Új privát üzeneted érkezett!

Szia Krisz! Retenetes ez a hőség. Igen, ma még itthon vagyok. Van pakolnivaló bőven, pedig nem is utazunk.... :lol: :lol:
Gőzerővel takarítunk az anyukámmal. Mindent szépen megcsinálunk és nekifogunk valamit főzőcskézni.
Kérek egy képet a vadi-novi új pacskerről!!! :wink:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááá Krisz! Várhatod Zorát. :cry:
Zora kozmikus állapotban van a homeós bogyók miatt. :lol: :lol: :lol: Te is vigyázz vele, ha elkezded majd szedni, mert látod mi lehet belőle...... :wink: :lol:

Pandácska se ír mostanában.... :cry:
Sheila, Ági!!!!! Gyertek!!!
Ind! Hogy sikerült a kirándulás???
Ildikém!!!!!!!!! Ma még itthon vagyok, és tudok pötyögni. Gyere és írj egy kicsit, hogy mi van veled!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Remélem nem esek transzba a bogyóktól! Remélem holnap megérkezik!

Na itt a pacsker 7000 pénz helyett 5000 volt és nagyon kényelmes, a Teréz körút és a Podmaniczky út sarkán ( a Béke szálló, Nyugat pu. oldalán) van egy nagy cipőbolt (lépcsőn kell lemenni) ottan vettem! Olyan sétálós, játszótérre menős kényelmes papucska!

Kép
Vendég
 


Jó kis papucska!!!! :wink: Tetszik!!!!
Tudod mit? Ezt el is küldhetnéd nekem, magadnak meg vehetnél egy másikat.... tuti adnának rá valami kedvezményt, ha már mindennap náluk vásárolsz.... He-he. Rossz vicc volt, de nem hagyhattam ki. :mrgreen:
Aztán itthon ne hagyd!!! Ezt is tessék becsomagolni a nagy útra!!! :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Krisz, én szedem az Ováriát a ciklus első felében és a Briphillumot a másodikban. Valamint a Mastodynon cseppet a prolaktinra. Egy éve nem voltam ilyen jól, nem fájt a mellem és nem volt hányingerem a második ciklusfélben és elmaradt a barnázás is, egyik nap egy kis sárgás folyás volt, másnap már mensi. A luteális fázisom picit rövid még, de ha így haladok azzal sem lesz baj. Ettől függetlenül zavar, hogy nem tudom, mitől hatnak a szerek.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Zora!
Nem tök mindegy mitől hatnak, ha hatnak? :wink:
Ugye nem kezded elveszíteni a türelmed? Kell annál több, mint hogy ebben a hónapban csodálatosan érezted Magad?! A többit meghozza a szerelem! Ha mégsem így lenne, akkor is van segítség! Nem akarok önző lenni, de most már lassan én leszek nagyon nyavajgós! Ugyanis túl vagyok a tüszőrepedésen. Igen enyhe tünetekkel, de most tényleg csak a tünetekre hagyatkozom, semmi hőmérőzés!!!
Szerintem nem kell enyire utána olvasni mindennek. Tudod, hogy mindenre van magyarázat és legtöbbször az ellenkezőjére is!

Éva

Kép
balimama
 
 


Imádlak édesem, Te mindig jókor lököd a tuti szöveget nekem!! :lol: :lol: Szedem a szereket tovább, már csak azért is, hogy tényleg tudjam, hat-e. Hónapok óta először voltak menelőtt pattanásaim, és görcsölt a hasam is, pedig már azt hittem, mindig csak úgy fogok most már mensizni, mint ha elvágtam volna magam. Ezek tök jó dolgok, mert olyan kezdek lenni, mint a régi szép időkben!

Zora
Kép
zora7
 
 


Jaj baromságot írtam, szóval mensi előtt pattanásaim!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Lehet lassan normálisak leszünk aztán meg babásak!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok Normálisak! :D
Úgy látszik, ebben a topikban én leszek egyedül normálatlan..... Ebben a dög melegben, most fejeztük be a sütést-főzést.
Hazaért a férjecském, aki persze semmit se kér ebben a rekkenő hőségben az ezerféle kajából, amit készítettünk. :?

Egy kicsit újra eltűnök. Nem tudom, hogy mikor leszek újra. Holnap reggel indulunk a férjemékhez. Talán a hétvégén hazalátogatunk...

Krisz, Éva! Ha nem találkoznánk addig, akkor jó utat nektek!

Zora! Szuper, ha ilyen hatása van a csodaszereknek!!! Egy percig se foglalkozz a miértekkel. Van és kész. De, ha nagyon tudni akarod, akkor elárulom: itt mormolom az imákat és járom a táncot érted. No, ezért van az egész. :wink: :lol: :lol:

Lányok! Vigyázzatok magatokra! Jó éjszakát!




Mo
Vendég
 


Sziasztok! Nincs itt vk? Annyira kéne segítség, teljesen be vagyok tojva. Éva ! Te biztos tudsz segíteni!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szóval az történt, hogy most este fürdésnél azt gondoltam, hogy megnézem, milyen a méhszáj terhesen. Eddig egyszer se néztem, csak még mielőtt kiderült volna a tutti. Na most már olyan a helyzet, mint amilyet Zora és Éva ecseteltek annak idején: teljesen felpuhul és kissé megduzzad. Na most ezzel nem is volna baj, csak ennek a duzzanatnak a közepén (a méhszáj) van egy bemélyedés és most teljesen be vagyok tojva, hogy kinyilt a méhszáj. Ahogy néztem, a mélyedésbe befért az ujjam, de utána teljesen el volt záródva. Ez azt jelenti, hogy csak a külső méhszáj nyílt ki?
Ne haragudjatok, hogy ezt így leírtam, de tiszta ideg vagyok. Lehet, hogy írok az nlcaféba is, így ismeretlenül mégse olyan ciki leírni álnéven, mint személyesen elmondani az orvosnak. Orvoshoz elméletileg csak szept elején megyek.
Ha kiderül, hogy semmi baj nincs, tutti, hogy soha semmit nem nézek meg magamon még egyszer terhesen!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Csak én vagyok, de ebben sajnos nem tudok segíteni. :cry:
Van valamilyen fájdalmad? Nyugodtan hívd fel a dokit és mondd el neki!!!!
Vendég
 


Ind!
Én is itt vagyok!
A mélyedés valószínűleg abból adódik, hogy lényegesen nagyobb a terjedelme a méhszájnak és a szépen felpuhult szövetbe simán becsúszik az ujjad.

Éva

Kép
balimama
 
 


Eddig a gyors segély!
Egyébként, ha véletlenül egy picit nyitva lenne a külső méhszáj, az sem biztos, hogy probléma. Nem görcsölsz, nem keményedsz, akkor biztosan nincs baj. Ettől fügetlenül szerintem valamilyen ürüggyel mégis felhívhatnád az orvosod. Mondd neki azt, hogy kicsit úgy érzed görcsölgetsz. Akkor biztosan megvizsgál és megnyugtat.
És ígérd meg, hogy nem vizsgálgatod többet a méhszájat. Nem véletlenül nem vizsgálgatják túl sokszor a terhesség alatt!
Küldök egy nyugtató puszit!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! De, jó hogy jöttél!!!! Izgultam Ind miatt.
IND!!! A vizsgálgatást add át a dokinak!!!!! És nyugiiiiiiiiii! Én is küldök egy nyugtató puszit!!!!!!
Vendég
 


Drága Ind!

Úristen, milyen kis kukus vagy... :shock:
hogy juthatott ilyen csacsiság az eszedbe??? :roll: :roll: :roll:
bizti ez az embertelen, őrült meleg az oka...

megmondom őszintén, én nem mernék ilyet tenni...inkább maradnék boldog tudatlan :wink:

ejnye-bejnye, megvagy róva, nincs elég bajod ebben a q..va kánikulában? :wink:

egyébként szerintem MINDEN RENDBEN, és kész :)

Lányok!

Ne haragudjatok, hogy mostanában csak olvasó üzemmód vagyok, ennek oka, hogy nagyon nyűgös és türelmetlen vagyok a hőség miatt :twisted:
és persze, nem akarlak fárasztani Titeket az aktuális parákkal :oops:

egyébként jól vagyok, tegnap vették le a vért az Integrált -teszt második részéhez, holnap telefonon értesítenek az eredményről...drukkokat kérek szépen!!!!

ha ezen túl leszek, jövök bővebben, ígérem...

puszi Mindenkinek, vigyázzatok magatokra és kitartás!!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem már tegnap és ngyon köszönöm Éva, hogy gyorsan segítségemre siettél. Az az igazság, hogy tudom, hogy nagy hülyeség volt, de csak azért mertem, mert annak idején te is írtad, hogy tudod, hogy milyen. Nehogy azt hidd, hogy ezzel rád akarom kenni az egészet, de gondoltam, ha te is tudod én is tudni szeretném. :oops: Ezentúl azonban soha többet semmi öndiagnosztizálás nem lesz.
Tegnap este elmentem orvoshoz, jót mosolygott rajtam, persze nem mondtam el, hogy mit csináltam, csak azt, hogy mintha keményedéseket éreztem volna. Megvizsgált, tökéletesen zárt, tökéletesen elhelyezkedő méhszáj. Uh-on is megnéztük pici babámat, hogy akkor teljes legyen a nyugalom. Én az Uh alapján azt mondtam volna rá, hogy fiú, de mivel az orvos nem látott semmit, nem hiszem, hogy ez mérvadó lenne. Mondta, azt is hogy ha ennyi idősen kinyilna a méhszáj, az tutti vérzéssel is járna.
Szóval köszönöm még egyszer és ne haragudjatok a hülyeségemért. És azért se, hogy nem írok többet, de a gép ontja a forróságot magából és enélkül is alig élek!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Sheila! DE jó, hogy jelentkeztél! Ne aggódj minden rendben lesz!

lnd! De jó, hogy minden oké! Na most remélhetőleg megnyugodtál és többet ilyen butaságot nem csinálsz!
Azta már 14 hetes leszel holnap!!! Tök jó!

Kismamik! Olyan jó Nektek!

Na de nekünk is jó lesz hamarosan, mert nekünk is lesz babánk! Már csak 3,5 nap és megyünk nyaralni! De jóóóóóóóó! Valószínű éjszaka indulunk, hogy a nagy meleget valamennyire elkerüljük. Igaz hosszú lesz az út 8 órát számolnak a fiúk, de a kis tökösök miatt többször meg kell majd állni! Nagyon várom már!

Andi! Mi újság van veled lécci kukkants be!
Ildikó! Ez rád is vonatkozik!

Pusszantó Mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Ind!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van! Szerintem nagyon fontos, hogy az ember elmenjek orvoshoz akkor, amikor fél! Inkább 100-szor feleslegesen, mint egyszer későn!
Úristen! Tényleg 14 hetes vagy már??!!! :shock:

Krisztinka!
Én is hasonló izgalomban vagyok! Mi is 23-án megyünk, de egy éjszakát alszunk Hévizen. Apa legyen csak kipihent az útra. Sajnos sok jutott neki mostanában a munkából.
Bizony érdemes a gyerekek miatt többször megállni. Remélem nem lesz szörnyű meleg!

Sheila!
De jó, hogy jelentkeztél!!!
Mostmár minden rendben lesz! Mondjuk ebben a hőségben valahogy nem anyira irigyellek!

Többiek!!!!
Merre jártok????

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom, mit irjak. Semmi különös nem történik velem. Mostanában elfelejtem mérni reggel a hőmet - ma is fél óra mozgás után jutott eszembe, amikor észrevettem a hőmérőt :oops:, úgy hogy ez a hónap nekem is hőmérő nélküli lesz. Tulajdonképpen most a kirándulásra koncentrálok: holnap indulunk. Társasággal megyünk, és a többség a Balatonra akart. Mondjuk, én jobban szeretnék Tengerben fürödni.

Most megyek, mert állitólag vérnyomást mérnek..... utána meg dolgoznom kell.
puszilok mindenkit, a kismamáknak stressznélküli babavárást, mindenki másnak zebrás teszteket, és a nyaralni készülőknek kellemes kikapcsolódást kivánok!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!
Ha a Balatonra mentek, merre mentek? Úgy reménykedem benne, hogy talán összefutunk! Csak 5 percre!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok csajok csak gyorsan bekukk

Sajna megjött a havim ma reggelre de nem igazán tört le, de nem adom fel. Az orvos azt mondta minden rendben van a véreredményem is jó ugyhogy X akta mi van a jövő héten megint megyek hozzá az eredményekkel és megmondja mi legyen.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi! Sajnálom! Én nem értem ezt ha valakinl minden oké, akkor mi van??? Miért nem megy?
Sok-sok gyógy pusszancs!
Vendég
 


Andi!
Ez milyen véreredmény? Csak 3. napi, vagy van benne 19-21. napi is?
Nehogy letörj! Talán csak ki kell várni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!
Még élek virulok bocsi hogy eltüntem csak annyira nem ment a topic hogy így én is belustultam :oops:
Azért persze mindenkire gondolok és nagyon drukkolok!!

Andrea,
Sajnálom pirit!


Igyekszem bekapcsolódni újra a beszégetésbe!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!

Gondolom mindenkinek tele a t..ke ezzel a q..va meleggel :twisted: :twisted: :twisted:
nálunk meg lehet főni, könnyűszerkezetes a ház, a nappaliban van ugyan légkondi, de 40 foknál mit sem ér... :twisted:

már fáj a fejem, és ÁLLATI nyűgös vagyok :(

egyetlen vigaszom, hogy az Integrált tesztem eredménye negatív ,(1:15 000) az esélye annak, hogy Marci downos :) :) :)
ez az arány a 25 év alattiak kockázatának felel meg a táblázat szerint :lol: :lol: most megint megnyugodtam kicsit megint...

Andi!

Sajnálom, hogy megjött, én sem értem, miért kell így történnie, de szerintem a hőség is ludas lehet sok mindenben :evil:
azért ne csüggedj, mert én hiszem, hogy év végéig itt mindenki babás lesz...

Ildi!

Jó utat, és nagyon kellemes nyaralást kívánok Nektek, pihenj és hűsölj sokat!!! :) :) :)

Éva!

Érezzétek Ti is jól Magatokat a Balcsin!! :) :)
drukkok megérkeztek, köszönöm!!!

Krisz!

Nem vagy túl bőbeszédű...remélem jól vagytok :wink:
és IGEN: Nektek is lesz babátok hamarosan, tudom, érzem...és az én megérzéseim legtöbbször bejönnek :) :) :)
Nektek is jó nyaralást kívánok!!!! :) :)

Lányok, mi lehet Pandácskával???
rég jelentkezett :roll:

puszi Mindenkinek és kitartás!!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Na, TELEPÁTIA :) :) :)
hogy megéreztem...

Panda itt, és túl a 12. héten,HURRÁ!!!!!

Írj többet Magatokról, mi újság???

én már érzem mocorogni Marcikát :) :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Mo!


Tessék írni Magatokról többet...ne csak főzésről meg takarításról, attól a hideg ráz ebben a kánikulában :evil:

Krisz!

Még annyit akartam., hogy a pacsker nekem is nagyon tetszik, látszik rajta, hogy nagyon kényelmes lehet :) :) :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila,
Jól vagyunk még hányok azért de most inkább a meleg miatt. Ma voltunk kombinált teszten minden rendben volt a picivel :D Én is szeretném már érezni ahogy mocorog :wink: olyan jó lehet!
Vendég
 


Pandácska!

Én ugyan nem hánytam "csak" émelyegtem, de szép lassan elmúlt, a 13. hét után fokozatosan...szerintem az Utro is hunyó volt benne :roll:

úgyhogy kitartás, hamarosan vége :) :)

mocorgást is érezni fogsz 4 héten belül szerintem...tényleg klassz érzés :) :) :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok elköszönni, hajnalban indulunk nyaralni!!!! Hurrááááá!!!! :lol: :lol: :lol:

Addig is Zebrás teszteket és akciódús napokat!

Mindenkinek Millió puszi!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Néhány napig itthon leszek, úgyhogy írjatoooooook!!!!!!!!!!!!! :D
Andi! Sajnálom, hogy nem jött össze a baba! :cry:
Panda! Remélem, múlnak ezek a fránya rosszullétek!!! Örülök, hogy minden rendben van a babáddal!!!
Sheila! De, jó hogy ti is jól vagytok! Egy képecskét mutathatnál Marciról! :wink:
Ind! Hogy vagy? Mesélj!
Krisz! Éva! Jó utat és felejthetetlen nyaralást kívánok nektek!!!
Ildi! No, mi aztán nagyon egyformán működünk... vagyis inkább egyformán gondolkodunk. :D Hasonlóan érzem én is a dolgokat. Semmi hőmérő, semmi idegeskedés.
Balaton?! Érezzétek jól magatokat! Jó pihenést kívánok!
Zora! Mi van veled? Mesélj! Figyelj csak! Már annyiszor volt a fejemben, hogy megkérdezzem: A hugidnak összejött a baba? Miért nem ír nekünk?!





Mo
Vendég
 


Krisz! Megkaptad a homeós bogyókat?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Még gyorsan beköszönök, mert a család már az autóban ül! :mrgreen:
Sok puszi mindenkinek! Gondolok majd Rátok sokat!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, hogy pont most tudok jönni, amikor mindenki elutazott! Na jó, nem mindenki, hiszen Mo is itt van!!!
Szóval azóta is ég a fejem a múltkori miatt, hogy ilyen hülyeséget csináltam, de most már soha többet nem fogok semmi ilyesmit!
A múlt hetünk elég szörnyű volt, fulladoztam a melegtől, amint felálltam szédültem, majd elájultam. Nálunk a lakás éjjelre hült le 32-33 fokosra, így ezek után tudni se akartam arról, hogy hány fok lehetett itthon napközben. 3 napot strandon töltöttünk Bennel, 2* átmentünk anyuékhoz, ahol legalább kert van és letudtam zuhanyozni magam a kerti slaggal. Én komolyan nem nagyon bírom a hideg vízet, de most mindig megkértem az öcsém, hogy fröcskölje magát a felmelegedett vízzel és én ezután a jéghideg alá álltam be szép lassan, na ezután néhány percig jól éreztem magam. Most remélem, hogy lehűl a levegő.
Képzeljétek már én is érzem a babót. Az elmúlt néhány napban volt olyan érzésem, hogy ő buborékol néha-néha, de tegnap óta már biztos. Benedeket is nagyon korán éreztem, 16. héten, pedig első babár állítólag csak 18-20. hét körül szoktak. Ami furcsa, hogy mindkettőjük ugyanúgy kezdte. Először egy kis mozgolódás, aztán odaszorították magukat a hasamhoz, ami azon a területen kidudorodik, jóval keményebb és feszül is kicsit. Benivel először meg is ijedtem, olyan furcsa érzés volt. A különbség csak annyi, hogy mivel Benedek nagyobb volt már, nála jóval feltünőbb volt a dudor, de ez a kis manó viszont ellensúlyozásképpen már legalább 10* csinálta. Nagyon örültem neki. Le is írtam neki a naplójába, ugyanis amióta tudom, hogy terhes vagyok, egy füzetkébe írok neki. Mindenfélét, ami az eszembe jut, amit mondanék neki vagy amit gondolok róla. Beninek is írtam, sőt még most is írom, csak egyre ritkábban.
Ne haragudjatok, hogy most másnak nem írtam, majd fogok!
Puszi

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!!!

Krisz!

Bár nem olvasod már, de jó utat és pihenést Nektek!!!! :) :) :)

Mo! :)

Addig nem teszek képet Marciról, míg nem írsz Magadról bővebben...punktum!! :evil: :D
azért Veled is történnek dolgok, nem? :lol:
házikóról képek, stb.... :)

Ind! :)

Felejtsd már el azt a csacsi dolgot, nem esett bajod, többet meg úgysem teszel ilyet, hisz megígérted :wink:
csak kíváncsi voltál na, van ilyen... :D

örülök, hogy Te is érzed már a mocorgást :) :) :)

képzeljétek kiket láttam ma a Telki Kórházban: Fekete Pákót az újdonsült (terhes) barátnőjével :lol:
a csaj jó egy fejjel magasabb nála, szőke haj, orr-piercing, feneket alig takaró miniszoknya, butaszaurusz tekintet :D

amilyen mázlim van, lehet, hogy ezek is akkor szülnek majd, mint mi :roll:
orvosnál minden rendben volt, Marci napra pontosan akkora, mint a kora szerint lennie kell (tudja ez a kölök az illemet :) )
szunyált épp, de az UH felébresztette :lol:

szép hosszú ujjai vannak, és nagy tappancsai (tiszta apja :lol: )
Apa aggódik is, hogy a 18-as Puma-Ferrari kiscipő csak kulcstartónak lesz jó :lol:

egyébként a dokim még nem esküdne meg rá, hogy tényleg fiú (de én érzem) :D
ha lány, az sem baj, legfeljebb Marciból-Merci lesz :lol: :lol: :lol:


puszi Mindenkinek, írjatok!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Heló-beló Lányok!
Ind! Szeretném már én is érezni ezt a bugyborékolást!! Biztosan klassz lehet. Örülök, hogy minden rendben van veletek... persze ezt a szörnyű hőséget leszámítva. :?
Sheila! Boldogan mesélnék mindenfélét, de sajna velem semmi nem történik. Képeket meg nem szívesen teszek fel ide, ne haragudj! A ház körül elvégeztük a fontosabb dolgokat, most azt várom, hogy a párocskám meglepjen egy jó kis balatoni nyaralással. :wink:
Nem hőmérőzök, nem iszom a hülye teákat sem, mert olyan dolgokat produkáltam tőlük az utibbi néhány hónapban, hogy csak lestem. Megyek a dokihoz :wink:
Vendég
 


Drága Mo!

OK, megértem :)
ne is csinálj hókuszpókuszt... :)
remélem összejön az áhított nyaralás, nagyon megérdemelnéd!!

azért azt megírod, hogy mi volt a dokinál? :wink:

Lányok,

holnap elutazunk Sümegre, szombaton jövünk...még be sem pakoltam és fut a lakás...elég fáradt vagyok ma, és inkább Harry Pottert olvasok :oops: :roll:

Puszi Mindenkinek, vigyázzatok Magatokra,
szombaton v. vasárnap jövök!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila! Ne viccelj! Még szép, hogy megírom mi volt a dokinál. :D
Jó kirándulást kívánok! Vigyázzatok Magatokra!
Vendég
 


Sziasztok csajok

Úgy látom szerencsére mindenki jól van.
:lol: :lol: :lol:

A múlt hetet nehezen viseltem nem szeretem a nagyon meleget. Sajnos mostanában nem nagyon tudok jönni, mert a lakást festik meg Bálintnak csináljuk meg a szobáját most már külön költözik tőlünk, és addig az anyosoméknál vagyun MArkazon és ott nincs net.

A párom azt mondta, hogy ha visszamegyünk Gyöngyösre mi is beköttetjük végre mert már van UPC net nálunk is ami sajna eddig nem volt.

Úgy döntöttem a hónapban nem mérem a hőmet úgyis mindig rendbe volt csak LH tesztet csinálok és az orvossal mebeszéltem, hogy a tejcsire elöször kiprobálom a barátcserjét ami állítólag elapasztja a tejet és ha az nem használ akkor kapok mást rá.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Jajj csajok at hiszem teljesen összeomlottam nem tudom mi van velem de ha kicsi gyerekről van szó rögtön elerednek a könnyeim azt hiszem valamit ki kell találnom nem jó a letargia. :cry: :cry: :cry:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andikám, mi a baj?

gyere, mesélj...

ami azt illeti én sem vagyok a topon lelkileg mostanában...már kezdem bálnának érezni magam, és a meleg is kiakaszt :evil:

tornázgatnom kéne, hogy jobb legyen a közérzetem, de ebben a melegben szóba se jöhet :(

itt, Sümegen is tombol a nyár, csak az étkezések vidítanak fel :wink:

puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Nem tudom mi a baj, az egész hónaban úgy voltam, hogy nem sok eséje van a babónak. MEg is jött és nem volt semmi bajom erre egy pár napja rám jön a sirhatnék ma is amikor a kisfiam szeretgette az egy hónapos unokahugát én meg gyűrtem le a könnyeimet. Nem tudom mi lehet velem majd csak elmúlik. Remélem.
Mindenesetre próbálom a gondolataimat elterelni.


Sheila remélhetőleg már nem tart sokáig ez a nagy hőség, nem lehet könnyű a kismamáknak, mert az is nehezen viseli aki egyedűl van. Majdcsak bejön a hüvösebb idő és tudod élvezni a kismamaságot.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk! Nagyon hiányoztatok!!!!
Nagyon-nagyon jó volt és fantasztikusan szép helyeken jártunk. A tenger is nagyon jó volt és nagyon meleg! 28 fokos volt.

Hááááát nem túl sokat írtatok a 1,5 hét alatt! :(
De azért látom viszonylag mindenki jól van!

Andi! Remélem hamar túl leszel ezen a hangulaton! Tudom nagyon rossz érzés! Nagyon bízom benne, hogy már nem kell sokat várnunk a babára!
BÁr most a görbém valami siralmas! Majd feldobom!

Kismamik! Hogy vagytok? Már biztosan mindenkinek szép kis pocija van!

Mo! Hogy haladtok a házikóval??? Igen megkaptam a homeos bogyókat még a nyarlás előtt, de azokat csak a ciklus második felében kell szedni, ha felmegy a hő. Na nálam ez még nem következett be, mert elfelejtett felmenni!

Ildikó! Nálad mi a helyzet? Hogy vagy?

Zora! Majd kukkants be léccike! Mi van veled? Remélem megjavult már géped!

Éva! Ti ma jöttök haza ugye? Remélem Nektek is olyan szupi volt mint nekünk!!!!

És itt a görbém, ami teljesen elvette a remnényt:
Kép

Váladékokat nem nagyon tudtam figyelni, mert legtöbbször kavics volt a Wcpapíron meg a fürdőrucimban és olyan lehetőség nincs a váladékok között :roll: :lol: :lol: . Most meg valami nem oké lent :oops: ( nem tudom mi lehet :? ) és kencélem kenőccsel, így most azért nem tudom mi van.

Millió pusszancs!
Vendég
 


Sziasztok!
KAPASZKODJATOOOOOK MEG!!! Ma voltam dokinál. :lol:
Rákszűrés és vizsgálatok. Ép vagyok, szép vagyok kívül-belül. :lol: :lol: Azt mondta a doki, hogy a köv. ciklustól kezdődhet a hormonprofil.
Pont szabin lesz az asszisztense, de megbeszéltem vele, hogy bátran hívjam az aktuális vétvétel miatt, ő mindent elintéz (otthonról is) ...és már mehetek is. Kedvesek voltak és rendik. A dokinak mindent elmondtam... beavattam a varázslások titkos bugyraiba Kép csak kedvesen és megértően mosolygott.

Mostantól fogadom, hogy soha többé nem szedek semmilyen csodabogyót és nem iszok semmilyen teát!!!!!

A férjecskémnek is mennie kell vizsgálatra.
SEGÍTSETEK!! Hova menjen? Be kell előre jelentkeznie?! Tudtok pesti címeket? Hol nézik meg a katonákat???


Krisz! Milyen volt a nyaralás? A hőd érdekes, de még bármi lehet belőle. :wink:

Hol vagytok Lányok? Mindenki pancsol a hűs habokban??? Kép Pihenjetek sokat, jó nyaralást mindenkinek, de utána gyertek és írjatok SOOOOOKAAAAAT!!!!!!
Vendég
 


Mororo,
Andrológián nézik meg. Van Sztk-s mi pl elöször oda mentünk egy héttel elöbb bejelentkeztünk és 45 perc alatt lett is eredmény nem kellett semmit fizetni. Mondjuk itt a wc-be kellett a páromnak produkálnia sokan meg ettől kiborulnak(bár nem értem igazán miért egy nőnek se könnyebb) Mehetsz fizetősbe is itt vannak címek http://andrologia.lap.hu/ változó az áruk nekünk a Kaáli intézetben 12 ezer volt egy vizsgálat. Elötte 5 napig csak nézhetitek egymást :lol: nekünk így volt de valahol csak 3 nap.

Krisztinka,
Kép
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Én is itt vagyok.... úgy látom, nem sokat irtatok, amig szabin voltam.

Krisz, BOLDOG NÉVNAPOT! - nálad hogy alakul a ciklus? Megvolt a pé.?
Sajnos a bogyók, amiket Leonóra küldött nekem elkallódtak valahol, vagy valaki lenyúlta :evil: - ennyit az itteni postáról.

Éva, sajnálom, hogy már nem volt időm belépni indulás elött, és igy nem láttam a kérdésed :cry: - Siófokon voltunk - nagyon jól telt.

Mo, ez az!!! Juppé - elmentél a dokihoz :lol: - a ciklus hányadik napján kell a hormonprofilt csinálni? Tudom, hogy Éva már többször irta, de eddig nem igazán érdekelt a dolog. Most már úgy érzem, hogy nagyon eljött az ideje. A héten biztos megjön a mensim, a jövő héten pedig lehet, hogy agytágitóra kell mennem. Most csak azért izgulok, hogy itthon leszek-e akkor, amikor a vizsgálatokat kell csinálni. Lehet, hogy visszamondom az agytágitót, és feliratkozok valamikor télre, habár most el tudnám képzelni, hogy 1 hetet még a Tengeren töltök. Ebben a hónapban nem mértem a hőmet, csak ma reggel - és elég alacsony volt, azért vagyok biztos, hogy a héten megjön az a fránya piri.

Andi, lehet a hormonoktól volt az érzékenységed..... már jobban vagy?

Azt hiszem még nem meséltem nektek, hogy egy reggel (2 vagy 3 hete) a párom azt mondta, hogy szürnyű álma volt. Amikor elkezdte mesélni, hogy a gyerekünkkel játszodt álmában, aki szerinte gyönyörű volt, nagyon megijedtem, hogy vajon mi lehetett szörnyű - amikor rákérdeztem, tudjátok, mit mondott? - hogy szörnyű volt felébredni, és rájönni, hogy csak álom volt :D :D (annyira aranyos volt) - megnyugodtam, hogy nem volt semmi szörnyű az álmában, de azért már jobban szeretném, ha nem csak az álmok lennének, hanem végre összejönne a baba - de hát úgy látszik, még várat magára.

Nagyon örülök, hogy a kismamáink mind jól vannak :D - azért már ideje lenne képekkel is meglepjetek :wink:

Sheila, azt mondtad szombat vagy vasárnap jelentkezel..... remélem jól vagytok!

Ind, szuper, hogy már érzed a babót! - én is szeretnék már ott tartani.....

Éva, remélem neked is nagyon jól telt a nyaralás. Gyere és mesélj!

Zora, rég nem irtál - neked használnak a bogyók? - a vonalzódat nézve, az az érzésem, hogy igen :) - pont akkor volt pé-d, mikor lennie kellett. Remélem a görbéd is jól néz ki.... megmutatod?

Na, most eldugulok, és szétnézek, vár-e valami munka!

Millió puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Ildikó, Pandus! Köszi a köszöntést!

Ildikó! De jó, hogy vagy! Nagyon jól tetted, hogy nem hőmérőztél, legalább nem idegesítetted magad a nyaralás alatt!
Nekem sajna nem hszem, hogy volt pé-m, ráadásul most látom, hogy már a 26. napon vagyok, így szerintem már nem is lesz!
Ráadásul van egy nagyon kellemetlen problémám, a hétvégén elkezdtem viszketni a hüvelybemenetnél :oops: . Nagyon ciki bocsi! De ne tudjátok meg milyen szar volt, le tudtam volna vakarni a falat! Kenegettem, de azért el kéne ma menni orvoshoz, de sajna az enyém pont szabin van. De találtam egyet most mindjárt hívom is és szerencsére ma este van rendelése. Remélem ő nincs szabin és fogadni is tud!

Mo! Fantasztikus, hogy voltál dokinál! Büszke vagyok rád! Várom nagyon majd a további fejleményeket! Menstruáltál már mostanában? Most hanyadik napra jött meg?

Andi! REmélem túl vagy a letargiás időszakon! Ha tudsz gyere!

Éva! Milyen volt a nyaralás? Remélem olyan jó volt mint nekünk! Gyere mesélj!

Zora! Látom nálad izgis napok jönnek, merta ciklus végén tartazs! Hogy vagy?? Ha tudsz gyere léccike!!!!

lnd, Sheila, Ági, Pandus! Kismamik hogy vagytok? Én is nézegetném már a pocakfotótokat!!!!

Na és itt van a reményvesztett görbém:


Kép

Millió pusszancs!
Vendég
 


Krisz, miért üresek a karikák 3 nap? Szerintem volt pé-d csak a program nem érzékeli, mert az a 3 üres karikás napra túl magas értékeket pötyögtél be. Próbáld meg, hogy a 15-ik napra 36,4 vagy 36,5-öt tegyél. A 20-ik ciklusnapon nem éreztél semmit?

KépKépKép
ildiko74
 
 


Azért üresek, mert akkor korábban mértem a hőm, olyan 6 óra körül a többi nap 7 és 7,15 körül mértem.
a 20. nap környékén mintha éreztem volna a petefészkem, de nem tudom mi van.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?