Új privát üzeneted érkezett!

en sem eroltetem, majd eszik ha felebred. Igaz, igy mar 1-2 ora korul ebred. Nalatok mennyi ideig tartott ez az idoszak? Zsombor is meg jobban razendit, ha ujbol megkinalom cicivel, ha lenyugodott. A tobbi gyereked csinalt ilyet? Mert Szilard meg csak hasonlot sem. Lehet hogy kicsit leszivott a hasfajos idoszak, es ezert erint ilyen erzekenyen ez a siros kiborulas.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Nem, a másik kettő nem csinált ilyet. Én is furcsállottam, de túl vagyunk rajta. 1 vagy 2 hétig csinálta, aztán elmaradt. Szerintem írtam is, mindjárt megpróbálom megkeresni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Moti, Annamari, jobbulást nektek, küldöm a gyógypuszikat!

Kri, hogy vagytok?

Franci, én is drukkolok ám nagyon!!!!!!!!!

Annamari, mindjárt megnézem, mennyi volt Lexi 2 hónaposan. Ő 3300-al született, 4 hónap alatt duplázott, erre emlékszem. Hasonlítani nem szoktam.
3 hónaposan volt 6090 gramm. A 2 hónapost majd megírom.

Angie, kitartást, várunk nagyon! Szegénykém, remélem, hamar elmúlik ez az időszak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

oké Beze, várom.
Nálatok Lexi nem akar cicizni?

Én kérdeztem a nagyokat, hogy kérnek-e, úgy néztek rám, mintha ufó lennék, ők bizony nem kóstolják meg. :lol: :lol:

Angie!
Túl sokat pofázok, nem találom. :oops: :oops: :D :D légy nyugodt, vagy olyankor próbáld anyukádnak vagy apának átadni Zsombort, te meg legyél kicsit Szilárddal.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri,
vigyázz a suliban az influenzával!ne kapd el!ezt senkinek nem kívánom!!!!

Annamari, láz már nincs kedd óta, de sajnos Sebinek a füle még fáj, és az én arcom is, fejem, az arcüreggyulladástól.... elvileg Apa is beteg, legalábbis ahogy a férfiak szoktak.de azért a hobo koncertre elment este...szóval erről ennyit.)
Boni,köszi a közvetítést, nagyon kedvesek voltak az ismerőseid, már el is vitték a jegyeket!!!úgy sajnálom, hogy nem mehetünk, Sebike imádja Gryllust, táncol, ha berakom a zenéjét.

Angie,nagyon nagyon sok erőt kívánok Neked és kitartást....ezt szerintem csak az idő oldja meg..nem tudnád délután otthagyni valakire a picit, és elmenni valahova a naggyal?hogy kicsit kikapcsolódj????sírni úgyis sír, hiába vagy ott...

KépKépKépKép
moti
 
 


Lanyok!
Nagyon koszonom hogy egyuttereztek velem. Tenyleg baromi nehez. Eleg magabiztos anyuka vagyok, az esetek tobbsegeben tudom hogy mi a gyermekem baja, de ez most osszezavart es elbizanytalanitott, hogy esetleg en vagyok keptelen a ket gyerek nevelesere, es esetleg en nem csinalok vmit jol. Aztan utana olvasgattam szakemberek irasait es mintha szemelyeren nekem irtak volna a cikkeiket a 4pererzekeny babakrol. Eloszor is Zsomborra az osszes hipererzekenyseg parameter illik, aztan az is kiderult hogy az ilyen gyerekek anyukaja egytol egyig a sajat anyai kepessegeit vonja ketsebe. A szakemberek kulon foglalkoznak is ezzel a temaval es azt javasoljak hogy fogadjak el hogy a gyerekuk erzekenyebb az atlagnal,es ne magukat hibazassak ha nem ertik a babajukat, mert szegeny kicsik sem tudjak sokszor hogy mit akarnak, nemhogy az anya. Elobb utobb mindegyik megerosodik es intelligens es alkalmazkodo emberkekke vallnak. Hat en ezeket olvasvan teljesen megnyugodtam. Kicsit tobb dolgom lesz vele mint Szilarddal, de sebaj, gyorsan eltelik az a kis idoszak.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Angie, na látod, persze hogy nagyon jó anyuka vagy, ez nem is kérdés!!! Kitartást kívánok és küldök egy nagy-nagy virtuális ölelést!!!

Annamari, ezt elképzeltem, és jót vigyorogtam magamban. :lol:
Lexi nem akar ismét cicizni, csak lefejt tejet kap, de bevallom, nem is engedtem volna. :oops:
2 hónaposan 5310gramm volt, ha a születési súlyukat nézem, abszolút egyformán fejlődnek, csak Marcus sokkal többet f.ik, már bocsánat...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ma anyuéknál lazítunk, így tudok egy kicsit netezni. Olvasgatom a túlzottan érzékeny babákról a cikkeket, meg tanácsokat hogy hogyan kell kezelni. Tegnap sem evett a 9 órás fürcsi után (előtte aludt majdnem 2 órát) de szerencsére ébredés után jól bekajált, így nem éhesen feküdt le. Ennek ellenére már 1-kor kelt, utána 3.30-kor megint, és 5.30-kor megint reklamált, de akkor úgy döntöttem, hogy nem veszem fel, mert az az ébredés már nem az éhségről szólt. Szépen vissza is aludt 3-4 percnyi sírás után, és csak reggel fél 9-kor kapott enni legközelebb.

Zsomborom szép súlyban van, 6350 gr és 61 cm. A stressz ellenére van annyi tejem, hogy napi egyszer adok neki du. 5 körül 120 ml tápszert, de van, hogy nincs rá szükség. Hasfájás már napok óta nincs, hozzátáplálással várok 5 hónapos koráig. Most van ez a glutén bevezetési őrület, vegyes táplálású babáknál 4-6 hónaposan. Én azt is 5 hónaposan fogom elkezdeni.

Annamari!
Nyugodtan Zsombizhatod. Én egyelőre Zsomborozom, hogy tanulja meg a "tisztességes" nevét is, de rajtam és Szilárdon kívül mindenki becézgeti.

Márciusban igyekszünk megvenni a laptopot (Annamari, ti milyet vettetek?), és akkor többet szeretnék jönni. Addig meg bekukucskálok, ha anyuéknál vagyok, meg ha energiám engedi, a mobilomról.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Még a kórházból írok, tegnap Apa "varázsolt" Nekem internetet, így most tudok írni. Eléggé akadozik, és sokszor meg is szakad a kapcsolat, így csak pár szót írnék...

Először is: köszönjük szépen a drukkokat, hogy gondoltatok ránk és szorítottatok nekünk. Ránkfért.

boni: köszönöm hogy hoztad-vitted az infókat, remélem egyszer viszonozhatom!!!

kri és pruci: Nektek is köszi a külön sms-eket!!!

Rólunk: azt tudjátok, hogy Peti tüdőgyuszit kapott. Azt, hogy bent vagy kint, azt a mai napig nem tudják még a dokik sem. Először azt mondták hogy még a méhben, aztán azt, hogy sok magzatvizet nyelt és nem a gyomrába ment hanem a tüdejébe, aztán azt, hogy veleszületett tüdőgyuszi... Így most én sem tudom, de ők sem.
Az ellenségemnek sem kívánom az első napokat. Kerek-perec megmondták, hogy nem biztos hogy túléli. Párszor sírógörcsöt kaptam... Közben persze a gyerek ne érezze rajtad a feszültséget...
Szerencsére magától lélegzett az elejétől kezdve, oxigéntámogatást kapott "csak". De mikor megláttam először az inkubátorban csövekkel teletűzdelve a kis testét... hát nem mondom hogy nem zokogtam. Kezét-lábát simogathattam 3 óránként. Nagyon sokáig stagnált az állapota, 1 hét után már nem kellett neki oxigén, és 10 nap után vették ki az inkubátorból, akkor ölelhettem először magamhoz... Még mindig elszorul a torkom ha rágondolok.
Aztán szépen elkezdtünk cumisüvegből enni - küzdöttünk rendesen. Az antibiotikumok miatt sokat aludt, leizzadtam mire belespricceltem a szájába a tejcsit. Az volt a lényeg, hogy nyeljen... Ne kelljen szondázni.
Aztán egyre gyakrabban fent volt már mikor mentem, végre hallottam sírni is, és a 12. napon végre láttam a szeme színét is.... (Előtte mindig aludt és sosem nézett rám).
Szóval szépen lassan haladtunk. Már a fele adagját megeszi ciciből, a másik felét kell csak cumisüvegből pótolni. Szerencsére van tejem bőven...
Elvileg kedden megyünk haza - a holnapi vizsgálatok függvényében. Ha minden oké, már itt sem vagyunk.

Óriási szerencsém van, hogy bent maradhattam a kórházban így könnyebb volt a három óránkénti látogatás.
A kórházban látogatási tilalom van...megőrülök, annyira hiányzik Lilla. 16 napja nem láttam. Apával párszor randiztunk a kórházkapuban :D

Próbálok lassan visszaolvasni, és majd még jövök!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi,
de jó, hogy írtál!!!!!!szívszorító volt olvasni, nagyon nagyon drukkolok, hogy hazajöhessetek, és elfelejthessétek ezt az egészet!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie,

jó, hogy utánaolvastál ennek a dolognak és megnyugtatott.ez a lényeg.


többiek?
nagy a pangás mostanában, átpártoltatok máshova?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Évi, még olvasni is szívszorító volt. Szorítok hogy holnap minden rendben legyen és végre hazamehessetek. ++++++++++++++

Angie, jó hogy megnyugodtál kicsit. Mindkettőtöknek jobb lesz.

Annamari különleges tartószerkezetek tervezése a tárgy. Eddig elég érdekes, és érthető is. Bízom benne hogy menni fog. Úgy tervezem az 1. zh-ig bejárok aztán meg majd májusban megírom a 2. zh-t. Szerencsére van rá lehetőség. A hf-at meg be tudom adni itthonról is :).

Na felkelt picurim megyek. Nálunk nem gond az alvás :).

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lillanyuci!
Nagyon szorítok értetek! Ellenségemnek nem kívánom, amit átéltek mindannyian most!
Nagy ölelés, puszi Nektek!

Mindennapos kismamáink merre vagytok?? Valentin napi baba nem lesz egy sem??

Moti!
A szeptemberi fórumba igyekszem rendszeresen írni, s itt is olvasok mindig, csak írni nem mindig jut időm :oops:
Most is rohanok, de igyekszem :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Évi!
Örülök, hogy rendben vagytok. Nekem is gombóc volt a torkomban, ahogy olvadtalak. Remélem 1-2 napon belül már otthon is lehettek. Lilla apával van? Gondolom neki is nehéz lehet most...

Moti!
Megint megcsodáltam a képeidet iwiw-en, nem tudok betelni vele, annyira szééééépek!!!!!

Kri!
Húúú, micsoda komoly tárgyat vettél fel. :lol: :lol: :lol:

Franci!
Gergő meggyógyult??
Neki küldöm: Kép Kép Kép Kép

( mert tudom, hogy szereti a kutyákat :D :D :D )


Panni, Maryka???
Jól vagytok??? Nagyon drukkolok nektek!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Évi, belesajdult a szívem a soraidba, nagyon.nagyon drukkolok, hogy holnap végre hazamehessetek, és próbáljátok meg elfelejteni, ami történt! Hatalmas ölelés és sok puszi nektek!

Angie, ügyesek vagytok nagyon, csak így tovább!

Boldog valentin-napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Évi!

Nem semmi amin átmentetek, de a lényeg hogy túl vagytok rajta és csak egy rossz emlék lesz....biztosan hazamehettek kedden!!!
Drukk továbbra is!!!

Én még simán 2in1vok:)
Jóslóim továbbra is vannak,van mikor egy órán keresztűl is és van hogy szinte rendszeresek is de egyenlőre nem szülök...megbeszéltem babucival ha lehet mostmár várjuk meg a nagyok farsangjait(Márknak ma volt)Krizsiklének jövő csütörtökön.Aztán majd meglátjuk hallgat-e rám :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Én is még egyben :) Estére totál lefáradok, olyan nehéz a hasam. Holnap megyek Uh-ra majd kiderül mit mondanak. Holnap után CTG reggel. este doki.
Ma jöttek a tesómék kicsit lefoglalni Gyurust, aztán jövő héten jönnek a szüleim egy pár napra, anyum 2 hhétig marad :D

Évi!
+++++++++++++++++++++, hogy holnap hazamehessetek. Szörnyű dolgokat írtál, de olyan JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, hogy mindez már mögöttetek van :D Petike nagyon erős baba :)

Moti!
Hogy vagytok? Kicsi Sebikének fáj nég a füle? Remélem szombaton még elmegyünk börzézni :wink:
Ja az én férjemet meg a Tiédet kössük össze, Hobo, Kispál bármi áron :evil:

Franci!
Csütörtök? Izgulok érted! Gergő hogy van?

Annamari!
gyógyulgattok? Küldöm a gyógypuszikat ezerrel+++++++++++++++

Panny!
Szerintem egyszerre megyünk :)

Angie!
Sajnálom, már többször írtam, hogy Gyurikával én is ebben a cipppőben jártam 3 hónapig aztán lassan nagyon lassan javult és talán mostanra alussza át az éjszakát. Én totál depis lettem, se nappal sem éjjel nem aludtunk, segítség nem volt, nem volt hova átmenni pihenni. Olyan szintre kerültem, hogy zavart a gyerekem sírása az őrületbe kergetett. nem is emlékszem bizonyos időszakokra amikor totál ki voltam ütve.Tudom ki lehet bírni, de nagyon nehéz :cry:

De most mintát vetem Sebikéről, na ő aztán nyugodt :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Halihó!

Boldog Valentin Napot!

Évi drága, végigbőgtem a soraidat. Puszillak benneteket. Irány haza hamar.

Annamari, köszi. Átadom a gézengúznak.

Panni, Maryka, kitartást. Mindjárt kibújnak a picurok.

Angie, én emlékszem hogy Annamari is írta hogy délutánonként Szonja is sírt. Igaz egy fél napot gondolkodtam rajta.

Én megint itthon. Hétvégén belázasodtam. Újabb gyógyik. Az asszisztens mikor meglátott,egyből szánakozó fejet vágott. Olyan hangosan köhögtem reggel, hogy bent is hallotta a doktornő. Szerencsére nincs tüdőgyuszim.
Gergő jól van, köszönjük. Ma már volt oviba is. Reggel a wc-n még az ovi hiányzott, odabent meg már miattam sírt.

Puszi Mindenkinek. Ha meggyógyulok sűrűbben jövök.
franci
 
 


MI is betegen, hányás, hasmenés láz.. köszönet érte barátnőmnek, aki elfeledte közölni mikor áthivott magukhoz,hoyg kislánya egy ovis járványnak köszönhetően beteg..

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Boni, kedves a barátnőd.én is pipa vagyok az ilyenekre.mi is azért kaptuk el ezt az egészet, mert egyesek betegen is elhozzák a zenebölcsibe a gyereküket.
Jobbulást kívánok Nektek is és Franci, Neked is!

mi talán már javulgatunk.de azért még nem vagyunk teljesen jól.

Maryka,beszéljünk akkor az uh után.
A börzét még jó lenne összehozni.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Éviről tudunk valamit?? Remélem, hogy már otthon vannak :roll:

Jobbulást minden betegeskedőnek...mi is benne vagyunk, valaki mindig beteg...tegnap Matyi kapott gyógyszereket, vírusfertőzés :cry: + az arcán vannak piros foltok/pöttyök....fene tudja mitől...tettem már rá disznózsírt, különböző krémeket, a doki is valami krémet írt, most az kenjük....kukika mellett is kijött pár napja, oda másik típusú (szteroid) krémet kaptunk..mindig van valami, de ennyi emberrel csoda lenne ha nem történne semmi :wink:
Szerintem otthon sem lehet - sajnos - elkerülni ezeket, csak ha egyáltalán nem mész közösségbe, de akkor is még apa hazahozhatja :roll:

Ma megyünk sétálgatni, nézelődni Matyival, s anyuval...szép idő van (no jó, ez hülyén hangzik tőlem, de itt is soxor szeles, hűvösebb az idő, s nekem az már "hideg")

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Évi!
Remélem sikerült hazamennetek. S akkor ez azt is jelenti, hogy jól vagytok. Majd gyere mesélni, Lillus, hogy fogadta az öccsét.
És Lillusnak, nagyon boldog névnapot!!!!
Kép

Betegeskedőinknek:

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Lillanyu jelentkezz!!!!

Lillusnak nagyon boldog névnapot!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Évi!!?????
Mi van veletek?? Remélem, hogy otthon vagytok, s ezért nincs időd!?
Boldog névnapot Lillának!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Angie!
Apa választotta nekem, ilyet vettem: Asus K52JE-EX225D

http://www.okpc.hu/product_info.php?cPa ... s_id=13679

itt rendeltem, ingyen kihozták, s ez a gép itt volt a legolcsóbb. Most is olcsóbb, én 135-ért vettem.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Évi! Lillának boldog névnapot!!!!
Jelentkezz!!! Én is megkönnyztem a soraidat. Remélem már minden rendben van Petivel!

Annamari! Kép igazolványkép legyen, m diákigazolványhoz kell (elméletileg)

Betegeknek jobbulást!

Panny, Maryka! Már nincs sok hátra! Mindjárt kezetekben tarthatjátok a picúrokat!

Múlt héten nagyon ramatyul voltam, és végre rászántam magam és elmentem a dokihoz, nincs gyulladás a fejemben, de tele van takonnyal (bocsi :oops: ) Kaptam egy kevert orrcseppet, aminek az árától rögtön jobban lettem (2700ft), és az elméletileg kitakarít. Biztosa, m nma már sokkal jobban érzem magam.
Múlt héten olyan furát álmodtam: Tunéziában vtunk és rosszul lettem, bevittek a kórházba és közölték h terhes vagyok és szülni fogok. És ott egy asztalon szültem egy kisfiút. Normális vagyok???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés: itthon vagyunk, szokjuk egymást.
Peti szépen cicizik, 80-100-akat eszik :D :D :D, egyszer ébred éjszaka.
Lillus barátkozik vele...
Köszönjük a köszöntéseket!!!

Jövök majd még!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Jajj de örülök Nektek Évi!!!!! Ismét megkönnyeztem, de most örömömben!!!!

Pruci!Álom érdekes! A szülés ok, de hogy pont Tunéziában :wink: :roll: Jobbulást!

Minden betegeskedőnek jobbulást!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Ma hajnalban megszületett Lóczy Matyika 4.35-kor!!!!!
3750 gramm és 58 centi!!!
mindenki jól van!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


GRATULÁLUNK!!! Sok boldogságot Maeikáéknak!!! Sök örömet, boldogságot az egész családnak!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Maryka gratulálok Matyika érkezéséhez. Sok boldogságot és sok-sok tejcsit.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Maryka!
Isten hozta ezt a kislegényt ezen a világon!! Minden jót nektek, sok tejecskét!!! Szép nagy lett Matyi.
Kép

Szilvi!
Akkor itt is Boldog szülinapot!!!!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Marykának ezúton is gratula(bár már sms-ben értekeztünk)!!

Sajna nem jött össze a közös szüléses randink:)Holnap megyek ctg-re,he nem lenne látogatási tilalom tutira meglátogatnám őket!!

Úgy látszik csajok én lettem az utcsó a sorban...nem jött be a tippelés Annamari:)))

Sztem én jövő hét szombaton fogok szülni...ne kérdezzétek honnan veszem de valahogy ez az érzésem:)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sok boldogságot Matyihoz, de jó de jó :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panni!
Hajrá!!! még neked is meg lehet ma. :lol: :lol: :lol: :lol: tudom, hogy a farsangot meg akarod várni. :wink: :wink:

Teri!
Köszi a választ!!!
Álmod remélem valóra válik!!!!! :P :P :P :P

Levente is csütörtök hajnalban 4.35-kor született. :lol: :lol: :lol: :lol: Moti! Köszi a jó hírt Marykáékról!!!! gyors volt neki, nem tudod??? vagy egyéb részletet???

Évi!
Láttam, hogy iwiw-re töltőtél fel képet, sajna nem engedett hozzászólni. :twisted: :twisted: nagyon szépek együtt, szerintem Peti hasonlít Lillára.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi!
Pont TE SZÜLINAPODON született meg a másik Mátyás királyunk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


MARYKA!!
ISTEN HOZTA A (nem is olyan)KICSI MATYIKÁT!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK! GYORS FELÉPÜLÉST, SOK TEJCIT, S NYUGODT ÉJSZAKÁKAT, S TENGERNYI, VÉGTELEN SOK BABAKACAJT, EGÉSZSÉGET!
Szép napon született :wink:

Köszönöm AM! :wink:

Panny! Most már csak Violára várunk :wink: Én csajszit tippelek, ha nem haragszol....

..aztán a többi kismamánkra, persze....

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia,
Boldog születésnapot!!!!

Annamari, egyelőre annyit tudok, hogy minden rendben ment.)bővebben még nem mertem érdeklődni, hadd pihizzen Maryka, de hétvégén szerintem már nem fogom kibírni, hogy ne kérdezzem meg. :D
kedden beszéltük, hogy elment a nyákdugó, és akkor gondoltuk is, hogy nem fog várni Matyika jövő hétig. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

MARYKA: SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK MATYI VILÁGRAJÖTTÉHEZ! MIELŐBBI REGENERÁLÓDÁST, SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!

Mi jól vagyunk. Még nem értem utol magam... Két és fél hétig egy férfi volt a házban egy kislánnyal...mióta hazajöttünk mosok, vasalok, hajtogatok, stb... Közben persze a többi dolog...
Ráadásul Lilla helyzete aggaszt.
Kb. 1 hónapja nem eszik. Mai napi adag: 2 db kicsi keksz, 2 kis kanál leves, 1 db joghurt. Inni iszik. Konzultáltam a dokival, szerinte lelki dolog állhat a háttérben, szerintem nem. Azt mondta, ír fel étvágynövelőt...
Lányok, emlékszem ez téma volt már itt nálunk a fórumon. Leírnátok a tapasztalatokat?
Előre is köszi.
Mihelyst jobb lesz a helyzet, jövök bővebben.
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Szilvia: Boldogságos Szülinapot!!!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi,

nálunk bőven van tapasztalat nem evés ügyben....Boldi sem eszik gyakorlatilag 1,5 éves kora óta.segít egy picit a béres csepp....de csak időszakosan..
nekem is azt mondta a Raffai, hogy ez lelki dolog, ez az önmegvalósítás egy formája....a gyerekorvos meg azt mondta, hogy amíg így néz ki, nincs gond, mert nem sovány.

KépKépKépKép
moti
 
 


MAryka sok szertettel gratulálok MAtyihoz! :lol:

Lillaanyu lehet lelki dolog béres cseppet esetleg próbáltad? szerintem az is segíthet! pusssz

Panny már csak rajtad a topikszemeegyenlőre! ++++

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Szilvi boldog szülinapot :D:D:D!

Mi is lebetegedtünk, először férjem, aztán két napja Zsombi is. Ma már én is érzem a torkom. Tegnap voltam nődokinál, minden rendben velünk. meg is kérdeztem gyorsan mit vehetek be ha elkapom én is ezt a nyavalyát. Kedden 32 hetes uh. Hihetetlen hogy már itt tartok :).

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Évi! Nem evés nem jó, én nem tudok mit mondani, m Petra mindig is jó evő volt. Ő mosranában nem akar enni.

Szilvi! Boldog szülinapot!

Kri! Jobbulást nektek!!!

Annamari! Jó lenne, csak ne Tunéziában derüljön ki h terhes vagyok, és ne 9 hónap után :lol: :lol: :lol: Csak én tudok ilyen ököeségeket álmodni. :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Képzeljétek, rendelrünk Kínából telefont, remélem nem valami játékot küldenek majd. Kiváncsi leszek h mi lesz belőle. Úgy izgulok miatta.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kri,
remélem, nem ezt a gázos vírust kaptátok el, amit mi..főleg Te!!!

próbáltam ma érdeklődni Marykánál, de még nem válaszolt.remélem, jól vannak azóta is!
Pruci, tényleg jó lenne, ha valóra válna ez az álom!!!csak Tunéziába ne menjetek mostanában.-)
mobiltelefont rendeltetek?
én mostanában rengeteg dolgot rendelek netről.kozmetikumokat Amerikából, mert töredék ára az itthoninak.cipőt is rendeltem Olaszországból és jó lett.)
meg találtam egy nagyon jó gyerekruha webáruházat, nagyon nagyon jó áron vannak angol márkás ruhák.
www.forkids.hu, ha valakit érdekel.

Boni Ti hogy vagytok???

szép 7végét

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel:

megvagyunk, most épp betegen kicsit, de azért jól.
Ma voltunk 4D-n, Gábor már 421 gramm, egészséges, szép :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: