Új privát üzeneted érkezett!

[quote="floranan"]M írta:florananost olvasom neten, hogy New Yorkban bezártak sulikat az influenza miatt, a főnököm ott van éppen szabin, hétfőn jön be... nem tudom, mennyire komoly ez most, vagy csak riadalomkeltés, de nem szeretnék elkapni valamit tőle :? :shock:


Flora: múlt héten q férjem Brüsszelben járt, hét végén pedig ugye együtt mentünk Svájcba ... én is féltem, mivel a repterek gócpontok ... a homeos doktornőt hívtam, azt mondta: semmi más nem kell, csak szedjem az oscillococcinumot ... mind a hárman szedjük most, és semmi probléma

Nekem most befejeződött a repülősdi egy jó időre ... ősszel úgy terveztük, hogy június elején lemegyünk Gradoba, Olaszországba, autóval ... aztán jött a forintgyengülés, nekünk is van lakáshitelünk, és már februárban látszódott, nem fog menni az egy hetes nyaralás ... most azt mondom: jó, hogy így alakult, mert már most nagyon nehezen viselném az autózást ilyen messzire, a repülő is elég kényelmetlen volt ... egy hónap múlva pedig még inkább így fogom érezni ... napról napra nő a hasam, és ezzel párhuzamosan fogy az erőm ... ti nem érzitek úgy, hogy sokkal kevesebbet bírtok fizikalilag? ... biztos Lillával is így volt, de már nem emlékszem ... vele a 6. hó végéig dolgoztam, és amikor végre otthon maradhattam, addigra már nem tudtam hosszabb túrákat tenni a városban ... de az még egy hónap, nem rémlett, hogy ez már az 5. hó végén elkezdődik ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, lehet, hogy akkor én is elkezdek valami immunerősítőt szedni, amit szabad ... mondjuk nekem a repterek veszélyesége még eszembe sem jutott, de az, hogy közvetlen New Yorkbol jön ide be az irodába mellém... ennek azért nem örülök.

Nálam nagyon változó a fáradás egyelőre, de kevesebbet bírok már most, az tény.

floranan
 
 


és ennek a babakocsinka nézted a mózesét is? elfér benne a baba rendesen? Nálam mindig ezert esnek ki a kocsik a szórásból....

fáradékonyság.... hmmmm nekem van de én azt hittem a 3 hó fekvés miatt nem tudok egyben megcsinálni ezt azt amit szoktam..:))

lányok képzeljétek ez a szénhidramentes diéta asszem - lekopogom - eddig bejött... 2 hete tartom a súlyom. És tudom ajánlani este a kőrözöttet.:))) nagyon laktat, nagyon fini, pláne paradicsommal:) és nem hízunk tőle:)

KépKép
dorkamartini
 
 

 
 

Sziasztok!

Rövid bejelentkezés.

Nem nagyon olvastam vissza, remélem, mindenki jól van, Babákra és Mamákra is értem.

Mi jól vagyunk, nincs görcs,és a keményedések is kevesebbek, mióta otthon vagyok, mondjuk ma, hogy bejöttem, megint nem az igazi, úgyhogy sietek is haza nemsokára. Még lehet, hogy délután felnézek, mert Anyuékhoz megyek haza.

Az esküvő fantasztikusan sikerült. Az anyakönyvvezető nagyon kedves volt, és a lehető legtöbbet hozta ki a picurka ceremóniából.
Megpróbálok idetenni néhány képet.

Puszilok Mindenkit!!!

Kép Kép Kép

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Zsófi: Boldog Névnapot! :)

Aranynap: én is várlak a beszámolóval... és fotókkal... :)

Erika: nagyon jót nevettem :D :D :D :D :D :D :D köszi! Ez jól esett! :)

Tényleg mi van Annával????? És Szezsoval? És a többiekkel????

Spickey üdv itt közöttünk! :)

Floranan: Én is olyan jó kedvvel ébredtem fel, hogy péntek van... :D :D :D
vikiviktor
 
 


De jóóóóó Aranynap!! Nagy gratula!!
Szépek vagytok!!!
Vigyázz magatokra, siess pihizni!!

Gratulaaaaaa még egyszer!!!
Kép

floranan
 
 


[quote="dorkamartini"] írta:dorkamartinis ennek a babakocsinka nézted a mózesét is? elfér benne a baba rendesen? Nálam mindig ezert esnek ki a kocsik a szórásból....

fáradékonyság.... hmmmm nekem van de én azt hittem a 3 hó fekvés miatt nem tudok egyben megcsinálni ezt azt amit szoktam..:))

lányok képzeljétek ez a szénhidramentes diéta asszem - lekopogom - eddig bejött... 2 hete tartom a súlyom. És tudom ajánlani este a kőrözöttet.:))) nagyon laktat, nagyon fini, pláne paradicsommal:) és nem hízunk tőle:)


Dorka minden típusú Maxi Cosi és Quinny mózes jó rá ... ezek szűkeke, nekünk Quinny Dreami volt Lillával, szűk volt ... viszont az, amit kifejezetten a Murához csinálnak, nekem jóval szélesebbnek tűnt.

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szezso most pihizik valahol ezerrel! :lol:

Aranynap szépek vagytok együtt!!! Gratula mégegyszer és vigyázz magatokra!

Dorka, Cam babakocsit nem nézted? Annak jó nagy a mózese.És a váza 8,5 kg azt hiszem.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek boldog születés- és névnapot kívánok!

Aranynap: Csodaszép voltál az esküvőn! Sok boldogságot! És örülök, hogy már javult a helyzet pocakfronton!

Floranan: De jó, végre Csokika is aktivizálta magát és megnyugodhatsz!

Üdv az újaknak!

Dorka, Kata: Nekünk Cam babakocsink van (Cam Combi Family). Én nagyon imádom. Bár nem olyan modern, designos mint amiket feltettetek, de szerintem szép. Bár a váza tényleg csak 8 kg, de ha még ráteszed a műanyag mózest babával már elég nehéz. Én anno csak a magasföldszintre cipeltem, oda is úgy, hogy először felvittem a mózest Andrissal, aztán leszaladtam a vázért. A mózese tényleg nagyon tágas, Andris még bőven abban utazott, mikor hasonló korú kis barátaink már nem fértek el mindenféle más mózesben. Mivel műanyag, így jól tartja a meleget, nagyon be lehet kuckósítani. Szerintem minden ilyen típusú kocsi kb ilyen súlyú és a műanyag mózes azért természetesen nehezebb, mint a textil.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bibi: Leírnád a krumplis lángosod receptjét? Előre is köszi.

Holnap megyünk Andrisnak szandit és nyári rucit vadászni a Soroksári úti baby outletbe. Remélem sikerrel járunk. Ha látok valami szépségeset a kicsinek, veszek valamit az tuti. Már eddig is alig bírtam magammal, holnapig adtam a türelmemnek haladékot. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Aranynap
Sok boldogságot!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Aranynap, sok sok boldogságot kívánok Nektek! :) :) :) Nagyon szépek vagytok!!! :)

vicger
 
 


Aranynap,csodaszépek voltatok,sok boldogságot!

Kép
v.andi
 
 


Móka:) írta:
[quote]S írta:pickey, üdv és gratula!! Mesélj magadrólSmile Ki vagy mi vagy honnan jöttél?Very Happy
Na, jó csak amit gondolsz!! NagyLánykád mit szól a kisTesóhoz?

Nagylányom tud a tesóról. Sokszor "kicsomagolja" a hasamat. Simogatja, puszilgatja a tesót. Énekelni is szokott neki. Pedig én nem várom el tőle ezeket. Először teljesen fura volt és meglepő.

Aranynap: SOK BOLDOGSÁGOT!!!! Gratulálok az ifjú házasoknak!! :) :) :)

Hgrita írta:
[quote]N írta:ekünk Cam babakocsink van (Cam Combi Family). Én nagyon imádom.

Nekünk is ez van, én is nagyon szeretem. Jókat aludt a lánykám a mózesben, és a készlet minden részét teljesen ki tudtuk használni. Nálunk az is elsődleges szempont volt, hogy ne legyen nehéz és hatalmas. Könnyen össze tudjuk zárni, ne foglaljon sok helyet.

Bibi: Egy jó lángos receptje engem is érdekelne, ha nem gond! :) :)

spickey
 
 


Nekem miért teszi oda, hogy idézet? Valamit rosszul csináltam? Nem vagyok egy info guru. :) :)

spickey
 
 


Halihó!

Hát azt hittem jobb estém lesz,de nem volt a dokinál uh. :cry: méhszáj rendben.a betöltött 24 hét után kell mennem a vizsgálatokra.mondta doki ,h a terheléses cukor előtt ne egyek,inni is csak max vizet.hát én mondtam hogy a reggeli kávém nélkül(3 teáskanál cukorral)a házból nem találok ki,erre mondta h azt most ne mert bezavarhat,erre mondom én az összes vérvételre így megyek,mert tényleg nem bírok nélküle felkelni,mondja adjak neki egy előző leletet,hát ennyi reggeli cukorral is alsó határon(3.8) volt a cukrom,de azért persze nem szabad innom.Én meg már kezdtem gondolkodni hogy ha így folytatom a cukrozásokat,akkor előbb utóbb baj lesz,de szerencsére nem úgy néz ki.

Aranynap,szépek voltatok,sokkal szebb a ruha rajtad mint a fogason volt!!!Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!
Hol a pocid,mert a képeken nem látszik?????

Erika ötlet nagyon jó,és ez felvet még pár hasonló foglalkozást.sajnos nem egy műszaki érdeklődésű,szakmája jó lenne(karosszéria lakatos),de egy órát se dolgozott benne.na majd körülnézek a neten.

A fincsi és lágy lángos titka a KEFÍR.ne féljetek használni isteni lesz tőle a lángos,nem üli meg a gyomrot.de a krumplis engem is érdekelne.

Körözött--én ma azt vacsiztam parival,de sajnos ettem hozzá kiflit,meg sajtot is,meg kakaót is.egyenlőre nem gáz a súlyom.A védőnőm mérlege különben is csal,ápr.20-án az övén 64.4 voltam,egy hete a mienkén 64 és ma a doki mérlegén 63.5.ezek szerint FOGYTAM !!!!remek majd megmutizom a védőnőnek,mert beírták a kis könyvbe.

sutimano76
 
 


[quote="móka:)"]
írta:
móka:)
Süti, merre lesz a túra a hétvégén?:)


Őöööööööö ezt nem értem mire kérdezted,mert visszaolvastam és csak annyit írtam hogy takarítom a kapott cuccokat és lefotózom???? :?:

sutimano76
 
 


A védőnénihez nekem is havonta kell járnom és most nézem hogy dokikához is olyan sokat járok,hogy a kiskönyvben nekem a várandós gondozást végzők bejegyzései 3 oldalból már 2 betelt. :oops:

sutimano76
 
 


Kedves Aranynap!

Kép

Gratulálok esküvőtök alkalmából és sok boldog közös évet kívánok Nektek!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Suti, nekem összesen van 3 pecsétem. :shock: Én is a kefíres lángosra esküszöm, isteni!!!!

Rita, Spickey én is cam kocsikat nézegetem élőben nagyon tuti.

Kép
kata05
 
 


Kata: Mi a Cam kocsinkat a Matti babaáruházban vettük Budaörsön. Ott mindig vannak akciók, szerintem érdemes kimenni ha tudtok. Már annyiféle van belőle, hogy csak nézek (3-4 kerekű, kis-és nagykerekű). A Neonato is ugyanez a felépítmény, csak egy kicsit állítólag drágább a huzata miatt.

Amikor mi vettük, akkor a kiállított színekben nem voltam bitos, mivel nagyon fiúsak vagy lányosak voltak, és akkor még nem tudtuk, hogy Andris kisfiú lesz. Ekkor behívott minket az eladó a raktárba és ott csomagolta ki az akkor kapott vadonatúj színeket. Így vettünk egy gyönyörű, bézs alapon kék-barna csíkosat. Sokan állítottak meg az utcán vele, hogy milyen kocsi, hol vettük, olyan szép. :lol:

És az árában minden benne van, a mózes, a hordozó, a pelenkázótáska, az esővédő, a naptető, a lábzsák, a hordozóhoz tető. Így egy összegből minden megvan. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok!

Aranynap, szépek voltatok nagyon :) :) :)

Kata, pont ma rendeltük meg a kiságyat, cseresznye színben.

Kép

Rita, jó vásárlást nektek :wink:

Mindenkinek további szép hétvégét kívánok :)
Vendég
 


Boboka,ez a vecsési üzlet?

Kata,a camból melyiket???

Kép
v.andi
 
 


Szép a kiságy!

Annáról nincs hír?

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok... csak bekukk... :)

Ma nagyon elfáradtam, mert sokat pakolásztam... de úgy örülök, mert készül a(z ideiglenes) gyerekszoba... :D :D :D

Aranynap szépek voltatok! :)
vikiviktor
 
 


sziasztok!

Lehet azért nem jön Anna megint,mert azért utóbbi időben túl virgonc volt és talán megint ágynyugalomra lett ítélve.Remélem nemsokára bejelentkezik.

na holnap kezdődik a nagy babaruha válogatás,jön anyósom,meg talán a nővérem is átjön,közben apa szereli a kiságyat.Olyan babakocsit kaptam aminek az ülés részét csak kárpittisztítóval tudom kimosni,mert van alul is meg hátul is egy fallap benne ,ami nem kiszedhető.sajna az anyag szétbontása sem,mert hátul két kapocs van,ami nem leszedhető.no mindegy valahogy csak összejön a tisztogatás.

sutimano76
 
 


No és mi lesz a talival,az egyik nyerő nap már el is telt,a másik a május 22.-e,el kéne kezdeni megdumcsizni,nem????

Dorka te is feljönnél pestre,DE JÓ!!!!!Hozd magaddal Manót is.

sutimano76
 
 


Sziasztok. A kórházban nem volt net, de mostmár hála Istennek itt vagyok. Bocs, de most nem olvasok vissza.

Aranynap, nagyon szép voltál az esküvőn, kívánom, hogy ahogy telnek az évek egyre jobban és jobban szeressétek egymást.

Jó éjszakát mindenkinek!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna ,Kórházban?????Mi volt ????ha nem túl indiszkrét.

sutimano76
 
 


Aranynap, éljen éljen éljen!!!!::D:D:D


Süti, csak azért kérdeztem, mert mindig voltál most valahol, s h most pótolod az elmúlt éveket :D
De látod, figyelmetlen voltam, s nem észleltem megfelelően, h most otthon a lakásban a kis cuccokal túrázol:D
hát ennyi!!

Anna, bent kellett maradnod?! mért!!

Spickey, cuki lehet a kislányod!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Brumi,
ezen az oldalon, hol találom az árakat?!
megőőőőrülök, mindent végignyomkodtam:):)


http://bababolt.echt.hu/babakocsi/maxicosi?cid=57457

Kép

Kép
móka:)
 
 


Andi, mi ezt néztük, élőben illetve rakattuk össze-szedettük szét és nekem nagyon bejött!

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/cam?cid=59497

Móka, ennek a honlapnak nincsenek árai kivéve az akciókat, amikat érdemes figyelni, minden hónap elsején adják ki a havi akciójukat! Most a cam is akciós(bár mindenhol).

Anna, mi történt hogy kórházban voltál?

Tegnap epémet kikezdte valami, f...m és nem voltam jól. :( Ma reggel talán okés vagyok majd meglátjuk.

Kép
kata05
 
 


Kata,ez nagyon jónak tűnik.

Anna?Majd jössz,és elmondod mi volt?Remélem már minden rendben veletek.

Süti,már itt tartotok?Nektek minnyá kész a babaszoba!Én elvesztettem a fonalat a héten.Most látom,hogy akkor fiúcska??? :roll: Épp tegnap nézegettem a táblázatot,és mondom miért kék a sorod. :oops: :oops: :oops:

Viki,majd kérünk ideiglenes képet :lol:

Tegnap valamiért egész nap a kólát kívántam.Ittam is eleget,mert alapból sose szoktam.Éjjel egykor még nem bírtam aludni,de a férjem sem.Azt hiszem ilyet többet nem csinálunk.

Mi ezt a kiságyat szeretnénk majd:
http://www.helimexbaby.com/webaruhaz/pr ... kos450.jpg

Kép
v.andi
 
 


Nagy a pangás :roll: :cry:

Anna
Mi történt? Kórház?
Akkor nem jöttök 22-én Debrecenbe?

Mi jól vagyunk. Kisütött a nap, elmúlt a depresszióm :lol:
Vendég
 


Anna!

Tudod, izgulunk érted, azért érdeklődünk, azért légyszi írj pár sort, legalább azt, hogy most már minden okés.

Ma úgy megijedtem, mert elcseppent egy kis pisi, és hirtelen felötlött bennem, hogy mi van, ha magzatvíz. Remélem nem az volt, figyeltem, de nem jött több.

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Anna, kórház??? Írj valamit magatokról.

Andi, szolnokon rendeltük meg. Végül is nem a vecsési bergonos bababoltból, hanem a kindermöbeltől.

Bocs, ha valamire nem reagálok, de ha kimarad pár nap, örülök, ha van időm végigolvasni a termést :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, Floranan, gratula apának, hogy érezte Csokikát :) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Aranynap: Gratulálok! Nagyon szépek voltatok! Sok-sok boldog együtt töltött évet kívánok Nektek! Kép

Bocsi, hogy nagyon nem olvasok vissza, túl sok volt.

Akinek volt valami, szülinap-névnap-egyéb GRATULA, amúgy meg kellemes jövő hetet mindenkinek.

Andi: Ha érdekel még, én voltam ilyen vizsgálaton, elküldöm a teliszámom ha gondolod, és hívj fel. Ha már nem aktuális akkor meg örülök neki, hogy döntöttél.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok!

Most, hogy elvileg érzem a babócánkat, lehet, h állandóan érzem, naponta többször, ez ilyen? :lol: Egyszer megérzem, melyik az az érzés, és utána mintha állandóan? De olyan jóóó.......

Tegnap egész nap úgy tompán éreztem a pocim, pedig elvileg nem erőltettem meg magamat.

Köszi Boboka! :D Jó az ágy is!

Andi, én eleve sajnos szeretem a kólát, most, hogy nem nagyon kellene, pláne :? igyekszem kontrollálni, de hetente tuti iszom így is. Illetve a fagyinak sem tudok ellenállni. És tegnap szalonnát sütöttünk a kertben, és parázsban krumplit befóliázva, nem is kommentálom :D

floranan
 
 


Floranan, lehet szerintem, nekem ma kisebb szünetekkel egész nap mozgott.

Viszont, ma nagyon sokat keményedtem és fáj a jobb oldalamon valamim, olyan mintha a csípőm fájna időnként. :(

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Nekem szokott néha fájni alul, amikor megyek, a petefészek környékén, remélem csak attól, hogy tágulok!! Meg mikor felemeltem ma a bal lábamat, hogy a cipőt levegyem, akkor is fájt alul a méhem. Biztos a baba épp ott volt...
A picikém elég sokat mozgolódik, főként esténként, tegnap nagyon felélénkült este mikor lefeküdtem, kértem tőle, hogy aludjon el szépen, hagy aludjak én is, erre abbahagyta. :) Már most imádom! :lol:
Anna! Remélem már minden rendben veletek, írd meg tényleg, hogy miért voltál kórházban!
Floranan! Én is többször érzem egy nap a babát, néha csak kicsit rúg, bár mostmár erősebb sokkal, nagyon klassz érzés!! Egyébként én is szeretem a kólát, és van, hogy nem tudok ellenállni, de akkor is csak egy-két kortyot iszok ilyenkor. :wink: Valószínű Csoki is nagyon fogja szeretni majd, ha már nagyobb lesz, állítólag amiből sokat eszünk-iszunk ilyenkor arra rászokik a baba is.. :)

Ma voltunk Szolnokon a repülőmúzeumban, egész jól bírtam a meleget, pedig volt vagy 30 fok!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok!!!

Móka de ari vagy hogy így figyelsz rám,de majd csak pünkösdkor megyek legközelebb a Balcsira.

Andi,nem maradtál le,még nem javítottam a táblázatba a színt,mert várok még egy megerősítést,de pénteken nem csinált a doki uh-t,majd csak a következőnél fog,addig még nem javítgatok semmit.
Hála a jó égnek a legtöbb kis méretű cuccot kimosva kaptam,már csak vasalni kell.5-6 zsák rucit válogattunk szét,kaptunk kengurut is.ezeket majd auguszusba kimosom.Fényképet még nem csináltam,mert a memóriakártyát odaadtam a barátnőmnek,hogy másoljon róla képeket.Meg a babakocsira már nem maradt erőm.
babaszoba egyenlőre nem lesz kész,mert a háló melletti gardróbba(nincs fal) lesz,majd ha kész lesz csinálok képet.Aztán pár hónap után fogjuk átköltöztetni a saját szobájába.

Manócska tegnap du 4-től éjfélig meg se állt.talán 20 perc nyugtom volt.Emlékszem mikor arról volt szó h visszasírjuk még az időt mikor nem éreztük,hááááááááát jó érezni,tényleg felemelő érzés,de tegnap nem nagyon tudtam pihizni emiatt.

Kata jobbulást!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ma leugrottunk Anyósékhoz vidékre. Egész nap az árnyékban üldögéltünk, pizzát és fagyit ebédeltünk, Andris hatalmasakat hancúrozott a kertben. Egyszóval, szuper napunk volt!

Süti: Hú, 6 zsák ruha nem semmi. Sajnos mi megint nem fogunk túl sok mindent kölcsön kapni, mivel a legtöbb barátnőmnél lánykák vannak, és a barátnőm, akinél szintén Andris van, a mi ruháinkban járatja gyerkőcöt. Ha a 4D-ig eltűnik esetleg a kuki, akkor tőle lesz lányruha. :wink: Andrisról sokminden maradt, de azért szeretnék vásárolgatni, márcsak magam miatt is. :lol:

Anna: Mindenképp írj mi van veletek! Sokat gondolok Rád!

Nekem is szokott fájdogálni a szeméremcsontom és amikor én is állva próbálom levenni a cipőm vagy felvenni a gatyám, akkor én is érzek valami kellemetlent odalent. De úgy tűnik ez általános.

Nagyon szuperek az ágyak!

Bibi: Milyen volt a macipark? Mi is szoktunk oda járni, Andrisom nagyon szereti. Főleg a játszóteret! :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Ja, voltunk a Soroksári úton. Tényleg érdemes elmenni, ha tudtok, mert sokkal több minden van, mint amit az oldalukon lehet találni. Rengeteg babakocsi, ülés is.

Vettünk Andrisnak szandált 11ezer helyett 6500ért, és kistesónak cseh textilpelenkát (250 Ft/db), merev, ágyra tehető pelenkázólapot 5000 helyett 3000ért, egy csíkos hosszúujjú bodyt (ezeket imádtam Andrison is) és egy felhúzható elefántot, ami a 'Somewhere over the rainbow'-t játsza. Ez az egyik kedvenc dalom. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Taranee,nagyon köszönöm.Holnap megyek az I.sz. női klinikára,és genetikus megcsinálja az UH-t.A vizsgálatot nem szeretném,és nem is fogom.HIsz minden leletem,kombinált tesztem okés.

Süti,6 zsák ?? :shock: Aztaaaa,akkor most nem unatkozol.Én is kapok majd egy barátnőmtől.Igaz többen felajánlották,hogy adnak,de én csak ettől az egytől vagyok hajlandó elfogadni. :oops:

Floranan,igen ő Csoki volt,és valóban.Egyszer ráérzel az ízére :lol: :lol:

Rita,szuper dolgokat vettetek.Ezek szerint jó az az outlet.

Kólát én terhesség előtt nem is szerettem,nem is értem :roll: :lol: :lol: :lol: Keményedni már én is szoktam,de magne használ,no meg a pihenés.

Kép
v.andi
 
 


Floranan, én is már majdnem minden nap érzem Nikit, de (ez tuti megnyugtat :lol: :lol: :lol: ) még nálam sem indult be a perceken / órákon át tartó bummbelebumm :lol: :lol:
Inkább úgy mondanám, hogy néha be-be jelentkezik a kisasszony :) egy light-os kis simivel:)

Ma elég nyűgös egy napom van, lehet, hogy amiatt sem nagyon aktív 8)

Rita, gratula a sok szép holmihoz :)

Süti, húha, 6 zsák ruha :shock: mázlisták vagytok :lol:
Vendég
 


Ne irigyeljetek nagyon,mert ezek igencsak használtak,legalább 2-3 gyereket megéltek,és szerintem a legujabb darab is minimum 5 éves!!!Szóval nincsenek valami jó állapotba,,ezek arra jók,hogy lebüfizze,meg majd feltörölje vele nappalit.De pár szép ruhát majd veszek neki.Ja és javarészt fiúruha,nekem meg eddig úgy néz ki hogy lányom lesz.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Az éjjel azt hittem nem bírok felkelni... nagyon nehezen ment... nagyon elfáradtam tegnap... ma délelőtt befejeztük a pakolást... holnap jönnek a festők... de a villanyt már ma sikerült bekötni... :)
Délután a komáinkkal grilleztünk... olyan aranyosak voltak... jöttek hozzánk és hoztak mindent... mert tudták, hogy nincs időnk.. és energiánk... :) Örök hála nekik! :)

Holnap meló... este festők... de az már nem olyan fárasztó, mint ez a hétvége volt... :) remélem... :oops: :oops:

Andi rakok a picasra fotókat.. a pocifotók közé is raktam... és a "sajátba" is teszek... :)

Anna mi történt, hogy kórházban voltál?

Süti de jó neked! Azok a ruhák is nagyon jók... legalább otthonra nem kell vegyél... :)
vikiviktor
 
 


Bocs... most egy kicsit off leszek...

Tud valaki valahol a közel jövőben Charlie koncertet???? :oops: A neten semmit nem találtam... :(
vikiviktor
 
 


A képek nem valami jók.... :) de majd ha elkészül akkor szép lesz... :) :oops:
Raktam fel Noráról is képeket... :)
vikiviktor
 
 


Sziasztok!!!

Én is csak egy gyors bekukk!!!

Aranynap!!! Nagyon szépséges voltál !!!gratulálok és sok boldogságot kívánok!!!

Vikiviktor,ti is építkeztek?? Nálunk is elkezdődött, az alsószint teljesen szét van romobolva, szóval mi még nagyon az elején járunk.

Móka, írj, vagy hívj, ha Badacsonytomajon leszel, mert akkor összefuthatunk.



Mindenkinek jó pihenést és pocaknövesztést.
Kb.hetente 1-szer tudok majd netezni ez elkövetkező hetekben, így, ha van valami hívjatok.


puszi nektek: Petra

KépKép
csikipetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?