Új privát üzeneted érkezett!

Szia Fcicus! Egyetértek a többiekkel, elpattanhatott egy ér. Mi úgy szexelünk hátulról, hogy a párom odateszi közénk a két mancsát, így nem tud annyira mélyre hatolni bennem. Szerintem egy picit túl mélyre ment.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok Lányok!
Nyafi, Kia!Köszi az ötleteket a vásárláshoz.Természetesen a hétvégén nem jutottunk el a bababoltokig, csak a festékes boltokig, meg OBI stb. Szegény Kristóf mindig csak a második helyre kerül a lakásvásárlás, költözködés miatt :cry:

Haskeményedés: Ez tényleg paráztató!!!Nekem is sokszor kemény, főleg reggel, amikor háton fekve ébredek, De aztán rögtön kilazul. A mű
últkor megkérdeztem a védőnőt, aki azt mondta, ez nem keményedés, mert az igazából görccsel járó méhösszehúzódás.Azóta nem parázok rajta.
Tegnap Kristóf megérezte a vihart, mert vagy két órán keresztül izgett-mozgott, rugdosott, helyezkedett. Soha nem volt még ennyire ficánka :D

Kép Hát, nekem ekkora....

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a tapasztalatokat és az ötleteket! Szerencsére úgy tűnik, hogy semmi bajom, de azért elővigyázatosságból odafigyelünk jobban magunkra. :)

linus: tökjó! Sztem nagyon kis csinos pocid van, nekem legjobban az tetszik, hogy pici még :D Ne értsd félre, nekem nagyon megnőtt, és ha én lenézek rá, akkor nagyon tetszem magamnak, csak a tükörbe oldalról ne nézzek bele, mert akkor akkora, mint a ház :lol:

Hát, tegnap izgett mozgott, lehet, hogy megérzett valamit. Most csönd van nagyon, és sztem felmászott a pocakom felső részébe ezzel felnyomva a belemet, amitől úgy érzem, hogy nem kapok levegőt és kipukkadok, holott kicsit éhes is vagyok... tudom, ez oximoron, de nem tudom másképp megmagyarázni.
Mindenesetre le vagyok döbbenve ezen az időjáráson. Tavaly épp ilyenkor voltunk nyaralni, úgyhogy mi szerencsére semmit nem éreztünk abból a hatalmas nagy időjárásszerencsétlenségből. Most, azt mondta párom, hogy nem megyünk ki a rakpartra, nem való nekem jelen pillanatban ez a tömeg, és mosdózni se tudnék. Beleegyeztem, és már látom, hogy milyen jól tettem! :) Remélem Ti jól vagytok!

Már alig alszom éjszakánként. Pénteken reggel megyünk a doktormbácsihoz, akit szeretnék szülészemnek felfogadni, de rengeteg kérdésem van hozzá, és nagyon szeretnék megbízni benne. De leginkább attól félek, hogy közli velem, hogy sajnos decemberben az ünnepek alatt nem dolgozik. :? Na, ezt nem szeretném hallani! Izgulok!
Ti "foglaltatok" már orvost magatoknak?
fcicus
 
 

 
 

Sziasztok!

FIÚ LESZ!!!!!!!!!! Mindenki azt mondta, hogy kislány lesz, apukám is azt mindta, hogy olyan a hasam mint anyukámé (2 nővérem van). És már annyira biztos voltam én is, hogy lány ruhákat válogattam, mert kaptunk sok ruhát, hogy válogassunk belőle bátran. Fiút akartunk, úgyhogy most nagy az öröm! :lol: :lol: :lol:
Ifjabb Németh Károly a becsületes neve. :D
Mindene megvan, teljesen egészséges, és 492,9 grammos.
Kép Elég egyértelmű
[/img]
[/img]
erisunny
 
 


Gratulálok eri, vigyázzatok magatokra :)

Bevallom mi még csak kiságyat/szekrényt nézegettónk, de azt is csak futólag..babonás vagyok, nem merek előre vásárolni. Amúgy is azt mondta a doki, hogy 70% lány..mivan ha pankából fiú lesz? :)

Mi októberben megyünk egy kórház információs estjére, ahol bemutatnák az alternatív szülési lehetőségeket..stb. Nem gondolkodtatok még rajta hogy akarjátok? Vízben, otthon..stb?
Azt hiszem ebben konzervatív maradok :)

Szép estét

dhbetty
 
 


Gratulálok eri, vigyázzatok magatokra :)

Bevallom mi még csak kiságyat/szekrényt nézegettónk, de azt is csak futólag..babonás vagyok, nem merek előre vásárolni. Amúgy is azt mondta a doki, hogy 70% lány..mivan ha pankából fiú lesz? :)

Mi októberben megyünk egy kórház információs estjére, ahol bemutatnák az alternatív szülési lehetőségeket..stb. Nem gondolkodtatok még rajta hogy akarjátok? Vízben, otthon..stb?
Azt hiszem ebben konzervatív maradok :)

Szép estét

dhbetty
 
 


Gratulálok eri, vigyázzatok magatokra :)

Bevallom mi még csak kiságyat/szekrényt nézegettónk, de azt is csak futólag..babonás vagyok, nem merek előre vásárolni. Amúgy is azt mondta a doki, hogy 70% lány..mivan ha Pankából fiú lesz? :)

Mi októberben megyünk egy kórház információs estjére, ahol bemutatnák az alternatív szülési lehetőségeket..stb. Nem gondolkodtatok még rajta hogy akarjátok? Vízben, otthon..stb?
Azt hiszem ebben konzervatív maradok :)

Szép estét

dhbetty
 
 


Bocsánat megőrült a gépem..

dhbetty
 
 


Sziasztok!!

Eri
GRATULÁLOK!!! :lol: Tényleg fiú :P
Én már nagyon várom, hogy a saját szememmel lássam a bizonyítékot, mert eddig csak a doki látta és Apa, de ő alig érti a 2D-s felvételt.

Cicus
Örülök, hogy minden rendben veletek.
"Dokifogás"
Nekem a nőgyógyászom a szülészem és a sebészem (ez nem hiányzik) is egyben.
Remélem elvállal a doki, akihez mész....

Linus
Nem kicsi a hasad, szépen gömbölyödik... majd nézd meg pár hét múlva....... nagyon elkezd nőni :wink:
Szép - vékony - kismama vagy...
Tegnap Manó is nagyon ficánkolt a vihar alatt, nem csak simán rugdosott.
De a mai vihar sem volt gyenge... szinte mozgott a ház.... (15.-en lakunk).

Jó éjt Mindenkinek!
Még holnap benézek.......

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

eri: gratula a fiacskátokhoz!
lina: Nagyon csinos vagy, pont ilyennek kell lennie egy ennyi idős pocaknak!!! Nekem is ekkora lehetett 21 hetesen.
nyafi: Én sem értem el a hölgyet, ma megpróbálom megint. Ha tudsz vmit, szólj!

Ma megyünk 4d-re, már alig várom, hogy lássam a kis pocaklakót! HIhetetlen lányok, hogy mennyire tudja szeretni az embert a gyermekét, pedig még meg sem született!

Én is elég babonás vagyok, így mi is csak nézelődünk, vásárolni még legalább egy hónapig nem fogunk.
Ti használtok krémet a striák megelőzésére? Én vettem Aventet, sajna a Brendonban, így 1.000,- Ft-tal drágább volt, mint máshol.

Nálunk is nagy élet volt odabent a hétvégén, volt olyan éjjel, hogy ahányszor felébrdetem, és ez nem volt kevés, mindig éreztem a mozgolódást! néha nagyon ügyesen eltrafálja a hólyagomat!

Vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra!

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért kérdezni szeretnék és ti már tudtok válaszolni.
Csütörtökön kell mennem AFP és hepatitisz vér vérvételre, elfelejtettem megkérdezni a dokimat, hogy éhgyomorra kell-e menni?


Előre is köszi a választ.

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Linus!Nagyon szép kismama vagy!Szép a pocid! :D

Erisunny!
Gratulálok a kisfiúhoz!

Domin!
Képet ha tudsz rakjál ám fel a 4d-ről!Jó?

Babó tegnap nekünk is nagyon aktiv volt!

Sziasztok!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Linus!Nagyon szép kismama vagy!Szép a pocid! :D

Erisunny!
Gratulálok a kisfiúhoz!

Domin!
Képet ha tudsz rakjál ám fel a 4d-ről!Jó?

Babó tegnap nekünk is nagyon aktiv volt!

Sziasztok!

Kép
aniko...
 
 


Ez 2* ment el! :oops:

Kép
aniko...
 
 


nyafi: A holnapi 17.00 órai torna terhestorna lesz, ha még mindig érdekel, elmehetnénk.
domin
 
 


Sziasztok!!!


Először is üdvözlet az újabbnál újabb érkezőknek!!

Mi kissé eltűntünk, de Balcsiztunk két hétig, ami eszméletlen szuperül sikerült! Rá kellett jönnünk, hogy a mi kis Pindurkánk imádja, ha a vízben pancsizunk már most élvezi!! Bár ezzel nincs egyedül! Én is imádom, apácska kevésbé, de hozzászokik azt mondta!! A Babóka kedvéért mindenre hajlandó! :D :D

Nagyon csini minden kismami! Már nem vagyok elkeseredve a hatalmas pocakom miatt, mivel eléggé gömbölyödünk, inkább büszkén domborítok!! :D

Úgy tűnik fiús lesz itt ez a csapat rendesen, de ez egyre jobban tetszik nekünk!! A gondolat a kis trónörökös miatt meg pláne!! És mindenki nagyon gratulál, ha megkérdik milye van neki, és jelzem, és mutatom a telcsis képen!
Már nem is zavar, hogy nem kis nunis! Sőőőt..................

Na puszi mindenkinek! Pá holnap benézünk!! Mindenki vigyázzon magára, és a pindurkákra!

Kép
tini75
 
 


jadika: hát, nekem azt mondták, hogy éhgyomorra kell, én nem ettem és nem ittam, ebből adódóan vért is alig bírtak levenni. A védőnéni, aki a vért veszi mondta, hogy ugyan enni nem szabad, de vizet ihat az ember! Teát is csak akkor, ha cukor és citrom nélkül issza az ember. Inkább csak vizet, de ennyit lehet. Mindenesetre érdemes kora reggel túlesni rajta. :)
Remélem segítettem.

Üdv Lányok!

Nektek is egész nap mocorog a mocorgó? :lol:
fcicus
 
 


Sziasztok!

Domin
Milyen volt a 4D? .... vagy még csak lesz? Kép?
Én használok krémet már kb a nyár elejétől.. De nem valami nagy márkás, csak a Rossmannban vettem. Eddig hatásos...

Jadika
Szia és Gratulálok!
Igen, éhgyomor.... de egy kis vizet igyál!

Cicus
Manó is sokat mocorgott délelőtt :P

Tini
Akkor most mi felváltunk titeket....
Végre holnap indulunk Lellére, remélem jó idő lesz :wink:

Megyek folytatom a pakolgatást és vasalni is kell...

Mindenkinek jó pocakosodást!
Vigyázzatok magatokra és a bébikre!

Lehet, hogy csak szeptemberben, de jelentkezem új képekkel (30-án 4D is :D ).

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Domin! Nekem jó holnap az 5 órás torna!!!! Fél 5kor a bejáratnál? Hozd a 4d-s képeket is!!!!!!!!!!! Egy kék hátizsákkal leszek. üzenj, ha jössz!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok

Nekem nem kellett éhgyomorral mennem, azt mondták leket enni.. Lehet félreértettem valamit, egyébként nem ettem, csak ittam, azt viszont jól tettem, mert így is alig tudták levenni a vért.

Én is szeretnék kismamatonára járni, de nem tudom itt felénk hol van ilyen, meg egyedül nincs kedvem..

Stírák ellen én a hippnek egy direkt kismamáknak előálltott olajat használok, szerintem a sima babaolaj megteszi, a lényeg, hogy rugalmas magardjon a bőr. Eddig még én is megúsztam, bár még csak most jönnek a kilók :)

Ma voltunk dokinál, a hasfájások rendben vannak, a doki felkészítő fájásoknak nevezte...de ugyanerről beszéltünk itt is. Méjszáj zárt, Panni 500 g és mostmár 150%, hogy kislány :) Bár nem voltak álmok a nemét illetően, a fiúnak is ugyanígy örülnék, de most ez így pont jó nekem :)

Jó nyaralást a most készülőknek, örülök a most érkezőknek és üdvözlöm az újakat :)

Szép esét!

dhbetty
 
 


Sajna csak egy gyors üzire van időm, de ígérem beszámolok a 4d-ről is.

nyafi: Rendben! fél 5-kor a bejáratnál. Nálam szerintem egy bordó budmil válltáska lesz.
domin
 
 


Sziasztok!

Erisunny Gratula a Kissráchoz!

Linus nagyon szép kis pocid van...:)

Ezt a 20.-ai vihart mi is megéreztük ráadásul hozzánk pont éjszaka érkezett meg...így alig aludtam valamit....KisTündérke is rengeteget izgett-mozgott éjszaka...a hasam is sokkal jobban keményedett az átlagosnál kicsit be is paráztam...de hála az égieknek...másnapra el is múlt! :)

Mi is úgy döntöttünk hogy majd okt.-ra tesszük át a vásárolgatást....Babona....:) De nézelődni azért nézelődünk :)

Már én is kb. 2 hónapja használok striák elleni krémet...először kaptam igen jutányos áron egy Vichy-t...ami nagyon bejött...de elég drágaaa...szóval most Milupát használok....az sem rossz...de szerintem még csak most fog jönni a csíkosodás...eddig elég fokozatosan nőtt a pocak...most pedig hirtelen meg fog ugrani...Sajnos én genetikailag hajlamos vagyok a striákra....úgyhogy fel vagyok rá készülve...de Manócskáért nem bánok semmit csak ő rendben legyen :)

Domin várjuk a beszámolót a 4D-ről!


Tini üdv. újra köztünk...örülök hogy jól sikerült a nyaralás :) És hogy jól vagytok!

Kia neked pedig jó nyaralást!Vigyázzatok magatokra!

Betty tornáról én itthon tornázok...pont tegnap kezdtem el igaz még csak light-osan...30 perces keringést javító tornát csináltam kifejezetten kismamiknak...nagyon jól esett...és szerintem Manócska is élvezte mert utánna nagyon eleven volt :)
Jövőhéttől pedig bejeletkezek Kismama jógára...kíváncsi vagyok milyen lehet :) Rám fér egy kis lazítás mert nagyon parás vagyok :(
Hátha ez segít!

Naaah puszi nektek és a babuciknak!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a dícséreteket, amit én és a pocim kaptunk!Nagyon jól esik!! :) A nőgyógyászom azt mondta, semmi ez a kis hízás (6 kg?!), nyugodtan ehetek, olyan kis vékony fajta vagyok :D


Csíkok ellen: Mi olivaolajat használunk. Többektől hallottam, hogy nagyon jót tesz a bőrnek.Mi pedig eleve imádjuk (enni), és sokat használjuk. És a jelzésekből (amikről már fentebb írtam),Kristóf is csípi.

Jadika!Én direkt rákérdeztem annak idején: lehet enni előtte. De én is csak ittam, mint betty.(az a biztos)

erisunny!Gratulálok a kisfiadhoz!(majd beírom a táblázatba!)A képhez: Apa azt mondta a mi Kristófunk is így nézett ki :lol: (mily meglepő...), csakhát én nem láthattam, mert a kedves doktor úr kiiktatta a velem szemben lévő tv-t.DE:

Képzeljétek, igazi pasi a fiam!Tegnap az UH-on szétterpesztett és fogdosta a micsodáját :D :D

Jaj, egy kicsit izgulok, lányok...Ma megyek anyajegy eltváolításra (lézerrel).Mióta várandós vagyok, egy-két anyajegyem megnőtt. Állítólag ez nem baj, csak könnyen az lehet belőle, úgyhogy inkább leszedetem. Nektek nincs ilyen bajotok?
üdv
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

A 4D nagyon nagy élmény, aki még nem volt, annak csak ajánlani tudom. Manócska teljesen össze van csomagolódva odabent, alig-alig mutatta az arcocskáját, leginkább a mozgó végtagjait láttuk. Mi nem szeretnénk tudni a nemét, és a kis pocaklakó ezt tiszteletben is tartotta. A doktornő persze meg tudta volna mondani, de mi nem láttuk. Úgy örülök, h meglepinek szánja ő is magát! Képet majd igyekszem feltenni. Ja, és azt mondták, hogy lehet, hogy inkább december 6-a az érkezés napja!!!

A tegnapi torna is jól sikerült. Remélem, nyafi, neked is ez a véleményed! Bár a légzés egy kicsit kevés volt, de karra, csípőre, hátra keményen megdolgoztattak minket. Talán így könnyebb lesz cipelni a nagy pocakot, később pedig a babakocsit és Manófülüt.

linus: Írj, hogy sikerült az anyajegy-eltávolítás. Nekem is változtak az anyajegyek a várandósság hatására. Ráadásul elég sok van belőlük.

Kitartást ebben a melegedő időben!

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Domin örülök hogy jól sikerült a 4D :) Tényleg óriási élmény! Mi is megyünk mégegyszer (30. hét). Akkor talán már jobban látszik a pofikája....mert amikor mi voltunk akkor még igencsak sovánka volt a kis drágaság.....Ne de addigra már igazi kis hercegnő lesz
:)

Linus pont én is a múltkorában nézegettem az egyik anyajegyem és tényleg megváltozott meg is ijedtem...hogy ez meg miért van??? Én nem is tudtam hogy terhesség alatt változhat. Nekem is le kéne vetetni vagy kettőt....én a terhesség után szeretném....de kíváncsi vagyok milyen volt neked és lehet hogy meggondolom magam!

Naah megyek is du. még benézek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Én úgy tudom, hogy az anyajegyek megsötétednek, és kissé növekedhetnek a terhesség hatására, de ez mondjuk nálam nem tapasztalt dolog. Ellenben páromon múltkor összeszámoltuk, és 90!!! db anyajegy van :lol: :lol: :lol:

Fura ez a súlyprobléma, meg a bőrnyúlás. Én nagyjából 5-6 kilót szedtem eddig fel, ami állítólag teljesen normális, de akkora a hasam, mint a ház. Legalább látszatra 10 kiló pluszt saccolnék magamnak. A bőrnyúlást meg még csak a cicijeimen tapasztaltam, de ott ezek a lilás csíkok kikészítenek!
Mivel kenitek a melleiteket? Amikor először láttam, nagyon gyorsan felhívtam anyukámat, mielőtt sírógörcsöt kaptam volna, mert (és ezt tényleg szerényen mondom) nekem igenis szép cicim volt :oops: :? , de most tele van mindenféle lila és piros húzódásokkal.
Van valami krém, amivel legalább egy picit szebb lenne? Mondjuk főleg fürdés után jellemzően belilulnak.

Szép napot nektek!
fcicus
 
 


Sziasztok!

Bár nem tudok olyan sürün írni azért olvaslak bennetek, úgyhogy most jöttem én is…..

Adatok a táblába( remélem még beférek annak ellenére hogy nem tudok aktív tag lenni)

Név : T. N. Zsuzsi
Kor : 27
Lakcím : Budapest
Szülés várható ideje : 2007.12.12.
Helye : MÁV, dr. Kisfalvi
Baba neme : Kisfiú
Neve : Bence
vetélés után első próbálkozós hónapban

Mi jövö héten megyünk 4Dre már nagyon várom:) Én is 5 kgot híztam és ez mind a pocakomon van ugyhogy szerencsés vagyok. a csíkok ellen én egy Pregnacare nevű krémet használok kifejezetten erre találták ki és eddig bevált, bár azt mondják hogy ez teljesen alkati dolog...

Szeptembertől én is megyek kismama tornára a MÁVba ha újra lesz, de ha nem, lehet hogy mennék veletek Nyafi, Domin, mert hozzánk is közel van, a kismama jóga mellé jó lenne még valami. A kórházban is lesz szülésfelkészítő tanfolyam, majd arra is megyek.

A vásárlásról...kisruhák nekünk már vannak de semmi különösebb beruházást nem tervezünk amíg nem festettünk ez majd oktober elején lesz.

Huuuuuu azt hiszem most ennyi elég belőlem majd a 4D után jövök.

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok Csajok!

KIEGÉSZÍTETT TÁBLÁZAT ITT:

7:3 a fiúk-lányok aránya (őrület!)


Eri!Most kapcsolok, akkor ugrott a Karolina???!!!Na majd a következő babátoknál! :lol:

Anikó!Még mindig nem kaptam privit. Az adataidat akartad elküldeni, hogy beírjam a táblázatba?

Anyajegy-eltávolítás sztori, akit érdekel:
MEGTÖRTÉNT és TÚLÉLTEM!Elvileg lézerrel történt, de én leégetést gyanítok. Először helyi érzéstelenítés gyanánt egy szurit adtak mindegyikbe miután megeskedtem a doktornőt, hogy a babáig nem jut el az anyag!Aztán nekiállt égetni. A szuri fájt, az égetés nem, csak büdös volt. :? Most van három kis helyes pörkölődés a testemen. :shock: Állítólag pár nap alatt leesik a pörk.Az egész nem volt negyed óra, és 15 ezer ft.Egyébként úgy indult, hogy az SZTK-ba mentem a bőrgyogyihoz.Azt mondta, ezt a terhesség kihozza-ha valaki hajlamos rá. Nem gond, csak lehet belőle baj.Ajánlotta, hogy szedessem le, míg bent van a baba, mert szülés után úgyse fogok ráérni.Sebészetileg,ill.lézerrel lehet. Hát persze, hogy a lézeres csak a magánrendelésén!! :evil: Mindegy, ez a módja szimpatikusabb volt...

Meséljen ám, aki nyaralásról hazatért!!Iszom az élményeiteket!!Mi idén kihagyjuk, de jövőre megyünk a tengerhez Kristóffal, és veszünk majd neki olyan helyes kis pálmafás-úszógumit, amibe belefekhet :P
üdv mindenkinek

Lesz még tél, ne aggódjatok!!! :lol:

Kép

Kép
linus
 
 


Nyafi és Domin!Ti várhatóan egyszerre szültök majd az Uzsokiban?

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok! Gyere tornára Zsuzsi szeretettel várunk.
Linus igen úgy néz ki egyszerre lesz babánk és egy helyen is Te nem jössz velünk tornázni? Ugye ti költöztök Szentendrére? Hogy áll a ház?
Domin én nagyon élveztem a tornát, bár majd bele pusztultam, de a nyújtó gyakorlatok olyan jók voltak, hogy nem is volt másnap izomlázam. Az Uzsokis topicban olvastam, hogy szeptembertől indul a felkészítő és a kismamatorna is. lányok nézzétek meg, hátha a ti koritokban is ilyen idő tájban kezdődik.
Ki jön a szeptember 1-2-i bababörzére?

Kép
nyafi
 
 


Linus! Ha majd írsz be új embereket a táblázatba, odatennéd mellém, hogy Dr Mecsér Béla az orvosom? Légyszi

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Éppen főzőcskézek!
nyafi: A hétfői testedzésre el tudnád jozni a "bibliádat"? Én is viszek egy kelengyelistát, és akkor ki tudom húzgálni, ami nem szükséges.

Hihetetlen meleg van, alig várom, hogy vége legyen. Ráadásul mostanában nincs olyan éjszaka, amit végig tudnék aludni. Ti hogy vagytok ezzel?

Mindenkinek szép napot!
domin
 
 


Sziasztok!

Fcicus nekem nem csíkosodott be a mellem mivel nem is nőtt sokat...szóval én nem is kenem semmivel.Én csak a hasam kenem.

Zsuszi várjuk a 4D-és élménybeszámolót tőled is!

Linus nekem is le kéne vetetni az anyajegyem...utánna is nézek itt náluk ki csinál ilyet...eddig ez sokkal szimpatikusabb mint ha kivágják...a barátnőm sokat szenvedett utánna amíg begyógyult.

Domin én pénteken és tegnap szenvedtem legjobban a melegtől...mára talán egy picit jobb...napjában kb. 3-szor zuhanyzom....amúgyis mióta terhes lettem iszonyatosan izzad a combom...pedig már hintőporozom is. Aludni én is nagyon rosszul alszom...ha felkelek éjszaka akkor tuti hogy 2 óra hosszáig nem tudok visszaaludni csak forgolódok.

Mostanában reggel viszont nagyon szédülök...és olyan nehezen múlik el...mondjuk nekem mindig is alacsony volt a vérnyomásom...valószínű hogy reggel is lent van. Holnap megyünk a cukor terheléses vizsgálatra...reggel 7.15....vért veszenek...majd cukros víz....aztán 2 óra múlva ismét vérvétel...addig semmi kaja...nem tudom hogy fogom kibírni...de jön apuci is tartani bennünk a lelket :)

Naahh megyek kicsit lepihenek! További jó időtöltést Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Domin, ha nem felejtem el viszem :oops: Éjjel kb 3-4szer kelek fel pisilni, de utána vissza tudok aludni. Kb két hete játszotta velem Abigél, hogy éjjel 3-4-ig dörömbölt, de hála az égnek be tudtam fűzni, hogy ezt talán ne tegye.
Niki én is izzadok, mint egy LÓ! Szintén hintőpor hátulra a popóm alá, mert már annyit izzadok, hogy csípi!!!!!
Lányok nem jön valaki bababörzére? Én a babaszoba társalgóján rámentem egy figyelj nyerhetsz belépőt, ha regisztrálsz!!! És sikerült! :lol: De ha valaki szeretne az én férjem csak vasárnap jön ki célirányos vásárlásra, de szombaton én megyek ki egyedül megnézni mit veszünk! Van kedve valakinek csatlakozni?

Kép
nyafi
 
 


Csatlakozom az éjjel rosszul -alvók és a nagyon izzadósok köréhez! :lol: Én is hintőporozok ezerrel...De a talpammal végképp nem tudok mit kezdeni....soha nem izzadt, most meg büdös is :twisted: (Bocs az őszinteségeméert!)

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok

Már nem is meglepő ha én is csatlakozom, ugye? :)
Utálok kimenni pisilni, mert akkor felébredek, de vissza sem tudok aludni pont emiatt..azt hiszem ez egyre gyakoribb lesz ha nő a babócánk és mkinél nagyobb annyival többet nyom..(megerősítésként rúgott is egyet)
Nekem sokat nőttek a melleim, de nem lett csíkos mert kb a 2. hónap óta kenem. Remélem kordában tudom tartani a csíkokat :)
A hasam is megúszta eddig, de sokan az utolsó hónapokra panaszkodnak, így lehet még ott is meglepetés vár.
Hétvégén Győrben voltunk, nagyon meleg volt. Nehezen viseltem. Itt mostanában 20-25 foknál nincs melegebb, de itt mindig hamarabb leköszön a nyár.
Viszont télen rengeteg hó esik. Remélem decemberben nem lesz akkora, hogy megakadályozzon minket abban, hogy a kórházig eljussunk :)

Szép estét mindenkinek.

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Rég nem írtam. Bocsi! Szóval, én szerencsés vagyok ebben az izzadós témában. Kicsit izzadok, de nem annyira. Olyan, mintha csak egy kicsit melegebb lenne. Éjszaka: én végigalszom. Illetve aludnám, mert én nem a pisilés miatt ébredek, hanem mert bedugul a orrom és elkezd folyni. De általában olyan 10 percig tart. Azért ez is kiborító.

Tegnap voltunk dokinál, minden rendben. 100 cm a hasátmérőm. :D Mindenhol megkérdezik, hogy mikorra vagyok kiírva, és teljesen kétségbeesnek, hogyan fogom kihordani, amikor mondom, hogy december. Azt hiszik az olyan messze van. Már a 6. hónapban vagyunk. A doki szerint egyátalán nem nagy a hasam. minedkinek más. most egyenlőre ennyi!


Jó pihenést!

Eri és Karesz

Kép
erisunny
 
 


Sziasztok!

Tegnap újra voltunk kismamatornán. Ez még jobb volt, mint az előző, hiszen befejezésként volt gátizomtorna és relaxációs gyakorlat is. Természetesen Manócska épp a relaxáció alatt gondolta úgy, hogy most neki jött el az ideje, így kevéssé tudtam koncentrálni, de így is sikerült ellazulni egy kicsit. Vannak lányok, akik két héttel szülés előtt még járnak. Nagyon becsülöm őket, remélem, hogy mi is ilyen jól bírjuk majd magunkat.

Lehet, hogy a természet az anyaság első időszakára akar minket felkészíteni ezekkel az éjjeli ébresztésekkel? Mindenesetre még ellennék nélküle.

Ti dolgoztok még?

Olyan jó, hogy hűl az idő!!!! :D

Kép
domin
 
 


Hello Csajok!

Én néha jól alszom, néha nem. De rájöttem, hogy főleg hajnalban, olyan 5 óra után tudok jól aludni. Ami nálam azért rossz, mert dolgozom, úgyhogy mire aludnék egy jó három órát, mehetek dolgozni. :? Nem baj, ezt is túl kell élni!

domin: igen, én dolgozom. Kezdetben állómunkám volt, úgyhogy az is nagy hercehurca volt, hogy kapjak ülőmunkát. Kaptam, úgyhogy terveim szerint november közepéig biztos dolgozm.

Tornára én is járok, a Szent Imrébe, nagyon szerintem, sztem is jók. Bár nekem olyan kevésnek tűnik a heti egyszer egy óra. De a semminél több!!! :)

Hogy jártam! Nem fogjátok elhinni!
Kezdetben a Péterfy-be jártam, mert ott volt dr.AKB, akit szerettem volna felkérni szülészorvosomnak. Mivel tudom, hogy pénzéhes doki, (bár nagyon jó) így gondoltam, hogy majd a közepe vége tájékán kérem fel. Pénteken meg is látogattam, ekkor már másfél hónapja nem voltam terhesgondozáson. Felkértem, és tudjátok mit mondott???? :evil: :evil: NEM TUD ELVÁLLALNI, mert már le kellett adniuk a papírt, hogy kit vállaltak el!!!! Ezt nem akartam elhinni! Az összes péterfys dokira igaz. Ezen én úgy kiborultam, hogy tiszta kétségbeesésben jöttem haza.
A Péterfyt csak dr.AKB miatt választottam, tőlünk három buszmegállóra van a Szent Imre, csak ebbe a kerületbe nem vagyok bejelentkezve. Úgyhogy ezen agyaltam, hogy mi legyen, és szerencsére itt még nem kell fizetni, ha itt szeretnék szülni, de nem ide tartozom, úgyhogy úgy döntöttünk párommal, hogy átjövünk. Kinéztem egy dokit, dr.BB-t, aki ugyan a héten szabadságolta magát, de a jövő héten felkeresem. Már ott tartok, hogy ha ő is azt mondja, hogy nem vállal, akkor ahogy esik úgy puffan alapon fogok szülni, de nekem meggyőződésem, hogy bár dec.29-re vagyok kiírva, Csabám Szenteste akar majd kibújni! Ez elég dühítő lesz abból a szempontból, hogy egy orvos sem örülne, ha ilyenkor riasztanák szüléshez. De úgy gondoltam, hogy ha magánként járok valakihez, az biztosít valamennyire. De most teljesen odavagyok, hogy mi lesz velem?!! Ilyet még nem hallottam!!! Ti igen?
Ti "foglaltatok", felkértetek már magánban dokit?
fcicus
 
 


Sziasztok!

Naahh...megvolt a terheléses cukorvizsgálat tegnap.... reggel még elég jól bírtam...levették a vért ...felhörpintettem a cukros löttyött...aztán usgyi haza....9.30-ra kellett visszamenni akkor már voltak ezren....iszonyat meleg .... levegőtlenség...mire hazaértünk...lihegtem rendesen....ráadásul mi a 4. em.-en lakunk és nincs lift....gondolhatjátok...alig kaptam levegőt mire felértem. Az eredményt mára tudtam meg minden ok...megnézték azt is hogy nem vagyok-e vérszegény...a vasháztartásom is rendben van...szóval minden ok.

Mi jöv.hét csüt.-ön megyünk először sógornőmmel kismama jógára...azt mondják jó nagyon :) Addigis én itthon tornázom....de szerintem fogok is annak elllenére hogy járok jógázni.

Domin én már a terhesség elejétől kezdve nem dolgozom....kiírt a dokim a pecsételgetésem miatt amit egyáltalán nem bánok...szerintem elég nehezen viseltem volna az ügyfeleket....szóval nekik is jobb és nekem is....hála az égnek a táppénzem is nagyon jó úgyhogy így a legjobb mindenkinek! :)

Fcicus én már a terhesség elejétől kezdve magánrendelésre járok....nálunk ez a szokás valamint van egy olyan szabály hogy a terhesség 16. hetéig kell dokit választani .... utánna már nagyon macerás átmenni bárki máshoz...nem vállalnak el.Én annyit tisztáztam le a dokimmal hogy megkérdeztem dec.-ben vállal-e szülést....nem akar-e szabira menni...erre mosolygott egyet és annyit mondott, hogy nem szokott dec.-ben szabira menni.....de ha mégis valami miatt nem tudna elvállalni...egymás között mindig van aki helyettesíti...természetesen nem örülnék neki de ez van! :)

Húúú lányok tegnap bekajáltam egy jó kis adag Chilis babot...nagyon szeretjük....meg állítólag jó a bab terhesség alatt.....na többet tuti nem eszek...olyan szinten felpuffadtam hogy alig aludtam valamit az éjszaka...rendesen fájt a pocakom....mármint nem Manó hanem ami mögötte van :) Szóval a puffasztó kajákat asszem mellőzöm egy jó darabig...pedig a sóletet is annyira imádom....dehát már nem férünk meg egy pocakban ilyen kajcsikkal! :)
Csütörtökön csak elmegyek fodrászhoz végre.....:)

Jó hűsölést mindenkinek! :)
Vendég
 


Sziasztok! Domin mi kitartunk és az uccsó két hétben is ott fogunk szuszogni... nem kötelező az összes feladatot megcsinálni és ha már a 10-ed részét megcsináljuk az is több mint a semmi!!!!
Fcicus én úgy jártam a dokimmal, hogy a 17. hétig fizettem, aztán azt mondta nem vállal tovább. Itt irták meg az Uzsokis topicban, hogy szabira megy akkor. Velem a titkárnője még ezt se közölte. Úgyhogy én bementem az sztk-ba ahol a táppénzes papírt aláírja a főorvos és tök szimpi, meg az uzsokihoz tartozik ahol én be vagyok jelentve és megkértem vállaljon el. Ez igy jó, mert egy helyre megyek táppénzes papírért, havi felülvizsgálatra, vérvételre és védőnőhöz is. Ja és a doki azt mondta annyit adjak amennyit gondolok. Hát én 5-öt gondolok, de nagyon barátságos, úgyhogy sztem ez korrekt. Kérdezz rá nálatok az sztk-s dokikra, hogy hol szülnek és itt a babaneten, hogy melyik jó? Nem biztos, hogy az a doki jó amelyik 9-et kér, mint az én előző dokim. Bocsi, hogy hosszú lettem.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza 4d-s uh-rol!Tényleg nagy élmény,apa is nagyon élvezte!
Kiderült ki van a pocakba:KISLÁNY!!!! :D :lol:

Domin!
Én amint megtudtam h kismama vagyok(kb4hetesen)azóta nem dolgozok!
Mi olyan helyen dolgoztunk ahol aceton meg ilyen dolgok is vannak!

Na,jó éjt lányok+picurok!

Kép
aniko...
 
 


Gratulálok Anikó! :)
Még egy kislányos anyuka. :lol:
Megvan a név?

dhbetty
 
 


anikó! Gratulálok! Édes kislány baba! :)
fcicus
 
 


Sziasztok!

Anikó én is gratulálok! :) Egy újabb kislányka :)
Vendég
 


Sziasztok!

Lassan kiegyenlített lesz az arány:) Gratulálok!!!!!!!

Én sem dolgozom a 4.héttől, mert nekem már volt egy vetélésem és az előzmények miatt az orvos rögtön kiírt (volt egy kis barnázás is az elején meg, görcsök stb.) és a munkahelyem egyébként sem volt ideális a babaváráshoz:) (multi/ stressz/ légkondi/ügyfelek... azt hiszem nem is kell többet mondanom)

Az alvással kapcsolatban, nekem nagyon rossz éjszakáim vannak ugy 3-4 körül hajnalban már ki vagyok purcanva és akkor 7-8 tudok viszonylag egy huzamban többet aludni.

Nyafi/ Domin: Köszönöm az invitálást a tornára, nem azért nem szóltam mert nem aktuális hanem mert a kórházban nem tudták megmondani hogy indul-e szeptembertől talán péntekre kiderül. Ha nem lesz mindenképp mennék veletek.

MÁS: Ismerősöktől/ rokontól egyszerre több egyforma dolgot is kaptam amellé amit én vettem és gondoltam mielőtt meghírdetem őket megkérdezem nincs e rá szükségetek mert akkor inkább nektek adnám el persze jutányos áron:

Van egy 3 szor használt AVENT ISIS mellszívó gyakorlatilag új állapotban 1 cumisüveggel és az összes tartozékkal, mivel már használt odaadnám 7500 ft ért. (eredeti ára: a legolcsóbb helyen 14000 ft)

A másik szintén mellszívó de Avent Via system ez vadonatúj!!! Kivennék belőle az 5 tárolóból kettőt magamnak egyébként minden darab sértetlen eredeti csomagolásban van.( eredeti ára: ennek is a legolcsóbb helyen 14000 ft) Ezt odaadnám 11000ért, ha valaki ragaszkodik a bontatlan csomaghoz akkor odaadnám 12500ért.

Gondolkozzatok rajta és szóljatok a héten addig nem szólok másnak. Pestieknek el is viszem és akkor még találkoznánk is:)


Holnap megyünk a 4dre majd jövök és beszámolok hogy mi volt.

Addig is puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap este megérkeztünk a Balcsiról, szerencsére jó volt az ídő, így 3x fürödtünk Manóval :P

Ma végre 4D - 16-ra megyünk..... aztán irány Szabolcs megye, a nagyikhoz.
Szept-ben, ha visszajöttünk rakok fel új képeket, ha Manó is úgy akarja és most nagyon ügyi lesz :wink:

Vigyázzatok magatokra és a bébikre!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap csuklott a kicsi. Legalábbis azt hiszem. Mozgott, de valahogy másképpen, mint eddig. Lehet, hogy csak forgolódott, de ritmusosan éreztem. Szerintem csuklott. :D
Egy hónap alatt 5 cm-t nőtt a hasam, és másfél kilót híztam. A doki és a védőnő szerint is nagy baba lesz. Persze nem guinnes rekord, de várhatóan 4 kg környékén lesz.
Voltam vércukor vizsgálaton, minden rendben van. :)
Bár velem másképp történt. Elmentem reggel éhgyomorra, levették a vért. kérdeztem ,hogy mikor kell visszajönni, de azt mondta a doktornő, hogy nem kell visszajönni, csak terheléses vércukorvizsgálatnál szükséges cukrosvíz ivása után visszajönni. Úgyhogy nem értem. Ahány kórház, annyi szokás?


Puszi mindenkinek!

Eri és Karesz
Kép
erisunny
 
 


Sziasztok!

aniko: gratula a kislányhoz!!!
fné kia: Majd számolj be a 4d-ről, kiváncsiak vagyunk!
zsuzsi: Köszi a lehetőséget, én biztos nem élek vele. Csak a legvégén szeretném megvenni majd a mellszívót, amikor már lehet tudni, hogy lesz tejem. Ha pedig csatlakoznál az edzetté váló kismama-csoportunkhoz, szólj nyugodtan.

Én is túl vagyok a terheléses cukorvizsgálaton, szerencsére minden rendben van, bár a vas még mindig alacsony egy kicsit, így továbbra is szednem kell a Maltofert. Nálam is azt mondták, hogy egy kicsit nagyobb Manó az átlagosnál, de inkább így legyen, mint kisebb szerintem. Most, hogy lehűlt az idő, nagyobb volt a mozgolódás odabent, és úgy élvezem, hogy érezhetem! :D

nyafi: Megnéztem, szeptember 10-én indul az Uzsokiban a kismamatorna, délután 5-kor kezdődik. Majd megbeszéljük, hogyan csináljuk ezután az edzést, hogy meglegyen a heti kettő.

Valaki vett már valamit?

Kellemes napot a pocakosoknak és a pocaklakóknak!

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi én is ha minden igaz kapok sógornőmtől egy mellszívót tehát nem tartok igényt rá. De azért aranyos vagy hogy gondoltál ránk!

Eri én is éreztem már ilyen ritmusos mocorgást elég sokáig...szerintem már nálunk is csuklik Manócska.

Domin mi még nem vettünk semmit...sőtt a festés is csúszik egy hetet mert lecseréljük a függönyöket is ..... és az csak jöv.hét végére lesz készen.

Olyan jó nektek hogy már voltatok dokinál mostanság...nekünk majd csak szept.11.-én kell visszamenni....már alig várom....már számolom vissza a napokat....még 1 bő hét .... és újra láthatjuk a Kis Tündérkénket :)
Súlygyarapodás terén.....úgy látszik én állok a legvégén...én még csak 4 kilónál járok amióta terhes lettem....a hasam az növöget de az sem óriási.....pedig eszem a vitaminokat...plusz a eszek is rendesen...és nem ááámmm diétás kajákat....bár én a terhességem előtt sem voltam egy hízós fajta...sőtt azért küzdöttem sokszor hogy megtartsam azt a pár kilót amit felszedtem. Remélem azért Manó rendesen fejlődget odabent...inkább én ne hízzak de ő aztán csak gyarapodjon rendesen!!! :)
Nálunk is rendesen mocorog a drággaaa....tegnap eljutottam végre fodrászhoz....végre rendben van a hajam....amikor a fodrász elkezdte szárítani a hajam....Manó rendesen tiltakozott...nem tetszett neki ez az erős búgó hang :)


További szép napot mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: