Új privát üzeneted érkezett!

Mindenevő.....

Kép
Kép

annus11
 
 


Na még egy,aztán elzárom a gépet!!!

Miniben,és anya ízlésficama
Kép

annus11
 
 


Sziasztolk!

Annus, jobbulást a sógorodnak, azért az jó, hogy hazaengedték.,
Ti akartatok minitalizni az Allee-ban, vagy hogy kell írni?Szén.monoxid mérgezés miatt öt embert kórházba vizzek ma onnan :shock: :shock:

Gyöngyi, saját hangomon hihi. Kappanhang...Köszönöm a törlőkendőket, a nagyfiam már takarít velük, kibontja, kihuzigálja, törölget vele minden pócot...

Tegnap elkezdtünk főzelékezni, hááát, az édesebb gyümölcsök után ezt a krumplis-répás izét kiköpte... :shock: :shock:

Kép
Kép
zili
 
 

 
 

szofi mi is a sütőtökkel kezdtünk, és az almát párolva és a krumplihoz adva vezettem be neki :)

annus :)

Lara még mindig a habtapit részesíti előnyben a kajával szemben, jajj de jó lenne ha holnapra lenne 2 fogunk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ANnus: Iza nagyon helyes! Szerintem csinos a miniben, szóval nincs ízlésficamod. :wink: Vagy nekem is az van! :P

Zili: hát én is egyelőre a krumplit almával és ma sütőtökkel keverve próbáltam. Mindkettő bejött egyébként. A sütőtök annyira édes volt, hogy tök sokat bevágott belőle Csongor. Megkóstoltam, nekem is ízlett! :lol: De nálunk is a répa lesz a következő. Holnap még sütőtök-krumpli, aztán kedden jöhet a répa-krumpli. Lehet, hogy megy bele egy kis alma, ha nem eszi... :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, Bálint is elsőként a sütötök édes ízét kóstolta, ahhoz métr mindent :shock: :shock:
Mondjuk a védőnő szerint rosszul csináltam, ugyanis a sütőtök az a főzelék kategória, gyümölcsenni kellett volna eddig, nem sütőtöközni :shock: :shock: Hát, tény, hogy a tök az nem gyümölcs...Na mindegy, helyrehozhatatlan károkat nem csináltam...

Olyan aranyosak az újszülött fotók...Lehet, hogy keresek én is egyet-egyet mindkettőről, összehasonlítani..Meg ha már kiléptem az arctakanságból Gyöngyi révén, pakolok má' fel akkor identikus avatart.. :lol:
Majd keresek szalonképes képet magamról.Olyat, ami keretei közé befér a pampuska fejem :lol:

Kép
Kép
zili
 
 


hű annyira csend van nálunk, ugye a digitv megadta magát pénteken, szokatlan :)

tinu mennyi idő alatt érik be szerinted, ha ez sötétzöld és kemény? :)

azért szépen lassan csak legurít egy keveset Lara a tejcsiből, most a cumi a szájába :), lehet visszarakom aludni :), mostanában úgy is keveset aludt napközben :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Zili!
huu,most olvastam...hát a mélygarázsba azért nem akartunk menni...szerintem,de majd megszakértjük a dolgot!Bár gondolom holnapra kiküszöbölik a hibát!Remélem....


Na ez a sütőtök nagy kedvenc akkor!Iza is szereti(ő mindent szeret mondjuk... :oops: )

Ja nem a minivel van a baj...hanem csíkos harisnya meg színes póló...szóval kissé színes a gyerkőc! :wink:

Hát remélem h sógorom megúszta ennyivel...majd holnap megkérdem h hogy van.

annus11
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=4s801CXhTEA sírjunk együtt:)

Lara egy hang nélkül nézi velem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!
A tegnap este nem volt a legtutibb, a kiscsajnak jön a foga. Este megvolt a szokásos esti szeánsz, letettük aludni, de csak sírt. Kijátszottuk már a cici,-és Dologél kártyát, de csak sírt. Így muszájos voltunk a jó öreg Panadolhoz nyúlni, 10 -15 perc alatt beájult, és aludt 5.30-ig. Kicsit bűntudatom van/volt, holnap veszek is chamomillát...(mondjuk, kb. 1.5 óráig tartott az altatása)
Panndi! Már szerettem volna írni, hogy Zsófi milyen ügyes, hős kislány volt a szemészeten. Tényleg, hogy van a szeme? Takaró nálunk ha nagyon hidegek voltak a Brendonos gyapjú zsákot tettem be a kocsiba, nagyon szeretem. De tegnap is amikor szép napos idő volt, csak egy polár takaróval takartam, persze kezeslábas nélkül öltöztettem.
Szofi! Én még kihagynék 1-2 napot és utána mondjuk barackot, vagy sütötököt adnám. De mivel még tényleg nincs 6 hós, akár addig is várnék. Nem hiszem, hogy ha vársz még addig, cici lenne az oviban is a jele!:D
Kutyafüle!Te mint nagy pelenka és popsitörlő tesztelős, érdekelne, hogy ismered-e a Pampers naturals popsitörlőt? A Rossmann-ban lesz akciós, gondoltam beszerválnék. Na megyek, mert regény lett...
füles33
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:19-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:19-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi: teljesítettem a kérésed. :lol:
Annus: csinálsz majd ilyet az egy éves gyerekeinkkel is majd???

Ildi: pár nap és megérik az avokádó. Nyomizzad majd.

Kép
Kép
tinu
 
 


annus meg karácsonyi is lesz? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


tinu oké :)

megnéztem az sk videómat is :), na elég a nosztalgiából :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pici-Tüci kollázs:
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


na én is megnéztem...a javított változata nincs is fenn...ha lesz 1 napom,amíg feltölti akkor felteszem!

A sajátomat meg se merem nézni...tuti sírás!!!!Majd ha amúgy is rossz napom lesz megnézem,milyen jót fog tenni h kibőghetem magamat!


És igen,én nagyon szívesen csinálok karácsonyra,de tanulva az előzőből,lennének apró szabályok! :oops:
Pl mondjuk mindenki küldjön 10képet.Se többet se kevesebbet!Mert volt aki a múltkor is 20at küldött h válasszak...más meg csak 5öt,így nehéz!ja és a határidő...mert 4-5 napig vártam h még küldik még küldik....nekem meg ennyivel kevesebb időm maradt megcsinálni.....

Amúgy csinálhatunk!Gondolkozzatok h milyen képekből akarjátok!

annus11
 
 


jaj nagyon jók a képek!!A Frankó lányokról is,meg se dícsértem még!
Jaj hív egy lányzó...megint nem alszik...lassan fürdetés lesz neki :roll:

annus11
 
 


Na megint javítani kellett :lol:
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


tinu nagyon édes volt Tünci

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus most látom én is, hogy az Alle-ban volt szén-monoxid mérgezés :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus de jó lenne a karácsonyi videó is!

Ildi én is itt pityergek!Sokszor megnéztem már!

Tünci milyen picuri volt!Meg az a frizura!Szépséges!Ő mennyivel született??

Lánykám megette az ebédet most!Ami késik nem múlik!! :wink:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


nekem meg tescos 5,-Ft-os zsömlét majszol :) hason fekve

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anita: 3250 g volt. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Majd este visszaolvasok, most csak annyi, hogy én is betettem az "első" fotóinkat a blogba. Olyan jó volt Gyöngyiéket nézni, gondoltam én is megosztom veletek! Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus, Iza nagyon csinibini és hogy élvezi a "kifutót" :lol:
Mindenevő :D

Tinu, Tüci már babának is szépséges volt, micsoda kisimult arc és finom vonások. Hiába az alvó gyereknél nincs is szebb :-)

Zsuzsi, Hannád is nagyon szépséges (teljesen odavagyok ezektől a szemektől :-)). Az itókás kép is aranyos :-)

Képzeljétek, sógornőm teljesen ki van akadva. Az ő két fiukkal együtt lesz Marci keresztelője. Mi lettünk felkérve az idősebbik (Miska) keresztszüleinek és a kisebbikének (Berci) meg a sógorom öccse és felesége, akik most jelentették be, hogy mégsem vállalják (hímeztek-hámoztak, mindenféle hülye okokra hivatkoztak). Megbeszéltük, hogy szívesen elvállaljuk Berci keresztszülőségét is, ha már így alakult. De tök sajnáltam sógornőmet. Szerintem egy anyát a gyerekén keresztül lehet a legjobban megbántani :( .

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!Ez a nap is nagyon elment. Délelőtt babauszin voltunk.Minden baba sírt egy kicsit, csak Riki nem.Rém büszke voltam!!!!!Csak pont problémáztam terhesen nem árt-e. Az oktatót megkérdeztem.Ő végigúszta a 9 hónapot, azt mondta nem lesz baj.De kedden azért megkérdem a dokit,az a biztos. Rikivel a 7. hónap végén nem mertem bemenni a hotel medencéjébe. De Rikivel nagyon szeretnék úszni. :roll: :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 



Köszi a kérdéseket, Zsófi szeme már jól van nagyjából. Az első éjszaka jól telt, a második kevésbé, kb négyszer sírt fel, hogy fáj a szeme :?
Vendég
 


Gyöngyi: igen, igazad van, amit anyáról és gyerekéről írtál. Szegény sógornőd. :? A bodyk meg nagyon viccesek. Tényleg megveszed őket? :P

Szofi: képeitek gyönyörűek!

Pandi: azt hittem, már nem fáj Fruzsi szeme. :cry: Jobbulást neki, most már azért biztos gyorsan jobban lesz. A szem is gyorsan gyógyul, nem?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, ráadásul ez a keresztszülőség ebben az esetben épp arra volt hivatott, hogy javítsa kicsit a kapcsolatot. Hát...nem sikerült. :?

Nem, nem hiszem hogy megveszem a bodykat (kicsit drágállom) azon viszont gondolkodom, hogy a feliratosat megcsináltatom itthon :D Vannak már erre szakosodott kisiparosok, fehér body meg mindig akad :D

Kutyafüle, Riki akkor nagyon ügyi volt az usziban.

Panndi, remélem ma már jobb éjszakája lesz Zsófinak. Az jutott eszembe (a szopival kapcsolatban), hogy ha reggel nem fogadja el Fru a cicit és várnál még mondjuk egy fél órát (vagy amennyi Fruzsi tűréshatára) és akkor ismét megkínálnád, nem cuppanna rá jobban?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Bocsi, nem Fruzsi, hanem Zsófi. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi, totál felment bennem a pumpa! Hogy lehet valaki ekkora görény??? Visszamondani egy pici gyerek keresztszülőségét, miután egyszer elvállalták?? Én biztos, hogy befejezném velük a jópofizást! Szegény sógornőd!
Marha jók a bodyk! Csinálhatnánk egy nagy karácsonyi talit, kihúzzuk egymás nevét, én Marcit húzom, és megcsináltatom neki a bodyt! :wink: :lol:
Amúgy tényleg egy szobában szültünk! Gondolom éreztétek utánunk a szuperkarmát! :lol:

Engem nem zavar a szénmonoxid mérgezés a mélygarázsban. Attól még megyünk, ugye csajok? Akkor 10-kor ott? van valami főbejárat, vagy mifene, hogy megtaláljuk egymást?
Összeszerelte apósom Csaninak a babakarámot, marhafaszányos! Kamillát meg Izát meghívjuk kipróbálni! 8)

Basszus, lehet, hogy megpróbálok mást adni Csaninak. Mert vígasztaló, hogy még nincs fél éves, de 4 nap múlva az lesz! :lol: Én rettegtem itt a legjobban, hogy a gyerek nem fogadja el a kanalat, és tessék, sikerült bevonzani. Igaziból már a kanál látványától megpróbál egy másik bolygóra menekülni...

Ildi, amennyire én meg tudom állapítani, az etetőszék lábazata fém...De jó volt megnézni a klippeket!
Annus tök igazad van, hogy legyenek szabályok!

Mit akartam még vajh? Na mindegy is...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szofi,Gyöngyi néztem a blogot!Nagyon megható képek!

Tinu,Tünci is jó súlyban volt!Már mint az én csajaimhoz képest! :wink: Bilizéssel h álltok?

Panndi,szegény Zsófi!Te láttad ahogy szedik ki a szeméből??

Ildi nem is írtam,lánykád kész tornász!Olyan cuki,kis formás a pucér képen!

Többiek merre vannak??Pihiztek??

Annus,szupi a blog háttér!Jó ez a kis téli hangulat!Bár nekem a pici baba hiányzik a fejlécről! :)

Dóri,nem akarsz képet rakni a fiúkról???

Hanninak fájt a pocija,szegény fel is kelt.Pedig nem evett ma semmi olyat,meg kaki is volt!

Még most aludt el Grétike.Végignézte a gorilla bácsit!
Megyek én is,zuhizom,alszom!Pedig már anyós storym napok óta leakarom nektek írni a blogba,de minden napra van valami,ami miatt nem sikerül!De próbálkozom!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


sziasztok

na ti aztán termeltek rendesen, alig győztem visszaolvasni :D

Gyöngyi
http://www.ramiris.eu/termekek/4627/HP_ ... 2_lap.html
használtam már és nagyon jó, igaz csak világos anyagra lehet dolgozni vele, ill. kicsit büdi amikor felvasalod, viszont a polók amiket kreáltam már 2,5 évesek és bírják a használatot és a mosást is rendesen.

Édua
Lara annyira cuki a képeken, kicsi balerina :D ilyen jó idő van nálatok hogy pucéran tornászik a gyermek? :shock:

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Na ami lemaradt!

Fitie szia!Neked még nem köszöntem!

Gyöngyi:Keresztszülőség,tényleg csúnya húzás volt!Ennél már csak az rondább mikor vállalja de nem úgy viselkedik!Na erről is írok majd a blogba!!!!!

Szofi!Adj neki sütőtököt!Amúgy ma Hanni is rosszul volt a kanáltól!Lehet front volt!Én mindent arra és a fogra fogok! :lol: :lol:

Holnapra jó minitalit!!!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Fitie, köszi a linket. Ki fogom próbálni :-)

Szofi, ez a karácsony előtti tali jó ötlet, tetszik :-)
Jó shoppingolást nektek holnapra, gyerkőcöknek jó bulizást a karámban (Szigetmikin van egy ilyen szórakozó hely :-)) Gyertyát vigyetek magatokkal a pénzköltödébe (Allee), ha elalszik a láng, akkor futás, mert mérgez a szén-monoxid :-)

Anita, várjuk a sztorikat a blogba.

Zili, rakj csak képet magadról bátran, hidd el, hogy sokkal szebb vagy mint Bud Spencer és Marx :lol:

Na jó éjszakát, megyek tentizni.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, megvagyunk mi is, csak a hétvégén családi program volt: szombaton anyósoméknál volt ebéd, vasárnap apósoméknál. Jól telt, este 8-kor értünk haza, aztán Lilla baba úgy túlpörgött, hogy éjfélkor sikerült lefektetni. :?

Az újszülött képek csodaszépek, hihetetlen, hogy mennyit fejlődtek a babák. Mi is újabb mérföldkőhöz érkeztünk: Babóka evett egy kis húslevest (összeturmixolva egy répa meg egy krumpli egy kis húslével) és hét kiló lett! :D

Gyöngyi: A keresztszülőséget visszavonó rokonokról no comment. Biztosan megijedtek, hogy akkor ajándékot kell venni, vagymi.

Szofi: Ha másik zöldség vagy gyümölcs sem jön be, én a helyedben pihentetném egy kicsit ezt a kanalazást, és maradnék a szopinál. A lll szerint az is oké, ha egy baba csak 8 hónaposan érik meg a kanalazásra.

Fitie: Mi már vettünk a Ramiris-ből ilyen vasalható matricát, Lost-os pólót szeretnénk készíteni, csak még nem volt idő rá. Őszintén szólva kissé tartok a művelettől, ezért elraktuk a matricákat egyelőre a fiók mélyére.

Végzetül itt van Lilla baba újszülöttként, amikor én is még csak kukkoltam, és szoptattam reggeltől estig:



Kép Fél naposan

Kép Először hason

Megyek aludni, jó éjt:
Réka

rekap
 
 


Sziasztok! Na, az hittem 2kor alszom, de sikerült jól nosztalgiáznom, ha már így elkezdtétek... :oops: :lol:

Nagyon szépek a képek, Gyöngyi, Szofi, Réka! Köszi!

De, Anita, szeretnék, meg szívesen, csak megint nem tudok hozzájutni a laptophoz, azért raktam fel sokatsokat a múltkor, mert egyszer végre rászabadultam. Azon vannak ugyanis a képek. :lol:

Hát, ez a keresztszülőség... Nem értem én... És milyen indokok voltak? Mondjuk én van, amit elfogadnék. Ha valaki azt mondja, hogy nem tudja lelkiismeretileg vállalni, mert ő biztos benne, hogy nem fogja tudni a gyereket segíteni hitben nevelni (nálunk ugyanis erre fogadalmat kell tenni), mert nem hisz. Vagy vmi hasonló. És még mindig jobb a keresztelő előtt összeszedni az embernek a bátorságát, mint tenni egy valótlan fogadalmat... :roll: Szerintem. De nem ismerem az ő indokaikat, és valóban nem szép húzás...

Tünde-kollázs is jó! :)

Fitie, hát olvasni kell sokat, az biztos! :) Rólatok van vmi fénykép? Ha nem ide a blogba esetleg?

Tali, képgyűjtés, minden remek! Én igyekszem akkor a szabályokat betartani. Ne haragudj, Annus, rám kellett várnod... :oops: :oops:

Anita, ha van időd, majd írj!

Füles, én szerettem a Pampers Naturels-t! Csak nagyon drága lett.
Sajnálom a rossz éjszakát, de jó, hogy felbukkantál. Nem kell a lelkifuri, mert azt tetted, amit bármelyikünk megtett volna, lehetővé tetted, hogy a gyermeked kipihenje magát. :roll: :wink:

Gyöngyi, nagyon viccesek a body-k!

Panndi, ma éjjel jó lesz már, reméljük, meggyógyult már a szeme Zsófinak! Fruzsi meg csak szopizzon továbbra is, amikor kedve van! :)

Annus, nekem nagyon tetszik a lányod szerkója! Akkor nekem nagy az ízlésficamom! :)

Kutyafüle, jó, hogy írtál picit, kicsit lazíts, de tanulj azért!!! Ügyi volt Riki az úszáson! Én végig úsztam Samuval Danis terhesség alatt. Ezzel nem is volt semmi probléma. Magam is jártam úszni, mert nagyon szeretek. És jót tett. Szóval hajrá! :)

Na, ennyire emlékszem, megyek, talán 3ra már ágyban leszek... Aztán kezdődik a nap 6kor...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jaaa, ma (tegnap) született az egyik ismerősünknek Boróka nevű kislánya. Hallod, Netti? :D

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na szép jó reggelt!!!


Annyira jó éjszakám volt... :lol: Szerencse h már 10or lefeküdtem,így aludtam 2 órát 8) Iza éjféltől fenn volt,ide oda forgolódott,mocorgott,nyűglődött...nem használt semmi!Végül 4kor megszoptattam..na ezzel egy 5 perc alatt elaludt.És már fenn is vagyok,szóval 4 óra 2 részletben.Hurrá!!!!Azért örülök csak,mert ez már remélem tényleg a fog kibújás utolsó jele,beáldozom magam,ma inkább nem is alszom de holnapra legyen fogunk!!!!!


Mondanom se kell h dupla KVval nyitottam a reggelt!Ma még megiszom vagy 2t az tuti!


Engem se zavar h hányan fulladnak meg a -3 szinten,szerintem nem nyitnának ki ha "gáz" lenne!Akkor 10kor a bejáratnál,és nevezzük főbejáratnak azt ahol a 4es villamos megáll.(én a múltkor pont hátulról mentem,mert 6os villamos jött :lol: )


Fitie!
Huuu,tök jó ez a vasalható cucc!És akkor erre azt nyomtat az ember amit akar?Lehet én is kipróbálom....


Réka!
Jaj de szép Lilla baba is!!!!!!Nektek hogy telt az éjszaka?Hétvégét akkor jól viselte Lilla?


Gyöngyi!
Na én se értem h mért nem vállalják...én vállalnám,de én meg nem vagyok megkeresztelve :wink: Mondjuk őszintén,jobb is ha ilyenek nem lesznek keresztszülők,szerintem veletek jobban is járnak :wink: :lol:


Szofi!
Szupi ez a karácsonyi buli!!!Én benne vagyok!Ki gondolta volna....
Amúgy csinálhatnánk egy összevont mikulás és karácsonyi bababulit!!!Na?Mondjuk vmikor dec elején,mert utána szerintem sűrűsödnek a programok mindenkinél!Na?????És ha megvan h kik jönnek csinálhatunk kihúzósat,persze csak vmi apróság,vmi kis jelképes meglepi!Majd összeülünk páran és közjegyző jelenlétében kihúzzuk a neveket! 8) :lol: :lol:


Na jó,ennyi elég belőlem kora reggel,átadom a helyet értelmesebb dolgoknak!


Ági???
Mozza?????
Reny???
Nagyon remélem h minden betegünk meggyógyult már!!!!!

annus11
 
 



annus11
 
 



annus11
 
 


Jó reggelt!

Annus, Szofi,
Ti babakocsiztok vagy hordoztok? MOst ezen dilemmázom, mert ugye a 61 vilire felcűgölni a kocsit... :?

Szofi, Gyöngyi,
énisénisénis abban a hátsó szobában szültem! :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt!!!!
Tegnap megpróbáltam visszaolvasni, de nem ment. A képeket megnéztem. Gyönyörűek ezek a babák!És már mennyit nőttek,mióta a képek készültek!!!!!!! Izus meg nagyon csini a színes szerkóban!!!!!!
Annus nincs igazág a földön!!!Ha mi ilyen szerencsétlen vidéki emberek vagyunk,és kimaradunk a talikból, legalább ne hoznál elő ilyen kihúzós dolgokat,mert ezek annyira szuperek!!!!!! Hű,de elmennék egy talira.De csak dec 14-15 után. Meg is beszélem majd Danival, hogy vigyen már majd egyszer föl,ő meg esetleg szét tud nézni addig valamelyik outletben. :roll: Na ezen még dolgozunk.
Képzeljétek, érzem az összehúzódásokat szopinál meg fejésnél.Nem fáj vagy ilyesmi, csak érzem. :roll: Remélem emiatt nem kell abbahagynom.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Zsüci!
Én babakocsi!Szerintem segítenek neked feltenni!Nem tudom h hogy tudsz nézelődni ha a gyerek rajtad van...de ha elbírod akkor ahogy gondolod!Azt nem tom Szofi hogy jön....Ha a 61es jössz ,akkor gyere be nyugodtan a másik oldalról!A 6os villamos végállomásánál ha bemész a kisutcába ott rögtön be tudsz menni,nem kell kerülgetni!És akkor a főbejáratnál talizunk!

annus11
 
 


Asszem én se olvasok vissza, reménytelen.
A képek szokás szerint szuperek!

Üdv Fitie!

Kutyafüle
én is vidéki lettem, kocsi nélkül egyelőre :-) Pedig nekem egy miklósi gyöngyi-tali kb 25 perc lenne.
Tényleg olyan jók ezek a kihúzós ajándékosztások.
Mi most csináljuk felnőttek (9-en) a családban másodjára. Persze a gyerekek kapnak külön ajándékokat :-)
pumuklii
 
 


Gyöngyi, Zsüci, Szofi: ez melyik szoba? Én az alternatív oldali hátsóban szültem asszem. Ha jól nézem a képeimet, nálam sárga volt a függöny.

Lilla baba annyira édes!

Anita: hát még mindig szenvedünk a pisi-kaki témával. :? Tücike tegnap is lepisilte a kanapét kétszer, a székemet egyszer. Reggel egyszer magától ült bilire, egyszer este én parancsoltam rá. Ennyi a termés. De sajna péntek délután, szombat egész nap ugye nem én voltam vele, és az uram szinte egész nap pelenkát rakott rá. Nem jó ez így. Az se jó, ha összepisil mindent, de talán ez nevelésileg a kevésbé rossz. Á, elég idegőrlő a dolog. :roll:

Miku, kari buli jó ötlet! Én szilveszteresre gondoltam. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Zsüci, Sofi, szülőszoba tesók lettünk :D

Hát, Annus, én lemértem a vasalnivalómat. 17 kg :oops: Ez kb. egy heti adag (4 mosás) Na jó, mondjuk én vasalom a törölközőket és a konyharuhákat is. Ha fizetnem kellene érte, ezeket bizti kivenném. Na de akkor is, ezresével felszorozva...pfff... :twisted:
Szorítok, hogy Iza foga ma az Allee közepén egyszer csak...pukk...kibújjon :-)

Dóri, rátapintottál a lényegre és mégse :D Az indok az volt, hogy a férj katolikus, a feleség evangélikus és ez így nekik FURCSA :roll:.
DE! Egyikőjük sem gyakorolja buzgón a vallását. Szóval nem értem.
El kellett volna járniuk egy-két alkalmas felkészítésre az atyához, ezt nem akarták elfogadni. Értem én, amit írsz és való igaz, hogy fogadalmat kell tenni. De egyfelől úgy gondolom, hogy hitben nevelni és nevelkedni nem felekezet kérdése. Másfelől pedig a keresztszülőség elsődleges jelentésén túl van egy másodlagos jelentése, ami szerintem nem kevésbé fontos. A bizalom. Hogy valakire (még ha jelképesen is) rábíznám a gyermekemet. Mi ez, ha nem megtisztelő felkérés, amit visszautasítani - szerintem - bántó hiba. Tegnap beszéltünk telefonon sógornőmmel és arra biztattam, fogadja el a döntést, ne szomorkodjon miatta, az árány koronát megcsináltatjuk Bercinek is :D (Ilyenkor azért reménykedem, hogy senki földim nem olvassa a topikot. Basszus, simán beazonosíthatók vagyunk :roll:)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?