Új privát üzeneted érkezett!

Hát most már tudom,hogy akár vérmérgezést is kaphattam volna,bele is halhattam volna, de ha csak a méhem ment volna rá,már azt sem tudtam volna megemészteni. Szerencsére nem így történt.A természet megoldotta, amit az orvosok elhanyagoltak. :)

Kép
flóra 11
 
 


De bármilyen sok kellemetlenség történt is körülötte, mégis olyan élmény volt számomra,hogy új életet adtam egy gyermeknek,boldog voltam. Nehezen szopott a kicsi,de aztán megtanulta. Eleinte fogyott,lefogyott 2,55-re. Aztán szépen gyarapodott. Jó tejem volt.7 hónapig szoptattam, aztán már nem akart,pedig volt tejem. De még aztán is kifejtem a tejemés azt adtam neki,meg levest,főzeléket főztem neki belőle.

Kép
flóra 11
 
 


A második terhességemnél Nem voltam annyira allergiás a szagokra,habár akkor is érzékeny voltam rájuk. Viszont akkor minden reggel émelyegtem. Az ágyam mellett tartottam sós ropités ebből ettem minden reggel,még mielőtt felkeltem volna. így elkerültem a reggeli rosszulléteket. Nagy rohamban tört rám az éhség. Ilyenkor mindig gyorsan ennem kellett valamit. Érdekes, hogy a fiam ugyanígy viselkedett pici kora óta. Amint felébredt,azonnal szörnyű éhes volt. Alig győztem őt ébredés után tisztába rakni,üvöltött az éhségtől. Viszont egy mintagyerek volt és azóta is az. Pontosan annyi kilósan született,mint ahogy azt az irodalom írja, 3200g, 49 cm. Szabályosan 3 óránként ébredt, evett és aludt tovább. Órát lehetett volna hozzá igazítani. És pár perc alatt annyit kiszívott a mellemből,mint egy háromhónapos csecsemő.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

A második terhességem alatt nem volt különösebb kellemetlenségem, viszont megbetegedtem az 5. hónapban és végig beteg is maradtam, sajnos. A körzeti orvosom nagyon félre kezelt, nem adott antibigyót,mert szerinte egy terhes nő nem szedhet. Csak teáztatott. Nagyon durván viselkedett velem,két hét betegállomány után pedig visszarakott munkába. Nagyon köhögtem, légcsőgyulladásom volt. Éjjel nem aludtam,nem tudtam feküdni,mert akkor fulladtam. Párnákkal ki voltam támasztva és ülve aludtam. A nődokim mondta, hogy többet ártunk a magzatnak így, hogy nem lettem kikezelve,mintha szedtem volna antibigyót.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem már csak magam vagyok itt,de nem baj,majd holnap elolvassátok.

Kép
flóra 11
 
 


Nem, nem én még itt vagyok..

Kép
szilzi
 
 


Szal a betegségem azt eredményezte, hogy a baba elkapta tőlem. Persze megint nem figyeltek oda az orvosok,hiába mondtam,hogy lázas a baba, azt mondták,hogy takarjam ki, mert melege van. Decemberben, amikor nem volt túlfűtve a kórház! :evil: Haza is engedtek minket. Itthon pedig a nagyobbik fiam várt 40 fokos lázzal. Szépen gondozta őt az apja és az anyósom,míg én szültem! Aztán még ő kritizál! Ő még a lázát sem nyomta le a gyereknek! Na, pár napig itthon voltam a babámmal,de nem tetszett az állapota. Ha föléhajoltam,leghetett hallani,hogy sípol, ahogy lélegzik. Vittem őt vissza dokihoz. Kétoldali tüdőgyulladással kórházba kerültem vele. Vele voltam,mert szoptattam. A prímárnő miután megvizsgálta azt mondta,hogy imádkozzak,itt már csak a csoda segít. Őrület. Az első szülésnél engem csesztek el,a másiknál a gyereket. Egy hónapig kürházban voltunk, de meggyógyult,szerencsére.

Kép
flóra 11
 
 


Még itt vagy? Azt hittemírom az élettörténetemet,hogy majd elolvassátok, valamikor. De örülök,hogy nemvagyok magam. :D

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként a második szülésem nagyon sima voltés a három közül a leggyorsabb. Szerintem azért,mert nem volt nagyon sokkal az első után. 20 hónap van a két gyerek közt. Vele amikor bevittek, megvolt a felvételés már szültem is. Nem telt el 45 perc akkortól,hogy beértem addig míg megszültem. Éjjel háromnegyed egykor született a baba, este nyolckormég vendégeim voltak. Aztán még kimostam a szennyest, hogy ne maradjon semmi itt. Az is segíthetett, hogy előtte hajlongtam itt, teregettem is, csomagoltam,zuhanyoztam... Ja, az is segít, ha a kórházuban szülés előtt olyan forró vízben zuhanyoztok, amilyet csak bírtok. Főleg a derekamra engedtem ezt a jő meleg vizet. Nagyon lazító hatású, szinte megszünteti a fájdalmat és gyorsítja a szülést, mivel ellazulnak az izmok,jobban kitágulsz tőle. Maga a szülés, a kitolás akkor is 5 perc volt.

Kép
flóra 11
 
 


Drága Flórám, ígérd meg, hogy leírsz mindent, de nekem most pihiznem kell! Holnap elő dolgom lesz tovább olvasni.
Ugye nem baj?
Puszillak, és majd jó éjt!!

Kép
szilzi
 
 


A harmadik terhességem rosszulindult,mert a méhem hátra volt esve be a medencémbe. Addig nem is kaptam terheskönyvecskét,míg nem fordult előre. Addig azt mondta a doki, hogy elveszíthetem. Feküdnöm kellett (volna) lábakat felpolcolni. Persze egyedül voltam egész nap a két gyerekkel meg a háztartással. Az anyám nem segített, de ő messzebb lakott tőlünk egyébként is. Az anyós lakott akkor velünk szemben. Egyszer átjött, idegesen járkált fel-aláés kijelentette, hogy neki van saját problémája,ő nem ér rá segíteni. Ha gyereket akarunk, vállaljuk a felelősséget, mi vagyunk a szülők,nekünk kell beosztanunk a munkát is. Ő nem ad tanácsot és nem ad kalácsot. Ez volt a mondása. Mikor azt mondtam, hogy nem is kérek, győzöm én magam is, csak lelki támaszra van szükségem, arra azt mondta, hogy Ja,édes lányom,azt tőlem ne várj. Szóval semmit ne várjak. Szép anyósom volt,ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Nyugodtan menj, lassan be is fejezemés én is megyek,reggel hatkor kelek.

Kép
flóra 11
 
 


Szépálmokat,jó éjt.

Kép
flóra 11
 
 


Na, de a krízisen átmentem, nagyon görcsölt a hasam, de szerencsére csak azért,mert fordult előre a méhem. Na ezzel a terhességgelis nagyon émelyegtem. És kívánós is voltam. Minden reggel vaníliás tejet vagy mézes tejet kellett innom,pedig egyébként nem szerettem a tejet. És képzeljétek el, hogy a Bélint fiam azóta is imádja a vaníliás tejet. Ő nagyon tejes volt mindig. Másfél évig szoptattam, azután pedig megivott napi 1-1,5 liter tejet. Pici korában, ha mentünka Metróba bevásárolni mindig kilós csomagban hoztuk neki a vaníliás cukrot, ennek mindig nagyon örült.

Kép
flóra 11
 
 


Tyű, jó reggelt, barátaim, kifogtatok rajtam, nem bírom elolvasni, akartam küldeni a Szilzinek verset, aztán nem találtam, majd du. keresek, most mennem kell, tudjátok, a buláj!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Szorítsatok! :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Ja, és Szilzi: ma van az EVOLÚCIÓD! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Flora hat nem volt egyszeru a ket szulesed de en mar ott tartok hogy ezt is bevallalnam csak legyen mar egy babim. :? Na ez most egy kicsit elkeseredettnek hangzott. :shock:

Nekem is irt vissza a lany a fiu-lannyal kapcsolatban. :D Egyet nem ertek amit irt: plusz a Ti esetetekben a 03.25-04.25. időszakot jobb
elkerülni, mert nagyon kétesélyes...
Szerintetek ez mit jelent?Azt hogy ha most leszek babas akkor lehet hogy nem marad meg?

Szilzi mindent bele nagyon drukkolok!Remelem lekaptad apat a 10 kormerol! :P :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno olvastam valami oldalrol ahol 150 ft darabja az LH tesztnek tehat 3000 ft-bol 20 db-ot vehetunk es egesz honapban csak tesztelunk! :wink: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Megvan!

[/url]http://www.babatervezok.otthona.net/

Nezzetek korul a shopban. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok!

Kivánságotok parancs, itt vagyok.... :D

tancsu és buckalakó 17+3 :wink:
tancsu
 
 


Szia tancsu!

De orulok hogy itt vagytok!Mi a helyzet?Jol vagytok?Sokat mozgolodik a kis buckalako?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Előszür is, kedves Tancsu, SZIJJJJA!
Örülök, hogy itt vagy! Minden kérésünk, parancsunk :oops: így teljesüljön!!! Itt lesz mit utánaolvasnod! :D :D

Flóra, nagyon köszönöm a történetet, de az ördögfióka legkissebb kisfiadat nagyon elkapkodtad! :wink: Olyan jó, hogy nem csak azt halljuk, hogy a terhesség ilyen szép és olyan jó, mert kiakadunk magunkon. Ugyhogy tényleg köszi!!!

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok

Annyira túl sok mindent nem kell utánnaolvasnom, mert igaz hogy nem irtam eddig ide, de jártam fel kukkolni, hogy mi újság veletek....:D

Ma volt kint az itteni védőnénim.Kiderült, hogy a páromnak is ő volt annak idején, igy ismeri a családot alaposan...:)
Ráadásul a szomszéd utcában lakik, kb 5 perc sétálva.
Mondta, hogy van itt is terhestorna.Már gondolkodok rajta egy ideje, mert nagyon hiányzik a mozgás.Jövőhéten megbeszélem a dokibácsimmal ,ert neki kell kiadnia az igazolást hozzá és hogy engedélyezi.
Egy fiatal gyógytornász lány tartja minden csütörtökön, ez jó alkalom arra is, hogy helyi kismamákat ismerjek meg.

Na szómenést kaptam...:)

Bocsi..

tancsu és buckalakó
tancsu
 
 


Mindig szívesen olvasunk! És főleg egy igazi kismamit! :D

Azért tényleg várd meg mit mond a doki, nehogy baj legyen! Tudod! Mi is aggódunk érted és rajtad tartjuk a szemünket! :D

Kép
szilzi
 
 


Szia tancsu!
De jó, hogy végre velünk vagy! Itt jókat dumálunk.
Ma nem tudtam hamarabb jönni. Tanító napot tartottunk. Képzeljétek,a polgármester kitett magáért. Meghívta vacsorára az összes pedagógust a faluban, a magyar iskolából,a szlovákból, az oviból,a kisegítő suliból és az összes nem pedagógusi alkalmazottat is. Volt aperitív, vacsi, sütemény,sós, bor,üdítő,kávé.Kptunk egy szál szegfűt és egy illatosított gyertyát. Na,elég jól elszórakoztunk.
Szilzi, az ördögfiókámat nem kapkodtam el,csak már én isálmos voltam,még nem fejeztem be. Majd ma este a barátok közt után a párom megint elmegy éjjelsre és akkor majd jövökés befejezem. Jó?

Kép
flóra 11
 
 


benó,hol vagy? Kipurcantál a buliban? Pedig kíváncsi lennék,hogyan sikerült.

Kép
flóra 11
 
 


Hát lányok,most ment el apárom munkába. De ti hol vagytok? Nincs kedvem csak úgy egyedül magamnak irogatni. Meg szörnyen álmos is vagyok. Még picikét maradok,de ha nem jön senki, akkor elszunyálok.

Kép
flóra 11
 
 


Nos,nincs itt senki. Tehátmajd holnap jövök,találkozunk. Átcsináltam a vonalzómat,ez jobban tetszik.
A harmadik terhességem története holnap köv. Ez mármajdnem folytatásos regény. :D
Szép álmokat,jóéjt mindenkinek.

Kép
flóra 11
 
 


Helló, lányok, jó hétvégét!
A férjem megint íjászversenyen van, aztán felkeltem vele együtt ilyen korán. Tegnap azért nem tudtam jönni este, mert telkeket kerestünk, és közben megnyitottam a babanetet is, de írni nem volt közben pofám, csak olvastalak benneteket. Ja, meg mellesleg késforgatósan fájt a hasam, tudjátok, melyik az.

FANSZTASZTIKUSAN SIKERÜLT! Képzeljétek, olyan sütögetést csináltunk, hogy a május elsejei népünnepély kutyafüle hozzá képest! Közben persze marhára hiányoztatok! Tegnap reggel kb. 11 óráig, míg be nem indult a buli (sütögetés, hol a helyem, mi hol lesz, esik az eső, most mi lesz, mit kell csinálni, hova kell menni), rengeteg embert kellett leordítanom, de nem megfontolatlanul, hanem legalább legközelebb háromszori elmondás után talán megjegyzi, hogy mit mondtam. Mert tényleg mindent elmondtam rengetegszer.
Következőben (folytatásos regény én is :D )

KépKép
benó
 
 


Képzeljétek, pl. volt egy fiú, mondtam neki reggel (a reggeli utolsó IDB-n), hogy ő fog segíteni az akárkiknek (paraván, asztal, két szék). Mikor megjöttek az akárkik, odakísértem hozzájuk, hogy akkor na, nekik kellene segíteni. Már épp tovább akartam menni a többi 390 embernek segíteni, amikor látom, hogy egy hang nélkül áll mellettük, a nők (akiknek segíteni kellett vóna) meg csak kuncognak. Visszamentem: azt mondta, várta az instrukciókat. ÁÁÁÁÁÁÁ! :twisted: :twisted: :twisted:
Az osztályomból az egyik fiú azt mondta tegnap, hogy nyugodjak már meg, én nem vagyok ilyen. Mondtam neki, barátom, abban az egy órában nem fogsz engem megismerni, és igenis ilyen vagyok, nem azért, mert ideges vagyok, csak gyorsan kell 600x elmondani mindenkinek mindent.
Végül is ezt azért írtam le, mert kicsit lelkism.furd.-om van, hogy szenya voltam, de igazam volt, nem? Ja, és senkinek sem mondtam, hogy buta vagy akármi, csak ilyeneket, hogy: Senki sem érti, amit mondok? Na, jó, akkor elmondom még néhányszor.

KépKép
benó
 
 


Ezektől a nehézségektől eltekintve utána mindenki jól elbográcsolt, én a lányaimmal voltam, nem nagyon néztem szét, hogy mi történik máshol, de mindenki jól érezte magát. Sütiverseny is volt, mi nyertünk, de az bunda, mert én csináltam a sütit, és az IDB-sek persze, hogy a csúnya N. nénire szavaz. A süti nyereménye egyébként az általam leírt húsvéti keksztojás volt (kuglófformában), a bográcsé pedig arany, ezüst, bronz fakanál, nem az én ötletem volt. A mi nyereményünket továbbadtuk egy másik osztálynak, különdíj címén. Jelentem, befejeztem. És most:

Szia Tancsu és Buckalakó!! :P :P :P
Sok puszi nektek! Írjátok majd le, hogy mit éreztek, ahogy a múltkor! Buckalakó, most te még ne, jó?

A szüléses sztorikat még mindig nem bírtam elolvasni, csak félig-meddig, úgyhogy vissza is megyek, aztán próbálok nem írni, hogy ne legyek többoldalas. Most nem szmájlíztam. Bepótolom. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Szilzi: http://www.eskuvoimagazin.hu/idezetek_e ... hivoba.php

http://www.harmonet.hu/cikk.php3?rovat= ... ilag%F3ria
http://www.nasznet.hu/nasznet/nt_idezet.jsp

Ez volt az esküvői meghívónkon, NAGYON tetszik:
"Immár hozzám tartozó vagy,
mint folyóhoz a futó hab.
Titkos órák vernek: tik-tak,
Összegyűrlek, kisimítlak,
S hallom, amint így szólsz: "Jól van,
Hab vagyok hát a folyóban."
(Horváth Imre)


Ez volt a mi esküvő utáni ajándékunkon (fénykép és ez az idézet):

Idő, állj meg egy pillanatra,
s ti, suhanó percek, várjatok,
amíg ők ketten esküt tesznek,
hogy egymáshoz örökké hűek lesznek,
csak addig várjatok!
(Goethe)

Ha érdekelnek az iskolánkról fényképek benneteket, fenn vannak egy ügyes tanítványom fotós oldalán http://www.pitfoto.extra.hu/, ahová be is léphettek az én e-mailemmel és a jelszavammal (berta), és megnézhetitek a tegnapi képeket is! Olyan jók! Egyet-kettőt megpróbálok ide is feltenni. Nem tudok :cry: , úgyhogy, ha érdekel, nézzétek meg ott. :D

Évi, veled mi a helyze? Puszillak téged is:D :D
, magadról nem írsz semmit! :shock: :D

KépKép
benó
 
 


Egy word dok.-ban írom a jegyzeteimet az éjszakai maratonotokhoz (persze engem nem tudtok lepipálni, én egyedül is tudok maratonozni):

Szilzi, tetszik, hogy az írod a Flórának: „tudod, mint a gyerekeknek”! Nagyon jó fej!
Flóra meg: „eksön”. Baró!

„És ez a gyerek igazi ünnepi gyerek. Augusztus 20-án fogant és pontosan Anyák napján született,május 7-én.” Legyen ez a jelszavunk!

Szeretném, ha majd évekkel később azt mesélhetnéd, Flóra, hogy mondtad a fórumtársaidnak, hogy terhes vagy, erre a fórumtársaid: mi is!!!! Juhéjjj!!!!

Olyanhoz tudnád hasonlítani a terhesség végét, mint amikor telezabálja az ember magát?

Engem az is érdekel, de megértem, ha nem akarsz róla írni: felpuffadás a terhesség alatt, gázképződés, hogy finoman fejezzem ki magam, beöntés a szülés előtt. Minden mocskos dolog meg fog engem találni, Mrs. Bean….

Hol öltöttek? Te jó ég! Tényleg nem a thillert kellett volna néznem! A méhedet? Nem a gátról van szó?????
Nagyon durva, hogy nem figyeltek oda rád! Úristen, ez borzasztó, még jó, hogy lement a vécén! Gondolj bele, ott gyömöszölni a vécékefével! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Az anyós az ugyanaz, amelyik a múltkor beszólt a szomszédból? Szegény, nagyon nehéz lehetett neked a két gyerekkel és várandósan!

KépKép
benó
 
 


Hát az anyós az még mindig ugyanaz. Sajnos. Mondjuk kb. hat évig nem beszéltem vele. Most két és fél éve békültem ki vele. Akkoriban nagyon azt hitte,hogy vissza tud engem terelgetni a fiához. Mert ugye annak idején pont ő volt az,aki azon dolgozott,hogy elváljunk,mert én egy "rossz menyecske" voltam, de azóta meg rájött, hogy most így az ő nyakába szakadt a drága fiacskája.Most már mondogatja, hogy kár volt elválnunk,meg ilyesmi. Vagyis ezt mondogatta két éve. Aztán mikor látta,hogy van barátomés azzal jól megvagyunk,akkor talán észbe kapott,hogy én már nem leszek a fia szolgálója (mert itt csak arról lenne szó) na és azóta márellenséges, vannak beszólásai. Ha eljön és kitakarít a fiánál, mindig a tudtomra adja,hogy rosszul van,szívgyógyszert kellett bevennie, de csak azért jön,mert látja, hogy a fiának segítségre van szüksége,pátyolgatni kellene őt, kicsit törődni vele, el kellene nála mosogatni, mosni, vasalni,mert igazán megérdemelné stb. Szóval ilyen hangnemben elmondja, hogy ezt elvárná tőlem. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Na, de szerencsére már nem az anyósom, hivatalosan, így nem is figyelek rá. A megjegyzéseit elengedem a fülem mellett. Kedvesen csinálok neki egy kávét, megiszom veleésjövök onnan el. Aztán fulladjon bele a mérgébe, nem érdekel tovább.

Lányok, nekem azóta eszembe jutott, hogy az első gyerekkel volt még egy alkalom,amikor hánytam. Akkor még dolgoztam és munkában voltam. Nem tudom, mitől jött rám,csak úgy rosszullettem. Rohantam a vécébe,kiraktam a rókát. Rögtön utána éhes lettem és mivel pont ebéd előtt történt a dolog,mentem is ebédelni. Vagyis nem a gyomrommal volt a baj. Ezek csak hormonok, a franc tudja, hogyan működnek terhesség alatt. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, ehhez mit szólna az a nő, akihez már nincsen közöd neked sem, hogy mióta utoljára írtam, egyszerűen visszaaludtam! Most keltem fel, és még mindig pizsamában vagyok, nincs összepakolva stb. Fáj a fejem. A régmúlt rosszulléteket lehet írogatni, Flóra, várjuk.

KépKép
benó
 
 


Szóval a harmadik terhességemmel pont azért,mert az elején bajok voltakés feküdnöm kellett, ha csak lehetett, keveset mozogtam, vagyis jobban híztam. Na meg azért is,mert állandóan egy fura, kellemetlen íz volt a számban, amit el akartam nyomni valamivel, így csipegettem egyfolytában. Meg olyan fura volt, ha nem rttem,akkor émelyegtem. Folyton ennem kellett. Híztam is alaposan! Az első kettővel csak kb 10kg-t híztam, a harmadikkal 22-őt. Na ezt kerüljétek el,ha tudjátok,mert a kilóktól nagyon nehezen mozogtam. Lépcsőkön felmenni az borzasztó volt,légszomjam volt,lihegtem, izzadtam... szörnyű.

Kép
flóra 11
 
 


Szia benó!
Örülök,hogy felébredtél és itt vagy! :D
Mi megengedjük neked, hogy egész nap ágyban maradj. Legszívesebben én is ezt tettem volna ma. Egész héten fáj a torkom és kicsit náthás vagyok. Most is fázom. Be is burkolom magam egy pokrócba.

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagyok, olvaslak, én is meg vagyok fázva. Jobbulást neked is! Főztél már valamit?

KépKép
benó
 
 


benó: Én nem puffadtam terhességeim alatt. Ilyen tüneteim nem voltak. Ha néha észreveszem,hogy felpuffadtam,akkor azonnal abbahagyom a kenyérfogyasztást és rendbe jövök. Nekem azok a dolgok,amiben élesztő van,élesztővel vannak felpuffasztva, nem tesznek jót. Engem is puffaszt.Próbáld meg Te is kihagyni,hátha segít. Ha idegen helyen kell aludnom,akkor meg nem keverem össze a fehérjét a szénhidráttal és nem lesz baj. Azelőtt sose volt semmi problémám,de szerintem a korral lassabb az emésztésem is, ezért inkább vigyázok. :)

Kép
flóra 11
 
 


Á, milyen jó tippek!
A "babaviselés" mihez hasonló érzés?

KépKép
benó
 
 


benó:Ma még nem főztem,de van ebédünk. Van még finom zöldségleves meg vesevelő lecsósan,rizzsel. Én csak levest fogok enni, esetleg csinálok magamnak salátát és ehhez sajtot. Reggel voltam üzletben és vettem egy rakás sajtot magamnak, meg joghurtokat.
De az is lehet,hogy nem eszem semmit. Valami nagyon fura ételszag szívárog át a szomszédból, már fáj a fejem tőle.

Kép
flóra 11
 
 


Hát így ahogy belegondolok, nem tudom mihez hasonlítsam. Leginkább a terhességre hasonlít. :D Bocs, csak viccelek, de nem tudom máshoz hasonlítani. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nekem is van levesem, a férjem csak későn jön haza, meg lemegyek majd anyuékhoz, ott is biztos kell ennem. Maradjak még? Írsz?

KépKép
benó
 
 


A szomszédlány is terhes, a 20-dik hétben van. Nagyon cuki pocija van,olyan gömbölyű. Még nem hízott sokat, talán 5 kg-t. De mégis már nehezen áll fel, ha fekszik, azt mondja, csak legurulni tud az ágyról. Felállni nem. Vagyis valahogy oldalt jön le az ágyról. Hát igen, vannak kellemetlenségek,amiket át kell hidalni.

Kép
flóra 11
 
 


Ha éhes vagy,nyugodtan menj. Én csak úgy irogatok most. Délután meg kell varrnom valamit a páromnak, meg jön egy ismerősöm a szomszéd házból, annak is valamit varrni kell, meg a saját nacimat is felhajtom,amit a múltkor vettem. Vagyis délután nem leszek. Azért írok most.

Kép
flóra 11
 
 


Olvaslak, amíg itt vagy, aztán lemegyek anyuékhoz. Nem vagyok éhi.

KépKép
benó
 
 


Egyébként, ha itt vagy, hadd dicsérjelek már meg a szervezkedésedért. Nagyon ügyes vagy, hogy mindent ilyen tökéletesen elrendeztél. Az pedig,hogy esetleg rászóltál erre-arra, hát belefér. Hiszen Te voltál megbízva és valakinek kézben kellett tartania a dolgokat,nem? Vagyis csak végezted, amit kellett. Szerintem nem is vette senki zokon. Gondolom mindenki úgy is vette, hogy intézkedned kell,ez a feladatod per pillanat.

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm a dicséreteket. Én is így gondoltam. :D Megnéztem a fiúkat, aranyosak, jó lenne róluk olyan kép, ahol frankón látszanak. :) A volt férjnek viszont félelmetes feje van.

KépKép
benó
 
 


Hoztam magamnak pokrócot,mert már tényleg fáztam. Most picit süt a nap, de egyébként esett az eső nálunk.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?