Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, amúgy én tízórait egy pekedliből etetek, ebédet, vacsit különből, mert különben nem tudom követni, ki mennyit evett. Emma hatalmasra tátja a száját, nagy kanalakkal eszik, Mírának kis falatok kellenek. Egy ide egy oda esetén nem biztos, hogy Míra megenné az adagját, Emmába meg annyit adagolok, amennyit akarok :oops: :?
Kérdezni akartam, mikortól érdemes nekik már saját kanalat adni? Míra mostanában addig tornászik, míg eléri a tálkáját a kanállal, majd összekeni magát és hadonászik a kajás kanállal. Ez már önálló próbálkozás lenne?
És a legújabb, hogy mindig az a kaja kell neki, amit apa, én, avagy tegnap épp tesóm evett. Mamma-mamma! Úgy emlékszem Rékára írtad ugyanezt anno. Mit tettél? Elkezdted adni nekik a Ti kajáitokat? De ezek még nem hajlandóak darabosat enni. Próbáljam meg, hátha a mi kajánkat eleszegetni, ha adagolnám neki? Orsó tésztát már majszolt egyszer, mikor a cukkinis főzit meg nem fogadta el.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Segítség!!!! Törpi: Én??? Tanácsot???? Alexa tombol. Délelőtt semmit nem aludt, mert szemészeten voltunk kontrollon és most nem bírok vele. Most is itt hasal a térdemen 1 óra üvöltés után, de már berekedt. :(

Legközelebb 18 hónaposan kell mennünk szemészetre! :D Ennek most nagyon-nagyon örülök! :D :D :D

Jövő szombaton megyünk babaúszásra. Annyira kíváncsi vagyok mit szólnak hozzá a csajok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: ilyenek az etetőszékek-még evés előtt. :)

Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Törpi,Emma :roll: Hát mi lelte?
Ja,éljen az egyhetes betegség...nekünk 2 hónap után mondható,hogy vége :x Napi 2-3 orrszívás Noéminél még azért van.

Timi,na ebbe a székbe voltam én szerelmes,csak elbizonytalanodtam,mert nem állítható a magassága,és méréseim szerint pont nem férne oda tálca nélkül a mi asztalunkhoz,mert van az asztal alján egy kb 5 centis keret körbe.De nagyon tetszik,nem az a tele műanyaggal szék.Jól tartja őket?Cukik benne!Ez tommee tepee-s tányér?
Szemészet,éljen-éljen :D

Balázs elkezdett szívatni.Odakúszik Noémihez,megfogja a haját,és néz rám.Mondom,Bazsi,nem szabad,néz és röhög,de nem engedi el.Elindulok felé,még mindig röhög,majd gyorsan megfordul,és sprintel az ellenkező irányba.Visszaülök írni,megfordul,visszakúszik,és újra.Már 8x eljátszotta :lol: :lol: :lol: totál tudatosan,tudja,hogy erre mindig odamegyek.
Vendég
 


Először is: összes babafotó gyönyörű!
Pótolom majd a restanciát (most van kölcsöngépünk), csak Dani szemüvegét várom, hogy a kis tudóspalántámat is megmutathassam.

Törpikém!
Ha nem főzöl nagyon fűszeresen, és nem bánod, hogy kicsit esetleg egyoldalúbb lesz a koszt, akkor nyugodtan elkezdhetik azt enni, amit ti. A darabos (8 hós) bébiételt az enyémek is kiköpik. A miénket meg két pofára... Szóval érdemes megpróbálni. Én az elején úgy csináltam, hogy kb. 2 deci pürét (tehát babakaját) elosztottam köztük, utána ették a miénket. Ugyanis a felnőtt kajából az elején még nem esznek annyit, hogy jól is lakjanak rendesen, így viszont meg volt az adagjuk. Ha jó puhára főzöd, és pici darabokban adod, nem lesz vele gond.
Kanalazás: enyémek is tepernek érte, én kenyérrel vagy valami kézbe fogható kajával szoktam leszerelni az ilyen próbálkozásokat. majd nyáron a melegben beülnek egy szál pelenkában az etetőszékbe, és lehet próbálkozni, addig nem. Nem vagyok hajlandó napi 5ször átöltöztetni őket. 8)

Nyuszi!
Ez a hajhúzás ismerős... Szerencsére Dani már leszokott róla, de barátnőmnél pl. odáig fajult, hogy a lányának is 1 centis haja van, mert annyira tépte a tesó...
vovanda
 
 


Nyulasz: Balázs okos kiskrapek! :lol: Nem tudom milyen tálkák, kaptuk őket, a papírját meg rég kidobtam, de nagyon szeretem! És hülye anyuka (én) bejelölgette rajta 50-enként a mércét! Bár ez nem látszik a képen. :lol:

Vanda: na azt az időt én is várom, hogy pelusban a teraszon etethessem őket!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda,most még jobb a helyzet,Noémi evés közben húzza a saját haját.Ma a vacsorát is azért hagyta abba,mert úgy meghúzta,hogy felsírt.

Timi,nekünk is ilyesmi a tányér,azért kérdeztem.Ehhez van egy-egy gumitalp,amire ha ráteszem nem tudják lelökni...csak etetőszékünk nincs még :lol:
Én digitális konyhai mérlegen mérek mindent :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket!

Nyulasz,
ezeket a képeket szándékosan választottam ki, mert nem esznek ám ilyen maszatosan, de tényleg! Én változó, hogy etetem őket, van, hogy ugyanabból a pitliből, de van, hogy külön. Enyémek egyszerűen meg vannak veszve a kenyérért-kifliért, ha nem ízlik a vacsi - mint ma pl. újbóli kísérletet tettem a tejpépre, de még mindig nem eszik - a kifli a tuti jolly-joker! Nekem még nem jutott eszembe, hogy kanalat adjak a kezükbe, max. lefoglalásképp, tisztán, tányér nélkül!
Fanni egyébként tényleg iszonyat nagy zsivány, én azt szoktam mondani, hogy 3 fiú veszett el benne, szóval helyes a meglátásotok!
És? Noémi mit szólt a képhez? :-) A Te Balázsod sem semmi, de majd meglátod, ez a zsiványkodás egyre csak fokozódik, szóval készülj! :-)

Törpi,
két lányod van, szóval jó pasiból is több kell! :lol: Ti micsoda kis kerítők vagytok!
Építkezés: "csak" hozzáépítünk egy másik házhoz, ami nem a jelenlegi lakhelyünk, de én már most is tiszta ideg vagyok, pedig még csak most kezdődött, de parázok minden miatt...
Visszatérve a kajára, az enyémek nagyon szépen eszik a darabosat, de mondjuk nekünk elég sok fogunk van.... Remélem a lányok tényleg elfelejthetik a betegséget egy időre. Nálunk Matykónak van mostanság néha megint hőemelkedése-enyhe láza, lehet, még maradt valami a betetségből, de remélem, nem jön újból jobban elő...

Timi,
nagyon helyesek a lányok és tényleg klassz az etetőszék, jó, hogy dönthető, így kényelmesebb etetni őket, mint a pihiszékben a földön :-) Mi csak kb. 9 hós koruktól használjuk és nálunk itt is a helyhiány volt a döntő a vásárlásnál: keskeny típust kerestünk, amiből elfér kettő a konyhánkban. Egy pár hónap múlva viszont elfelejtheted, hogy így odarakod eléjük a tányért, legalábbis ha nem akarsz konyhát és gyereket takarítani :-)
Egyébként sokszor nagyon nehéz kitalálni, miért is ordít épp a gyerek: nálunk pl. ma Fanni megette az ebéd spenótot, majd 1 óra alvás után krokodil könnyekkel üvöltve ébredt és benyelt több mint 2 deci tápszert... szóval kitartás!

Móni

Kép
lpemoni
 
 


Sziasztok!

Lpemóni,szerintem Noéminek semmi kifogása Matyi ellen :lol:
Enyémeknek meg a tejpép a favorit,ha nem izlik a kaja,azt tuti benyomják :lol: bár kenyeret még nem próbáltuk.Anyósom már nyúz vele,szerintetek megpróbáljam? :roll:

Tenap este Balázs megette a 250 tápot,megivott 60 vizet,és még a Noémi tápjából 20-at :shock: Szóval nálunk is történnek ilyen fura dolgok. :lol:
Vendég
 


Lpemoni: hát most is csak azért merem odatenni a tálat, mert nem érik el, gyereket meg minden kanalazás után takarítani kell. :D

Nyulasz: a mi tálkáinknak nincs gumitalpa, de jó ötlet! Balázs kis zabagép. :D Etetőszéket most odapróbáltam az asztalunkhoz (eddíg eszembe sem jutott :oops: ) és pont a lap fölé megy a karfa meg a tálcája is odafér így. :D

Alexa ma ott folytatja, ahol tegnap abbahagyta. Már most zsong a fejem a kiabálásától. Egy árva csepp könnye nincs, sehogy sem jó neki, max. rajtam, de arra nem vagyok kapható továbbra sem. Törpi: abból a xanaxból énisénis! Na jó, csak vicceltem, még bírom, de a kötelet már előkészítettem! :D Ja és akkor is vigyorog, ha odaállok elé és lát. Hanga meg olyan gyönyörűen eljátszik mellette, meg alszik is. Néha nagyon jó lenne, ha lenne némi hasonlóság a két gyerekben!
Hirtelen nagy csend lett-kidőlt a drágám végre! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,ez nem a tál alján van,hanem külön volt hozzá,és bármilyen tányért rá lehet tenni.
Na,az jó,hogy odafér az asztalhoz.Mi ugye most kitaláltuk,hogy székre szerelhető etetőt veszünk,a fisher price jól is néz ki,egy aggodalmam van csak,hogy 3 pontos az öve :roll:

Nekem most Noémi kezdte,ha nem lát,sír :? Remélem hamar elmúlik.

Na,tegnap teszteltük a tökfőzeléket,egész jól ment.Lehet ma még jobban fog.A brokkoli is első nap még kevésbé,másnap meg nagyon ment.Ja,és üveges körte nem,de a friss az izlik :D

Na,felébredtek,megyek.
Vendég
 


Csajok nem keresett vki vászon bölcsöhintát? aztán lehet rosszul emlékszem, de nagyon cuki :lol:
http://www.teszvesz.hu/item1000022384_v ... rdezz.html

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi Vanda! Majd akkor próbálkozom.

Timi, egyenlőre még én sem írattam fel a dokival :wink:

Babusok, ha én tudtam volna, hogy van ilyen :shock: :shock: :shock: Nagggyon jó!

Bocsi, ennyire futotta, mennem kell, megébredtek a csajok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Basszus, most nézem, hogy ez még minket is elbírna. Nyáron a babakocsi helyett a teraszon felfüggesztve... Baromi jó! Pályázna rá valaki? Nem akarom senki elől elhappolni. Annyira azért nem fontos nekünk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi!
Nem lebeszélni akarlak, de a bölcső csak addig biztonságos (szerintem), amíg nem nagyon mozgolódnak. Utána elég esélyes a kiesés....
vovanda
 
 


Vanda, megnéztem én is jobban, és rájöttem, hogy túl hamar örültem. Még csak öv sincs rajta. Úgyhogy nem Te fogsz lebeszélni, nyugi. Amúgy apa sem volt túl lelkes a legújabb fellángolásomtól :lol:
A nyári kanalazás pelusban jó ötlet, tetszik, asszem továbbra sem engedem hadonászni a művésznőt. És miket adtál először nekik "felnőtt kaját"? Mi az, ami könnyen ehető, emészthető számukra? Amúgy apa főz nálunk, de nem jellemző rá, hogy fűszereseket kotyvasztana, így szerintem ezzel talán nem lesz gond.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,apa főz?Király :lol: Lányok hogy vannak?

Vanda,én is azt néztem,hogy be lehet-e kötni őket :roll:

na megyek etetni.
Vendég
 


Szerintetek normális,hogy Balázs este 340 tápot evett meg? :shock:
250-et csinálok,de ő sem az a gyerek,aki annyit eszik,amennyit adok,sokszor hagy belőle.Viszont az elötte levő evésnél keveset evett,a tökfőzelék nem izlett neki,így tejpépet csináltam,abból is csak 130-at evett.Este valószínű nagyon éhes lehetett :roll:

Még mikor szoptattam csináltattam két párnát,és most azt betettük a karámba.Nagyon menő,arra másznak fel,meg le :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép

rakjatok ti is képeket!!!
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép

Na most elárasztottalak benneteket...

t-pk
 
 


De édesek!!! :D

Törpi!
Húsleves, krumplipüré, töltött káposztából a husi stb. Gondold végig, mik azok a kaják, amiket már pürében esznek, ezek mehetnek felnőtt változatban is, ha jó puha.

Nyuszi!
Ha nem fájt utána a hasa, akkor éhes lehetett nagyon. Réka nekem tegnap az uzsonnát hagtya ki. Vacsira meg persze már ordított, éhes volt nagyon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.22 04:44-kor.
vovanda
 
 


T-pk,de cukik :D Mi az apa bepisilt? :lol: :lol: :lol: Még a falat is? :lol:
Micsoda hurkák,ja,és jó a kenneletek :lol:
Ez pizsama,vagy napközben is rugiban vagytok?

Rana,apa hazajött már?Hogy viselkedtek a csajok?Vagy már a karnison vagy? 8)
Vendég
 


Vanda,micsoda lovacskázás megy nálatok :lol: Cukik nagyon!
Kispasit is adod a hintalóval? :lol:

Ja,nem fájt a hasa :shock:
Vendég
 


Vanda: én majd a sárgára beneveznék, ha eladó sorba kerül! Szép csapat!

Nyulasz: 340-et???? :shock: Hát...biztos nagyon éhes volt. :D

T-pk: hi-hi, ugyanaz jutott eszembe, mint Nyulasznak! (nálunk is mindíg így néz ki Apa, meg a szekrény) :lol: Nagyon édesek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mi itthon mindig rugiban vagyunk, az a legkényelmesebb szerintem..

t-pk
 
 


T-pk,nekem úgy tűnt,hogy abban nehezebben mozognak,mikor fürdés után rugiban leteszem őket,sokszor kúszás közben kihúzza a lábfej részéből a lábát,és csak küzd.De lehet csak nekem tűnik úgy,hogy hátráltatja a mozgást :roll:
Vendég
 


És mi jobb, akkor? Nálatok miben vannak?

t-pk
 
 


Nyuszi!
Kispasit max. akkor adom, ha a lányod kéri... :P

Timi!
Ha még egyben lesz... Tesóm vágta hozzám a múlt héten. Ugyanis elegem lett a hintaló miatti örökös veszekedésből, kérdeztem a nővérem, hogy hol vették a sárgát, erre közölte: nesze, vigyed. Náluk kint lakott, szóval egy fél flakon CIFbe került a sikálás, meg kixcsit karcos, de még bírja. :D
vovanda
 
 


Vanda: na, ezért tetszett meg, mert úgy látom ez több személyes.

Nálunk is csak éjjel vannak rugiban a lányok, nap közben body, zokni, nadrág vagy csak harisnya. Szerintem is így könnyebben mozognak.

Alexa továbbra is felér 7 ördöggel. Csak akkor van el nyugodtan, ha 2m-nél nem vagyok messzebb tőle. :shock: Nem korai ez még 5 hónaposan? Hiába pakolom köré a kedvenc játékait, eldobálja és mérgesen kiabál olyan hangerővel, hogy a dobhártyám beszakad. Szegény Hanga meg így alszik mellette. Na, már nem. Hurrá! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


T-pk,nálunk is,mint Timiéknél,body,poló,és harisnya,vagy szabadidőnaci zoknival.

Vanda, :lol: okés,majd szólok Noéminek :D

Timi,Noémi most kezdte.Eddig ha felkeltek,bementem hozzájuk,kaptak egy kis vizet,és még hagytam őket benn,amíg kávézok,meg wc-zek.De ahogy kiteszem a lábam,Noémi sírni kezd.Igaz,hamar abbahagyja,kb 5-10 másodperc,ha nem lát.
Vendég
 


Nyulasz még akartam írni, hogy rokonéknál az az etetőszék volt, amit asztalra lehet rögzíteni-pierre cardin-és tök sokáig használták, sosem csúszott ki belőle a kislány, pedig egy élő duracell-nyuszi! :wink:

Lányaimat 3-kor kiraktam a babakocsiba és még mindíg alszanak! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


T-pk, Timi, mi is hasonlóan néztünk ki minden egyes fürdésnél, ezért költöztünk le a fürdőbe azon nyomban, hogy már Emma is stabilan ült. De túléli a szoba azt a pár hónapot. :lol: :lol:
Régen nekem is volt, hogy napközben rugiban voltak, de én is kényelmesebbnek láttam a body, poló, harisnya/+nadrág összeállítást. Viszont ha sok rugid van mostani méretükre, értelem szerűen ne cseréld le, hanem húzz rá egy zoknit, és ezzel ki tudod kerülni azt, amit Nyuszi írt, hogy kihámozódjon a lábuk belőle.

Nyuszi, annyira édes hajasbabák a bogyók! Annyira más hajjal egy baba, mint anélkül. Úgy meg tud tőle változni a pofijuk, kimondottan nagy gyerekes hatásuk lesz. Köszi kérdésed, jól vagyunk, meggyógyultunk, már csak Míra orrát kell néha szívni, de az is szerintem már csak a fogzás miatt van. Iszonyat nyűgös, hisztis, tömködi a szájába a kezét, ordít, krokodilkönnyeket hullat. Nem könnyű vele a napokban.
Rá jellemző az, amit írtál Noémiről, meg Timi Alexáról, de ő a mai napig nem nőtte sajnos ki. De könnyebbség, hogy hangulatától függ. Van, hogy olyan jól eljátszik, rám se hederít, de van, amikor csak támaszkodik a kanapénál, és kiabál utánam. És ő nem az a típus, aki abbahagyja, megunja, ha nem törődnek vele. Mikor már minden nyílásból az arcán folyik ki minden, és levegőt sem kap (kb. 20 mp alatt így fel bírja hergelni magát), megadom magam, és odamegyek rendezni a pofiját, játszani vele, a tennivalóm meg elúszik. De ez a része szerintem mindannyiunknak ismerős :roll: :) Az meg, hogy nem kell főznöm, hatalmas könnyebbség, valóban. Apa imád a konyhában kísérletezgetni, finomakat főzni. Én meg őt imádom ezért :lol: Alig várja, hogy már a csajokra is kotyvaszthasson. Pl csülköt süssön :lol: :lol: :lol:

Vanda, mivel nekem is a sárga jön be, jó lenne mégiscsak megtudni, honnan szerezte a tesód. De ha azt mondja újfent, hogy vidd, van még egy, az ellen se tiltakozz, légyszi :lol: :lol: :lol: Nagyon édesek, ahogy így hárman eljátszanak. Gondolom imádják Balut. Az én lányaim minden náluk idősebb, ügyesebb kisgyerekre istenként néznek :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, milyen boldogító tud lenni az, amikor ilyen hosszút alszanak napközben. Szinte kicserélődik az ember is, mikor felébrednek. Te magad is feltöltődsz. Aztán én is hülye vagyok ám; szerdánként 5-re járok aerobikra. Csajokat 4-kor kiteszem aludni. Mire hazaérek fél7. Ez 2 és fél órát jelent nélkülük. Hát eskü, úgy hiányoznak már, hogy mielőtt elindulok haza edzés után, haza-telefonálok apának, hogy minden rendben van e velük, és hogy halljam a háttérben a hangjukat. Semmi se jó nekem sem ám! :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nincs friss képem, amit nem láttatok, csak ez, de ezt úgy imádom róluk:

Kép

Ja, és tegnap Emma fogta Míra kezét, míg az aludt a babakocsiban, ma meg mellettem szunyáltak reggel fél órát, és most is fogták egymás kezét. Ez eddig ránk nem volt jellemző, de az én anyai szívemnek olyan jól esett :oops: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: Alexa sem az a típus, aki abbahagyja-beletörődik a sorsába! Neki nem folyik semmi sehonnan, de ha 2 órán keresztül kell üvöltenie, hogy elérje,amit akar, akkor azt teszi. Tegnap tiszta rekedt volt már estére.

Én képet majd holnap rakok, ma már nincs energiám, anyum is itt van, még nem volt fürdetésnél, apa meg ugyis délutános, legalább ma van egy kis segítségem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Zsófi: köszi a heresérves hsz-t. Megnyugtató. Gergőnek még mindkét heréje elég nagy, de már az egyik pár milivel kisebb lett. Bízok benne hogy nem lesz vele gond. Bálintnak az egyik heréje már teljesen ok, szóval bizonyára rendben lesz.

Nyulasz: és akkor Balázsnál ez már tövényszerű, hogy így lesz? Már hogy a hörgőjére megy a megfázás ezen túl? Ezek a fiúk sokkal érzékenyebbek mint a lányok.
Balázs a határait próbálgatja. Hát igen, lesz ez még ilyenebb is, nem csak kis hajhúzásos balhé... :D

Húúúúúúúúúú lányok, el se tudom képzelni milyen lesz majd az etetés :? Helyes babák :)

Törpi: teljesen megértelek. Annyira útálom, ha nem tudok mit kezdeni a srácok egyikével, ha a család többi tagja alszik, ő meg nyügi.... :?

Vanda: kislányod pont olyan mint te! Nagyon édik :)

Amúgy minden babafotó helyes :)

Tpk: nagyon jó a kis karámotok, kár hogy nekünk nincs ekkora terep...

Srácok az antibigyótól, amit csak egy napig adtam szépen elkezdtek foltosodni, úh abba is hagytuk. A hasuk is fájt, és durván zöldet kakiltak. Már alig köhögnek, csak egy kis megfázás volt, bár azért még napi egyszer adok nekik spiropent.
De van jó hírem is, még nem próbáltuk a sinlacot, mert most van rendesen tejem. Eléggé soknak is tűnik, nagyon feszülnek a cicik.

Na megyek, mert a srácok már várják a pancsit!

cupp

Kata
labkat
 
 


Csajok!
Majd megkérdezem, de gyanúm szerint turkálták. Van Újfehértón egy egész jó baba-bizományi, vagy ott vették, vagy Nánáson (ott nőttünk fel).

Törpi!
Édesek, ahogy felfedezik egymást!

Kata!
Te vagy a 3. ember, aki ezt mondja. Alapból mindenki felsikít, hogy tiszta apja. Amúgy elég vegyes, babakori fotóimra pl. hasonlít nagyon.
Etetéstől ne félj, bele lehet jönni. Az elején nehezebb, amíg megszokják a tempót (egy ide-egy oda).
vovanda
 
 


Hát a zokni-nadrág kombináció kilőve, mert élnek-halnak a zokniért, és rögtön leszedik magukról is és a másik lábáról is.. és megeszik :lol:

De lehet lábasnaci vagy harisnya kombinációt kipróbálom, mindegyikből van itthon, csak nekem nővérem mindig azt mondta, hogy a rugi a legjobb és nem is gondolkoztam még el a többi megoldáson, de lehet csak a legegyszerűbb és nem a legjobb...

t-pk
 
 


Sziasztok!

Törpi,hajasbabák :lol: Nektek is nől rendesen :wink: Nagyon édik,milyen huncutul néznek egymásra :lol: Kézfogás :D Remélem majd nálunk is lesz,nem csak hajhúzás.Bezzeg Balázs úgy elkezd sírni,ha Noémi meghúzza az ő haját :lol:
Mázlid van apával...enyém csak tejbegrízt csinál,de azt ügyesen :lol:

Kata,igen,valószínű,hogy minden megfázásnál így lesz.Nem törvényszerű,de erre kell készülni.

T-pk,zokni :lol: enyémek is eszik :lol: A harisnya szerintem tök jó,próbáld ki,aztán meglátod abban hogy mozognak.Lehet maradtok a ruginál :lol:

Tegnap délután elmentünk a játszótérre,volt ott egy ikerpár,és fél óra múlva jött mégegy ikrepár.1.5 évesek.A közértes meg azt mondja,ikertalálkozót csinál,múltkor 3 ikerkocsi parkolt a pénztáraknál :lol: Csak még én nem csíptem el őket.
Velünk volt a mama,és a keresztfiúnk is,4.5 éves,ja,és iker :lol: ,de a tesó most nem volt itt,aztán azt mondja az egyik ikres a játszón,de látom,neked már van gyakorlatod :shock: pont libikókáztam Levivel.Ó mondom ő nem az enyém,én nem bírnék el hárommal :oops:

Na megyek,mert kelnek.
Vendég
 


T-pk: zokni :D

Pár képet én is rakok.
Kép
Kép
Kép Apuka próbálta elcsitítani Alexát-sikerült is, 5 perc múlva aludt, de akkor már csak az egyik szeme látszott ki. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, :lol: :lol: :lol: apuka nagyon kreatív :lol: milyen édesek :D
Vendég
 


Már nem találom, de valaki kérdezett egy bizonyos hintáról, de melyikről :?

Hátha ez érdekel valakit:

http://hu.fotoalbum.eu/orki/a452531

t-pk
 
 


Timi, jó fej apuka :lol: :lol: :lol: Ki kicsoda? Mert Rana lányait már meg tudom különböztetni, de szeretnék a Te Angyalkáiddal is tisztában lenni. Alexa Angalkával :lol: :lol: :lol:

T-pk, zoknizabáló csapat :lol: :lol:

Nyuszi, ikertalálkozó, nem rossz. Egyedül is megnéznek, nemhogy még két ikerpár van melletted. Bírnál Te hárommal is, biztos vagyok benne. Mi nem akarunk ikertalálkozót? Bár el nem tudom még képzelni, hogy felkerekedjek több napra negyed magammal. Júliusban megyünk nyaralni, bele se merek gondolni, milyen lesz egy hétig idegenben. Remélem nem zakkannak meg annyira a csajok, hogy aztán leszokjanak az éjszakai nyugodt alvásról. Bár két átaludt éjszaka után Emma ma megint úgy döntött 3-kor, hogy neki elég volt az alvásból. Ezúttal apa költözött le vele a földszintre. Viszonylag hamar átgondolta a kiscsaj a dolgot, és megpróbált elaludni. Így is minusz egy óra volt apának :?

Vanda, miért akarod eladni a hintalovakat? Azon gondolkodom, egyáltalán érdemes-e vadásznom ilyet bárhol is, hisz négy hónap múlva mi is akkorák leszünk, mint Ti, és ha a kor az eladás oka... Itt a nyár, az udvar, az újdonságok, kibrják nélküle. Remélem :roll: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


T-pk,ez olyan ugrálós? :roll: tök jó :D

Törpi,dehogy bírnék én hárommal :lol:
A másik ikres topic csinált találkozót tavaly nyáron...hát én nem merek még bevállalni ilyet.Bár szerintem megyünk Zalába rokonokhoz májusban :roll:
Hova mentek nyaralni?
Ja,persze lehet azért majd találkozó,csak picit később :lol:

Szerintem jó ez a hintaló a kertbe is :roll:

Nálunk most alszanak éjszaka,de 3 napja volt,hogy Noémi ébredt,evett,és ő ilyenkor még 1-1.5 órát ébren van,mert kialudta magát,na most változtattam a dolgon,visszaraktam az ágyába,és lefeküdtem.Negyed óra múlva bementem,betakartam,aztán csak arra ébredtem,hogy reggel 7 óra.Mostanában azt lőtték be kelésnek.Bár ma Balázs fél6-kor nyüszített,adtam neki vizet,és visszafeküdtem.Ő is elaludt :lol: Úgy látszik működik az egyedül elalvás is :D
Vendég
 


Törpi!
Csak a kéket akarom eladni. Megkaptuk a nagyot, így már felesleges, azon elférnek 3an is. Amúgy 15 kilóig terhelhető, de nekem Balut is simán elbírja (20 kiló). Egyszerűen nem tudom hova tenni...

Tali: csak bátran tessék mászkálni a kölkökkel. Mi a tavalyi talin 4 hónaposan voltunk, nyaralni 7 hósan, semmi gáz nem volt.
vovanda
 
 


Vanda, most néztem vissza, én a kék helyett két-et olvastam :oops: Másfél év itthon, és már olvasni sem vagyok képes. Kerestem teszvesz-en hintaló címszóval, de igazi hintalovat adott ki. Ennek vajon mi lehet a neve? 4 hónaposan mi is voltunk már itthonról távol, egész jól ment, de azóta kergültek meg éjszaka.

Nyuszi, őszintén, lehet, hogy egyenlőre kaotikus lenne egy ilyen meeting, én is inkább kicsit később szorgalmaznám. Bár ha Zalában lesztek, igazán átugorhatnátok már Vas-ba hozzánk is egy rövid visit-re (meetin, visite - nem tudom, figyelitek
-e, próbálom tréningelni az agyamat). Nyaralni Balatonalmádiba megyünk kb. 20-ad magunkkal, rajtunk kívül még 4 gyerek lesz, de kettő már 13-14 éves, a másik kettő meg 3 és 5. Szóval az összes többi az én mentesítésemmel lesz elfoglalva, hogy én feküdhessek a medence partján és süthethessem a pocakomat. Most már több idő kell, hogy lebarnuljak, nagyobb felülettel kell elbírnia a napnak :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: a nagyobb hajú, vigyori a Hanga, a hét ördög meg a játékokkal eltűntetett! :wink:
Barnulás: te egy pillanat alatt lebarnulsz, mert nincs is felület! Bezzeg én! De nem érdekel, most zabálhatnékom van és azért sem tornázok. Majd jövő nyárra lefogyok, hogy a tesóval ne pluszról kezdjem a terhességet! :wink:

Mi júliusban és szeptember elején is megyünk 1-1 hétre nyaralni. Már nagyon várom!

Taliban bármikor benne vagyok, mi most is sokat jövünk-megyünk, bár éjszaka még nem volt máshol, de bárhová el merek velük menni. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, zaba nekem is jól megy! :wink: Aerobik után különösen jól esett fél liter darakása :oops: Érdemes volt szenvednem, mi?
Dupla nyaralás! Ez igen! És hova? négyesben? Vagy csak én vagyok ilyen önző, hogy pihenni is szeretnék, ha már elmegyek itthonról? :oops: :? Én is csak az éjszakától tartok, nappal no para, pláne ha ketten vagyunk apával.

Nyuszi, már korábban írni akartam, nézz vissza az első hozzászólásaidhoz. Nézd meg az első uh-t, amit feltettél a bogyókról. Én akkorát vigyorogtam. Tényleg igaz, hogy ami odabenn, az idekinn is jellemző lesz a babákra :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: júliusban Eger mellé négyesben, szeptemberben Harkányba Anyumékkal, de mégis külön négyesben. Azért én már tervezgetem, hogy néhány órát lopok majd magunknak kettesben Apával! :wink:
Te legalább letudhatod a lelkiismeretedet az aerobikkal! :D Majd ha komolyan elhatározom magam, akkor menni fog-volt már rá példa, -17 kg. :oops: Most "csak" 10-el kellene megküzdenem, de annyira nem áll rá az agyam, anélkül meg csak önkínzás, annak meg nincs értelme.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Azért vannak a fogyásnak hátrányai is, mégpedig egy gramm zsírmirigy sem akar feltelni a szoptatás óta a mellemben. Katasztrófálisan el vagyok keseredve a látványtól :( :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi!
Libikóka, de teszveszen most nincs (néztem).
Cicid miatt még ne keseregj. Sokat fog változni. Az utolsó szoptatás után legalább 1 év, amíg a zsírszövet visszaépül.

Barnulás: hehe, én a hófehér bőrömmel. Öngyilkosság kifeküdnöm. 8)
vovanda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?