Új privát üzeneted érkezett!

Látom, itt sokan már nagyon készülnek a 4D ultrahangra. Mi a kislányommal csak a 31. héten voltunk. Nem tudom, hogy a 24. hét előtt van-e igazából értelme. Itt Pécsen nem szoktak előbb menni, legalábbis az én ismerőseim mind később mentek. Mondjuk az egy előnye lehet a korai 4D-nek, hogy még az egész baba belefér. Én ettől függetlenül szerintem megint csak a 30. hét körül megyek.

Hízás kérdésben én is tartok tőle, hogy mi lesz a vége, mert az előző terhességnél sikerült csak 7 kg-ot híznom és az teljesen lement a szüléssel. Mire hazamentem másnap fölhúztam a régi farmeremet. Örülnék, ha most is így lenne, és most van egy kis előnyöm is, mert 4-5 kg-ot még fogytam is a szoptatás után. Eddig talán nem híztam, tavaly a 15-16. héten híztam az első kg-ot. Szerintetek a 2. terhességnél gyakoribb, hogy többet híznak a terhesek, mint az elsőnél?

valaki1985: Ne is törődj anyósoddal, a lényeg, hogy a kisbaba jól legyen és ti örüljetek. Mikor én a szüleimnek bejelentettem, apukám annyit mondott, hogy még a 12. hétig elmehet. Persze januárban 5 hetesen volt egy spontán vetélésem, de azért rosszul esett, hogy szerinte ezek után egyik gyerek sem fog megmaradni.
Azt olvastam, hogy akinek már volt vetélése és utána fél éven belül újra teherbe esik, sokkal kevesebb az újabb vetélés, koraszülés vagy bármilyen komplikáció esélye. Reméljük ez tényleg így van.
Olvastam, hogy többeknek volt itt különböző korú vetélése, őket nagyon sajnálom, főleg aki más érett babáját veszítette el. Még azt a kis 5 heteset is megsirattam, szörnyű lehet egy nagyobb babát halottan megszülni. Nem is szeretek ilyesmiket olvasni, mert valahogy ez az, amitől a különböző betegségek (pl. down-kór) után a legjobban félek. Persze nem szabad ilyenekre gondolni, csak a szépen növekvő babákra meg a kislányomra, aki szépen alszik, hogy anya kicsit pihenhessen. :)
csokki
Pécs
 
 


Én még nem most szeretnék menni 4D-re, még korainak tartom. Mi a 25.hetet lőttük be kb.

De jó lenne, ha én is csak 7kg-t híznék majd....
Nekem nincs tapasztalatom abban, hogy a második terhesség alatt többet hízik az ember. Szerintem ez nem szent írás. Az ember genetikája is befolyásolja. Azért szokták mondani, hogy könnyebb a hízás, mert az izmok, bőr, kötőszövetek már egyszer megnyúltak. De szerintem ez nem mérvadó.

A vetélés szörnyű. Én is korai szakaszában voltam a terhességemnek tavaly, amikor missed ab-ra került a sor 8hetes voltam és nem volt magzat, üres volt a szikhólyag. Ráadásul akkor szerettünk volna szívhangot hallani, ezért behívtam páromat is. Erre sajnos közölte a doki a rossz hírt.... Szerintem nem dolgoztuk még fel teljesen a történteket. De természetesen terveztük, hogy amint lehet újra teherbe esek. És igyekszünk pozitívak lenni. Rossz történeteket pedig kerülöm. Mert alapból is nagyon parás vagyok. Amint látom, hogy negatív kimenetelű a történet, már el is lapozok onnan.....

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


en eddig -1kg vagyok gondolom a szopi miatt mivel rengeteget eszek es nem hanytam egyszer sem - ja! kepzeljetek, ugy tunik le tudunk allni az ejjeli szopirol, egy hete tart a project, es nagyon jol haladunk, mar csak este 9 es reggel 6kor evett pl ma tapit, ejjel 2x ebredt, cumit kapott! :D

a lanyommal amugy en 16kg-t szedtem fel, 68kg-val mentem szulni, es most 50,5kg-val estem teherbe. uh nem aggodok ezen.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 

 
 

Dia sajnálom, hogy így állnak hozzá a dologhoz anyósodék, de nem éri meg foglalkozni vele!A lényeg az, hogy Ti nagyon várjátok a babát és ez a legfontosabb!Majd megbékélnek vele ők is és akkor majd örülni fognak!

A hízáshoz én annyit tudok hozzá szólni, hogy 46 kg-val indultam és talán vagyok most 47 de nem biztos!Bár nálam valószinüleg közrejátszik az is, hogy diétáznom kell a cukor miatt, de azért jó lett volna egy-két plussz kilót összeszedni de ha nem hát nem!

Második terhességhez viszont hozzá tudok szólni annyiból, hogy nővérem remélhetőleg napokon belül életet ad a második kislányának!Ő most ott tart, hogy 3kg-val kevesebb mint majdnem 2 éve a nagyobbikkal!Szóval szerintem nem mérvadó, hogy kinek hányadik terhessége!Ez nagyon függ attól, hogy ki miben változtat esetleg az előzőhöz képest!

Képzeljétek úgy néz ki, hogy jövőhéten megnézzük az egyik babakocsit és ha nyerő és lesz olyan szín amilyet szeretnék akkor meg is vesszük!Nem szerettem volna ilyen korán megvenni, de most 130 helyett csak 85be kerül és ez azért nem mindegy!De majd meglátjuk!Azért szurkoljatok, hogy legyen olyan ami tetszik és tényleg olyan legyen élőben is mint az amit képen láttam!Ott nekem nagyon tetszett!

Épp Sopronban vagyunk a párommal wellneselni, de hát katasztrófa!Elvileg 4 csillagos a szálloda ahol vagyunk, de nem üti meg max a 2-t de azt is csak nagyon erős jó indulattal!Jah és én a baba végett igazából semmi egyebet nem csinálok, mint netezek néha meg könyvet olvasok.. Mikor lefoglaltuk nem volt még Manóka és nem gondoltuk volna, hogy ennyire hamar összejön, úgyhogy majd délután megyünk megnézzük a várost!Már nagyon mehetnékem van!

Nah további szép napot mindenkinek!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Akkor Ti jó vékony csajszik vagytok. Jó Nektek! :) Nem kell aggódnotok a súlyotok miatt.

Krisszta: De jó, hogy már néztek babakocsit. Érthető, hogy lecsaptok az ajánlatra! Remélem megfelelő lesz. :)
Mi még nem merünk ennyire előreszaladni. Még egy darab ruhát sem vettünk. Vagyis van egy Fradis rugdalózónk, mert a férjem Fradi drukker, de ez a rugi, még azelőtt megvolt, hogy terhes lettem volna. Ha mernék venni valamit, a férjem tuti mondaná, hogy jajj Drágám, korai ez még.... :D Megértem őt is.
Legalább jó az idő és tudtok sétálni. Mi is megyünk Egerbe nyaralni. Még januárban lefoglaltuk.

Lepihenek kicsit, ma elég nyűgös vagyok. Fej fájás, álmosság.....

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Én nem vagyok topon! :S Szédülök és fáj a fejem, szurkál a hasam!

Mi a lányomnak csak a 20. hét után kezdtünk vásárolni előbb nem mertünk!

Most max ha úgy döntünk hogy baba kocsit cserélünk, akkor csak azt kell venni! De szerintem a telet kihúzzuk a Bergonnal és amint lehet jön a sport kocsi!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia! Nekem is szurkál a hasam és nagyon kóválygós vagyok....
Valami front van??

(Holnap ilyenkor már túl leszünk a 12 hetes uh-n... :wink: )

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Itt kb 1 órája akkora vihar volt hogy lámpát kellett kapcsolni mert nem láttunk a lakásba!

Folyamatosan zivatarok pásztázzák az országot!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hali!

Írtam egyet reggel, de eltűnt :D

Szóval üdv itt Eruska!

Blancone: mikor mész megint uhra? Elhiszem h kiakadtál, én is kiakadtam volna. Sajnos a dokik többsége nem tudja átérezni, h nekünk mennyire fontos az a rég várt ultrahang...

Gracus: Szuper, h minden oké. Most már tessék megnyugodni, és élvezni a terhességet!

Uh: Én Bixivel megyek asszem egy napon....az még szerdához egy hét...

ZÉtivel 17 hetesen voltam annó 4D-n. Hát tényleg olyan volt mint egy csontváz. Inkább rémisztő volt mint szórakoztató. Legalább a 20. hetet várjátok ki!

Kilók, Hát először majd 23 kiló asszem, másodjára meg 17??? Ha most megállnék 12 körül, nagyon boldog lennék. Visszanéztem a fotóimat, és mint ha nem is én lennék rajtuk... persze utólag nagyon kritikus tud lenni az ember...

Ez a hasszúrka engem tegnap kínzott nagyon. Amint felálltam, fordultam, rögtön éreztem. Feküdtem is tegnap, amennyit csak tudtam, betoltam az összes engedélyezett magne b adagot. Ma jól vagyok... Ki érti ezt?

Kriszta: Muti a babakocsit!!!!

Sopron :-D Ott volt az eljegyzésünk :-D A Rosengarten Hotelben szálltunk meg! Alig vártam, h a Plázában is körülnézzek, erre csak fogorvos, kozmetika, fodrász, butik, fogorvos, kozmetika, fodrász, körmös fogadott. Viszont a belváros csodaszép!!!7

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!!
Köszi lányok!! Náthán múlóban van kicsit köhögök még de a tegnapi naphoz képest sokkal jobb. Május 28-án megyek Budapestre a genetikai tanácsadásra. Pénteken meg ultrahang megint :) azt már nagyon várom, hogy megint lássam :)
Ma vagyok 12+5

Kép
grácus
 
 


Netty holnap linkelek be neked képet mert telóról vagyok!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Na, megpróbáltam reggel beszélni a dokimmal, fel is vette, de semmit nem hallottunk egymásból mert külföldön van :S Kérte, hogy szerdán hívjam vissza, de hát az már elég késő, úgyh inkább bejelentkeztem az Euromedicbe egy hüvelyi uh-ra, biztos ami biztos. A két eredmény azért már csak jó lesz! :) Szóval szerdán délelőtt újabb tarkóredő mérés :D

Kilók: Egyelőre a számuk 0, meg is vagyok lepődve! :) Mondjuk nem nagyon eszem csokit... Hannussal 13 kg volt a vége, és sajna ebből (szoptatás miatt is) 8 kg még rajtam van... Szóval jó lenne most nem olyan sokat hízni! :)

Uh-ra sztem mi a 25-28. héten megyünk majd, akkor már nagyon szép képeket lehet látni. Még vacillálok, mert azt írták a leletemre, h a méhlepény a mellső falon tapad, ami viszont telibe kitakarhatja később a babót. Szóval túl sokáig nem akarom halogatni.

Képzeljétek! Már épp elkönyveltem h a méhlepény miatt későn fogom érezni a picit, amikor a villamoson ülve akkorát bukfencezett, h EZ tuti h AZ volt! :D Mondjuk most tuti hetekig kuss lesz, de attól még felemelő volt! :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Ne hogy azt hidd, hogy nyugiba lesz! Nekem 2 hete minden este műsorozik a drága! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eruska talán Te kérdezted, hogyan született az első baba. Császárral. Nem tágultam, ezért tágítottak :twisted:
Valaki írta, hogy őt is, na ehhez csak annyit fűzök hozzá, hogy a lányom 8 hónapos volt, amikor már nem fájt apával az együttlét.
A vége császár lett. Szerintem a mostani is az lesz. Persze nincs kimondva, de erre készülök lelkileg.

