Új privát üzeneted érkezett!

Miért ilyen lükék az anyósok?! (Tisztelet a kivételnek.) Az enyém is kijelentette, hogy ő akarja először fürdetni Pannát. :shock: Mi sem hagytuk. Szerintem ez olyan élmény, amit minden friss anyuka és apuka át akar élni, nem? Meg ők már egyszer fürdették a saját gyereküket elsőként, miért akarjnak minket akkor megfosztani ettől az élménytől? Amúgy meg sorolhatnám én is... pl mikor elmentem szoptatni, jöttek utánam mozizni. :roll: Úgy kellett kiküldeni őket, mert a célzásokból nem értettek. Valahogy nálunk sem mosogatni meg takarítani akartak...

Addisz, Leohoz hasonlóan én sem hiszek a homeopátiában. :oops: De köszönöm, hogy próbálsz segíteni. Mindenesetre ha nálad beválik, akkor átértékelem az elgondolásomat. :)

Lucababa, Brunhild, jobbulást a gyerkőcöknek!

anabique
Budapest
 
 


Anabique, lehet pont ez a magyarázat, hogy ők SEM fürdethették meg a gyereküket, mert az anyósuk... :roll: :lol:

Gydavid, nagyon eltűntél! Minden rendben?
20140901114303
 
 


Annyira megkívántam egy pohár kólát. Ittam kb. 2 deci lightot. Remélem majd tudok aludni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

brunhild, biztos könnyeb nyáron, nem vitatom :)
Nem is akartam senki megbántani ezzel, én Réka babánál sem fogadtam volna el segítséget (ő novemberi lett volna), egyszerűen szerintem ezek olyan dolgok, amiket én szeretnék átélni és megoldani :) Dee nem vagyunk egyformák, ezzel nincs semmi baj :) Lehet, hogy az ötödik gyereknél majd meggondolom magam :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Egy pár friss pocakfotó és a változás Kép pocak22-23hetesen Kép pocak 26+2 Kép pocak 26+2 Kép Kép Esztivel

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Bkrisztike, nagyon csinos es Eszti igazi kis tünder :)

Szerencsere nekem anyukam mar akkr, amikor arrol volt szo, hogy kijön azt mondta, hogy jo, de segiteni szeretne, a baba az en dolgom :) Persze ö is babazhat, de örülök, hogy ilyen a hozzaallasa :) (Lehet, hogy szamit, hogy neki 9 eve volt ujszülöttje es meg emlekszik)
Anyosomat nem ismerem ilyen szempontbol. A ferjem mindig azt mondja, hogy az anyukja biztos szivesen jön segiteni, ha szükseg van ra, de csak ha kerjük. Mindig nagyon hatarozottan azt mondja, hogy szivesen vesszük a tancsokat stb, de mi döntünk. Masreszt, az elsö unoka lesz es olyan regen varnak mar ra, szeretnem, ha ök is reszt kapnanak belöle :)
Biztos nagyon nehez. Meg kell tanulni, hogy az ember kifejezze, hogy mire van szüksege, es mi az, amit nagyon nem szeretne. Anyukamat mar eleg reg ismerem, vele szerintem menni fog, ferjem szüleivel meg nem tudom hogyan, de ugy allok hozza, hogy mindenki jot szeretne a babnak es nekünk... majd csak megoldjuk valahogy. Valoszinüleg tul idealista vagyok :wink:

Brunhild, sajnalom a füled :( szerintem nyugodtan tatsd a szad, ha segit :wink:

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Linácska, egészségedre! Néha én is kólázom, és annyira jól esik! (jobban, mint nem terhesen) Ha este iszom, az sem zavar most, de szerintem jelenleg 1 liter kávé sem tudna ébren tartani :lol:

