Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok

Lotti boldog névnapot :D :D :D

Emma 8-kor elaludt,csak félek tőle,lehet,hogy még felkell és játszani akar :roll: :roll:

Apa már jobban van nem a klimától fázott meg,bejött a hideg ő nem öltözött fel reggel amikor ment dolgozni,csak rövidnadrág papucs és úgy azért hideg volt.

Vicuska ez nagyon jó,remélem minden úgy alakul,ahogy szeretnétek :lol:
mia2007
 
 


Szilvi, szerintem nagyon finom lett az ebéd :) bár Zita extra nyűgös volt, úgyhogy nem mérvadó, hogy nem habzsolta. Megint rövidet aludt, csak 1 órát, sírva kelt megint, és nem kellett semmi, magától meg nem tudott visszaaludni. Utána nyűgös is volt, nem pihente ki magát. Ehhez képest az előbb aludt el. Úgy látszik mindegy mennyit alszik napközben és mikor :shock: mert azt a keveset is olyan korán aludta, máskor még le sem fekszik olyankor aludni mikor ma már ébren is volt.

Alexának jó szövege lehet :lol:

Vicuska, ez szuper!!! Most hová költöztök átmenetileg? A másik lakásba? Mármint amit még árultok. ott laktak a kínaiak, ugye?

Kép
ági_bp
 
 


Szia Ági, elszállt amit az előbb írtam.
Vendég
 

 
 

Na újra: Ági már meg is kérdezte Vicuskától amit akartam. De én is gratulálok. De nem irigyellek. Fúúú, nekem irtó stresszes időszak volt. Bár nem is vagyok túl stramm csajszi, de tényleg nehéz volt, főleg gyerek mellett.

Ági jó fej volt a pénztáros. :P A gesztenye szerintem is finom én is az üvegről lestem le. Bár én párolt rizzsel csináltam krumpli helyett és úgy is nagyon finom. Tényleg, jó hogy eszembe jutattad, régen csináltam. Almát már két hete nem kapok, hiánycikk. :evil:

Ti adtok görögdinnyét? ugye szabad? mert én adtam és imádja.
Vendég
 


Doo, ezt még régebben akartam csak mindig kimaradt. Ezt a taperolást én is utálom, de van ami még ennél is bosszantóbb számomra. Amikor szinte idegen emberek nyújtják felé a kezét, hogy jössz? és ha megy akkor már vinnék is el. Ezt úgy utálom. tudom hogy nem viszi messzire de miért kell arra tanítani egy gyereket hogy bárkivel elmenjen. Olyan sokszor jártam már így szomszédokkal, akikkel egyébként max. köszönőviszonyban vagyok. Engem egy ilyen szintű kapcsolat nem jogosítana fel arra hogy bárki gyerekét kézenfogjam és elvigyem. De a szomszédot ilyen lakótelepi szinten értem, nem is közös lépcsőház, mert az még oké, velük sokat találkozott.
Vendég
 


Ági közben eltűnt. :( Na mindegy, azért folytatom miket utálok még. :lol: Gondolom senkit nem izgat de azért itt kimorgolódom magam.
Amit még utálok amikor szintén szinte idegenek, a pénztárcánkban túrlának. Képletesen persze. Ha bárkivel szóba kerül a költözés, mindenkinek automatikusan az első kérdése hogy mennyiért vettük, a másikat mennyiért adtuk el, aztán persze hogy mennyi hitelt vettünk fel stb. Nekem ez már annyira indiszkrét, ha azt a másik illetőt alig ismerem. Biztos bunkónak tartanak időnként de ha valakivel először beszélgetek, csak épp hallotta valakitől és arról faggat mennyi törlesztőt fizetünk, hát..., igyekszem higgadtan, de kitérni a válasz elől.

Néha azt érzem falunk lakunk. Pedig tök jó város.
Vendég
 


Morogjak még kicsit vagy menjek aludni? :lol:

Amúgy Hanga egy kis édi-bédi. Úgy falja a csöves kukoricát mint a felnőttek. Továbbra is csimpi, a hátam egy összeállt görcs, de most valahogy egyáltalán nem dűhít úgy mint pár napja. És mostanában kezd beszokni a nagyágyba, ezt nem szeretném, úgyhogy most kell résen lennem, mielőtt késő lesz visszafordítani a dolgokat.

Doo, ne aggódj, mindenből jelesre állsz, csak egy közepesed van. Na mit gondolsz, miből? :lol:
Vendég
 


Hajni, itt vagyok, csak közben kerestem egy képet a májusiban és gőzöm nem volt merre van, így fellapoztam ezer oldalt, szemem már jojózik, s mikor felsóhajtottam, kész, nem érdekel, feladom, na azon az oldalon volt :D tudom megöl í kíváncsiság ezért elárulom egy ruha képe volt. Ennyi elég? :wink: :lol:
görögdinnye tudtommal mehet. én adnék Zitának, de hiába kínálom nem kéri, elfordul, meg sem kóstolja. Pedig a sajátomból ami ugye kívánatosabb :wink: sajttal ugyanígy volt, végül már kétszer evett picit, de hogy :shock: ettem és elcsente a tányéromról, fogta a kezében s azzal sétálgatott és szopogatta meg rágcsálta közben.

jaj, ma akkorát esett :cry: a kiságyba, az ágy végétől át akert menni oldalra, s elvágódott, de szó szerint, neki a rács tetején kersztbe futó tömör fának, arccal, akkorát csattant :cry: egyből néztem, szeme, foga orra, vérzés, de semmi hála Istennek! De nagyon sír és úgy kapaszkodott belém. Amúgy mielőtt elesett épp azt mutogatta el jóóó sokadjára :) :) hogy neki hogy csípte be ma az ujjacskáit az ajtó, de hogy NEM bánt az ajtó, és mutatta a kézfejével, hogy nem-forgatja a kezét, ez új, eddig az egész karjával mutatta.

Hajni, mindenben igazad van :wink: meg amúgy is morogj csak. én lépek, mert álmos vagyok. Ilyenkor, mikor apa meg nincs itthon és nem morog velem senki, hogy itt ülök..

Kép
ági_bp
 
 


sír múltidőben. már alszik.

Kép
ági_bp
 
 


Boldog névnapoooooot Lottinaaaaak! :) :)

miből van közepesem?! szent ég!! :shock: megszoktam h mindenből jeles vagyok 8) :lol: (na jó, ez csak ált suliban volt igaz és ott sem mindig)

Viki ma este 6kor megint bealudt. és meddig? f8kor ébredt, akkor is sztem csak azért, mert elkezdtem mellette beszélni. :shock: f11kor tettem le... :roll:

fúú, ilyen elsétálóst én még nem tapasztaltam :shock: én tuti mondanám h nem adom a gyerekem és kész!! :evil: persze, humorosan, de akkor is! de különben erről a gyerek is le fog szokni hamar h bkivel elmenjen. én Vikin is látom h nagyon barátságos ugyan, de azért kell egy pici idő, amíg feloldódik, amíg felméri a helyzetet. és ahhoz jobban közeledik, aki szimpatikus, ami természetes. sógornőm lánya is hamar kinőtte ezt a bkivel elmegyek korszakot.
pénztárcában turkálás :evil: :evil: én soha nem kérdezősködöm ilyesmiről, max nagyon jó baráttól. de akkor sem azért h neki mennyi lóvéja van, hanem ha esetleg költözésre mernénk gondolni, akkor az milyen összegnél lenne reális, szal magam miatt. anyum viszont nagy pénztárcában turkáló :roll: :oops: nem tudtam még "lenevelni" róla :roll: pedig mindig "rápirítok", ha ilyenen kapom. :twisted:
Vendég
 


Jó reggelt! Kidobott az ágy :shock: elkezdtem agyalni esküvős részleteken...hol lesz a fotózás...nagyon beállítottakat nem akarok, én nem szeretem ha fényképeznek, de azért vágyom szép képekre. Egy barátunk jön el remélhetőleg aki fotós, de nem lesz műtermi hanem szabadban lenne jó, de hol is kellene? Meg most rámtörtek apró részletek, hol teszem majd tisztába Zitát ha szükséges, és mi van ha szopizni szeretne majd :roll: lehet valami szoptatós felsőt kellene varratnom? :wink: Mindenesetre figyelembe kell venni, hogy ki tudjam magam hámozni belőle, ha szükséges. Azért bízom benne, hogy nem fog eszébe jutni a cici, mégis sokan leszünk körülötte. 10en 8) meg ez a szabadtéri fotózás elég rizikós, ha pl esik az eső :roll: ajjaj... :)

Hajni, abban Doonak igaza van, nem biztos hogy rossz indulatból kérdezik meg a lakást. Én is jól kifaggattalak :) , mivel mi is tervezgetjük majd egyszer a lakáscserét. Bár ha már a törlesztőrészletre is rákérdeznek, az valóban lehet tapintatlanság.

Kép
ági_bp
 
 


Doo, közepesed technikából van. (fényképkicsinyítés :wink: ) Meg azért mert nagyon ritkán látjuk ezt a gyönyörű, huncut arcocskát. :D

Elsétálás, nálunk is új dolog, márminthogy elmegy, mert amúgy olyan kis szégyelős és ha idegen helyen vagyunk, kell idő mire feloldódik. Engem is teljesen meglep időnként hogy kikkel elmegy. Viszont nekem is sokszor utólag jut eszembe mit kellett volna mondanom, így az adott szituban nem mondok semmit. De volt olyan skit megkértem hogy ne vigye el.

A házról meg engem sem zavar, ha barátok, közeli ismerösök érdeklődnek, de higgyjétek el vadidegenek faggatnak folyton. Számomra ez már negyfokú tapintatlanság. Főleg mert tudom hogy rögtön elkezdenek kombinálni, hogy" hú, akkor vajon mennyi pénzük lehet" Pedig nem sok :?

Szegény Zita, én úgy utálom hogy nem tudjuk őket minden eséstől megóvni. Hangi a kismotorral esett hanyatt mert ő a lépcsőn akart vele felmenni. :shock: Pedig mindketten ott voltunk vele, de mire rájöttünk meben mesterkedik már megtörtént a baj. Volt nagy sírás.

Ági, szóval akkor a Topictársaddal csináltatod a ruhát? És olyat amit kerestél?
Vendég
 


Ági, nahogy félreérts, NEM rátok értettem. De a játszon napi szinten előfordul ilyen szitu és nem olyanoktól akik szeretnének költözni, azoktól nem zavar. Bár ahhoz is kell valamilyen szintű kapcsolat. De sokszor már a bérjegyzékemet is elkérik. :twisted:
Vendég
 


Húúú, esküvői izgalmak, ezt tök jó. Nekünk is csak szabatéri képeink vannak. De volt azért B terv is ha aznap esne az eső. Hát az azért megnehezíti dolgot, hogy a szopit is bele kell kalkuláld.
Vendég
 


Hajni sajna az én férjem is elég kiváncsi,és néha olyat kérdez,(de azért nem idegenektöl),amit én meg se mernék kérdezni :oops: de nem rossz szándékkal.

Taperolásba én még azt utálom,amikor valahol megállunk és leülünk egy padra vagy éppen várunk valakit és odajönnek teljesen idegenek és elkezdik fogdozni,és főleg amikor a kezét megfogják amit utána a szájába töm sík ideg tudok lenni :evil: ,ahogy elmegy már törlöm is popsi törlővel.Jajj és akkor kérdezik úgye nem baj,hogy megsimogatom,legszivesebben beszólnék,de igen,csak nem akarok bunkó lenni.
Mostanába az a szokása,hogy a kis ujját a szádba akarja nyomni,mintha eteni akarna,amikor anyósnak adja és bekapja az ujját :evil:
mia2007
 
 


Esküvői készülődés ez nagyon izgalmas,de nagyon szép is,nekünk pont szerencsénk volt szeptemberbe,nagyon szép idő volt,nagyon kevés felhő volt az égen és a fényképeken az ég tiszta kék,egy-egy kis felhővel,most nosztalgiázom,meg is nézem a képeket.
mia2007
 
 


Persze, azt nem mondtam én, hogy ez most gonoszság vagy rossz szándék, de indiszkréció és én ezt sem szeretem. Na jól kiveséztük ezt a témát. Igazából nem lehet leírni azt a sok szitut, ami miatt eljutottam odáig hogy már ennyire bosszant a kérdezősködés. Hangsúlyozom az döbbent meg mikor idegenek teszik és nem veszik a lapot hogy ki akarok térni a válasz alól, hanem folyatják, " na de tényleg mondd már meg, akkor mennyi is a hiteletek stb."

Amikor a hitelről faggatnak, mondván, hogy csak mert ők is szeretnének felvenni, azt szoktam mondani, inkább nézze meg a neten hitelkalkulátorral, mert úgysem annyit meg annyi időre akar mint mi.

Évi, ne csak nosztalgiázz, tegyél fel nekünk képet. :P
Fúúú, a szájbavevés tényleg elég idegesítő. Előttem ilyet nem mernek csinálni, nem tudom mi van ha nem vagyok ott. Hangi is szereti vizsgálni a szánkat belülről :P .
Vendég
 


Átolvastalak benneteket és láttam Kata még mindig nem jelentkezett :( .

Majd este jövök, előljáróban annyit, teljesen ki vagyok :x , mire a Gergő előkészült az alvásra és elaludt Alexandra ma mindig akkor kiabált éppen valamiért, egyébként is nagyon hangosan beszél és hiába szólók rá napi szinten kb 20* és nem túlzok, az oviban ezt szokta meg.
Szegény Gergő vagy 4* neki kezdett az alvásnak mire elaludt és most én is kellettem hozzá, ráadásul nagyon rosszul aludt, ma alig csináltam valamit itthon. :roll:

Aztán a gázkazánunk a lakásban van és a tavasztól-őszig tartó időszakban hetente 3-4 veréb bemászik a kéménybe :twisted: és nem tud kimenni, így lecsúszik a kémény aljára (ez több órahosszát vesz igénybe és a zaj ami kihallatszik addig, kapar a körmével és csapdos a szárnyával, hát ez felér egy állatkínázással, rossz hallani) és ott kirepülnek (ez több órahosszát vesz igénybe és a zaj ami kihallatszik addig, kapar a körmével és csapdos a szárnyával, hát ez felér egy állatkínázással, rossz hallani) és itt hajkurásszuk a lakásban, szerencsésebb ha a Jani itthon van mert egyből megfogja, még a gyerekeknek is megmutatja, Alexandra meg is simogatja és kiviszik együtt az udvarra és ott elengedik.

És még a felfújható medencénk is kilyukadt :twisted: , már 2* volt ragasztva és már 4 éves de akkor is nagyon bosszant, most még azt is kitalálhatom milyet vegyünk helyette. :wink:

Már így is tovább maradtam mint terveztem. :wink: Függő vagyok tuti. :oops:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!
Idegesítő:a múltkor egy koszos öreg ember elkezdte Lottinak:Na ríjjá má a bácsinak és odadom anyádnak a csekket befizetheti!De ezt olyan hangsújjal és annyiszor elmondta,hogy tényleg felbosszantott.Mondtam neki miért sírna?Fizesse be maga,van nekem elég....De ekkor már kb 10× elismételte hogy bömbölj gyerek!Komolyan még a ablak mögötti pénztáros is csak lesett....

Szilvi.kitartás!Néha Lottinak is olyan hangfrekvencia jön ki a torkából,hogy elcsodálkozom..Szoktam is mondani vagy anyósomra vagy tesómra ütött ez a gyerek,mert sokat is és harsányan is beszél...De azért így szeretem! :lol: :lol: :lol:

Ágibp:jó készülődést!!Sajnos nekem ez kimaradt az életemből,csak élettársak vagyunk...

Évi:tényleg kérünk képeket!

Ma Lotti kb 15 percet aludt a kocsiban és úgyérezte ezzel letudta a mai alvást :? :? A párom elvitte sétálni,mert itthon nem akart aludni,na így nagy nehezen mire vissza értek elaludt...

KépKép
vicuska
 
 


Mostanság nekem is olyan lassú és dühítő a babanet..

Nekem sem eszi a dinnyét,sem a paradicsomot!!Ma viszont evett lángost reggelire :oops: :oops: :oops: bejött neki.Na ne úgy képzeljétek,hogy neki lett véve én reggeliztem ezt és kunyizott!!!

Hajni:idegenek kérdezősködése:ahogy voltam a nőgyógyon,egy öregasszony ült mellettem..folyt

KépKép
vicuska
 
 


Halihó!
Voltunk ma ruhát próbálni :D varratni fogok, a fazon kiválasztva, még kicsit vacilálok a szoknya színén, de igazából már eldöntöttem, csak alszom rá egyet :wink:
ahogy próbáltam a ruhákat, volt egy bordó menyecskeruha, amit a fazonja miatt vettem fel. Tomi itthon azt mondja, neki abban tetszettem a legjobban, mármint a színe is 8) mondom azért bordóban mégsem mehetek, az menyecske ruha...
erre: végülis menyecske leszel
én: az éjfél után van
Ő: Anya, te már éjfél után vagy! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


ezt az oldalt végig olvastam!

Vicuska, Marci sem eszik parit. Én rászoktam dörzsölni a kenyérre, úgy megeszi, semminél jobb. Remélem jól vagy :lol:

Ági, rólam sem készültek beállított képek, mert irtó rossz idő volt az esküvőnk napján, de volt profi fotós, és a spontán képek is jók lettek. Van egy káőolnából kijövős, amikor virágot szornak ránk a lökött barátok, na, azt szeretem :) Szurkolok Neked.

Hajni, az idegenek elhívják nekem ritkán fordul elő, eddig nem zavart, de IGAZAD van, miért kellene elmenni egy idegennel. Én ezt meg is mondom a következő hibbantnak. Hm, most mérges lettem. Pénztárcaturkálóknak én van, hogy NEM válaszolok egyáltalán. Ha ő ekkora bunkó, miért álljak vele szóban. Ez az, ami engem a legjobban irtál, régi rossz emlékek miatt is :roll:

Mia, én akkora, bunkó vagyok, mert nem is kívantam Emmának Boldog szülinapot, mentség nincs, de szeretném, ha tudnád, hogy az nap gondoltunk Rátok, sőt Marcinak is elmondtam.

Esés: Marci annyit esik, hogy én már ki sem tudok akadni igazán. nagyon komoly csak egy volt, vérzett a homloka, de szerencsére semmi gáz nem lett. Én a láb zúzódástól félek egyedül, mert Bercel és Hanga is negyon megszenvedték.
kpetro78
 
 


káőlna=kápolna, a barátok, pedig a haverjaink, nem a csuhások :)

Ja és a uh: egy db, élő magzat, jó helyen :lol: :lol: :lol: Olyan boldog vagyok azóta :lol: Férjem totál kiakaszt, de az más tészta.

Doo, ha még nem döntöttél, mindenképp Balatonfüredet válaszd, gyönyörű, én most itt vagyok, a Kékszalag miatt, és nagyon élvezem. Marci is :lol: Az apartmant, ahol vagyunk most ajánlhatom, de csak priviben, ha érdekel.

Visszaolvasok
kpetro78
 
 


Kata, végre jelentkeztél és minden oké veletek, jaj de jó!!!! :lol:

Mikor csinálsz új vonalzót? :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Most látom, milyen összevekeredett lett az írásom délután :oops: de azért kibogozható. :wink:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


kukkoló témát olvasom :lol: Én is sok mindent azért nem írok, mert írnám, ha zártabb lenne. Fronell, ém biztatlak, hogy írjál gyakrabban.

Ági, kullancstól ne aggódj, biztos semmi nagyobb baj nem lesz.

Szilvi, annyira stramm tudsz lenni a két gyerekkel, és még mamádat is dajkálod, én tényleg sehol vagyok hozzád képest. Mi lesz velem a másik picivel? Ma este azon filóztam, pl, hogyan fektetem majd le a Marcit. Ő úgy alszik el, hogy fürdés, majd öltözés, nagy adag tápszer, amit az ölemben fogyaszt el, hozzám bújik közben, majd beteszem a kiságyba. Ezt nagy hassal??? Pedig én is úgy szeretem ezt a részét a napnak, még énekelek is neki. Azt most a picike is hallgatja...
kpetro78
 
 


Vajon mi vonzhatja az idegeneket a simogatásra és a megszólításra amikor egy kicsi gyerekkel találkoznak?
De ez úton-útfélen így van ahogy írjátok. Én még a mai napig bizony rászólok valakire ha a keze felé nyúl :x , hogy ne fogja meg mert rendszeresen a szájába teszi és ráér még később ismerkedni az idegen bacikkal.
Mondjuk ezen szólásomon még nem sértődött meg senki, vagy nem mutatta. :?

A Gergő se a sárgadinnyét, se a görögdinnyét nem eszi meg, hiába a kínálgatás. :(
Amióta beteg volt a banánt se eszi meg :roll: , pedig azt imádta, napi 1-et mindig megevett.
Viszont a nyers sárgarépát nagyon szereti rágcsálni, végkony csíkokra vágva. :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Zita baba olyan ügyi vagy :lol: :lol: :lol:

Ha Bea kap dicséretet, akkor én is kérek :!: :!: :!:

Olyan hányingerem van :cry:

Blanka és Rozi nagyon édesek együtt. Mary, nekem olyan kevés hajam volt, hogy nem is vágták. Most se dús, de azért van.
kpetro78
 
 


Köszi Kata, biztos az élet hozta nekem, hogy ilyen legyek, nem tudom. :wink:
De amikor gyerek voltam + tini koromban is nagyon visszahúzódó voltam :oops: , kettőt sem szóltam, a boltba nem mertem elmenni egyedül, azt meg hogy egyedül kérjek ott valamit, áááá azt meg végképp nem. :roll:
Amikor munkába álltam, akkor kezdtem változni ezen a téren. :lol:
Húúú, hajdan nem tudtam volna magam elképzelni egy kutyakiállításon, egyedül bent a körben a kutyával és mindenki engem néz, aztán évekig jártunk a kutyáinkkal és mennyire élveztem. :lol: :lol: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Nekem a hányigerek idején az olajos magvak keveréke segített, mindig pár szemet ettem belőlük + a B6 vitamin és a szénsavas italok teljes elhagyása, ezeket nekem a nőgyógy. javasolta.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Kata, ha már túl leszel a hányingeres időszakon légyszi írd meg nekünk priviben a nem kötelező védőoltásokról alkotott véleményed.
Egyébként ti beadattok valamit Marcinak??

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


sziasztok! :D
Vendég
 


na ne hogy most meg már nem vagytok!!! :shock: :? :(

Kata, füreden nem mély a víz? nem tudok úszni :oops: igaz, lehet h mindegy, mert végülis annyira nem is akarok strandolni.
Vendég
 


Jééé, most látom már középhaladó felhasználó lettem. 8)

A gyerekeim már fél 10-kor elaludtak, végre nyugi és csend van. :lol:

Ma mégis sikerült valamit csinálnom :wink: 2 adagot mostam, amit sikerült eső nélkül kiteregetni és megkozmetikáztam a westie-nket.

Ági még nem jött újra, most álmodik arról, milyen legyen a ruhája színe :wink: :lol: :lol: Szép álmokat :!:

Hol vagytok lányok??

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szilvi, de ügyes vagy h rászólsz!! nálunk van a fsz-en egy öregasszony, aki MINDEN találkozásnál megpuszilja Viki kezét :shock: :evil: de hiába szólnék, sajnos alig hall, ráadásul a felét annak se fogja fel, amit meghall... a mai napig sztem nem érti h itt lakom a házban, nemcsak a mama. :twisted: marhára idegesít h csólokgatja, de letörlöm gyorsan én is... :roll:

játszón szopi: Ági, nem azért siettem vele haza, mert nem akartam ott szoptatni, hanem mert tudtam h aludni akar és azért szeretne szopizni és gondoltam h akkor már inkább a kiságyában szundizzon. aztán gondolkodtam rajta h végülis tényleg alhatott volna kint is, de aztán már nem fordultam vissza. "csak úgy" már nem kéri a szopit játszón il ha nagy ritkán mégis, akkor el tudom terelni a figyelmét. úgy veszem észre h ha leköti vmi, akkor nem akar szopizni. ha unja a banánt v fáradt, inkább ,ár csak akkor.
Vendég
 


Szia Doo, nem láttalak kiírva.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


sziasztok

nem tudom mikor fog Emma elaludni,még itt mászkál rajtam,és közbe harap,teljesen,mindegy,milyen komolyan szólok rá,nevet rajta :oops:
mia2007
 
 


Ági, ha már megvan a ruha mindegy, meg Riella úgyis nagyon kreatív, de azért reggel elszántam magam h megírom, úgyh most már nem menekülhetsz :lol: :lol: szal "szopis" menyasszonyit sztem simán meg lehet oldani, ha a ruha pántja lekapcsolható v ha átlapolós szabású a mellrésze - nekem több ilyen átlapolós-szerű felsőm van és nagyon könnyű benne szoptatni és sztem szépek is. (lehet h nem ez a neve hivatalosan de biztos tudjátok h milyen)
jó szöveg ez h már éjfél után vagy! :) ezek szerint a vőlegény láthatja a menyasszony ruháját?! :) mi is együtt vettük meg az enyémet a párommal ;)

tapperolás még: én sem értem h emberek miért fogdozzák a babákat - nekem soha nem volt és most sincs ilyen késztetésem. én úgy voltam vele, amíg pici volt h inkább odaadtam más kezébe a gyerekem h vegye fel, de nem fogdozza a kezét, fejét, arcát.
ja meg volt h rászóltam pl apósomra többször is h ne simizze a fejét olyan erőteljesen, meg egyáltalán sehogy se, de nem értette és még akadékoskodott h miért ne. hiába mondtam neki h még tök pici, ne nyomkodja nekem a fejét, semmi szükség rá. :evil:
Vicuska, furdal a kíváncsiság h mi a történet befejezése!!!
Vendég
 


Hajni, szted nem gáz, hogy még mindig ennyi tápszert esznek? Marcinak tulajdonképpen az a reggelije.

Lassan megyek aludni, 93-96 oldalt olvastam vissza, Emma olyan szép a képeken most is :lol:

Szilvi, képzeld, Marci úgy szereti anyum kutyáját, hogy azóta minden kutya után szalad. Mond rájuk vm szót is, kva vagy hasonlót, ez az első amit "mond".

Különben Balcsin vagyunk, nem megyek fel vele Bp-re szeptemberig. Nem tudom milesz a lakásban, mert reggeltől estig kutyázik az udvaron. Labdázik vele, eteti, simizi, igen cukik. Most értettem meg mit jelent a gyerekek kutya imádata.
kpetro78
 
 


Kata ne menj már, amíg nem válaszolsz nekem!!
Vendég
 


Doo, megnéztem a szuper fényképeidet :lol: a májusi topic-ban és nekem az esőben készült tetszik a legjobban Vikóról :lol: :lol: és meg kell, hogy mondjam szerintem a rólad készült képen sokkal jobban nézel ki ott, mint amit korábban ide tettél fel. :wink:
Doo, még nem kérdeztem te hány éves vagy :?:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


babanet sztem csak találomra írja ki a jelenlevőket. én saját magamat hol látom kiírva, hol nem - gőzöm sincs, mitől függ :shock: :?

figyuzzatok, főleg lányos mamák: Vikin sötét szőr pihéket látok az alkarján és a lábszárán is. ez normális ebben a korban?! :roll: :shock: sötét tónusú az biztos, és a szemöldöke is elég erőteljes, de azért szőrös láb 15 hósan?! :shock:
Vendég
 


annyi vagyok, mint Hajni :wink: :lol: 8)
Vendég
 


fú, biztos nagyon szar képet küldtem múltkor v simán szarul néztem ki :roll: :oops: mondjuk, most kicsit jobban van levágva a hajam, de nincs mindig 5-10 percem arra h meg is csináljam elfogadhatóan :roll: :oops:
Vendég
 


utolsó: nem is tudom, mert nem igazán strand idő van. De az új sétány állat jó és van szuper szökőkút is :lol:

nme adatok be csak kötelezőt, védőoltásról már írtam, de lehet Te még nem olvastad Szilvi :D Hosszútávú mh-k semmit nme tudni, sztem nagy része marketingfogás, és pl meningitist nem csak egy féle kórokozó okoz, mind ellen nem véd. Plusz a ritkán előforduló kórképeken nem szoktam filózni, mert annyi mindent tudok még kitalálni, szarrá paráznám magam. Most pl a tragikus terhes történetekkel próbálnak traktárni, de nme hagyom magam. Aki syncumárral ilyen gyönyörű gyereket szült, nem izgul, szoktam mondani, ezt persze nem értik, de ált nem is firtatják.
kpetro78
 
 


Évi, tanácsolom harapd vissza gyengéden de azért érezze is.

Nálunk a Gergő akart mindig a szánkba nyúlni és amikor nyúlt felénk az egyik alkalommal megharaptam az újját :oops: ezt többször elismételtem nála és leszokott róla.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Kata, akkor jöhet a privi a füredi apartmanról!! érdeklődd meg légyszi h aug utolsó harmadában van-e szabad helyük. köszi!
Vendég
 


különben hogyhogy nem ott vagytok, ahova mondtátok h mentek? asszem fenyves környéke, ugye?
Vendég
 


hopp, Anido a láthatáron! remélem, írsz is!
Vendég
 


Sziasztok!

Anido-t nekem már nem mutatta a babanet.

Kata, én is örülök, hogy jelentkeztél és hogy rendben vagytok!!! :D
Kaphatnék én is egy privit a balatonfüredi apartmanról. Mi szeptember közepén akarunk menni. Azt már eldöntöttük, hogy Füred, de azt nem hogy hová. Több apartman is tetszik, de még nem foglaltam le a szállást.
Köszönöm előre is!!!!

Doo, nekem is a napokban tűnt fel, hogy Blanka lábszárán pihék vannak, de neki szőkék.

Doo, nagyon köszönöm a képeket, én is megkaptam.
Csak ismételni tudom a többieket: Nagyon aranyos Viki és nagyon szépek vagytok együtt!!! Az esernyős/napernyős kép tényleg nagyon jó! A műtermiek is nagyon jók lettek! És milyen szép kalapjai vannak Vikinek! Nagyon jól áll neki! :D

Szilvi, szerintem Doo minden régebbi képen is nagyon jól nézett ki! :wink:

Bea gépe javulófélben van. Remélhetőleg keddre megjavul. :wink:
mary74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: