Új privát üzeneted érkezett!

:D Sziasztok csajok, remélem mindenki jól van??!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Macsek! Azon kivül, hogy imádom a humorodat :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!! :D Nagyon sajnálom téged és a köldöödet is!!!Kitartás!!! Pár honap is elmulik :) :wink:

Times!
Kár, hogy nincs rólad terhes kép! De nam baj! Mert most duplán bepótolhatod!!!! :D
És Köszönöm a sztoridat!

Benkoka
Nekem az AFPvel együtt vettek le.. Ez már nagyon régen volt… De csak a múlt héten kaptam meg az eredményt mert a védőnőmnek küldtek ki… És hát nem sürün talizunk…

Niky
Brazil gyanta - „egycsíkos” fazon, vagy az intim területek teljes szõrtelenítése

Hogy fekszik a Baba? Csak az UH –bol tudom, na még abból, hogy lent rugdos….De nem érzem semmi féle simogatni való gömbölyded kidudorodásokat….Elkeseritőőőőőőőőőőőőőő :shock: :)

Dicamama - gyönörüséges a PiciBabád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilo olyan édes és nagyon pici pocid van!!!! :)

r. zsana
Eszméletlen!!!! Nagyon édi a Babód!!! Na is az a tehenes ruci….. :D :) :D

Pannica???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D

Kép

Kép
fenix
 
 


Fenix

Ja köszi..nemtudtam hogy ezt így hívják???!! :lol:
Sztem ilyet mindenhol csinálnak,nem??
de ha nem,hát az én kozmim csinál..nemtudom hol laksz,mi esik neked útba,de Ő a Dob utcában dolgozik..ha akarod ,megadom a számát..
bár énszerintem ez nem kuriózum,úgyhogy sztem bárhol megcsinálják.. :?:

Zsana
A tehenes ruci az üt!!Annyira édes..nagyon jóóóó!!! :lol:

Macsek
Tök jó fej vagy...ne arra gondolj h azért büngyürgeti m neki nem kell..hanem arra hogy húú már olyan jól fejlődik hogy nem fér el a köldökömtől :lol:
Jó neked..nekem még megvana köldököm..az az első amit megvizsgálok minden reggel..jóval simább már mint előtte,de még nem dudorodik kifele..viszont érzek néha olyan fura mozgásokat a picurtól mintha vmit ott fogdosna,huzogatna..
már annyira várom hogy láthassam...

csajok parapirivel mi van???
vagy rosszul emlékszem hogy nem írt már egy ideje..

Kép
nikky
 
 

 
 

nikky
Köszi a tippet! De már megyünk Babzsákkal!!!
De TELJES szörtelenitést... brazil gyantát.. nem a hagyományos gyantával csinálnak... és azt tudom, hogy Budapesten még nincs sok olyan kozmetikus, aki használja /és tudja használni/ ezt az új fajta gyantát... sőt...még nem minden kozmetikai nagykérben lehet kapni!
fenix
 
 


sziasztok!

r.zsana!nagyon drága a babátok,abban a tehénkés rugiban pedig zabálnivaló.jó,jó,csak finom rágicsa,semmi zaba,nagyon cukorfalat!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Lányok!

Korenáról tud valaki valamit???

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


meg egyben :(

dicamama: nagyon jok az ultrahang kepek, ez a baba egy kis sztar, milyen edes hogy megmutatja miket tud :D :D

zsana teljesen elgyongultem a kepektol, a tehenkes cuccban nagyon csini, olyan kis puszilnivalo! :D

macsek: ez aranyos, ahogy elkepzeled, hogy nyomja kifele a koldokod :D Biztos vagyok benne, hogy az erzekenyseg hamarosan elmulik. (Nekem mar nagyon az elejen kifordult, en nem ereztem meg :? )

Most jottunk az orvostol. A jo hir, hogy a baba jol van, a rossz, hogy nincs jo pozicioban. Bar fejjel lefele van, de a kis feje nincs beilleszkedve a medencecsontok koze, igy meg folyton mozog ossze-vissza es nagyon magasan helyezkedik el. Allitolag meg a placenta taplalja, de a koranal kicsit kisebbnek talaltak. Sajnos a gorcsolesek ellenere (ami egyre gyakrabban van) a mehszaj tovabbra is zart. De a doki is megnyugtatott, hogy az csak jo, hogy a mehem gyakorol :)

Holnap ujra hajnali korhazmenet, tovabbi vizsgalatok. Mar harom napja 6 elott kelek, hulla vagyok, nem tudok rendesen aludni. Miert kell a kismamaknak kora reggel vizsgalatra menni? Ja biztos azert mert ehgyomorra kell... na mindegy mar nagyon unom, de ez van. Annak orulok, hogy a baba rendben van.

KépKép
KépKép
pannica
 
 


nikky:Még mi is itt vagyunk, aranyos vagy, h érdeklődsz!! Már nagyon fáj mindenem!
Pannica: nálunk is az van, h a baba lefele van, de egy picit jobbra van betámaszkodva a feje a medencecsontnál, de a doki szerint ez a szülés alatt is változik!!Te nem szoktál érezni nyomást a medencecsontodnál, főleg egyik oldalon??

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szorítok aki a finishez közeledik. R zsana gyögyörű a pici.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat a magas vérnyomáshoz, hála azóta nem ment 130 fölé, így kicsit megnyugodtam.

Rekanna:
csodás a kis Hölgy :), nagyon cuki, annyira édesen néz fel rád 1 órásan, várjuk a történetet!!!!!

Zsana:
a bocis szerkóban a mérlegen zabálnivaló a lurkó :), szép nagy baba, és olyan jó, hogy ennyi haja van. Éreztél a terhesség alatt, hogy olyan savas a pocid? Azt hallottam, akinek hajasbabája van, annak ég a gyomra... Nekem nem ég, de bízom benne, hogy rengeteg haja lesz, mint az apjának születésekor... :)

Pannica, Gyanixi:
látom a babáink az éteren keresztül kapcsolatban vannak:), a mienk is irányban van, de nem helyeszkedett be a feje, és rendszeresen úgy nézek ki, mintha nagy széllben állnék, és csak jobbra lengne ki a hasam :), valahogy a picúr csak a jobboldalt kedveli, és nagyon asszimetrikusak vagyunk jelenleg :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!
A babák nagyon édesek!! Még képeket!!!!!!!! :P

Pannica, Gyanixi, Luisa
Úgy látom mindegyikőnknek ez a problémája. Az én babóm is fejjel lefelé van, de a feje kissé balra kitér. legalábbis ez volt a 3 héttel ezelőtti felállás. De én még mindíg így érzem. Bal oldalt néha annyira nyomja alul a medencecsontomat, hogy az már szinte fáj. A fenekét vagy a lábát ugyanakkor jobboldalt fenn a bordáim között vagy teljesen jobb oldalt érzem. Amikor nyújtózkodik, vagy nem tudom mit csinálhat, hát az nem kellemes. Alul és felül is feszít. Sőt néha olyat érzek mintha alul ki akarná dugni valamilyét, és mintha kapargatna. Szerintem a keze lehet. . Ti is éreztek ilyeneket? Hétfőn megyek dokihoz, kiváncsi vagyok a kiscsaj fekvésére. Pannica, te addigra már remélhetőleg túlleszel mindenen. Szorítok neked!!

Körkérdés: Akinek Angelcare légzésfigyelője van, milyen típusú? Ez a legújabb bébiőrös( 35.000 Ft-os) vagy a másik , bébiőr nélküli (23.000 Ft-os) vagy egyéb? Esetleg aki már használt is ilyet vélemény róla?

berzkat
 
 


Sziasztok!

Igértem, hogy egy szerintem tipikus szülés történetet fogtok hallani, nem is volt túl egyszerű a szülés, de borzasztónak se lehetett mondani.
Szombat este 7-kor volt az első jele a szülés kezdetének, rózsaszínes cucc távozott belőlem. Ekkor még azt hittem, esetleg a málnalevélteától van és amikor enyhén görcsölni kezdtem, akkor is csak jósló fájásokra gyanakodtam. 8-kor felhívtam a bábámat, hogy esetleg éjszakai műszakra számítson, ő meleg zuhanyt és ágynyugalmat javasolt és mondta, hogy éjfél fele lesz ebből igazi fájás. Hát igen, nem jósló fájásokról volt szó, hanem igaziakról és a nyákdugó is egyre jobban távozott belőlem. Éjfélre már a 6-7 percenkénti fájások jöttek, melyek kezdtek igazán fájni, kapartam is a falat. Hajnali fél kettőre bekértem a bábámat a kórházba, ő is hallotta a hangomon, hogy az immár 3-5 perces fájások komolyak. Ott a vizsgálat megállapította, hogy már bő három újjnyi a méhszáj, ennek nagyon örültem. Utána beöntés (borotválást még otthon el tudtam végezni) és irány a tus alá a gumilabdával és a férjemmel együtt. Így volt a legjobb vajúdni. Közben a dokim is megjött és 4 újjnyi méhszáj után kicsit belassult a dolog, a méhszáj nem akart teljesen eltűnni. Ezek után burkot is kellett repeszteni és oldalt fekve vajúdni, ami állítólag begyorsítja a szülést. Ez rémes volt, nagyon fájt. Aztán a vége kezdet bedurvulni, mert beindultak a tolófájások (kb. 4 óra körül), melyek ugyanolyan görcsök voltak, csak egybefolytak és persze jött az a bizonyos székelési inger. Én meg nyomtam állva, fekve, férjembe csimpaszkodva, mert csak a tolás mellett voltak kibírhatók a fájások. Sajnos a tolófájások nem voltak elég erősek, erre oxitocint kaptam és feküdnöm ill. félig ülnöm kellett. Na mindegy, ezek után már csak egyfolytában nyomtam vagy 1 órán át, mire 5.45-re végre kinn volt a Niki feje. Egy picit vágni kellett, de azt már nem is éreztem, egyedül a baba fejének feszítése volt még nagyon fájdalmas. Aztán elszálltak a fájdalmak, Niki kicsusszant és rám rakták. Meleg volt és puha és gyönyörű. A férjem karjába rakták utána és ott el is aludt. Ő meg elolvadt örömében.
Én mindenkinek hasonló szülést kívánok, mert igaz, hogy nagyon fájt, de kibírható volt és pont ilyennek képzeltem el egy igazi szülést. Niki meg egy tündér, itt egy aktuális fotó, most is így alszik. A szoptatás is jól halad, fáj egy kicsit, de az is elviselhető, főleg, mert látom, hogy Niki milyen élvezettel szopik.
Majd jelentkezem még, addig is mindenkinek nagy drukk a szülésig!

Kép

Kép

Niki otthon 4 naposan

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a sok infót a hepatitisz vérvétellel kapcsolatban!Megpróbálom minnél előbb elintézni,nehogy baj legyen belőle,hogy nincs.

Zsana:Nagyon édes a pici fiatok!Igazi nyugis babónak néz ki.Így is van?

Baba fekvése:Nekem sem dudorodik sehol,inkább csak amikor nyomogatja kifelé a hasamat,de ezt teheti a kezével és a lábával egyaránt,úgyhogy nem tudom!

Dicamama:Tök jók az uh. képek!Aranyos grimaszokat tud.Teszek egy képet,anyu mindíg azt mondja,hogy ezen trombitál a fiunk.

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szorítok mindenkinek aki a finishez közeledik. Olyan jókat írtok, ezek a mocorgásos, nyújtózkodásos, köldökös dolgok tök jók, én azt mondom ezeknek inkább örüljetek. Az én Gergőm olyan lusta gyerek volt, hogy a 9 hónap alatt alig éreztem, az orvosnak mondtam is, hogy mennyire aggódok, de mikor megnézte megnyugtatott, hogy alszik, az összes ultrahangon (5 volt). Egyszersem volt fent. Mikor szülni mentünk, akkor is aludt, vizsgálat után NST csináltak, a szülésznő nem tudta felkelteni a fiamat. Aztán 4 napot voltunk a kórházban azt is végig aludta, két óránként kellett keltegetnem, hogy egyen, nehogy a súlya visszaessen. Majd mikor itthon voltunk akkor is aludt-evett aludt-evett, a baba-látogatók nem tudták megnézni, milyen a szeme, mert bárki jött ő békésen alukált.

De már megváltozott minden, mióta tud menni, azóta nem akar aludni. Este fél 11 mire elalszik. Beteszem az ágyába, majd 1 és 2 között átsétál a mi szobánkba...

Kép
Kép
times
 
 


Lanyok annyira aranyosak vagytok, koszonom ezerszer, hogy drukkoltok!!!!

Gyanixi, Luisa: :D :D :D igen jobbra en is feloldalas vagyok. A nyomast egyebkent amikor erzem en egyebkent nem a medencecsontomon, hanem a szemeremcsontomon erzem, dehat a doki szerint hol ide-hol oda teszi a fejet... Ma mondtak, hogy a placentam a bal oldalon van, lehet, hogy a baboca ezert kedveli jobban a masik oldalt mert ott tobb a helye? nem tudom.

Rekanna: hat nem volt nagyon gyors se nagyon lassu a szulesed. Es ha jol ertem akkor eleg fajdalmas, nagyon ugyes vagy, hogy vegigcsinaltad, fajdalomcsillapitast nem is kertel? Parod tudott valamiben segiteni? Jo volt, hogy ott volt veled? (bocs, hogy ennyit kerdezek, remelem ez az edes kicsi lany ilyen edesdeden alszik sokszor es hagy pihenni :D )

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Zsana
Nagyon édes a kisfiad! Igen jók a rucijai, főleg az a tehenes, de látom az mindenkinek elnyerte a tetszését. És milyen gyorsan kinövi majd...

Pannica
Kitartás!!!!!!!!

Rekanna
Köszi a szüléstörténetet, valóban nem lehetett borzasztó.
Tündéri a kisasszony.

KÉRDÉS
A fotókat hogyan teszitek fel, már megpróbáltam mindent, de nekem mindig azt jelzi, hogy túl nagy a kép, de nem tudok kisebb méretűt csinálni. Lehet valahogy tömöríteni? Ha tudtok segíteni írjatok, KÖSZI!!!

Kép
Kép
times
 
 


berzkat:nekem is tologatja Réka a lábát a bordáimhoz, bár egy pár napja már szerintem lejebb van a hasam, így annyira nem durva! Én is érzek alul a méhszájamnál furákat, néha olyan, mintha odafejelgetne és olyankor az az érzésem, h mindjárt kiesik!! :roll:

luisa, pannica: nem tudom melyikönk babája szánja el hamarabb magát...én már napok óta alig alszok, máskor 10-ig is bírtam meg még du-i pihi is volt, most meg nem megy!
:wink:
Jöhetnek itt a frontok....

Kép
gyanixi
 
 


rekanna: Nagyon édes Niki baba és olyan gyönyörűűűűű!!
Sok egészséget és örömet kívánok nektek!! :D

Kép
gyanixi
 
 


Lanyok bevallalja valaki, hogy fogadja az sms-emet es felteszi a hirt?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


berzkat
nekünk sima angelcare van, bébiőrös csak akkor kell, ha a baba messze lesz tőletek. mi használtan vettük, úgy sokkal olcsóbb.

pannica
én nagyon szívesen vállalom a dolgot.

rekanna gyönyörű a baba

Kép
Kép
bbeti
 
 


Times
Te otthon vagy gyesen? vagy táppénzen?

berzkat
 
 


Bbetti
Az az igazság, hogy nekünk mindenképpen bébiőrös kell, mert mi az Áronnál is rengeteget használtuk a bébiőrt. Kertes családi házban lakunk, gyakran vagyunk az udvaron, nyáron szinte mindíg. És amikor a kicsi aludni fog,a lakásban, jó lenne ha hallanám az udvaron is ha van valami gond, vagy felébred, stb. A régi babaőrünk meg is van, csak hát most a légzésfigyelő egységét is vinni, az egy kicsit már macerás. Jobb lenne csak eggyet cipelni. Ezeket az új típusokat meg nem nagyon látom használtan, ha meg van, akkor annyira kicsi az árkülönbség ( 2-3000 Ft) hogy inkább megveszem újonnan.

berzkat
 
 


BBetti: koszonom! elkuldod a szamodad priviben?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Berzkat
GYES-en voltam, de most már táppénzen vagyok. Sajnos nem kerestem olyan sokat, meg nincs is bölcsi nálunk. Így mindenképp ki akartam használni ezt a 3 év lehetőséget, de most már úgy gondolom, ha jól kerestem volna sem mentem volna vissza, ez a 3 év együttlét pótolhatatlan, és csodálatos, (s szerencsére a párom viszonylag "jól" keres).
Igaz már a munkahelyemen kérdezték, hogyha miden jól alakul, s megszületnek az ikrek meddig szeretnék otthon maradni, mivel az ikrekkel 6 évig lehet babázni, de erre azt feleltem, hogy csak 3 évig, elkezdik az ovit és megyek dolgozni, már azért hiányzik a munka. Emberekkel foglalkoztam, egésznap csacsogtam, könyvtáros voltam, vagyok... Szóval értitek...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok! :D

Ma voltunk dokinál!! :D :D Bogi egyfolytában nyalogatta a szája szélét,a dokinak is úgy tetszett,hogy kinagyította a képernyőn, és vigyorgott :D :D
A buksija napra pontosan tökéletes. A combhossza alapján 2 héttel,a súlya alapján meg 3 héttel nagyobb a koránál... (1400gr..) Hát,nem is vettem 56-os rugikat.. :roll:

Zsana:
Nagyon aranyos a kisfiad!

Dorcacs:
Jól éreztem,fejjel lefelé fekszik!! :D

Rekanna:
Gyönyörű a kislányod! És ez az ágyneműhuzat,valami csodaszép!!! :D :D A vonalzó is aranyos,olyan "tavaszvárós"..
Ja,és a szüléstörténet.. ÜGYES VAGY!!!! :roll: :D :D :D

Gyanixi,Pannica:
Sokat gondolok rátok,és nagyon szorítok nektek! Még egy kicsit bírjátok,és nemsokára már ti is a kezetekben tarthatjátok a kis gyönyörűségeteket!! KITARTÁS!!!!!!!!! :D :D :D

Macsek:
Édes a köldök-monológod! :D :D

34372:
VÁROM a képeket a műve(id)ről!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


pannica

elküldtem, szólj ha megérkezett.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Times

Csak azért kérdeztem, mert én is így voltam. A Táppénzem jobb volt mint a gyes, ezért elmentem inkább táppénzre.
de azt tudod hogy a férjednek jár a gyes ha te táppénzen vagy? Csak igényelni kell. Mi is ezt tettük. ( A férjem 8 órában bejelentett munkahelyen dolgozik. )
Ha esetleg nem tudtál róla, szívesen írok róla, mert hát az a havi 24.000 Ft is jól jön plusszba. Mi igénybe vettük, meg is kaptuk. Tudtad?

berzkat
 
 


Sziasztok finiselők!
Képzeljétek, most jöttünk a dokitól meg az utsó kórházi uh-ról és az uh-os méretek alapján Bencének ma kellene megszületnie... (naptárilag még van 2 hete). Mondjuk eddig is (a 18. hétől kezdve) 2 héttel nagyobb volt a koránál. Amúgy a vizsgálat alapján még nem készülődik nagyon kifelé, a ctg is rendben, áramlásvizsgálat is, de most már naponta kell majd bemennem ctg-re! Olyan furcsa, eddig azon izgultam (Gyanixivel és többi "sokat keményedővel" együtt :) ) hogy nehogy koraszülés legyen, most meg arra kell koncentrálnom, hogy egy héten belül kibújjon a baba (felmerült, hogy aztán be kellene feküdnöm...). Szegénykém, biztosan teljesen össze van zavarodva anyukája kívánságain...:)
Főleg azon kezdtem el izgulni, hogy a feje nehogy túl nagy legyen, a mai BPD 97mm! És már 3840 g!!! Van valakinek erről tapasztalata, mekkora fejjel "fér ki" általában egy baba??? Már ha lehet erről általánosságban beszélni...
Sziasztok, Lilla

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Sziasztok, Lányok!

Rég nem voltam köztetek, igyekeztem nagyjából visszaolvasni. Gyönyörűek a "régebbi" és "új" babák, csak gratulálni tudok, a szüléstörténeteken én is pityeregtem. A pocis képek pedig mindenkiről fantasztikusak, kivétel nélkül.

El sem hiszem, hogy repül az idő, már én is az utolsó harmadban járok. Hétfőn találkoztam először a szülésznővel, a front miatt sorban jöttek be a kismamák pár perces fájásokkal, olyan csoda volt ezt látni. Hirtelen közel került minden. :D

Pannica, sok-sok++++++++++++++ és drukk megy felétek, vigyázzatok magatokra, majd várjuk Betti jelentkezését a hírekkel.

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Nem tudom megzavarhatlak-e titeket...
Tegnap este óta beleolvasgattam egy kicsit a beszélgetésitekbe utólagos engedelmetekkel, elolvastam a legutóbbi két szüléstörténeteteket, és ha nem zavarnék nagyon csatlakoznék hozzátok.
Persze tudom egy összeszokott csapatba nehéz beilleszkedni, de remélem nem zavarlak majd titeket!
De szóljatok most rögtön ha zavarok, és akkor nem is írok többet...megértem én :)
Az eddigi babócákhoz gratulálok, és nagyon tündériek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra
Üdv közöttünk, gyere sokat.

Kislilla!
Ne aggódj, az én kisfiamnak 101-es volt a BPD-je!!!!!!!!!!!!! és kifért......... Pedig nem vagyok egy nagy darab. Akkor voltam a terhesség 40.hetében. Amikor már jön, nem érzed hogy fél vagy 1 cm-rel nagyobb a feje. ne félj tőle :wink:

berzkat
 
 


Ja, és abszolút nem volt nagyfejű gyerek!!! Mármint így ránézésre :P

berzkat
 
 


Betti: koszonom megkaptam a telefonszamod, megy az unenet ha megvan a baba, addig meg ugyis folyamatosan jovok...

akira viccelsz? mar miert zavarnal? hat ha rajtunk mulik nem lesz nehez a beilleszkedes, udv itt! :D Latom mar te is a vege fele jarsz. A Kyra milyen eredetu nev? nagyon szep, tetszik!

Katya: neked is koszonom! Tenyleg jo regen nem voltal jol eloreszaladt a vonalzod.

Barbamami: nem tudod feltenni a "szajnyalogatos" kepet? :D

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon szépségesek ezek a babók!!!!

GRATULÁLOK hozzájuk!!!!

Íme a mi babakocsink: Kép

Kép Kép Kép Kép

Nekünk nagyon tetszik, sok minden van még hozzá, de lefejtettem róla. :)

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, még nem olvastalak vissza benneteket.
2 napig nem voltam itthon, mert utaztunk, és most meg nagyon fáradt vagyok, de ígérem holnap jövök és beszámolót tartok, mert sok mindent vettünk ám Nonókának.

Pannica, te még egyben????????? Drukkolok!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Biztosan ti is voltatok a Corában, néhány szerzemény Zsebikének :)


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok :)

Hát nekem se szokott beilleszkedési problémám lenni, ugyhogy, akkor köszönöm, hogy befogadtok :)
A Kyra görög-szláv eredetű név, de sajnos úgy néz ki, hogy nem engedélyezik, hogy y-al írjuk, ugyhogy Kíra lesz, de lényeg, hogy nekünk nagyon tetszik :)
Nagyon jól néz ki ez a kocsi, ehhez volt hordozó is, vagy a mózeskosár volt hozzá?És ez is állítható, tehát ha nagyobb lesz akkor ültethető? Mi olyan nehezen vállasztottunk, egyik se volt az igazi valami miatt, mindegyiket kifogásoltam valamiért :lol:
Talán csak a legjobbat akarom az én Kírucimnak, vagy csak túl vállogatós vagyok :wink:
A kisrucik nagyon édesek :) volt valami leértékelés a corába?
Nektek egyébként már megvan mindenetek? És a korházi csomag is összekészítve? (már persze csak aki közeledik a naphoz)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


judithappy: ez asztan a babakocsi! :shock: nagyon jol nez ki!

Muszaj megosztanom veletek ket fotot :D

Csinaltam kis kepeket a babaszobaba a kisagy fole, hogy legyen mit nezegetnie babocanak (persze ha mar kicsit nagyobb es messzebre ellat mint 10 cm :? )
Kép Azt ne nezzetek, hogy a padlo milyen koszos

A masodik kep remelem sokatokat felvidit majd, annyirta neheznek talalom a hasimat, meg a ciciket, hogy ezt a poziciot talaltam ki tevezeshez :D (a felso parnakat persze a parom Michael rakta ram, mikozben fulladozott a nevetestol :D es gyorsan lefenykepezett)
Kép

KépKép
KépKép
pannica
 
 


A képek nagyon édesek, nagyon jó a kézügyességed, jó lenne ha nekem fele ilyen jó lenne :lol:
Hát ez a tévézős pozíció meg tényleg nagyon eredeti :lol:
Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezek szerint avval, hogy sehogy se jó már a fekvés, és belegondolni, hogy még 39 nap... Ez a legnehezebb...
Ha jól látom te meg már túl is hordtad a kis lurkót...
Azt főleg nem tudom hogy viselném, ha nem jönne ki időbe :D
Pedig én is és apukája is ráhúztunk két hetet, nem tudom miért pont a mi lányunk jönne hamarabb :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Pannica!most küldöm megint a fájásokat,remélem,holnapra odaérnek!!!!

Üdv.az "újaknak".Én szivesen látlak titeket.

Mi is voltunk a cora-ban,vettünk egy pár rugit,pl.az a majmos,meg a teknösbékás nekünk is van!hi-hi,egyformák lesznek!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Pannica, Gyanixi: Nagyon-nagyon drukkolok nektek, hogy mielőbb és minél könnyebben túllehessetek a szülésen és találkozhassatok a babáitokkal!

Akíra, üdv közöttünk.

bocs, nem tudok még visszaolvasni mindent, majd idővel igyekszem pótolni. Én még kissé kínlódom, meg a tejért küzdök. De a lényeg, hogy Domi jól van.

KépKép
nanett
 
 


nanett: kitartast a szopizashoz, es koszi a drukkot.

Most sikerult kisilabizalnom a mai ultrahang eredmenyt (gorogul van es raadasul orvosi kodolas, hat a parom sem ert mindent) Hat lehet, hogy lassan papapiri2 leszek, de ezt hallgassatok meg: a sulyat 2300 g-ra becsulik, kisebbre mint egy honapja! Ugy el vagyok keseredve, hogy lehet, hogy ennyire kicsi???? Tudom, hogy csak becsles, de meg ha tevednek is valamennyit akkor is picurka! Szegeny kicsi lanyom, pedig en eszem rendesen. Es a fejecskeje is csak par milimetert nott egy honap alatt, 8,6 cm-re mertek... :(
Most mar ertem miert rendelt vissza a doki tovabbi vizsgalatokra holnap. Remelem nincs semmi baj :?

KépKép
KépKép
pannica
 
 


[b]berzkat[/b]
Ezt nem tudtam, csak simán igényelni kell és kész?

Pannica
NYUGI!!!!

Kíra
Üdv. köztünk!

Kép
Kép
times
 
 


Pannica!

Nézesd meg feltétlenül a méhlepényt,ha üszkösödik,akkor fogy bent a pici.Gáz nincs akkor sem,de a szülést meginditják.
REMÉLEM azért nem igy van.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nanett, de jó, hogy jelentkeztél! Kitartás a szopival, és biztosan megoldódik :)

Rekanna, hát, ha lehet választani, nekem is megfelelne egy hasonló szülés, de hát majd meglátjuk. :) Édes a babó változatlanul.

Zsana, nagyon helyes Bálint a színes rugikban. Alig fér el a mérlegen :lol:

Pannica, ne aggódj, holnap kérdezz rá az orvosnál. Tetszik a tv nézési pozitúra. :D Lehet, hogy már Bettitől kapjuk rólatok a holnapi híreket.?

Gyanixi, Luisa, van valami változás? Ha a gyomorégés a mértéke a hajkoronának, akkor Blanka oroszlánsörénnyel születik.

Fenix, köszi a dícséretet.

Judithappy, na így már képről felismerem, nekünk ilyen babakocsink van, csak homokszínű és nem fényes az anyaga. Gyakorlati tapasztalat még nincs, de majd az első séták után....

Akíra, üdv itt, írhatnál még magadról..... :)

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok! :lol:

Pannica én is nagyon drukkolok neked! A Tv-s fotó nagyon tetszik! :D

Zsana és Rekanna tündériek a babák.
Az enyém is rengeteget mozog,nyomogatja a popsiját kifele. :lol: Jövő héten megyünk majd dokibácsihoz,utána meg azt hiszem labor lesz. Jó itthon lenni,de sokszor már unatkozom is,mert 20ig legtöbbször egyedül vagyok,a párom akkor ér csak haza.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Times
küldtem privit. lehet hogy kétszer is átment. A többieket ez a téma gondolom nem nagyon érdekli, nektek viszont szerintem jól jönne egy kis pénz.Ha jár, azt fel kell venni. Csak sajna kevesen tudják hogy ez nekik is jár. Majd írdd meg hogy sikerült-e.

berzkat
 
 


Sziasztok!

Rekanna!
Köszi hogy leírtad!Szerintem se volt borzasztóan hosszú!Én is kiegyeznék egy hasonló szüléssel!

Pannica!
Kitartás!Szoritok!A tv-s kép nagyon aranyos!! :D

Akíra!
Üdv köztünk!Gyere sűrűn!

Judithappy!
Tök arik a kisrucik!

Teszek fel friss pocis képet ami ma készült a szülinapomon és apa is rajta van!!

Kép A szülinapom apával és a pocaklakómmal!


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Hello Lányok!

Pannica: nyugi! Reméljük minden rendben lesz! Drukk, hogy a kiscsaj kibújjon minél hamarabb!

Gyanixi: Veletek mi újság? Valami jel? Megérzés esetleg?

Baba haj és a gyomorégés nem tudom, hogy összefügg e mert Nekem csak az első 3 hónapban volt amikor senkinek sem szokott, aztán szinte semmi és látjátok mekkora a haja Bálintnak!

A baba mozgásra is azt mondták, hogy a végén lapul és keveset mozog. Hát Nekem még aznap is költözött ide oda, sőt a vajúdás közben is. Na erről is ennyit... :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Dicamama: Nagyon Boldog szülinapot! Nagyon helyesek vagytok, és szemtelenül fiatal! :wink:

Nanett: az a lényeg hogy minden rendben! A másik topikba raktam fel egy honlapot ahol a pocak fájás ellen lehet masszást alkalmazni. Ott le van írva.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: