Új privát üzeneted érkezett!

Eperke!

Nem csinált uht?De furi.....úgy látszik orvosfüggő ez is!

Én is azt tudom mondani mint IBM,hogy egy próbát megér!Annyira az elején vagy,hogy simán kipróbálhtaod.Elmész mondjuk az egyik ajánlott dokihoz,kihasználod h közel van stb.Aztán ha nagyon nem jön be,még mindig mehetsz a másikhoz!!!Az h baj van...hát erre ne gondolj,bár biztos megnyugtató ha az ember tudja h helyben a segítség.

Ha meg eljön a szülés...ki tudja meddig jutsz,lehet már nem is lesz idő hogy Pestre felgyere!És legalább ismer már a doki :wink:

annus11
 
 


Eperke-csatlakozom Ibm-hez, próbáld ki valamelyik dokit! Főleg a végefelé nagyon necces lenne bejárni hetente, de lehet hogy 1-2 naponta dokihoz!
Nem veszítesz semmit, szerintem egy próbát megér!


Wruska-hát tényleg az a lényeg, hogy sikerült! :D


Annus-akkor rajta!!! :lol:
Vendég
 


Zsibima!

Megint egyszerre írtunk...bocs h elvettem a laptetőt :lol: Nekem már annyi van...remélem azért szerencséthoz majd!!!! :lol:

annus11
 
 

 
 

Eperke!

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha semmi gond nem lesz, akkor is jobb ha közelebb van az orvos - képzeld csak el, milyen nehéz lesz majd a 39. héten a nagy pocakoddal utazgatni, arról nem is beszélve hogy ha hirtelen kell orvos, akkor legalább kéznél lesz.
Viszont én a helyedben keresnék most rögtön egy olyan dokit akinem a magánrendelésén van uh és csináltatnék egyet. Csak a saját megnyugtatásod miatt, mert 10 nap még rengeteg idő.
Nekem a lombiknál már két hetes terhességet is néztek uh-val (bár azt nem tudták megmondani, hogy élő-e, de látszott hogy terhes vagyok) és utána is két hetente a 12. hétig, tehát az nem igaz, hogy nem látszik. Ráadásul ha 7 hetes, akkor szerintem már a szivecskéjét is hallani lehet.
tücsökbogár
 
 


Annus akkor hajrá! Mármint ha jön a PE!

Én most megint nagyon furi helyzetben vagyok! Én aki mindig azt hangoztatom, h tudom mikor van Pe,elbizonytalanodtam :!:

A múlt hónapban semmi látványos jele nem volt akkor voltam zizi. Lehet nem is volt!
Most viszont 20-adika táján kellett lennie, de mintha folyamatos PE-m lenne múlt hét óta! Még ma is úgy tűnik mintha az lenne. A nyákom pont olyan állagú és színű... Mitől van ez :?: :?: :?: :?:
merszi
 
 


Nem volt pár nap szárazság?Ha a nyálka folyamatosan jó...hát az is lehet hogy még nem votl péd.Azt mondják h az utolsó napon,amikor a legjobb a nyálka akkor van pé!Utána 3 nap szárazság jön!Te nem méred a hőt ha jól emlékszem,talán a 3 műszak miatt... :oops: erre nem mernék megesküdni :lol: De esetleg reggel mérj egyet,és ha magasan szárnyal 37 körül,akkor már megvolt a pé,ha meg alacsony a hőd akkor még nem volt meg!!Egy próbát megér! :wink:

annus11
 
 


Ma ismét éjszakára megye (12 óra meló), bár délelőtt is dolgoztam, így nem tudok hőt mérni. Hát ezt nagyon nehéz lenne megállapítanom így utolag melyik nap milyen nyálkát észleltem.Voltak napjaim amikor rácsodálkoztam, h ismét PE szerű a nyálka. Nálam borult most a halál pontos PE.
merszi
 
 


Aha...akkor most nem fogsz tudni hőt mérni....Elképzelhető h késett kicsit,de gondolom hamarosan kiderül.Ezzel a hőmérőzéssel legalább utólag tudom mikor volt pém,vagyis pár napra rá.Elég nagy segítség ez az én hülye ciklusom beazonosításához :wink:

annus11
 
 


Egyébként érzéseim szerint már megvolt. Egy kis szurka piszka a pociban amire alapozok így utólag. De! A nyák még érdeekeset produkál! Majd holnap délelőtt alszom picit és mérek, bár ez már nem biztos, h valós adatot produkál.
merszi
 
 


Aha,hát próbáld meg esetleg....ha jól tudom min 5 órát kell aludni.

annus11
 
 


Merszi!
szerintem a műszakok nem zavarnak be a mérésnél, annyi az egész hogy a hosszú alvás után mérd, még mielőtt kikelnél az ágyból! :wink:

Eperke!
Szerintem is próbáld ki a dokit, legfeljebb ha nem szimpi, nem mész többet hozzá!
De lényeges azért hogy legyen a közeledben egy.

Kép
kimma
 
 


Köszönöm a tanácsokat! De én meg a hosszú alvás!? Kb 2-3 órát alszom éjszaka után...aztán talpra magyar!!!

Egyébként a műszak is bezavar én így tudom, mert a legbiztosabb az éjszakai alvás utáni mérés. Annál lehet nem probléma aki rendszeres műszakos, de én csak hébe hóba vállalok be éjszakát.
Ezt anno a dokimmal kitárgyaltuk, még a csemetém születése előtt.
Mindegy nem akarok kifejezetten hőt mérni inkább egy +++ tesztet szeretnék, akár hol is jár most a hőm :lol:
merszi
 
 


Merszi!

Igen,így télleg nem lehet mérni...végül is csak pár nap van hátra és megtudod!!!Bár szerintem mind tudjuk h ez milyen hosszúnak tűnik...de türelem,rózsát terem :wink:

annus11
 
 


Merszi, 9 nap már tényleg nem sok. Főleg úgy, ha jól emlékszem azt mondtad, hogy már jóval előbb jelez a szervezeted.
Nagyon izgulok érted.

Annus veletek most mi van? Closty-t szeded?

Zsibima?! Neked is írtak closty-t, nem?! És apa kiskatonavizsgálata?!

Eperke: én is azt mondom, hogy keress olyan orvost, akihez bármikor el tudsz futni, ha valami van, mert ez a legfontosabb!Nyugodtabb is leszel, hogy bármikor elérhető - és remélem, csak a szülésnél fog kelleni. És igazuk van a lányoknak, hogy nagy hassal sem mindegy, hogy hova kell eljutnod vizsgálatra.
És próbáld meg elintézni, hogy megnézzenek ultrahanggal. Saját tapasztalatból mondom, hogy nagyon jól esik a lelkednek, ha látod a szivdobogást és ennyi idősen már biztosan látni!

Én holnap megyek védőnőhöz. Csak el ne felejtsek reggel üvegbe pisilni :shock: Hajlamos vagyok rá, annyira kómás vagyok olyankor. :D
De holnap megkapom a kiskönyvemet is :lol: !

Még 19 napot kell várnom a következő uh-ig. Olyan soká van még :( és én már nagyon várom!

Kép
wruska
 
 


Hát igen, izguljunk együtt, egymásért!

Wuska! Akkor most kapod meg a babakönyvet!!!

Igen jól emlékszel már jóval előbb szoktam tudni lesz e mensi! Így utólag elmondhatom, h a múlt hónapban produkáltam egy szellemcsíkos tesztet.(viszont a másnapi teszt egyértelmű 1 csíkos volt). Egy éve szintén volt egy ilyenem és akkor se voltam terhes.Ezeket az eseteket valamelyik weboldalon taglalják is. Ezért nem jó előre tesztelni.Nem is szoktam, csupán a mult hónapban késett (de vetélésem nem volt!). Érdekes dolgok ezek.Így maradok az előjeleknél és az elmaradt mensi utáni tesztelésnél.
merszi
 
 


Wruska!

19 nap...kész örökkévalóság!!!Akkor már olyna szép nagy lesz a babóca :roll: Annyira jó!Köszönöm kérdésed,clostyt szedtem most is.Aztán itt a görbém alul...lehet tegnap megvolt a pém :shock: ki is vagyok akadva...azt hittem most jöhet a maratoni sex,hogy bizti elkapjuk apét.Erre tessék.Így is elkaptuk,de ez nem az igazi :lol: Na de kiderül!!!Lehet csak próba volt :wink:

Merszi!
Nekem van 10es érzékenységű tesztem...ami a 10dpon már mutatja a terhességet a legtöbb esetben.De ebben a hónapban kivárom h megjön e vagy sem.Minek teszteljek olyan hamar...Csak azért akarnám minnél elöbb tudni,mert ha meg sikerült,akkor meg kell támogatni...és nem tudom azt milyen hamar célszerű elkezdeni...gondolom minnél elöbb!!!

annus11
 
 


Kép
Kép

annus11
 
 


Sziasztok Lanyok,

Hat sajnos tegnap rossz hireket kaptam. Mert aki normalis doki lenne itt a kozelunkben annak virusos majfertozese van, igy egy jo darabig nem dolgozik. Maradt egy, aki ket korhaz kozott ingazik allandoan. Ez a magyar egeszsegugy. Nincs senki a doki helyett.

Szoval maradok Pesten.
Mar kertem idopontot ultrahangra: Majus 5-en egyek 15:30ra

Ez van.

Szep napot mindenkinek!

Kép
eperke25
 
 


Eperke!

Hát ez gyönyörű. Komolyan mondom, ez az egészégügy egy vicc.
Drukkolok május 5-re. Akkor már hallanod kell a babóca szívecskéjének a kalimpálását.
tücsökbogár
 
 


Eperke!

Az már nincs is messze!!!Tök jó...hát a doki meg majd alakul!!!

annus11
 
 


eperke!
szerintem a dokin ne parázz, ez még változhat idővel! A lényeg az, h Te légy jól, mert megijesztettél a "rossz hír " jelzővel. (azt hittem baj van)


Megmértem a hőm, de persze ez értékelhetetlen. Aludtam kemény 2-2,5 órát de úgy hogy közben 3 szor ébresztett fel a telefon...Kétszer azt hittem álmodok, aztán harmadszorra rájöttem, hogy csörög a táskám... Na ezek után megmértem a hőt, de minek??? Ami 36,5. De ennek jelentése nincs.
merszi
 
 


Nem akartam megijeszteni senkit sem.
Tenyleg jol vagyok. Mar varom az UH-t nagyon. Addig meg legalabb sokat nol a picike.

Amugy jo fej ez a doki is PEsten. Tenyleg ugy szeret mint ha a lanya lennek. Mar 10 eve hozza jarok es a noverem is nala szult. Neki amugy nagy neve van a korhazban es mindent el tud intezni. Csak hat nagyon elfoglalt es o mar nem csinal UH-t, azert kulon dokihoz kell menni.

Olyan szep ido van. Es holnap nem kell dolgoznom, mert rendszer karbantartas lesz. Szoval orulok! Holnap fozok valami finomat kedvesemnek. Csak hogy mit azt meg nem tudom!

Kép
eperke25
 
 


Jól van akkor ez a sors keze talán, hogy jó dokinál kötöttél ki!!

Én most megyek...főzni. Nálam ma rántott pipi lesz és gomba, mert ezt kívánom! Nyammmm!


Pááá!
merszi
 
 


Wruska-igen írtak closty-t, de nem jutunk el kiskatona vizsgálatra!
Remélem mielőbb el tudunk menni, bár a legjobb az lenne, ha nem is kerülne rá sor, mert mondjuk teherbe esnék... :D

Merszi-én "meghalnék" ha ilyen keveset tudnék aludni...azért próbálj pihengetni! :wink:

Eperke-engem se ijesztgess!!! :D (bár ez legyen a legnagyobb problémád a terhesség alatt!!!!)


Lányok, mindjárt vége a hétnek 1-kor megyek haza!!! :lol:
Bár hétfőn-kedden dolgozom, utána 5 napig otthon leszek!!!
Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


halihó!
eperke: ez a doki dolog olyan jellemző a magyra eü-re....és sajnos ez nem nagyon látszik javulni. De végülis az jó, ha a Pesti orovosoddal iylen jó a viszonyod. Én is jövő héten megyek a dokimhoz, de nem a magánrendelésére, hanem az SZTK-ba. és nem tudom, hogy ott van-e UH, vagy azt külön kell csinálni. Szóval izgulok, hogy mi lesz, mert már én is 6 hete nem láttam a manót és a hivatalos terhesgondozási UH csak a 28. héten lesz majd, ami még 4 hét. SZóval én is kivagyok, hogy mi lesz az UH-val.

zsibi: jövő héten szerdától én sem melózom, úgyhogy lesz jó pár napom pihizni végre. :) lehet lemegyünk barétokhoz Piliszentlélekre és adnak babaruhákat. Olyen jó lenne :)

ja amúgy ma megyek C&A-ba és H&M-be bébiruhákat nézni, meg majd holnap is egy börzére, meg Tescoba és IKEÁ-ba. Szóval nem fogok unatkozni. (egy zsák pénz is kéne a hétvégi akciómhoz, úgyhogy lottót is vettem tegnap, hátha....) :lol:
anyukám meg tegnap vett nekem csomó kismamaruhát, nagyon meghatódtam rajta. :!:
lei
 
 


ma reggel nálunk is volt szeretgetés, úgyhogy ez a napom jól kezdődött :lol: :lol:

merszi: 9 nap az már semmi!! Kitartás!! :!:
lei
 
 


zsibi!
Régen nekem se volt elég 2-3 óra, de ma már megelégszem ennyi alvással is. Este viszont nem lesz gond a szunyókálással, max 9-ig fogom bírni talpon.


Lei!

Tényleg nem sok 9 nap, de már megint visszaestem a hólyagommal. Ismét érzem a gyulladást, pedig a vizsgálatok szerint nincs bacim... Kiváltottam a gyógyszert, h mégis beszedem, de a tájékoztató szerint nem zárható ki magzati károsodás a szedésével. Na bumm! Ördögi kör. Elkezdtem vedelni a vizet, hátha átmos. Csak vége lesz egyszer!!!!!!

Jó vásárlást, én is itt öltöztetem fel a fiacskám! Itt legalább paszolnak a méretek, vannak igazi fiús cuccok és nem 6-szor akkora egy nadrág bősége és ülepe mint általában amiket árulnak!
merszi
 
 


Merszi, nekem is volt párszor felfázásom és csak a tea segített. Ha bemész a herbáriába, adnak rá és tényleg nagyon jó. Csak a nevét nem tudom :( Ja én azt olvastam, hogy a beágyazódásig nem ártanak a gyógyszerek a babának, csak utána, mert akkor már közvetlen a kapcsolat az anyával.

Lei, jársz még jógázni? Olyan jó, hogy már vásárolgattok. Én alig várom, hogy végre gömbölyödjek, úgy kismamásan :lol:

Ja igen, ma megkaptam a kiskönyvemet. Jövő héten vérvétel:) és amúgyi is rövid hét, apa is itthon lesz, Sopronba is megyünk, szóval hamar eltelik és közelebb leszünk az uh-hoz. De nagyon türelmetlen vagyok :shock: szeretnék már túl lenni a 12 héten, hogy tényleg fellélegezhessünk. És bejelenthessük a családnak. :shock:

Mutyurka, veled most mi újság?

Hú csajok, egyszerűen egész nap farkas éhes vagyok! Persze reggel émelygés, este émelygés. De sebaj. Mondtam a védőnőnek is, hogy most ennek nagyon örülök. Azért megint megállapítottam, hogy nagyon jó kis védőnőm van. Tapasztalt, kedves, és segítőkész.

Na jó, dugulok. Jó pihizést mindenkinek a hétvégére.

Kép
wruska
 
 


wruska!
Múlt hét vasárnap óta iszom a teát, ami amúgy a medveszőlő. iszok még lapacho teát, mert az is jó rá, és mellé iszom a gyógynöv. koncenrátumot, ami áll:medveszőlőből,cickaf.,apróbojtorj.,csalán, mezei zsúrló,nyírfalevél keveráékből! Ennél többet nem tudok már tenni. Ja és már bele is ültem! De hatás még sehol!!!!

Valóban azt mondják nem árt beágyazódásig, (kérdés mikor volt PE-m pontosan)de szerintem senki nem kockáztatna a helyemben! A doki se javasolta, de felírta végszükség esetén. És hát ott van a negatív eredmény miszerint a vizeletem semmiféle bacit nem tartalmaz!!! De mégsem vagyok egészen jól!!! Várakozó állásponton vagyok...mi lesz!? Azt a tanácsot kaptam h vedeljek, de szó szerint! Ezt is teszem de max 10 perc és dől a lé, mintha órák óta nem lettem volna WC-n.
Na jó nem akarlak untatni benneteket ezzel! Csak túl leszek rajta!!!!!
merszi
 
 


Merszi!

Csak meggyógyulsz már!!!!Az jó ha sokat iszol,télleg az kell!!!!Mert így tisztulsz ki!!!Azért fontos lenne meggyógyulni!Én egyszernem gyógyultam meg rendesen,bennem maradt vmi...és a vége az lett h egy valentin napot a kórházban töltöttem,mert éjjel elájultam...Szóval jobb utánajárni és kikúrálni rendesen!!!Ha most nem jött össze a baba,akkor mindenképp vess be vmi hatékonyabb szert!!!Nehogy később legyen baj :wink: Ja és a hő így télleg semmit nem ér...ne is foglalkozz vele.Ami az alvást illeti....ennél többet kéne!Márcsak azért is mert amikro te pihensz,akkor tud gyorsan nőni a baba!!!!

Wruska!
Télleg gyorsan telik az idő,észre se veszed és el is repül!Milyen most a kiskönyv?Vmi szép?Muti márrrr!!!!Annyira kíváncsi vagyok mi lesz nekem is hamarosan :lol: Milyen optimista vagyok mi :wink: :lol:


Lei!
De jó hogy már vásárolgatsz...mintha tegnap lett volna hogy pozitívat teszteltél...és lassan már izgulhatunk h mikor mész szülni!!!

annus11
 
 


Egyébként most megint jobban érezem magam! Asspirint vettem be, mert azt olvastam jó rá! Talán használ és nem kell bevennem azt a lórugás bogyót! Ha nem leszek jobban és esetleg megjön akkor viszont beveszem! hamar gyorsan PE előtt!

Alvás terén: ha megtudom h jön a baba akkor minden káros szenvedélyemmel felhagyok: alvás hiány/ éjszakázás, idegeskedés... :) merthogy más nincs! Ja és a menstruációt is elhagyom, remélem jó sokáig!!! :lol:
merszi
 
 


Tényleg milyen most a kiskönyv? Én megöriztem az utóbbi babáról...még most is ugyanaz? 2006-os kiadású és egy bébi volt rajta kék kendőben.
merszi
 
 


Képzeljétek,ma a szomszéddal sétálni voltunk.Van egy 8 hós kisfia.Hazafelé beugrottunk apcimhoz,és együtt jöttünk vissza.Aztán itt a sarkon beszaladt a boltba a szomszédasszony,mi meg kinn vigyáztunk a gyerekre.És aztán vhogy az én apcim tolta hazáig a babakocsit :lol:
Mi meg ott röhögtünk hogy milyen jól áll neki,meg ott zsörtölődött h nem fér el a kocsik miatt a járdán...olyan cuki volt :lol:

annus11
 
 


Ja és persze megbeszéltünk h van új bébiszitter,mehetünk bulizni :wink:

annus11
 
 


Na egy ismerősömnek megszületett a kislánya!!!

annus11
 
 


Babaeső, már csak mi hiányzunk a sorból!
merszi
 
 


Jaja!!!Most kéne Alziza babaesős képe...hátha ha most aláállunk akkor elkapunk egyet :wink:

annus11
 
 


Merszi: 2006-os? Én már rózsaszínt kaptam tavaly októberben. Most kiadott a minisztérium egy új kiskönyvet. Sima fehér, olyan kórház szaga van. Tartalomra kicsit bővebb, mint a korábbiak, de nagyon steril, csúnyácska:( El is határoztam, hogy beszabadulok egy papírboltba, és keresek valami színes, babás papírt, amibe be tudom kötni. Így legalább védem is, mert a fehér, ha sok kézen megy keresztül, gyorsan koszolódik, és nem utolsó sorban kicsit egyedi is lesz. :wink:

Ja teák :shock: a gyógyszert én sem szedném be. Még aszpirin c-t sem mertem inni, míg Velencében voltunk - igaz, csak kicsit leégett az arcom és égett a "pofám", de én teljesen beijedtem, hogy lázas vagyok, közben meg a hajókázás okozta...

Kép
wruska
 
 


Fehér????!!

Na ne...én is át fogom kötni...én még a gimis füzeteimet is egyedi kötésbe tettem...szereztem jópofa újságokat és az lett a borító :lol: Meg ez télleg 100 helyre kell...erre nem gondolnak!Szépen nézne ki 9 hónap múlva.Arról nem is beszélve vmi keményebb borítója legyen...talán akkor ép maradna :evil:

annus11
 
 


Mondjuk keményebb kartonból van, mint a múltkori..de szerintem is csúnya. De a védőnő azt mondta, hogy ezt kötelezp kiadni. Bár a barátnőm most 12 hetes és neki még a kék 2006os van. Szal védőnője válogatja, hogy mit ad ki, de azt hiszem tényleg az lehet a szabéályos, hogy azt adja ki, amit a minisztréium kiadott.

Kép
wruska
 
 


Mindegy. Lényeg, hogy van.

Kép
wruska
 
 


Tényleg rosszabb lett a minőség? Jellemző.

Én még ilyet kaptam:

Kép
merszi
 
 


Na jó,nincs más választásom mint babásodni!!!És akkor megtudom h mit adnak errefelé :wink:

annus11
 
 


Merszi, a minősége nem rossz, sőt, inkább jobb, szerintem. Csak csúnya. Nem adtak a külsőre, gondolom a szines fotós előlap nagyon drága lett volna. :?

Ma hihetetlenül szarul aludtunk mindketten. Alig pár órát. Csak forgolódtunk, én hajnal kettőkor még kajálni is kint voltam, mert annyira kavargott a gyomrom. Igaz csak egy kis ropit, meg bodzaszörpöt, jó hideg vízzel. Az egy kicsit segített, de aludni már nem nagyon tudtam. 7kor már fent is voltam. Bezzeg délután meg koppan majd a fejünk, amikor itt lesz az egész család.. :shock: és nem lehet pihenni. Na mindegy, majd valahogy nyitott szemmel szunyókálok egy kicsit.. legalább este nem kell majd ringatni. Ez az időjárásváltozás teljesen kikészít, megfigyeltem. És mivel páromnak úgy tűnik, jó a beleérző képessége, velem szenvedi ezeket a napokat :wink:

Nos szép hétvégét mindenkinek. Irány a szabadba!

Kép
wruska
 
 


Az én uram kinn éjszakázott...a szabadban.Kiment éjszakai pecázásra,erre reggel hív,hogy csak délután jön... :? De szerencsére nem adtam neki elég kaját,így remélem hamarabb hazajön.Főleg h ma menni kell Szolnokra,holnap ballagás!!!!Kikészít már....

Kellemes hétvégét mindenkinek,aki dologzik annak meg jó munkát!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Beköszönök ide is, mert már rég nem voltam.

Eszike, még neked nem gratuláltam! Örülök, hogy van egy pocaklakód, vigyázz magatokra nagyon!

Azt hiszem, hogy a többi új babásnak (Wruska, Mutyurka) már gratuláltam. Szóljatok, ha valakiről nem tudok, de nem olvastam vissza mindent.

Nekem tavaly a kék kiskönyvem volt, most viszont egy szép kis rózsaszín van. Az hogy ki milyent kap, attól is függ, hogy a védőnő mennyire tankolt be az előző kiadásból, és az hogy fogyott el..
De a lényeg tényleg az, hogy LEGYEN, és minden hónapban szépen gyarapodjon a beleírt eredmények száma!

Zsibima, én nagyon szurkolok, hogy mielőbb most már te is elkezdj pocakosodni!! Nyomj apába egy kis energiaitalt, vagy pezsgőzzetek amikor hazaér, és lehelj bele egy kis életet, aztán mindent bele :lol:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Merszi!
ilyen a rózsaszzínű: (pont eltalálták nekem :lol: )
Kép

Kép
kimma
 
 


:lol: Micsoda változatok vannak itt kiskönyvből!

Képzeljétek elvetélt az ismerősöm....majd mondom neki h jöjjön ide :( Annyira drukkoltam neki :( :roll:

annus11
 
 


Kimma!

Nagyon édes ez a rózsaszín kiskönyv! Remélem még én is ilyet kapok az idén!

Annus!

Szóval akkor szegény ismerősöd sem úszta meg azt amit mi.

wruska!

Én úgy aludtam mint a bunda, de ugye én az előző esti alvást kihagytam! Remélem ma éjjel menni fog a szunya neked is!

Ja, és az én párom is együtt érzett velem anno! Neki is hónapról hónapra nőtt a hasa... csak neki meg is maradt... :lol:

Tényleg gyönyörű napsütés van! Én holnap Pestre megyek egy sport gálára, remélem az idő sem változik!!!
merszi
 
 


Sziasztok!!!


Rózsaszín kiskönyvet láttam én is minden kismaminál uh-on, amikor utoljára voltam! Nagyon széép!!! Énisénis!!! :lol:

Na jó a fehéret is elfogadnám, vagy bármilyen színűt, csak már lenne! Már nagyon régen nem jutottam ilyenhez (több, mint 14 éve :cry: ) most már kijár nekem!!! Persze nektek is!!! :wink:

Most "beszéltem" meg az Uri Gellerrel, hogy minden sikerülni fog, amit eltervezek...merthogy ugyebár minden fejben dől el...egyedül a baba nem sajna, mert azt meg minél jobban akarod, annál inkább nem akar sikerálni...már nem is tudom mit tegyek: akarjam nagyon vagy inkább ne!?? Mondtam már nektek, hogy van egy kiskanalam Uritól, amit ő hajlított el a Janinak?

Kimma-köszi a bíztatást, de szerintem lekéstem már a pé-t...ma görcsölt is a hasam, nem tudom mitől...


Lányok mondjatok már nekem valami okosat légyszi!!

Qrvára de nagyon fáj a hátam!!! Jó pár napja "érzem", de tegnap nagyon sokat kertészkedtem is, és ma a bográcshoz lehajolva, úgy maradtam!!! Olyan érzés volt, mintha megmarkolnák az izomcsomót a hátamban és ide-oda rángatnák!! Nagyon fáj!!!
Ha fekszem nem fáj, csak ülve...
Van rá valami tanácsotok??? (az orvost kivéve, mert ilyen helyekre nem mászkálok, csak nőgyogyi jöhet szóba, de ez meg nem rá tartozik :D )

Jajj és hogy valami jót is mondjak, a Jani hozott olyan sajtokat-borokat franciaországból...hmhmmm! Ezek aztán tudnak élni!!! :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?