Új privát üzeneted érkezett!

Második vonalzóm is elkészült, kipróbálom. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 


Picikebogyesz: üdv köztünk

Málna: én sem érzek semmit. Az elején azt hittem vannak szokványos tüneteim (émelygés stb), de kiderült, hogy valami vírus volt :) A melleim sem feszülnek, de ennek nagyon örülök, végre van egy kis nyugi nekik 14 hónap szoptatás után, amit 1 hónapja hagytunk abba. Örülök, hogy most egy kicsit se feszülés, se harapás :lol:

Mindig is csodáltam és csodálni fogom azokat akik ilyenkor érzik, hogy van odabenn valaki. De tényleg. Én valószínűleg nem vagyok elég érzékeny ehhez. Az első babánál emiatt még egy kis bűntudatom is volt, és kétségbe estem, hogy milyen anya leszek én így. Most csak elfogadom, hogy mások vagyunk, van aki érzi, van aki nem.

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Málna, persze hogy normális, ráérsz még :) Nézem a vonalzódat, nagyon ráérsz, még 4 hetes se vagy, más ilyenkor még nem is tudja a babát :)

Üdv az újaknak!

Picikebogyesz, gratula, jó pici korkülönbség lesz Nálatok! Nálunk a két kicsi között két év és 3-4 hónap lesz.

Mérnökasszony, én is érzem a babát, olyan jó :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

 
 

Irtad Timi, hogy erzed a babat? mit erzel? Nekem csak ugy feszit lent, neha beszur egy ici-picit, meg a mellem erzekeny, de nem veszes. Megismerted az erzest? Mert en igen. (Van mar 2 lanyom).
Egybol tudtam, hogy most nem bebeszelem a tuneteket, hanem ezek AZOK! Es te Piri? (Ugye nem baj, hogy a neveteken szolitalak benneteket?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna, dehogy baj, ez a nevem :)

Nekem ma speciel fáj a hasam, lehet, hogy tegnap kicsit megerőltettem magam :( Egyébként nem tudom megfogalmazni, egyszerűen érzem, hogy ott van, hogy nem vagyok üres. Talán már nőtt is a méhem kicsit, mert azt is úgy érzem a kezemmel, vagy ha hasra fekszem, kellemetlen.

Nagylányoknak nem csinálsz vonalzót?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Hat ok mar nagyok tenyleg...12 es 9 evesek. Ok mar ertik ezt az egeszet...es nem tudom, hogy birjak ki decemberig...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Attól még nekik is lehet vonalzójuk, hogy lássuk, én Marcimnak is van :) Ő is majdnem 9 lesz, mire megérkezik a következő tesója :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is csatlakoznék hozzátok :) 36 éves, szegedi, első babaváró vagyok.
Bár még csak csendesen ujjongok, mert túl vagyok egy méhen kívülin és egy tavalyi vetélésen, de szívem szerint mindenkinek oda tudnám sikítani, hogy milyen boldog vagyok!!! Ma megyek dokihoz. Számításaim szerint 5. hetes a terhességem, ami december végét sejtet.
Puszi Mindenkinek!
kavaika
 
 


Szia Kavaika
En is 37 eves vagyok :( :(
Es en is dec. vegere varom. Es sajnos nekem is volt rossz elozmeny, de lenyeg a lenyeg, hogy MOST MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!!!!!!!
Nekem 3. gyerek amugy, de ugy izgulok, mint egy elso babavaro.

Most kikeszitett a fonokom teljesen, 7 bort is lehuzna rolunk, ha lehetne. Kitalalta, hogy Husvetkor is dolgozzak! Komolyan ugy felhuztam magam, hogy attol feltem baja lesz a babanak.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5: a főnököd ennyire utálja a húsvétot? Ahhh!!! Ezek mind ilyenek....nem voltak még török börtönbe :D Félre a viccel. Nem lehet valahogy meggyőzni.?....Nincs 1-2 kigyúrt ismerősöd, akik izzadtan becsattognak egy picit elbeszélgetni vele? :D Mit dolgozol? Kutatás, vagy könyvelés :)?

Voltam dokinál :) Csupa jó hírek: méhen belüli, 3-4 hetes :D:D:D. 1 hét múlva UH. Kaptam Utrogestant napi 3x2 lóadagot. Csak azt nem tudom még, hogy napközben, hogy tegyem fel a kúpokat a munkahelyemen....fekve? Majd a tárgyalóban, az asztalon :D Annyit mondott a doki, hogy szilveszterre már ne szervezzek programot. Mondtam Neki, hogy Ő se ;)
kavaika
 
 


Szia Kavaika, üdv itt, és drukkolok, most egész biztosan minden rendben lesz!

Málna, mik ezek a szomorú szmájlik a korodnál? Majd ha fordítva lesz, nem 37, hanem 73, akkor szabad, fiatal vagy, és a babavárás csak fiatalít, meg a két nagy lányod :) Húsvétkor törvény is tiltja, hogy dolgozz, nem?

Kavaika, voltál dokinál? Mi a helyzet?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja látom, egyszerre írtunk :) Gratulálok, szuper! Nem tudsz táppénzre menni?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja, meg van szájon át szedhető utro is, csak a kúp hatékonyabb, rögtön a méhbe szívódik fel.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Nem is szeretnék még táppénzre menni. Nem stresszes a munkám és elég sokat ülök. Majd erre azért odafigyelek. A doki azt mondta, hogy majd szól, ha úgy látja, hogy mégiscsak otthon kell maradni. Annyit mondott, hogy ha hazaérek legyek szíves egy fél órát ágyban feküdve pihenni :) ...én annál többet is tudok ;)

Utrogestanból nem nagyon jó a szájon át szedhető, mert eléggé károsítja a májat. :(

A Húsvét igen, törvény álltal előírt munkaszüneti nap ;) Bár ezzel csak magunkat bosszanthatjuk. Ha a főnök nem így látja, akkor nemigen tudunk mit tenni :(

Nagyon szép napot minden Mamócának :)
kavaika
 
 


malna5: Nem baj, ha a nevünkön szólítasz, esetleg Te is írd meg a tiédet, ha gondolod. Nekem egyébként még semmi tünetem, mióta elmúlt az émelygős, hasmenős nyavalyám, azóta semmi. Én csak azt az émelygést hittem tünetnek. Esetleg az lehet a tünetem, hogy a héten minden délután szundítottam legalább fél órát kinn a kertben a nyugágyban :lol: Most megtehetem, mert anyósoméknál vagyunk és ők addig pesztrálják Esztit, ha véletlenül ő éppen nem aludna akkor :lol:
Kavaika: üdv köztünk. Részvétem a gonosz főnök és a hétvégi munka miatt. Elég gáz. De csak gondolj bele, hogy jövő ilyenkor már otthon ünnepelsz egy babócával. :lol:

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Piri, ez tök jó tünet, ilyet én is akarok :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi: hát igen a héten szerencsém van :lol:
De jövőhéten, ha már otthon leszünk, akkor már csak a délutáni álmosság marad és a remény, hogy amíg Eszti alszik, addig én a házimunka nagyját meg tudom csinálni :?

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok! szeretnék csatlakozni 5+2 hetes kismama vagyok, nagyon régóta vártuk ezt a babát, 3 éve próbálkoztunk.
Számításaim szerint december 23. lesz a nagy nap :)
Tüneteim nem igazán vannak, ami kicsit aggaszt, de pénteken voltunk uh-n és már láttuk a 13 mm-es petezsákunkat, benne embrio árnyékkal. Következő uh 22-3 hét múlva.
Mindenkinek csodás babavárást és kellemes húsvétot kívánunk :)
bellyke
Jászberény
 
 


Bellyke üdv és nagy nagy gratuláció Nektek!!

Én nem tudom hogy állok a tünetekkel. Pénteken voltunk Tesziben és olyan rosszul voltam, hogy ki kellett jönnöm, Hányingerem volt, szédültem, stb. Közben pici fiam orra elkezdett folyni, köhög is, és az ebédet, majd a vacsora egy részét is visszahányta. A férjem is érzett valamit. Nekem egész nap émelyeg péntek óta a gyomrom, de ennyi. Ha eszem, akkor sokkal jobb. Talán mintha ma délutánra múlna, de még ha éjjel felkelek, akkor is érzem. Nem tudom, hogy most vírus-e vagy a baba. :) ráadásul csütörtökre hívott a doki UH-ra, viszont akkor vizsgázom, így csak következő hétfőn fogok tudni menni majd.

Rajtam kívül jár még valaki a sima kerületi terhesgondozásra? Én tavaly a fiammal magándokihoz jártam, nagyon meg is vagyok vele elégedve, de oda-vissza 3 óra az út és minden egyes alkalommal másfél-két órás késés van nála. Ezt egy egy év körüli gyerekkel egyedül nem tudom most bevállalni. Úgy tervezem, hogy majd a 6-7. hónapban elmegyek hozzá és felkérem, hogy hadd szülhessek nála. Esetleg SOTE-n szül(t) valaki?

Egyébként én is 36 éves vagyok!! :))) Ebben a korban (35 felett) kötelező vajon az amniocentézis?

Ráadásul a fiam elkapott egy bizonyos pillangó-vírust is, szinte semmilyen tünettel nem jár, felnőttekre sem veszélyes, kizárólag a magzatra... Ha elkaptam, akkor 10%-kal nő a vetélés kockázata és még ilyen jópofa dolgok lehetnek...

No de Kellemes húsvétot mindenkinek!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára picikebogyesz 2011.04.24 13:14-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 


Piri, ti ilyen kis különbséget akartatok a babák közt vagy 'így sikerült'? :) Te nem aggódsz, hogy mi lesz az első hónapokban? Én Danit kb. két hónapig úgy szoptattam, hogy egy-egy szopi kb. 45-60 perces volt és ez ment 3 óránként, éjjel-nappal. No ha a picivel is így lesz, akkor nem tudom, hogy Dani mit fog csinálni. :)))

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 


Picikebogyesz, köszönöm a fogadtatást :)
Melyik SOTE klinikára gondolsz?
Én szeretnék az I-esen szülni, de a távolság miatt nekünk is körülményes, és a doki akinél szeretnék szülni vidékieket csak magánban tud vállalni terhesgondozásra, ez anyagilag is elég megterhelő... Viszont van még időnk eldönteni, a következő uh-t valószínűleg megejtjük itt helyben, aztán majd meglátom hogy állnak hozzánk, milyen lesz stb.
Úgy látom egy héttel vagy idősebb nálam, de jó lesz, nektek már lesz szívhang :) nekem erre még várnom kell egy kicsit, de már most nagyon izgatott vagyok :)
bellyke
Jászberény
 
 


Lányok, nagyon kezdő vagyok még az oldalon, hogy lehet a topicot fölvenni kedvencnek?
és hogy csináltok ilyen klassz kis vonalzókat? :)
bellyke
Jászberény
 
 


Bogyesz
Tavaly, 36 evesen vartam babat, megcsinaltattam a kombitesztet, tokeletes lett. (1:50000). A 18.heti UH is ragyogo lett, megis behivtak genetikara - ez kotelezo- ahol melegen ajanlottak az amniot. Megkerdeztem miert, a vallukat vonogattak, vegul is az eredmenyem tokeletes, de hat mi van, ha stb.... Na en a "mi van ha.."miatt nem fogom megszuratni magam. Magasabb a vizsgalat vetelesi szazaleka, mint a betegsege. Voltam az Istenhegyin is, ott is tokeletesnek mondtak. Mas lenne a helyzet, ha valamit talalnanak a kombi teszten, akkor elgondolkodnek. De az iden is megcsinaltatom, es ha jo lesz -MARPEDIG TOKELETES LESZ-akkor nem. A kisfiam sajnos tul koran jott (24.het), de semmi betegsege nem volt. Nekem volt. De nem adjuk fel.
Lenyeg a lenyeg, az amniot nem kotelezhetik, csak ajanlhatjak, es altalaban az egyetlen indok a kor.
Jo hosszu lett....bocsesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Bellyke klikkelj a mi vonalzonkra, akkor elojon az oldal es mar szerkesztheted is a sajatodat. Ha kesz, masold ki a BBC kodot, masold be a profilodba, es mar meg is jelenik a vonalzod!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Köszi Málna, ez most próba hogy sikerült e beillesztenem :)
bellyke
Jászberény
 
 


Hát sajnos nem, akkor még próbálkozom :D
bellyke
Jászberény
 
 


Neha kicsit kesobb jelenik meg..

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Azt hiszem most meglesz, itt alul kellett még bepipálni az aláírást, köszi a segítséget :)
És kedvencet hogy tudok fölvenni? mert most mindig keresgélem vissza a topicot! Ígérem utána befejezem az offolást :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


nalam van egy sarga csillag, arra kell raklikkelni. De sajnos mindig ugyanazt az oldalt hozza be, igy neha updatelni kell. nyugodtan kerdezz!
Ugy latom en vagyok itt a legkisebb kismami....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Hm, ilyen csillagot nem találok, na mindegy előbb utóbb majdcsak rájövök :)
Ne is mondd, nekem is ólom lábakon telik az idő, úgy szeretnék már túl lenni ezen az első kritikus időszakon, legalább szívhang lenne már, bár biztos lesz utána is min aggódni :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!
Üdv az újaknak:)
Mi pénteken voltunk dokinál láttam babócát volt szív pulzálás következőre 2 hét múlva már saját dokimhoz megyek.
Tüneteim annyi lett hogy 2 napja este van 1 kis émelygés remélem azért ennyi is marad és jön hozzá az egész napos rosszullét .

Megyek átolvasom amit eddig írtatok.




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


bocsi
remélem nem jön hozzá rosszullét, nyilván nem azt várom hogy rosszul legyek:)




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Sziasztok, ki hogy van, hogy telik a húsvét?
Mi szerettünk volna elmenni kirándulni, de olyan rossz lett az idő :(

Babóca, örülök hogy rendben voltatok a dokinál, 5+6-nál már van pulzálás? ezt nem is tudtam :)

Akkor rosszul lét még jöhet nekem is, én meg már azt várom hogy legyen már vmi konkrét jele h kismami vagyok, ez fura h semmi bajom sincs :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt pár napban nem jöttem, húsvétoltunk, anyukáméknál voltunk, olvasok vissza! Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Tünetek: pár napja rámtört az álomkór meg a fáradtság. Délután is, de főleg este olyan fáradtság jön rám, hogy vacogok :) Meg a szokásos étvágytalanság, nem kívánok semmit. Tegnap volt hányingerem is, de ettem pár szem ropit, és elmúlt.

Picikebogyesz, nekem nem lenne semmi gondom a sima terhesgondozással, ha nem úgy lenne nálunk, hogy mivel Fehérvár melletti faluban élek, beosztottak egy körzetbe, és ott pont kb az egyetlen doki van, akihez nem szeretnék járni. A sajátommal meg nagyon elégedett vagyok. Kezdem várni a meglátogatását, még egy bő hét :)
Amniocentézist szerintem nem tudják kötelezővé tenni, maximum ajánlják, de bármilyen vizsgálatot lehet nem kérni. Vírust remélem, nem kaptad el! Vérből nem tudják megállapítani? Nekem is ajánlották Regőnél (ciszta volt a fejében) de nem vállaltam, és nekem lett igazam.

Bellyke, szép vonalzó :) A kedvenc topikot már nem is tudom, hogy csináltam :oops: :D Addig örülj, míg nincs semmi bajod :)

Babóca, de jó, hogy Te is láttad már a babádat :)

Mi jól vagyunk, szombat délelőttől tegnap délutánig anyukáméknál voltunk, aztán leadtuk a nagyfiamat az apjánál. A ma délelőttöt a párom locsolással töltötte, azóta pihi van :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Bellyke, Sote II.-re gondoltam, ott szültem tavaly. :)) Mondjuk nekem annyi negatívum volt, hogy picit úgy éreztem, hogy hadd menjek az oxitocin, legyünk túl az egészen minél előbb. Nem bántam egyáltalán, bár nem kérdetem érzéstelenítést sem. Emellett 2-3 nap után már szinte nem is éreztem a sebet.
Én is marhára izgulok a szívhang miatt! :)
Legfölül. az első kék sor végén elvileg van egy 'kedvencekbe' vagy valami ilyesmi felirat, ott tudod betenni. :)


Málna, ezek iszonyú jó eredmények voltak, emellett én sem kértem volna amnio-t semmiképp. Nálunk 1:650 (!) lett az eredmény, féltem is kicsit, mikor Dani megszületett még akkor is nézegettem a szemeit és hogy miért dogja ki annyiszor a nyelvét. De semmi baja az ég világon nem lett. :))
Nagyon sajnálom, ami Veletek történt, viszont nagyon-nagyon szimpatikus a pozitív hozzáállásod!! Ezt így kell!

Baboca, grat a szívhanghiz, irígykedek már nagyon!! :-)

Köszi mindenkinek az amnio-ról írt infókat!!

Timi, ez az étvágytalanság nem rossz. :)) Nekem pont az ellenkezője van. Iszonyúan le tud esni a vércukrom és akkor ennem kell és 1-2 falatnál nem állok meg. :p
A cisztát sima UH-on látták? :o
A vírust meg tudnák állapítani vérvételből is, de egy helyen csinálják az országabn és egy hónap, mire megvan az eredmény. Annyi időre (még egy napra sem) nem hagynám egyedül Danit, csak hogy ne kapjuk el. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 


Később, ha lesz egy kis időm, csinálok majd egy táblázatot, hogy lássuk, ki hol tart. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
picikebogyesz
Budapest XVIII. kerület
 
 


Bogyesz, SOTE-re én vizsgálatokra jártam a ciszta miatt, én is ilyen futószalagszerűnek, nagyüzemnek éreztem, ahogy Te is írod. 1:650-hez nem is rossz eredmény, álíltólag 1:250 alatt kezdenek el aggódni.

Regő cisztáit (kettő is volt) a 19 hetes genetikai ultrahangon látták, simán. Aztán később kiderült, hogy nem is ciszta, csak ultrahangon olyan képet ad, ahogy rendeződnek az agytekervények és közöttük az agyvíz, normális, középső harmadban főleg a fiúbabák közül soknak van, és általában kinövik. Regő ki is nőtte a harmadik harmadra, de addig agyonvizsgálgattak, mert a downos babák között gyakoribb a ciszta. Bár a kombinált teszt szuper volt, a SOTE-n ez senkit nem érdekelt, csak az elavult AFP-t nézték, ami alacsony volt (Marcinak is, meg tesóm két fiának is alacsony volt, mi biztos ilyen család vagyunk. De nem kórosan alacsony, de a SOTE-nak az már az volt). Visszautasítottuk az amniocentézist, 24 hetes lettem volna, mire megvan az eredmény, akkora babát már nem vetetünk el, ha beteg, akkor sem. Akkor még volt speciális szívultrahang is, mert a downos babák többnyire szívbetegek is, de maximálisan egészséges kis szíve volt, van, úgyhogy megnyugodtunk. Aztán lassan csökkentek és el is tűntek a ciszták, és Regő megszületett makkegészségesen :)

Ja és a ciszta miatt csináltak TORCH vizsgálatot is, ami egy vérvétel, a TORCH szó betűivel kezdődő vírusfertőzéseket nézték meg, hogy nem estem-e át rajtuk a közeljövőben... azt hiszem, toxoplazma, rubeola, CMV és herpes simplex, mert ezek is szoktak okozni fejlődési rendellenességet. Negatív volt, emiatt kérdeztem, hogy ilyesmi nincs-e Dani vírusára. Nem is arra gondoltam, hogy egy hónapig ne legyél vele, hogy ne kapd el :) hanem hogy megtudd, hogy elkaptad-e, a baba miatt. Bár nyilván akkor lennének tünetei is.

Hű de sokat írtam :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Táblázat nagyon jó ötlet! Én is gondoltam már rá, de nem tudom, itt hogy kell :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok, szerencsére eltelt ez a nap is, nem szeretem mikor jönnek kötelező látogatóba :S ráadásul nem is úgy voltam készülve, mert nem akartunk itthon lenni...
Na mindegy, eltelt ez a lényeg, csak sajnos holnap meg mehetek dolgozni :(
Továbbra sem találom a kedvenc jelölési lehetőséget, biztos én vagyok a béna, de köszi mindenkinek aki próbált segíteni, előbb utóbb majdcsak rájövök :D

Bogyesz, tavaly egyik barátnőm a SOTE II.-n szült, amennyire tudom ő nagyon meg volt elégedve ott mindennel.

A táblázat tényleg nagyon jó ötlet, ha vki bevállalja, nos ahhoz én végképp analfabéta lennék :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok

De jó, hirtelen mennyien lettünk!!!
Sikerült visszaolvasnom... csütörtök óta anyóséknál voltunk vidéken és nemrég jöttünk haza Így utólag kellemes húsvétot mindenkinek!

Hát Pirihez hasonlóan én is kihasználtam az alkalmat és a délutáni alvás alatt én is kidőltem, és asszem nem is tehettem mást, mert ólomsúllyal húzott le. Viszont a hányinger, émelygés csak hébe hóba van, ami nagyon bosszant az a fránya székrekedés :((( Ja és ismét nem bírom az édeset - így az ettől való elhízás megint nem jön szóba.

Lefele menet párom meggyőzött hogy mondjuk el a hírt, végül is úgyis meg fogják tudni, így ma ebédnél - ajándék gyanánt elmondtuk a családnak, de vicces, mert a barátok már előbb tudták :DD

Hű, az a táblázat tök jó lenne!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


sziasztok!
Hú, jól megszaporodtunk! Üdv az újaknak!

Vége az aranyéletnek, ismét itthon, nem lesz már délutáni szunyóka :cry:
Picikebogyesz: szerintem azért nem lesz olyan kicsi a korkülönbség, 23 hónap. Mi egyébként így szerettük volna, már nagyon vártuk. December óta már menstruáltam, és minden hónapban annyira csalódott voltam, ráadásul mivel nem állt be egyből rendesen a ciklusom sokszor késett, és olyankor mindig elkezdtem reménykedni..
Nektek sem lesz azért vészes szerintem, különben is azt mondják, hogy 1,5-2 év az ideális korkülönbség. Persze más lesz mint az elsővel, én sokszor hagytam, hogy az ölemben szundikáljon Eszti, hát ilyen most nem nagyon lesz. De eleve mást fog megszokni a kistesó, és szerintem a hordozás azért nagyon nagy segítség lesz most is, és segít, hogy ne szenvedjen hiányt a közelségemből.
Na jó, azért egy kicsit én is parázok, csak ilyenekkel vígasztalom magam :D
Én elvileg holnap megyek dokihoz, de lehet, hogy hétfő lesz belőle, majd még meglátjuk, pedig már nagyon várom

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Sziasztok Mamócák!

Uhh, nem unatkoztatok....jó sokat írtatok :)

Üdv köztünk Bellyke :D
Tényleg szaporodunk. Ezek szerint mindenki virgonckodott márciusban? ;)

Málna: mi kb. egyidős terhesek vagyunk, de még az idén szülünk :)

Hogy álltok a munkahelyi bejelentéssel? Nekem már szólnom kellett a munkahelyemen, mivel a doki ki akart írni a tavaly októberi vetélés miatt :( Tök rendes volt a főnököm, szerintem jó passzban kaptam el. Most csütörtökön derül ki, hogy veszélyeztetetten otthon kell-e maradnom. Lehet, hogy nem is volna rossz?

Émelygés nálam is van, de 1-2 falat segít :) Így kezdődik, majd a 20 kg plusznál meg : -Apa, kapcsold le a villanyt kérlek... :D

A táblázat szerintem is szuper!

Nektek is szokott görcsölgetni a hasatok? Annyira be vagyok rezelve ettől az érzéstől, de remélem, hogy csak a méhem "helyezkedik". Mikor kérdezte a doki, hogy mik a tüneteim, mondtam neki ezt, de annyit mondott, ha nem annyira tolakodó a görcs, akkor az még normális. Meg azt is, hogy ha bármi rendelleneset érzek azonnal hívjam. Hát köszi! Nekem már ez is az. Szóval, mit is nem kell érezni? :)
kavaika
 
 


Szerintem en meg hamarabb is fogok szulni. Meg sosem hordtam ki babat 37 hetnel tovabb. Ezert kb a 37.heten meg fognak csaszarozni... (3. csaszar lesz). Az december masodik hete korul van.
Igen, erdekes modon ejszaka gorcsolgetek neha, fel is riadok, hogy nehogy megjojjon. De csak rovid ideig tart. Nekem 2 napi barnazas is volt, de iszom a palastfu teat, es el is mult (volt ilyen a tobbi terhessegemnel is).
Az en tunetem az orok fazas. Most is bundabugyi, bundazokni, es igy is vacogok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy egyre többen vagyunk. :-)Remélem mindenkinek szépn telt a nyuszi ünnep.
Belllyke nagyon irigykedek, hogy nekd már UH képed a piciről és már tudod, hogy minden rendben van. Én jövő hét szerdára kaptam időpontot akkor lesz UH is. Alig bírom kivárni.
Nekem a tüneteim egyenlőre nincsenek annyi, hogy néha megszédülök, de smmi egyéb. Úgy emlékszem Levivel is később jött a hányinger..stb.De most nem lesz! :lol:
Ami az amniot illeti a sógornőm 36 éves 3 hét múlva szül és neki nem volt kötelező.
Mindenkinek szép, tünetments napot!

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!
Én is szeretnék bejelentkezni:)
Réka vagyok. Ez a harmadik babónk lesz. VAn egy hat és egy négy évesem....nem tudok szalagot,de igyekszem.
Most vagyok a nyolcadik héten.
Volt már kis kórház kalandom de túléltük:)

Az első kettőm között két év két hét van....a gyerekeknek csodajó...az első fél év meg igazán húzos...de ki lehet bírni. Kb a kicsi másfél éves korától folyton szépen játszank...tök cukik.
Amúgy nekem nagyon bejött a.
"testvérek féltékenység nélkül" című könyv. Jól felkészültem,hogy an kezeljem...azt hsizem sikerült:)

Most a harmadikkal meg majd meglátjuk.Már elég nagy lesz a korkülömbség...de így alakult.

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Na, milyen profi vagyok:)???? Sikerültek a szalagok:)!!!!!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok, hű alig tudtam visszaolvasni, de jó :)
Köszönöm szépen mindenkinek még egyszer a fogadtatást, nagyon kedvesek vagytok :)
Kavaika Te hány hetes vagy?
Rajtam kívül lesz még vkinek első baba?
Szép nagy családok vannak itt alakulóban ahogy látom, de jó lehet :)
Nekünk első baba és sokat kellett várni rá, majdnem 3 évet, nehéz időszak volt, ezért is vagyok a kelleténél aggodalmaskodóbb...
Audrey, ezért is van már uh képem is, minél előbb szerettem vna ha lát doki, h jó helyen van e a baba, de szerencsére eddig minden rendben, remélem azóta jó nagyot nőtt már :)
Egyébként nekem is szokott görcsölgetni a hasam, nem is görcsöl inkább feszít, ma is elég erősen éreztem, remélem ez normális és csak azért van mert tágul a méhem, kell a hely a babának :)
Egyébként nem igazán van tünet továbbra sem... Néha kisebb megszédülés nekem is volt már, meg talán a fáradékonyság, ma is munka után majdnem 2 órát aludtam, de alig bírtam ki míg hazaérek, remélem ez is jó kis tünet :) Ezen kívül néha este fura a gyomrom, meg ebéd előtt, de nem nevezném hányingernek v émelygésnek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Elvileg kicseréltem a vonalzómat nagyra, most kipróbálom, így szebb :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Én is decemberre várom a babámat, pontosabban, ha minden igaz december 15.-re.
Örülök, hogy ennyi hasonló "korú" kismama jött itt össze.
Én a harmadik?( :-) ) babámat várom, van egy 7 éves és egy négy éves lányom is.
Most, ha minden igaz, hat hetes és öt napos vagyok.Én már minden nap émelygek, sokat, és a szagoktól is rosszul vagyok.
Sajnos sokat fáj a hasam, görcsöl, az előző két terhességemnél egyáltalán nem volt ilyen.
Ezért, bár csak a nyolcadik héten terveztem csak a dokim meglátogatását, már sokkal előbb felhívtam és megkérdeztem, hogy ez vajon mi lehet? Ezért ezelőtt tíz nappal már hívott hogy csinálhasson egy uh-ot hogy nem -e méhen kívüli terhesség.
Szerencsére nem! De ekkor jött a meglepetés!!! :)
Egy cisztát talált a méhemben, na meg az egy baba helyett kettőt! :)))
Azt hittem rosszul leszek! Nagyon váratlanul ért a hír....
A görcsök maradtak, úgyhogy görcsoldót szedhetek, meg pihenni kéne...
Én itthon vagyok a lányaimmal itthon dolgozgatok.

A hírt még nem nagyon mertük megosztani csak a legszűkebb családdal, mert azt mondák, hogy még az egyik baba felszívódhat. Május 5.-én megyek az orvoshoz, és akkor kiderül hogy megvagyunk-e mind.... Most már nagyon sajnálnám ha ez egyikük eltűnne.

Dalma

KépKép

KépKép

Kép
dalmacska
 
 


Ez igen Dalmácska, gratulálok :) Ti aztán nem apróztátok el :) Ikrek, hú nem semmi :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: