Új privát üzeneted érkezett!

Azt hiszem most belevetem magam még erre a 2 órára a munkába, aztán készülnöm kell a dokimhoz, aztán meg uszi.

Tényleg, akkor ha pénteken van tali, akkor mikor? Gondolom legtöbben még dolgoznak, így munkaidő után, viszont a gyerekeseknek meg nem jó a későbbi időpont...

panna1
 
 


sziasztok csajok látom pörögtök :D helyes :D szokásomhoz híven megint eltűntem,de olvastalak titeket :wink:
gabi szorítok és nagyon sok erőt kívánok!
talival kapcsolatban nekem az április 4 jöhet szóba de ne vegyetek 100 százalékra,kérdés hol lesz :?: megllátjuk apa tud e hozni vinni,mert 100méter gyaloglás után majd megfulladok fáj mindenem,de majd megtudjátok nem sokára :wink:
voltunk ma dokinál minden szupi 3000zárt méhszáj a babák fejenként 440gr és tutttti lányok :D

lanyané
 
 


Lanyané!

Akkor szép nagyok már a babáid! Nem csoda, hogy nem bírsz gyalogolni!

panna1
 
 

 
 

Lanyané, gratula, szépen fejlődnek ezek szerint a babák, és még azt mondják, hogy az ikrek kisebbek, Ti kivételek vagytok :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Szuszsu, áruld el légyszi, hol találtad azt a videót!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem a hasnövekedésem és a súlynövekedésem ugyanolyan ütemben halad, mint Pöttömé. Eleinte zavart, hogy sokkal jobban gyarapodok, mint mások, de már lassan megbékélek vele. Főleg, hogy látom, nem csak én vagyok ezzel így. Ez jó érzés. A jóga videót egy torrent oldalon találtam és angol nyelven van, egy indiai nő tartja. Nagon jókat mond közben, én mindig totál ki tudok kapcsolni. Nem tudom, hogy szoktatok-e letölteni torrenttel.
Ez a linkje: http://www.mininova.org/tor/800882

szuszu
 
 


Szuszu nem tudom letölteni, mi az a torrent?? És hogy műkzsik?
Vendég
 


Mindenkinek további szép napot!! :)

Sziasztok!!

k.a.t.i.c.a
 
 


Lanyané!
Csak gyere a talira,ne legyek már egyedül az ikrekkel!!!Hallod,tényleg jó nagyok! :lol: :lol: :lol:

Ezt én is akartam már kérdezni,hogy hol lesz?Szerintem 5 óránál később semmiképpen ne legyen...de többség dönt! :wink:

Én a bababútort a Vaterán vettem olyantól,akinek ikrei voltak.75.000 Ft a két ágy meg a pelenkázó.Kiságyként még 6 éves korukig jó,mindnek van kereke a könnyebb mozgatás miatt.A pelenkázó fogantyúit kell lecserélnem meg a matricát leszedni. Kép Kép

binyek
 
 


Tali:

Itt tartunk, úgy látom az április 4. a jó időpont, akkor szinte mindenki ráér. Helyszínre, időpontra mondjatok valamit, én nem ismerem annyira a füst mentes helyeket.

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Mazska, Panna
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka), yuyu79 (Julcsi), Rituspoc, Lanyané

KépKép
columbine
 
 


Sziasztok
Köszönöm a megnyugtatást és az infókat az AFP ügyében :)
Tegnap a dokim azt mondta, hogy semmi gond, nyugodjak meg, mert ha alsó értékhatáron is van, de az értékhatáron belül van. Akkor már fellélegezhettem.
Ma mentem a korházi protokoll szerinti genetikai ultrahangra, ott meg a doki „borzasztóan rendes” volt :evil: , azt mondta minden rendben, de hozzátette, hogy ne várjam azt hogy mindent kimutat az ultrahang. Én rákérdeztem, mire gondol? Válasz: ilyenkor lehet más kromoszóma rendellenesség is, pl mongol idióta, vagy a szemgolyók egymást nézik. Na gondolhatjátok mit reagáltam erre, szóval lehet, hogy durva voltam de amit utána neki mondtam azt nem teszi az ablakba. A végén meg mondtam neki, hogy gondolom ön azért választotta ezt a hívatást mert tiszteletben tarja a nőket, a kismamákat és elkötelezetnek érzi magát a paciensek iránt. Nem a ténnyel van gond, hanem annak tálalásával, utána meg további szép napot kívántam :twisted: .
Alapjában egy csendesebb természet vagyok, de jól mondják, hogy egy anya könnyen anyatigrissé tud alakulni ha a gyermekéről van szó :oops: .
Ezek után már nem gondolkodom, visszamegyek az Istenhegyi központba, habár az orvosomban megbízom teljesen, és amit írtatok is, meg érzésem alapján is tudom, hogy rendben van a kis csillagom, de teljes megnyugtatásként megéri.

Talival kapcsolatban, előreláthatólag jó mindkét időpont, ezért én is szívesen csatlakoznék. A helyszín megvan? és óra? Jó lenne olyan hely ahol parkolás is megoldható, gondolom más is jön autóval.

kérdés: valaki már kérdezte konkrétan, hogy mennyibe kerül a szülés? Én anno 80-at adtam, és a szülésznőnek 20-at. De most sem kívánom nagyon sokkal túllépni ezt a keretet. Hallottam már 150-et is csak a dokinak, de az már szerintem sok.

Üdv
Marcsi
Vendég
 


Csenge! Ha eljössz a talira, akkor kiírom neked dvd-re a jógát. Sőt, ha akarod, akkor a Rubint Rékát is. Annyi a bibi, hogy ez avi formátum, amit azt jelenti, hogy számítógépen vagy úgynevezett divx-es dvd lejátszón lehet csak lejátszani. Írjak neked egy példányt? Szerintem 4-én is tudok menni a találkozóra.
Katica, benne voltál a táblában, de nem voltak kitöltve rendesen az adataid, de most pótoltam.

Babatábla

szuszu
 
 


Barbi,
örülök, hogy minden rendben veletek!

Katica,
Jól megijedhettél! Vigyázz magadra!

Nekem Avent kézi mellszívóm van, ez bevált. A gépi állítólag hangos, és éjjelente nem kell állandóan fejni szopi után, csak érzésre. Amúgy úgyis csak addig kell fejni, amíg be nem áll a kereslet-kínálat. Különben egy idő után rájöttem, hogy kézzel a legegyszerűbb és leghatásosabb fejni... És a gépiről olyat is hallottam, hogy szétszedi a cicit :( JA, és aki Avent mellszívót akar venni, először nézzen körül a Promama boltjában, ők a forgalmazók. Itt vannak mellettem a Dorozsmai utcában (Zugló), de szerintem honlapjuk is van. Nagyon rendesek, mindenben segítenek, minden Avent terméket árulnak, és általában olcsóbban.

Binyek,
Igazán szép bútorokat találtál, olyan, mintha új lenne!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Halihó!

Ma voltunk UH-on fiús csapatot erősítünk! Mi nagyon lányt szerettünk volna de a kis gengszternek is nagyon örülünk.
260g és mindene rendben van.

Nekem is ápr. 4 . talán ha nem jön közbe semmi?!

Március 28. : Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Mazska, Panna
Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka), yuyu79 (Julcsi), Rituspoc, Lanyané, Mecsi

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Ötlet: mi lenne, ha mindkét talit megcsinálnátok? Akkor két csoport már ismeri egymást és a következö talin már könnyebb lesz a keresztbeismerkedés! Hm!?
Holnap gyerekorvost kell keresnem a nagylányomnak, mert most ö romos a változatosság kedvéért. Impetigo-t diagnosztizáltam nála, már anyámnak is elküldtem a képet, ami rábólintott, kíváncsi leszek, hogy a doki is így látja-e majd. Az impetigo egy fertözö börbetegség, amit a gennykeltö baktériumok valamelyike kelti a sérült börfelületre kerülve (aki ismeri Amy Winehouse esetét, tudja már mihez kötni). Föleg kisgyerekeknél fordul elö, felnötteket csak ritkán érint, viszont jó fertözö, amíg az elsö 2 nap antibiotikum le nem ment. Ma egy doki se volt elérhetö 3 városrészeben. mondván szerda du. ne legyen az ember gyereke beteg. Mellesleg köhög és elment a hangja az étvágyával együtt. Törpe jól van, ö holnap kapja az utolsó adag antibiotikumját...
Elegem van a gyógyszerekböl! Már egy kész patika van itthon, kínomban pedig saját orvosunk leszek.
Megyek aludni, meglátjuk mennyit szabad ma éjjel...

Nektek is jó éjt!

Barbi
Vendég
 


Én végignéztem és úgy látom egyenlőre mindenkinek jó az április 4. péntek, összesítettem a listát. Mondjatok időpontokat és helyeket, ahol elfér 20 pocakos :) Remélem nem értettem félre senkit :) , de jelezze akinek mégsem jó és ott a neve.

Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka), yuyu79 (Julcsi), Rituspoc, Lanyané, Mecsi, Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Marcsi, Mazska

KépKép
columbine
 
 


Április 4. : Lei, Binyek, Zsófi, Edina(Pöttöm), Zsófi (aprooka), yuyu79 (Julcsi), Rituspoc, Lanyané, Mecsi, Niki, Rizsimami, Columbine, Szuszu, Veronika, Marcsi, Mazska, Panna

KépKép
columbine
 
 


Bocsi, ez nagyon nagy lett :) nem így akartam :)

Mindenkinek jó éjt!

KépKép
columbine
 
 


Sziasztok!

Csak beugrok, felrakom a pici-pocakos képet :lol:

Nem tudom, most pénteken 5-re visszaérek-e. Majd próbálok emailt olvasni péntek délelőtt. Ha nem tudnék ott lenni, nektek azért jó talizást!

Íme a 21+3 pocak:

Kép

panna1
 
 


Csajok!
Tök jó,hogy ennyien vagyunk a talira!Csak találjátok ki,hogy hova menjünk!Ha lehet,ne valami eldugott helyre,hogy megtaláljam! :lol:
Nekem most 3 talis hétvégém lesz:4. terhes tali,12. alfa romeo tali,19. cairn terrier tali. :lol: :lol:

Panna!Nagyon édes a hasad!De hol a bébi? :lol: :lol: :lol:

Marcsi!Megnéztem volna,hogy a doki milyen fejet vágott!!! :D Végre valaki ki meri nyitni a száját!Elvégre ők se istenek,még ha annak is gondolják magukat! :roll:

binyek
 
 


Szuszu, nagyon kedves vagy, megköszönöm, ha lemásolod a jógadvd-t. A Rékást nem kérem köszi, mert nem csípem azt a csajt. És ez egy jó indok, hogy próbáljam szabaddá tenni a 4. estémet :D

Ági, én valószínűleg tudok menni 4-én, bár biztosra azért nem tudom ígérni.

Mecsi, gratula a fiúhoz, meglátod milyen jó lesz :) én nem is azt mondom, hogy lányt szerettem volna elsőre, de valahogy az volt az érzésem, hogy lányom lesz. De ma már nem is tudom milyen lett volna, olyan klassz egy vagány kissrác anyukájának lenni. Persze most is felmerült, hogy milyen lenne egy lányka, de valószínű, hogy megint fiú lesz, de nem bánom.

Barbi nem csodálom, hogy eleged vana gyógyszerekból, nagyon rátok jár a rúd, már bocsi :) Gyógyulást a lánykának! És ha majd jobban ráérsz jöhetnél a jobbnál jobb receptötleteiddel, már hiányolom őket!

Erről jut eszembe, ma sóskafőzeléket szeretnék főzni, de még sose csináltam. Van jól bevált receptetetek?? Anyum szedett a kertjéből egy kis friss sóskát. Főzelékben nem vagyok jó, mert rajtam kívűl más nem nagyon eszi a családban, egy személyre meg lusta vagyok főzni. Azért remélem a fiamat rá tudom ma venni, hogy megkóstólja.

Binyek, az ágyakat gyerekkel együtt adják?? :lol: Jól néz ki a bútor, jó vásárt csináltál.

Hol lesz most bababörze a hétvégén?

Ritával egyetértek a mellszívó témában. Legjobban kézzel lehet fejni, csak persze ezt meg kell tanulni, rá kell érezni. Az elektromos nem feltétlenül bántja a mellet, nekem az van és jó is volt, de csak akkor ha van sok tej a mellben. Amikor kevés volt és azért kellett volna teljesen kiüríteni, mert begyulladt, ill. az elején, hogy meginduljon a tejtermelés (nekem csak az ötödik napon engedték meg először, hogy megszoptassam a kicsit) akkor nem volt jó. De nem a Medela hibája volt, mert a kórházban levő nagy teljesítményű "fejőgép" :lol: sem bírt el a mellemmel. Akkor csak kézzel sikerült megoldani a problémát. Szóval szerintem majdnem mindegy, hogy kézi vagy gépi, van akinek egyik van akinek a másik vált be jobban. De mindenképpen érdemes megtanulni kézzel is fejni.
Vendég
 


Csajok!A Liszt Ferenc téren nem tudunk beülni valamelyik kávézóba? :?:

binyek
 
 


Szép reggelt!

Tegnap délután volt először olyan élményem, hogy a falat is szívesen megettem volna. :lol:
Szóval november óta először ettem jóízűen, és nagyon jól esett, bár nem akarom elkiabálni.

A parkolás téma engem is nagyon érint és Pesten elég kevés helyen megoldható, főleg péntek délután. Nem lehetne inkább valamilyen Budai helyet ostromolni?

Barbi, jobbulást nektek, tényleg nem jó, hogy ennyire betegeskedtek.
Állítólag nálunk is van valamilyen járvány kialakulóban, én már ki sem dugom az orrom az irodából, mert ide mindenki betegen is bejön. Valamilyen gyomorvírus van terjedőben, hurrá.

Akkor mégegyszer a hétvégi börze:
BABYMARKT BABARUHABÖRZE ÉS GYEREK EXPO®

2008. március 30. vasárnap 8 - 16 óráig

HUNGEXPO Vásárközpont "B" pavilon

X.ker. Albertirsai út 10. I. kapu

Sűrített Expojárat az Örs Vezér tere metrovégállomástól
Gyerekeknek belépés ingyenes!

A belépőjegy ára : 900.- Ft Kasszanyitás: 7.45-től

Kinek milyen tapasztalatai vannak??? Mert azt is hallottam hogy vagy nagyon korán érdemes menni, vagy később, mert 8 körül hatalmas sorok vannak. De ugye nem kapkodnak el mindent délelőtt? Mert én Halásztelekről nem hiszem hogy be tudok menni háromnegyed 7re, főleg ha előtte való este esküvőn vagyok.....ÉS lehet normális helyen parkolni?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok, Szép napot Mindenkinek! :)

Panna, helyes pocakod van, az egyik ismerősöm azt mondaná Neked is, hogy olyan a pocid, mintha egy nagyobb hamburgert nyeltél volna le. :) De viccet félretéve, 21 és fél hetesen tényleg hol a baba?? :D

k.a.t.i.c.a
 
 


Én is szeretnék elmenni pénteken, de nekem is Pest lenne jó, pl. az Oktogon és környéke. Én békávézok, és pont ezért rossz átverekedni magam a városon. Sajna, ha egyedül vagyok, akkor nem adják át a helyet. Zalánnal igen, ahhoz már nincs pofájuk...Mondjuk ZAlánnal az utolsó héten senki nem adta á
t a helyet egy tök üres földalattin, csak én álltam meg egy pasi... Többen végigmérték, hogy mekkora ahasam június végén, 35 fokban. Szar ügy.

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Helyszínnek szerintem jó ötlet lenne a már említett Vörös Oroszlán a Villányi úton. Az biztosan füstmentes hely, nagyon kedvesek a kiszolgálók, elég nagy hely van és többféle asztal, meg űlőpárnás kuckók. A közelben levő kis utcákban parkolni is lehet és BKV-val is könnyen megközelíthető, mert a Móricz Zsigmond térhez közel van és ott megáll a piros 7 - 173 meg több villamos is.
Vendég
 


Én pártolom a Villányi utas ötletet. Főleg, mert az Oktogon környékén aztán sehol nem tudom letenni a kocsit sajna, ha még el is jutok oda. Ami igen kétséges, mert pénteken végig kéne várni az egész körutat.

De ha többeknek jobb Pest, akkor is jobb lenne elkerülni a körutak környékét, illetve a lezárt részeket. Hogy oda lehessen jutni. :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Hely:
Jókai tér (Oktogon) Vörös oroszlán, az asztalösszetolása megoldható

Liszt Ferenc tér Chocobar, ugyan kicsi, de azt hiszem ott is megoldható, van honlapjuk is.

Mammutnál a JAM Pub, de nem tudom, hogy füstmentes-e.
Szintén a mammutnál van egy pici teázó, csak kb. 15-en férnek el.

Esetleg nagyon gáz lenne, a Jászai Mari téri MC Donald's?? Ott van emelet, ahol elszeparáltan lennénk.

????
Vendég
 


Parkolni jól lehet a két mammut között a Lövőház utcában, ugyan fizetős. Onnan pedig 6 megálló villamossal az Oktogon.

Az oktogonnál szinte esélytelen, estleg az Operánál, de onnan visszasétálni... vagy földalatti.
Vendég
 


Sziasztok, mindenkinek szép napot!

Panna, nagyon édes a pocakod! Kíváncsi vagyok kinek mekkora lesz a végére :) A tiéd sem döntöget még gigászi méreteket :)

Szuszu, köszi a linket, leszedtem, tök jó tényleg a jóga, köszike érte.

Helyszín ügyben, én inkább Budát javaslom, parkolni lehetetlen a belvárosban, pár napja elindultunk a párommal, hogy vacsizunk a nyugatinál egy étteremben, háromnegyed órás autókázás után meguntuk és hazajöttünk, mert sehol nem tudtunk helyet találni.

KépKép
columbine
 
 


Ági, hogy sikerült leszedned?? Nekem nem sikerült rájönni, hogy lehet letölteni arról az oldalról.
Vendég
 


Csenge, kell hozzá egy torrent program (egy letöltésvezérlő, pl. Azureus), és utána rákattintasz a "Download this torrent " feliratra, azt lemented a gépre, majd megindítod a letöltést a letöltésvezérlővel. Remélem sikerült valamelyest érthetően leírnom.

k.a.t.i.c.a
 
 


Csenge köszi az együttérző szavakat. Kicsit nehéz elfogadni hogy fiúnk lesz de fő az egészség!! Ha készül valamire az ember vagy nagyon szeretne valamit és máshogy alakul le tud törni , de akkor is imádni fogom biztos.
Ezt a két képet kaptuk: Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Lányok képzeljétek az orvosom felírt nekem egy újfajta vastablettát, eddig a Ferro-Folgamma-t kellett szednem, most meg ennek az új változatát, a Neo Ferro-Folgamma-t, és ami a lényeg, ettől nincs székrekedésem, egy ici-pici sem. Lehet nem véletlenül újították meg ezt a bogyót?? :) Mostmár 2 hete szedem, de már kb. 1 hete nincs semmi gond odabent. :D Tuti ez a bogyó!

k.a.t.i.c.a
 
 


Csenge, pont ahogy Katica mondja, kell hozzá egy külön torrent progi.

Mecsi, nagyon cukik a fotók, én pont fordítva voltam, fiút szerettem volna és lány lett, de mára eljutottam oda, hogy ha lehetne választani, akkor a lány kéne :)

KépKép
columbine
 
 


Mecsi, ne legyél letörve egy picit sem, nagyon formás kisbaba. :)

k.a.t.i.c.a
 
 


Anniyra irigykedem, hogy már tudjátok. Kis Prücsike úgy döntött, hogy az őrületbe kerget engem. Az eéején még annyira nem is érdekelt, de titeket olvasgatva+anyósom, párom állandó unszolására, hogy bizony ezt tudni kéne, már böki az oldalamat a kiváncsiság.

Azt hiszem bevállalom az a 4d uh-t. Csak nekem irtó messze van a Genesis. Tényleg annyira lesújtó a praxis??
A Savoya Parkiról nem hallottam túl sok jót, és csak ezt a hármat ismerem. Annyira jó lenne elmenni meglesni, még mielőtt kinövi a teljes képet.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka!
A http://4d-ultrahang.lap.hu/ oldalon nagyon sok helyet találsz, ahová el lehet menni!

rizsimami
 
 


Apróka, én csak jót hallottam eddig a Praxisról. Állítólag Győrfi Mátyás a legjobb ott, a rokonságban több babát is nézett már meg a doktorúr, és nem volt panasz, sőt nekünk is őket ajánlották. Nektek mondtak rosszakat a Praxisról?? És mit? Mi eddig oda szerettünk volna menni, komolyan érdekel, mi a gond velük!

k.a.t.i.c.a
 
 


Rizsimami, köszönöm, épp ott jártam, de megállapítottam, hogy a Praxis a legelérhetőbb. Csak épp a weblapjukkal van gáz. Nálad sem műxik? Mert nálam nem akaródzik megadni magát.

Katica, semmi nagy gáz, csak annyi, hogy a Genesisben sokkal több időt szánnak a vizsgálatra, meg írta valaki még régebben, hogy az asszisztensnő furin viselkedett a Praxisban. Lányok, nem emlékszem jól? Tényleg volt itt egy hosszabb értekezés, amikor úgy 12-14 hetesen többen mentetek el 4d-re......ugye??

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Hétfőn Megyünk reggel 8.40 re a Praxisba 4D-re a Győrfi dokihoz. Most kértem időpontot. :)
Saját vélemény: kedves barátnőm aki most szült volt valahol 4D-n már nem emlékszem hol, de mutatta a felvételt jóformán csak a baba arcát mutogatták. Inkább nézzem rövidebb ideig de lássak mindenéből kicsit.

Apróka nekem se akarta eddig megmutatni magát a drágám, de kedden este elbeszélgettünk vele én is meg a párom is és hát tessék vagy5x megmutatta a kukacát.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Ja, értem, hát akkor végülis tényleg meggondolandó... na majd kitaláljuk akkor még mi is.

k.a.t.i.c.a
 
 


Hát nekem sem működik! Biztos valamit bütykölnek a lapon. De ahogy láttam a XI. kerületben van másik uh is.

rizsimami
 
 


Lányok!

Aki a Szent Imrében fog szülni, tud valami biztatót mondani? Én most hallottam, hogy a látogatók a babát csak üvegen keresztül nézhetik meg, és még vannak hasonló korlátozások. Holnap megyek a szülésznőhöz, megkérdezek mindent, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek milyen információtok van a kórházról!

Előre is köszönöm
Szilvi

rizsimami
 
 


Sziasztok:)

Csak beugrottam, mert iszonyú sok a meló:((( jó kis pörgés volt itt megint, amióta nem voltam:)

Apróka, én a betöltött 14. hét után voltam 4D-n és tervezem még egyszer április végén, hogy elmegyünk. Csak ajánlani tudom a 4D Genesis-t, nagyon kedvesek és alaposak, a többi helyet nem ismerem.

panni, nagyon szép pocid van, az enyémet lassan már talicskán kell tolni, reggel lemértem a haskörfogatomat, 102 cm:)) hihetetlen, hogy beindult a növekedése, egyszóval szépen gömbölyödök mindenhol, de jól van ez így:)

nagyon jó a tali ápr. 4-re, bár én 6-ig dolgozom, ha korábbi időpont lenne nektek jó, akkor eljövök hamarabb;)

A Jam Pub-ot én személy szerint nagyon nem szeretném, párszor voltunk, a páromék játszottak ott a zenekarral. Iszonyú sznob hely és a pultosok sem túl kedvesek, és nem füstmentes.

Sajnos füstmentes helyeket én nem nagyon ismerek, mivel büdös bagós voltam még nemrég;)

Barbi, jobbulást nektek! Sok-sok +++-ot küldök és napsütést is, vasárnapra sikerült elintézni:))


na dolgozok kicsit, de még jövök később:)

sniky
 
 


Hát Rizsi jól hallottad! Semmi biztatót nem mondhatok, nekem aki ajánlotta a Szőnyi dokimat ő mondta hogy látogatásra neked kell kimenni hozzád nem mehetnek be, gyereket ajtóig viheted ott muti aztán ennyi. De én pl nem bánom, jó lesz összeszokni a babával. Apuka meg ugyis bejöhet.
Vajúdásnál sem lehet bent apuka, csak a szülőszobán, na ettől viszont megőrülök mert én nem fogom kibirni a párom nélkül mert nagyon rosszul viselem a fájdalmat.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


mecsi, gratulálok a pici fiúhoz. Én is kiscsajt vártam és tessék, most semmiért nem cserélném el a kis kukist:)

sniky
 
 


Rizsi, én is ott szülök, a lényeg, hogy a szobákba nem mehetnek be a látogatók, szerintem teljesen jogosan, ezt a kismamák kérték és a kórház bevezette. Az előtérben lehet fogadni őket. Úgy tudom, hogy a babát ki lehet hozni a szobából, vagy az ajtóhoz el lehet tolni, de pontos infóm erről nincsen, igazából azt a 3 napot amíg bent vagy mindenki kibírja :)

KépKép
columbine
 
 


Sziasztok kismamák!
Nagyon jól telt az ünnep a hóesést leszámítva. Nálunk iszonyat a felhajtás, mert két hugom már bármikor megszülhet. Veronika mára van kiírva, de a tegnap elötti vizsgálaton a doki azt mondta, hogy a gyerek még nem akar kijönni, mert ebből még egy hét múlva sem lesz semmi. Bogi viszont csak 2 hét múlva lenne esedékes, de már nyitott a méhszáj és ráadásul most valami fertőzést is elkapott és antibiotikumokat kell szednie.
Így én aztán messze nemszámítok annyit, ami megjegyzem nem is olyan nagy baj.
panna1-én most vagyok a 17.hétben szerettem volna feltölteni a vonalzómat, meg a képemet is, de sajna béna vagyok az ilyesmihez.
Ha esetlek tudtok benne segíteni úgy köszönöm.
aprooka-én otthon leszek a hétvégén és Attila a FEHOVA-ra szeretne menni,így csatlakozom a börzéhez, ha össze tudjuk hozni az időpontot. Most nálunk van az öcsém(Sándor) és a hugom(Viki) nekik tavaszi szünetük van így bevállaltuk öket erre a hétre, hogy szüleim helyett pesztrálhassam őket.
feluca
Mezőszemere
 
 


köszi Nikianyu!! néztem a pocakfotódat szépen gömbölyödsz! :)

A Jam Pubot én sem ajánlom mert füstös és inkább bulizós hely.

Annyi teázó kávézó van , jókai tér liszt ferenc tér .
Van aki még nem birja rajtam kívül a szagokat? én még mindig nem tudom használni a kedvenc parfümjeimet, kávé illata, hagyma fokhagyma stb..... :(:(:(

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?