Új privát üzeneted érkezett!

Kánikula? Az micsoda??? :lol: Én imádom! Sohasem izzadok. Szerencsés vagyok ebben!

Zsibi!
Legyenek is tüneteid! Egyszer csak meg lesz az Ok is!!! Én már tutira tudom, h nem sikerült... :cry: . Menstruációs tüneteim vannak. Éppen ma nyomatékosítottam az uramnak, h mi a helyzet a kivizsgálásával!!!??? :twisted: :twisted:
merszi
 
 


Annus-mondhatok én bármit magamnak!!! :lol: Ez a "hülye" nem áll szóba velem!!! :lol: :lol: :lol:

Merszi-nekem csak a melóban van melegem! :lol: Pedig itt van légkondi, ahogy kiteszem a lábam, már csak "jó" idő van!
Lehet hogy nem akarok dolgozni!!! ??? :wink:
Vendég
 


Zsibi! :lol: :wink:

Hát az irodában én is elég nehezen viselem ezt az időjárást, ja és nálunk még légkondi sincs. De még csak május van, mi lesz itt augusztusban?!

tücsökbogár
 
 

 
 

Lehet! De tudod mit én se akarok!! A famili megint nélkülem vonult el a telekre, mert anya MINDIG dolgozik!!!! :twisted:

Nálunk nincs légkondi és mindenkiről dől a víz!!! Mármint aki beteszi ide a lábát...egész nap süt a nap. Én még bírom , de a többiek szaunáznak...
merszi
 
 


Lányok! Na nekem is ez az első melóhelyem, ahol az iróasztalom felett légkondi van...de örülök neki!!! :D Merthogy ha melegem van akkor automatikusan fürdőruhára vetkőzöm és koktélospoharat ragadok!!! :D Nem is tudom mit szólnának a munkatársaim!!! :oops: (mondjuk csak csajok vannak, egy szál pasi sincs a cégnél!!!)

Tücsi-tetszik a vonalzód!

Merszi-sajnálom, hogy nem tudsz a családoddal menni...de hát sajna dolgozni is kell!!! Na majd ha gyeden leszel!!! :wink:
Vendég
 


Hát 2 napja én is bekapcsoltam a "légkondit",ami egy 2 éves ventillátorban merül ki.Pénteken viszont megyek és csináltatok redőnyt...mert h nálunk az sincs még.Csak jobb lesz egy kicsit....

Ja és kezdődik a bolondok háza....a férjem dolgozik péntek,szombat és vasárnap éjjel is.Ja és péntek és hétfő napközben is :roll: Köv hétvége pedig nappal fog menni.Még jó h jövőhéten van a pém is....komolyan mondom ha azért küzdenék h ne legyen baba,már biztos lenne.Kezdem unni h mindig van vmi nálunk.Anno még anyóssal poénkodtunk,hogy majd gyereket is vmi liftben csinálunk mert h annyit rohanunk mindenfelé...a végén még igaza lesz :lol:

annus11
 
 


Annus!

Szerintem próbáljátok ki, hátha tényleg anyós pajtásnak lesz igaza! :wink: Persze csak ha visszakaptad apát a melóból!

Zsibi, köszi.
Ha csak csajok vagytok, akkor úgysem fog senkit kizökkenteni a munkából ha fürdőruciban lesztek.

tücsökbogár
 
 


annus, Zsibi!

Nekünk úgy kell felfogni, hogy volt pár jó évünk(nekem 2006 eleje óta), amikor védekezés nélkül kekszelhettünk. Hi
szen mi Nők két dologért küzdünk de nagyon!!! Azért, h teherbe essünk és azért, h ne!
Hatott a reggeli dörmim! Holnap megy az uram a kiskatonavizsgálatot megbeszélni! :oops:
merszi
 
 


Huuu,azért én még csak hónapokról beszélek....komolyan én többet nem fogok védekezni :lol: Majd lesz egy rakás gyerekünk és kész!De az is lehet h alig fog 1-2 összejönni :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok,

Hat nincs valami nagy forgalom itt nalunk.

Hogy vagytok? Hol vagytok?

En megvagyok es mar nagyon orulok, hogy csak egyet kell aludni es mar lathatom a babot. Remelem rendben lesz minden. Ma egy kicsit tobbet szurkal a hasam, de ha ulok akkor jobb. Remelem nincs semmi bajom. Csak sokat ettem ebedre.

Majd holnap delutan jelentkezem az erdemennyel.

Kép
eperke25
 
 


sziasztok!
kicsit elszomorodtam ma reggel....párom letorkolt, hogy túl spilázom a dolgokat, mivel már most elkezdtem kiságyat, meg szekrényt, meg ilyesmiket nézegetni, és szóltam neki, hogy meg kéne venni ezeket a bútorokat. Erre ő szerinte még csomó időnk van, minek ilyen "hamar" megvenni ezeket. Meg a babakocsit is ráérünk még megvenni...stb.
Nem érti, hogy ez már a fészekrakó ösztön nálam, illetve azért nem szeretnék az utolsó hetekben rohangálni ezekért a cuccokért nagy hassal a dög melegben....de hát pasi, nem érti ezeket a dolgokat. ma este leülünk átbeszélni ezeket, de már előre látom, hogy úgysem tudom meggyőzni, vitatkozni meg baromira nincsen kedvem. Legszívesebben ráhagynám az egészet, és majd júliusban ráeszmélhetne, hogy hoppá még csomó minden hiányzik. :cry:

bocs, hogy így kifakadtam, de ezt most ki kellett adnom magamból...
lei
 
 


eperke: nekem is szurkálgat a hasam néha, de én tudom, hogy attól, hogy már napok óta elfogyott a magneB6 és nem volt időm venni új dobozzal.... :x

de ezenkívül minden OK, én jövő hét csütörtökön megyek UH-ra, szemészetre, meg dokihoz is. jó kis nap lesz, de laglább egy nap alatt lezavarok minden vizsgálatot.

annus. ja, lehet, hogy görcsösen nem akarnál gyereket akkor egyből becsúszna :lol:
lei
 
 


Eperke!

biztos minden rendben van.A szurkálás jelentheti azt h nő a baba odabenn.Az azért elég nagy dolog,ne csodálkozz h szurkál kicsit!

Lei!
Tipikus pasi...Nekünk az esküvővel volt ez...nem értette h mért kell dolgokat több hónappal elötte megcsinálni.Aztán rájött,és rámhagyott mindent.
De télleg jön a nagy meleg,aztán egyre nehezebb lesz a mozgás neked.Ha elmondod ezeket biztos megérti,ma egész nap ülepedett benne a dolog,lehet mire hazaér már másképp látja.Persze nem azt jelenti h rögtön meg kell venni,hanem nézelődtök,így ha van vmi jó akció tuti nem maradtok le róla!ja és mi van ha elöbb jön a baba???Mondjuk a 36.hétre?Akkor télleg vásárolhat egyedül!

annus11
 
 


Lei!

Szerintem ez természetes, hogy így érzel. Mi nem mertünk előre vásárolni, pedig nem vagyok babonás, de mégsem. Viszont mindent pontosan kinéztünk már és mivel arra számítottunk, hogy én a három gyerkőccel úgyis tovább leszek kórházban, addig a férjem bevásárol mindent. Már teljesen kész listánk volt a 22. héten ami mindent tartalmazott a bútoroktól a babakocsin át a fürdetőkádig. Sajnos nem lett rá szükség, de így is nagyon rossz volt a gyerekszobát látni, hát még ha be is lett volna készre rendezve...
Szóval én azt is megértem ha a párod egy kicsit óvatosabb. Viszont annak mindenképpen ideje van, hogy nézelődjetek és kiválasszátok a dolgokat legalább fejben, mert bizony az igaz hogy te egyre fáradékonyabb leszel majd és nem biztos hogy lesz energiád napokig a várost róni, hogy megtaláld a szívednek legkedvesebb babakocsit stb.

Ja, és vegyél Magnéziumot!!!!!!!!!!

Eperke!

De izgi! Biztosan minden rendben lesz holnap. Várjuk a beszámolót az uh-ról, sőt ha lehet, képet is szeretnénk!!! :lol: :lol: :lol:

tücsökbogár
 
 


Eperke: pont azokban a napokban, amiben most te is vagy, nekem is szúrkált a pocim. Most már kevesebbet. Szerintem ez részben a stressz is, hogy aggódsz, mi lesz hplnap, no meg hogy a pici babádnak kell a hely, hát csinál magának :lol: Ne aggódj, minden rendben lesz. És várjuk a képeket, élménybeszámolót.

Lei: tessék megvenni a MagneB6ot!!!! Ja babacuccok. Szerintem is nézzétek ki, lehet, hogy meg is kell rendelni, mert nincsen és az is lehet, hogy ez hetekbe telik. Szal szerintem is érdemes tervezgetni, de én is várnék még a vásárlással. Nézzetek körül, nézzetek ki mindent, írjátok össze és majd apa megveszi :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok lányok!

Lei!
A férfiak általában ilyenek, ha utánuk lenne nagyon sokan a 40. héten vásárolnának meg mindent :lol:
nekem szerencsém van ilyen szempontból :wink:

Túl hamar én sem mertem azért még vásárolgatni, de 28. héten már tényleg nem lehet mondani hogy húúúúú de korai
Mi kb. akkor vettük meg a kiságyat, meg is nyugodtam rendesen, a többit meg úgy szépen apránként.
Épp most szemeződöm a neten egy babakocsival :wink:


pociszurkálásra: magnézium!

Lányok!
Semmi izgi?
még nem olvastam vissza :oops:

Nálunk minden ok, megvolt tegnap a vércukorprofil ismétlése, minden rendben, úgyhogy elég a lightosabb diéta :wink:
és végre látta a dokim is hogy nunija van, úgyhogy most már veszel ágyneműt meg ilyesmiket- eddig azért ott motoszkált a fejemben a bizonytalanság :roll: :wink:

Kép
kimma
 
 


Kimma, mindjárt itt a te időd, hűűű :shock: nagyon rohant ha nem figyel oda az ember..

Kép
wruska
 
 


Jaj de jó volt olvasni benneteket kismamik...babavárás örömei. kissebb-nagyobb problémák...Lei fel a fejjel a férfiak már csak ilyenek, majd később döbben rá csak, h igazad volt...amikor már nem tudsz futkozni és neki kell...egyedül. :)

Én ismét melózom és vágom a centit a a mensiig... :cry:
merszi
 
 


Na én is vágom már a centit,de inkább az idegeim miat :lol: :lol:

Ma haza se jön apcim...Reggel 6tól dolgozik 12ig...aztán este 6tól reggel 6ig!Talán ekkor hazajön,de szombat és vasárnap este 6ra megint megy melózni!Hétfőn is dolgozik még 2ig,amikor szintén hazajön.Ekkor kell majd örülnöm,mert utána kedd-szerda készenlét,nem jön majd csak csütörtökön!!!!!De lehet h aznap már reggel...ez még nem bizti.Talán pénteken itthon lesz,de a hétvégén megint megy 12 órázni csak most nappal.
Jaa és nekem meg pont most lesz pém....esélytelen a dolog.

Direkt szórakozk velem az élet,felháborító :lol: :lol: :lol:
Na ma megyek a kopaszi gátra,ha már más program nem jutott nekem :wink:

annus11
 
 


Annus csak elkapjátok időben egymást...

Nekem bejöttek a jóslataim, már csöpögök...de nem vagyok most abszolút elkeseredve!Aaugusztusig azért lehetne valami, mert nem akarok mensisen nyaralni... :evil: tavaly is így jött össze!
merszi
 
 


hali csajok, köszi a sok bíztatást :) ma meg azt mondja párom, hogy akkor küldjem át neki a babaágy és a babakocsi linkjeit, hogy megnézhesse. Úgy látszik mégis elgondolkozott a dolgokon. Hát ki érti ezt???? :lol: :lol: ilyenek a pasik

annus: sajnálom, hogy a meló így közbeszól a terveknek, de azért HAJRÁ!

merszi: így igaz, nem szabad elszomorodni! Mondjuk az tény, hogy olyan jó, ha nem jön meg a mensi.....én már nem is emlékszem milyen szokott lenni...na jó, talán mégis, de abszolút jó érzés, hogy már hónapok óta nincs ezzel gond. Nyáron meg pláne jó!

zsibi: úgy irigyellek a medencéért!!Kellemes lehet hazatérve belecsobbanni, én ki se szállnék estig belőle :P

kimma: húúú, tényleg, már minjárt menni kell!! Kórházi csomag össze van már állítva?
lei
 
 


Sziasztok!

Jelentem minden a legnagyobb rendben van.
A tarkoredo -szures is megvolt: 1.1 lett az eredmeny, azt mondtak hogy az jo. Es 53 mm hosszu, es nagyon sokat mocorgot, ugy jart keze-laba.
Ime egy kep rola!

Kép [/img]

Kép
eperke25
 
 


Eperke: hurrá, hurrá, gratulálok!!!!És nagyon jó a fotótok :lol: Akkor most kicsit nyugi van, igaz? Egy felhőtlen hétvége vár rátok :lol: !

Kép
wruska
 
 


Csak azt nem értem, nekem hogy mértek 65mm-t? Már akkor is fura volt. Még a dokim is rákérdezett, hogy nem 56?Egy hét alatt 48 mm-ről 65re nőtt. :shock: Óriásbébi :wink:

Kép
wruska
 
 


Na Eperke!Remek!!!!Nagyon cuki sztárfotó!!!!

Na én ma egész nap rohantam,nemrég értem haza.
Annak ellenére h nincs időnk,mégis úgy érzem h ez lesz a mi hónapunk...aztán amjd jó pofáraesek :wink: De most megpróbálok mindennél jobban bizakodni!!

Lei!
Látod,mondtam én!Télleg pasi betegség ez....rá se ránts!

annus11
 
 


Nagyonnn meleg van!!!!Remélem mindenki kinn sütetti a hasát!!!
Én is kinn voltam ma,a Kopaszi gáton.Délelött meg bicigliztünk. Kép

annus11
 
 


Kép
Kép

annus11
 
 


Hát csajok, én a meleget bírom, naná literszámra iszom a vizet, de az allergiám kikészít. A fejem majd szétrobban alkalmanként :cry: Nem tudjátok mit lehetne ilyenkor csinálni? Mert már gondolkoztam azon, hogy kiskanállal esetleg kiszedem a fájdalmas részeket... :wink:

Annus, a kirándulás, bringázás jól hangzik, én is mennék, de inkább kímélem magunkat. És jó kifogás sose rossz - sose voltam egy sportember, inkább amolyan könyvmoly. Ma beújítottam egy farmer rövidgatyót (ilyet se vettem még magamnak sose), de most nagyon megtetszett és olyan nagyon hiperül kényelmes. És egy papucs is esedékes volt már, kb 5 éve halogatom, de rászántam magam, vettem egy Schollt. Jó drága volt, de az egészségpénztári szlámon már egy kisebb vagyon gyűlt össze, így megjutalmaztam magam vele. :wink:

Igaz is, holnap irány Sopron, és a NAGY bejelentés a leendő nagyszülőknek. Tegnap volt szerencsém barátnőimmel is megosztani az örömhírt és nagyon örültek nekünk :lol: Igaz is, elő is kell készítenem a holnapi meglepetést:)Már ha a hasamról nem vágják már rögtön, hogy mi a szitu. Szépen formálódtam itt az egy hét alatt, nem gondoltam volna, pedig hízni nem híztam, a súlyom stagnál, mondhatnók :wink: De sebaj, lesz ez még így se!

Remélem mindenki más strandol, és nem a szobában vagy a munkahelyen kuksol.

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Ez tök jó!!!!Nekem is kéne vásárolgatnom.Ami a Schollt illeti,mi is egészségpénztárból szoktunk vásárolni,de nem vagyok megelégedve vele.Mert eddig már egy csomó cipőnk tönkrement,elszakadt,szétvált stb.Én többet nem adok ki ennyi pénzt,ha jobban szétesik mint egy kínai cipő!!!Én most Riekert vettem,remélem az jobb minőség.Árban kb ugyan ott mint a Scholl,ez is ilyen gyógycipő.

Az allergiádra tudok egy természetes szert.A pollen grape kapszula illetve tea.Ez szőlőmag kivonatból készült,én ezt szedem és másfél év alatt olyan jó kis hatása lett,idén még nem jött ki az allergiám!!!! :shock: Pedig nem egyfolytában szedtem,csak ha szükségét éreztem.Lehet kapni kifejezetten szőlőmag kapszuát is az ökonetnél(ha jól tudom).A másikat DM,Rossmann stb megtalálod.Esetleg kérdezd meg a dokidat h szedheted e.Bár azt hiszem igen,hiszen természetes szer.

Én azt tervezem,ha most összejönne(mert most össze fog)akkor nagyapá 80.szülinapján jelentem be nekik.Jó kis szülinapi ajándék lenne,első dédunokáról egy fotó :wink:
Na a kisregénynek vége! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék hozzátok?
Nekem is volt vetélésem febr.-ban.
encike 2
 
 


Enci!

Sziaaaa! :wink: Naná hogy csatlakozhatsz!!!!Üdv itt is!!!

annus11
 
 


Hello, Annus!
encike 2
 
 


Enci, szia itt. Mikortól próbálkoztok újra?

Annus: köszi, majd megpróbálom ezt a szőlő bigyót. Utánanézek, oszt hétfőhöz egy hétre megyek dokibához, akkor majd megkérdezem, hogy lehet e. Nekem eddig a Scholl papucsok beváltak, szal nem panaszkodhatok. Én egyébként a Márk cipőket részesítem előnyben, ez is horror drága - nincs is sok cipőm, viszont nagyon nagyon jó minőség és sokáig kitart. És most b.örsön az outletben is van boltjuk, ahol van, hogy feleannyiért lehet kapni.

Ja a nagy bejelentés nagyon nagyon jól sikerült. Anyósomnak odaadtuk a képeslapot, amin szép idézet volt, belül pedig az uh fotó. Zokogva a nyakamba borult, annyira boldog volt. :lol: És persze rögtön elkezdett aggódni. Mondtam neki, nyugalom, ezúttal minden rendben lesz.

Kinek hogy telt a hétvégéje?

Kép
wruska
 
 


Wruska!
Folyamatban az ügy, rajta vagyunk. Hogy meddig, ezt nem tom.

Most nézem, hogy kismami vagy. De jo!!!!
encike 2
 
 


Sziasztok lányok!!!


Hulla fáradt vagyok, tegnap egy maratoni kerti parti volt nálunk, ma a romok takarítása...de olyan szinten!!!
Itt maradt holmik, amiknek nincs gazdája: kb. 4-5 doboz különböző cigaretta és öngyújtó, 1 db papucs, 2 db napszemüveg, 2 db telefon!!! :lol: :lol: :lol:
Szerintetek mennyire voltunk józanok???
Csak azt bánom, hogy alig tudtam fürödni a hétvégén...tegnap a sok vendég előtt nem akartam levetkőzni, (a pasik mind a medencében voltak) ma meg car az idő... :cry:

Merszi-nyugi, nemsokára nekünk is lesznek ilyen "kismamás problémánk" mint Leinek, Wruskának, Eperkének, Kimmának...
Kivárjuk!!! (mondjuk most könnyen mondom ezt ilyenkor nyáron, mert sok a terv, és olyan jól érzem magam!!! De őszintén remélem, hogy ezen a nyáron mindannyiunknak sikerül!!!)

Lei-remélem a párod lassan észbe kap, szerintem ők csak nem gondolnak bele az ilyen dolgokba, hogy te 45 fok melegben, nagy pocival nem annyira akarsz majd augusztusban kiságy után rohangászni...Meg fogja ő ezt gondolni szerintem!!! :lol:
(sajna a pasiknak mindent el kell magyarázni, hiába na, másképp működik az agyuk!!! :lol: )

Eperke-gratuálok a jó eredményhez, nagyon jó a kép a babáról!!!

Wruska-akkor most nagy a boldogság a családban!!! (kicsit irigyellek az anyósod öröméért, nálunk a következőképpen reagált a nagy bejelentésre: holnap el tudsz vinni xy-helyre??? Legalább az apósom sírva fakadt...Anyósom meg biztos örült amikor elvetéltem...de nem baj a következő babát nem mondjuk meg nekik, majd ha gurulok, akkor észreveszik!!! Úgy is mindig az én alakommal van elfoglalva, legalább örül egy darabig, hogy mennyire hízok!!! :lol: Ráadásul mindenhol azt hangoztatja, hogy az ő unokája a mi kiskutyánk...és nagyinak hivatja magát a munkahelyén, pedig még nincs unokája...)
Na szóval az enyim egy külön állatfaj, de azért jó látni, hogy a tied normális anyós!!!

Szia Encike!! Írj egy kicsit magadról ha van kedved!!!

Annus-én is mindig úgy érzem "ez a hónap az"! :lol: Egyszer tutira bejön, de remélem tényleg a mostani!!! Mikor lesz a papi szülinapja???
Vendég
 


Néhány kép:

Anyósom az "unokájával"! :lol:
Kép


Medencénk:
Kép

Nagykutya:

Kép

Kiskutya:

Kép

Halászlé:
Kép
Vendég
 


Zsibima!

Most olvastam, te is utálod anyosod. Hát én is, sőt hála az égnek már 5 éve nem is láttam, de nem vagyok rá kiváncsi. Nem is egy városban lakunk. Na erről ennyit!
Tök jo a medencétek, mi is tegnap vettünk egy vizforgatosat, de még nincs beüzemelve.

Mennyi idősen vetéltél el és miért? Persze, ha akarsz rola beszélni.
Én 6 hetesen vetéltem el.

Van egy 5 és 2,5 éves csajszim. Most fiut szeretnénk, de mindegy csak jönne már és persze egészséges legyen.
Nagyjábol ennyit.
encike 2
 
 


Wruska,
En Boiron homeopatias golyokat szedek. Igazabol hatasrol meg nem tudok beszamolni, mert mult heten hetfon kezdtem el szedni.
A goygyszertarban kaptam rola felvilagositast es egesz jonak hangzik. Ha gondolod keress ra a neten.
En amugy mindenre allergias vagyok ami viragzik. Szoval en is mar eleg szarul vagyok tole mostanaban. De remelem ez majd segit.

Koszonom a gratulaciokat. Remelem tovabbra is minden rendben lesz. A kovetkezo vizsgalat csak az AFP leszm majd junius 25-en. Utana pedig a 18. heten, julius 9-en ultrahang. De addig en ugy sem birok ki, szoval megint elemegyek majd mashova.

En is most hetvegen mondtam el a baratnoimnek es nagyon orultek a hirnek.

Noveremtol kaprtam terhes gatyokat, rendelte kulfoldrol, hasznalt ugyan, detok jol nez ki. Bar meg egy kicsit nagyok, de amilyen utemben nol a hasam, egy het mulva jo lesz. Most mar csak az nem latja rajtam, aki nem akarja. Sajnos en hiztam 2 kg-t, mert eddig nem figyletem. De most egy kicsit visszafogom magam.

Most azon gondolokodom, hogy mikor mondjam el a fonokomnek!

Zsibi,
Tenyleg szuper a medencetek, anyumek is most akarnak majd venni. Remelem az is jo lesz.

Na jo, eleg belolem ennyi.
Jok legyetek!

Kép
eperke25
 
 


Zsibima!

Bizti tök jó lehetett a hétvége!!!!Én bicigliztem,meg délutánonként a kopaszi gáton voltunk.
www.kopaszi.annus.fotoalbum.hu

Ma meg duli-fuli vagyok.Rosszul aludtam éjjel,a reggel se lett jobb...remélem jobban folytatódik a nap!

Ja nekem ugye 2 anyósom van...és feszt kérdezgetik h mikor jön a baba...mondom majd!

Na majd még jövök,csak lehűtöm magamat....

annus11
 
 


Eperke, Wruska!

Örülök, hogy minden rendben van. Mindketten túl vagytok a nehezén, kicsit talán megnyugodhattok. Továbbra is várjuk a sztárfotókat, olyan jó nézegetni őket.

Szia Enci!

Üdv itt köztünk!

Zsibi!

Nem semmi egy buli lehetett... :wink:
A medencédre azért irigykedek egy kicsit.

tücsökbogár
 
 


Annus!
Hogy hogy 2 anyosod van?
encike 2
 
 


Enci :lol: :lol: Hát ekkora szerencsével áldott meg az élet :wink:

Férjem szülei elváltak,mikor ő még pici volt,és az apja újra nősült.Innen a 2 anyós.Szerencsére az egyik elég messze van,a másik bár itt van Pesten,nem sokat talizunk.Ha van vmi akkor beszélünk,néha átszalad,ennyi.Nem mondom h nincs velük gond,de szerencsére bírom őket,meg ők is engem!
Nagyon fiatalok....ahhoz képest h apum 61 múlt,ők 46 évesek :lol: Elég lazák :wink: Az egyik rámszólt h ne vasaljak annyit :shock: De én meg imádok vasalni :lol:

annus11
 
 


Annus!
Láttam a képeket, nagyon szép hely, de kevesen járnak oda?
Ki az szép baba?
encike 2
 
 


A szomszédasszony kisfia,együtt szoktunk bandázni :wink:
Tök kevesen vannak ott...nem úgy mint a Margit szigeten...ott néha mozdulni is alig lehet!!!Sajna még fürcsizni nem lehet az öbölben,de tervbe van véve.Hamarosan nyílnak éttermek,kávézok.Most totál üres az összes épület.Van egy szupi kis játszótér is,kulturált wck,szép,gondozott kert.Ami vicces,az van kiírva h FŰRE LÉPNI SZABAD!Csak ajánlani tudom mindenkinek,már akinek közelébe esik a hely :wink:

annus11
 
 


annus: mi szoktunk kijárni a Kopaszi gátra, nagyon szeretjük! Olyan jól megcsinálták, nagyon kulturált. Tök jól lehet napozgatni a zöld pihe-puha fűben :)
lei
 
 


Zsibima!

A nagypapám szept.30án tölti a 80at.Adigra jó lenne ha akkora lenne a abba h el lehessen mondani.Szept2án meg a másik nagymami lesz 80.
Ja és ha most összejön,javítva összejön és kész :lol: akkor apum szülinapján is születhet akár,mert akkor lenne esedékes a 40.hét lejárta 8)

Ma vettem egy fürdőrucit és egy sortot a kínai piacon.Meg Miki nagymamájánka otthonkát :wink: És megszereztem a könyvet is amit megrendeltem!!!http://www.imix.hu/ ezt a könyvet :lol:

annus11
 
 


Pénteken lesz Jonás napom, most néztem meg. Szoval, ha pékor nem jött össze a baba, most itt a 2. lehetőség. Mondtam apának is, hogy készüljön.
encike 2
 
 


Hát akkor hajrá, hajrá, mindenki dolgozzon az ügyön :lol: ebben a csodás időben...

Én is nagyon vágyok pancsolni, de marad a fürdőszoba.

Zsibima: igen, azt mondhatom, hogy az anyósomat is kifogtam, ahogy a férjemet is. Anyuka igazi anyatigris, a maga józan módján. Nagyon szeretem és tisztelem ezért. Nem győzőm neki mondani, milyen jó munkát végzett. És egyedül, mert ők is elváltak.


Tücsi: hát nem tudom, hogy Eperke hogy van ezzel, de én mindig azt mondom, hogy majd a következő uhnál fellélegezhetünk :? De azt hiszem a legnyugodtabb akkor leszek, ha már érzem mozogni odabent, illetve amikor már a kezemben foghatom decemberben a kisemberemet. Nincsenek rossz előérzeteim, de azért nyugodtnak és gondtalannak sem mondhatom magam, pedig nagyon igyekszem, és azért többnyire sikerül is. Már nagyon várom a jövő hétfőt, akkor újra láthatom Picurit.

Eperke, hát az én hasam is megindult :wink: és atejem is a legváratlanabb időpontokban lep meg, ami elég kellemetlen tud lenni. MOst vattakorongokat használok, és nagyon gondokozok, hogy érdemes e a rendes betétet venni, horror áron (50 db 1000-1500 Ft).

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinek tetszett a medencém, és gondolom senkinek nem tetszett az anyósom!!! (ugye nem???) :lol:

Tücsi-ne irigykedj a medencére, ne tudd meg mennyi gondom van vele!!! Mindennap porszívózom...(és azt csak úgy lehet, ha benne van az ember, de ha hideg van akkor car)
Egyébként kb. 35 évig nem éltem kertes házban, úgyhogy még mindenkinek lehet később is akár...

Enci-én 19 éves koromtól 36-ig 3x vetéltem el...Ez van, de majd a következő megmarad! :wink: Muszáj még a nyugdíj előtt szülnöm egyet!!! :oops:

Annus- ez a kopaszi gát gyönyörű!!! Hmm nem is tudtam hogy Bp-n vannak ilyen szép helyek...pedig 35 évet leéltem ott és mégsem tudom hol van, de valahol a XI. ker. környékére tippelek, ugye???
Két anyós (elképzelek az enyimből kettőt!!! :evil: de a tieid ennél csak jobbak lehetnek!!!)
Azok a szülinapok még arrébb vannak, úgyhogy össze fog jönni addig a baba!!! :D

Eperke-biztos szuper lesz akkor neked is fürcsizni a melegben! :wink:

Wruska-az vigasztaljon, hogy nemsokára érezni fogod a babót, aztán a kezedben tartod, de az igazi aggódás csak utána kezdődik, és eltart kb. addig amíg a menyországba nem kerülsz 100 évesen... :lol: Az ember lánya mindig aggódik a kölkéért, mindegy mekkora, mennyi idős! :lol: Úgyhogy élvezd ki ezt a szép időszakot!!! Én annyira irigyellek most!!! 13 hét, most már nem lesz semmi baj, az aggódós korszakon túl vagy, eztán már csak a szép nyugodt terhesség következik!!! Én is akarom már!!! :lol:
Vendég
 


Zsibima: úgy legyen!

Kép
wruska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?