Új privát üzeneted érkezett!

Katica! Köszi, igazad vanKép. MAJdcsak összehozzuk!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, ma vagyok a 28. napon és persze, hogy nem bíram ki tegnap ... és negatív lett.

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus!Kép
Te is tudod,hogy meg nem mutathatta a tegnapi teszt.Nem mondom,hogy terhes vagy, de a korai tesztek...

Bocsi a bepofatlankodasert!
szoszi
szoszi
 
 

 
 

+szöszi+, én is tudom ... de tényleg nem vagyok beszámítható Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus! Ha tegnap negatív lett, és nagyon nagyon halvány csíkot sem láttál, akkor valószínűleg tényleg nem vagy terhes. SajnálomKép(( és puszillak!!!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, én is tudom ... a férjemnek el sem mertem mondani. Borzasztóan nyomorultul érzem magam.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Itt ülök a gép előtt, tanulnom kellene ... de semmi nem megy, nagyon utálom az estéket.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Jaj,Sziszus!Kép
Mivel derithetnenk jobb kedvre?Nem lesz ez igy jo.Tudom,hogy konnyu mondani,de muszaj osszeszedned magad, a szivem szakad meg erted!!! Talaljunk ki valamit''' Majd gondolkodom...
szoszi
szoszi
 
 


+szöszi+, nagyon aranyos vagy!
A férjem elcipelt sétálni, de nem nagyon tud mit kezdeni azzal, hogy csak sírok ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus,

Kép

Úgy segítenék, de nem tudok semmi okosat mondani... Azt hiszem, nem is lehetKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


A ma reggeli teszt is negatív ... kedd reggel megyek dokihoz. Most gondolkodni sem tudok, reggel fél6 óta bőgök.
Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Tudom én vagyok az egyetlen, de nem akarom, hogy húsvét legyen ... semmilyen ünnepet nem akarok ... estéket sem akarok.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus,
nem tudom mit írjak Neked, azt hiszem úgysem lehet most téged felrázni semmivel.Kép
Amikor én elvesztettem a kisfiamat el akartam költözni. A környéken mindenki tudta, hogy babát várok, ráadásul a házban volt egy lány, akivel egyszerre voltam kiírva szülésre. Nem akartam senkivel találkozni, nem tudtam huszonötször elmondani, hogy mi történt velünk, és hová lett a pocakomKép Nem is akartam beszélni róla, és úgy gondolta, hogy a világ végére is elmennék, csak ne kelljen itt maradnom. Sajnos nem sikerült elköltöznünk, nagyon nehéz volt azt a nyarat túlélnem. De sikerült!
Az a kislány, aki az én kisfiammal egyidős lett volna, azóta is itt lakik alattunk, naponta látom, és mindig összeszorul a gyomrom, ha találkozom velük. Most sem könnyű, de már rá tudok nézni, és meg is tudom simogatni a fejét. Eleinte meg sem néztem őt, és gyűlöltem minden pocakos és kisbabás anyukára nézni. Nagyon sok időnek kellett eltelni, míg sikerült. Ha jól emlékszem, csak akkor jött helyre a lelkem, amikor Ritus megszületett. Biztos, hogy te sem leszel addig nyugodt, míg meg nem születik a kisbabád. Nagyon nehéz ezt elhinni, de tuti, hogy neked is lesz egy egészséges babókád.
Csak addig bírd ki valahogy! Én nagyon szorítok neked, és hidd el, tudom, hogy mit érzel.
Puszi, Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Sziszus! Írtam Neked mélt!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kedves Sziszus!

Igazán sajnálom, hogy MOST nem jött össze.Biztosan szörnyen érzed magadat de már mindjárt itt is van a következő próbálkozások ideje. És a ti érdeketekben is össze kell szedned magadat és előre nézni mert ha lelkileg nem tudsz helyre jönni akkor a tested is megérezheti. A férjeddel ketten vagytok minden egyes probléma feldolgozására szerintem mindent adj ki neki magadból. Ő is biztos ugyanúgy szenved csak a férfiak nem mutatják ki annyira. Ez a kettőtök dolga és neked is jobb lesz ha nem magadban pityeregsz...
Sajnálom tiszta szívből, de meglátod úgyis előbb-utóbb összejön.

Sok puszi: Jucy
jucy
 
 


Igazából nem tudok mit írni ...
Péntek óta csak bőgök ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus,
hányadik napon vagy? Szerintem addig amíg nem jön meg a mensit, simán reménykedhetsz.
Egyébként teljesen megértem az elkeseredésedet. Nekem múlt hét csütörtökön jött meg, pedig olyan biztos voltam hogy most lesz baba, cicifeszülés, fáradtság, émelygés, magas hő. Még a párom is azt mondta, szerinte most baba van a dologban. Beleéltem magam, aztán este már éreztem, valami nem stimmel. Egész éjjel a WC-re jártam, és hajnalban megjött. Legalább úgy éreztem magam, mintha minimum elvetéltem volna. Ezután az egész napot végigbőgtem, semmihez és senkihez nem volt kedvem, utáltam mindenkit, akinek gyereke van (tudom, nem helyes, de akkor ezt így éreztem!), gyerekre se tudtam nézni, elraktam otthonról mindent, ami babával kapcsolatos.
Ráadásul a dokim jól bepánikoltatott, hogy lehet, hogy megint ciszta lesz belőle.
Azóta ugyan úgy ahogy túltettem magam ezen, de valami nagyon megváltozott bennem, valahogy hárítom ezt a babadolgot. Legalábbis kívülről, belülről pedig őrlödöm.
Bocsi ha hosszú lettem, csak azért írtam, nem vagy egyedül ezzel az érzéssel.

Móni
Móni
 


Móni, vasárnap megjött.

Sz.

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Móni! Ehhez az "utáltam mindenkit, akinek gyereke van" dologhoz szeretnék hozzászólni.
Nem hibáztatlak, félre ne érts, teljesen érthető az érzésed, csak, azért írom le, mit érzek ezzel kapcsolatban, hogy Neked esetleg könnyebb legyen.
Te nem "egy" gyereket akarsz. Ugye? Te a saját a babád szeretnéd, aki a Te és Párod húsa-vére. Ugye? Én mindig erre gondoltam, és gondolok, ha efféle gondolataim támadnak. Ha meglátok egy ikrekocsit, megnézem a szépségeket, sőt, van több ikres barátom/barátnőm is, akinek időben elmagyaráztam, hogy nem irigylem TŐle a gyerekeit, Nekem az én ikreim kellenének, kis Reginám, Virág mellé, de tudom, hogy elveszítettük...
Ha van babás barátnőd, ne hárítsd, próbáld meg így értékelni, és találkozz Velük bátran, ha így gondolkodsz, még meg is babusgatodKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok lányok!

Segítséget szeretnék kérni illetve ha valakinek van tapasztalata vagy tud, hallott valamit erről írjátok le légyszi.
A terhességem kiderülése előtt kb 3 héttel volt a méhnyakrák szűrésem. Sajnos P3-as lett az eredményem amivel ugye nem tudnak mit kezdeni csak a kontrollt javasolják. Nekem már a másállapot legelejétől erős folyásom van és az orvos amikor 8 hetes terhes lettem javasolta a Kliont mert nem múlt a folyás. (Ami szerintem a P3-as cytologia külső jele. )A Klion nem használ. Még mindíg van a folyás és nem tudom,hogy milyen következményei lehetnek. Azért föl is szeretném nevelni a gyerekeimet meg azt sem tudom, hogy méhen belül mi történhet a babával ha tartósan van ez az állapot. A doki nyugodt én már nem annyira. Ha tudtok valamit írjátok meg légyszi.
Móni! Én is egyetértek Angival mert Te valóban nem "egy" gyereket akarsz, hanem sajátot. A többi kicsihez probálj meg pozitívan viszonyulni hiszen arról ők nem tehetnek, hogy nem lettél most állapotos. Viszont a gyerekek az emberrel egy picit elfeledtetik a bajokat úgyhogy még terápiának is kitűnőek.

Üdvözlet mindenkinek: Jucy
jucy
 
 


Jucy!

A P3 kóros hámsejteket jelent, nem rákot. Nekem is volt-mondjuk nem terhesen, hanem előtte-, de ettől sztem nincs folyása az embernek. A folyás általában hüvelyi, a P3 pedig a méhnyakról vett minta eredménye. Annál is inkább, mert épp az a sunyi a méh-méhnyak-ilyesmi rákokban, hogy tünet nélkül pusztítanak. Vagyis mire tünete van, addigra már rég késő. De az akkor nem P3, hanem P4-P5. Szülés után, ha a kontroll is ezt mutatja, akkor megműthetik, vagyis eltávolítják a kóros részt a méhnyakról. Igazán nem nagy műtét. Ettől még 1000 évig élhetsz.
A Kliont bakteriális fertőzésre adják. Az a normális, ha tenyésztés alapján konkrét kórokozóra írnak gyógyszert. Pechemre én is épp egy ilyen múlni nem akaró folyásra kaptam-ráadásul tenyésztés után, mégsem múlasztotta el. Úgyhogy én is mehetek vissza.
Az én orvosom szerint nem látszott semmi, csak az 1 hét utáni erdemény mutatta ki. Ezért fontos, hogy a te dokid ne nyugodt legyen, hanem tudja, hogy éldegél-e ott bent v.mi, vagy sem. És, ha igen, akkor ki kell kezelni, hogy ne jusson feljebb, mert én úgy tudom, hogy nem közvetlenül a magzatra jelent veszélyt a fertőzés, hanem a terhességre. Ez a része nem tuti, nem megijedni kell, hanem utánajárniKép Ne hagyd magad lepattintani. Amúgy erősebb, de nem büdös és nem színes folyás jellemző a terhesség alatt.
rjuli
 
 


Sziszus,
bocsi, erről lemaradtam.

Angi,
én értem amit mondasz, de én állandóan babák között vagyok, hiszen egy újszülött osztályon dolgozom, nap mint nap látom, ahogy az anyák szeretgetik, puszilgatják a babájukat és nekem ezt olyan rossz nézni. És amint időm engedi és az anyák elmentek felveszem valamelyik csöppséget a kezembe és egyszerűen imádom.
Ráadásul már nem egyszer, sőt múlt héten is történt olyan, hogy egy anyuka (és nem kisebbségi) otthagyta a babáját a kórházban és lemondott róla. 5.-ik baba és nem is tudta, hogy terhes. (inkább no comment)Neki ez az 5.baba már túl sok. Köszöni, de neki nem. Szegény Kornélka azóta is nálunk van, láthatóan olyan anyahiánya van.
Persze, hogy én a saját babámat szeretném, de nem tudok nem kötődni hozzájuk és rossz tudni, egyik sem az enyém. És hidd el, nem kevés olyan anyát látok, aki még láthatóan nem érett az anyaságra, és nem életkorban gondoltam.
Na mindegy, nem firtatom.

Móni
Móni
 


Sziszus,
bocsi erről lemaradtam.

Angi,
írtam egy hosszú levelet, de kidobott a gép. Úgyogy még egyszer nem akarom leírni, a lényege csak az volt, hogy én értem, amit mondasz, persze, hogy a saját babámat akarom, de talán elképzelhető, hogy milyen érzések kavarognak bennem nap mint nap, miközben egy újszülött osztályon dolgozom. Rengeteg örömöm van bennük, imádom őket végtelenül, és nem tudok hozzájuk nem kötődni, de aztán megjön az anyu.Éshát rossz. Nagyon.
Nem egyszer mondtak már le anyák a gyerekükről, az egyik egy 25 év körüli jogász volt, már a 2. gyerekéről mondott le, mondván, neki most a karrierje a fontos. A legutóbbi egy NEM kisebbségi anyuka, akinek az 5.babája volt és állítólag nem is tudta, hogy terhes. Ők köszönik szépen, de nem kérik. Na ezek azok, amiket nekem nehéz megértenem.

Móni
Móni
 


ANGI, MEGKERÜLT A LEVELEM. BOCSI.

MÓNI
Móni
 


Móni! Azt elhiszemKép((. Eddig nem írtad, vagy elkerülte a figyelmem, hogy babákkal dolgozol. Szép munkaKép. Gratulálok hozzá! És elhiszem., hogy így mégnehezebb, csak próbáltam segíteni, mire koncentrálj INKÁBB! Ha megy.

Jucyka! Az indexen van egy nőgyógyász, aki készségesen válaszol kérdésekre:http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9041994&uq=8072

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Rjuli, köszi a választ. Én azért tartok tőle, hogy a terhesség alatt elfajul és esetleg visszafordíthatatlan lesz. Meg hát ha isten is úgy akarja még legalább egy gyereket szeretnék de ha több az sem baj.

Móni,A jogásznő nagyon elszomorító. Mondjuk a másik is mert akármi van olyan nincs,hogy az ember ilyet tegyen. De a jogász azért mert ott még jó helyen is lett volna az a baba, meg hát miért nem védekezett. Pedig nem lehet jogászként analfabéta ugye.
Fura,hogy van akiben nincs anyai ösztön?? Más ha elveszíti a babáját belebetegszik van aki meg lemond róla és elmegy a következő nap tárgyalni???

Köszi Angi, megtaláltam a fórumot a segítségeddel. Elég nehézkesen ment a regisztrálás foglaltak az azonosítók de a végén sikerült. Mégegyszer köszi

Sziszuska!

Hogy vagy?Picit azért már megnyugodtál?
Mindenkinek üdvözlet szeretettel: Jucy
jucy
 
 


Jucy Kép

Sajna nem megy Kép ma reggel is a Dokinál kezdtük, mert három napja iszonyatosan görcsölök. De semmi látható eltérés ...
És ilyen idegbetegen nem tudom mi lesz.
Valószínű a terhesség és a szülés alatt bennem az összes hormon és ösztön beindult, ezeket nem lehet gyógyszerrel kezelni és lecsillapítani ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Jucy,
vagy te értettél engem félre, vagy én téged, de nem tudom, mire írtad, hogy szeretnétek még gyereket. Egy ilyen műtét miatt-ha arra kerül a sor- még simán lehet akárhányszor teherbe esni és hüvelyi úton szülni, úgyhogy emiatt nincs miért aggódnod.
rjuli
 
 


Angy, Jucy
képzeljétek, az a Kornél baba, akiről lemondott az anyja, már másfél hetes, tök jól volt, állandóan kajált, meg minden szupi volt vele. Találtak neki örökbefogadó szülőket, intéződtek a papírjai, hétvégén vihették volna haza, erre tegnap lesápadt, szarul lett, babaintenzívre került, kiderült szívhibája van és már műtik is. Szegény örökbefogadó szülők úgy kétségbeestek, végre sikerül a baba (már 40 évesek) és ez történik vele.
Kitartás Kornélkának!!!

Móni
Móni
 


MOni!

Kornelkanak uzenjuk, hogy nagyon imadkozunk erte.

Jaj, Istenem, de jo lenne, ha nem lenne semmi baja!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Angi,
mi van a hármasikrekkel?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Móni!Kép(((((((

Zsuzsó! Stabilak a babák!!! És holnap már 2hetesekKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Kedves Sziszus!

Most olvasgattam ebben a topic-ban, hogy mi történt veled.Így ismeretlenül is, ne haragudj, hogy így megszólítalak,én pár hónapja UGYANEZEKET élem át,mint Te,dec-ben elvesztettem a kisbabámat, a 14.hét végén,kivártuk a 3. hónapot, és azóta semmi...nem jön össze, és én minden egyes havibajt úgy élek át, hogy sírok és kivagyok.(az a baba az első adandó ciklusomkor összejött!)De fel a fejjel, biztos hogy Neked is és itt mindenkinek lesz majd babucija, azt mondják fő a türelem és a nyugalom!Ne szomorkodj, nemsokára sikerülni fog!!!
Ismeretlenül is a legjobbakat kívánom!

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kirri, dehogy haragszom, hogy megszólítottál Kép

De sajnos nekem az őszi vetélésem nem az első, és sajnos nem is az utolsó volt a tragédiák sorában ... és ezért az, hogy "sikerül" nekünk még nagyon messze van.
... az meghogy mindenkinek lesz babája egyáltalán nem biztos sajnos Kép

Kívánom minnél előbb költözzön baba a pocakodbaKép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Kedves Sziszus!

Most már ismerem a Te teljes történteted, mert tegnap végigolvasgattam az archívumot.
Talán igazad van, hogy nem egyszerű összehozni egy babát-sajnos én is tapasztalom-de állítólag nagyon-nagyon lényeges az optimizmus!Mert a gondolataink befolyásolják, hogy mi hogyan működjön ott bennünk legbelül.Én amikor vetéltem, a munkahelyemen 4!!kismama járt így abban a hónapban.Az egyik kis kolleganőm 2-szer vetélt, felkeresett egy pécsi dokit, ott állapították meg, hogy valami apró műtéttel lehet rajta segíteni.
Vannak napok, amikor engem sem lehet kirángatni a szomorúságomból, de valamiben meg muszáj bízni.Annyi jól végződött történet is van, én valahogy igyekszem ezekből meríteni.És képzeld, néha én is csodálkozom a férjem türelmén, és felteszem a kérdést:amennyit a lassan érkező gólyaáldás miatt hisztizek,hogy bír még elviselni??:-))
De szeretjük egymást, s ez is fontos.
Most sietek,mert elégetem a neki készített fasírozottat!
Puszillak
UiKépma jött meg, pedig bíztam az ellenkezőjében!)
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Jucyka!

En tavaly szultem es nekem is terhesen rossz volt a rakszuresem,az enyem P2-es volt es a terhesseg vegere P1 lett.De szules utan a dokinom byapsit (nem tudom hogy irjak)vagyis szovet mintata vettek es egyik helyen P1-es masikon 2 -es volt ,a lenyeg hogy lefagyasztottak a mehszajamat.Azt mondtak ezzel nincs gond nyugodtan valalhatsz babat,ami kicist veszelyesebb ha kivagnak a mehszajbol,persze ezt nem igy nevezik.Akkor allitolag megvan az esely a kora szulesre.SZerencsere nalam csak fagyasztasrol volt szo ,de terhesseg alatt nem avatkoznak be csak akkor ha rosszabodik a helyzet.
En ennyit tudtam hozza tenni!

Gyogyulast!Es sok babat kivanok mindenkinek!
Istenem mennyire sajnallak benneteket ,akiknek ilyen nehezen jon a baba!Jonni fog lanyok!!!!
gabi75david
 
 


A P2 nem rossz eredmény rákszűréskor, kellett, hogy legyen valami, ami miatt fagyasztották. A P2 miatt biztos nem, mert akkor majd' mindenkit kezelni kéne.
A műtétet konizációnak hívják, nekem volt ilyen, és tényleg mondták, hogy terhességkor szóljak az orvosomnak , de egyik esetben sem okozott végül gondot.
rjuli
 
 


Sziszus!

Remélem nem baj, hogy így ismeretlenül szólítalak meg. Kezdettől fogva olvasgatom ezt a topicot, és nagyon sajnállak titeket, hogy ilyen nehezen jön össze a bébi.
Komolyan mondom, az utóbbi hetekben már csak miattad kukkantok be!
Nagyon szurkolok neked! Bár sejtem, hogy nagyon nehéz, de BIZTOS hogy sikerülni fog!!!

Így ismeretlenül is: kitartás!!!

Angéla!
Néztem a honlapotokat, gyönyörű! Neked is sok erőt kivánok, és szép kistesót a lánykának!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta Kép

De ebben a hónapban remény sincs, ma voltam 14. napi UHn és nincs peteérésem.

Nem tudom hogyan lehet kitartani.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szilvi,
szedsz v.milyen gyógyszert akár a peteérés serkentésére, akár v.mi egyéb hormont, ill. b.miféle pszichikai gyógyszert, antidepresszánst, szorongásoldót?
rjuli
 
 


Juli, csak bromochriptint szedek ebben a hónapban.

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Nem ismerem, csak arra gondoltam, hogy esetleg hormonálisan is meg szokták támogatni a tüszőérést. Igaz, nem vagyok otthon ezen a téren, csak azokból gondolom, amiket a babaneten olvasok. Ha hülyeség, akkor bocs. Meg, ha lelkileg jobban lennél, talán jobban viselnéd ezt az állapotot, másra is tudnál gondolni, és kiegyensúlyozottan jobban működnek az egyéb dolgok is.
rjuli
 
 


Angi,
mi van a hármasikrekkel?
Móni,
Kornél baba hogy van?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso
Csak annyit tudok, hogy rögtön másnap megműtötték, elég rossz kilátásai voltak, 20 % volt az esélye, hogy túléli, utána csak annyit hallottam, sikerült a műtét. Többet nem tudok, mert másik kórházban van.

Most pedig csupa ikreink vannak az osztályon, (egy nap különbséggel születettek) , 2 pár fiú ikerpár, Kristóf és Nimród (ők nagyok, pedig 35.hétre születtek), Bence és Buda,ők nagyon picik, 33.hétre születtek, Bencus csak 1800 gr, de azért jó fejek!!! Kép

Móni
Monik
 


Monik! Te nem síma csecsemőosztályon dolgozol akkor, ugye?


Zsuzsó! A hármasikrek a körülményekhez képest remekül vannak!!! A kisfiú, és az egyik kislány pl már nincs lélegeztetőgépen, ami kisebbfajta csoda.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi

Újszülött intenzíven dolgozom! Kép

Móni
Monik
 


NAhátKép Melyiken?
Minden elismerésem a Tiéd!!! Csodálatos munkát végeztek mind!

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Szia Monik!

Gratulálok a munkádhoz! Minden elismerésem a tiéd! Én nem tudnám ezt csinálni! Egyszerűen azért,mert sajnálnám a csöppségeket! Vagy ezt is meg lehet szokni?
Gondolom, nagyon sok öröm van a munkádban, amikor egy-egy baba hazamehet, de ugyanúgy szomorúság is, amikor elvesztitek a babát. Na, én ezt részét nem bírnám. Nálad ez hogy működik? Nehéz volt eleinte? Kire hárul az a hálátlan feladat, hogy a szülőkkel megossza az esetleges rossz hírt?

Sziszus
Küldök neked jókedvet!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Monik,
nagyon felnézek rád!
Fantasztikus erő, és elhivatottság kell a munkádhoz.Csodálatos lehet ilyen pici, védtelen babákkal dolgozniKép
Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Angi
a MÁV Kórházban. Kép

Ditta
szerencsére nálunk csak nagyon-nagyon ritkán (kb. 5 évente egyszer) hal meg babó. (de az pont most augusztusban volt, egy szép nagy 3500gr-os kisfiú halt meg, pedig nemcsak a terhesség alatt, de még a szülésnél- császár volt- is minden rendben volt, másnap rosszul lett és ez lett a vége) Egyébként nálunk főleg sárga babák vannak, fertőzéses, lázas, légzési elégtelen babák, kis súlyú babák, ikrek, koraszülöttek (33.héttől), és mivel lélegeztető gépünk nincs, csakis addig maradhatnak nálunk, míg olyan súlyos nem lesz az állapotuk, hogy gépre kellene tenni őket, tehát ha görcsölnek, nem akaródznak lélegezni vagy súlyos légzési elégtelenségük van, stb. akkor a Cerny mentő elviszi az I.Gyerekklinikára.
Egyetlen negatívuma a munkánknak, hogy akárhány baba is van, akár 10 is, és ebből akár több is rosszabbul van, pl. most is 3 inkubátoros van, akkor is csak 1 nővér van beosztva. Ez enyhén szólva 12 órán keresztül fárasztó és óriási felelősség, mert tudom, abban a 12.órában az összes gyerek élete egyedül az én kezemben van.
De nem akartam panaszkodni.

Bocsi, hogy hosszú voltam. Kép

Móni
Monik
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: