Új privát üzeneted érkezett!

Timi,gőzöm sincs,hogy mitől lehet...enyémek kézben alig vannak el,nem érnek rá,annyi dolguk van.Persze ha a lámpát kapcsolgathatják,akkor oké,de hamar lekívánkoznak a földre.De hogy aludni sem akar? :roll:

Törpi,nem lehet,hogy a hígabb kaki kicsipte neki a popsit,és attól van pici véres pötty?Vagy ez hülyeség? :roll:
Anyajegy :shock: én nem tudom mikortól jönnek ki.Saj nos nekem vannak,apának nincsenek,remélem ők nem öröklik.

Vanda,higanyfiúk :lol:
Vendég
 


Nyuszi, nincs kicsípve a popsija még annyira. Nem pöttyös, ennél durvább szokott lenni, még a Neogranormon se került elő. Hülyén hangzik, de mint mikor a tojásfehérjében (csak kicsit azért sárgásabb volt a cucc) a csibekezdemény piroslik. Csak épp nem egy, hanem több is, 3-4 :oops: És ma már ötödször cserélem a pelust :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na de ebben legalább nem voltak csibekezdemények :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Timi!
Valószínűleg szeparációs szorongás I. felvonás. kiscsajom ugyanezt csinálta. Más tészta, hogy aludni berámoltam, és otthagytam, muszáj volt bőgni hagyni, mert ölben egyáltalán nem aludt el. Semmit nem csinálsz rosszul, idővel elmúlik. Nálunk Dani az, akire most idegen rá sem pillanthat, mert elbújik mögém, és szirénázik.

Törpi!
SMecta, kétszer fél zacsi. Ha hajlandó meginni, enyémek egy idő után a tápban is kiszúrták. Meg etess vele répát, banánt, almát, fogja a hasát. kubu répalé szintén.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget. Ma kipróbáltam és működött a dolog.
Reggeli: 7-kor táp
Tízórai: 10-kor gyümi+sinlac
Ebéd: 1/2 1-kor főzelék+táp
Uzsonna: 3/4 3-kor tej
Vacsi: 1/2 6-kor táp
Alvás előtt tápi
Így majdnem mindig elfogyott a bekészített kaja és délután a uzsi előtt medencéztek és utána 2 órát aludtak.

Nyulasz: Jó a babakocsi és szép a kék.

Kép
tigriske1978
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak olvasgatok... Kismilliószor elkezdtem írni, de mindig valami közbe jött, így nem lett elküldve :?

Baba fotók irtó aranyosak! Én is hoztam hármat!

Kép Bálint és Gergő
Kép
Kép

Kata
labkat
 
 


Vanda: köszi! Aludni én is lerakom, de lefektetni muszáj visszarohangálnom, mert nem tud leülni, csak elvágódik és beveri a fejét. És el sem lépek onnan már áll fel újra.

Kata: nagyon szépek a gyerekek! Nagyon nagyon már a fiúk is.

Lányaim még mindíg alszanak, pedig este A. csak 100-at evett. Hajnalban kelt, de csak a cumiért. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a hiányolást. :oops: :) Vagyunk, már Anyukáméknál. :D Apa majd a jövőhéten jön utánunk vmikor, ha addig sikerül megcsinálnia a dolgait. :?

Timi, nemrég még Nyulasz vigasztalt engem, hogy hamarosan megtanul majd leülni a babácska, most én vigasztallak ugyanezzel. :lol: :wink:

Kata, szépek a gyerekek. Azok a kék szemek! :shock: :D

Törpi, még most is eszembe jut a pár nappal ezelőtt olvasott (mert azért olvasgattam néha) mondatod, ami akkor bevallom nem esett le azonnal, hogy mentőautóként szirénázod végig a nyarat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Haha, én is. :? :lol: :lol: Hátha most tudok majd napozni kicsit.

Nyulaszkám
, írok privit. :wink:

Gyerekek jól vannak, Ajsi rengetedet dumál (emm, nem-nem, mama, papa, anya, apa, tette), irtó édes (állítólag a nővérem szakasztott mása), L. meg maga az artistanövendék, le se áll. Ja meg nagy színésznőcske (hm, a család szerint mintha a klónom lenne), vmelyik nap szabályos zokogórohamot produkált, mert elvettem tőle egy tiltott tárgyat. Volt ott műhüppögés, meg minden, ami kell! :lol: Majd hozok képeket (lefejezett is van, hihi) is, csak sz.rakodik itt a net . :x

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Szizzsófi: Én nem tudok okosat mondani, nálunk a cumi bevált éjjelre Alexánál, simán visszaalszik vele, anélkül, hogy ki kéne venni. 1-2 havonta 1-2x fordul elő, hogy nem elég a cumi és enni is kér.

Azért én nagyon sajnálom ám azt, aki nem tud aludni éjjel összefüggően. Én biztos már megzakkantam volna. Mázlim van az ált. jó alvó gyerekeimmel. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: Hát Gergőnél kissé kezdett elszaladni a ló, és már csak karban aludt el. Hát letettem, és hagytam hagy nyűglődjön. Ha sírt megnyugtattam és két nap alatt szépen rászokott, hogy nagyjából magától, de néha épp csak egy kis ringatással elalszik. Bálint meg egyszerűen nem is igényel ringatást. Ha álmos, elalszik magától. Esti fektetésnél csak lerakom, és eljátszik, majd egyszer csak elalszik játék közben. Nagyon édes. Sőt, volt hogy egymás mellett hagytam nyűglődni őket. Volt hogy Bálint panaszkodott, és Gergő elaludt mellette simán. Talán érdemes egy próbát tenni. Előbb utóbb hozzá szoknak egymás kiabálásához is, és nem ébrednek már. De lehet hogy csak átmeneti időszak. Éjszakához meg nem nagyon tudok mit szólni. Srácok mellettem alszanak, ha ébrednek cicit a szájukba dugom, és alszok velük tovább. Szóval többnyire sajnos így van. Én már annak is örülök, hogy napközben az ágyukban alszanak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára labkat 2010.07.17 14:14-kor.

Kata
labkat
 
 


Sziasztok!

Törpi,mi újság kaki ügyben?Javult a helyzet?

Timi,bizony a nemalvás,meg a sokszori kelés rendesen lenullázza az embert.ALVÓ GYEREKEKET MINDENKINEK!!!!

Szizzsófi,hű,szegénykém,azért ez nagy szívás,hogy ment szépen az alvás,mostmeg nem. :shock: Szerintem próbáld meg,hogy csak vizet adsz neki éjjel.Az egyedül elalvásra csak azt tudom mondani,hogy 7 hósan pont elég érettek hozzá,hogy lerakod őket még ébren,és kijössz.Aztán visszamész megsimizni,ha nagyon sírnak,majd megint kijössz.Az időt kell húzni,nem tudom a pontos perceket,nekünk csak 2 nap lázadás volt Balázs részéről.Én a nappali alvásokat csak akkor kezdtem így,amikor már tökéletes volt az esti elalvás,úgy jó 3 hétig még nappal a pihiszékben aludtak el,és onnan vittem őket az ágyukba.Mostmár tudják,szerintem menni fog neked is,csak ügyesen,és kitartóan!

Rana,tornával hogy álltok?Lehet már futnak is a gyerekeid? :lol:
Édes kis dumagépek,én is megzabálom őket,ahogy mondják a magukét :lol:

Kata,nagyon szépek a gyerekek.A 2.kép különösen jól sikerült,annyira édesek rajta a fiúk :D A lányok meg gyönyörűek! :wink:

Tigriske,örülök,hogy bejött a kevesebb kaja :D


Lányok,enyém gyerekek imádják a joghurtokat :D Kaphatnak vajon minden nap fél-fél dobozzal?Gyümis activia.
Vendég
 


Kata: szépek és ügyesek!

Szizzsófi: nálunk Alexa az aki áll és üvölt, lerakom-feláll....stb, amióta állni tud stabilan. Ma "csak" 3/4 óra küzdelem volt, hogy aludjon. Kaja közben meg nem hagyom őket bealudni-sosem hagytam még cicin sem. Aki jókat röhög a kínunkon, annak meg legyen része 100x-osan benne, tuti nem fogja viccesnek találni! :wink: Bár..van, hogy én is röhögök a saját kínomon, amikor századszor teszem le A-t azzal, hogy tente baba, szép álmokat és még el sem lépek, ő már megint áll.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Joghurtot eleinte mennyit lehet adni? Ha hazajöttünk a nyaralásból, akkor elkezdeném. Meg túrót mennyit lehet eleinte?

Ma ellőttem a csajok 50%-os c&a-s utalványát és vettem nekik overált. Még orkánost akarok nekik, mert ez nem az, viszont 3890-et fizettem a kettőért. Legombolható a "lábtyű" és kesztyű és a kapucni is. Csak azt sajnálom, hogy világoskék színű, lila nem volt, pedig az jobb lett volna. Ja és a lányokon sárga body és rózsaszín, ill. virágos sort volt. Volt aki megkérdezte, hogy fiúk vagy lányok! :lol: Én már ilyenekre nem válaszolok, mintha nem hallottam volna a kérdést, párom még háborog. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja! És párom sürgeti az esprit eladását, úgyhogy lesz nekünk easy go-nk! :D :D :D De már csak nyaralás után tudok vele foglalkozni. Ha esetleg innen tud rá valaki vevőt, akkor övé az elsőbbség. Esernyőt adok ajándékba és esővédő van hozzá.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: én 74-est vettem. A c&a-sak kb 1 számmal nagyobbak a normál méretnél, mi meg 68-as ruhákat hordunk. Remélem nem most lódulnak meg, mert egy ideje állnak, már azt sem tudom mióta hordanak 68-as ruhákat. Pedig nőnek, mert látom, de a ruhaméretük nem változik. Vettem 74-es nadrágokat itthonra nyúzni, hát nagyon nagynak bizonyult.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi!
Ismételni tudom, amit már leírtak a lányok. Valószínűleg a mozgásfejlődés+fogzás kombó a ludas, az okoz ilyen nyugtalan éjszakákat. Én is elkezdtem terrorizálni a lányomat, mert tarthatatlan volt, hogy minden éjjel 2-3 órát fent volt, nem akart aludni. Két nyereség: ha fel is ébred, egész normálisan visszaaltatható 10ből mondjuk 8szor, Dani pedig megszokta, hogy van zaj éjjel, ha ordít Réka, akkor is alszik, mint a bunda. Szóval nincs mese, be kell picit keményíteni, akkor is, ha ez az "ártatlan szenvedőknek" (Kata, párod) pár rumlis, kialvatlan éjszakát jelent.
vovanda
 
 


Zsófi: nem vicces ez, tudom. De arra rájöttem, hogy amikor óránként keltek (nem rövid időszak volt) és csak bosszankodtam, még rosszabb volt. Ahogy elfogadtam, már csak csináltam, mert muszáj volt, akkor jobb lett. Jobb lett nekem, legbelül. Aztán elmúlt az az időszak is. Én a túlélésre játszottam!

Kata
labkat
 
 


Zsófi, szegénykém, én is ettől rettegek, hogy mi lesz, ha ilyesmi helyzet áll elő... Illetve L vagy kétszer felsírt este 10-kor, mindkétszer elég volt a megnyugtatás, kis ringatás és simi, és pont ma :? meg hajnali 5-kor (mindig alszanak legalább fél 7-ig) kezdett el térdelve zokogni, vártam kicsit, hátha visszaájul, de nem, akkor próbáltam visszacsitítani, de az sem sikerült, majd kaptak cicit (A-t is cicire tettem, de talán észre sem vette, hogy szopizott.
Talán tényleg meg lehetne próbálni a cumit, hátha segít.
De Vandának bizti lesz még ötlete. ;)

Timi, és árulnak orkánoverallt a C&A-ban? Hát nincs épp szezonja... :lol: Én még nem mernék nekik téli cuccot venni, bár talán a 80-as jó lesz majd nekik (bár mi van, ha mégse.. ? :roll: ), mert még mindig a 68-asokat nyúzzuk, mi is már elég régóta... Havi 650 grammokat híznak (vagy nőnek??), csak tudnám, hogy hova... :roll: :roll: :roll: :roll:

Nyulasz, torna most (nyári) szünetel, mert mi is. Amúgy A. irtó ügyes lett, már a felálláshoz készülődik, és térdelésben-ülésben nagyon vagány már.
Ma kitettük őket a fűre (vagyis plédre), hát mint két kis oroszlánkölyök a szakadék szélén, úgy nyüszítettek, nem mertek lemenni a plédről (aztán a fűbe térdeltem, a plédtől vagy 20 cm-re, és persze feszt másztak volna rám ott is, de ha letették a kezüket a fűre, már húzták is vissza, mintha tűz égetné őket.) Nekünk meg csurgott a könnyünk a röhögéstől, fúj, gonosz anya (és nagymama)!:lol: :lol: :lol: :lol:

Vettem a tecsóban kismedencét, mert le volt árazva, vajon mikortól lehet belerakni őket? És pucéran lehet vagy úszópelusban kell???

Na megyek, mert csak mondom itt a sok semmirevaló dolgot... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: 650? hízás, nem semmi!! Hány kgok vagytok?
Én meztelenül tervezem a saját, tiszta vizű medencéjükbe belerakni őket, még nem voltak benne, de szerintem rakd bele őket nyugodtan.

t-pk
 
 


Rana: kiárusítás van a tavalyról megmaradt téli cuccokból. :wink:
Otthonra nem kell pelus a pancsihoz, a füvet meg megszeretik ám, nálunk Hanga játszotta azt, amit a lányaid-mi is jól szórakoztunk. :lol: Nem semmi amit híztok! Mi szerintem semmit sem, vagy max.100 gr-okat havonta. Legalábbis A., mert mindent lemozog, de régen voltak mérve.

Teganp Hanga próbált felállni, de nem megy még neki. Úgy sajnáltam szegényt, mert nézi A-t, hogy mit csinál és ő is akarná, de még nem megy és sírva fakad egy idő után. Térdelésbe sikerült magát felhúzni estére.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Aki szokott az ikresek.hu-n is írni...
Be tudtok lépni? 2 napja lefagy az oldal. Csak nekem?

t-pk
 
 


ok, leszervezzük a talit...

t-pk
 
 


Jöttem elköszönni. Holnap indulunk nyaralni! Mindenki legyen jó , babák aludjanak, egyenek és nőjenek nagyra! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Én be tudtam lépni az Ikresekre (igaz írni már rég nem írtam oda... :roll: ).

Hízás: nem tudom, most mennyik. Utoljára (kb 2 hete) 6.7 kilósak voltak, remélem ez azt jelenti, hogy már elérték a 7 kilót mostanra!! De azért híznak most ennyit, mert elég kis soványkák voltak. Timi, a tieid meg husikák, azért lassultak le. Így kb minden gyerek behozza a lemaradást / visszafog a fejlődésből egyéves korra, így összeérnek. Ez így normális sztem. Na meg az enyémek imádnak kanalazni, meg még szopizni is szerencsére! :)

Ééééééés ma Ajsi is felállt!!!! Rögtön vissza is ült, de nagyon örülünk!!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Na, még egy utolsó bekukk (bár reggel még a kávéval úgyis jövök).lehet függő vagyok, mi lesz velem 1 hétig??? :shock: :lol:

Szizzsófi: 1 nagy bőrönd, 1 közepes bőrönd, 1 nagy sporttáska, 2 nagy hátizsák, 1 kis hátizsák-ez a kézi táskám, mindenhová ezzel megyek. Viszünk 2 utazóágyat és egy babakocsit is. Mindezt egy Fiat Puntóval képzeld el. A tetőcsomagtartó nagy segítség, de még így sem tudom hogy fogunk elférni. :lol:
Benedek mérlegállása jó lehet, most már tudom mire hasonlít, amivel Alexa próbál visszaereszkedni. :lol: Ügyes gyerekek.

Rana: gratulálok Ajsinak! Nagyon ügyes ő is!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, na megtapasztaltam én is a sorsodat tegnap éjjel: 23:30-kor L felsírt, feltérdelt, és ott bőgött a kiságyban. Alőször gondoltam hátha visszaalszik, aztán ringattam (elhallgatott, talán el is aludt), de amikor visszatettem, megint bőgött. Aztán adtam neki szopit, ami után kuncogva nézelődött a sötétben (A. szerencsére nem ébredt fel, áldott jó baba), majd amikor visszatettem, megint bömbölés. Hajnali 1-ig sírt, egyre nagyobb szünetekkel. :cry: :cry: :cry: Komolyan nem hiszem el, hogy amikor írok ide vmi problémáról szerencsés kívülállóként, legkésőbb másnap megtapasztalom én is!!! :evil: :evil: :evil: Ezt hívják elkiabálásnak....? :roll:
Hát nem olyan hosszúak a bébik, olyan 67 cm körül vannak, ez sztem koruknak megfelelő. De combosodnak, az biztos! :wink: :wink: :wink:

Már akartam kérdezni többször is ezeket:

1. Aki szoptat(ott), segítsen: Babák 5-6-(7)-szer szopcsiznak egy nap. Napi 3-szor kapnak ugye gyümit (délelőtt), főzit (ebédre) és pépet (vacsira), szopi után. Mikor kell megfordítani a szopi és a kaja sorrendjét ? Nekem nagyon jó így, egyáltalán nem baj, hogy 3 óránként szoptatom őket nappal, felőlem maradhatna ez így örökké. :lol: De gondolom előbb-utóbb csak meg kell ennek is történnie, csak azt nem tudom, mikor. Ráadásul a gyerekorvos szerint az anyatejnek ilyenkor már nincs kalóriaértéke, csak immunizáló szerepe van, ezért lehet hogy előbb kéne már a kajcsit kapniuk?

2. kölest hány hós kortól lehet adni? Van, ahol azt olvastam, hogy 4 hós kortól, de van, ahol 12 hós kortól javasolják. :roll:

Na jóéjt mindenkinek, Timi jó nyaralást!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: elvileg majd ők hagyjál el a szopit, azaz egyre kevesebbet fognak szopni és többet esznek a szilárdból. De ha akarod bármikor megfordíthatod, de ha jó evők, akkor nem biztos, hogy elfogadják kaja után a cicit. Esetleg próbáld meg az egyik evésnél pl: ebédnél


Ha tényleg nem lenne ilyenkor már kalóriaértéke a tejnek, akkor az én Jázminom mitől hízik?? Csak szopik még mindig, szóval szerintem ez hülyeség.

Én puffasztott kölest már régóta adok nekik...

Víz: F. nálam önkiszólgáló, J. nem igazán iszik. Nagy melegben esetleg 2 evés között is adhatsz nekik, de ha sokszor szopnak, akkor nincs nagy jelentősége...szerintem..

t-pk
 
 


Sziasztok!

Timi,jó nyaralást kívánok nektek! :D :D :D
éljen új babakocsi :D
Meglátod,Hanga is pikk-pakk feláll :wink:

Rana,fűre ugyanez volt a reakció,Noémi végül úgy merészkedett le a plédről,hogy a könyökeit tette le,a kézfejét meg a fejéhez emelte,és úgy kúszott könyéken.Végül a kúszásból-mászásba is a fű segített,édesem rájött,hogy míg otthon a járólapon könnyű kúszni,mert csúszik,a fűben nehéz.Így négykézlábbra állt,és mászni kezdett.
Éjszakát sajnálom :(
Ajsinak gratulálok! :D

Szizzsófi,Benedek is édes lehet :D És már lépegetnek? :shock: :D Nagyon ügyik! :D

Törpikém,mi újság kaki ügyben?Azóta sem írtál :roll:

Ma nem nagyon leszek,keresztelő lesz,fotóst elfelejtettünk szervezni :evil: de pár képet azért csinálunk.Canadából kaptunk keresztelőruhát,Noémi mint egy menyasszony :lol:
Vendég
 


Lányok,tegnap olvastam ezt a cikket,és nagyon jól szerepelt a szúnyogriasztó karkötő.Talán Rana kérdezte itt egyszer :roll: Valaki próbálta?Honnan érdemes venni?


http://www.nlcafe.hu/szepuljunk/2010071 ... n_soundon/
Vendég
 


Éjszakázók figyelmébe ajánlom a mai éjszakánk eseményeit: foci vb után szülők (legalábbis én) álomra hajtották kicsi fejüket (11 óra körül). Fél 1től Duracell Nyuszi kb. 10 percenként nyekegett. Mire rendesen visszaaludt, addigra sikerrel felverte Rékát, akit képtelenség volt visszaaltatni. Kb. hajnal 4ig kínlódtunk, Pasi a végére átment Balu ágyába (mert addigra ő is felkelt, átjött), Réka szintén mellettem. 4 körül aludt el, majd Dani 3/4 hatkor jelentkezett a reggeli tejért. Szerencsémre bevitte az ágyába, visszaaludt, így 3/4 8kor keltünk... :?
vovanda
 
 


Nyulasz: http://netbio.hu/shop_search.php?search=bugs+lock
itt 775-
vagy
http://www.bugslock.at/#/hu/Anwednung (itt 1200 Ft)
vagy
http://www.babaorrszivo.hu/megrendeles.php itt 650-
vagy
http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=bugslock&c=0

Bár ezek tökre nem úgy néznek ki, mint az nlcadé fotóján... :roll:
Én még nem vettem amúgy. :roll: Babáknak csak lábra szabad tenni, ruhára (vagy harisnyára). De talán ugyanilyen hatásos a citronella olaj, mert ez a karkötő is ezt tartalmazza.
Figyi, a Chicco szúnyogriasztó milyen?? Hol vetted?
Én egy ilyet vettem, elég jónak tűnik, bár eszi az elemet:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=25
Na ennyit a szúnyogokról. :lol:

Vanda, akkor én nem szólok semmit. :roll:

Kata, köszönöm a véleményt! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Milyen elem kell bele?

Én ilyet vettem, tegnap jött meg, még nem tudom milyen...
http://rovarcsapdabolt.hu/termekek/elek ... ogriaszto/

At uhangost, de itt van olyan karkötő is...

t-pk
 
 


9 voltos, ami a régi tranzisztoros rádiókban is volt. Azt írja, hogy ha egész éjszaka működik, akkor 2-3 éjszakát bír az elem. :? De én csak úgy használtam, hogy a babakocsira felcsíptettem séták alatt (egy szúnyog se csípte meg őket), meg egy éjszakát működött otthon (ekkor se törént csípés), aztán eljöttünk, itt meg mindenütt szúnyogháló van (kint meg perzselő hőség), úgyhogy azóta nem használtam. :D De azért kíváncsi vagyok erre is, amit te használsz. Majd számolj be róla! Nem tudod, mi a működési elve?
Jó az avatarod/vonalzód! :D Épp ma gondoltam, hogy hú de régi már az a kép az avatarodon (azóta már mi hordjuk azokat a rugikat!)!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!!

A babaszobán is árul egy csaj szunyogriasztó karkötőtbár én ezeket a nagy árbéli különbségeket nem értem.


http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/B ... _db/418070

Mindenkinek szép napot!
E

Kép

Kép
edit73
 
 


Karkötő: más ideig jó: az egyik 240 óra, a másik talán 12, de ez csak tipp, már nem emlékszem, de nagy különbség volt köztük.

Rana: ultrahanggal működik elvileg, kicsit zizeg :roll: , de nézd meg most a linket, itt ír róla:
http://rovarcsapdabolt.hu/termekek/elek ... ogriaszto/

Ja és 3 ceruza elemről működik...

t-pk
 
 


Vettem cipőket, illetve hozattam Londonból, ez a kettő nem kell. Ha valakinek kell, annyiért odaadom, amennyiért nekem hozták, ha nem kell senkinek vissza tudom küldeni...
Kép

Mindegyik 9-12 hósnak való és 2500.-/db
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára t-pk 2010.07.11 17:17-kor.

t-pk
 
 


Na akkor még egyszer, hátha a pirosat is fel tudom rakni:
Kép

t-pk
 
 


Mindenkinek kellemes jövő hetet, pénteken jövök, addig lógatom a lábam, legalábbis a házitündér funkciómat kikapcsolom. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk megnézni azokat az ikreket, akikről írtam, hogy az anyuka 31 hetesen szült. Nagyon picik, pedig már 3kilósak. Édesen szuszkáztak. Persze ahogy elmentünk, rögtön kitört a sírás rívás. Valahogy a srácok is mindig jók, ha vendégeink vannak, és csak akkor sírnak, ha nekünk sírnak. Most mondjuk már egyre ügyesebben eljátszanak. Szépen esznek, alszanak napközben. Szóval szavam sem lehet.

Végre megvettem a keresztelőre a ruhájukat. Majd hozok képeket. Végül az Auchanban találtam egy pamut galléros rövidujjú elől nyaki gombos pólót, egy halásznacit hozzá, és egy barna kardigánt, ha esetleg hideg lenne. Csak zokni lesz ehhez rajtuk, nem akartam 1700-at kiadni egy kiscipőért, bár lehet vadászok a teszen egy-egy-et. Csak hát sajnálom, hogy úgyse hordanák utána. Nagy gáz csak zokniban vinni őket???

Akartam kérdezni, hogy végül mire jutottatok babakocsi ügyben? Mármint szerintetek esernyőre csukható változatok közül melyik az a legjobb, amiben még annyira dönthető az ülés, hogy esetleg kényelmesen alhatnak is benne a srácok??? Csak mert arra gondoltam, hogy vadászok egy használtat teszveszen vagy vaterán, és azt kérjük a srácoknak keresztelőre. A Chippolinoban már teljesen végig érnek, és télen amúgy se nagyon tudnánk használni, mert igen szűkös a hely nekik, így képtelenség, hogy zsákban beférjenek!!!

Kata
labkat
 
 


Vanda, nagyon jó láblógatást kívánok! Éjszakai műsor nem semmi :shock: El tudom képzelni, hogy érezted magadat reggeli keléskor.
Én egy pénteki fél1-es fekvés után küzdöttem Emmával fél2-től 4-ig, fél5-ig :( Aztán Míra fél7-kor kelt, mint rendesen. Jó volt a szombatom :? :wink:

Timi, jó nyaralást nektek is! A függőséget megértem :wink: , nem is szóltam egy szót sem, mikor apa kitalálta, hogy visszük a laptop-ot nyaralni magunkkal, hátha rossz idő lesz :roll: De az előrejelzések nem ezt mutatják. Nektek is jó idő ígérkezik, mázlisták :lol:

Nyuszi, kaki kezd ritkulni, bár napi két Normaflore-ral nyomtam. Tegnap még két iszonyú büdös rakást produkált a kisasszony, lány létére ez roppant kellemetlen :lol: , de ma már csak a szokásos reggeli egy volt. Étvágya viszont olyan van, hogy a vasszeget is megeszi, vacsira betöröl két szelet kenyeret is felvágottal, sajttal. Emmát is lekörözi, mert ő meg bojkottálja a vacsikat :? Mai menüje: fél7 200ml tápszer, 8 óra még 100ml, délelőtt még egy körte, délben egy üveges kaja (megeszi újra :D ), szundi után megette a gesztenyepürém felét, aztán a szokásos babapiskótás joghurtját, majd jött a két szelet kenyér, amit csak én függesztettem fel, szerintem még simán evett volna tovább, majd lejmolt kis barátja puffancsából is, meg az apja vacsijából :shock: Jesszum, ez most leírva iszonyú :shock:

Gratulálok a felállóknak, lépegetőknek!!!! Mekkora öröm tud ez lenni! Erre még emlékszem ám :wink: És hamarosan Ti is két tipegővel fogtok fogócskázni a lakásban, akik kacarászva futnak előletek! Hogy az mekkora jó móka! Alig várom, hogy meséljetek róla :lol:

Kata, annyira édesek a srácaid! Az a hernyómozgás :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, amihez akartam írni nektek, de nem futotta.... A lányok nekünk fél éves koruktól egészen 11 hós korukig hordtak 68-as rucikat, esetleg néhány 74-es már a végén. Csak a súlyuk ment, hosszra nem nyúltak, sokáig jó volt ua. a ruhatár. Aztán hirtelen lettek 77-80cm-ek, és ekkor kellett lecserélni szinte mindent. Kb 1 évesek lehettek. És ők ahogy körülnézek, olyan átlagos magasságúak, talán egy csöppöt magasabbak a korosztályuknál. Mindemellett az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy nem csak a hossz, hanem a szélesség is számít. Szóval ha nem ducó-mucókáról van szó, akkor bizti nem lesz gond. Röhejes, de én tavaly ősz végén eltettem egy csomó nyári rucit, hogy ez már jövőre nem lesz jó. Ezeket Emma hordta akkor. Aztán idén szedtem őket tavasszal, nyáron elő, mert a girnyó Mírám simán azokban nyomta végig :shock: Most 80/86-as rucikat hordunk, Míra néhány 74-est. Kaptunk tök szép meleg 80-as rugikat, olyan pizsinek-valót. Még reménykedek, hogy Míra tudja őket hordani a télen :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata, Nyuszi, keresztelőről képeket!!!!!! Noémi menyasszonyról is, csakhogy felmérhessék a kérők a terepet már most :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Vanda,Timi, jó pihit mindenkinek! :D

Törpi,nem semmi a kajálás :shock: Ez most a normaflore miatt lehet?

Na,csak Neked egy kép a fejemmel együtt :lol: Na jó,mindenkinek:

Volt rajtuk kiscipőcske is,de az már addigra lekerült,majd ha átküldik nekem a képeket,akkor rakok még,mert ezen nem annyira látszódik jól a ruhájuk:

Kép

majd még jövök,csak már felkeltek...
Vendég
 


meg itt van két templomi a keresztszülőkkel,csak kicsit homályos :?

Kép
Kép
Vendég
 


Nyuszi, milyen bolond egy nőszemély vagy Te, már megbocsáss! Milyen csini csaj vagy Te? :shock: Mit fejezgeted itt a képeket magadról! Tessék ezt azonnal befejezni!!!! Mingyá magamhoz rendellek önértékelési tréningre!!!!!!!!! :x
Gyönyörű mind a menyasszony, mind a vőlegény is :lol: Már csak a leendő párok hiányoztak mellőlük :lol: :lol: :lol:
Kajálást nem tudom, hogy a Normaflore okozta-e, erre nem gondoltam, emiatt nem is láttam az összefüggést, nem is figyeltem. Ma azonban még nem adtam neki, igaz reggel apjának produkált egy nem épp kislányhoz illőt, meg ebéd után is volt némi hasmenésre utaló cucc nekem meglepinek, de ismét duplán reggelizett, és ebédre sem lehet panaszom, betermeltek ketten 7 db pulyka-nuggets-et pogácsával. Du. megyünk barátnőkhöz pancsolni, trambulinozni. Azt nagyon imádják.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, bár visszaolvasni nem volt erőm....
Gyerekek jól vannak, Balcsin voltunk 2 hete, múlt héten meg pár napot dolgoztam.
Aztán sajnos tragédia történt a családban: az anyósom pénteken délelőtt meghalt, hirtelen és váratlanul.... szerdán este még Ő vigyázott a gyerekeimre, senki sem sejtette, hogy akkor látta őket utoljára....
Bocsánat, nem akartam lerontani itt a hangulatot, csak többek között ez is az oka, hogy nem jövök túl gyakran...

Móni

Kép
lpemoni
 
 


Törpi,na ne hozzál már zavarba :oops: :lol:

Jó volt a barátnőzés?

Nálunk Balázsnak szokott a délutáni alvás után nagyon büdös,és híg lenni a széklet,világosbarna,de nem tudom mitől.Reggel szokott ébredés után először kakilni,akkor is lágy,de sötétebb,és nem annyira büdi.
Noémi meg inkább keményebbeket,gyurma szerűt,és azt alig érezni.Érdekes,már amikor belépek a szobájukba,szagról tudom,hogy melyik kakilt be :lol:

na,jól kiveséztük a kaki témát :lol:

Tegnap a férjem egy ikres családnál dolgozott,és kaptunk tőlük két esernyőkocsit,egyszemélyest,meg egy ajtórácsot is,tök jó lesz a terasz lépcsőjéhez :D Akartak adni egy 3 kerekű ikerkocsit,de a férjem mondta,hogy pont most vettünk,így azt nem hozta el.Szerintem zavarba jött,mondtam,ha bárki-bármit ad,hozza csak el :lol: Tök aranyos tőlük,most látták a férjem először.
Vendég
 


Lpemóni,jajj,ez rettenetes :( Fogadjátok őszinte részvétem.
Vendég
 


Móni, nagyon sajnálom, ami történt, ez tragédia! Részvétem! :cry: :( :(

Nyuszi, úgy látom hárman maradtunk, Te, én meg a kaki-témánk :lol: :lol: :lol:
Én is észrevettem már, az ikresek már csak ilyenek. Rajtunk kívül senki nem tudja, mekkora meló egykorú gyerekeket nevelni, talán ezért is a nagy összetartás, segíteni-akarás.
Pont múlt pénteken nézett rám a csajos-talin egy barátnőm furcsán, hogy én fórumozok? Sem rám, sem az ismerőseimre nem jellemző ez a kommunikációs fajta. És mégis, sokszor ezerszer többet ér, hogy olvashatlak Benneteket, írhatok Nektek, mint bármelyik személyes ismerőssel való beszélgetés.
Nos, megvolt a mai napi udvarlásom is, megyek, próbálom kitalálni, mi legyen az ebéd. Ez anyumnak is mindig nagy dilemma volt, emlékszem :? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Lpemóni,egyszerűen nem tudok napirendre térni a tragédia miatt.Pedig tudja az ember,hogy sajnos bármikor-bármi történhet,de mégis felfoghatatlan.Unokázik boldogan,és egyszercsak :( Nem is volt beteg?


Törpi,így van,ezt csak az ikresek tudhatják,hogy milyen ikres anyának lenni :lol:
Volt mikor azt gondoltam,hogy mégis jobb lett volna,ha nem egyszerre,hanem egymás után jöttek volna(úgy az első 5 hónapban :lol: ),de ez már teljesen megváltozott,és nagyon imádom,hogy ikreim vannak. :D Remélem mikor elindulnak ez akkor sem változik meg :mrgreen:
Na és én sem tudnék létezni nélkületek :wink:
Vendég
 


Lányok,én bekapcsoltam a klímát.A zsanérokat jól felfelé állítottam,hogy arra fújja a levegőt,és 28 fokra állítottam,remélem nem lesz belőle baj,de már 32 fok volt a házban :evil: Persze most becsuktam az ajtajukat,mert picit oda is befúj,azért mégse alvás közben érje őket.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?