Új privát üzeneted érkezett!

Csajok kicsi segítség kellene.... :oops: Meg tudná mondani nekem valaki,h.mi a pontos megnevezése annak a kütyünek, amivel össze lehet forrasztani a zacsit?Előre is köszönöm.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jobban vagyunk. bár éjjel felriadtam, h totál bedugult szegényem... így éjjel 3kor orrszívó...

ma már kap gyógyszeretek remélem meggyógyul, olyan rossz hallgatni. szopizni is nehezen megy, de olyan kis ügyes, megoldja valahogy. így is 100-150körül eszik. remélem nem viseli meg nagyon. a kedve az jó, vigyorog, tornázik, csak épp majd' meg fullad :) :(

képzeljétek 3-4 napja hagytuk Balázst a babakocsiban (hordozós része) egy pillanatra bekötés nélkül, mire visszanéztem Balázs feneke már lelógott a levegőben, feje a feneke hajén bent a hátgörbület részénél... én lemerevedtem, apa kapcsolt és kapta ki a gyereket. Én meg majdnem elájultam, meg kellett kapaszkodnom. Meg kell ezeket szokni mert legközelebb egyedül leszünk és ilyet csinál, kapcsolnom kell. Szóval most már bárhol bármikor bekötöm, mert a legújabb szokása, ha ölben és a hordozóban. h a sarkával lehúzza magát. lenyomja a sarkát, a fenekét felemeli és már csúszik is le.

forogni is egyre jobban gyorsabban, a keze is pillanatok alatt kint van. anyukám mondta jól, onnan fogom tudni, h meg tud valamit csinálni (forgás, kúszás, mászás) h otthagyom és leesik :)

Éjjel, az orrcseppentés és szívásnál, hisztizett mert nem engedtem hasra fordulni a pelenkázón. aztán megfordult és elmélyülten nézte a popsikrémet, pelenkát, olajat, a macit ami oda van rakva... én meg csak álltam és vártam... :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


túl vagyunk egy orrcseppentés-Mucopront-Cebion-Nurofen susp.-2* orrszívás-szopizás hadjáraton... baromi nagy balhé volt, de most kap levegőt, elvileg gyógyul is, és jól lakott :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

 
 

beo: örülök,hogy némileg már jobban vagytok!!!Az jó ha tudod szívni Balázs orrát,én Blankáét a mai napig nem tudom,mert annyira balhézik olyankor... :? :? :? :? :?

timcike:
tudom melyik kütyüről beszélsz,de sajna nem tudom a nevét én sem :cry:

üdv kaisa!!Én is befejeztem a sulit és utána lettem terhes!2007.június 14-én államvizsgáztam,és július 10.-e tájékán teszteltem pozitívat. :lol: :lol: :lol: És 2007.szeptember 4-én álltunk a család elé és mondtuk el a babahírt. :wink: Ennek is hamarosan évfordulója lesz... :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: na hogy sikerült az ottalvás?Nagyon ügyes Blanka.

Beo: jobbulást nektek

000kata
 
 


Timcike:na hogy megy a bolt?

Mi jol vagyunk Kevin kicsit nyügisebb esténként fáj az innye.Már nagyon ügyes megáll kapaszkodás nélkül egyedül igaz nem sokáig de én csak néztem... :lol:

Mezso:még azt akartam kérdezni ,munkába álltál már?milyen?

000kata
 
 


Kata: nem olvasol vissza? Mindkét kérdésre a túloldalon ott a válasz,és a blogomba is van hozzáférésed. Most nagyon nincs időm már mesélni... :roll: Mindjárt másolok ide neked...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na Kata,itt a tegnapi nap a bölcsiben:
Blanka elaludt a bölcsiben!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Picit sírt mikor betették az ágyba,de végül alvás lett a vége! Wink 1 kerek órát aludt a bölcsibe,utána magától felébredt és akkor sem bömbölt,csak szipogott és olyan volt az arca,hogy "úristen!!!Hol vagyok?" Laughing Gondozónők megint dicsérték. Cool Ma negyed 1-re kellett menni,holnap csak 1-re kell már menni érte. Wink

És dolgozni szeptember 7-től fogok.Ha igaz.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Na én is itt!

Balázsnka mielőbbi gyógyulást!!!!

Tegnap babatalin voltunk,este értünk haza...már megint a foga miatt sírt délután...vagyis bömbölt.Ez van :roll: Holnap oltásra is megyünk,remélem minden oké lesz!

annus11
 
 


Mezso:Nagyon nagyon ügyes Blanka :lol:

Annus:sajnálom a nyügit :cry:

000kata
 
 


Sziasztok!!


Csak bekukk..

Timcike: Sajnálom ami veletek történt..:(

Annus: Neekm is ilyen volt Patrik..mára elmúlt...viszont éjjel felsirdogál...akkor megsimogatoma hátát és alszik tovább!!


Rólam: Nagyon rossszul vagyok éjjel óta!!
A vesém rosszalkodik...de nagyon :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Köszi nyuszi!

Kata-ahhoz képest,h.még új, elég jól,és főleg ahhoz képest,h.nincs pénz, mert még nincs GYES meg családi...aranyos vagy,h.érdeklődsz.Köszi.

Csajok!Szavazzatok Atticy-ra!Ha van kedvetek hozzá!


http://www.pampers.hu/hu_HU/baba_klub/s ... rd=Csernus

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Annus: kitartást a nyűgösséghez!!!Bizti a foga! :roll:

Kata:
köszi :wink:

Nyuszi: veséd???Máskor is fájt már? :cry: Vigyázz magadra te lány!!! :shock: :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hahó, bejelentkezem.. Bocsi, hogy ritkán jövök... :oops: Ígérem megpróbálok többet jönni. Holnap mesélek és hozok képet.

Addig is Noel baba:
http://www.youtube.com/watch?v=TdoQOoMVOPU

:)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Beo, örülök, hogy már jobban van Balázs!

Annus, sajnálom, hogy Iza ennyire roszul viseli a fogzást. :( Remélem hamar kibújik majd neki.

Nyuszi, tényleg vigyázz magadra! Dokinál voltál vele? Kell valami gyógyszert szedned?

Rólunk: Nemsokára költözünk vidékre. Ma eldöntöttük véglegesen. Talán már egy héten belül. Ahogy sikerül páromnak elintézni, hogy valaki levigye a cuccainkat. Közben majd párom csinálgatja itt a dolgokat és mikor kész lesz akkor vissza jövünk ide Pestre.
És ma hívtam anyukámat, mondta, hogy a kutyámat el kell altatni. :cry: :cry: :cry: Nagyon vakarózott és kiharapott magából egy tenyérnyi darabot. Nagyon megváltozott a viselkedése és már alig mernek kimenni mellette az udvarra. Valószínű már pénteken elaltatják. :cry: :cry: :cry:
Köszönjük a dícséreteket! :D Levi egész nap meg sem áll. Mostanában kétszer alszik két órát ez nagy csoda nála. :D Nem bánnám ha így maradna :wink: :D

anitapo20
 
 


Aida, nagyon édes Noel a videón :D

anitapo20
 
 


Anita: örülök, h mentek, mi külföldre megyünk, most kezdjünk intézgetni a dolgokat.

a kutyádat meg sajnálom, de lehet h így jobb neki, szegényem mi lehet a baja? :(

Balázs tegnap 12.00-16.00ig aludt, éjjel is szokásos, 4kor-6kor-7kor kelt, és most megint alszik. kimeríti ez a betegség

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok ma!

Nem is emlékszem már meddig írogattam ide, de a lényeg, hogy most albérletben lakunk a párommal Kerepesen. Habár nem ennyi volt "anyóstéma" mert pl. pont tegnap kérdezte meg a l*ke, hogy kiviheti-e hétvégén az anyjához Noelt. Na az hiányzik... Ja igen, hogy ő a nagymamája!? És ez természetes? Szerintem az is természetes, hogy egy felnőtt ember nem mocskolódik egy másik felnőtt emberrel -semmilyen körülmény között- és egy kisbabára nem mondjuk, hogy senkiházi. Valamint én azt is természetesnek találnám, hogy egy anya nem zsarolja, nem teszi tönkre idegileg a fiát. Tehát én addig nem szeretném, hogy párom odavigye, amíg anyós nem tanul vmiféle emberséget. Sok millió embernek megy a világon, miért pont neki nem menne!? Kicsit félek, hogy párom majd kijátszik, de csak egyszer tudjam meg, az már tuti biztos a kapcsolat vége lesz. Azért mellékesen megjegyzem, könyörgöm nap, mint nap, hogy ez ne forduljon elő. Már csak azért is mert mióta itt élünk, olyan jól megvagyunk. Pár vita, 1-2 nézeteltérés -sztem ezek normálisak- de alapjában véve nagyon jó. Szeretném, ha egy család lehetnénk és ezt semmilyen anyós nem ronthatná el még1szer. Így remélem azt is, hogy párom soha semmilyen butaságot nem fog csinálni. Idővel pedig talán helyreáll a dolog.

Suli kezdődik jövőhéttől, voltak bonyodalmak, nem megy minden olyan simán. De most már összeállni látszik az órarendem, talán jó lesz.

Noel: két foga van, hátrafelé kúszik, stabilan ül, rajtam kapaszkodva feláll. :-)

És fotó:
Kép Együtt

Kép Noli

Kép Házikóban :-)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Na előbb magunkról,aztán visszaolvasok!!

Ma megkaptuk az oltást,2-t is kaptunk...pici sírás volt,de már a szuri előtt is!Megijedt a doktornénitől...nagyon hangos és éles hangja van neki...persze h megijed :roll: De a kezemben elvolt,és mire kimentünk a vetkőzőbe meg is nyugodott! :wink: És hát egyszerre jön a két alsó fogunk....a doki szerint hamarosan kinn lesz :lol: :wink: :arrow:

annus11
 
 


Timcike:szavaztam :lol:

Aida:nagyon édes a videó és a képek is,szépek vagytok.Örülök hogy sikerült pároddal kibékülni,remélem nem kavar be anyós és boldogok lesztek.

Anita:lehet lemaradtam de miért költöztök?Sajnálom a kutyusodat :cry:

Beo:ti hova költöztök?és hogy hogy?

000kata
 
 


Tegnapi friss kép: (bocsi többel már nem jövök)

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


hát, mert rosszalkodik a férjem munkahelye, nagyon ki akarják túrni, nagy a leépítés. gondolkodtunk Kaposváron, a szüleihez családjához közel, de ha ott esetleg kirúgják, vagy nekem nem lesz munkám, akkor éhen halunk, mert nagyon nehéz melót keresni. valószínű nekem sem lenne valami hű dejó, tesco pénztár vagy ilyesmi.

laskással kapcsolatban, ha megyünk úgy is ki kell adni, eladni nem akarjuk, ha nem jönne össze a dolog, legyen hova visszajönni. szóval ha megyünk kiadjuk. ha már megyünk, a fenti okok miatt, akkor már külföld, Balázsnak szinte mindegy, nekem is, csak apának kellene valami jó állás. én még otthon maradok Balival, megtanulom a nyelvet, max elmegyek babysitternek.

szóval most izzítottam, egy ismerős Németországban, egyet Svédországban, Dániában keresek munkát, és van ismerős Angliában, bár oda nem mennék szívesen.

apának decemberben vége a sulinak amit a munkahely fizetett, és valószínű akkor kirúgják. nagy leépítés van, most még 19 embert küldenek el az ő részlegéről...

szóval valamit lépni kell...

csúnya lesz, de én nem szeretem Magyarországot. a mentalitást, a sok c....gányt, h mindenki segélyből él, mi persze nem kapunk, minden le van szabályozva, és az emberek viselkedése... talán máshol máshogy megy...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo:én is szivesen elköltöznék,csak párom nem nagyon akar.Az a baj hogy nekünk nincs ismerösünk sehol akülföldön és igy nehéz.

Aida:nagyon édes Noel :lol:

000kata
 
 


Én is mennék, de párom tuti nem hagyná itt az anyját meg az ikertesóját... :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Na Iza a kezemben,sírás van a foga miatt....

Beo!
én nem mennék külföldre...vhogy nem vonz.De remélem sikerül vmi jót találni!!!!

Aida!
Noel nagyon szép!!!aaranyosak vagytok együtt!!


na vmit még akarta....na majd ha eszembejut

annus11
 
 


Sziasztok!

Aida: nagyon édes Noel!!Tetszik az a házikós kép! :wink: :wink: Le vagyok döbbenve hogy Noel elfér még benne??Meg lehet azokkal a puzzle-okkal csinálni?? :shock: :shock: Hűűű...Drukkolok,hogy apa tartson mostmár ki mellettetek ha minden ennyire szép most! :)

Beo: maximálisan megértelek hogyan gondolkodsz a mai Magyarországról!!!Osztom a véleményed,minden egyes szavát!!! :) Én is,mi is szívesen mennénk külföldre,de nekünk is nuku ismerős odakint,így szinte lehetetlen!!!De GYŰLÖLÖM MAGYARORSZÁGOT!!Szívemből. :x Mi is lebetegedtünk... :cry:

Timcike: én is szavaztam!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Rólunk:

Blanka reggel rettenetesen üvöltött,hisztizett,visított mikor a bölcsiben hagytam... :? :? :? Így még egyik reggel sem csinálta. :( Nem tudom ma miért volt ez így... :cry: :cry: :cry: :cry: Már rég kint voltam a bölcsi épületéből és még akkor is hallottam szegényt. :cry: Az a gondozónő vette át akit nem szeret... :cry: A Zsuzsi "néni"/mert elég fiatal :lol: /még nem volt ott...De egyébként azt mondta a Zsuzsi hogy elvolt Blanka egész nap,jókedvű volt,játszott sokat.Ebédelni is szépen evett,spenót volt.Viszont csak 1 órát aludt,3/4 1kor megébredt,de feküdt nyugodtan az ágyában amíg meg nem érkeztem,sajnos beteg lett. :cry: :cry: Náthás még "csak"egyenlőre...Azt mondta a Zsuzsi hogy a szomszéd csoportba már 1 hete tombol a nátha,már mindenki ki van terülve tőle,az a csoda hogy Blanka még csak most kapta el. :? :( :( :( :( Szegénynek taknya nyála egyben.De a kedve tényleg helyén van MÉG. Majd este mérek neki lázat,mert sztem lehet hőemelkedése van,picit mintha melegebb lenne... :? Facccca.Na de ez az amire lehetett számítani,hogy azért beteg lesz.Csak ettől jobban ne dőljön ki,mert dolgoznom KELL.
Hát ennyit a mai bölcsiről.

Ma vettem Blankusnak 2 farmernacit,mert már nagyon kellett neki,és anya meg vett neki egy zárt őszi cipit. :wink: Mondtam neki mármint anyának,hogy S.O.S mert jövő hétre hűvösebbet,20fok körüli időt mond.És azért Blankának még nyári cipői vannak.Téli,őszi is van de már kinőtte.Mostani cipőmérete a 24-es!! :shock: :shock: Teszem a képeket,mert úgyis kérnétek tudom. 8)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, naci, cipő jó nagyon! Remélem Blanka nem lesz túl beteg! És köszi a jókívánságot, én is remélem hogy most már megmaradunk egymásnak.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida: köszi :wink: :wink: Hát nem tudom betegebb lesz-e Blanka...most szegényemnek szívni se kell az orrát ezerrel ömlik a takony belőle... :? :? :? :cry: :cry: Ránézek és már a látványtól folyik az orrom.Vagy máris elkaptam?? :? Mindenesetre Blanka kap este Cebiont tuti,elkezdem neki adni,remélem hat majd valamit... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Reméljük Mezsó, drukkolok. És Te semmiképp ne betegedj le!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Többiek ilyenkor merre vannak?? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Hehe :lol: :lol: Bár ilyen egyszerű volna,hogy eldöntöm nem betegszem le. :wink: Mindegy,mert ha le is betegszem,ha a fene fenét eszik is megyek hétfőn dolgozni,ebből nem tágítok.Láttam már védőnőt orr-száj maszkban melózni,maximum én is így járok majd. :? :? De mostmár muszáj mennem melózni.Már elsején kellett volna,és eltoltam 7-ére.Mostmár úgy érzem nem kellene tologatni. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nem tudom merre vannak többiek,én tudom,hogy most megyek és fürdetek,fektetek...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Én itt,de megyek is aludni...rohadt sz*r napunk volt...utálo ezt a fogzás dolgot,és már elegem is van...szétmegy a fejem stb.Szóval nagyon kivagyok már...elfáradtam :(
Holnap igyekszem jönni!

annus11
 
 


Sziasztok!

Aida, Noel nagyon helyes! :D

Kata, azért költözünk mert párom nagyon kivan. Sok minden rosz össze jött mostanában nekünk. Meg az is csak bosszantja hogy nem haladunk a házzal viszont a pénzünket csak nyeli. Ugye úgy csinálgatjuk, hogy a fizetésünkből sporolunk, de sokat nem tudunk így már egy éve csináljuk a fürdőt idáig kb. 200-250 ezret költöttünk rá és még nincs kész. Ezért most szünetelünk. Páromra nagyon ráfér meg rám is. Szerintem jót fog majd neki tenni a vidéki levegő a nyugalom. Aztán ha sikerül kicsit össze szedni magunkat akkor elkezdjük újra csinálni, de csak akkor jövünk vissza ha kész vagy legalább is csak apróságokat kell csinálni.
Valószínű szombaton vagy vasárnap megyünk is. Most már elkezdtem összeszedni gondolatban miket viszünk, mi marad. Minden értékeset viszünk. Csak nagyon félünk mert sok itt a lopós c...ny és félünk itthagyni a házat nehogy betörjenek, kirámolják stb, de a szomszédokat meg a rokonokat megkérjük néha nézzenek majd ide, hogy minden rendben e. Anyukám nagyon örül, hogy az unokája ott lesz a közelében. Anyósom már nem annyira, de így is igyekszünk úgy összehozni, hogy legalább havonta egyszer vasárnapi ebédre jöjjünk hozzá.
Na befejezem a családom történetét, bocsi, hogy sok lett. :oops:

Beo, külföld ... mi is mennénk. Párom szakács, biztos találna is munkát, de se neki se nekem nincs nyelvtudásom meg ismerős sincs így nehéz lenne. Én is osztom a véleményed Magyarországról teljesen. Szerintem ami itt megy az valami tragédia.

Mezsó, sajnálom a bölcsis dolgot. Jó hogy a végére azért jól viselte a dolgokat. Jobbulást kívánok Blankának és neked is ha netán elkaptad!! Azt szeretném kérdezni, hogy a kullancselleni oltást mikor kell beadatni vagy lemaradtunk róla? Szerinted érdemes beadatni?
Jaj és nagyon jók Blanka új ruhái és a cipő is!! :D

anitapo20
 
 


Blanka belázasodott!!! :cry: 38.8-at mértem.Már túl egy hűtőfürdőn.Bent van egy lázkúp,és 5ml Nurofen... :cry: :cry: Holnap akartam volna pisi kontrollra menni Szegedre... :cry:

Anita: majd utánanézek pontosan neked a kullancs elleni oltásnak jó? :oops: Lekésni egészen biztos,hogy nem késtetek le róla,de van neki valami szezonális jellege...hogy nem mindegy az év melyik szakában oltatod a gyereket.És most ez nem megy fejből. :oops: ne hari... :oops: :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Semmi baj, köszönöm, hogy majd megnézed. :D

anitapo20
 
 


timcike: Blankának lesek neten javában náthára valami gyógynövényes,hatásos cuccot...És mit találtam?? :wink: Nem tudom még aktuális-e nálatok,de a kakukkfűről találtam,hogy étvágyjavító hatással bír.Egy kis kakukkfűtea Attycinek? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!!


Mostmár minden ok....2 nap volt nagyon sz*r de mostmár sokkal jobban vagyok!!
Nem voltam dokinál általában nem is megyek..csak ha már nagyon nem birom!!

Annus: Sajnálom,hogy ilyen rosszul viseli Iza a fogzást!!:(

aida: Örülök,hogy itt vagy és minden rendben van veletek :) Noel gyönyörű :-)

Mezso:Blanka jobban van?? Sajnálom a lázat:(

Patrik: Nem tudom mivan vele,de esténként még 11-kor nagyon virgonc..alig akar elaludni..jó kedve van meg minden de régebben fürcsi és evés után kb 30 perc és aludt már most nem..nem értem..és persze ennek köszönhetően reggel 7-8-kor kel fel csak!!!




NA MÉG VISSZAOLVASOK :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi: örülök,hogy jobban vagy!!!Blanka sajnos nem! :cry: Blogomba leírtam...Délután megyünk a gyerekorvosunkhoz!

Kép

Kép
mezsó
 
 


mezso:lejárt a meghívó:(

küldenél mégegyet?

renikegyogyo@gmail.com

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


mezso:nem kell SIKERÜLT

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Mezso:Jobbulást neketek,remélem hamar meggyogyultok.

Anita:És ott van házatok vagy béreltek,vagy szülök?Remélem sikerül hamar megcsinálni a házat.vagyis befejezni.

000kata
 
 


Szia Kata! Veled is de rég "találkoztam"! :D Hogy vagytok? Néztem Kevinről képeket. Istenem milyen nagy már! :-D És ugyanolyan vonatja van mint Noelnek -csak a mienk két helyen is enged :evil: :
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida: Szia.HÁt igen rég beszéltünk.Örülök hogy végre egy család vagytok pároddal.Jó a vonatos kép.Szereti Kevin.
Mi jol vagyunk.Kevin kis huncutt.Be nem áll a szája,mindig csak megy megy és megy :lol: :lol: Már van 5 fogacskánk,Már meg áll egyedül kapaszkodás nélkül és már lépett is egyet egyedül :lol: Nagyon ügyes.Mondja apa,baba meg a halandzsa nyelvét.És Noli mesélj Róla,magatokról.Sok puszi nektek.Noli is rengeteget nött,majdnem meg se ismertem de megismertem a gyönyörű szemeiről :lol:

Mezso:nagyon csinik a nacik,és az a cipőke is gyünyörű lesz benne Blenka :lol: :lol:

000kata
 
 


Annus: én ezt 3 hónapig csináltam, teljesen megértelek, és nagyon sajnálom, remélem hamar túl lesztek rajta

Mezsó: remélem hamar meggyógyul Blanka

Anita: én sem beszélek valami túl jól, angolt értem, németül hadoválok, olaszt is értem egy kicsit.

Balázsnak hasmenése van, tegnap 4* azelőtt 5* kakilt...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Beo: te szerintem most lehet vírus van...Balázsnak is erős náthával indult nem? Blanka is náthával,lázzal kezdte,ma már 2x kakilt,a 2.az előbbi,pelusból kifolyós,hasmenéses jellegű volt. :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


de igen. taknyos lett, láza is volt első este, az már nincs, és nagyon hígat kakil, előbb ki is folyt...

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


bogyo: sajnálom ,hogy beteg lett Balázs,egyébként még szopizik,???

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: