergőfiam” (ahogy Lindácska hívja a tesót)
Egészen 15-18 óráig bőgőmasina üzemmódra kapcsolt, és cicit kért 10 percenként, aztán elvonultak az esőfelhők 18.00-kor és bealudt a drágám, olyan akár egy kiskutya, megérzik még nálunk is jobban az időváltozást.
Mona: Táblázatba kiegészítésképp légyszi írd be. Gerinek 3330gr súlya volt születéskor.
Nap:Faros vagy csasziÚgy beszéltük meg, hogy 50-50 % az esély mivel nekem 3. szülésem ezért az mondta a doki, egyet köhögök és már kint is van, tehát úgy volt, hogy simán indulok neki.
De hamar kiderült szerencsére, hogy lábikóvakl van előre. :shock: Ha első baba lett volna nem vállalta volna be simán.
Tuza Edit: Akkor a kedves mama :evil: lerendezve...

Kép
Kép
zeze
 
 


Sziasztok.

Csak azért jövök, hogy elmeséljem, hogy milyen finom a jég. :roll: :lol: Tudom hülye vagyok. De már egy hónapja ez a hobbim. Komolyan. Csak azért csinálok jégkockát, hogy megegyem. Arra gondoltam, h milyen jó lenne a vajúdás alatt jeget rágcsálni. Normális vagyok? Ja és a zellert mindíg is utáltam, most meg mindíg szagolgatnám.. :oops: :lol: Na megyek nem írok hülyeségeket. :lol: :lol:

Puszi mindenkinek.

Dincuska, edit: Nagy drukk, hogy éjjel elinduljanak a manók kifelé. :)+++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Lányok, írt Mandala:"Köszönjük a jókívánságokat! Most próbálok oldalra fordulni. Nem egyszerű. Volt egy kis komplikáció.Átvágptt egy eret a doki, be kellett stoppolni. Ja, meg összehánytam a műtőt..."

Szegény! Remélem mostmár minden rendben lesz, gyors felépülést kívánok!
bee73
 
 


Nap
Farosan (popsival) is megszülethet normálisan a bébi... és a burok is megrepedhet...
Az már problémásabb, ha a lábija van elöl... :cry:

(és jövök ám, csak néhány órás késéssel :wink: )


Mandalának nagy gratuláció a kicsi Emese születéséhez!
Vendég
 


Olyan szépek a topik-gyerekei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!!!!!

Előre elnézést a tartalomért... :oops:
Épp nagy dógomat végeztem a mellékhelyiségben, és mikor puncust töröltem, valami zselészerű (hasonló ahhoz, mint ami az orrban szokott lenni, szóval értitek :wink:) anyag volt a papíron. Aztán töröltem még egyszer, és megint. Sárgásszínű volt. Folyásom, amikor volt is, nem ilyen állagú volt... Nem néztem utána, merthát nem kellemes illatú dógok voltak...na mostmár abbahagyom...Szóval, lényeg: szerintetek ez volt a várva várt nyákdugóm????????? De izgatott vagyok, remélem írtok! :lol:

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska
:lol:
Az lehetett.....
Vendég
 


Pattogobolha: én is "jeges" vagyok :D :D :D Kb. 2 hónapja mást se csinálok, mint az ásványviz be a fagyasztóba, megvárom, még ilyen jégkásás lesz, és úgy iszom :) Én is teljesen oda vagyok a jégért :)

horvviki
 
 


Dincuska!
Szerintem is az lehetett talán...
Holnap befektetnek, jól értettem? Akkor kitartás és remélem, minél kevesebbet kell várnod a picúrra.

Megjött az eső. A közérzetem is sokkal jobb :)
Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Ahogy hül az idő, úgy kezdenek a pocakosok felélénkülni :-)
Én viszont mostanra készültem ki. Holnap jövök, és megnézem az éjjeli történéseket.....remélem lesznek :wink:
Na csajok, ki lesz a következő? Nagy drukk mindenkinek!!!!!!
Jó éjt!!! Van két órám, aztán indul az éjjeli műszak....már ez az esti lefekvés sem volt semmi.....

mikegirl
 
 


dincuska: velem a helyzet ua. olyan mintha zselé lett volna, nem nagy darab, de nem is kicsi, azóta semmi, se görcs se semmi, ja dde a haverom itt van a VISZKETÉS!

Kép
sziszike77
 
 


Hello!

Dincuska: Te ma mész be a kórházba és be is fektetnek?

Azt hiszem csatlakozom hozzád és Sziszikéhez!:) Már fél 4 óta fent vagyok fájdogálok, bár sajnos elég rendszertelenek a fájásaim, de jó lenne kifogni egy dokit, aki adna oxitocint. Nekem anélkül szerintem ugysem lesznek normális fájásaim! :( Remélem Ti szerencsésebbek lesztek! :)

Mikegirl: Szerintem a babásoknak is jó lesz egy kis lehülés! Csak ne legyen utánna megint 35-40 fok!

megyek, hátha tudok még pihizni, bár jó lenne ha inkább fájdogálnék tovább!Az tuti, hogyha elmúlnak mire megyek a CTG-re akkor ilyen leszek! :evil:

Judit

mamiblue
 
 


Jó hajnalt Lányok!

Én is járkálgatok, görcsölgetek. Már fel is mostam a lakást!
Dincuska, Sziszike, Mamiblue remélem alakulunk lassan!

Kép
nap12
 
 


gyerünk csajok, indúljon el az a babaeső Kép

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Azt hittem reggelre lesznek páran már a szülőszobán. Bár ki tudja.
Én úgy irigylek mindenkit akinek vannak jóslói. Most komolyan. Vivivel anno a 7. hónaptól voltak ilyen fájásaim. Most meg... Semmi. Nagy néha keményedek, aztán semmi. Az nst-n is keményedek általában 1-2x de a fájásgörbe laposabb mint a nagyalföld. :( :( Nem igazán akarok befeküdni a kórházba 20.án. :( Max csak akkor ha már úgy megyek, hogy szülök. :)
Na megyek táplálkozom kicsit. Meg olyan jó lenne visszafeküdni, csak fáj a derekam meg a csípőm. Elaludtam az éjjel. :P

Na majd benézek. :)

Milliópusz mindenkinek és naagy drukk az összes pocakosnak. :)

Rita

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hello!

Na, tudtam még aludni 10 percet! mostmár nagyon kiváncsi vagyok mi lesz ebből. Tamarával 3 napig ment ez!

Rita: Hátfájással is kezdődhet ám, nekem most nekem is majd leszakad a derekam meg fáj a hátam is néha!

Judit

mamiblue
 
 


Jó reggelt lányok!

Dincuska, Sziszike, Mamiblue, Nap!
Szurkolok, hogy legyen valami a görcsölésekből! Az éjjel én is fájdogáltam 2 órahosszán keresztül, aztán megint abbamaradt. :cry:

8-ra megyek a védőnőhöz, remélem utoljára. 4 hétig szabin volt, lenne hozzá pár kérdésem. Remélem most nem talál cukrot a vizeletemben...tegnap elég sok barackot benyomtam...

Később jövök, várom a fejleményeket!
bee73
 
 


jó reggelit!

Még mindig itt! Ma megyek CTG-re és ha még ott van Agnesgoboly, lehet benézek hozzá, remélem nem tartja pofátlanságnak!

Látom többen rosszul aludtunk, hát én sem maradok ki a sorból, folyamatosan görcsölgettem éjjel 2-4 között, aztán hírtelen abbamaradt és visszaaludtam. Olyan, mintha már sosem akarna kijönni :(

Szegény Mandala, mitől hányhatott szülés közben?? Valamit beadhattak neki?? Vagy a fájdalomtól?

Dincus, sztem is az volt!!!!! Nekem is tegnap mehetett el, de úgy gondolom darabokban, mert több pisi alkalmával a wc-ben átlátszó kis szakadt darabkák voltak, mintha belefújná az ember az orrát..... na fújjj, de máshogy nem tudtam érzékeltetni :roll:

Pattogo, hasrepedés dolog nagyon kemény, pont az utolsó pillanatban, amikor már nem is számít rá az ember. Tényleg, ez a szülés után elhalványul, vagy eltűnik?? Nekem nem a pocimon, hanem a derekamon, ahol a kufferom kezdődik, ott repedt meg a bőr és olyan csúnya lilás színű :(

Tegnap kipróbáltam ezt a Leg Magic gépet, azt hittem bepisilek! Nagyon kemény, úgyhogy szülés után mindenképpen elkezdem csinálni, bár egy gátsebbel nem igazán lenne célszerű. Meg a csomijában volt egy 1500-2500 kalória közötti szakácskönyv, hogy azzal is segítse a fogyást. Meglátjuk....... egyenlőre nem ez a fontos!

Pocakleszorítós bugyit, vagy haskötőt használ, vagy használni fog e valaki szülés után?? Kell e, vagy visszamegy a poci szépen??

Kép
h.bogesz
 
 


Jó reggelt!

Miért van az, hogy nappal 4-5 óránként kell csak pisilnem, éjjel viszont óránként fel kell kelnem emiatt? És igy nem tudok normálisan aludni... :(

horvviki
 
 


Sziasztok!

Én is hulla vagyok ma reggel.Csak én nem azért,mert fájásaim voltak(sajnos),hanem mert a leányzó az összes létező belső szervemet szétrúgta :D .Napközben bezzeg meg sem nyikkant :shock: .Ebből adódóan fél óránként jártam pisilni,és sehogy nem volt jó.Még jó,hogy ma nem kell főznöm,így legalább tudok majd pihenni.
Úgy vizesedek már.Reggelre sem megy már le a bokám teljesen :? .Estére meg olyan,mint egy oszlop :shock:

Akik soron vannak drukkolok nektek nagyon,hogy mielőbb beinduljon a szülés!!!Én úgy érzem még szeptemberben sem szülök meg :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


Sziasztok, hajnali kelők! :)

Végre tudok írni, így gratulálhatok MANDALÁNAK, hogy végre kikerült belőle az az édes kis csöppség! :D Várjuk a mielőbbi híreket és képeket!

Látom, már mindenki szenved attól, hogy csak nem akar szülni. Hát, bár nekem elvileg a jövő hét végéig még van időm, de annyiból csatlakozom: úgy érzem, esze ágában sem lesz kibújni a babának még a jövő héten sem. :( Rita, nem vagy egyedül azzal, hogy semmi fájás meg ilyesmi, a ctg tiszta sík terep, alig van keményedés, a hasam fenn, szóval semmmi, de semmi... A doki a jövő hétre elküldött ultrahangra, mondván, hogy nagyon fenn van még a babó. Meg azt is mondta, lehet, hogy túl nagy a feje, ezért van még fenn annyira. Remélem, ezt a kijárathoz képest értette, nem úgy általában. :roll: Szerdára kaptam időpontot, pedig akkor én már szülni szerettem volna! :cry: Ma megy haza az unokatesóm, aki Brüsszelben él, legközelebb októberben jön - na, mondtam is neki, lehet, hogy még akkor is egyben talál engem...

italoman
 
 


Lányok. Besz..-rok úgy fáj a derekam. Vagy nem is fáj csak zsibbad vagy mit tudom én... Idáig feküdtem. Néha mintha görcsölt is volna az alhasam. És nem tudom. Voltam reggel nagywc-n, de a görcsöknél olyan mintha megint kéne. :roll: :oops: Lehet beáztatom magam egy kád melegvízbe. Ha van valami akkor attól úgy is erősebb lesz, ha meg véégre elkezdődtek volna ajóslók azok meg el fognak múlni tőle. :) Már ha anyám egyszer valaha is kijön a fszobából.. :D Kíváncsi leszek. Majd jövök jelenteni :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Még mindig nem ment senki szülni?

Én szerencsére megint jól aludtam, jó volt a levegő. Nem is szoktam betakarózni, csak a lábam közé kapni a takarót, és azt vettem észre pár napja, hogy reggelre megfájdul a torkom. De aztán elmúlik. Lehet hamarabb elmúlna ha lenne kivel beszélgetni, de egyedül vagyok, néha a pocaklakóval szoktam társalogni. De azt sem viszem túlzásba, mert még bekattanok.

Az este kitaláltam, hogy beteszek egy nagy betétet, amit szülés utánra itthonra vettem (valami márkátlan, a Corában lehet kapni), mert ez a hülye kúp folyik kifele. És mintha reggel a betéten én is láttam volna olyan nyálkás, kocsonyás darabot, tényleg olyan, mintha az orromat fújtam volna bele, de az is lehet, hogy a kúptól volt. Amúgy olyan sárgás volt a színe, de mintha két kis vékony piros csík is lett volna benne. Na majd meglátjuk.

Az előbb félrenyeltem a teát, hát úgy köhögtem, hogy azt hittem a gyerek is kijön belőlem. De túléltem, bár még mindig kapar a torkom.

Amúgy tessék csak görcsölgetni, nem abbahagyni és irány a szülőszoba!

Dincuskának nagyon szorítok, lehet hogy nemsokára babázni fog.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Pattogo: szerintem te nemsokára (még ma) a szülőszobán fogsz kikötni!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


márkanyuka: ammen... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Na megyek csinálok egy leltárt a Márk tanszereiről, aztán összeírom, hogy mit kell venni, ugyanis délután vásárlás van betervezve a Corába.

Majd még bekukucskálok (ahogy ismerem magam még legalább egy órát itt leszek a gép előtt).

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


márkanyuka: te is a corából fogsz menni a szülőszobára.. hihi :D:D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Úgy legyen!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Csak azt nem szeretném, ha a magzatvíz ott mondana búcsút!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


márkanyuka: ha mentünk valahová akkor én is azon paráztam, hogy nehogy itt jöjjön ki.. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?