Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
mona76
 
 


Sajna csak ennyi adat van meg :(
Küldjétek, küldjétek :roll: :wink:

Kép
mona76
 
 


franciska, barbuli, de jó nektek, hogy túl vagytok már a 12.héten :) én azt nagyon várom, remélem valami változást hoz :roll: :wink:

Kép
mona76
 
 

 
 

Lányok!

Szerintem a rosszullétek és a baba neme között nincs összefüggés. Mára beláttam. A nagyobbik fiammal semmi bajom sem volt, még enyhe hányinger sem. A kisebbikkel 9 hónapig szenvedtem a hányingertől, igaz nemigen hánytam, csak émelyegtem szinte egész nap. Reménykedtem hogy azért, mert ő kislány.( Mindkettő annak készült!) Elég hamar "lehűtött" a doki, hogy ez bizony már megkukacosodott. Ez a terhességem megint egészen más. Már akkor kezdődtek a rosszullétek, amikor még azt sem tudtam,hogy babát várok. 6 hete állandóan hányingerem van napszaktól függetlenül, de most hányok is sokszor. Akkor ez a pocaklakó mi lehet? Egy kislányba már beleélni se merem magam, bár most bevetettünk minden praktikát, hogy lány legyen. :lol:
Pár hét múlva talán kiderül...
bee73
 
 


Sziasztok!

Mona!

Én is sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy, de ha tényleg a víz sem marad meg benned több napon át, megfontolandó az infúzió. Én Beninél voltam nagyon rosszul 3 hétig folyamatosan hánytam, fogytam 7-8 kilót és bizony ki is száradtam (vérből és vizeletből kimutatható volt az aceton). Azt hiszem 5 napot voltam kórházban, viszonylag kellemes társaságban, kaptam napi 3 liter infúziót :) meg némi hányáscsillapító koktélt is. Amikor hazajöttem, teljesen rendben voltam és utána nem volt semmi gond.
Igazából a babó eléggé védve van, de azért előbb-utóbb neki is lehet baja.. Nálunk nem lett. Roppant intelligens, rendkívül aktív és igen hisztis makkegészséges kisfiú lett a végeredmény :D
Szerintem jobb ilyenkor a kórházban tölteni 1-2 napot, mint később, pl. szülés előtt heteket...

Tüdőszűrő szigorúan tilos!

Az a gond, hogy egyes gépek ki tudja, mennyivel nagyobb dózist "adnak", mint az egészségügyi határérték.. A babára nézve lehet veszélye...

Én ma voltam a 12 hetes uh-n, hihetetlen élmény volt... Tulajdonképpen most tudatosult igazán bennem, hogy már egy 7centis kisember bukfenezik a hasamban, aki pár hónap múlva "kint" lesz. 20 percig élvezhettem az izgés-mozgását. Láttam az összes ujjacskáját, s majdnem mindenét... Mondjuk a lába közéből még nem derült ki, hogy mizujs...
Alig várom a következő uh-t, 6 hét múlva lesz.
A terhesgondozóba viszont semmi kedvem nincs menni....
Ja, Mona!
Megtennéd, hogy pontosítasz? 11hét, 6 nap-osak vagyunk.
Köszönöm.

Franciska

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Kép

Kép
mona76
 
 


Sziasztok, lehet még csatlakozni az augusztusi csapathoz? Bár nem bírtam minden eddigi hozzászólást végigolvasni, nagyon szimpi társaságnak látszotok. :)
Nekem ez a 11. hét, és azt hiszem, szélsőségekben én viszem el a pálmát: vénség vagyok (36 éves), ez lehet az első baba, és nagyon nehezen jött össze. Szóval szükségem lesz a biztatásotokra. ;)
Egyébként egyelőre szerencsés vagyok, teljesen jól érzem magam, róka koma szerencsére messziről elkerül. :D A jövő héten kell időpontot kérnem ultrahangra - na, előtte majd biztosan fogok izgulni.
Ti hogy vagytok?

Üdv, Ildi
italoman
 
 


Szia Ildi!

Persze, hogy lehet csatlakozni, nagyon örülünk Neked!
Nyugi, itt lelkesen biztatjuk egymást!


Hű, lányok ma délután nagyon nagy hányinger tört rám! Lehet, hogy az időjárástól van. Most jobb, hogy ettem egy kicsit, bár tiszta kín volt találni olyat, amit megennék.

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!
Mona! 2006 október óta próbálkozunk hamar összejött 28 év szülés várható időpontja aug .8 asszem 2.baba

Kép
Kép
zeze
 
 


Szia Ildi!
Üdv neked. Szorítunk, hogy minden simán menjen és egészséges babád legyen. Igazából ne az UH-tól félj, az tök jó az éhgyomri vérvétel na az már nem annyira, főleg ha 9 fél 10 körül kerül sorra az ember a kórházban. De ezt is túléltük.Még nincs kiskönyvem ideje lenne elmenni a védőnőkhöz, de semmi humorom hozzájuk. Az a sok várakozás...és ott is megcsapolnak vajon újra?
zeze
zeze
 
 


Szia Ildi

üdv. a csapatban. mennyi ideje próbálkoztatok a babával?
azt nem hiszem, hogy engem is túlszárnyalsz :D
mi 2004 április óta.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Hű, ez ám a pörgős fórum, ti aztán nem tétlenkedtek! :D
Lányok, köszi a biztatást, nagyon jólesik. :)
És, Zsuzsi, bizony, túlszárnyallak, bár jobban örülnék, ha nem így lenne: mi már kb. 6 éve próbálkozunk, és már épp kezdtem nem hinni a csodában, amikor bekövetkezett. Szóval biztosan megértitek, miért rágom a körmöm, hogy minden rendben legyen. :wink:
italoman
 
 


Bocs, az előbb elfelejtettem aláírni...


Zeze, nem tudom, másutt hogy megy, de nekem már van kiskönyvem (VI. ker.), és a védőnőnél időpontot kaptam, szóval nem volt várakozás. És nem csapoltak meg, csak feltettek egy csomó kérdést, kiokosítottak étkezésből, meg súlyt és haskörfogatot mértek. És holnap délelőtt jön hozzánk a védőnő terepszemlére vagy mire. :roll: Nálatok is jártak, lányok?

Ildi
italoman
 
 


Mona!
Vonalzót majd holnap megpróbálok kreálni, de az adataimat azért megírom: 2004. január óta próbálkozunk, 11+1 , Pilismarót, 2007.08.14.
Köszi, hogy beírod!

Italoman!
Teljesen át tudom érezni a helyzeted, mert a mi babónk is egy csodababa. Mi már teljesen lemondtunk a vérszerinti babáról, már sorban álltunk az örökbefogadós sorban, amikor megtörtént a csoda. Sokszor még el sem hiszem, hogy ez igaz, amikor meg elhiszem, akkor iszonyatosan izgulok, mert az idáig vezető hosszú, rögös út e téren nagyon aggódóvá tett.
De bízom benne, hogy ez a csoda tényleg azért történt velünk, hogy augusztusban boldog gyermekes családdá válhassunk.
mirosz
 
 


Mona!
Az előbb kimaradt, hogy 1. baba lesz.
mirosz
 
 


Mirosz, szívemből szóltál, én is épp így érzek, de nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni. :)
italoman
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Üdv a csapatban Ildi! :)

Jajj Mona kihagytam hogy 26 éves vagyok. Írtam privit, remélem elment.....:):)
Köszi hogy beírsz engem is! :lol: :lol: :lol:

Puszi
Legyen szép napotok!!!!!


Nyusz
nyuszifülû
 
 


Ildi!

Üdv. a csapatban! Olyan jó kis banda jött itt össze, hogy hiányérzetem van, ha valamelyik nap nincs időm gép elé ülni.

Zsuzsi, Mirosz, Ildi!

Annyira megható volt olvasni, hogy milyen hosszú ideig és mennyi mindenen mentetek keresztül, hogy összejöjjön a baba. Nektek, akiknek ilyen hosszú, rögös út vezetett a babásodásig duplán szurkolok, hogy minden rendben menjen, legyen problémamentes terhességetek és szülessen egészséges babátok! És persze a többi kismaminak is uezt kívánom.
Nekem most sikerült vmi vírusba belemásznom, nem elég, hogy 2 napja visszatértek a rókák is, most még a torkom is fáj és lázas vagyok.Csoda lett volna, ha pont én nem kapom el, miután átment az egész családon. Most kúrálgathatom magam. :cry:

Legyen szép napotok!

bee73
bee73
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit eltűntem, a betegségemmel küszködtem :(
Sajnos máig köhögök és fújom a nózimat. Lándzsás utifű szirupot nyelek, hátha jobb lesz.... Látom bee73 neked is sikerült a kórságot elkapni. pedig gondolom te is vigyáztál és mindent megpróbáltál, hogy elhárítsd!
Jó olvasni a hozzászólásaitokat, hogy milyen szeretettel, türelemmel vártátok kisbabátokat, olyan megható! Ugyanakkor szégyenlem magam, hogy terhességem legelején egyáltalán eszembejutott, hogy nem tartom meg. Ma már el sem tudnám képzelni....

Tudom, hogy még korai, de vasárnapra bejelentkeztem 4D-s ultrahangra. Mondták, hogy a 13. hétben még nem sok dolgot lehet feledezni, de én nem bírok várni a 20. hétig!
Volt már valameikőtök ilyen korán 4D-n?? Mi volt a tapasztalat?

Mona76!
Megtennéd, hogy a táblázatban változtatsz az adatimon! A múltkori vizsgálat alapján 13. hétben vagyunk és aug.13. helyett a vizsgálatot végző gép aug.7-re írta ki a szülést!
Köszönöm!

Szép napot Kismamák!
azért mostmár jöhetne egy kis hóóóóó
h.bogesz
 
 


Bogesz!

Én az előző terhességemnél a 13. héten mentem először 4D uh-ra. Nagy csalódás volt. Szegeden voltam, nagyon új volt még akkor ott a gép, tapasztalatlan a doktornő, végignézegette a babót, hümmögött egy sort, de semmi többet nem mondott mint az előtte való héten a rendes uh-n a nőgyógyászom. Adott egy cd-t a babóról, orvosi szakvéleményt viszont nem, mert nem abban az intézményben akartam szülni.Mindez 2003 őszén 10.000 forintba került. Tulajdonképpen nem azt bántam meg, hogy korán mentem, hanem azt, hogy nem máshová. Tény , hogy a 13. héten még nem látnak túl sok mindent,bár egy tapasztalt doki lehet, hogy ilyenkor is sok mindent észrevesz. Én most mindenesetre a 18. hétre tervezem az első 4D uh-t, amikor az AFP eredmény ismeretében nézik meg a babócát.
Igen, igyekeztem elkerülni a vírusokat, de a nagyobbik fiacskám mindent hazahord az iskolából és lefertőzi az egész családot. :cry:
Jobbulást kívánok neked és minden tüsszögő, köhögő, náthás kismamának!
bee73
 
 


Sziasztok!
Hűű, sajnálom, hogy betegek vagytok, jobbúlást kívánok, gyorsan gyógyúljatok meg :wink: .
Ildi, üdv itt köreinkben, neked is boldog pocakosodást kívánok :wink: !
zeze, a védőnő nem csapol :) , nekem második alkalommal vízeletet kellett vinni, vérnyomást, és súlyt mért :) .
Képzeljétek reggel 5-kor arra ébredtem, hogy nagyon éhes vagyok :) . Apával nagyon örültünk, hogy ez bizti már jó jel :) . Ettem egy szendvicset, igazán jól esett :lol: . Aztán tízkor reggeliztem, de sajnos azt kihánytam :oops: . Lehet, hogy nekem éjjel kellene ennem :lol: :?:

Kép
mona76
 
 


Bee

Szegeden hol van 4D? Valamelyik kórházban?
Valami magánrendelő nincs?
Én most jelentkeztem be márc. 28-ra Kecskemétre, egy 4D UH Központba. Nagyon jókat hallottam már róluk, a mi városunkból mindenki oda szokott járni. amikor voltál 13 hetesen, ugye a nemét nem lehetett még látni?

Ildi

hát, akkor tényleg leköröztél.
természetes úton fogant a baba? az enyém lombik baba.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Csajok ha valakinek meg lenne a magne b6 papírja, kérem nézze meg nekem, hogy mennyit lehet belőle naponta szedni?
Köszönöm :!:

Kép
mona76
 
 


Lányok, annyira örülök, hogy rátok találtam! Annyira kedvesek vagytok, de tényleg, és olyan sokat jelent így együtt várni a babákat! :) Nagyon jó ötlet volt ezt a topikot elindítani, mert az külön élménnyé teszi, hogy nagyjából egy időre vagyunk kiírva szülni.

Zsuzsi,

igen, természetes úton fogant a baba. Már jó ideje gondolkoztunk mi is a lombikon, de én még csak úgy simán is nagyon nehezen megyek el orvoshoz, úgyhogy nem vitt rá a lélek. Erre aztán megkönyörült rajtunk valaki odafenn... :wink: Egyébként neked milyen tapasztalat volt a lombikozás?

italoman
 
 


Mona

naponta 2-3-szor 2 tabletta. (ez van a dobozon)
én már 2 hónapja 3*1-t szedek belőle.

Ildi

Maga az Intézet (Kaáli), meg az eljárás profi színvonalú volt, tehát csak jó tapasztalataim voltak.
A lelki részét gondolom nem kell ecsetelnem, de hát 4 lombik után megedződik az ember :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Kép

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Mona a Magne b6-ot én is úgy szedem, mint zsuzsi73. Ezt a legjobb tablatta szerintem, mert nem büdös és könnyen lecsúszik.

A legjobbakat kívánom az első babát váró sokat megélt kismamákinknak.

Mona ha nem felejted majd el Veresegyházon lakom.
Tök jó ez a táblázat szépen kerekedik.
Azt mondta a dokim, hogy akkora a méhem ebben a korban mint egy grapefruit,(így kell írni?)mindegy. Szóval akkor azért szorítanak a gatyáim. Bejelentkeztem védőnőkhöz, nem sietik el ők sem.Febr. 7-re kaptam időpontot és megnyudtatott, hogy már csak a 18 héten csapolnak meg újra.
Ez igazán felemelő hír volt mára.
Pusszantás mindenkinek!
zeze

Kép
Kép
zeze
 
 


zeze beírtalak :wink:
ma sokat dolgozom, persze vigyázok nehogy megerőltessem magam. :wink: Kép Kép

Kép
mona76
 
 


Mona, köszi, hogy felvettél a listára, aranyos vagy. :)
Íme egy kis hiánypótlás, ill. pontosítás: 2000 óta próbálkozunk (hónapot nem tudok mondani, olyan régen volt már...), most vagyok a 11. héten, tehát 10 hét + 4 napnál tartok, és augusztus 19-ére vagyok kiírva. Hely, babaszám, életkor stimmel. :)

italoman
 
 


Sziasztok Kismamák!

Üdvözlet Ildinek a csapatban, csodálom a kitartásodat és a türelmedet.

Tegnap nem tudtam jönni, mert takarítanom kellett, hiszen ma jött a védőnő és jó benyomást akartam kelteni benne. Nemrég ment el, kb. 20-25 percig volt itt, elég normális volt.

Nemsokára indulok UH-ra, szorítsatok, már nagyon várom!

Este még benézek, remélem jó hírekkel!

De most még eszek, mert nagyon éhes vagyok.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


márkanyuka, miért ment a védőnő? Tanácsokat adott? Körülnézett?

Kép
mona76
 
 


Szia Márkanyuka!

Nálunk is ma volt a védőnő, úgyhogy tegnap én is buzgón takarítottam. :wink:

Mona,

nem tudom, melyik védőnő milyen, de az enyém nagyon kedves volt, igazából semmi újat nem mondott, nem nézett körül, csak leültünk, adott még néhány étrendi tanácsot, elbeszélgetett a párommal, és beírta a kiskönyvbe az azóta elkészült leleteket. Szóval szerintem ez csak rutinlátogatás, be kell írnia a papírjaiba, mekkora a lakás, meg ilyenek. És gondolom, ha furcsa benyomásai vannak a helyről, arra felhívja a figyelmet, de hát azok a szélsőséges esetek. Aztán majd Márkanyuka is elmondja a maga tapasztalatait, de egyelőre inkább szorítsunk neki az UH miatt. :)

Te jó ég, azt veszem észre magamon, hogy máris fórumfüggő lettem! :D

italoman
 
 


Köszi Ildikó :wink:
Te már nem dolgozól?
Márkanyuka kérünk ám sztárfotót :wink:

Kép
mona76
 
 


Csók Kismamik!

Hogy van ez a védőnős dolog??? Nekem nem monda egy szóval sem hogy talán kijönne hozzánk..........., így nekem kell mennem munkaidőben, vagy szabit kell kivenni annyit kell várni.
De jó lenne ha házhoz jönne. Ilyenkor környezettanulmányt is végez, megnézi a körülményeinket vagy mi??? Azt tudom hogy babószületés után kijön. :lol: :lol:
Magne B6: pontosan mire jó??????????????????????????????

Mona Köszi a táblát!!:) :) :)

Ui.: tényleg: kukászbácsi mi alapján állapítja meg a babó korát???? Merthogy az első három hónapban pontosan meg lehet állapítani a kicsi korát a méret alapján. Mármost a normál ( 14-ik napon való peteéréstől) számítás szerint van beírva a könyvecskémbe, pedig volt uh. Azért, mert nekem soha nem volt pé-m a 14-ik napon, mindig csak 18-20-on, amúgy késett mindig. Lehet hogy a bébim nagy? :) :) :) Érdekes :shock:

Nagyon örülök én is ennek a jó kis csapatnak! :) :lol: :lol:
Mennem kell
Pusz
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Ildikó, próbálj csinálni vonalzót :wink:
babafalva.hu vagy kattints rá, példáúl a márkanyuka vonalzójára, akkor beugrik az oldal. A profilodnál az aláíráshoz illeszd be. :wink:

Kép
mona76
 
 


AJHajjj párdon: KURKÁSZBÁCSI :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
nyuszifülû
 
 


nyuszifülü, nekem sem volt soha pé-m a 14.nap :( . Mikor fogant a babó, akkor a 21.nap volt :) . A nődoki azt mondta 08.09.lesz valószínű a szülés, a védőnő pedig azt hogy 08.29.-én. Hát van egy kis különbség. Aztán azt mondta a doki, hogy késöbb már tud pontosítani :)

Kép
mona76
 
 


mona :) Majd kiderül. Tényleg van különbséged, 3 hét. Na majd a kettő között. :lol: :lol:
Azért mostmár nem megyek el ebből a topicból.....:) :) :)
Az lenne már csak a vicces, ha nekem szept 1-re jönne. ( akkora volt az esküvő kitűzve ami természetsen most elmarad). :) :) Lehet hogy azért volt valami mérete 1-2mm-el kisebb mert még fiatalabb mint aminek számolta?????
Hát már ezért is paráztam.. :shock: :shock: .:) :) :) Sose fog ez a kismami para elmúlni???????? Vagy csak a 12-ik hétig tart, vagy majd ugyanúgy megy minden tovább,??? :shock:
Na már bebeszéltem magamnak, és elkezdett szúrni a hasam. Hess hess hess gondolat....................!!!!!
Pusz
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Mona, megpróbálkozom a vonalzóval, remélem, sikerül összehoznom. Ha nem, akkor majd jövök jajgatni. :wink:
Egyébként dolgozom, csak az a szerencsém, hogy zömében itthon, merthogy nyelvtanár vagyok, ráadásul áprilisig még két könyvfordítással is elleszek, szóval nem unatkozom. De így legalább magamnak oszthatom be az időmet, és ez most nagyon jól jön. Különösen, amikor ebéd után eldőlök az álmosságtól. :lol:
Egyébként nem fogjátok elhinni, de mindkét fordítandó mű terheskönyv - lehet, hogy ettől jött össze a baba? :D Az biztos, hogy akkor legközelebb betegségekkel foglalkozó könyvet nem vállalok! :shock:

italoman
 
 


Nyuszifülű

a magne b6 hányinger ellen jó + méhlazító.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Bee! Zeze!
Köszi a jókívánságokat!

Betegeskedők!
Próbáljátok meg minél előbb elűzni a vírusokat, hogy a babókák észre se vegyék.
Én ezért vagyok betegállományban, mert a suliban minden nyavaját össze szoktam szedni a gyerekektől. Mikor megtudtam, hogy terhes vagyok rögtön mondták a kollégáim,akik végégélték velem a babáért küzdés összes állomását, hogy maradjak otthon.

Nekem sajna még jobban kell vigyáznom, mert lehet, hogy az életben már soha többet nem adatik meg ez a csoda, hogy spontán terhes legyek.

Zsuzsi!
Hol lombikoztatok! Bocs ha már írtad.
mirosz
 
 


Valamiért nem jelent meg a vonalzóm, most teszek még egy próbát.

Mona!
Ha legközelebb táblázatozo, légy szi írd be, hogy 32 éves vagyok.32 éves vagyok.

Kép
mirosz
 
 


Na még egy utolsó próba!
mirosz
 
 


Hát nem tudom beilleszteni a vonalzóm, pedig bemásoltam a kódot az aláírásomhoz és bejelöltem, hogy mindig jelenjen meg.

Ha tudtok, légyszi segítsetek!

Kép
mirosz
 
 


Jaj, de jó! Most beírtam a másik kódot és utólag betette mindkét hsz-omhoz. Bocsi, hogy a bénázásommal elfoglaltam a fél oldalt.

Kép
mirosz
 
 


Mirosz

én a szegedi Kaáliban lombikoztam. Te Győrben?
Mi volt az oka, hgoy lombikoztál? Nekem 2 oldali petevezeték elzáródásom van.
Priviben is jó, ha nem akarod ide írni.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


mirosz ügyi vagy :wink:
márkanyuka feltétlen gyere ám az uh után :wink:

Kép

Kép
mona76
 
 


Akkor most én bénázom: szerintetek miért jelenik meg az a profilomban, hogy html kikapcsolva, holott bejelöltem, hogy engedélyezze? :?
De sebaj, hátha az alternatív kód működik. :)

italoman
 
 


ildi ez gyorsan ment :) nekem nagyon nehezen jött össze :oops:

Kép
mona76
 
 


Csajok!
Pár óra alatt annyit írtatok, hogy alig győztem elolvasni.
Látom mindenki takarított a védőnői vizit előtt. Én is. Aztán megszívtam, mert egy hétre rá újra beugrott, miután a kismama szomszédasszonyomnál járt. Persze egy olyan vacak, rókás napon, amikor semmit se tudtam csinálni, nemhogy Bazsókám 120 kisautóját elpakolni. Mindegy. Tudja, hogy rend és tisztaság szokott lenni, szerintem ő megérti, hogy ha vacakul van az ember nem úgy halad a házimunka. Képzeljétek, nálunk kitalálta vmi nagyokos, hogy minden védőnői látogatásnál alá kell írni egy papírt, hogy itt járt, sőt véleményezni kell a munkáját is. Röhej, nem?

Zsuzsi!

A szegedi 4D uh vmelyik kórházban volt, ha jól emlékszem a Női Klinikán. Magánrendelőről nem tudok, de nem is érdeklődtem, annyira meg voltam a kecskemétivel elégedve. Mindenképpen oda megyünk. A nemét a 13. héten még tényleg nem látták, bár van egy ismerősöm, akinek már a 14. héten sikerült megállapítani, hogy kisfiú.

Mirosz!

Megértelek. Én is tanítottam és amikor Bazsót vártam már az 5. héten sikerült elkapnom vmi vírust a gyerkőcöktől. Ráadásul egész nap kínzott a hányinger, úgyhogy a dokim táppénzre vett a 6. héttől.

Mona!

Amit írtál az éjszakai kajálásról lehet, hogy nem hülyeség. Nem lehet, hogy a te gyomrod is megnyugszik, ha evés után vízszintbe kerülsz? Sajnos a gyerekek miatt ritkán tudom megoldani, hogy napközben ledőljek evés után, de hét végén be szokott jönni. Meg este is. Van olyan, hogy nap közben szinte minden visszajön, aztán este már nagyon éhes vagyok, 9-10 körül eszek, fogat mosok és lefekszek. Ha a fogmosást is átvészelem, ami külön tortúra, akkor az a kaja már benn marad. Szerintem ezért nem fogytam a sok hányás ellenére, mert amit este eszek, teljes egészében hasznosítom = növesztem a hájam.

Márkanyuka!

Drukkolunk neked! Este feltétlenül írjál!

bee
bee73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: