Új privát üzeneted érkezett!

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lenovo 2013.04.15 20:12-kor.
lenovo
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, szépen szaporodunk :) Most leginkább olvasó üzemmódban vagyok, mert lent vagyunk Szegeden anyukáméknál... Azért ha lesz időm, majd írok!

Szép napot mindenkinek!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Hali!

Üdv az új tagoknak.

Szandra, próbálj sokat beszélgetni a férjeddel, lehet, hogy az segít.
Az is belejátszik a dologba, hogy otthonról milyen mintát hozott.
Nálunk hál Istennek beszélget is a Prücsökhöz, sokszor mondja neki, hogy anyád ezt és ezt csinálta. Vicces tud lenni.Igaz már Ő is 45 éves.

Ucika, köszönöm Neked is a biztatást, aranyos vagy.

Igigig, szegény manód, mielőbbi gyógyulást kívánok neki.

Ma voltam védőnőnél, meg van a könyvecske. Férjem meglátta,mi van hát semmi kép nincs rajta, háborgott. A 2 lánynál volt, de most spóroltak, csak egy fehér füzetecske.Tök jó volt, mert mondták, hogy itt is sok baba született illetve lesz a faluban. Idén cca. 13 amit tudunk, augusztusig..Én nagyon örülök neki, hogy lesz újra sok gyerek a faluban, mert így megint teljes gőzzel mehet az ovi.

Farsang: lányaim variálnak folyton, most Pumuklit találtak ki. Ma megyek sárga pólót meg zöld gatyót szerezni. Mostanában állandóan azt a mesét nézi, mi tagadás én is leülök olyankor.


Niki jó pihit Szegeden.

Szép napot!
Kriszta
Számlálom a napokat, ami még 28-ig van, szeretnék már túllenni az egész procedúrán.



bkriszta70
Váchartyán
 
 

 
 

Üdv az újaknak! :D Én örülök, hogy még mindig szaporodunk! :wink:

sziszka, nagyon jó ez a szöveg! :lol: Sajnos az én férjem nem így látja! :?

mazsi, van pocakod! :D Hasonlítsd csak össze a blogod elején lévő fotóval! Egyértelmű a különbség! :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


sziszka: itt a blogom: http://mazsi85.blogspot.com/
Ha van kedved nézz be! ;)

A munkámat pedig addig fogom csinálni ameddig muszáj: már kézzel-lábbal mennék haza, de csak akkor kapok támogatást a cégemtől, ha itt maradok a 29. hétig! Ha most hazamennék, akkor semmi támogatást nem kapnék (vagyis csak a legminimálisabbat) így ki kell bírni!Férjem még később jön haza, így belegondolni is szörnyű, hogy minden nagyobb babadolog megvásárlása az utolsó hónapra marad! :S

Lilla, Rilla! Üdv közöttünk! Boldog babavárást nektek is!

igigig: jobbulást Koppának! És kitartást a cipeléséhez! Ilyen nagy fiút már nem lehet egyszerű!

Az én férjem előtt le a kalappal! Igaz, lehet benne valami, hogy az idősebbek már jobban állnak a babadologhoz, férjem 34 éves, és imádja már most a fiát! :) Beszél a hasamhoz, és ha a munkája engedi, és nem este 11-kor ér haza, akkor engem is kényeztet.

ucika12: ahogy visszaértem Skóciába, mennem kellett vérvételre, aznap voltam pont 16 hetes. Úgyhogy szerintem az volt az AFP, meg ugye nem mértek tarkóredőt, így most azzal a vérvétellel azt is nézik. Nagyon izgulok az eredmény miatt, de tudom, hogy nem lehet semmi baj!!!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

igig: Jobbulást a kisfiadnak! Nem lehet könnyű egy ilyen kis csöppséget kordában tartani, hogy ne mászkáljon.

Tegnap megvolt a genetikánk. Fél kettőre értünk oda, 3-kor már indultunk haza. A vért rögtön levették erre kellett várni másfél órát, de közben megultrahangoztak. Kombinált teszt volt, összességében negatív lett.
:D CRL: 59,1 mm, BPD: 20,9 NT: 1,5. Azt mondta a doktornő, hogy nagyon szép vékony a nyakiredő, az átlagosnál is vékonyabb. Orrcsont tökéletes. Down, Edwards és Patau szindrómára csináltak kockázatbecslést, de ezekkel a számokkal nem untatnálak Titeket. Igazából 12 hét 3 naposan mentem és ott 12 hét 2 naposnak saccoltak. Úgyhgy 1 nappal kisebbnek. :roll: Legközelebb ide 18 hetesen kell menni.
Ja és képzeljétek a dokinéni azt mondta, hogy 70-80%-ban lánynak tippeli a csöppséget. :D

Más: Ti mekkora súlyt szoktatok cipelni? Mennyire árthat vajon? Már lehet megint beparáztatom magam, de ma vagy 5-6 kiló cuccot cipeltem haza buszon a piacról. Ez nem gáz annyira ugye? Hátizsákban volt úgyhogy próbáltam a hátamon hozni, nem csak az egyik vállamon. Anyukámékk le is toltak, hogy nem vagyok normális, ilyeneket ne csináljak. :oops:

Mazsi: Megyek a bloodba! Jó hogy leírtad az elérhetőséget, mert már nehéz lett volna visszakeresni. :) Szerintem is gömbölyödik az a pocak! Nyugi!

bkriszta: Az én könyvecském is sima fehér. Én is csodálkoztam hogy miért nem olyan, mint régen volt, az nekem is jobban tetszett. Ez tök jó, hogy ennyi baba lesz a környéketeken. Itt nálunk nemnagyon van. :?

Nikicske: Jó pihizést anyukádéknál! :wink:

lenovo: Nem vagy egyedül. Én is sokkal jobban parázok most, mint az elsőnél. Nekem 9 éves a kisfiam, én rögtön elmondtam neki a tesót.

Kép
babicsek
 
 


Mazsi: Képzeld el a Kinga, a barátnőd, az én kolléganőm :D Milyen kicsi a világ ugye? :D :D

Kép
babicsek
 
 


Ó, de jó Babicsek! Akkor lehagytalak egy héttel. :) Oké, tudom nem lóverseny. :) Nekem csak annyit mondott a doki, hogy olyan kis helyes, hogy tuti csaj, de ezt nem szakmai megfontolásból mondta. a lába közé éppenséggel be se nézett.

Hú, én még mindig nem mondtam el a gyerekeknek! :oops:

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


kamilla: Hát igen, gyorsan rámvertél 1 hetet... nem igazság... :D
Nagyon szuper képet kaptál! Gratulálok! :wink:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Kamilla
Nagyon édes! Gratu! :)

Babicsek
Gratu neked is a szép értékekhez! :)
Cipelés: nekem elméletileg nem szabad, de ez nem akadályozza meg a kisfiamat, h felcipeltesse magát velem a 2.emeletre (kb. 10kg felett van a gyerek+a téli ruhatár...)

Üdv az újaknak!
Milyen sokan lettünk! :) Látszik milyen rossz idő volt nov. végén és dec elején! :D :D :D :D :D :D

Lilla
Oda kell beilleszteni, amit ad kódot, ahova a "Lillát" is tetted. A profilba az aláíráshoz!

Ucika
Hi-hi-hi: én is kíváncsi leszek arra a bulira :) :) :) :)
Én is néztem a Sztárom a páromat! :D (Sőt be kell, h valljam, amikor valami ilyen film van, amit szeretek hiába láttam már 100X ha belefér az időmbe, akkor megnézem 101X-re is. :) :D

Lenovo
Nem vagy tiszta őrült! Nekem is nagyon stresszes ez a terhesség, kicsit félek is, mert azt mondják, h nyugodt terhesség nyugodt baba és én hiszek is ebben.
A nagyfiammal a 30.hétig dolgoztam, folyton pörögtem, hát a kisfiam is ilyen lett: Meg sem áll, folyton pörög.

Kriszta
Jelmezek :D :D :D :) Hajrá hajrá!!!!


Voltunk tegnap védőnőnél, és nehezen de túléltük! :) :) :)
0,3kg-ot híztam 1hónap alatt. (De mondjuk full ruhába 2pulcsiba álltam a mérlegre nem tudom az kb. mekkora súly többlet lehet, de mindegy is, majd tavasszal leszámolódik :D :D :D :D :D)
Ésssss:
sikerült megszervezni Anyut febr. 27-re (hétfő lesz, de már előző este jön) vigyáz Barnira és így el tudok menni vérvételre hajnalba nem kell szegény gyereket ébreszteni és elcipelnem. :) :) (Ez már az AFP lesz.)
Amúgy mindenki azt mondta, h meg se nézzem az eredményt, úgyis fals lesz ikreknél...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget már sikerült is.
Sokan írjátok a stresszt.Sajna én is küzdök vele,az elsőnél egyáltalán de most ennél nagyon,bár talán van is rá kevés okom.Ugyanis péntek reggel volt egy kis minimális barnás váladék,a védőnő azt mondta ne aggódjak és feküdjek aznap.Tegnap voltam uh-on és mondtam a dokinak mi történt de nem tudta mitől lehetett mert semmi nyoma és tökéletesen egészséges baba és méhlepény.
Valakinek esetleg valami jó ötlet?
Nagyon parázom hogy lesz valami baj.De minden vizsgálat jót mutatott.
Szépek a képek akiknek már van ,sajna nekem nem adott tegnap a doki pedig szokott mindig de én is annyira izgultam hogy már csak otthon jutott eszembe.
Mindenkinek sok pihit!!!!

Puszi!
Lilla
fintanegieberlilla
Szob
 
 
 


kamilla, szuper ez a kép! :D Hogy raktad fel? Én nem tudtam még bemásolni sem a gépbe, mert fényes papírra nyomtatták, így meg nem látszik belőle semmi. :(

wivianne, hogy csinálod, hogy ilyen kevés jött rád? Az a 0,3 kg semmi. :D Én már 2-nél tartok! Eddig 15 a legkevesebb a végéig. :oops:

babicsek, szép eredményeid lettek! :D Kiskönyvről, nekem az első 3 gyerkőcnél, 3 különböző könyvem volt. Sajna most ez a fehér a "divat". :?

Én márc. 9- én megyek afp-re (16+3-nál). 13-ára írta a doki (betöltött 17. hét), de az is rá van írva a papírra, hogy a kiadástól számított 1 hónapig érvényes (márc. 10-e). Így megoldódott a dátumprobléma és előbb el tudok menni. Reggel vérvétel, aztán nődoki. Jó kis délelőtt lesz. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Napsugár! Én CD-t kaptam, nem nyomtatott képeket.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok kismamik! :D

babicsek! szerintem a súly miatt ne aggódj! én legalábbis sokkal többet cipeltem (meg néha még most is muszáj vagyok a munkám miatt)
Nővérem a 9. hónapban van, és most hogy otthon voltam néztem kikerekedett szemekkel, ahogy cipelte a 2 és fél éves kisfiát!(kb 15 kiló) nagyon anyás, és persze próbálja ezeket mérsékelni nővérem, de néha kivédhetetlen!
Én amúgy már a múltkor is gondoltam rá, amikor Lőkösről beszéltünk, hogy akár Kinga is lehetne az, akiről írtál, mert ő is akkor szült, és tényleg! :) Milyen kicsi a világ!!

Kamilla! Ez a fotó tüneményes!!! Nagyon jól sikerült!!!

Amúgy nekem is azt sorolta a barátnőm, hogy nagyon figyeljek oda, hogy milyen a terhesség, mert az kihat a babára is! Ő végig nagyon nyugodt volt, amikor tudott pihent, aludt, és a babája is nagyon nyugodt baba, és sokat alszik. Hát én egy időben rengeteget idegeskedtem (ugye amikor nem tudtak tarkóredőt mérni) így félek is attól, hogy emiatt lesz nyűgösebb a babám.

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!
Sokan küzdünk azzal a problémával,hogy nem találunk csinos kismama nadrágot olcsón.Van Bp.-en egy hely,ahol igenis van.5500 ft-ért már új farmert kapsz,ami állítható és nagyon divatos.
Van olcsón szoptatós hálóing,pizsama.
Az oldal: www.gportal.hu/elenorkismamaruha
Szép napot!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok:)

Köszönöm a kedves üdvözlést :)

Lenovo, én is nagyon izgultam a 12 hetes UH előtt, aztán alatta meg még jobban. Aztán ahogy a szonográfus szépen lassan sorolta, hogy miket lát, szinte érezni lehetett, ahogy estek le a kövek a szívemről!Nálatok is tuti minden rendben lesz :)Addig is gondolj arra, hogy milyen jó lesz végre látni a Babát :D

Babicsek, gratula a szuper eredményekhez!!!

Mazsi, szerintem is látszik már a pocakod:) Nekem kismamagatyában sokkal kismamásabb a hasam, mint a simában;ha gondolod, próbáld ki Te is:)Szerintem olyan szuper érzés ilyet hordani, és sokkal kényelmesebb is.Amint lehetett áttértem rá :P Ki is szúrták a babát rögtön a munkahelyemen :D

Lilla, ne izgulj, egyszer nekem is volt ilyen, de aztán soha. Nálad sem lesz gond!!!Azért pihenj, amennyit csak tudsz :)

Én éppen ki vagyok akadva, holnap a harmadik helyre kell mennem "könyörögni" az afp beutalómért...Pedig ez egy kötelező vizsgálat... :twisted: Na mindegy, remélem sikerül!!

Szuper valentin estét Mindenkinek;)

Rilla

Lilypie Pregnancy tickers
rilla04
Budapest
 
 


Sziasztok! :)

Kriszta: tök jó ez a sok baba! :) amúgy ha ez vígasztal én másfél éve szültem, és már akkor is fehér volt a könyv. szóval nekem nem is jutott a színesből...

Babicsek: szuperek az eredmények!én csak a lányom 12 kg-ját szoktam cipelni. :) de egyre ritkábban, inkább apa cipeli többet most.

Kamilla: ez a fotó vmi szuper, nagyon fotogén a kislány/kishapsi! :) holnap remélem én is kapok vmi hasonlót!

Vivi: rossz volt az idő :D :D :D :D hát ez nagyon jó, jót röhögtem. :D :D ez olyan, mint régen a legtöbb gyerek hétfőn fogant, mert akkor adásszünet volt. :D
0,3 kg??? ez komoly? apu irigy mája vagyok. én tuti többet híztam, de nincs itthon mérleg... naná. így is kb 20kg plusz van rajtam a versenysúlyomhoz képest....(ami utoljára 20 évesen volt kb. hiába, megasszonyosodtam :) )
nekem az Álljon meg a nászmenet is nagy kedvenc. én is így vagyok vele mint te, vannak filmek, amit bármennyiszer. pl: Csaj nem jár egyedül! :)

Lilla: ha a doki azt mondta, minden oké, akkor tessék neki hinni! minden oké!! :)

Nyugodt baba: én ezen nem paráznék Mazsi, hogy idegeskedtél, mert én az első 12 hétben Juliskánál állandóan a vetélés miatt rettegtem, utána meg, úgy a 14-16.hét körül volt egy olyan f..z parám, hogy le se merem írni, mekkora baromság volt, de egy film miatt belémültetődött, és kb két hétig ezen görcsöltem, míg meg nem bizonyosodtam. és Juliska totál nyugis gyerek (persze mostmár jönnek az akarat hisztik, de ez normális) :). ja és végig dolgoztam, csak az utolsó két hétben nem. szóval ha teheted csak nyugodtan, ne idegeskedj, ne parázz, beszélj, énekelj neki sokat, és aztán olyan lesz, amilyen a természete. :) sajnos nem lehet előre tudni. de imádni fogod, ezt lehet tudni :D

amúgy én most úgy érzem, sokkal nyugisabban veszem ezt a terhességet... érdekes.

szép estét nektek, megyek, megnézem az aktuális sorozataim legújabb részeit.

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


napsugár08
 
 


Sziasztok!

Csajok, szerintem tényleg próbáljatok meg tényleg inkább arra koncentrálni, hogy a babával minden rendben, ha másért nem, hát csak a vonzás törvénye miatt.

Niki, jó pihenést!

Kriszta a könyvecske nekem is fura, eddig csak olyanokat láttam én amin szebbnél szebb babák vannak. Nekem azt mondta a védőnő, hogy semmi olyan anyagot nem szabad már adniuk, ami reklám célú, és azok a szép régi könyvecskék is mind egy-egy vitamin vagy hasonlót gyártó cég könyvecskéi voltak. Ezért ez a nagy változás.
A pumukli nagyon jó!!! :) Hozz majd képeket!

Napsugár, pedig 3,5 gyerek mellett kicsit lehetne megértőbb a férjed, szokott az ért segíteni néha?

Az enyém is idősebb korosztály, hamarosan 40, és amíg nem volt gyerekünk, nem igazán vette ki a részét itthon semmiből, de azóta tündér, mosogat, vacsorát készít, porszívózik, újabban már néha ki is mos...szóval nagyon pozitív irányba változott :)

Mazsi, beleolvastam, igaz, csak az első oldalra volt időm...nem lehet neked így egyszerű. Kitartást, ezt most tényleg fél lábbal is ki kell bírnod! Már a felével meg vagy :) Viszont annyira jó, hogy tudjátok már biztosan hogy kisfiú!

Igi, hogy van Koppa, hogy telnek a napjaitok?

babicsek, örülök, hogy minden rendben volt a genetikain! Gratulálok majdnem tuti kislányhoz :) A én kislányom 12 kiló, őt azért cipelem néha, de igyekszem minimálisra csökkenteni a dolgot. Persze nem cipelem a piactól hazáig. Azért anyudnak lehet némi igazsága :) Szerintem se indulj el egyedül nagy bevásárlásra :)

Lenovo az én kislányom is tudja már :)

kamilla: édes a kép, és jó fej lehet a dokid :) Édes ez a megállapítás :)

Én is beszéltem ma a Dokimmal, de azt mondta a betöltött 12. hét előtt nem akar látni :)
6. héten voltunk utoljára.....már olyan jó lenne....
sziszka78
Tolna
 
 


Lili77: Mi újság? Majd gyere a hírekkel? Drukkolok a 12 hetes vizsgálathoz!

sziszka: Nem semmi a dokid! 6 hetet iszonyat lehet várni a következő UH-ig. Mikor töltöd a 12 hetet?

Köszi a gratulációt mindenkinek!

Képzeljétek, itt nálunk reggeltől ömlik a hó, ezt már nem is nevezném esésnek.... közben úgy fújja a szél hogy csak na.

A cipelést illetően megnyugodtam... nem győzöm hangsúlyozni, hogy nem lehet könnyű kicsi gyerek mellett várni a tesót.

rilla: Sikerült szerezni Afp beutalót? Hogy hogy könyörögni kell érte? Hihetetlen....

Nekem azt mondták az Istenhegyin, hogy ha az AFP rossz lenne ne foglalkozzak vele. Úgy látszik már előbb utóbb nem is fogják nézni. Németországban úgy tudom már nem is nézik.

mazsi: Hol voltál 4D-s ultrahangon? Mennyibe került és mennyi ideig nézték?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Nálunk is reggel óta hófúvás van, olyan erős széllökések vannak, folyton recseg-ropog az ablak.

A beutaló probléma nekem is ismerős, toxoplazmózisra akartam kérni, mert macskánk van, megjártam a saját dokimat, a háziorvosomat, és az sztk-s nőgyógyászt is, mire nagy nehezen sikerült kapnom. Jövő héten megyek afp beutalóért, remélem az nem lesz ilyen viszontagságos...

Erről jut eszembe, tapasztalt kismamik, az afp-re éhgyomorral kellett mennetek korábban, vagy ehettetek előtte? Mindenki mást mond erről is....

Vivi, olyan jót nevettem a megállapításodon! Tényleg elég hidegek voltak :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2012.06.05 19:10-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bejelentkezem, mert besz*rt a gépem, újra kell telepíteni, apu laptopja van addig nálam...

Üdv az újaknak! Majd töltöm a táblázatot, csak kérek adatokat hozzá!! :)

zoya
Afp-re nem kell éhgyomorral menni én úgy emlékszem, nyugodtan egyél. (enni, nem enni a cukorhoz kell sztem, afp-n meg ugye nem azt nézik... )
Én első gyerkőcnél fizettem a toxoplazmáért, most állítólag ad beutalót a háziorvosom is ha kérek, állítólag nem minden háziorvos ad. Ha átestem volna rajta akkor most nem kéne mennem, de mivel nem, és fogékony vagyok még rá ezért csináltatnom kell megint...

mazsi
Sztem is látszik már a poci rendesen, ne izgulj, 1-2 hét aztán beindul majd, "visszasírod" majd ezeket az időket... :)

kamilla
Nagyon jól sikerült az uh kép :)

vivi
Ezt a 0,3 kg nem gondoltad komolyan??? :D
Ráadásul ikreknél... :) Az semmi, szinte nulla, előző nap többet ettél ittál :) ha elmész pisilni már el is tűnt :D
Én eddig 2 kg híztam, pedig próbálok odafigyelni, hogy mit eszek...:?

Ma voltam végre a védőnőnél, mert ő csak ígérgette, hogy jön...nem lett belőle semmi..., én meg fogtam magam felhívtam és elmentem ma... szóval van már kiskönyvem végre :D Kaptam vérvételre beutalókat... meg egy csomó baba-mama reklámújságot...:)
Pénteken megyek végre uh-ra :) már annyira várom... szurkoljatok, hogy minden rendben legyen!!!

További szép napot mindenkinek! (Itt süt a nap :))

nzsuska
 
 
 


Sziasztok,

Sajnos csak gyors helyzetjelentesre van idom :(

Hetfon voltam 12 hetes vizsgalatokon: vervetel, genetikai UH, belgyogyasz, nogyogyaszat... Igazan mozgalmas nap volt

Ugy hozta a sors, ogy a 10 perces UH-t nem egyedul neztem vegig, hanem Lilim is velem volt :D ez vot az elso olyan UH vizsgalatom,a mit o is latott.

Ja nem is, Borit latta a 16v 18 hetes genetikain anno...


Szoval ugy esett a dolog, h a hetvegen belestem a gyerekem szajaba, s latom olyan a nyelve mint a varangyos beka bore... Tiszta holyag :S

Ezert elhataroztam, h hetfo a doki sorozatom utan Lilit is megmutatom a dokineninek. Jol tettem. Nem rohogott ki. Mondta, hogy a torka mintha be lenne dagadva, a nyelve skarlat gyanus, s kereste a kiuteseket, de a gyerekem kiutestelen... Most az van, h mivel az oviban skarlat van, ad nekunk antibiot, s 10 napig nem megy oviba. Nem gond, csak eppen holnap lesz a farsang :'(

Majd megprobalom kijarni neki, hogy csak a farsangra hagy menjen be.... Vettunk nekik egyforma jelmezt. S csak 1x van farsangegy evben :(

Hatha megengedik... Igy is lemaradunk 2 uszasrol...


Szoval most itthonrol dolgozok, vegtorlesztunk, s azt sem tudom ol alla afejem. Nagyon faradt vagyok...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Majd jovok meg, ha tudok, de most m uszaj pihennem egyet, mert ulve elalszom ...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!!!

Elhűlve olvasom, hogy otthon micsoda hófúvás van! Itt most kb 10 fok van, annyira imádom ezt az enyhe időt! A szervezetemet viszont rendesen megviselte ez a váltás: a -16-ból jöttem a +10-be! 2 napig tiszta zombi voltam, extra brutál fejfájaással. :?

Kismamafarmerre én is jó ideje vadászok! A H&M-ben néztem szét, de semmi jó nem volt. Most az ebay-en vadászok. :)

ucika: köszi a biztató szavakat! én is bízom abban, hogy a baba már egy kész egyéniségként születik, és annyira nem befolyásolja az én idegeskedésem az ő életét! ettől függetlenül persze próbálom kerülni az olyan helyzeteket, ami bosszankodással jár....

babicsek: én az Arany Corvinban voltam 4D-s UH-on, Fehér Pálnénál, a 20 perces vizsgálaton, ami 6300 FT-ba került, ehhez járt 1 fotó a babáról, meg a teljes vizsgálati anyag dvd-n. de itt a honlap: http://www.4diagnosztika.hu/ itt minden info fenn van! Ja, és kaptam egy kupont is, van közte a babamozira szóló is, 1000 forintos!

Zoya: nekem nem kellett éhgyomorra mennem az afp-s vérvételre...de itt ugye minden olyan más! :?

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Köszi lányok, reménykedtem benne, hogy tényleg csak a cukorterhelésnél nem ehetek.

Nzsuska: most elvileg mindenhol ingyen csinálják a toxoplazma szűrést. Teljesen nyugodtan mentem, gondoltam úgyis átestem már a fertőzésen, elvégre több mint 6 éve minden héten én cseréltem a macskaalmot, erre derült égből villámcsapásként ért, hogy nem és így 4 hetente újra kell mennem a vérvételre.
Persze az első pillanattól, ahogy kiderült a baba, átadtam ezt a nemes feladatot apának, de azért így is izgulhatok majd minden eredmény előtt... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
 
 


ticker proba

KépKép
lenovo
 
 


proba2

KépKép
lenovo
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Babicsek,
köszi szépen! Mi Hajdú dr-nőnél voltunk. Egy tündér komolyan. Nt2,1, orrcsont látható. A végeredmény is negatív volt. Nagyon megnyugodtam. :lol: Rákérdeztünk a nemére, de azt mondta, hogy elég bizonytalan, így nem bocsátkozik tippekbe.

Egy kis humor, ami nem is annyira humoros.

:lol: Káma-szutra gyermekes szülőknek

Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili: jó ez a kép! :) egy kis idő, és mi is megtapasztaljuk, milyen is így "aludni" :)

Jaj, Mazsi, olvastam a blogodban a friss bejegyzést, hát, mintha a saját gondolataim lennének. Csak nálunk anyósomnál ütötte ki a biztosítékot a Bendegúz és a Bodza. De én is azon a véleményen vagyok, hogy ne hagyd magad, a ti gyereketek, hívjátok úgy, ahogy nektek tetszik!
Egyébként nekünk is alliteráló név lesz, BB :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
zoya04
 
 


Zoya,
Én ma voltam vérvételen, elivleg ebben benne van a toxoplasma is, kíváncsi leszek az eredményre. Nekem 2005 óta van cicám, és már 3 éve az előző terhességemnél is nagyon csodálkoztam, hogy a toxoplasma tesztem negatív lett. Mondjuk nekem akkor azt mondták, hogy ha a negítv szűrés után figyelek magamra akkor nem lesz gond, nem is szűrték többször. A dokik (belgyógyász és nőgyógyász) egyértelmű véleménye az volt, hogy ha elkapnám, annak úgyis lennének tünetei. Kíváncsi leszek, most mit fognak majd mondani.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok!

flake: Engem múlt héten szűrtek toxoplazmára. Én is imádom a macsekokat.

Beszéltem a dokimmal is hogy mikor menjek legközelebb és elszomorodtam, mert majd csak március 12-én kell menni, 16 hetesen. Az még olyan sokára van. :( De terhesgondozásra majd megyek március elsején.

lili: Mi is Hajdú doktornőnél voltunk hétfőn. :) Örülök hogy mindn rendben. Nekünk 70-80 %-ban lányt mondott. :)

lenovo: Én nem látom a vonalzódat. :shock:

mazsi: Kösz az infót! Én kismamafarit itt nálunk a Severbe vettem.

Ma olyan hülyén érzem a hasam.... Mintha állandóan bugyborékolna, vagy a kaja helyezkedik bennem, de fura. Szúrkál is néha.

A kisfiaméknál pénteken lesz a farsang, de mondtam a tanító néninek, hogy most ezt kihagyja, mert nem szívesen ülök ott vele 3 óra hosszát a tömegben, mikor ilyen beteges nyavalyás időszak van. Így nem megyünk. Kitudja kibe bújkál valami betegség... bár így is hazahozhatja, de próbáljuk a lehető legkisebbre szorítani az esélyét a baciknak.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babicsek, gratulálok a jó eredményekhez.

AFP, én már múlt héten megkaptam a dokitól a papírt.

Holnap lesz a farsang, kész a Pumukli szerkó, de mára bárányhimlős léett Kincső.
Szegény 2 éve is lebetegedett ilyenkor.

Bocsi, hogy nem reagálok igazán semmire. Megyek haza hozzá, mert most apával vannak.

Szép estét.
Kriszta



bkriszta70
Váchartyán
 
 


Ezer éve nem voltam már megint. Olvastam, de nem emlékszek most semmire.

Látom, vannak újak is, üdv nektek!

Kamilla!
Eszméletlen jó kép lett a babáról! Hol készült? Lehetett látni a nemét?

Mazsi!
Igenis látszik a pocak növekedése. Már gömbölyödik.

Zoya!
Nálunk nem kell éhgyomorra menni az AFP-re.

Kriszta!
Sajnálom a bárányhimlőt. Nálunk is holnap lesz a bölcsiben a farsang. Nincs 1 órája, hogy apával befejeztük a jelmezét, kék boszorkány lesz.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


Sziasztok!

Kamilla nagyon édes a babád! Jövő héten kedden megyek én is a 12 hetes UH-ra, amit már alig várok, mert már nagyon-nagyon régen láttam őt. És megpróbálok beszerezni róla egy képet is, mert még egy sincs róla:(.

Láttam, hogy hányan írtátok, hogy hóvihar van. Itt is katasztrofális volt a helyzet, most nincs hóesés, de van helyette szélvihar. Mert hát miért is ne :? .

Én már kezdem mondogatni az én kis Norcsikámnak, hogy jön a tesója, és ott van a pocakban. Képekkel is magyarázom neki a tesós dolgot, nem tudom mennyire érti, de szerintem már érzi őt. Mert olyan hangos cuppanos puszikat ad a köldököm környékére és simogatja, hogy mindig megkönnyezem a kis okos fejét nekik, mert akkor a pocaklakó is megmutatja magát. Egyenlőre apa elől bujkál.

Most csak ennyi, de itt vagyok, és olvasgatlak titeket csak 2-3 napja szétrobban a fejem, és hányingerem is van. Szerintem ez a vacak időjárás teszi ezt velem. Egy szóval nem vagyok toppon :(
szandra91
Érd
 
 


Sziasztok!
Ha még meg tudtok jegyezni ennyi nevet, és kismamát, akkor én is csatlakoznék hozzátok! :)
Én augusztus 31-re vagyok kiírva, és ez lesz az első gyermekünk, ezért nagyon nagyon izgatottan várjuk!
Tegnap léptem a 12. hétbe, kedden lesz a kombinált teszt, amit értelemszerűen nagyon izgatottan várok, és reménykedem, hogy a kisember talán már meg is mutatja, hogy hogyan döntött: kisfiú, avagy kislány lesz.

Mindenkinek kívánok szép napot, kellemes babavárást, és jó egészséget!
dalmadar
Budapest
 
 


Hali, üdv a legujabbaknak!


Kriszta, ha hiszed ha nem, tegnap mikor hazahoztam a csajokat a farsangrol ovibol, borimon pottyoket fedeztem fol. Jol atneztem, es baranyra tippeltem en is. Rohantunk a dokioz, megerositett. Szoval hasonloan jartunk. Eppen csak en a farsang utan vettem eszre az arulkodo jeleket.

Most van itthon egy skarlatos es egy barihimlos lanyom is. Jo, h mar voltam himlos gyerek koromban...


Amugy mind a 2 lany be van oltva barany ellen... :D

Meg a kamaszutra kephez :). Nalunk a ritka egyuttalvas mindig az anyan/apan keresztbe alvasoz es a brutal fejbe vagy hatba rugasoz vezet....

Nem vicces :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Dalmadar : sztem a 12. Heten meg nem mernek tippelni az UH- n nemet... De a kovetkezon.... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szandi: a nagytesok nagyon jol fogadjak a kisteso hirt, ha van ra idejuk... Nekem ez a tapasztalatom. Llinek anno mar az elso honapokban mondtam, s most mind a kettojuknek.

Mondtam, hogy apa tett kistesot a pocimba, s nagyon sokara nagyra fog noni... Mindig megbeszeljuk, hogy mar mekkora, es mar mit tud...

A koldokomon keresztul lehet vele beszelgetni, cumit adni neki, puszizni, sugdolozni, kukucskalni.

A gyerekeknek olyan fantaziajuk van, ogy szerintem ilyenkor frankon elkepzelik aogy a pici ugral, alszik, valaszol, stb. Es mondjak is... Szerkntem olyan nekik, mintha frankon latnak is... Ezzel a modszerrel mar ott tartunk, hogy bori is (3) egyre tobbet beszel arrol, higy a kisteso igy vagy ugy. Mindig megmutatja, h mekkorat kakil a pocimban a kicsi :D ez a maniaja. Es amikor tarsasoznak, akkor a kisteso mindig nyer! Mert persze o is versenyben van mindig. Nagyon edesek!

Szoval azt gondolom, ha koran bevonjuk oket a testver dologba, es koran megtanulnak osztozkodni, testverkedni, figyelembe venni a picit, akkor ha megerkezik mar termeszetes lesz nekik ez a helyzet, s valoban testverek lesznek.


En mar mindig 3 gyerekrol beszelek nekk, ha tema van... Mar ok is beszamoljak a picit.


Ja, farsang tema: lili es bori lany testvert szeretnenek. Nem baj, ha fiu de inkabb lany.... ( ezen is dolgozni kellett) megyunk a farsangra, viszek ket piroskat :D mondom lilinek: ha a kisteso fiu lesz, lehetne o a farkas... :D ennek ugy megorult lili higy hirtelen mar csak fiu testvert tudott elkepzelni. Egesz uton errol csacsogott. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! Kivágtam az UH-os videóból egy képet: a fiacskám éppen gyakorolja a gyertyaállást!!! :lol: :lol:

Kép

Puszi mindenkinek!!!♥

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Nagyon jok ezek a baba kepek!

Az en pocaklakom is izgettmozgott a vizsgalat alatt de nem kaptunk videot, uh nincsenek ilyen jo kepeink...


Talan majd a kovetkeo alkalommal... En akkor leszek 16 hetes...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nézzétek, mit találtam:
http://www.msichicago.org/whats-here/ex ... teractive/

mazsi: Tényleg! :D Vagy erősíti a hasizmát. :)

nyugtonmalac: Jobbulást a gyerekeknek. Jól kifogtátok! Nekem ez a rémálmom hogy valami fertőző betegséggel összeakadok. Parázok az influenzától is. Az én gyerekem még csak bárányhimlőn esett át.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Üdv az újabbaknak.Bár még én is az vagyok.
Nálunk ma szakad a hó,és drága kicsi fiam itthon van az oviból mert köhög.
Nagyon aranyosak a babás képek.Gratula mindenkinek hozzá.
Pocakos képek is nagyon jók.
Hízásról annyit hogy én fogytam 3 kg-ot.
AFP-ről nálunk nem kell harcolni és lehet előtte enni.
Nálunk a Domi tud a kistesoról az első tesz utántól mert látta ő is sőt ő mondta meg a nagyszülőknek is.
Nagyon örült neki és várja is.

Jó babavárást mindenkinek és sok pihit!

Puszi!
Lilla
fintanegieberlilla
Szob
 
 
 


Sziasztok csajok!

Végre megvolt az UH :)
Minden rendben, felszívódott a hematóma. 8)
A baba is jól van 12+1 vagyok, de 12+6-ot mért a doki...
CRL: 57,6 mm BPD: 21 mm
Nyaki redő 3 mm alatt.
A nemére nem mertem rákérdezni, nehogy mondjon vmit nem biztosra és én meg beleélem magam, aztán legközelebb meg megint más mondanak... majd inkább a következőt kivárjuk.

Kértem képet is, elég mogorva egy doki volt, nem erőltette meg magát, hogy jó kép legyen, de azért kivehető! :)


Kép

nzsuska
 
 
 


Sziasztok kismamik!

Nyugtonmalac és Kriszta: sajnálom a gyerkőcöket, ezt a pechet. az viszont durva, hogy be voltak oltva bhimlő ellen. én ezért is nem akarom, mert egy csomót hallani ilyet. és mi van, ha az oltás miatt csak nagykorában kapja el...??

Mazsi: én Julcsinál és most is a c&a-ban vettem kismamafarmert. névválasztás terén tökre megértelek, nekem még Julcsinál vette el a családom (anya, nővérem, anyám férje) kollektíve a kedvem a Lóránt névtől. sajnos nálam addig magyaráztak, hogy nem az, hogy már nem tetszik, hanem nincs kedvem ezt a nevet adni, ha esetleg fiú lesz... viszont kisfiad fantasztikus akrobata, gratulálok!! nagyon jó kép!

Szandra: én is mondtam Julcsinak. mikor megkérdezem hol a tesó, felhúzza a pólóm, mutat a pocakra, ad neki puszikat, aztán húzza a le a pólómat, hogy "beketakar" :) milyen képekkel magyarázod?
nekem tegnap, tegnapelőtt fájt a fejem, szerintem a hó miatt. kolleganőimnek is.

Babicsek: tök jó ez a link. én mindig bajban vagyok, hogy ilyenkor hova kell elképzelni a babát. most legalább látom. :)

Zsuzska: gratula a 12.hetes remek uh-hoz! jó az a kép! :) a lényeg látszik. :D

Én nem tudtam szerdán menni a dokihoz, mert pont akkor volt a legnagyobb hóesés, nem akartunk beindulni Bp-re, mikor 30-cal lehetett menni a 11-esen. dokim is mondta, inkább ne menjünk ilyen hóesésben. szóval jövő héten szerdán megyünk.

Toxoplasma: nekem Julcsinál 5600ért nézték (itt voltam Szentendrén), átestem rajta. most a Jánosban voltam az első vérvételen, itt ingyen megnézték, és még mindig átestem rajta. de én nem merem anyu macskáit most úgy dögönyözni, mint előtte. egy ismerősömaz utolsó hetekben lett toxoplazmás, és kezdett elhalni a méhlepény, szerencsére a végén, szóval mire gáz lett volna, meg is született a bébi :)

remélem nem felejtem el, és a hétvégén csinálok egy kápitesztet.

Ápropó, szoktátok olvasni itt a babaneten a kismama naplót? olyan jól ír a csaj és most olyan meghatót írt...

szép estét nektek! :)

Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 



Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lenovo 2013.04.15 20:13-kor.

KépKép
lenovo
 
 



Beus

Kép

Kép
ucika12
 
 


Sziasztok!

babicsek: nagyon jó az oldal, amit belinkeltél! milyen brutál módon összenyomódnak a belső szervek a terhesség vége féle ! Nem semmi!

Zsu: gratulálok a jó eredményekhez, és a fotóhoz. Kis picike, nagyon édes!

lenovo: gondolunk rád szerdán, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz! :wink:

ucika: nagyon édes a youtube-os link! egyem meg, de kis drágák!! :D

végre nekem is sikerült kismamafarmert találnom, ebay-en vettem használtan, egy H&M-es nacit, nagyon jóóóóó, és így nagyon olcsón megúsztam! :D

Ti hallottatok már a Isabella Oliver márkáról? Kifejezetten kismamaruhákat gyárt (leginkább) és van egy felsője, amibe teljesen bele vagyok szeretve! Újonnan borsos az áruk, de ebay-en van rengeteg használt! Most arra próbálok lecsapni!
http://www.isabellaoliver.com/maternity ... TP005.html
Kép [/img]

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: