Új privát üzeneted érkezett!

E-dyna: Nem semmi, ami veletek történt.

Szerek: Nem tudom, én azért túl sok mindennel nem próbálkoznék egyszerre, mert én tartok attól, hogy egymást kiütik vagy gabajodást okozhatnak a szervezetben (ez csak szerény vélemény, ez is egy alternatíva).

A teáról (ezt meg Leitől kaptam :wink: ):
A cickafark-palástfű teák a havi ciklus rendszerességében nyújtanak segítséget. Napi 2-3 csésze fogyasztása javasolt, főképp vetélés után, egy újabb vetélés elkerülése végett. Egyébként sok változókori gyógyszerben is benne vannak ezek a hatóanyagok - úgyhogy a hormonháztartásra biztosan jó hatással vannak.

Fogyasztása:
Peteérésig cickafarkfű tea, peteérés után a ciklus első napjáig palástfű tea. Napi három bögre.

A gyógyszertárban vagy a gyógynövény boltokban lehet kapni, nekem ízlett, mézzel ízesítettem. A lényeg, hogy nem szabad sokáig áztatni, inkább csak forrázd, mert akkor megkeseredik a tea.
Már nem emlékszem rá, hogy mennyibe került, de a két tasakért együtt nem fizettem 1000 forintot szerintem és marha sokáig elég is.

Ja a Ginevac-nak már utánanéztél? Lehet, hogy ez neked kimondottan hasznos lehet.

Kép
wruska
 
 


E-dina - Nekem is pont ugyanaz a problemam, mint neked Faktor V Leiden heterozigota vagyok. Sajnos nalunk ez csak a masodik vetelesem utan derult ki. :cry:
Az elso babat tavaly februarban veszitettem el 10 hetesen, a masodikat novemberben 5-6 hetesen. Az elsovel nalam is tobb problema volt - harom honapig nem allt el a verzesem :shock: . Ja es nalam egyik sem volt muteti befejezes.

En is elmentem hormonvizsgalatra es ugyanugy mint nalad, mindent rendben talaltak, viszont kiderult ez a genetikai problema. Nekem azt mondtak, hogy semmit nem kell tennem maskent a teherbeesesert (gyogyszer stb.) viszont ha sikerul akkor 4. heten (amint van egy pozitiv teszt) vervizsgalat (HCG szint) es utana kethetente UH a 12. hetig. Ja es a lenyeg - a 6. hettol minden nap heparininjekcio!!! Szules utan 6 hetig. :roll:

En tenyleg semmi kulon gyogyszert, vitamint, teat nem szedtem, de igy is sikerult majusban ismet teherbe esnem. Mindent ugy csinaltam, ahogy elore megbeszeltuk a doktornovel es a 6. het ota szurom magam minden nap, de ugy tunik mukodik a dolog :D A babaval minden rendben es mar a nap nagyreszeben erzem, hogy milyen kis aktiv odabent. :lol:

A vetelesek utan ugye ugy tunik az en testemnek is eleg sok ido kellett a regeneralodasra (egyik utan sem igazan tartottunk szunetet) es en is tudom, hogy nagyon nehez kivarni. De a dokitol is megkerdeztem, o azt mondta, hogy ez teljesen normalis es nem javasolt semmi gyogyszert/vitamint stb. Kivanom, hogy nalatok se kelljen sokaig varni ra!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Én is iszom a cicka+palást teát E-dyna, bár az előző terhességem anélkül sikerült. Azt lehet mondani, hogy akkor semmit sem szedtem. Teljesen el voltam havazva akkor és mégis sikerült. Sajnos az a baba elment.
Most ismét babára hajtunk és elkezdtem a menzi után inni a cicka teát, napi két bögre, valamint szedem a gravidát és a folsavat. Most a 15 naptól pedig a palástot kezdem majd inni. Előszőr én csak napi egy bögrét ittam, de most napi kettőre álltam át. Olyan fura, mert nekem minidig később szokott pé-m lenni, de most a 11. napon vagyok és már kezdem érezni a hasamat. Előtte ez csak a 15 naptól kezdődött. Lehet hogy a tea hatása?!
Valamint azt tapasztaltam, hogy a menzim előtt 1-2 nappal voltam kozmetikusnál és tök jó volt, nem jöttek ki a ragyák. Viszont most a 11. napon olyan szépen jöttek ragyák az arcomon. Eddig ez mindig csak menzi előtt volt. Arra gondoltam, hogy vasárnap teleettem magam ki szezánmagos-mézes szeletekkel és lehet hogy a magvak hatására. Ilyen már volt korábban is. Remélem nem a hormonokkal van a gond, bár szerintem megjönni sem jött volna meg akkor ilyen pontosan.

KépKép
csige-bige
 
 

 
 

Sziasztok

Edina
A ginseng tényleg nagyon jó!

Hajni
Nagyon megy az idő! :lol:

Csige-bige
A jelek az én jeleim!nem biztos,h másnál is ugyanezek vannak.
1.össze-vissza jön meg.És nem egy-két nap különbségről beszélek.
2.megvan 5-6 napig,aztán elmúlik,de két nap múlva elkezdek barnázni.
3.az arccsontomnál vannak pattanások.Nem sok,tehát nem csúnya,de ott van.Amikor valakinek itt vannak pattanásai az hormon.
4.egyáltalán nem érzem a peteérésemet.Pedig szoktam ha van!
nagyjából ennyi!
Vendég
 


Köszi Alziza, most azért megnyugodtam egy kicsit.
- nekem mindig kb. 5-7 nap késéssel jött meg, de ezen kívül nem volt gond. Olyan meg pláne nem, hogy rá egy hétre ismét megjött.
- az arccsontomon nekem is voltak pattanások, amin meg is lepődtem egy kicsit, de az utóbbi időben nem tapasztaltam. Nekem az arcomon jönnek kráterek menzi előtt. Most meg menzi után, ami elég fura, mert ilyen nem igazán volt még. Szerintem a sok magvas kajától és csokitól.
- én érzem a peteérést, rendesen fáj a hasam és azt is érzem, hogy mikor van tüszőrepim
Hát remélem jó úton haladok :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Szóval dobog a szive,35 mm!!!!!!Ami kissé nagy!Szerintem...valószínű h picit hamarabb fogant,mindegy,a lényeg h szépen fejlődik!
És 2 hét múlvára javasolta h menjek a kombinált tesztre,mert a sotén csak uht csinálnának,de ha nem akarom a tesztet akkor kérjek időpontot a SOTÉra.De szerintem elmegyek a tesztre.Aztán a papírokkal mehetek a védőnőhöz!!!

Kép

annus11
 
 


A teától nekem is olyan peteérésem volt, mint még soha. :shock: Eltéveszthetetlen volt, rágyúrtunk :oops: és össze is hoztuk Olivért. :wink: Azt kell mondjam, hogy napra pontosan. :lol:

Kép
wruska
 
 


Hát ez nem semmi! Ti aztán már mindent tudtok.
Én ennyire még nem másztam a dolgok mélyére, de azt hiszem ideje most elkezdenem.

jövő csütörtökön megyek dokihoz, megbeszéljük a teendőket, hátha tud valami újat....

A férjemmel már eljutottunk arra a szintre, ha januárig semmi, akkor mesterséges megtermékenyítés, persze csak ha lehet egyáltalán nekem ilyet csinálni. A leiden mutáció miatt tiltott mindenféle hortmon tartalmú készítmény.

A rendszertelen mensi nálam azt jelenti, h nem 28. napon jön meg, hanem vagy a 27. vagy a 26. napon. A többi az teljesen normális, 3-4 napig van meg, mint régen.
PÉ-m pedig mindig a 11. napon van, amit érzek, és az ovulációs teszt is mindig kimutat.
e-dyna
 
 


Annus!

Gratulálok! A legjobb barátnőm is terhes, ő most várja a másodikat. 10 hetes uh-án a baba "csak" 28 mm volt....
lehetséges, hogy valóban is kicsit mellészámoltak, vagy egyszerűen csak szép, nagy egészséges babád van!!!
e-dyna
 
 


Akkor nagyon ügyesek voltatok Wruska. Most én is iszom ezerrel a teát és már fájdogál tegnap óta a hasam, de ez még korántsem olyan erős mint szokott lenni. Szerintem hétfégén lesz a csúcson, szerencsére a férjem pont otthon lesz, így dolgozunk majd az ügyön ezerrel :oops: remélem mi is olyan szerencsések leszünk mint Ti és meghozza a tea a hatást :lol:
Az a baj, hogy már annyira türelmetlen vagyok. Már a babakocsit is kinéztem, pedig hol van az még. Mindig mondom a férjemnek, hogy én ilyet vagy olyat szeretnék, ő pedig csendben meghallgat. Aranyos.

KépKép
csige-bige
 
 


Edyna!

Hát nem tudom...aggódom emiatt h mindig ennyit fog nőni...de 2 hét múlva kiderül h pontosan mekkora!Amúgy lehet h csak az apjára ütött :lol: Egyre jobban azt sejtem h fiú lesz....Vagy lehet épp nyújtózkodik :lol:
Mikor mondom apcimnak h lehet elöbb fogant,akkor azzal poénkodik h nem is az övéde ugye 3 hétig folymatosan együtt voltunk a nap 24 órájában,szóval biztos az alibim :lol: :lol: Meg ha csak ránéz a nagy hasat és a nagy fejet tőle örökölte :wink:

annus11
 
 


Nyomós alibi Annus :lol: Úgy a jó ha szépen növöget, de azért majd csak alábbhagy a növögetéssel, mert ugye ahol beköltözött jobb esetben ott is fog majd előbújni :lol: :oops: és hát nam baj ha épp nem gigantikus méretekkel rendelkezik :lol:
Annus, az biztos, hogy szép nagy az uh-n is :lol: a lényeg, hogy minden rendben van.

KépKép
csige-bige
 
 


Annus, szerintem is az csak jó, ha előbbre vagy, mint gondoltad. Aztán majd mondhatod, hú de gyorsan eltelt az idő :wink:

Kép
wruska
 
 


Annus nagyon formás a bébid! A mérettől ne ijedj meg, még sokszor fog változni, egy kicsit ide egy kicsit oda...
merszi
 
 


Sziasztok!

Szeretném azok tapasztalatát akik pár hetesen (4-6) vesztették el a babájukat. Kinek mennyi idő után jött meg a mensije? Most kedden lesz 4 hete , hogy elment a 5,4 hetes babám és a mensimnek híre-hamva a mensónak. Befejezés nem volt , mert szépen kitisztultam. Össz-visz 2 napig véreztem.

A másik, olvastam a cickafarok-palástfű teát. Mikor kell elkezdeni (akár most?) és mik az arányok?

Köszönöm a segítséget!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Szia Kanga,
én úgy emlékszem, hogy a doki 5-6 hetet is mondott az első menzeszig.

Szerintem a teát elkezdheted, ha már megjött az első menzesz.

Ja és az original csomagra rá van írva, hogy mennyi az adag, én így fejből nem emlékszem rá :oops:, de holnapra megnézem neked, hacsak valaki kapásból meg nem tudja neked mondani.

Kép
wruska
 
 


Köszi a választ !

Eddig mindenki azt mondta , hogy hamarabb jön meg mint egy ciklus. Már volt egy vetélésem , de '97-ben és már nem emlékszem akkor hogy zajlott. Akkor az lett volna az első babánk és alig tudtam kiheverni. Így , hogy van már két csimotánk , azért sokkal könnyebb. Most csak a korom miatt (35) szeretnék mielőbb bebabázódni.

Gratulálok a kicsipasihoz ! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga!

Nekem műtét után 32 napra jött meg, a dokim erre azt mondta, h ez teljesen jó, mindenkinél változó. Akár 45-50 napra is megjöhet, ez attól függ, h milyen állapotban van a szervezeted a vetélés után.
e-dyna
 
 


Kanga!

Nekem 92 napra jött meg a műtét után....de eddig azért ne várj!Ha 6 hét alatt nem jön meg akkor a doki majd beindítja!(hacsak nem oylan hülye mint az én akkori dokim)

annus11
 
 


Annus,
erre a 92 napra azért kikerekedett a szemem!!!
Erre nincs tea , hamár a peteérésre van? Közvetve kértem egy természetgyógyásznak a tanácsát aki már több hölgyeménynek meghozta a várva várt pirit.
Még ennyire sosem vártam , hogy megjöjjön! :)
Köszi a segítségeteket!
Ha lesz időm visszaolvasok , csak apámat kedden engedik ki a kórházból (5 hónap után) és mivel én vagyok a gondnoka is így nekem kell mindent előkészíteni otthon. Aztán rendszeresen látogatni ... de igyekezni fogok!

Üdv
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga!

Hát sajnos az akkori dokim nem indította be sehogy se....többször voltam nála h még sehol a piri.De mindig csak azt mondta h várjak majd megjön....én meg hittem neki...jó meg is jött magától,de talán könnyebb lett volna ha hamarabb helyreáll a szervezetem...hamarabb lehetett volna próbálkozni stb.A lényeg h nem szabad eddig várni,de én erre már csak utána jöttem rá....
Szerintem még várj 2 hetet minimum,addig ne aggódj ezen!Szépe meg fog jönni!Aztán meg kezdheted a teát.
Én is ittam anno.Én málnalevelet ittam a péig,pé után meg a palástfüvet.

annus11
 
 


Kanga: nekem július közepén volt vetélésem hét hetesen, bár doki szerint később fogant. Nekem műtéti úton fejezték be, mert nem tisztult ki magától. Akkor nekem azt mondta a doki, hogy számítsak rá, hogy kicsit más lesz vagy lehet a menzim és kb. 4-5 hétre fog megjönni. Nekem négy és fél hétre megjött és teljesen olyan volt mint szokott. Szóval szerencsés voltam. Szerintem még valóban várj egy-két hetet, adj időt a szervezetednek, majd menj el a dokihoz.

KépKép
csige-bige
 
 


Köszönöm a bíztatásokat!!
Annus,
szerencsére jó dokim van! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Akkor nem lesz gond!!!
Hamarosan megjön!Ha nem magától,akkor majd a doki segít :wink:
Amúgy mikortól akartok újra próbálkozni?Mit mondott a doki,mikortól szabad a pálya?

annus11
 
 


[quote="annus11"]M írta:annus11it mondott a doki,mikortól szabad a pálya?


Mivel szépen és gyorsan lezajlott (2 nap) ezért mensi után (ami várat magára) rögtön lehet ! Nálam nem kellett műszeres befejezés.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Az tök jó!Remélem h hamar összejön a bébi !!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel megyek dokihoz, úgy döntöttem, h kiiratom a Gynevac-ot (köszi szépen a jó tanácsot wruska!!!), meglátjuk, h mit mond. Szurkojatok, hogy ne mondjon nemet, és ne legyek allergiás az összetevőire, ugyanis elég sokféle gyógyszert nem szedhetek.

Holnap jelentkezem!
e-dyna
 
 


E-dyna: kívánom, hogy beváljon

Kép

Kép
wruska
 
 


Jaj lányok, nagyon nagy a csend!
Én éppen kapuchinózgatom, ilyen sokáig még sosem aludtam... :wink: Előzménye:tegnap este színházban voltunk. Azt vártam, hogy a babócám a pocakba majd tombolni fog a zenére (Evita), de az első 10 perc után "elaludt"... :lol:

Edyna, mi volt a dokinál? Lehet még kapni ezt a "szérumot" ? Mert sokszor hiánycikk.

Kanga! Látom nálad is nagy korkülönbséges babók lesznek! Nekem is úgy jött össze, hogy 7,5 év lesz, bár előbbre terveztük, de így sikerült (4-5 évnyi különbség helyett ennyi lesz). Mindegyik nek (korkül.) megvan az előnye és hátránya! Jaj most láttom nálad 2 gyermek van... :oops:
merszi
 
 


Látom h télleg pang a topic!Aminek őszintén szólva nagyon örülök!!!!Hiszen mindig is azt akartuk h egyszer ezt a topikot szépen megszüntetjük :lol: Érdektelenség miatt!!!! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Merszi,
a meglévők között 3 év van , ahogy terveztük is. Hármaskát anno úgy terveztük ,hogy a kicsi és ő közte 5 év legyen , de nem sikerült nagyobb lakásba költözni , így halasztva lett. Júni elsejétől lakunk itt az újban , februárban hagytam abba a fogibogyót. Augusztusban megfogant a bébi , de sajna visszalépett. :cry:
MOst várunk.

Annus éa a többi bíztató asszonytárs!
Egy hete iszom a természetgyógyász ajánlásával a teát és ma igen erősen el kezdett fájni a derekam és a hasam!!!!!! Iiiiiiigeeeen! Bár még csak barnázom , de ez már jó jel!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga!

Na látod,csak megjön!!!
Amúgy nekem is először barna volt 2 napig,aztán az el is múlt,és rá kb 2 hétre jött megrendesen.Valószínű h olyan vastag volt már a nyálkahártyám h amikor a pé lett volna volt egy ksi középidős maszatom!Remélem nálad azért rögtön beköszönt a piri!!!

annus11
 
 


sziasztok!

Csütörtökön voltam dokinál, finoman szólva kinevetett a szérummal kapcsolatban... Szerinte semmi értelme az egésznek. Csinált a barátnőm egy uh-t, és láss csodát, peteérésem van. Szombaton visszamentünk uh-ra, akkor volt tüszőrepedésem, hát próbálkoztunk... Holnap reggel, azaz kedden megyünk megint uh-ra, hogy sikerült-e valami. A jóhír az egészben, h ebben a hónapban most volt ásodszor peteérésem, a rossz pedig az, h ehhez képes még mindig semmi. (na jó, lehet már most van?!) holnap jelentkezem a fejleményekkel!
e-dyna
 
 


Edina!

Akkor mennek a drukkok!!!
A teákat röhögte ki a doki?Azt nem csodálom...ezek lényegében nem orvosilag is elismert trükkök...de vkiknek mégis segít!Na meg ha egy kis gyógynövény megoldaná minden bajunkat nem mennének el a drága gyógyszerek....

annus11
 
 


Annu11!

Nem a teákat, hanem a Gynevac-ot, és az ovulációs tesztet!
Az ovulációs teszt olyan szinten megbízható, hogy mindent mutat, csak azt nem amit kellene. (itt halkan megjegyzem, hogy mi 6 hónapja bíztuk rá,magunkat, mármint az ovulációs tesztre, és még mindig ott tartunk, ahol elkezdtük...) Tehát az egész sz...t sem ér.És ami az egészben a leg megdöbbentőbb, kaváncsiságból teszteltem megint csütörtök óta,mert most tényleg tudjuk,h mizu, hát persze, hogy a teszt SEMMIT nem mutat, még a tüszőrepedést sem, nem hát azt, hogy valami történni fog!!!

Tehát egy szónak is száz a vége, MINDENKI AKI HASZNÁL/HASZNÁLNI AKAR OVULÁCIÓS TESZTET, JOBBAN JÁR HA ELFELEJTI!!!! :shock: :roll:
e-dyna
 
 


ja,a teákat ezek után már meg sem mertem említeni! :oops:
e-dyna
 
 


A barnám PIROS !!!!!!!!!!!! :D :D :D

Nekem az lh teszt augusztusban gyönyörűen mutatta az érést! Meg is fogant.
De a dokim nekem sem szimpatizál a teszttel.

A doktorok nem igazán akarják elismerni a gyógyfüvek hatásai. Ezt én nem értem ...

Edina!
Ismeretlenül is ezer drukkkk !!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga!!!

Gratula a menszihez!Most mrá megnyugodtál remélem!!!

Edyna!
Az lh tesztre télleg nem lehet 100%osan alapozni.Mert ez nem fogja megmutatni soha h megrepedt e a tüsző stb.Ez csak azt a bizonyos lh hormont mutatja ki!Maga a teszt is akkor számít +nak ha a második csík erősebb a kontrollnál vagy ugyan olyan erős!És még ez se a peteérést mutatja,csak azt h 24-48 órán belül lesz pé!És arról még nem is beszéltem h van h napokig + a teszt.Ennél még talán a hőmérőzés is biztosabb,de az meg csak utólag mutatja meg a pét....
Ezért nem kell ezekkel foglalkozni!Egymást kell szeretgetni amikor jólesik és jön majd a baba is! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok! Ma voltam megint uh-án. Minden rendben van csak azt nem lehet tudni,h van e babóca, vagy nincs. Meg kell várni amíg megjön. De azért a jó hír az, hogy pénteken kell megjönnie, ami már csak 3 nap. :P Remélem, h nem jön meg, vagy ha mégis (mert az sem kizárt, hogy az első mensim meglesz a késői peteérés miatt) akkor nem olyan lesz, mint amilyennek kellene lennie. :lol:


Kanga!

Köszönöm a gratulációt.Tiszta szívből gratulálok én is neked!!!!!!!!!!!! :wink:

Annus!

Tudom, hogy nem lehet a tesztre 100%-ban alapozni, de hogy ekkorát tévedjen.....
e-dyna
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak ezt az oldalt tudtam még elolvasni, úgyhogy egyenlőre Annusnak hatalmas gratula!!!!! Remélem, hogy többen is vagytok, akiknek a távollétemben sikerült zebrásodnia.
Hát rólunk röviden csak annyit, hogy sikerült örökbe fogadnunk egy csodálatos kisfiút, akit kilenc naposan hoztunk haza a kórházból. Azóta teljesen megváltozott az életünk, egyszerűen imádom. Tegnaptól van netünk, majd igyekszem újra bekapcsolódni. Addig is mindenkinek, aki még az anyaság előtt áll kitartást kívánok, mert ez az érzés bármit megér. Aki pedig már pocakos, annak szívből gratulálok!
Jövök amint tudok!

tücsökbogár
 
 


Tucsokbogar!!!!! :lol: :lol: :lol:

De jo, hogy vegre jelentkeztel. Epp tegnap (is) gondoltam rad, hogy mi lehet veletek. Nagyon nagy gratula a kisfiuhoz!!! Annyiszor gondoltam ratok, hogy mi lehet mar veletek.

Tudsz esetleg fenykepet feltenni. Esetleg meselhetnel ha gondolod, hogy mi hogy volt es hogy megy az uj mamisag?

Olyan jo, hogy megint itt vagy. Barcsak Zsibima is visszaterne... :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Tücsökbogár!!!!


Jaj annyira örülök!!!!Nagyon megérdemelted azt akis csöppséget!!!Mesélj azért!Belerázódtatok?Meg tudtatok venni mindent időben?Képet kérünk,storykat,jó kisfiú e,eszik rendesen stb.Mindenre kíváncsi vagyok!!!!!Belegondoltam milyen lenne ha hirtelen itt teremne egy baba....bizti sokkolna :lol: Apcimnak is vázoltam a történetedet,még ő is ledöbbent elsőre!!

Mégegyszer gratula és üdv a mamik sorában!!!!Sok boldogságot a picihez!!!!!

annus11
 
 


Tücsi, annyira de annyira örülök nektek. Igen, mesélj el mindent, hogy mi volt, hogy hogyan volt, hogy most milyen és fotókat kérünk a kisfiatokról!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
wruska
 
 


Ismerkedésünk:
Titkos örökbefogadás volt. Miután két hét szabi után hétfőn mentem dolgozni és azt sem tudtam hol áll a fejem, 10 órakor felhívtak a tegyesztől hogy szombaton született egy kisfiú és úgy gondolják hogy mi lennénk a megfelelő szülők és ha gondoljuk kedden megnézhetjük. Hát hogy őszinte legyek azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány, fogalmam sincs, hogy a köszönömön kívül miket mondtam még a nőnek, de vagy százszor megköszöntem látatlanban is, aztán felhívtam apát, mondtam neki hogy üljön le, mert hírem van. Leírhatatlanok voltak azok az érzések, hogy egyszerre hatalmas boldogságot és hatalmas félelmet éreztünk, hogy mi van ha mégsem sikerül. Az igazából nem is nagyon merült fel bennünk, hogy mi van ha nem ilyen szép a baba, ezt már csak azóta kérdezgeti apa, hogy mit csinálunk, ha tesónak csúnya babát akarnak majd adni, mert ilyen szépet ugyebár már nem fognak tudni. Hogy bebizonyítsam, ígérem hogy egyszer csak teszek fel képet, bár még nem tudom hogy kell, de majd apa segít. Persze akkor éjjel semmit nem aludtunk, én másnaptól újra szabira jöttem, de a főnököm nagyon rendes volt és nagyon szorított nekünk. A kórházban nem voltak túlságosan segítőkészek, először csak ablakon keresztül akarták megmutatni, de szerencsére jött velünk a tegyeszes hölgy és gyakorolt rájuk némi nyomást, így fél órácskára beengedtek minket egy üres szobába és karba foghattuk, megsimogathattuk a csöppséget. Még picit piros volt a bőre így három naposan, de gyönyörű, arányos, hosszú hajó kissrác volt, aki eleinte aludt, majd békésen nézegetett minket. Az első két találkozáskor nem is hallottuk a hangját, bár a nővérek mondták hogy van neki. Aztán második alkalommal már a gyámhivatalos közbenjárás sem segített, kijelentette a főorvos, hogy fertőzésveszély miatt csak ablakon keresztül nézhetjük a babát, és különben is bírjuk már ki ezt a négy napot. Szerencsénkre volt egy nővérke aki nagyon a szívén viselte a baba és a mi sorsunkat is és megbeszéltük, hogy esténként beenged hozzá minket. Persze második alkalommal lebunktunk, de akkor már csak két nap volt hátra és nagy nehezen kikönyörögtem a főorvosnál hogy legalább azt mutassák meg hogy kell fürdetni (gondoltam ez bejön) szerencsére bejött, és bár apa csak ablakból nézhette, de legalább én újra megölelgethettem a Manót. A hazaérkezésünket majd később.
Bocs, de nem ment rövidebben. :oops:

tücsökbogár
 
 


Tücsi!

Várom a folytatást!!!!Olyan hihetetlen.Ilyen csak a mesékben van!!!!Lehet a köv babát majd spontán összehozzátok :wink:
Én el is képzeltem ahogy megtudod a nagy hírt...még jó h van mentségem a pityergésre :oops: Fránya hormonok :roll: :wink: :lol:

Ja látom Csabinak hívják :lol: A másik topikba is újságold el a nagy hírt!!!!Szerintem a többiek elájulnak ha megtudják!

annus11
 
 


Tücsi!
Szívből gratulálok, hogy sikerült vagyis teljesült az álmotok! Azt hiszem nektek az élet írta a legszebb "mesét". Ami ráadásul igaz is! Leljétek örömötök kicsi fiatokban!
merszi
 
 


Tücsök!

Hát sikerült megsíratnod..de pozitívan!!
Nagyon-nagyon gratulálok a ti kisfiatokhoz!!!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Tücsi! Ez annyira jó és annyira szép!
Nagyon-nagy gratula nektek!
Várjuk a fotókat és a folytatást amikor fiatalúr engedi! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Tucsi - nekem is sikerult elerzekenyulnom, ahogy olvastam az irasodat. Nem lehetett egyszeru foleg az elejen, hogy az ember fejeben helyere keruljenek a dolgok. De te es a ferjed tobbszor bebizonyitottatok, hogy kepesek vagytok barmilyen kihivassal megkuzdeni. Nagyon boldog vagyok, hogy vegre sikerult az almotok! Nagyon kijar nektek a boldogsag!

Nagyon kivancsi vagyok a folytatasra! Mit jelent a titkos orokbefogadas? Nem vagyok otthon a temaban... :roll: De erdekel!

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Hajni!

Szerintem a titkos az azt jelenti h a szülők nem tudnak egymásról!Tehát Tücsi nem tudja kitől kapta a babát,és aki megszülte se tudja h kihez került!De ezt csak gondolom :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?