Panndi, nem is azért írtam :), értem én, hogy mit mondasz :)
Én úgy voltam/vagyok vele, hogy bármennyire nehéz (volt), sosem kértem segítséget..pedig amikor Nimród kicsi volt, nagyon szenvedtem vele, mivel öt percre sem tudtam letenni, mellette 2 kisgyerek;az egyik óvodás, a másik hisztikorszakban, a legkisebb pedig éjjel-nappal síró baba :( Többször is beszéltünk róla a férjemmel, hogy keresünk valakit átmenetileg, aki segít legalább Etelét hazahozni az oviból vagy kivasalja a ruhákat..de nem tudtam rávenni magam :? Nehéz volt, de valahogy megoldottam... Viszont szülés után úgy gondoltam jár annyi "luxus", hogy az első hetekben anyum vagy anyósom feljöjjön és segítsenek a házimunkában - nem a babázásban :) De amint már írtam, azt hiszem, ezúttal ezt is kihagyom :wink:
Nekem pl az volt furcsa, hogy unokatesómnak és egyik barátnőmnek is, akiknek csak egy-egy gyerekük volt (tehát első gyereknél), majdnem havonta jött az anyjuk egy-két hétre segíteni :shock: Egyik el is vált azóta, pont emiatt (mert folyton ott volt az anyja), a másik valoszínű, hogy el fog válni... :roll:

Bkrisztike :D Szépen kerekedik!
20140901114303
 
 


Nekem nagyon kedves és rendes anyósom van, sajnálom, hogy ilyen messze lakik tőlünk és még dolgozik, mert ő tényleg igazi segítség lenne. Abszolút nem tolakodó, de bármire megkérném, akkor ugrana. Imádja Lucát, nagyon jól bánik vele is!
Anyu már sokkal nehezebb eset, egészen másként látja a világot, más az értékrendje, emiatt sok a nézeteltérés köztünk. Lucánál sem segített, gondolom most sem fogja túlzásba vinni, pedig azóta nyugdíjas lett...
Mindegy, megoldjuk mi hárman együtt :)

Brunhild
Hogy van Bendegúz? És nem lehet, hogy mégis skarlát, csak enyhébb lefolyású?

Bkrisztike
Nagyon tündér Eszti és szép a pocakod! :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!

most jövök a cukorterhelésről, 9re kell visszamennem. :) Lehet, én is a a "másikféle" csomagból kaptam, mert nekem is ízlett a lötty :)

bkrisztike: szépen nő a pocakod, 2 hét alatt jól megugrott! :) Eszterke gyönyörű kis csaj! :)

tegnap tornán mi is beszélgettük az egyik csajjal, hogy időnként ránk jön a kólaivási kényszer :)

tegnap este az egész belsőm összecsavarodott, lehet, hogy Hanga megfordult? utána máshol rugdosott, szóval erre tudok gondolni. :) viszont most kisebb lett a pocim :)

hopihe79
Budapest
 
 


sziasztok!
Köszönöm szépen a gratulációkat.
hopihe79
4 hét alatt nőtt ennyit

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


tényleg 4 hét :) a cukorterhelés miatt nem ihatok kávét, az lehet a baj :)

hopihe79
Budapest
 
 


Ana, Brunhild, Lucababa: hogy vannak a gyerekek?

az anyósos történeteitek kicsit megijesztenek :) tegnap este már kifejtettem itthon, hogy szeretném a szülés utáni időszakot, ha a párommal beszél anyósom, akkor kapásból tudja a "szabályokat". Bár imádja az anyukáját, és biztos nem akarja megbántani, tehát valószínűleg nekem kell majd beszélnem Vele.

hopihe79
Budapest
 
 


hopihe: én is most voltam és kilencre megyek vissza. Neked nincs hányingered? :(
kivancsika
Budapest
 
 


de van, és szédülök is. Ha lefekszem, még rosszabb :) próbálok másra koncentrálni, azért írogatok ide :)

hopihe79
Budapest
 
 


:(
kivancsika
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Sosem gondoltam volna, hogy van akinek ízlik a cukros lötty :roll: :lol:

Nálunk semmi javulás, sőt, Bendegúz az este nem tudott elaludni, annyira viszketett, és éjszaka is folyton dobálta magát, vakarózott :(
Eddig éjjel nem volt gond... Most arra jöttem rá, hogy napközben jobban néz ki a kiütés (persze viszket), de este fürdés után nagyon csúnya lett, kipirosodott és jobban viszketett; most reggel megint elhalványult... Éppen eszembe jutott, hogy van itthon gyógyszertári babfürdető krém, majd azzal mossuk le amig elmúlik, hátha nem irritálja annyira a bőrét :roll:
20140901114303
 
 


brunhild: szegény Bendegúz! :( amit bárányhimlőre adnak cucc, az nem jó viszketés ellen? legalább éjszakára, hogy tudjon aludni.

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe, nem ismerem, de nekem is eszembe jutott. Most írtak fel gyógyszertári fehér mentolos trutyit, ma megveszem és este kipróbálom, hátha... ha nem segít, veszek olyan himlős szert.
Bár ha nem múlik, még hét vége előtt meg kéne nézetnem egy bőrgyógyásszal :(
20140901114303
 
 


brunhild,
pont én is a bárányhimlős PoxClin-re gondoltam, de már írták a többiek, hátha segítene a viszketésen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi, a nevére nem emlékeztem. ha a mentolos kenőcs sem segít, veszek a PoxClin-ből!
20140901114303
 
 


Sajnálom, hogy ismét betegeskednek a gyerkőcök, jobbulást!

Nekem is szerencsém van anyóssal, de már elég idős (74), szerintem emiatt csak látogatni jön, de nem hiszem, hogy itt marad. Anyukám mindent megtenne értem, de sajnos a túlaggódós típus, ezért kicsit félek tőle, és ő is elmúlt 70. Most, hogy már itthon vagyok, attól fél, hogy elesek itthon
:lol: Lehet, hogy az első napokban én is nélküle próbálnék helyt állni, és kicsit összeszokni a babával, mert félek, hogy kialvatlanul megbántanám őt, ha megint mindent túlaggódna. Még télen mondta, hogy majd leköltözik hozzánk fél évre, ha meglesz a baba, hát, finoman mondtam neki, hogy az kicsit sok lesz szerintem :) úgy tervezem, eljön két-három napra eleinte hetente, majd próbálom ritkítani a látogatásokat, de félek, megsértődik, hogy miért nem lehet itt többet... nehezebb így, hogy távol laknak a szülők, mert nem lehet megoldani, hogy ugorjon át két órára... ha jön, marad is :lol:

Lina
Most szombaton nem leszünk itthon, úgyhogy akkor a ápr. 30. lenne jó. Azt tudod, hogy hánytól hányig tart, hol lesz? És akkor mikor lehet a szülőszobát megnézni? Köszi a segítséget!

Kíváncsi
Remélem, minden rendben lesz, és az új dokid körültekintőbb lesz Veled!

Kriszti
Szép pocak!!!

Netty
Szóval még mindig nem vagy kész, de jóval előrébb jársz, mint én. Tegnap "rendszereztem" a ruhácskákat, melyik méretből mennyi van. Ma remélem, kiürítem a komódot, amelyikbe kerülni fognak.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


gil,
a most szombat még nem a húsvét előtt, az az április 23. Az esetleg nem jó? Csak hogy ne kész tények elé állítsam a M. Mártát, hanem legyen két alternatíva.
Szerintem amúgy vagy max. mi négyen, vagy még 1-2 pár lesz. Megpróbálom vele megbeszélni, hogy eleve a kórházban tartsa, és egyúttal nézzük meg a szülőszobát is, ez lenne a legegyszerűbb szerintem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina
Most pénteken elutazunk, szombat este jövünk haza. Május 7. másik dátumnak nem jó Nektek?

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Kép

Ez egy harmadik trimeszteres pocak :) képen kisebbnek tűnik, élőben nekem hatalmas :)

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Sziasztok!

Brunhild
Szegény Bendegúz, őrjítő lehet... Szerintem is érdemes lenne megnézetni bőrgyógyásszal, főleg hogy nem tudták biztosra mondani, hogy mi is ez.

Pihe
Lehet, hogy akkor Te még nálam is jobban szereted az édességet? :) A cukros lötyi már túl van azon a ponton, amit én elviselek :D

Már csak másfél óra és kiderül, hogy felvették-e a lányomat a suliba :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Gil
Jesszus, Te is milyen vékony vagy! :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Brunhild, az én anyósom sosem volt az a kis csöndes, visszafogott típus, szóval ő fürdette a sajátját először. :D Egyébként már én is láttam olyan családot, ami azért hullott szét, mert anyós rájuk telepedett...

Nálunk az a gond, hogy abszolút nem igényelnénk a segítséget, de azt ránk erőltetik. Én is ki tudom nyitni a szám, el is szoktam mondani, hogy mi jó nekünk és mi nem, de ez egyszerűen nem elég. Ha szépen fogalmazok, azt nem értik meg (nem akarják megérteni). Nekem viszont nehezemre esik úgy beszélni valakivel, hogy megbántsam. Érdekes módon az én szüleim pl sokkal kevesebből is megértik, hogy mit szeretnénk, ők sokkal kevésbé tolakodóak.

Kriszti, neked is szépen elkezdett nőni a pocid!!! Eszterke naaaaagyon cuki! :)

Cukorterheléshez mennek a drukkok az érintetteknek! Képzeljtétek, hallottam ellenvéleményt is a cukros lötyivel kapcsolatban. Állítólag van, ahol azért nem szeretik, mert túlzottan megterheli a kismama szervezetét (szédüléstől kezdve az eszméletvesztésig sok mindent okozhat).

Pihe, köszi a kérdést, Lilla még köhög, orra is elkezdett folyni, szóval ebből nem lesz ovizás egyhamar. :( Mikor mentem tegnap Pannáért, kb minden második gyerek köhögött, és mondták is, hogy rengeteg a beteg gyerek.

Szegény Bendegúz! Szerintem is jó ötlet lenne a bőrgyógyász, ha már mindenki ennyire bizonytalan volt. Jobbulást neki!

Gil, na a te pocid Panndiéval vetekszik! :) Először azt hittem, az ő képét látjuk! :) Nagyon csinos és vékony vagy!

Addisz, húúúúúú, mennek a drukkok!!!!

anabique
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap megpróbáltam visszaolvasni, de nem sikerült már írni.

Én múlt héten voltam terhelésen, és 3,6 lett a cukrom. Pedig szerintem is iható volt a lötyi, ezért azt hittem esetleg nem lesz jó. A vérképem is jó, úgyhogy a dokihoz csak május elején kell majd mennem.

Nekem Áronnál sem jöttek segíteni, illetve jöttek, de csak mikor kértem. Anyóssal nem volt gond. Ő tényleg segített, főleg a házimunkában. Anyu viszont a férjével jött és sokszor az öcsémmel - na az már kényelmetlen volt. A fiúk csak ültek és vártak, ami idegesített, pláne hogy így a hálóban kellett szoptatnom, ami kényelmetlen volt.
Most még nem tudom hogy lesz. Nekem ami a segítség, hogy ha a főtt kaját hozzák, illetve az elején talán még a fürdetéshez fog kelleni - mivel a férjem vendéglátós, tehát a fürdetést egyedül kell megoldanom a két gyerekkel. Amíg ki nem fejlesztek valami jó módszert, addig nem árt, ha pl. valaki van Áronnal, amíg Emmát fürdetem - bár valószínűleg inkább fordítva lesz, és miután Áron elaludt, kezdem Emmát.

Tegnap kiválogattam a gyerekruhákat. Egy nagy adagot teszek fel a teszveszre, tényleg csak a legtutibb fiúcuccokat tartottam meg. Unisex ruhák is vannak, így Emmának már szinte alig kell valami. Ma még összerakom őket, aztán várom a börzét.
Viszont ebben teljesen kipurcantam. Egyre nehezebben bírok felkelni. Utána a munka még oké, de az este - főleg ha kettesben vagyunk Áronnal, teljesen kipurcant....és még május végéig dolgozom. (mondjuk azért próbálkozom, hogy csak 4 napos legyen a hét - 1-1 napokat kiveszek)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


gil,
de jó a május 7 is. Na akkor valamelyikre megbeszélem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


http://www.alkalmikismamaruha.hu/hu/foo ... ismamaruha

tök jó ez a ruci élőben is! :) hátha még valakinek tetszik. :)

linácska: a nevét én sem tudtam, köszi :) felírom majd valami mindentudó füzetbe, pár év alatt jól jöhet az még. :)

gil: nagyon szép vékony vagy Te is! :)

Addisz: csavartam bele citromot, így olyan volt, mint egy tömény limonádé :) és nekem is bejött, amit talán Vivcsen mondott, hogy szomjas volt nagyon :) Lucának drukkolunk nagyon! :)
nekem ekcémára egészen bejött az exxema repair, nem olyan tökéletes, mint az elocom, de nyugtatja a bőrt, és természetes anyagokat tartalmaz :)

Ana: jobbulást Nektek! a védőnő mondta tegnap, hogy mindenféle vírusok vannak, rengeteg kismamája elkapta a fosós, hányós vírust, van valami magas lázzal járó vírus, mononukleózis, és lepkehimlő is. De az influenza-szezonnak már vége! :) hátha jön a nyár, és könnyebb lesz

kfnoemi: :) milyen aktív vagy munka, és Áron mellett is kipakoltad a rucikat! :)

hopihe79
Budapest
 
 


gil,
megbeszéltem M.Mártával április 30. 9:00 órára. Megkértem, hogy azon a napon tudjuk le a szülőszoba látogatást is. Nagyon rugalmas volt, azt mondta, hogy akkor erre a napra csak minket tervez, és akkor tudunk találkozni az Izsáki úti kórházban. (amúgy nem ott tartja) Kb. 2-2,5 óra elmélet (kérdésektől függően), és utána szülőszobalátogatás. Az Izsákin az UH előtt találkozunk, ha így nektek is jó.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


addisz,
már csak 1 perc :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


FELVETTÉK, FELVETTÉK!!!! Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz,
gratulálok!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

hopihe79
Budapest
 
 


Köszi, Lányok, nagyon aranyosak vagytok! 17 perce vigyorgok, nem tudom abbahagyni!
Olyan büszke vagyok :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


nem csodálom! :) nagyon ügyes csaj! :lol:

hopihe79
Budapest
 
 


Addisz, nagyon gratulalok!!!

Mi most jöttünk meg az orvostol. minden renbn van , a baba 700 g :) :) :)
Eddig összesen 5 kg-t hiztam ... nem tudom, ez milyennek szamit, de en sol erzem magam :)
Sajnos a babanak meg fenn van a feje, es kicsit izgulok, mert az egyik labat felfele tartja es igy lehet, hogy nehezebb neki megfordulni, bar az orvos azt mondta, hogy van meg idö. Mondjuk legutobb mindket laba fenn volt ... Ti emlekeztek, nektek mikor fordultak be a gyerekek? Nem szeretnek csaszarmetszest :(

Kép
Kép
rokakoma2
Budapest XIII. kerület
 
 
 


Addisz: Hurrá! Gratulálok én is! :lol:


Gil: azért távol állsz az óriásitól! :lol:
20140901114303
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kivancsika 2011.06.04 19:14-kor.
kivancsika
Budapest
 
 


Addisz: sokan veled örülünk :)

Anabique: egyet értek a cukorterheléses ellenvéleményekkel, én ma a második vérvétel után olyan szarul lettem, azt hittem leesek a székről... :(
kivancsika
Budapest
 
 


hopihe: remélem veled jobb volt a helyzet...
kivancsika
Budapest
 
 


Lina
Kösziiiiii!!!!!!! :) :) De jó! Aranyos vagy, hogy elintézted! Szuper a szombat 9, és hogy a kórházban tartja. Az ár még a régi, 8000/pár? És akkor a férjek is találkoznak! Csak az a rossz, hogy Ti már rutinosak vagytok, én meg majd felteszem a sok zöldfülű kérdésemet :)

Addisz
GRATULÁLOK!!!!!! :) :)


Hú, lányok, megérte feltenni pocakfotót, hetente teszek fel majd képet, hogy hallgassam, milyen vékony vagyok :lol: :lol: :lol: Tényleg csal a kép (bár popsinál, combnál látszik a párnácska), Lina már látott élőben, hogy azért a széltől nem kell félnem, hogy elfúj :) jól össze vagyok rakva. Férjem örül is neki, mert sokat költöztünk, és úgy cipelem a szekrényeket, mint egy férfi. Egyszer a költöztető emberke lett rosszul, ápolgatni kellett, majd elájult :) :) azért az "vicces" volt.


Roka
Az 5 kiló teljesen jó szerintem! Forduláshoz nem tudok hozzászólni, az én babám az elejétől fejvégű, remélem, nem a végén fordul egyet, mert ő úgy tudja, mindenképp fordulni kell :)

Pihe
Jó a ruha, de hova vegyem fel???? Tök jó árban van! Megvetted?

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Rokakoma, az 5 kg rendben van ;) (vagyis nem sok)
Hogy mikor fordul be? Hát nem tudom..de szerintem az enyém keresztben van, vagy pedig folyton forog körbe :lol:
20140901114303
 
 


kiváncsika: csini vagy nagyon! :) előrelátó voltam, és tanultam jjucuss esetéből, vittem túrós-táskát, és ahogy kiléptem a dokitól megettem, meg egy túrórúdit is :) így azért túl lehetett élni :)

rokakoma: Gratula! nem láttál véletlenül az UH-n elsődleges nemi jegyeket? :lol:

hopihe79
Budapest
 
 


gil: még nem vettem :) megyünk pár esküvőre, olyan rucit szeretnék, ami utána a nagy nyári melegben is hordható :)
érdemes egyébként elnézni a boltba, kedves nagyon a hölgy, és jók a rucik is.
csöppke, jjucuss, gydavid, klarissza, megakimégnemjuteszembe: hova tüntetek? jól vagytok?

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe
Tényleg szép ruha! Végül azt a rózsaszínt múltkor megvetted?

Rokakoma
5 kg szerintem teljesen normális, és a lényeg, hogy jól érzed magad ;)
Nekem Luca kb. a 30. hét felé fordult be, Johanna meg ezidáig fejvégű volt az uh-kon, de most határozottan mindkét oldalon ki akar jönni, úgyhogy szerintem keresztben fekszik :)

Kivancsika
Köszi :) Jobban vagy már?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


rókakoma,
nekem Levi a 31. héten a dokinál UH alatt fordult fejvégűből farosba. Mondta az orvos, hogy beszéljek vele, mert ekkora gyereket farossan nem szülünk... Rá egy hétre már megint fejvégű volt.
A barátnőm (150 cm, 45 kiló vasággyal) kislányával már ki volt írva császárra 38. héten, mert faros, bent feküdt a kórházban a másnapi műtét miatt, és reggelre befordult a baba, úgyhogy műtét törölve, 40. héten szülte símán. Ha akkor nem fordul be a baba, mi soha nem találkozunk, mert amúgy a szülőszobán ismerkedtünk meg.

gil,
8000Ft/pár, rákérdeztem, ennyi. A kérdéseken meg ne aggódj, lehet, hogy még nekünk is lesznek, mert az új igazgató miatt annyi minden megváltozott.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Addisz: nem, mert többféle színben van, és még gondolkodom :) és közben bejött még egy esküvő, ugyanazzal a társasággal, emiatt a szoknya + 2 különféle blúz párosítás is felmerült

hopihe79
Budapest
 
 


Pihe
Ez utóbbi mindenképpen költséghatékony megoldásnak tűnik :) Majd kérünk képeket azokról a verziókról is :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?