Sopron: Mi a Moha-Muck-ba szoktunk menni. Fennt van a Lővérekbe. Ajánlani tudom, hogy menjetek fel a férjeddel, a Károly kilátó fölött van 3 km-re. Ki van táblázva merre kell menni onnan. Beton út van végig, a határtól 600 m-re egy határőr parancsnokságot alakítottak át. A kaja szuper, és jókat lehet sétálni az erdőben. Van egy temetekezés is onnan pár 100 m-re, Magyarországon az egyetlen, 50 éve tárták fel, hasonló mint a Kelta temetkezések. Érdemes megnézni. Ott van még Brengbergbánya azt is nézzétek meg. Sopron mellett van egy bányász falú volt, és Trianon szakította ketté. A kocsma a templom aljában van :)
Nagyon szép falucska, patakokkal, völgyekkel.

Én -4 kg járok. Nem kevés az alapsúlyom sem, de úgy látszik a diéta mellett terhesen tudok a legjobban fogyni. Mondjuk szigorúan be is tartom, nem úgy mint elötte :oops:
Zorával is 14 kg híztam a 24. hétig (akkor derült ki a terhes diabétesz a terhelésen), majd diétával fogytam -7kg-ot. Ezt tartottam, és a végén +7 kg víz jött fel rám nyáron az utolsó 2 hétben. Mikor kijöttem a kórházból -2kg voltam kevesebb, mint ahogy teherbe estem, és én szoptatás alatt híztam +18kg-ot.

Én most azon kezdtem aggódni, hogy az összes kötelező vérvétel fix időhöz kötött. Nekem a mensi idő, és a bb mérete között 1 hét van. És hogy most jó lesz-e a kombi teszt eredménye?! Az AFP-ről meg ne is beszéljünk, de azon nem aggódom mert az amúgy is egy szar vizsgálat.


Ma reggel eldöntöttem, hogy elmegyek a háziorvoshoz. Úgy is meg kell csináltatni az EKG, de már 3 hete szúr az oldalam ha levegőt veszek, vagy ha hanyat fekszem, szóval remélem nem hordtam ki egy tüdőgyuszit. És egyszerűen nem múlik.
Köztetek volt olyan aki kapott antibiotikumot terhesen?
Én a lányommal igen, 32 hetesen 5X vízeletemre, de az nem ilyen korán volt (Augmentint).

Dia: anyóst sajnálom, és férjed nincs olyan viszonyba vele, hogy elmodja a véleményeteket?

Szurkálást, keményedést, hasfájást ez a frontos időszak is okozhatja, a lányomnál ugyan ez volt, nagyon keményedtem. Most nem, le is kopogom.

Nálunk az egész lakás bútorát kell szinte kicserélni. 2 szobás lakásban vagyunk, és a gyerekeket szeretném az elejétől kezdve összetenni. Ezzel kapcsolatban volt valakinek tapasztalata? Működő képes a dolog?

Én biztos elmegyek 16-17 hét körül 4D-re.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!!

4D-re mi a 20. hét után tervezünk menni! És vásárolni is akkor fogunk majd csak nekiállni. Bébihordózót már ígértek, hogy kapunk nekik már nem kell így ingyen oda adják!! :lol: de még azt se hoztuk el!!
És sima hüvelyi szülésre készülők. Remélem sikerülni is fog pláne, hogy magas vérnyomásom van.

Megy ma valaki ultrahangra???

Kép
grácus
 
 


Hogyhogy itt szinte mindenkinél a 12. hétig csak hüvelyi ultrahangot csinálnak? Nálunk már a 8 héttől szinte csak hasi van. Akkor már mindent lehet látni hasfalon keresztül is. Nem hiszem, hogy annyival eltérőbbek lennének az ultrahang készülékek, lehet, hogy inkább kórházi gyakorlattól függ.
Mindenesetre azért sokkal kellemesebb, mikor nem kell már ehhez is levetkőzni:)
csokki
Pécs
 
 


Nekem is hüvelyi volt a 12. heti! Lányommal is hüvelyi volt!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nekem a 10. héten már hasi volt, és onnantól kezdve csak az. A 12 heti uh is hasi volt.
Szerintem géptől is függ.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Nekem a 6 héten hasival indult csak a doki még nem látta a babát akkor mondta, hogy hüvelyi uh-val folytatja és ott látta a babát. a 8 héten hasi volt már meg most a 12 hetin is hasi volt!!!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!

Itt is hasi a 12 heti.múlt héten is hasi volt a potya uh.

Irdab: en most az 5.héten kaptam semicilint.már 3hete torok gyulladásom volt. Doki azt mondta mehet.

Ma voltam gasztroenterológian, mert crohn-beteg vagyok, és pont ugyanaznap fog a doki hasi-kismedencei uh-t csinálni,mint a 12hetes uh,jövő szerda.kn kis nap lesz,apának szabit kell kivenni,hogylássa a kistesót és vigyázzon nagytesóra..

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Közben utánakérdeztem ennek az uh dolognak szakembernél és kiderült, h orvosa válogatja h ki hogy csinálja, mert megoszlanak a vélemények... Szóval egyik sem rosszabb a másiknál ;)

Dia: Bár úgy lenne! :D Már várom a kis ficergését nagyon :) Hannus mondjuk elég keményen tudott rugdosni... Amikor végre irányba fordult, na az borzalmas volt :D Épp aznap tartottunk bevásárló körutat neki és kétméterenként meg kellett állni, annyira nyomakodott, én meg csak lihegtem néha a fájdalomtól :D Az uram mondta is, h ő nem látott még egy kismamát így szenvedni babarugdosástól... :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


16. héten a lányom azzal keltett hogy oldalba rúgott! Na onnantól meg se állt! Most a pici minden este bulizik

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Kép

aki szeretne meg bekerulni a tablaba, kuldjon privit ;)

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Netty ez az a babakocsi amiért meg vagyok őrülve! :)

Kép

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


"Kriszta: nagyon szép!!!!!! Milyen gyártmány? Olyan sportosan elegáns ;-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


"Kriszta: nagyon szép!!!!!! Milyen gyártmány? Olyan sportosan elegáns ;-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Megvolt a mai 12 hetes uh! 10:20ra volt időpontom. Férjem kivett egy nap szabit, hogy elkísérjen és végre ő is lássa a Bébit. Pontosan érkeztünk, majd háromnegyed órás várakozás után közölték, hogy a dokim éppen műt, de ígérte, hogy két műtét között lejön. Na már akkor gondoltam, hogy igen tartalmas vizsgálat lesz....Már vártunk páran. Végül 12előtt pár perccel érkezett meg, és behívott engem, mondták gyorsan gyorsan. :twisted: Bementem (úgy volt, hogy páromat majd behívjuk, ha minden ok) és vetkőztem volna le, mikor mondta, hogy ne vetkőzzön le. Nah mondom akkor hasi uh lesz. Felfeküdtem, kigombolkoztam. Elkezdte nézni. Ezerrel mocorgott a pici, össze-vissza. Mért a doki, mondta, h nyaki redő ok, méhlepény ok, magzatvíz ok. CRL 6cm. Közben az asszisztens nyomtatta ki már a papírom (a dokinak mindeközben csörgött a telója 2szer is) Még épp h levette a kezelő fejet a doki a hasamról az asszisztens már mondta, h menjek és írjam alá. Alig bírtam gyors a gatyám begombolni, meg megtörölni a hasam, és már közben már az asszisztens csaj mondogatta a köv csaj nevét h kit hívjak be. Asszem 3perc volt az egész. Esélytelen volt, hogy lássa a férjem is. :evil: :evil: Elég mérges vok, hogy ennyi volt az egész, de persze örülünk, hogy minden rendben. Úgy döntöttünk, hogy csütörtökön a magánrendelésére elmegyünk és ott normálisan megnézzük már közösen a Bébit, meg megbeszéljük nyugodtan a kérdéseket.

Nagyon jó volt látni egyébként, meg azt is, hogy mennyire aktív volt. Majd elolvadtam :)
BPD:20mm
CRL: 60 mm, jó FHR
Nucha 3mm alatt, normál érték
Orrcsont látható
Placenta a mellső falon
Magzatvíz átlagos
Négy végtag látható

Képet sajnos nem kaptam :(

Bocs a hosszú postért :?

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Netty Bebetto Luca a kocsi neve és 3 részes!Nekem nagyon tetszik! :)

Eruska örülök hogy minden rendben volt! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Eruska82 sajnálom, hogy ilyen gyors volt az uh. De a lényeg, hogy minden oké a babával!! Nekem a BPD: 24mm volt mekkora feje lesz a gyereknek!! :lol:

Kép
grácus
 
 


eruska82: Neked ennyi mindent néztek? :O

Nekem néztek Crl-t, Nt-t, és hogy van e orr csont! Mindezt 2 perc alatt! Nekem semmi mást nem néztek!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


eruska82: Neked ennyi mindent néztek? :O

Nekem néztek Crl-t, Nt-t, és hogy van e orr csont! Mindezt 2 perc alatt! Nekem semmi mást nem néztek!


Ezek vannak a papíron, de ezeket mondta is a doki végig. Nekem sem volt több 3 percnél... :(

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Én teljesen ki vagyok! Mert a képen olyan mintha 3 lába lenne a babának! Apa is itt rágja a kefét, hogy ügye nincs baj!

Ezért akarunk menni még a hónapban, vagy a jövőhónap elején 4d-re! Nem nagyzolásból

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Valaki: tuti a köldökzsinórt látjátok. Vagy ennyire hosszú bottal jár ;-) :-) :-P Nyugodj meg, a doki kiszúrta volna ha vmi nem oké.

Eruska : sajnálom, megértem h csalódott vagy.... De legalább minden rendben van

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


eruska: Sajnálom, h neked is ilyen pancser módon intézték... :S Úgy néz ki, mostanában nem nagyon sikerül jó 12. heti uh-kat csinálni... (Volt még valaki, akinek rossz élmény volt, jól emlékszem?) Amúgy most nézem, h egy napra vagyunk kiírva! ;)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Hát nem tudom! :S Nagyon zavar, hogy összecsapták! Tiszta ideg voltam 4 napig

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Megértelek! Én is így voltam vele. Holnap megyünk az euromedicbe csináltatni az újat!

Mi van humankaval? Nagyon el van tűnve...

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


eruska: Sajnálom, h neked is ilyen pancser módon intézték... :S Úgy néz ki, mostanában nem nagyon sikerül jó 12. heti uh-kat csinálni... (Volt még valaki, akinek rossz élmény volt, jól emlékszem?) Amúgy most nézem, h egy napra vagyunk kiírva! ;)


Igen eszembe is jutott utána, hogy olvastam már itt is az összecsapott 12hetes uh-ról és, hogy ez mennyire fasza, hogy ennyire foglalkoznak vele. Persze nem a dokimat hibáztatom, hanem a rendszert, hogy ő volt aznap az ügyeletes is, tehát bármikor elhívhatják egy szüléshez, meg nyilván egész napra be volt osztva az uh is neki. Szerencsére elég olcsón csinálja az uh-t, szal így nyugiba megnézzük majd inkább. Addig meg örülünk, hogy minden okés. Tényleg felhőtlen a boldogság. :)

Igen, én is néztem már, hogy egy napra vagyunk kiírva. Tök jó! :)

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Hát lányok ez a 3 nap valami iszonyat volt sopronban!A Hotel Lővérben volt a szállásunk, de hát fáradtabbak vagyunk mint mikor elindultunk itthonról!Nagyot csalódtunk és egyáltalán nincs ez a szálloda egy 4*-os szintjén!Senkinek sem ajánlanám!!!!

Képzeljétek el, úgy nézek már ki, mint aki lenyelt egy kisebb labdát! :) A párom folyton simizi a pocakom és beszél hozzá ezerrel!Olyan aranyos!Már nagyon várom, hogy 22-e legyen!Remélem megmutatja magát a kismanókám!

Mellső fali lepénynél mikor érdemes elmenni 4d-re amúgy?Mert olvastam elég sok helyen, hogy nem látni emiatt a babát mert belebújik!Olyan 20. hét körül tervezzük az elsőt és 30-32. hét körül pedig a másodikat!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


kriszta: nekem mellso fali volt, a 16. heti jol sikerult, aztan asszem voltunk a 27-en, az mar necces volt. 30.het utan szte nincs ertelme menni, mert tenyleg eltakarja a lepeny!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Mellső fali lepénynél mikor érdemes elmenni 4d-re amúgy?Mert olvastam elég sok helyen, hogy nem látni emiatt a babát mert belebújik!Olyan 20. hét körül tervezzük az elsőt és 30-32. hét körül pedig a másodikat!


Ez engem is érdekelne... Hannussal a hátsó falon tapadt, úgyh nincs ilyen tapasztalatom. (Asszem vmi fórumon olvastam h a 31. hét után már necces a dolog, mert nagyon takar.) Sztem mi a 28. hét környékén megyünk majd.

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Nekem a lányommal hátsó fali volt, most lövésem sincs, hogy hol van! Nem nézték nekem!

Ma megyek dokihoz, úgy is vizsgálnia kell, mert egy kis fehérjét talált a védőnő hétfőn a vizeletemben, így szerintem megkérem hogy ezeket nézze már meg nekem. Ha már ott fekszem akkor nem mindegy! :D

Hát nagyon féltem az éjszakától! :S A lányom ügyebár tej és tojásallergiás és napi 1X kötelező lenne neki a tápszer, de a budapesti gyógyszertárak 3 hete nem kaptam a tápszerünkből! :S
Azt hittem megszokásból issza, de elaludt rendes időben nélküle és nem is kelt fel fél 7ig! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Valaki: tuti a köldökzsinórt látjátok. Vagy ennyire hosszú bottal jár ;-) :-) :-P Nyugodj meg, a doki kiszúrta volna ha vmi nem oké.

Eruska : sajnálom, megértem h csalódott vagy.... De legalább minden rendben van

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Igen a lába közt az a köldök zsinór, ez oké, de mi van a jobb oldalán a babának? Ott is van valami vonal! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Igen a lába közt az a köldök zsinór, ez oké, de mi van a jobb oldalán a babának? Ott is van valami vonal! :S


Tudom, hogy könnyű mondani, de próbálj megnyugodni, mert biztosan semmi ilyen rendellenesség nincsen, mert azt a doki tuti észrevette volna! Persze jó lenne látni a képet. Én tanultam ultrahangozást, és tudom ezeknek az ultrahangoknak a működését. Az a csík amit láttok bárminek lehet a keresztmetszete is. Pl a lepénynek, a méhed falának, bárminek. De látatlanban nem tudom mit láthattok. De ezer %, hogy a doki látta volna!! Sőt az ilyen rendellenességet már korábban is észrevette volna.

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


7. héten volt uh, meg most a 12. héten! Nekem közbe nem volt!

Kép

Betettem neked a képet!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia: Nem tudod feltenni a képet?
De szerintem az orvos szólt volna ha nem ok minden!

Nekünk nagyon szar reggelünk volt. A lányom nem egy hisztis tipus, de annyira kikészítette magát, hogy nem akar oviba menni, hogy leült a földre, és olyan keservesen sírt, hogy majd megszakadt a szívem. Ilyet még sohasem csinált :(
Még sosem volt ilyen, mert szeret oviba járni. :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Feltettem újra!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Amúgy elég bunkó volt a doki aki csinálta az uh-t! Se köszönni nem köszönt, se egy mosoly hogy minden oké. Nem mondott semmit! mért mondta az adatokat, de azt nem mondta hogy az jó adat e! Semmit!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Én semmi rendelleneset nem látok a képen! De tényleg! köldökzsinór és két láb.

Ha a tarkóredő 3mm alatt van, akkor az ok.

Tudom milyen bosszantó, hogy ennyire nem foglalkoznak az emberrel. Mi is ezért megyünk el holnap a magándokihoz uh-ra. Ott nyugodtan megnézhetjük és feltehetjük a kérdéseinket.

Menjetek Ti is, hogy megnyugodjatok. De tényleg semmi olyat nem látok a képen.

Kép
eruska82
Szolnok
 
 


Ma megyek dokihoz és megpróbálom megnézetni vele!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: