Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi :oops: márti=Márti...

sz.andi
 
 


Lányok, azért néha gyertek majd át a szomszédos topikba, egész elanyátlanodtam ott!
Ami, ha lesz időm leírom, de alapvetően Norbi módszerrel, kosaraztam, szobabicikliztem és kb. fél év alatt ment le, és majdnem egy évig tartottam, de utána terhes lettem :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Pati: Én azért a másik topikba is írogatok! :D

Andi: Én kaptam Nicitől egy Rubint Réka DVD-t! Ha gondolod, megkérem páromat, hogy nézze meg, le tudja-e másolni, és ha igen, akor neked és bárki másnak is szívesen kiírjuk és elpostázom, vagy Pesten valahol találkozunk és (párom által) átvehető! :)
fmarti
 
 

 
 

hali!

nah ide is eljutottam... hát én is csak ugy mint viki majdhogynem ütöm a 80-at. és nekem az álomsuly 60 kg lenne, de már 65-tel is kiegyezek egyenlőre :D

én ma reggelire nem ettem semmit. ebédre ettem de ez is inkább már 2 körül volt... szóval ettem egy tányér palócgulyást, aztán vacsira ettem 3 kanál lencsefőzeléket, közte meg ettem 2 szelet erzsébet (tudjátok az a vékony hosszu) finom házi szalonnával :) nah szóval ennyit a mai fogyókuráról. nah jó, de ez kivétel volt, mert anyáéknál voltunk és most vették.
egyébként nem is igazán szeretem a szalonnát...

de ma elmismásoltam ezt a fogyós dolgot. holaptól rajta leszek a témán. iszom a sok folyadékot (gondoltam csalánlevél teára is- az nagyon jó vízhajtó) és odafigyelek hogy időben egyek!
de hát ma 12-kor keltem :D :D :D

egyébként durván hangzik a 80 kg, és most szörnyen is néz ki, de ha belegondolok hogy valaki 60 kg-ról kezdi, nekem emg annyi az álom suly akkor nem is olyan durva... én voltam 58 kg kb. 6-7 éve. hát rámszóltak hogy szedjem össze magam és szedjek fel pár kilót mert rettenetesen nézek ki!!!
szóval lányok ez nagyon változó és alkat kérdés.
én 170-172 cm körül vagyok.

egyébként pontos méreteket holnap nézek, mert ma rohanás volt. küldöm majd pü-ben.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!
ÓÓ micsoda topik!! Ez most nagyon rám fér!! Mi most tettük le a szopit, így mehet a fogyókúra (min. 20 kiló... :evil: :x )
Hát rá kell hangolódjak, hogy vége a mindent eszek korszaknak :oops:

Akik szoptatnak azért vigyázzanak. Az afrikai nők gyerekének azért nincs baja miközben anyjuk éhezik, mert szegén annyuk mindig is éhezett, nem pedig épp fogyózik. De ha szopi alatt havi 2 klónál több megy le , elkezdenek méreganyagok távozni a szervezetből amik szépen a tejbe mennek. Ez most ilen okoskodás szagú volt :oops: nem annak szántá, nekem dokibácsi ismerősöm mondta.
Vendég
 


torna: en ma Reka add onmagad2ot csinaltam, de letoltottem meg nehanyat valtogatni fogom, es itthon, mert nincs ra keret.

En kicsit sem voltam ehes ma, igy nem volt gaz, nem enni 6 utan vagy ilyenek. En ebedet ettem, egy tal lancs levest, es vacsira egy szelet kenyeret a tegnapi maradek egy szelet hussal.
Az ivas annyira nem jott be, de rajt leszek a teman.

Meg otlet "nasira" jo kis turmixok. Rakat gyumibol, vagy akar joghurtos. Ezek azert adnak kis lenduletet es olyan mintha kenyeztetned magad.
Es mikor a cukor miatt dietaztam ez volt az edessegem.
Volt meg valami de az most kiment a fejembol.
:oops:

Veda: en is majd kuldom puben ha minden adat megvan.
fotot meg nem hiszem, mert nincs is es nem is akarok olyant amin latszik aminek nem kene.
Mereckedni meg akkor fogok ha eszembe jut:)


Etelre nem gondolos nyugodlmas jo ejjszakat.


mindenfele torna dvdt barkinek tudok adni, de csak olyant amit szamito gepen lehet lejatszani.
Ami van Reka, Norbi, cindy, hasra valo, joga, baba mama asszem ennyi.
De ha van valami kivansag utana jarok.
Ja es ezentu kizarolag akkor tornazok amikor a ferjem nem lat, mert szornyu eg yhajcsar!
Mondtam neki amig csesztet csak azert sem fogom megcsinalni 8)
Vendég
 


Nost, jövök én is. Centizni, még nem mértem.
Súly most:86kg :shock: :oops: :x :evil:
Elérendő: 70kg de már a szülés eleji 75-nek is örülnék
Mikor megismertem apát 60kg voltam a 183cm-emhez. Hol van az már...és örök emlék marad.

Nekem van Norbis DVD-m 4féle van egy tokban. Duci tréninggel kezdek. Étrend, hát előbb csak a nasit mérséklem és utánna fogom magam konkrét diétára.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Még arra gondoltam, hogy a diéta előtt célszerű lenne egy méregtelenítő kúrát csinálni, hiszen annyi mindent összeettünk (legalábbis én) az utóbbi egy évben.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jó reggelt!

Itt nem kell a kilók miatt szégyenkezni! Azért vagyunk itt h tegyünk ellene. Egymáshoz is kár hasonlítgatni, mert nem vagyunk egy alkat. Én már annak is örülni fogok ha L'evis gatyómba beleférek.

Enni kell! A kódok betartásával, vagy az adagok csökkentésével. Sztem legyen otthon mindig zöldség, gyümi, amit lehet rágcsálni.

Nekem a csípőm 104 cm volt. Mást nem mértem.

Márti!
Pilates nekem a szív szerelem torna. Nem ugrálós, hanem nyújtós. Nekem elég nagy a cicm alapból is, ezért az ugrálás ugrott.

Bővebb info itt: http://www.wellnesscafe.hu/mozgas/200611/pilates_8211_konnyed_alakformalas

A méregtelenítés jó ötlet. Ehhez még mindig a csalánteát javaslom. Nincs rossz íze, és viszzi a vizet is lefelé rendesen.

Mai kaja de vmi felvágott lesz. Megyünk vásárolni (lesz mérlegem is), beszerzem a zöldség-gyümiket, kölesgolyót, stb.

Ebéd vmi leves lesz + rakott bolognai. Holnapi nap lesz kicsit nehezebb, mert anyós főz majd ,akkor vszínű csökkentett adaggal lesz meg majd a nap. + anyu tuti hoz vmi fincsi péksütit az otthoni pékektől, nekem ez a gyengém.
20150601134430
 
 


Én sajna nem tudok eljárni tornázni. Ahol a közelben tudnék, akkor pont alvás idő van Dundinál. Ami még lenne az pedig már 7 körül lenne még, de akkor meg megy az esti rutin.

Marad az itthon.
20150601134430
 
 


Nohát,
ez igen! A kemény csajok klubja megnyílt? :D
Én is fogyókúrázom :D ámbár szoptatok (remélem, minél tovább), de mivel a gyerök ekcémás, ezért nem ehetek
1. semmilyen tejfélét (joghurt kilőve! Kávé is, mert tej nélkül nem bírom :? )
2. semmilyen diófélét (főleg mandulát nasiztam eddig)
3. se csokifélét
nem eszem, immár egy hónapja. Jó kis fogyókúra biztosan, csak nem nagyon tudok mit enni (sültkrumplit rántott husival, na azt igen :D ).

A reggelim hetek óta: margarinos pirítós (4 szelet :roll: - majd ha már nem szoptatok, akkor 2 szelet lesz csak!), ebéd amit meg lehet ennem, és van itthon (mákos tészta :roll: ), vacsi megint valami könnyebb típusú kaja. Bár tegnap paradicsomos húsgombóc volt, főtt krumplival.
A nasim a cornflakes maradt, ropogtatva (joghurt vagy kefír nélkül :( ) basszus még a ropiban is van tej :evil: )

Tornáztam 10 napig, az jó is volt, mert legalább az izmaim keményebbek lettek! Na de jött az oviszünet, és nem volt többet időm tornázni...
Sajna a hasam a szétvált hasizmaim miatt borzasztó, de ezzel nem tudok mit csinálni. Én csak a gyermekágyi tornát tudom hasra csinálni, a többire viszont keményen ráhajtok (comb, popsi... az is valami), a hasammal majd lesz valami. Nyáron meglátom, hogy változott-e valamit :roll:

Adatok:
magasságom 176 cm
jelenlegi súly: 74,6 kg
cél: 64 kg
álomsúly: 60 kg

Leírjam a centijeimet is bátorításként nektek? Mármint hogy ilyen rémes is van???
has: 98 cm!!! (ezt többet nem is írom, egyetlen mentségem a szétvált hasizmom és a köldöksérvem...) ekkora volt a terhesség utolsó harmadában is!!!! :evil:
comb: 56 cm
csípő: 102 cm

na, látjátok, ezért nem megyek talira, mert így nézek ki :wink:

De legalább nem veszek ruhát (két napja a C&A-ben akartam venni pulóvert, de olyan rémesen álltak, hogy inkább nem vettem meg...) majd ha már újra a régi leszek :D

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Nem kell szégyenkezned, nekem ennél erősebb paramétereim vannak. :wink:
20150601134430
 
 


Jó reggelt!
mától én sem eszek(de reggelit igen)anélkül megőrülök)
paramétereimet még nem tudom,egyenlőre nem mertem mérlegre állni :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!
Komolyan mondom, olyan jó, hogy vagytok, most úgy érzem lesz erőm megcsinálni! (szegény férjem meg mondja, hogy az is valami, ha már az ő kedvéért nem tudom :( :( :( :( :( , pedig most is az ő kedvéért csinálom csak némi segítségre volt szükségem!

Van egy javaslatom: pont a magasság miatt (bár nem jó az összehasonlítgatás és nincs is rá szükség) inkább magunknak egy jobb mutató szerintem a BMI index (testtömeg index)
Testsúly (kilóban) osztva a testmagasság négyzetével (m-ben)
Pl. 80kg-ós 170cm-es ember 80/1,7x1,7=27,7

22-az ideális de
25-ig normális
25-30 között túlsúly
30-felett az egészség miatt is szükséges a diéta

Szerintem tegyük be ezt az adatot is a táblázatba
Vendég
 


Barika!
Mi még nem ismerjük egymást. Szia!

Sztem nem megoldás h csak reggelizel, mert egy idő után elszáll az ember feje az éhségtől, és tuti bezabál.

Katus!
Ejnye bejnye férjecske!

Én a + biztatásban hiszek. ;)
20150601134430
 
 


Szép napot :P

Drága Kata!
Jajj, ugye nem bántottalak meg tegnap? Semmiképp nem akartalak, csak úgy megijedtem, hogy koplalsz, hogy szédülsz, hogy elmegy ettől a tejed... Azért "kiabáltam" tegnap :oops: Ne haragudj!!!

Lányok!

Itt mindenki ilyen magas? Mert akkor én hozzátok képest törpe vagyok :lol: 167 cm, és ahhoz 64,5 kiló, úgyhogy ezen ne parázzatok már, mert ti meg mind sokkal magasabbak vagytok! De aki nem magasabb, az se parázzon!

Most feldobom az ebédet, aztán jöök még!
Vendég
 


Dóri!
Én magas vagyok, de ezzel együtt a fenekem is nagy :D
20150601134430
 
 


Viki: nekem is! És én is viszonylag magas vagyok 174 cm
Vendég
 


Véda: dehogy bántottál meg,nem olyan könnyű azt!
Vendég
 


Kaja a sütőben :D

Tegnapi étrendem:
R: 2 dl tejeskávé bulátával
T: 1 túró rudi
E: 1/2 t.lencsefőzelék, 2 sz.füstölt sonka, 2 db mandarin, 1 alma
U: 1/2 bundás zsömle, 2 virsli, 1 paradicsom
V: 2 dl tejeskávé bulátával

Ezt 3 óránként ettem, így sosem voltam éhes :wink:
Sajnos, én s úgy tudom, hogy a hirtelen fogyástól méreganyagok szabadulnak fel, és a tejbe is belekerülnek :( Tehát szoptatós kimamik, sztem a heti fél-1 kg-ot ne haladjuk meg mínuszban! Mondjuk heti féllel számolva, az 10 hétnél 5 kiló, nem olyan rossz. Ha meg megy a heti 1 kiló, az meg 10 hétnél 10 kiló, hát az elég kell legyen, annál gyorsabban ne fogyjunk!

Lányok!
Szlynak igaza volt... Lehet, hogy elvesztem az adatok sűrűjében :roll: Nagy baj, ha priviben kérem az adatokat?

Vikim!
Milyen mérleget vesztek? Lehet, érdemes olyat, ami kimutatja a testzsírt-vizet is, nem? Asszem árban nem sokkal több, mint a sima digitális. Legközelebb én ilyet szeretnék, mert fogyásnál, jól látható, hogy ha kilóban nincs is változás, de a testzsír százalék mondjuk lehet, hogy csökkent.

Na, megyek a másikba!
Vendég
 


Én 162 cm vagyok és arra 70 kg! Szóval ne izguljatok!

Kép
szly27
 
 


Én 167cm magas vagyok és 73 kiló! Szép arány.... De majd lemegy! Mindenki úgy fog kinézni, ahogy megálmodta és punk-tum! :lol:

sz.andi
 
 


Reggelt!

A jó részét elhagytam a boltban, mikor kiderült, hogy semmi diétásat nem tudok venni, mert nincs! :evil: Nem volt egy szál répa sem vagy valami.
Szóval vettem karalábét, mirelit mediterrán vegyeszöldséget és bulátát. Ezek nasi vagy vacsi lesz. Ebéd tökfőzelék pulykapogácsával.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Mit szóltok a BMI-hez???
Ha gondoljátok én szívesen számolgatom akár mindenkinek, aki megadja a súlyát és a magasságát
Vendég
 


Én ma reggel megint azt az extrudált kenyeret ettem de ma másfelet vajat nem eszem viszont két karika kolbász is volt rajta (igaz light kacsa kolbász)+ tejeskávé. Délelőtt ettem egy narancsot és egy banáncsücsköt.
Ebéd ma dédinél lesz mert ma 84 éves! Ilyenkor mindig rakott krumpli van! (abban majdnem minden 2-es kódú nem??? Krumpli 2 es tojás 1-es tejföl (zsírszegény) azt hiszem 2-es szóval azt még 3 előtt eszem (nem sokat) este meg megint kefir lesz.

Én azt csinálom a főtt étellel, hogy kiszedek annyit amennyi jól esne (amennyit eddig ettem) és a felét szépen visszalapátolom (persze csak itthon) és az az adagom
Vendég
 


BMI, jó! Bár szerinte csak 0,6valamennyivel haladom meg a normálisat, szerintem meg legalább 2vel. (183cm,86kg)

Ja a másik, a lapos tányérunk egy normál méretű pizzához lett kiválasztva, úgyhogy ezentúl még az ebédet is a kistányérból eszem.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


ne haragudjatok, hogy folyton kérdezek, ha sok volt szóljatok!
A narancsot nem találom a táblázatban, az hányas???
Vendég
 


Kriszta: persze mert a 25 az a felső határa de az ember azért 22 körül érzi jól magát, sőt nőknek 21-et szoktak írni
Vendég
 


Sziasztok!


Vkata: Szerintem is jó ötlet a BMI!
Dehogy kérdezel sokat, pont azért van ez a topik, hogy megbeszéljük a fogyós nyűgjeinket! :D A narancsot megnéztem a Norbis kódkönyvben, mindegyik (görög és spanyol) 2-es kódú. (Mondjuk ezen kicsit meglepődtem, de biztos a gyümölcscukor tartalma miatt.)

véda: Adatokat küldök priviben, amint lemértem magam. Végül milyen adatoknál maradtunk? Na ami eszembe jut majd, azt küldöm. :lol:

Én is kérdeznék: Hogy kell lemérni a csípőszélességet? :oops: Ott ahol a legjobban kidudorodik a fenekünk?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fmarti 2009.01.02 11:47-kor.
fmarti
 
 


Sziasztok!

Most én is kiszámoltam,24,még a normálisban van,dehát nem az ideális! :lol:

Narancs! Én sem találtam meg,hogy jányas,de én du. ettem egy mandarint.
Azér az nem katasztrófa!
Nem nagyon érek ma rá.de majd próbálok jönni!

Sziasztok

Véda! Küldöm dagi adataimat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sztem is jó a BMI! De én nem tudom kiszámolni...nem értem :oops:

Dóri! Én is küldöm nemsokára!

sz.andi
 
 


ÉN MÉG MA SEMMIT NEM ETTEM velem az a baj hogy 2ig simán elvagyok kaja nélkül és inkább este tudnék enni

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Andi!

BMI kiszámítása:


Kilóid száma (Kg-ban megadva)
________________________________________

Magasságod négyzete (méterben megadva)


Pl.: Ha valaki 70 Kg és 165 cm(=1.65 méter), akkor így számolod ki:


70
________________
1,65x1.65

Ezt a formát írta le így Kata: 70 / (1.65x1.65)= 70 / (2.7225) = 25.71

Tehát a BMI kb. 26.

Így már érthetőbb? :)
fmarti
 
 


Ronix: Az nem jó, hogy így kajálsz - bár látom, ezt te is sejted. :D Tessék megpróbálni kicsit rendszerességre szoktatni magad, és inkább az esti kajálásról mondj le! Nem csoda, ha estére totál éhes leszel, ha du 2-kor reggelizel. :lol:
fmarti
 
 


en is most ettem eloszor, mert en reggel soha nem vagyok ehes, megittam a tejes kavem es 2 pohar teat, most meg egy karej kenyeret.
Ha kesz lesz a gulyas leves abbol eszemmeg talan.
En egyenlore nem nagyon koncentralok a kodokra, hanem probalom idealizalni az adagjaimat, aztan johet a "durva" lempndas.
Viszont izomlazam az van, es ma nem lesz alkamam tornazni:(

A testtomeg indexem 22es, szoval ez semmit nem arul el arrol mennyire erzem rosszul magam a boromben!
Vendég
 


Mög van a mérleg! Rosszul mér, mert 84,8 kg vagyok rajta, 174 cmhez. Kircsi, mi!

65 kg a cél. Hajrá hajrá Kató néni!

Dóri!
Olyat vettünk, amit mér zsírt is, az sem tetszett. Később még jövök!
20150601134430
 
 


Látom, egyelőre kicsit pang a topik. :D

Viki: Nem lehet, hogy gyári hibás a mérleg? :lol: De legalább van egy szuper mérleged!
Nekünk olyan ezeréves mérlegünk van, ami totálisan analóg, és akárhányszor ráállsz egymás után, mindig mást mér. :lol: Már azon röhögtünk itthon Lacival, hogy ha azt akarjuk kevesebbet mérjen, szép lassan kell ráállni, mert ha csak úgy rápattanunk, akár 1,5-2 Kg-mal is többet mér! :lol: Szóval mi nagyon könnyen le tudunk itthon adni 1-2 Kg-ot! :D


Tornát valószínűleg én is hétfőtől kezdem majd, amikor Lacim nem lesz itthon, mert előtte egyszerűen nem tudom elengedni magam. Folyton azt érzem, hogy figyel és ez idegesít. :oops:
fmarti
 
 


Gondoltam, megosztom veletek is az elhatározásomat: MÁTÓL DROGOZNI FOGOK! A gyógyszertárban vettem az anyagot, elvileg nagyon jó méregtelenítő hatása is van. Tény, hogy mióta használom, nem győzöm látogatni a WC-t...
:lol:
Itt van a használati útmutató:



Kép
fmarti
 
 


Márti!
Mit "szívsz"? Vagyis milyen füvet használsz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én sem az ember előtt fogom az tutker!

A mérleg nem is volt drága 4 e Ft volt, dyras márkájú. Ráálltam du is. Mondtam h ugyanannyit mért. Erre az urammegkérdezte h szerintem mennyivel kellene már kevesebbet mutatnia? :lol: :lol: :roll: :roll: :lol: :lol: :oops: :oops:
20150601134430
 
 


Márti! :lol: :lol: :lol:
Mi az amit iszol?

Viki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd egy hónap múlva mutasd meg neki mennyit mutat! :lol: :lol:

Én már vacsiztam 18 előtt,csináltam párolt zöldséget+bedobtam a mikróba egy virslit sütni!
Tök jól laktam,de gondolom nem sokáig!
Azért simán lecsúszna még egy tábla milka! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Milka mehet, délelőtt...., na jó nem egy táblával.

Én még nem hamiztam vacsit, sztem egy kis répa lesz rágcsának lereszelve.

Márti sztem Bedekot iszik :lol:

Van olyan még egyáltalán? :shock:
20150601134430
 
 


Lányok: Semmi különöset nem iszok, csak sima csalánteát. :lol: De ahogy megláttam a használatiját, olyan jót nevettem! Gondoltam, megosztom veletek is.

Viki: A mérleged tényleg nem volt drága! Simán répa elég Neked vacsira? Ügyes vagy!
Az én páromnak időnként szokása, hogy minden reggel rááll a mérlegre, sőt mindig ugyanoda teszi a mérleget, mert szerinte a pontos összehasonlításnál ez is számít. :shock: Sőt még más szokása is van, de azt azért már ide inkább nem írom le. :oops: :lol:

Ami: Ezzel jól tudtál lakni? :D

Én most az első hónapban nem fogok nagyon drasztikus dolgokat csinálni. Amikor éhes leszek, eszek és kész, csak odafigyelek rá, hogy mit és mennyit. Utálok éhes lenni, és nálam igazán csak azzal, hogy alig eszek valamit, tuti nem lenne drasztikus testsúlycsökkenés. Remélem, a tornát tudom majd csinálni legalább hétköznapokon, mert arra nagy szükségem lenne...

Na úgy hallom, kezdődik az első menet a gyerekszobában - Lea elkezdett nyöszörögni. :?

Jó éjt!
fmarti
 
 


Sziasztok!
fmarti éppen kérdezni akartam mi ez a tea.de már nem is érdekel mert nem akarom sűrün látogatni a wc-t :lol: :lol:
ezért nem szedem a szűztea kapszulát sem...bár lehet hogy azt mégis kéne.
hát én ma is ettem...asszem függő vagyok de holnap holnapután megyek aerobikozni...az is valami :? :?
barika2008
 
 


Márti! Jóllaktam,kb fél órára!
A mérleget én is mindig ugyanoda teszem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


barika: Szerencsére a csalántea nem hashajtó, hanem méregtelenítő hatású, tehát csak sűrűbben pisil tőle az ember (meg eleve nagyobb mennyiségű folyadékot iszom ilyenkor, tehát alapban is gyakrabban pisilnék :lol: ). A méregtelenítésnek épp az a lényege, hogy "átmossa" az ember szervezetét, megszabadít a felgyülemlett salakanyagoktól, "mérgektől".
Én a szűzteáról eddig csak hallottam, de soha nem próbáltam és nem is fogom, mert az összes hashajtó hatású vacak többet árt mint használ! (Egy csomó értékes tápanyag és vitamin is távozik a szervezetből, így lehet, hogy az illető fogy, de sokkal többet lesz beteg és idegileg is kimerültnek, fáradtnak érzi magát.)

Mindezeket nem kioktatásképp írtam le, csak azért, nehogy valami szélsőséges embernek gondolj, aki bármi áron is, de fogyni akar. :)
fmarti
 
 


fMARTI:áááá minden áron és sem akarok!!
elég lenne ha a kaját visszavenném,meg tornáznék.
utobbi menni fog...elöbbi nehezen :lol:
pont annyir vagyok éhes mint tavaly ugyan ilyenkor amikor terhes voltam...nem is értem :roll:
barika2008
 
 


Ami: Nektek is hyper-szuper digitális mérlegetek van, ami sokmindent mér? Lehet nekem is be kellene szereznem egy olyesmit, mint amilyet Viki vett? :roll:


Lehet, hogy csak én nem láttam, de ugye még senki nem írta le, hogy kell csípőszélességet mérni?
fmarti
 
 


Igen Márti olyan hyper-szuper mint a tiétek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De majd egy hónap múlva kiderül mit mutat!
Annyira amúgy most én sem tartom még a kódokat,amennyire tudom persze próbálom,de már alig várom,hogy reggel legyen,mindjárt kilyukad a gyomrom! :cry: :cry:
Én így is állandóan pisilni járok!
Áronnak kicsit felborult a napja mert tovább aludt du. mint szokott,úgyhogy már 20:30-kor elájult,5 perc alatt elráztam a seggét (persze enni nem akart) úgyhogy most ébren van,kaparászik az ágyában,az előbb benéztem és hatalmas vigyorral közölte,hogy "hágö"!! :twisted: :twisted: :twisted:
Úgyhogy moöst lépek lassan megpróbálom meghammoltatni!
Bakker sose lesz így reggel!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


MArti: en sem tudom, hogy kell a csipot merni igy hat en ott mertem ahol a leginkabb kiall a fenekem, de nem voltam biztos hogy nema csonton kene inkabb...

Nekem a 6 utannem eves nem okoz gondot, de szerintem azert nem mert nalam ez volt a normalis, amiota Anna van azota tertem at a 8 utani vacsira, de erzem ez igy jobb.
Igaz nagy a kisertes amikor ferjem eszik, de ehes nem vagyok.

Merleg nincs es nem is lesz itthon, az ezer eves vackot nyaron az uram duheben ledobta az erkelyrol
:oops: majd ha ha ugy alakul az ikeaban lemerem magam, vagy havi egyszer bedobom a 100ftot a dmes merobe.

A salaktalanitas, meregtelenites tenyelg jo kezdes, de az szoptatas mellett nem megy.
En lehet belevagok egybe, mondjuk le bojt kuraba, de tan jobb lenne tavasszal. Nekem akkor sokkal tobb energiam eletkedvem van igy tan jobban menne.
Most elokeszitem a terepet, a korultekinto etkezessel.
Amugy en nem kilokra gyurok, hanem cm ekre, es bizonyos ruhaimba valo belefogyasra.

Mindenkinek kitartas!
Es nem etelekrol valo almodozast!
Vendég
 


Jó reggelt!

Végül nem répát ettem, hanem sonkát + csabai felvágottat + ubit + 2 karaván "maci" sajtot.

Tegnap még 2 kis szelet kenyérrel szendvicst + 3 csokis kekszet + nagy tányér bolognait ettem.

Márti!
A csalántea jó cucc. Nem okoz függőséget. :lol:

Ma nem tudom hogy lesz a kaja, mert anyós főz :?
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: