Új privát üzeneted érkezett!

Én ma szója kockából csináltam brassóit!! Hmmmm, de finom lett, csak későn lett kész, pont 3-kor és csak az ízéért ettem belőle nagyon picit. Na de holnap délelőtt...

reggel vagy 4 szelet kenyeret megettem..jó, csak abonettet :lol: ebédre a brassói volt, és egy joghurt. most kéne gyorsan valamit még...

Viki! köszi szépen a kódokat!!!

sz.andi
 
 


Na a vacsi is megvolt, 2 db főtt tojás kakaóval. A kakaó a szerencsi, nem cukrozott s édesítővel.
Most jól is laktam. Bár messze még az este..

sz.andi
 
 


Andi!
Mindig szójából csinálod a brassóit?

Én ma még csak reggel ettem szendót, délre 4 füstli és 2 gőtt tojás volt. Sztem még 1 almát leküldök.
20150601134430
 
 

 
 

Viki! Most csináltam életemben először szójából bármit is! De sztem fogok máskor is.

Tényleg! Mi a véleményetek a szójáról??

sz.andi
 
 


Viki: te egyre királyabban csinálod! Én meg egyre lazábban!
Vendég
 


Kata! Most tényleg Vikire gondolsz, vagy rám? :oops: Néha nem tudom eldönteni kinek szól a Viki :oops: :oops:

sz.andi
 
 


Jó reggelt, fogyitársak!

Anyjuk,
tényleg ezt mondja Cindy? Hát erről még nem hallottam, jó hogy írtad, köszi 8) . De teljes felülést nem is tudok csinálni, csak emelgetem magam kicsit a földtől... hol van az egy tisztességes hasizomgyakorlattól, hajaj! Na de így is azért van eredménye, szóval egy szavam sem lehet.

Andi, Viki, 8)
szerintem mindketten nagyon szuperül csináljátok :roll:

Kata,
te lazultál? Csak nem írod? Én nem vettem észre, hogy lazítottál a fogyókúrádon!

Én tegnap annyira felpaprikáztam magam a bőrgyógyászaton, hogy nem is volt kedvem enni utána :? 8) de a férjecském hozott sütét nevemnapjára - és még abból sem ettem! Csak annak örültem, ahogy ők ették a tiramisut :wink: és arra gondoltam, hogy milyen csinos anyuka leszek hamarosan :wink:

Ma meg megyünk Akatához, hát remélem, nem fogok átcsapni irtózatos evészetbe... nem lenne túl jó. Na, majd erős leszek :roll:

KépKép
szkagi
 
 


Jó reggelt!

Bandi!

Na látod! Emlékezz mit írta ma másik fóromun a Vikizésről! :lol:

Én használok szóját, ha rám jön. Szójaporból jó a fasírt is is.

Kata!
Nem csinálom jól, mert azért ennyire drasztikus nem evést nem szabad csinálni.

Ági!
Olvastam a másikon a bőrdokis sztorit. Kapják be!

Ügyi vagy h megálltad a sütizést, még ha mérgedből, akkor is!
20150601134430
 
 


Andi: most Vikire gondoltam tényleg :wink: (de még csak egyszer tévesztettem nem :( ) amúgy te is nagyon jól nyomod. Én szóját csak anyósoméknál szoktam enni (após vega) én nem annyira szeretem, illetve meg lehet enni csak ne mondja senki, pont olyan mint a hús :lol: :lol: :lol: :lol: (ezt csak az mondja aki nem eszik húst, nem???) Amúgy én nem vagyok húsfaló, kb. heti egyszer eszünk csak. Inkább a sajtokat szeretjük nagyon...

Ági: te egy hős vagy, hogy megálltad! Ellenem az ilyen támadások a legerősebbek! Csini mami leszel bizony!
Vendég
 


Talisok ma felmentést kapnak a diéta alól, mert sok finomság lesz AKatuséknál!
20150601134430
 
 


Hello Lányok!

Vikikém, ezek szerint a kínaiak hiába tették ki az illatozó sült tésztájukat, ellenálltál :-)

Andi, én is fasírtot szoktam csinálni granulátumból, vagy keverem a hússal, csináltam már pörköltet is, de az nem igazán ízlett...

Nagyon benyaltam ezt a takonykórt. Estére már a füleim is dudáltak... klassz.
Nándi sem igazán javul, és a lányom is elkezdett köhögni. Az oviban a 2*27 fős csoportból 13-an vannak a bárányhimlő miatt. Szóval, ha egy széria beindul...

Ma zöldborsófőzelék lesz nálunk és csinálok hozzá pulykából egy kis ragut.
A tornához még nem jutottam el. A takarítást is félbehagytam tegnap, mert a fejem annyira tele van, hogy rosszul esik a hajolgatás...

Cindy arra gondol, amikor szétváltak a hasizmok?

Ági: én nem járok a másik fórumra, de sajnálom a bőrgyógyászos idegeskedést, bármi is volt az...

Na, megyek a dolgomra. zsírégős szép napot mindenkinek!
Pussz: ML[/b]

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


és közkívánatra:

Kép Motoroznak

Kép könnyű fényképezni

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Magdám!
Szépek a kölkök! Ügyesek vagytok apával!

Jobbulást nektek!

Ja! A kínai kimaradt, mert esett az eső, apának nem volt kedve menni, és utálok esőben vezetni. Majd ma!
20150601134430
 
 


Magdal,
aranyosak a gyerkőceid!
Jobbulást nektek - a takarítás tuti megvár...

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!


Ma a megszokottnál is kisebb lesz a mozgás itt. :) Talisoknak egészségükre a sok finomságot!

Ági: Te egy hős vagy, hogy nem ettél sütit!

vkata: Egyetértek szója-hús ügyben! :lol:

Magda: Szépek a lurkók! Gyógyulj meg hamar!

Viki: Ma kínai kísértés lesz? :D

Nézegettem, de nem gyűlnek a fogyis receptek az erre a célra létrehozott topikon. Na majd próbálok én is felrakni valamit. :roll:
fmarti
 
 


Magda: aranyosak vagytok!

Tali jó volt és van egy kis bevallani valóm! Ettem két fél sütit! De az egyik felet még 12 előtt a másikat sajnos nem de 3 előtt! (az biztos update 2-es volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Amúgy meg gyros húsi volt és én főleg zöld salit ettem és egy kicsit a kukoricából!
Vendég
 


Ma én is "bűnöztem". Az uzsonnám csoki volt :oops: És a vacsi 6 utánra csúszott! (és az sem volt valami diétás....)

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Dodó! Azért a 6 utáni nem valami diétás vacsival vigyázz! Alattomos kis kajcsi :lol: :lol:

Én reggelire sajtos abonettet ettem paradicsommal és paprikával, ebédre a szójás brassói, vacsi pedig egy sült alma és egy joghurt.

De sajnos a reggeli már későn volt, így az ebéd is pont 3-kor. Ezért megint csak egy kis maroknyi brassóit tudtam megenni.

De sztem rajtam látszik. Vagy csak beképzelem magamnak, ugyanis a mérlegre nem merek ráállni, majd csak 1-én.

A szójával kapcs.-ban köszi mindenkinek, hát tényleg nem olyan, mint a hús, de nagyon fini. Egyébként csak el kell tudni készíteni!

Magdi! Nagyon édesek a gyerkőceid! 3 gyerek mellett tanulni...minden elismerésem!!

No léptem csucsulni!

Tamimami! Itt is nagyon szépen köszi a dvd-t!!!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Katus!

Én felmentelek a bűneid alól! Iszonyat jó kaják voltak másik Katuséknál. A képek :lol: , bezzeg senki sem írta ki h a fogyisok lelkivilágát egzavarhatja!

Andi!

Én örülök h úgy érzed már látszik a változás. Nekem is kényelmesebbek már a nadrágjaim.

Dodó!
Ha ennyire nem bírod édesség nélkül, akkor csinálj 1es kóduakat abból, amit küldtem.

Én hősiesen nem vettem tegnap kínait. Vettünk helyette töpörtyűt + van a Ceres sütőnek kovászos parasztkenyere (ha ettetek még jó kenyeret, hát akkor ez az). Viszont megálltam h nem ettem tegnap, ez lesz a reggelim.

Ebédem pedig füstli és főtt tojás.
20150601134430
 
 


Vikim: te egyre inkabb nem eszel! Ejnye bejnye! Te vagy az egyunk rendesen de mertekkel dolognak a hajcsara erre koplalsz!
Na es Andi is! Bar legalabb neki ott a fott etel! Andi elkepzelheto hogy latod, es az sokkal jobb mint hogy nekem a merleg mutatja, de nem latszik :?
Szivesen a tornat!

Akinek nincs otlete mit fozzon nezze meg mondjuk ezt:http://www.teletal.hu/index.php?menu=etlap&phet=0
itt van fittnessz menu, illetve testsulycsokkento

Updateseknek pedig napi etelotlet:http://www.updatefood.hu/index.php?menu=etlap


En is ettem sutit a turosbol, ebedre a husit a salival, "vacsira egy csirkecomb", es 2 narancs.

Ma fogalmam sincs mit egyek, de lehet valami kajaldaban kajajeggyel fogok, mert kell bemennunk a varosban es nincs is itthon kaja.

Mada: igen az amit irsz!


Agi: lehetek igen nagyon oszinte! Mivel soha nem lattalak meg, az iromanyaid alapjan sokkal "testesebbnek" :oops: gondoltalak! De nem vagy az! Nagyon csinos vagy! Azert ket gyermek utan sokan szeretnenek igy kinezni! Foleg a combodon, popsidon semmi felesleg! A has meg nah, hat ertheto! Es az sem latvanyos! Csinos vagy! Es mindenekelott a kisugarzasod a nyugodt hangod es a mosolygo arcod eltereli minden egyebrol az ember figyelmet!
De hajra! NEm csinos mami leszel, mert az mar vagy, hanem nagyon csinos!
Vendég
 


Tami!
Egyre inkább nem vagyok éhes, de most komolyan. Sokat iszok mellette, főleg ízesítetlen gyümiteákat. Ha megéhezem délután, akkor nyomok egy csészével.

Meg én reggel azért jókat eszek :lol:
20150601134430
 
 


Viki: tényleg ügyi vag, ha a reggeli "kielégít" mert így nem vonod meg a szervezettől a különböző tápanyagot és, jókor eszel és így fogyni is fogsz :wink: :wink:

Én sem bírom édesség nélkül, így kénytelen vagyok gyártani, ma azt hiszem kókuszgolyót fogod (DE update 1-est), ha nincs itthon semmi akkor tejbezabit eszem én is (az is 1-es) persze azért sajna van kalória bennük. A 6 után nem evés nekem nagyon rosszul megy mert addigra leszek kész a dolgaimmal és pihenek le egy picit, olvasni vagy esetleg tévézni (gyerek is akkor alszik) és akkor nagyon nehéz, hogy semmit se egyek.
Tegnap zöld salit falatoztam pl.

Ágival kapcsolatban egyetértek (bár én már találkoztam vele korábban és már akkor is ezt gondoltam)
Vendég
 


Én közben nyomom a tepertőmet a fincsi kenyérrel. Vérré vált bennem!

A káposztás paszuly levesnek mennyi lehet a kódja? Anyós azt küld és imádom!
20150601134430
 
 


jó reggelt, fogyóban lévő anyukák! 8)

Képzeljétek, tegnap este nem-fogyókúrás vacsit ettem :oops: (3 tükörtojást 1.5 zsemlével... jaj, de szégyellem magam!!!). Hát éhes voltam, de utána meg nagyon tele lett a hasam tőle! És a köldöksérv miatt ez azonnal látszik is - ha alig eszem vacsit, olyan szép kis hasam van estére:lol:

Tami, Kata,
olyan kedvesek vagytok! A torna eredménye azért látszik - főleg a lábamon meg a fenekemen, csak még a hasam meg a derekam gáz - de azt meg eldugom a világ elől :wink: DE! Nyárra már szuper csinosak leszünk mindannyian!
És - a kismamaövem végre lecserélhettem: az M-es mértet S-re! :lol:

Viki,
egészségedre a tepertőt!!! Én is ettem valamelyik nap, nem tudtam megállni (kacsatepertő, hmmmm :roll: ) A káposztás leves max. 2-es kódúnak tippelem, de majd a Kata megírja a tutit.

Kata,
én tegnap ettem az összes tésztasalátából (is) Akatánál, kivéve a sütiket! Azt sikerült megállnom!

Andi,
szuper, hogy már látszik a fogyás eredménye! Az a legjobb!!!

Azért megméretkeztem ma reggel, hogy felmérjem a károkat, és gyors mentesítő tervet készítsek a következő egy hétre 8) de szerencsére nem híztam!

KépKép
szkagi
 
 


Anyjuk,
te is fogytál a mérleg szerint? Na, azért az jóóóóó!!!! És te miből is akarsz fogyni?
A kislányod tegnap teljesen lenyűgözött!!! Hihetetlenül mozgékony és nagy dumás! Büszke lehetsz rá!

KépKép
szkagi
 
 


Sziasztok!

Hú csajok,hát minden elismerésem!
Ti alig esztek valmait!
Én reggelit-ebédet eszem rendesen,nem pukkanásig,de azért eleget és utánna már visszafogom magam!
Este mérte -4-nél tartok!
De mikor voltam tornázni előttem egy olyan csaj ugrált aki velem együtt szült!
Hát nem akarjátok látni,hogy néz ki!
Hát őt túztem ki célul!
60 kg,de ollllllllllyan formás,hogy beszarás!
Úgy jöttem haza,hogy most ha felborulok sem ehetek!

kATA! Kókuszgolyó a mindenem!!!!!!!!!!
Felteszed majd az update 1-es receptet?
Mi ma Gyrost eszünk,ugyanis a csjok tegnap annyi tzacikit hagytak,hogy Kata visszaküldte velem,így ma azt kell enni!
De ez nem baj,mert IMÁDOM és már kész is van!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ági!
Ügyi vagy h nem híztál! Csak csendben mondom h egészségedre a vacsit!

Milyen mentesítő tervet csináltál?

AMi!
Gratula a -4 kg-hoz! Ügyi mókus vagy! A te képekedet is kifigyeltem a talis képeken! Öcsém, jó gizda vagy!
20150601134430
 
 


Tettem fel a fogyis receptesbe diétás recept linkeket. ;)
20150601134430
 
 


Viki! Köszi! :oops: Azért bőven van miből leadni cak jók lettek a képek! :lol:
Köszi a linkeket!
Később meglesem,most megyek teregetni,aztán
Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Gratula a -4 kg-hoz!!!

Én ma héjában sült krumplit ettem rántott pipicicivel ebédre. Ma eddig ennyi volt az össz kajám!

viki!
Lehet hogy én vagyok a béna, de nem találom az 1-es kódos nasikat! :( A 3 linkből melyikben keressem?

d.dodó
 
 


A receptesben Dóri, amit emilen küldtem ;)
20150601134430
 
 


Ami: -4 kg az nagyon király! De nem csak a képek jók!Ami nagyon csini! Én mondjuk ha olyan leszek már nagy eredménynek tekintem!!!
Ami: hova írjam a receptet? Ide?
Vendég
 


Ja szerintem is 2-es vagy 1,5-ös :lol: a káposztás cucc!
Vendég
 


Katus!
Én 1,5nek veszem, és min. 2 nagy tányérrel benyomok belőle. Nem is ebédelek most, várom h 3 óra legyen, és hozza az uram.

Sztem a receptet írd be ide, és másold át a receptesbe is.
20150601134430
 
 


viki!
Oké, így megtaláltam! :D

d.dodó
 
 


Kata! Köszi! :oops:
te nagyon ügyesen csinálod úgyhogy hamar ilyen leszel!
Na de azért most sem vagy hatalmas! :wink:
Szerintem a receptesbe és akkor mindenki látja aki akarja.
Te megcsináltad már?
Milyen?

Kép


Kép
ibm
 
 


Kata!
Kókuszgolyóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Nagyon felcsigáztál!
A másikban ítam, hogy veled álmodtam: együtt tortáztunk egy cukiban :twisted: :lol: :lol: :lol:

Viki!

A káposztás paszulyleves milyen? Káposzta, bab, oké, de bableves ízű? Még sosem ettem!

Ami!
A -4-hez gratulálok!
Remélem, a tronán nem a Rubint Réka állt előtted :wink: :lol:

Ágikám!
Van egy jó hírem: a felülések közül a teljes felülés semmivel sem hatékonyabb, mint a fél, sőt, megterheli a gerincet, úgyh. nem ajánljálk az ort.orvosok! Csináld csak a tarkón a kéz, és picit megemelkedik verziót. Én abból minden este nyomok 100-at, és lábemelésből 100-at. Ennél jobbat nem tudok.

Én ma mazsolás kalácsot ettem reggelire, de vaj nélkül, és cm. kávéval! Ebédre főtt brokkolit prézlivel, kefírrel. Uszira 2 virslit tormával. Vacsira buláta lesz :D De mikor lesz már vacsi???!!!

Jövő héten 1-je!!!
Felkészültetek???!!!


Ja, priviben jönnek ám a képek!
Lányok, hogy Tamara és Dodó micsoda nádszál volt? Na, majd meglátjátok! Többiek? Ami! Te is ígértél fotót!

Most mennem kell! Puszi! Hétvégén kevesebbet leszek!
Vendég
 


Megcsináltam és nagyon fini!

Szóval reszelj le 30dkg almát keverd össze 10 dkg zabpehellyel (apró szemű) 2 púpos evőkanál kakaóval (cukor nélküli) rumaromával (6-8 csepp) fahéjjal, édesítővel (ízlés szerint) és 6dkg kókusz reszelékkel és tedd a hűtőbe!

meggyet (én fagyasztottat) áztass be kevés rumba.
Formálj golyókat és forgasd meg kókuszban!

A férjemnek is ízlett :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát csajok, gondoltam belesek ide hozzátok egy kicsit (főleg, hogy sajna ma én is diétán vagyok, nem önszántamból) és azt kell látnom, hogy ez nagyon bejön nekem. Nagyon ajánlom, hogy ha én is idejutok akkor is ilyen jó kis társaság legyen, mert ahogy olvasgatok, így nem is olyan ödöngösség a fogyókúra (mondom én aki nem fogyizhat!).

Na nem pofátlankodom itt többet! Azért kérek jó sok receptet a fogyis receptesbe, hogy majd tudjak miből válogatni jövőre!!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!


Érdemes idejönni, már csak a kókuszgolyó miatt is!!! :lol:

Lányok, itt mindenki olyan ügyes és sikeresen fogyózik, gratulálok hozzá! Továbbra is legyetek ilyen ügyesek, és nyáron majd az apákok nem mernek benneteket kiengedni felügyelet nélkül az utcára! :lol:

vkata: Láttalak a talis képeken, én nem tudom, miért mondod magadról, hogy olyan sok plussz van rajtad! Ráadásul formás is vagy, szóval szerintem hetek múlva már teljesen csini leszel!

Na és vannak itt ugye olyanok is, akik már most annyira csinik, hogy nem is értem, miért fogyóznak, de ezt persze nekik kell érezni. Nem akarok ujjal mutogatni, kikre céloztam. :lol:

Viki: Ügyi voltál, hogy nem ettél kínait! Nagyon kitartó vagy!

Szerintem én vagyok az egyedüli kivétel, aki csak szenved, de cserébe nem fogy semmit. :cry: Mondjuk nem mértem magam az utóbbi napokban, de hiába eszem kevesebbet és azt is próbálom 1-es kódúakból összehozni, nekem ez szinte semmit nem használ. :( Ráadásul most még tornázni sincs időm attól a felfordulástól, ami körülöttünk van. A héten eddig 2x sikerült összehoznom a tornát, ma 10 perc után Lea felébredt, és az Istenért nem akart visszaaludni. Persze ennek köszönhetően délután is hamar nyűgös lett, most vittem ki nemrég aludni ismét. De tudom, hogy ilyenkor alig alszik, nem is kezdtem el tornázni, nem akarok megint a közepén leizzadva kimelegedve kiviharzani a hidegbe... de az időhiány miatt ma eddig csak egyszer ettem 10 körül, az elkeseredettség miatt meg nincs is kedvem enni, szóval majd vacsizok valami lightosat és kész. (Időközben fel is ébredt a kisasszony, kb 30 percet ha aludt :? )

Bocsi, nem akartam ennyire negatív lenni, de most ez kikívánkozott. :oops: Nincs kinek panaszkodnom, ti vagytok a mentsváram. Lehet majd véda technikáját alkalmazom, és este csinálok pár felülést meg emelgetést...

Megyek, mert Lea hihetetlenül nyűgös, és még a konyhában is akad dolgom. Hétvégén sajnos nem hiszem, hogy tudok jönni, szóval ha addig már nem írok, akkor mindenkinek kellemes 7végét kívánok!

Pusszantás!
fmarti
 
 


Hello Lányok!

sajnos nem vagyok túl jól, és N-t is viszem dokihoz, mert egyáltalán nem javul. nagyon csúnyán köhög :-(
A lányom is, és én is, hurrá.

De a diétámat tartom -mondjuk étvágyam sincs.

felfedezésem: tegnap pulykából csináltam, pörköltszerűséget. hagymát dinszteltem, rá a pulykadarabok, fehérre pirítottam, majd pici pirospaprika, és felöntöttem. És itt jön az okosság: apróra vágott sárgarépát tettem mellé. Nagyon fini lett! legközelebb almareszelőn lereszelem, hátha még homogénebb lesz a szaft!

Ma csak egy sima sajtostészta telt tőlem.

Hétvégére húslevest főzök, a másodikakat majd a tsalád szavazza.

bocsi, de csak ennyi voltam!

Mindenkinek gratula a mínusz kilókhoz!!!! jövök lányok, amint tudok!

pussz: ML

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Márti köszi! De majd nézd meg a táblázatban a kilóim számát :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Márti!

Nehogy megfázz nekem, amikor kiízzadva mész Leához!

Magdusom!
Jobbulást nektek!

Ági!
Itt is: Szép Pofijú Nándinak Boldog Fél Évet!


Káposztás paszuly leves:
http://gigiakonyhaban.freeblog.hu/archives/2008/04/05/Kaposztas_paszuly/

Mára még van leves, nem is főzök mást, mert elég sok husival küldte anyós. Én hősként kenyér nélkül ettem.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Fél éves Nándikánkat köszöntjük! Jó falatozást kívánunk neki mostantól!
Vendég
 


Viki! A káposztás paszulyleves szted hányas kód?

Nem tud valaki egy update1-es végső esetben 2-es palacsinta receptet? Majd megőrülök a paliért!! Hmmm, túrós...

tegnap rántott camembert sajtot kívántam áfonyával! De nem ettem! Pedig majd megdöglöttem érte!!

Ja, és pizza-tészta receptet? Az is update-s kéne!

Köszi :oops:

sz.andi
 
 


Andi!
A levest közösen 1,5esnek szavaztuk meg.

Pár oldallal arrább Magda tett fel 2es pizzareceptet, nézz oda vissza.

Palacsintáért nézd meg a receptest, amit küldtem a kódokkal (én nem tudom megnézni neked, mert az uram újra telepítette a gépet és még nincs wordom.)
20150601134430
 
 


sz.andi!
Abba mit viki küldött, 2-es kóddal van palacsinta recept, és 1-es kód közt van túrókrém!!

d.dodó
 
 


:oops: :oops: Köszi! mindig elfelejtkezem arról a kódos bigyóról, amit küldtél Viki!! Köszi szépen!!

Levest főzni fogok, én szeretem, de nagyon régen ettem!!

És tényleg 1,5-nek szavaztátok meg :oops:

Megnézem és holnap lehet, sütök!

sz.andi
 
 


Bandi!
Bemásolom a Magda pizzarecepjét:

Pizzatészta
Hozzávalók:
# 2 evőkanál olívaolaj
# fél kg liszt /én fele, felében teljes kiőrlésűt használok/
# egy fél csomag élesztő /instant/
# 1 teáskanál cukor ezt kihagyom
# 2,5 dl langyos víz

Elkészítés: Az élesztőt összekeverem a liszttel, összedolgozzuk az olívaolajjal és a vízzel majd 1 órát állni hagyjuk, hogy megkeljen. Utána kinyújtani sütőpapíron (hogy ne ragadjon le). Amúgy a tésztába lehet tenni bazsalikomot, vagy akár olívabogyót is egészben.

én sima margeritát szoktam csinálni, simán paradicsomszósszal, bazsalikommla és sajttal esszük,
20150601134430
 
 


Viki! De cuki vagy, megkerested? De én is, ahogy elolvastam, hogy már Magda leírta! De köszi szépen, tényleg nagyon aranyos vagy!

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: