Új privát üzeneted érkezett!

Szekeres: :lol: Vicces volna, ha délután 4-kor felállnék és elnézést kérnék, hogy bocs, de ki kell mennem a hotel szobába becsempészett férjemhez, mert most van ovulációm. :lol:

Sheila: örülök, hogy rájöttél, mégis meg kell próbálni és nem a drasztikus változás a megoldás. CSak hogy még jobb kedved legyen: Én is decemberben hirtelen felindulásból levágtam 15 cm-t a hajamból, azt hittem ez lesz az első lépés a teljes átalakuláshoz és felkészüléshez, de nem jött be. :D Utólag már csak nevetek rajta, de másnap reggel már a fodrászomnál voltam, hogy tegyen valamit az elfuserált hajammal, mert én így nem szívesen megyek ki az utcára. Nem vagyok egy fodrász, na. :lol: Azóta sem heverte ki az ábrázatom az elrontott frizurát, bár a fodrászom megtett mindent. Most várom, hogy mikor nől már meg a hajam újra. Szóval nem a drasztikus változás a célravezető.

Babicskó: ne is szedd be a felírt vackokat. Általános, hogy az ideggondozóban azonnal nyugtatókat írnak fel és nem a lelki problémákat kezelik ki, csak tünetileg kezelnek. :evil: Azzal, hogy lenyomnak valami szerrel, a problémáid nem oldódnak meg. Csatlakozom KAbócához, írd ki magadból itt, szerintem segíteni fog.
Mivel indokolták, hogy nem vesznek vissza a mh-re?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy nem irtam de nagyon sok volt a munkam es meg csak olvasgatni sem tudtalak benneteket. Most bepotoltam:)

Orulok hogy mindenkinek jobb a kedve es bizakodoan nez a jovore...en is ezt teszem:). Olyan sok ujdonsag nalam nincs csak annyi hogy jovo hettol vegre jarok maj tornazni, pontosabban jogazni.

Babicsko en a helyedben megrobalnek valami alternativ modot a gyogyszerek helyett... az elso honapban minden este meditacios zenet hallgattam es sokat segitett. Most sajnos tul faradt vagyok hozza, de a jogan majd bepotolom. Es a tobbieknek is ajanlottam a homeopatiat, nem most olyan bogyot is szeked ami depressziora meg ilyesmire is jo. Remelem segitenek ezek. En nem nagyon szeretem a rendes gyogyszereket, persze van hogy muszaj de azert igyekszem mindenfele trukkokkel elkerulni.

Most folytatnom kell a munkat de majd valamikor jovok. Bocsi az ekezet nelkuli betukert de nincs masmilyenem:(

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Mi van lányok? Hétvégén mindenki távol volt a géptől? Azt hittem ezernyi levelet kell majd visszaolvasnom. :?

Hétvégén a Balatonon voltunk, mindenkinek ajánlom a téli erdei sétákat. Nagyon jól kikapcsol. Babicskó szerintem neked is segítene a visszazökkenésben, ha elmennétek akár egy hétvégére a férjeddel kettesben valahová. Nekem annak idején segített.

Zsuzsi: szerintem is jók ezek a homeopátiás szerek. A férjemnek korábban rendszeresen volt herpesze, de amióta többször beszedett egy homeopátiás bogyót, azóta nem jött ki. Amikor érzi, hogy most lehet, hogy kijön, akkor gyorsan elszopogat néhány szemet és már meg is előzte a kellemetlenséget.

Tontica: végleg szétesett a géped?

Kép
Kép
tündér09
 
 

 
 

Sziasztok!

Vagyok csak irto rossz kedvem van, ne haragudjatok, most nagyon nincs kedvem irni, kisfiam beteg, irto nyugos, en mar nem birom idegekkel, nem alszunk rendesen, egesz nap csak nyoszorog meg kiabal. :cry: Minek is nekem meg egy gyerek??? :roll:
Na meg a ciklusom vegen vagyok es ez is nagyon kiborit, teljesen ugy erzem hogy megint nem jott ossze, bar ilyen stresszes idoszakban ... :( :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica: ne legyél ennyire pesszimista! Mi baja a kisfiadnak? Vírus?
Mi volt a gépeddel? Ezek szerint sikerült letakarítani róla a vírust.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Szia Tunder! Te hogy vagy? En mar szinte betegesen felek hogy nem sikerult megint. :cry: Tiszta hule vagyok! Nem tudok leallni! :( Kisfiam meg volt fazva, be volt gyulladva a torka de mar jobban van, tegnap este mar aludtunk is valamit. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok Lányok!Bocs hogy nem írtam sokáig,de valahogy nem volt kedvem semmihez!
Tontica!Nekünk nagyon egyforma lelkivilágunk,én is úgy érzek mint te lassan beleőrülök hogy nem sikerül!!!!Mi a fene van?

Egy hónapos lenne a fiam,semmi gondom nem lenne.Márciusban lejár a gyesem tuti kirúgnak,lassan ovit kéne nézni stb,stb......

Szekeresem!
Örülök hogy minden oké!!!Élvezd ezeket a gyönyörű hónapokat.Azért mert nem írtam, mindennap olvastalak titeket.



Ja Lányok !
Elővettem a peteérés nézőkémet!!6-év után.
Van peteérésem szépek a páfrányaim.Nektek is páfrányokat mutat ?ert mint írtam az enyém 6-éves

Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok!

Tontica: fel a fejjel! Optimista hozzáállás kell a babáknak. :)
Sütőtök: de jó, hogy erről írsz. Nekem is vannak páfrányaim. Csak azt nem értem, hogy mikor már túl vagyok a félidőn, és a pé-en, vagyis most csütörtökön, azaz 2 nap múlva jön meg a menszim, akkor mit keresnek a páfrányok a mikroszkópomban???? Nem csak pé-kor vannak? Eddig még egyik hónapban sem csináálták ezt. Nem értem, hogy mi bajuk van. :lol:
Mi már megyünk most hónap elején a Kaáli Intézetbe. Nem várok tovább. Tudom, nem sok esélyt adtam a természetes termékenyülésnek, de nincs több időnk.
Szekeres: szoríts mindenkinek, hogy mi is nézhessük a pocink növekedését! :D

Puszi mindenkinek!!!
kabócabobár
 
 


Kabóca, Sütőtök: jó, hogy újra itt vagytok.
Sütőtök: csak sejted, hogy kirúgnak vagy konkrétan meg is mondták már? Én is tegnap hallottam vissza, hogy a főnökeim a hátam mögött kérdezgették a kollégáimat, hogy milyen a hozzáállásom a munkához, milyen a kedvem, stb. Gondolom számítanak rá, hogy hamarosan ismét be akarom jelenteni, hogy mi van. Remélem nem azért kérdezgetnek utánam, hogy engem megelőzve megússzák a táppénzt és a gyed-re engedést. :? Én úgy vagyok vele, bár biztosan nagyon pofon vágna, hogy ha úgy döntenek, hogy elküldenek, akkor majd lesz más. Van annyi tartalékunk, hogy kihúzzuk néhány hónapig.

Kabóca: a kezelés megkezdésétől mikorra várható általában eredmény? Ebben a dologban teljesen járatlan vagyok. Először hormonális előkészítés, majd a megfelelő napon beültetés? Ez mennyi idő?

Tontica: most is csak azt tudom mondani, hogy ne görcsölj rá a dologra. Ha ennyire feszült vagy biztosan nehezebben fog összejönni. Holnap indulok egy 3 napos munkahelyi baromságra, ha visszaolvasod látni fogod az ezzel kapcsolatos lelkesedésemet. A számítások szerint éppen azokon a napokon lenne peteérésem, de a nyákvizsgálat alapján szerintem már tegnap előtt óta fogamzóképes állapotban vagyok. Ha nem, akkor meg jól megszívjuk ezt a hónapot emiatt a hülyeség miatt.

Szekeres: nagyon el vagy tűnve. Mi van veled? Mikor mész legközelebb vizsgálatra?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Tündér,Sütőtök:Én úgy tudom,hogy amennyi napot betegállományban voltatok.annyit le is kell dolgoznotok ahoz,hogy ki tudjanak rugni.Tudom mert végigcsináltam,átéltem,és ezáltal utánajártam.Utána meg amikor ki akarnának rugni,elmentek újra betegállományba.

Tontica:Fel a fejjel,ne görcsölj annyira,bár tudom ezt mondani könnyű,de próbáld meg.Sikerülni fog..

Ancsa
ancsa03
 
 


Sziasztok lányok!

Írtatok az Elvesztettem a babámat topicban, hogy jöjjek át ide. Hát itt vagyok.
Sokat nem tudok írni, mert még nem olvastalak el benneteket, de igyekszem.
Addig is szép napot mindenkinek!

Üdv: Krisztina
Vendég
 


Helló mindenkinek!

Megvagyok csak nincs kedvem írni,igazából unalomban telnek a napjaim.Jó,nem panaszkodom.

Olvaslak titeket minden nap én is és sokat gondolok rátok és drukkolok is mindenkinek.

Voltam homeopata doktornőnél a gyakori keményedéseim miatt,írt is pár készítményt és már jobban vagyok.Nagyon félek hogy kinyílik a méhszájam vagy leválik a lepény.

Többnyire fekszem,pedig néha úgy elmennék kirándulni!De a babáért mindent megteszek,csak ne legyen baja!
Alig várom már,hogy május legyen.

Úgy tudom én is,hogy a páfrány jelzi a peteérést,úgyhogy hajrá csajok!!

19.-én megyünk 4D uh-ra,addig csak akkor megyek dokihoz ha panaszom lenne.Védőnőhöz 2 hetente kell járnom.

Mindenkinek küldtem egy pici babát,csak biztos még nem értek oda!Nemsokára mindenkinek megadatik,aztán majd izgulhattok végig mint én.

Na,puszi nektek,jók legyetek,fő a pozitív hozzáállás és a lazaság!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Lanyok, POZITIVAT TESZTELTEM MA REGGEL! Olyan boldog vagyok, kerlek drukkoljatok hogy ottmaradjon a babo oktoberig!!! Kesobb irok majd de most jon ertunk Apa, el kell mennunk, du. teszek kepet! Puszi! Mindenkinek hasonlokat kivanok!!! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


:D :evil: :evil:
faul
 
 


:D :D :D
Bocsi így akartam :oops:
faul
 
 


TONTICA!!!! :D :D :D

HURRÁ, :D HURRÁ :D

nahát, micsoda szép nap ez a mai!!! :D

látod, így kell ezt csinálni!!!!

Millió GRATULA és DRUKK!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sütőtök!

Milyen napszakban kell használni a peteérés nézőkét??
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de én is vettem, de még nem használtam, viszont mostantól azzal fogunk "védekezgetni" :)
a márciusi menzeszig...

az aktuális most van múlófélben, egyébként, de már nagyon rühellem :twisted:

Tontica!

Várom a képet, úúúgy imádok ilyet látni :)


Edina, vigyázz Magatokra nagyon!!

puszi

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Faul: koszike!!! :lol:

Sheila: Neked is koszike!!! :lol: Nem ertek a peteeres nezokehez, bocsi! :lol:
Csak Neked:
Kép
Kép
Halvanyocska de megcsak holnap kene megjonnie, ahhoz kepest! :lol:
Nem elem bele magam de boldog vagyok es kielvezem minden percet meg akkor is ha csak par napig tart de EZ A BABA MEGMARAD ES KESZ!!! :lol: Akkor is bizakodo leszek es nem gondolok semmi rosszra!!!

Tobbiek, merre vagytok?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok Lányok!

Tontica GRATULÁLOK! :lol:

Ránk fért végre egy jó hír. Nagyon szorítunk neked!

Nekem is megjött a 3. piroskám, így mi is elkezdünk hajrázni ezután. Nem is tudom mostanában olyan depis vagyok. Lehet hogy a téltől, de az is lehet hogy félek egy újabb kudarctól.
Megpróbálom összeszedni magam.

Babus
Vendég
 


Tontica! :)

köszi a képet, kellemes borzongást váltott ki belőlem...

párod mit szól?? :D

tetszik nagyon a hozzáállásod, én is pont így gondolom...

minden jót Nektek, én nagyon szorítok!!

puszi

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok Lányok!!

Tontica!!!!
Nagyon örülök,remélem jövünk mi is!!! Vigyázz magadra!

Sheila!!!
Én reggel szoktam csinálni ébredés után.Szerintem fogamzásgátlóként nem biztos hogy jó.
sütõtök
 
 


Tontica!

Ennek nagyon örülök és gratulálok!
Meglátod minden rendben lesz.Egy kicsit aggódósabb leszel de megéri.
Nagyon vigyázz magatokra!

Olyan jó,hogy már nem vagyok egyedül,ezt vártam.
Várom a jó híreket a többiektől is.

Puszi.Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!

Tontica:Nagy-nagy gratula a pozitiv teszthez!Vigyázzatok magatokra.Várjuk a további hireket. :D

(Na meg a következő babást!!!) :D
Ha minden jól megy a jövő hónaptól már mi is próbálkozhatunk.

Edina:Te hány hetes vagy?Mert nem frissited a vonalzódat.

Ancsa
ancsa03
 
 


Sötőtök!

Természetesen nem szó szerint használom fogamzásgátlásra, mert hőt is mérek, és ovulációs tesztet is használok...

DE: nem akarunk gumival védekezni, mert nemrég olvastam, hogy azoknál a pároknál, akik folyamatosan gumival védekeznek hosszú ideje, gyakoribb a spontán vetélés :(

háát, mi Melissa születése óta használtuk :roll:

talán ez is számít valamit...

egyébként, ha mégis becsúszna, nem bánnám, de azért jó lenne, ha márciusig még nem, mert néhány vizsgálat hátravan...


Tontica!

Légyszi javíts a táblázatban: próbálkozás kezdete március, most kezdődött a negyedik ciklusom...

egyébként, hogy vagy??

hányinger, fáradtság? :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Koszike, jol vagyok, nincs semmi tunet csak boldog vagyok es ehes, a melleim egy kicsit mar kemenyebbek. :lol:
Jovo heten megyek dokihoz, veszelyeztetett leszek tudjatok.

Sheila: minek olyan sokat varni??? En a helyedben nem varnek marciusig! Tablat nem tudok meg rakni mert nincs excelem, le kellett torolni minden programomat a virus miatt.

Megprobalom osszeszedni az infokat:
- Babicskorol nem tudunk semit!
- Babus mostantol probalkozik, 5 cn.
- Kabocabobar is regen irt, Neki a ciklus vegen kell most lennie, HAJRA!!!
- Sheila marciustol kezdi a probalkozast!
- Sutotok Neki is a celegyenesben kell lennie, HAJRA!!! Nem irtad meg mi a helyzet irgum burgum!!!
- Szekeres babas es jol vannak! :D
- Tunder: 20 cn
- Zsuzsi: marciustol probalkoznak majd!
- Tontica: 4 hetes babas :lol: 2. probalkozos honapban jott ossze.
Ezeket szedtem ossze a tablabol, akit nem emlitettem nincs benne.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hat senki nem irja meg hogy hol tart? :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica: :o :D Ezért kár volt aggódni. Méghogy nem jött össze. :) Ne siess az orvoshoz, kell 1 hét-10 nap mire látni fog valamit az uh. És ne parázz!

Az én vonalzómon látszik, hogy hol tartok. Azóta nem történt változás, amióta elutaztam. :) Majd meglátjuk kb.10 nap múlva, hogy csatlakozom-e vagy sem.

Sheila: hol olvastad ezt a gumis történetet? Életemben nem hallottam ilyenről. Nem hinném, hogy lenne köze a kettőnek egymáshoz.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tunder, nem orvoshoz megyek hanem vedonohoz, a veteles utan a kontrollon azt mondta hogy ahogy pozitiv lesz a tesztem menjek de szerda elott nem megyek nehogy hulyenek nezzenek hogy ilyen koran tesztelek. :lol: Nem tudom mit fog csinalni gondolom mintakat vesz, vizeletvizsgalatot fogok kerni az elozmenyek miatt meg hogy vegyen kenetet! O fog majd elkuldeni uh-ra de szerintem csak joval kesobbre.

Kabocabobar es Sutotok is a ciklus vegen volt/van es nem tudjuk mi van Veluk!!!

Ma csinaltam meg egy tesztet es nagyon eros pozitiv, ma mar rosszul is kezdek lenni, nagyon ehes vagyok allandoan es szedulok!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok Lanyok!

Eloszor is Tonticanak NAGY GRATULA !!!!!!!!!nagyon szoritok hogy minden rendben legyen. Nalam nincs valtozas marcius lesz az elso probalkozos honap...es most varom a masodik ciklust.

Sheila: ez az ovszeres dolog engem is erdekelne :oops: Hol olvastad es miert gondoljak hogy noveli a veteles kockazatat?

A tobbieknek szoritok hogy minnel hamarabb babasak legyenek!

En sokat dolgozom...a munkahelyemen mindenki beteg, remelem nem kapom el :? Mas ujsag nincs most intezem majd a laktobaccilus oltast, ez meg hianyzik a lelki bekemhez:) Aztan elmondhatom hogy reszemrol mindent megtettem.

Most sajnos mennem kell de majd jovok.

Zsuzs
tn_zsuzsi
 
 


Tontica! Hatalmas gratula, és vigyázz magatokra!
pussz, cic
cicmerák
 
 


Cic: Neked is HATALMAS GRATULA!!! Latom gyonyoru a kislanyod es gyonyoru a neve!!! En is olvaslak am Titeket! :wink:

Zsuzsi: kitartas a marciushoz, hamar eljon! :wink:

Mai tesztem:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Először is: TONTICA GRATULÁLOK!!!!
Tudod, mondtam, hogy írd le, hogy hogyan sikerült. Akkor még csak poénnak tünt, de lehet, hogy mégis elkérem a receptet! :lol:
Nekem most kezdődött a következő ciklusom, úgyhogy ma már a Kaáliban voltunk. Mindent rendben találtak, de mivel az injekciózást már a mensi(ciklus) második napján kezdeni kellett volna, ezért most nem szuri, hanem gyógyszer fomájában kapom a peteéres stimulálót. Ja, a ciklus ötödik napján vagyok. Úgy néz ki, hogy jövő hét hétfőn megint UH, szerdán pedig inszemináció. Szorítsatok majd. Bár a múltkor is csak harmadjára sikerült. Képzeljétek el, hogy a gyógyszer árát, amit majd esetleg a jövő hónapban szurkálnom kell magamba 25000Ft-ról 31000Ft-ra emelték. Ez hat napi adag, tehát még venni kell hozzá egy 15000Ft-os adagot. Ja, meg persze a tüszőrepesztő. Ezt kell beadnom az inszemináció előtt 36 órával. Szerda reggel a párom bevonul egy kis szobába, és a produktumát előkészítve feljuttatják egy vékony műanyag csövön belém. Utána 30 perc pihenő, meg persze itthon is délután fekvés. Másnap természetes úton is rá kell segíteni. :oops: Röviden ennyi az inszemináció (mesterséges termékenyítés). Nem emlékszem, hogy ki is kérdezte, de gondolom, hogy mivel még nem volt részetek benne, ezért talán "érdekesnek" tűnik.
A kismamik vigyázzanak magukra, és mindenki másnak is puszit küldök.
Timcsi
kabócabobár
 
 


Sziasztok!

Először is: TONTICA GRATULÁLOK!!!!
Tudod, mondtam, hogy írd le, hogy hogyan sikerült. Akkor még csak poénnak tünt, de lehet, hogy mégis elkérem a receptet! :lol:
Nekem most kezdődött a következő ciklusom, úgyhogy ma már a Kaáliban voltunk. Mindent rendben találtak, de mivel az injekciózást már a mensi(ciklus) második napján kezdeni kellett volna, ezért most nem szuri, hanem gyógyszer fomájában kapom a peteéres stimulálót. Ja, a ciklus ötödik napján vagyok. Úgy néz ki, hogy jövő hét hétfőn megint UH, szerdán pedig inszemináció. Szorítsatok majd. Bár a múltkor is csak harmadjára sikerült. Képzeljétek el, hogy a gyógyszer árát, amit majd esetleg a jövő hónapban szurkálnom kell magamba 25000Ft-ról 31000Ft-ra emelték. Ez hat napi adag, tehát még venni kell hozzá egy 15000Ft-os adagot. Ja, meg persze a tüszőrepesztő. Ezt kell beadnom az inszemináció előtt 36 órával. Szerda reggel a párom bevonul egy kis szobába, és a produktumát előkészítve feljuttatják egy vékony műanyag csövön belém. Utána 30 perc pihenő, meg persze itthon is délután fekvés. Másnap természetes úton is rá kell segíteni. :oops: Röviden ennyi az inszemináció (mesterséges termékenyítés). Nem emlékszem, hogy ki is kérdezte, de gondolom, hogy mivel még nem volt részetek benne, ezért talán "érdekesnek" tűnik.
A kismamik vigyázzanak magukra, és mindenki másnak is puszit küldök.
Timcsi
kabócabobár
 
 


Csajok, ne kövezzetek meg, de valahol a neten olvastam egy orvosi cikkben a gumis dolgot, miután beütöttem a google-ba a "spontán vetélés-t" :roll:

a hivatalos magyarázata az volt, hogy normál esetben / gumitlanul / a méhszáj felismeri a kórokozókat és nem engedi feljutni a méhbe...nos, a rendszeres gumihasználat ezt a mechanizmust "megzavarja" olyan módon, hogy "gyanútlanná" teszi a méhszájat, így amikor már nem használ a pár gumit, mert babát akarnak, feljuthatnak az esetlegesen jelenlévő, fertőzést okozó baktériumok, és ez okozhat sp. vetélést :(

hát, nekem elég hihetőnek tűnt, és őszintén szólva meg is ijesztett, mert én a mi esetünkben épp erre gyanakodtam...

a páromnál az első vetélés után a produktumból három kereszt gennyet mutattak ki Czeizelék laborjában...kaptunk mindketten antibiotikumos kezelést, erre lecsökkent egy keresztre, amire Czeizel Tanár Úr azt mondta, hogy a korábbihoz képest ez már semmiség...pár hónap múlva teherbe estem, majd a 1o. héten ismét vetélés :(

Melissa születése óta folyamatosan gumiztunk, a próbálkozásokat leszámítva...most már nem használjuk, és Gynevac kúrát is csináltunk, sőt még van 5-5 szurink a hűtőben, azt is beadatjuk...én nagyon bízom benne.


Tontica!

Szép a teszted :D :D :D

Kabóca!

Nagyon drukkolok Nektek!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Tontica :D
Én is gratulálok!!!!! Nagyon örülök Nektek!!! :D :D

Kép
Vendég
 


Kabóca: ezek a dokik nem tökölnek, jól belevágnak a közepébe. Szorítok, hogy Te is hamarosan azt lásd a teszten, mint Tontica.

Sheila: érdekes megközelítés, lehet, hogy van benne valami, de azok után, hogy a neten milyen szörnyűségeket olvastam a vetélésről, én már egy kicsit skeptikus vagyok a feltett infókkal kapcsolatban. Akkor marad a nyák- és hővizsgálat. :)

Tontica: hülyének nem fognak nézni, legfeljebb nem látnak majd még semmit. :) Ha a gyógyszertári teszt pozitív, akkor a laboratóriumi, nagyobb érzékenységű teszt is ki fogja mutatni.

Szekeres: már nem vagy egyedül. :) Mostmár remélem aktivabban részt veszel majd a társalgásban. Engem pld. érdekel, hogy milyen változásokat tapasztalsz/tok magatokon. Akár leleki, akár testi.Persze csak ami publikus. :lol:

Érdekes amit Tontica írt, hogy máris érzi a hányingert: szerintetek van abban valami, hogy már azért is érzi hogy kezd hányingere lenni, mert tudja, hogy babát vár és a tudatával is hat a testi folyamataira? Nem tudom értelmesen tettem-e fel a kérdést. :oops:

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Tunder: lehet hogy a tudatom jatszik velem de azert vannak jelek amik ilyen koran is siman johetnek, sot hallottam olyanrol amikor a hanyinger mar a pozitiv teszt elott jelezte a babat. :lol:
Annyira drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Az elozo baba hamar osszejott?

GYugyi: koszonom, en is ilyen tesztet kivanok Neked!!!!!!!!!!!!! :D

Sheila: en ugy gondolom egeszen egyszeruen ha Isten ugy akarja megmarad a baba ha nem akarja nem marad meg barmit teszunk is, szerintem minden okkal tortenik. En az elso fiammal egyaltalan nem kimeltem magam megis megmaradt. :D
Probalj meg pozitiv lenni es ne gondolni vetelesre mert ha bemagyarazod akkor meg is tortenik, talan meg tenyleg nem keszultel fol ha ezeken gondolkodsz, engedd el a babaidat es kezdj uj lappal retteges nelkul!!!

Kakocabobar: sajnalom, de majd most! :lol: Erdekes volt amit irtal, koszi. Mi sem biztuk a veletlenre, mertem a homet igy pontosan tudom hogy a 15. cn-nen volt pe-m, tehat elotte, aznap es utana szex. :lol: Szex utan foldobni a labakat az egbe es ugymaradni fel orat, nekem ez bevallt. :lol:

Edina merre vagy?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tündér!

Igen, én is így vagyok ezzel a kérdéssel, mint Te...
a neten én is olyan szörnyűségeket olvastam a vetéléssel kapcs., hogy szinte már nem is mertem újra belevágni... :(

ezért már nem is olvasok semmit

Tontica!

Teljes mértékben igazad van, és őszintén szólva boldoggá tettek a szavaid :)

mert: a menzesz elmúlása után tegnap reggel voltunk először együtt a párommal úgy, hogy nem védekeztünk...
aztán számolgattam, hogy néhány nap múlva viszont már "vigyázni" kéne, mert mivel a vérzésem most tovább tartott, mint szokott /7 nap volt, 5 helyett/, bizony már a ciklus 9. napjánál tartok, így bármikor bekövetkezhet a peteérés...

az az igazság, hogy a hőmet nem mérem, mert elfelejtettem az első nap elkezdeni, így már nincs értelme...

viszont tegnap egész nap azon kattogott az agyam, hogy mi lenne, ha bíznánk a Sorsra az egészet, kétnaponta szeretjük egymást, és jöjjön a baba, ha jönni akar...

szívem szerint így cselekednék :)

szerintetek nagy őrültség lenne így belevágni, hogy előtte nem szaladok orvostól-orvosig kivizsgálásokra??

mert őszintén szólva ahhoz semmi kedvem, mert már teljesen kiábrándultam az orvosokból, már nem bízom egyikben sem...

nincs kedvem hormonvizsgálatot csináltatni, szaladgálni Bp-re különböző napokon vérvételre, amiről azt olvastam, hogy nincs is sok értelme, mert a terhesség folyamán úgyis megváltozik a hormonszint, hiába lesz bármi az eredmény most...
egyébként pedig szerintem ezzel nincs is baj...

nem akarok felesleges köröket futni, belefáradtam már ebbe, és úgy sem garantálhatja senki, hogy minden ok. lesz....

legyen, ahogy lennie kell, ha egy baba meg akar maradni, akkor meg is fog...most ezt vallom én is.

Ti mit tennétek a helyemben?

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila:Nem tudom ki hogy van vele,de azt hiszem megéri utánajárni a dolgoknak.A vetélésem óta annyi orvosnál voltam,és annyi mindent mondtak,persze mindegyik mást,hogy januárra azt mondtam,hogy feladom az egészet,már nincs erőm küzdeni.Persze a klinikán a kontrolon azt mondták,hogy minden rendben volt,csak menjek el a belgyógyászhoz a vérnyomásom miatt,és ha az rendben akkor jöhet a baba.Majd egy teljesen spontán vizsgálat révén kiderült,hogy magas a cukrom(ami már hét hetes terhesen is magas volt).Elküldtek a diabetológiára,majd megállapitották,hogy gyógyszert kell rá szednem.Ez még talán rendben is lenne.Visszahivtak kontrollra,majd mikor megkérdeztem,hogy mikor lessz eredmény.azt mondták,hogy nem érnek rá vele foglalkozni.Itt már teljesen kiborultam,és akkor rátaláltam egy orvosra,akinek elmondtam a problémáimat,megnézte a leleteimet,és hála neki talán már csak egy hónapot kell várnunk,hogy próbálkozhassunk.Persze a cukorgyógyszert azóta nem szedem azt mondta próbáljuk meg csak a diétával levinni,hogy minél hamarabb jöhessen a baba.

Persze ez csak az én véleményem.

Amugy már én is csináltam vonazót hátha hamarosan aktuális lessz feltennem. :D

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Helló Lányok!!
Ma teszteltem,ilyen lett:
K Kép icsit félek!!!
sütõtök
 
 


Sütőtök!!

GRATULÁLOK, boldog babavárást! :D :D :D

Természetes, hogy kicsit félsz, de hidd el, ez elmúlik idővel...
vigyázz Magatokra, és próbálj meg boldog lenni :)

Ancsa!

Igazad van, és én is azt tanácsolnám bárkinek, aki hozzám fordulna, hogy menjen el vizsgálatra.

magamat mégsem bírom rávenni...nem értem, mi történik velem, talán megbolondultam?
folyton az jár a fejemben, hogy pár nap múlva ovuláció, és nem szabadna elszalasztanom a lehetőséget...most már tényleg nem akarom tovább pazarolni az időt...

ha szerencsém lenne, és sikerülne most teherbe esni, kihordani, akkor november elején már dajkálhatnám a kisfiamat v. kislányomat, mindegy.

a hormonszintet a pozitív teszt birtokában is meg lehet nézetni, és még kaphatok Utrogestant, ha szükséges, nem?
vagy rosszul gondolom?

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK AZ ÚJABB KISMAMÁKNAK!!!!!


:D

Pár napja hazajöttem a "nászútunkról", csodás volt a napsütés, 25-30 fok és a tenger. Persze hogy legyen valami rossz is, visszafelé elveszett a bőröndünk, de szerencsére másnap meglett (nem tették fel a repülőre).

Tündér: Munkahelyi kérdésem függőben van, hétfőn kell bemennem a mh-re, majd kiderül mit mondanak. A táppénzes dolog úgy van, ha valaki elmegy 15 nap táppénzre, 15 napig megint foglakoztatni kell és csak utána mondhatnak fel neki, 30 nap táppénz esetén 30 nap a felmondási védelem. Egyébként a munkáltatónak nagyon jól meg kell indokolnia miért is akar kirúgni, mert ha ezt nem teszi meg, a munkavállaló bírósághoz fordulhat.

A baba kérdéssel még bizonytalan vagyok. Jó lenne, de én nyári babát szerettem volna (az viszont csak augusztus-szeptemberi próbálkozást jelentene). És amíg a munkahelyi helyzetem nem tisztázódott , addig még várok (bár ha terhes lennék, nem rúghatnának ki :roll: :!: (azért történtek már az elmúlt napokban "balesetek" :oops: )

A homeopátiás bogyókat csak homeopata orvos írhat fel, vagy elég ha valaki megmondja milyen bogyót szedjek a bajomra???

Mennek kell, sajnos az én kisfiam is beteg lett, most itthon vagyok vele.

sziasztok

Mindenki vigyázzon magára, (+ a babások a babájukra)
babicskó
 
 


Sziasztok!


Végigolvastam az egész fórumot, sajnos ide illik a történetem. Január 22.-én elvesztettem a 15 hetes kisbabám. Előző héten vírusos beteg voltam, arra fogták a dolgot. Én már nem vagyok benne enyire biztos. Szeretnék én is mindent kivizsgáltatni, hogy, ha tudom, megelőzhessem a következő tragédiát. Most orvost keresek, mer az előzővel nem igazán voltam megelégedve, nem nagyon foglakozott velünk.
Nem tudom, tudnátok -e arra válaszolni, hogy műtéti befejezés után meddig normális a vérzés? 15 napja volt a dolog, lassan csökkenni látszott, szinte el is múlt, de ma felerősödött, ezért kicsit megilyedtem. Hasam nem fáj, hőemelkedésem sincs. Kicsit gyanús, mintha menstruálnék. A terhesség előtt 21 napos volt kb. a ciklusom. A műtét után, használtam minimikroszkópot, ami szerint a 10. nap környékén volt peteérésem, aztán leesett a hőm, vérzés meg erős lett. Szerintetek? Irány az orvos?
Múlt hét végén már egyszer visszamentem, mert fájta a hasam. Akkor mondtam, hogy még vérzek, de nem mondott rá semmit. Megnézett, u-val is, de azt mondta, hogy minden ok. Aztán kiderült, hogy a hasfájásnak nincs köze a petefészekhez, csak az antibiotikum tett be a gyomromnak. Azt mondta az orvos, hogy akkor menjek, ha lázas vagyok, különben csak 2 hét múlva esedékes kontrollra..

A másik ilyen témájú topicba írtam véletlenül, pedig ide akartam. Ide is beszúrom, de azért nem lódítottam, mert azt is elolvastam, mint minden ezzel kapcsolatos oldalt, amit a neten találni lehet. Gondolom ezen ti is túlvagytok..
Nagyon jó érzés, hogy láttam, hogy itt már többnek sikerült az úújabb baba!! Gratulálok!!
zsálya*
 
 


Bocsi az elgépelésekért.. :oops:
zsálya*
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok!
Remélem minden héten csatlakozik hozzánk valaki!!!
Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok!

De nagyon jo hirekre jovok!!! Azta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Sutotok:GRATULALOK, ELJEN, SZUPER, CSODALLATOS stb. :lol: Ugy orulok, ne felj, ne is gondolj rosszra, nem lesz semmi baj ezt vesd az eszedbe!!! :D Erdekes, en nem felek, meg kell maradniuk ezekben a babaknak es kesz! De izgi, Te is oktoberben szulsz majd, ne tunj el legyszike, vezessuk vegig a terhesseget egyutt, jo lenne osszehasonlitani a vizsgalatokat otthon es itt. En holnap megyek vedonohoz es Te mikor mesz dokihoz?

Sheila: meg tudtak mondani miert voltak a vetelesek? Nem ugye? Legyszives merd a hodet mert az alapjan kiderul hogy rendben vannak-e a hormonjaid, nem baj ha csak most kezded ha latod hogy a masodik fazis szep egyenletes es magas akkor nincs baj! Te dontosd el hogy mit is akarsz ne rank hallgass, ezt Neked kell erezned. En nem csinaltam semmifele vizsgalatokat de nekem tuti nem hormonproblema volt hanem egy fertozes tehat elvileg minden rendben van velem viszont egymas utan ket korai vetelesnel mint Nalad mar lehet gyanakodni hormonproblemara. Igazad van abban hogy ha terhes leszek el kell menned dokihoz rogton es megnezetni a hormonokat. Szoval nem tudom mit tennek a helyedeben! :roll:

Ancsa: mar csak egy honap. eljen, szuper!!! :lol: Meglatod milyen hamar eltellik!

Edina: AGGODOM MIATTAD! JELENTKEZZ LEGYSZIVES!!!

Babicsko: de jo lehetett az utazas, biztosan nagyon hianyzott Nektek ez a kikapcsolodas, babatemaban Te Neked kell donteni! En nem tudtam volna tobbet varni mar igy is minden bajom volt, most boldog vagyok, nem banom hogy oszi babam lesz megint. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Zsaja: OSZINTEN SAJNALOM!!!
En egy fertozes miatt vesztettem el a babat, lazas is voltam, Te lazas voltal a betegseged alatt?
A verzes siman eltarthat ilyen sokaig, sot nekem jo 4-5 hetig tartott es ha volt peteeresed es aztan leesett a hod akkor ez bizony menzi, szerintem varj par napot biztos elmullik majd ha nem akkor menj dokihoz. Csak akkor van baj ha nagyon faj es lazas vagy, vagy hoemelkedesed van az fertozesre utal. Neked mennyit mondtak szunetelni, 3 honapot? Tudom most szornyu de elmullik majd es nemsokara ujra babat varsz majd!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Holnap folrakatom az excelt es rakok tablat! Puszika!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tontica!!!!!!!
Én is örülök nagyon!!!!!!
Jövő héten hívom a dokimat hogy mi legyen.Én a Schöfibe járok,de ezek a tetvek bezárják a kórházat így nem tudom mi lesz.Neked mikor volt meg januárban?Nekem jan. 7.-én volt az utolsó vérzésem.Tuti egy időben járunk!!

Lányok mindent bele!!!!!!

Puszi
sütõtök
 
 


Zsálya!

Őszintén sajnálom, ami történt Veletek :(

kívánom, hogy sikerüljön feldolgoznod a tragédiát, és hamarosan Te is boldog anyuka lehess!
a vérzéshez nem tudok hozzászólni, mert én mindkét műszeres befejezés után szinte már másnap nem is véreztem.

Tontica!

Megfogadom a tanácsodat, és holnap reggeltől mérem a hőt...
tavaly hónapokig mértem, és jó volt a második fázis...
az első vetélés után Czeizel is megnézte a hőgörbémet, és rendben találta.
lehet, hogy megpróbálkozom a babucival, ill. a Sorsra bízom, hogy mikor sikerül...
most full-on vagyok vitaminokkal, szedek Elevitet, folsavat, c vitamint, kalciumot, és iszom az Aloe Berry,t cickafark-teát, és végre ideális súlyomnál vagyok.
úgy érzem, ennél egészségesebb nem is lehetnék...

sok zöldséget, gyümölcsöt is eszem, akkor mire várjak?

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?