Új privát üzeneted érkezett!

szia Hajni

Ági
az esküvővel kapcsolatos dolgok engem is érdekelnek,pontos dátum már van?Milyen az öltöny?Totyogós Zita aranyos lehet,én már alig várom,hogy Emma menjen :roll:

Hajni
Emma is imádja a banánt,amikor semmi nem kell neki,a banán az amit egyedül megeszik,mondjuk én is nagyon szeretem :oops:
mia2007
 
 


Ahogy nézetem ti nem nagyon vagytok fülbevaló pártiak,ahogy néztem a képeket,Emmának van ,és ma észrevettem,hogy az egyik fülbevalónál,egy kicsit piros és be van gyulladva,szerintetek mint kenjek rá,bepanthen volt itthon :oops: és azzal kentem neki.
mia2007
 
 


bocsi néztem,ez a mondat kicsit furán sikeredett
mia2007
 
 

 
 

Hajni, én úgy tudtam a kálium a sóháztartás miatt fontos. A vízhajtóhoz úgy van köze, hogy vízhajtó tablettákkal együtt káliumot is kell bevenni pótolandó a vízhajtó okozta kálium veszteséget.

Most kicsit rákerestem a neten, úgy látom azért ennél több funkciója is van a káliumnak a szervezetben. Ha esetleg érdekel, beteszem a linkeket.
De azért én nem gondolom, hogy egy banán komoly problémákat okozna a kálium szintben. De ehhez sajnos nem értek.
http://shop.builder.hu/csoport_list.htm4?id=72
http://www.elelmezesvezetok.hu/szamok/03/01/11.htm
mary74
 
 


Évi, kamilla teás borogatás esetleg?
mary74
 
 


Mary, köszi szépen, rendes vagy hogy még rá is kerestél. Ezek alapján nem tűnik úgy, hogy a banánban annyira magas lenne, alig több mint a krumpliban. Így már nyugodt vagyok.

Évi, mi fülbevalópártiak vagyunk :wink: . Szerintem a bepanthan biztos jó én is ezt vagy neogranormont használok. Bár a fülével eddig nem volt gond. Mi 7 hetesen lövettük ki. :roll:
Vendég
 


Szia Doo :wink:

Még nem jutottam al fürdeni mert felsírt. Így mostmár megvárom hogy hazaérjen Imi, mert nem hallanám ha sírna. Vagyis azt már hallanám ha sír, de jobb ha még a nyöszörgésre beérek. :D
Vendég
 


Mi csak fél évesen vittük el,akkor kapott fülbevalót,remélem segít neki a bepanthen.
mia2007
 
 


Itt van Doo nekem nem írja ki :roll:
mia2007
 
 


Ági, ma estére is kifutja még a sósperec?
Vendég
 


nekem alkoholt kellett a fülemre kenni anno, gyerekkoromban.
Vendég
 


sztem Ági már tegnap felfalta a sósperec készletet - mára már megavasodott volna :wink: :lol:
Vendég
 


Nekem se mindig, de én érzem a jelenlétét. :wink:
Vendég
 


Ezért éreztem ilyen erősen,mert már írtál. :lol:
Vendég
 


Igen belövés után nekem is alkohollal kellett, de akkor nem volt gyulladt.
Vendég
 


lehet az lenne a legjobb,ha kivenném neki,mert akkor jobban be tudnán kenni,de nem merem,mert utána,hogy teszem vissza,és ha összenő a lyuk,meg ha most megkínzom,biztos nem foglya engedni,hogy visszategyem neki.

akkor köztetek telepátia van :lol: :lol:
mia2007
 
 


Ne vedd ki. Nekem anno mikor a köldököm volt begyulladva kivetttem a bigyót és sokkal rosszabb lett mikor visszaraktam, gyulladt bőr könnyen összenő.
Vendég
 


jó akkor nem nyúlok hozzá,moat eszembe jutott amikor lövettük a doktornő adott krémet,hogy azzal kenjem,megnézem megvan-e még,az már fél éve volt jó az még?
mia2007
 
 


Sziasztok, ide értem nagy nehezen és már rengeteget írtatok.

Ági, teszel képet majd Zitáról?

Ági és Doo, a Gergő haját a hajnyíróval 3* simán letudtam vágni, be sem mozdult :shock: , ezen nagyon meglepődtem.
(A Jani haját is én vágom már kb. 10 éve géppel, az Alexandráét ollóval.) :wink: :lol:

Ja és még egy furcsaság: a Gergő kicsi újszülöttként sokat nyűglődött és sírdogált ,olvastam valahol, hogy kapcsoljunk neki monoton zajt és az megnyugtatja :shock: pl. hajszárítót, na ez nekünk nagyon bejött mert egyből megnyugodott és elaludt (kézben, babakocsiban vagy a hordozóban) és még a mai napig is szereti a hangját :wink: csak sajnos már nem alszik el rajta. :wink:

Egyébként kezd Hangi-sodni a Gergő. :roll: Ma palacsitát sütöttem (kb. 30-35 db) 11-től 15 óráig, közben 2* kapcsoltam ki a tűzhelyet mert a lábamnál állt és sírt és húzta a rövid nadrágom, hogy vegyem fel, bezzeg amikor felvettem egyből vigyorgott és örömében kalimpált a lábaival és nem tudtam letenni mert kezdte előről az egészet. :shock: :roll: :roll: :roll:
De ez volt ma egész nap, se a Jani, se az Alexandra nem tudott rá hatni és még az alváshoz is kellettem neki nappal + még őriznem is kellett mert közben kinyitotta a szemét többször, ott vagyok-e mellette.
Hogy ez most mitől van, már megint, nem tudom?
Pedig egész nap/mindennap együtt vagyunk, nem hagyom senki másra (nincs is kire).

Az elmúlt éjszakánk szokás szerint borzasztó volt.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Hajni, a banánról a RTL Csak Csajok című műsorában volt szó és ott azt mondták 1 éves korig csak 1 banánt egyenek a kicsik mert heves szívdobogást okoz benne valamilyen anyag, de persze annak a nevére már nem emlékszem, csak ez maradt meg bennem. :oops: :oops: :oops:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!
Ági:engem is érdekelnek az esküvővel kapcsolatos dolgok :wink:szerintem itt mindenki kiváncsi!!!

Szilvi:na igen nem egyszerű,így gyerek mellett még a főzés sem.Tegnap egy csaj megkérdezte tőlem,még főzöl is így,hogy itthon van veled egyedül?Mondtam neki:muszály mert én is szoktam enni :? Mert neki az anyja főz és oda járnak enni...

Nem kaptam Vikós képeket email-en :!: :?: Lehet még kérni :?:

Mia:ha adtak hozzá krémet szerintem azzal kenegesd.Nekünk is alkohollal kellett kenni,de szerencsére nem gyulladt be.Semmiképp se vedd ki!Na persze ha nagyon csunya lenne akkor igen!

Képzeljétek még gőzünk sincs,hogy mi lesz,hova megyünk lakni?Egyszerűen vagy nagyon drága vagy nagyon lepukkant amire legalább fél évet kéne várni,hogy beköltözhető legyen :cry: És ezzel a probléma,hogy addig kizárásos alapon csak anyósoméknál tudnánk lakni :? Na ezt nagyon el szeretném kerülni :!: :!: :!: Remélem hamarosan találunk valamit,mert nem szeretnék hajléktalan lenni :lol:

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska , de azt nem lehet hogy addig a másik lakásba költözök? Vagy ott vannak az albérlők? Húúú, ez nem könnyű helyzet, de remélem mihamarabb megoldódik a problémátok. Én annyira rosszul viseltem azt időszakot míg le nem tisztult hogyan is tovább.

De..., eldöntöttem, bárhogy is állunk a hétvégén legkésőbb vasárnap este én már ott fogok aludni. Anyukámnak elég rosszul esik, hogy én ennyire sürgetem a költözést, mert magára veszi, hogy ennyire unom őket. Pedig nem erről van szó, nagyon rendesek, nem ülnek ránk, de akkor sem a mi életünk így.
Vendég
 


Vicuska, szorítok nektek, hogy mielőbb megtaláljátok új otthonotokat és be tudjatok költözni. Hát anyóshoz költözés tényleg nagyon gázos, amiket korábban írtál róla/róluk. Én sem szívesen költöznék hozzájuk a helyedben és persze a saját anyósomhoz sem, nálunk szerintem az fél út lenne a váláshoz. 8) :?

Az én férjem nem kíváncsi arra, hogy én vagy ti miről írtok 8) pedig tudja a belépő kódjaimat is de azt mondta itt női és családi ügyekről diskuráltok és az rátok tartozik :D .

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


A ma éjszakánk is borzasztó volt :( , nagyon sokszor beszélt álmában a Gergő :roll: és sokat felsírt, miután felébresztettem és kinyitotta a szemét megnyugodott és hasra fordult, aztán aludt tovább, csak ezt épp 6* játszotta el. :roll:

Ma végre megette az őszibarackot, hurrrrááááá! :lol:

A dokinő megírta a vasvitamin cseppet és a barátnőm mondta, hogy a Gergő nyelvére próbáljam cseppenteni, mert károsítja a fogzománcot és hamarabb elromlik és elszíneződik. :shock: :roll:
Szerintetek ez igaz lehet, ti erről hallottatok :?: :?: :?:

Ági, megálmodtad már a ruhád színét :?:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Az éjszaka leteszteltem a babanet számlálót és minden elküldött hozzászólás utáni belépést is számol.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok,

Vicus, nem tudok méreteket, mert nem nőgyógyászati uh-n voltam, csak simán (nem akartam ez miatt bp-re menni). Engem most az érdekelt, hogy él-e és, hogy jó helyen van-e. majd a 12 héten megyek Bp-re.

Mary és Doo, küldöm a privit.

Hajni, kálium egyik legfontosabb ion a szervezetünkben. Mind a hiánya, mind a többlete súlyos és életveszélyes zavarokat okoz, fóként szívritmuszavarokat. A banánban valóban sok van, de gondolom nem 3-4-t eszik belőle a Hanga. Napi egytől nem lesz baja. Kálium injekcióval nagyon jól lehet akár ölni is, érdekesség, mert nehezebben kimutatható, hiszen normálisan is van a szervezetben, szívmegállást okoz.

Szilvi, miért kell vas cseppeket adnod? Betegtájékoztató írja a fogzománc elszíneződést?

Jól vagyunk, csak irtó magas a sárgatest hormon szintem, remélem, tetőzött :?
kpetro78
 
 


Sziasztok!

Vicuska, nehéz szitu, ugyanakkor hosszútávon valami jónak (új ház) kezdete :wink: én akár albérleten is gondolkodnék a helyetekben addig. Mert ha ennyire gázos a kapcsolatod anyósoddal...hát szerintem alapból sem, várandósan meg pláne nem hiányzik a feszültség. Akkor már inkább egy albérlet, de ez csak az én véleményem. Bár gondolom a párod menne hozzá, nem? Csak az eddig leírtakból gondolom, de lehet, hogy rosszul. Az ő kapcsolatuk jó, ugye? Mert persze az jó, ha köztük rendben van minden, félre ne érts, csak ez szülhet köztetek is feszkót, ha pl ő a mama pártját fogja veled szemben. :roll:

Szilvi, hogy hogy elküldött hozzászólás utáni belépést?? Úgy érted mikor elküldi, s Te visszakerülsz a fórumra? :shock: De közben nem lépsz ki és újra be, nem? Máshogy el sem lehet küldeni! Tehát ha én írok 3 hsz-t, akkor 4et ugrik a számláló majd, úgy érted???

Káliumról én is ezt írtam volna, szívmegállást okoz, de persze ha nagyon magas a szintje. Nekünk belgyógy. tanár mesélte, hogy egy pasi át akart hozni egy csomó banánt a határon, de nem engedték, és nekiállt megenni. (jó, gondolom nem 10 perc volt) és megállt a szíve. Na, ez nem rémtörténet, mert ez kizárt a mi gyerekeinknél, hiszen annyi mennyiséget nem esznek meg.

Kata, kitartást!! Azért jó korán elkezdődtek nálad a tünetek. Most hány hetes vagy???

Szilvi, sajnálom a rossz éjszakákat :( szegény Gergő, mi lehet Vele ilyenkor? Rosszat álmodhat, vagy mi?? TI együtt alszotok, ugye?

Kép
ági_bp
 
 


Egyébként hogy tesztelted Szilvi a számlálót?? :shock: Minden hsz után gyorsan kiléptél megnézni, s olyankor mindig pont kettőt ugrott? (1 az eredeti belépés, másik a hsz elküldése)?? Én most ezt nehezen fogom fel, de nem rosszból :wink: :roll: csak lehet közben nézte más is, s azt számolta, nem??

ruhám színe megálmodva :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Kata, már kérdeztem, mikor teszel vonalzót :?: hogy tudjuk hányadik hétben jársz :wink: .
Húúú te szegény, ez a tetőzött sárgatest hormonod akkor azt jelenti nagyon sz@rul vagy.

Maltofer cseppet kaptunk és ugyan azon az van, hogy nem okoz fog elszíneződést de a barátnőm állítja, igen, :roll: és hallgassák rá. :roll: :roll:
A lázgörcs után voltunk labor vizsgálaton és akkor derült ki, hogy a Gergő kicsit vérszegény.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szilvi, ha cumisüvegben adod, akkor vajon menniyre éri a fogait? Ha csak egy kis innivalóban oldod fel neki...egyébként ha fel kell oldani, akkor amúgy sincs mese :roll: vagy 1 dl teát csepegtess a nyelvére? :shock: esetleg bekanalazod Neki? Akkor sem éri úgy a fogait, nem? Mivel csak nyeli. Szerintem a szopogatós dolgok veszélyesebbek a fogra nézva, úgy értem, az aztán tényleg ott ázik szét a szájában az embernek, s jobban éri a fogait.

Kép
ági_bp
 
 


Ági, igen pontosan úgy van ahogy te írtad. Éjszaka teszteltem és megnéztem a főoldalon is, hogy kiket ír ki a gép, gondolok itt a regisztált, vendég és rejtett olvasókra is, akkor pont alig volt itt pár személy.

Igen, együtt alszunk és mégis ilyen az éjszaka. :? :(

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Ági, az első hozzászólásodra írtam, hogy igazad van a fórum számlálóval kapcs.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


10 cseppet kell neki adnom de majd csak holnaptól kezdjük és a dokinő azt mondta a kajába is tehetem vagy az innivalóba.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Most aludt el mellettem a Gergő és hogyan, az ágy mellé volt tolva a forgószék és hát arra tette a fejét, alátette a pelenkáját a többi testrésze pedig az ágyon van :shock: majd átvarázsolom az ágyra a fejét is. :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Ági már elmentél?

Vicuskával kapcsoltban az albérlet nekem is eszembe jutott de azért ez egy költséges lehetőség, de hogy anyóssal ne kelljen együtt lakni lehet még ezt a + költséget is megéri. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szia Ági! :D
Vendég
 


Köszi mindenkinek a káliumos választ. Ha jól hámozom ki akkor napi egy nyugodtan mehet, de többet inkább ne. Mondjuk a széklet miatt sem szeretek neki sokat adni.

Vicuska helyzetét totál megértem. Szerintem az albérlet az esetleges hitellel együtt nagyon sok. Mi is inkább a felújításba tesszük bele minden pénzünk. Én sajnáltam volna albérletre kiadni. De nálunk szerencsésebb, hogy az én szüleimhez jöttünk.
Vendég
 


jó, akkor most írok egy hsz-t és megnézem a számlálót.
Vendég
 


Szilvi, most már te is olvasol, igaz? mert 4et ugrott a látogatottság :shock:
Vendég
 


Szia Doo :lol:
És emelkedett???

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


helló, egy megtekintést tőlem is számolhattok. :wink:
Vendég
 


Téged olvastalak el és írtam egy hsz.-t és visszajöttem.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Gyermekeitek már alszanak :?:
Az enyémek még nem. 8)

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


de egy hsz-t is, nem? az meg úgyis látszik. mindegy, különben én nem akarok belefolyni ebbe a dologba túlságosan, mert sztem nem egyszerűen nyomon követhető és azért annyira nem is fontos. tényleg nem írunk titkos dolgokat.

Kata meg légyszi írj már kicsit részletesebben magatokról, meg a füredi szállásról :wink: :lol: engem is érdekel, mi van a pároddal... :roll: :oops:

szüleim nekem akkor is alkohollal kenték a fülemet, amikor be volt pirosodva... :roll:

maltoferrhez nem tudok hozzászólni... :roll:

banánhoz se nagyon... nekem alacsony volt a káliumom és aszondták a doki kollégáim h egyek meg két banánt és jó lesz.
Vendég
 


Káépzeljétek, tegnep előtt szúnyogirtás volt. Tegnap éjjel pedig, idén először agyoncsípkedte Hangibébit egy dög, de olyan ronda a csípés hogy még azon is gondolkodtam biztos az-e. De eleinte nagyon olyan volt, később meg szinte hólyagos volt körülötte. Még jó hogy írtják, így csak jobban elfertőz a csípés. :evil:
Vendég
 


Enyém már békésen szuszog. :D
Vendég
 


asszem Ági írtad h Szilviék messze laknak tőlünk. sztem nem annyira - végülis megyén belül vagyunk és a mienk a legkisebb megye :lol:
Vendég
 


Vikin is vannak brutális csípések. őt rendszeresen zabálják :roll: :evil: tegnap fényes nappal, a városban csípte meg vmi úgy h a combján és még a popsiján is hatalmas babok lettek, de az mára elmúlt. :shock: viszont van olyan csípése, amit én sem tudok hova tenni, mert még 3-4 hét múltán is látszik. először pici volt, aztán csúnya hólyagos, majd visszahúzódott, mintha el akarna múlni, de azóta is látszik... :roll:
Vendég
 


Doo, kb. 30-35 km lehet közöttünk. Ugye?
Nálatok milyen idő van most? Mert még a ruháim kint száradnak. :wink:

Na, nálunk most kezd indulni az esti műsor :roll: .

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


A Gergő akkor még szerencsés, eddig csak 3* csípte meg a szúnyog és hamar elmúlt.

Nálatok bizti mutáns szúnyogok laknak. :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: