Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska, meg Szofi, neked is akrtam írni, Samu ugyanígy üvöltött mindentől addig, amíg rá nem jöttem, hogy ő hűvösen, köszöni, de nem kér semmit. Szóval igen étvűgygerjesztő langyi püréket, leveket kapott... :lol: Próbáljátok meg, hátha a hideg nem tetszik nekik!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pumukli!
Igen mesélj már hogy milyen az új helyen!!!!Kipihented magadat a költözés után?Neked nem okozott gondot az új hely?Én mikor költözök megszakad a szivem mindig.....

annus11
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Zsuzska, én is Zsuzsi vagyok! :)

Tegnap megkeresztelték Hanncsit! Nagyon jól viselkedett,kb. 10 perc után bealudt. :lol: Unta a papot.
Nagyon csini volt,majd teszek képeket,csak meg kell szereznem őket.

Jó volt a buli is utána,csak azóta iszom a levét. Tegnap kézről-kézre járt,ma meg nem tudom letenni. :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 

 
 

Susy, ne hagyd magad! Sztem a korábbi szoktatástól nem fog egy nap kézbenléttől elszokni, csak ne szoktasd hozzá továbbra! Ügyes volt akkor kicsilány, majd a képeket hozzad!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, lépek, mert mostmár sok belőlem... Nekem is... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Susycat!
Jaj de jó!!!Ma bizti nehéz lesz,de holnapra visszaszokik nyugi!!!!És a képeket várjuk,de nem csak Hannusról,hanem a családról is!!!!Olyan megható mikor együtt van a család!!!


Ancsi!
Jaj ez a falbontás...reméltem h megússzátok!!!!Lóciról se láttunk még keresztelős képeket :wink: :lol:

annus11
 
 


Pumukli: igen, a szépszeműkém Tüci volt. :) ÉN is néztem, hogy neki már akkor milyen szép szemei voltak. Csonginak is kék, de nem ilyen. Sebaj, CSongónak meg van nagy okos buksija és huncut mosolya, ez már elég is a csajoknál. :lol:

Zsuzska: több választásod is van, amelyik neked megnyerőbb. 1. hagyod még, majd próbálkozol egy hét múlva, 2. gyakoroljátok a kanalazást (persze nem üvöltés árán), vagyis kipróbáltok még néhány mást (anyatejes rizspép pl., csakhogy minél semlegesebb íze legyen, közelibb az anyatejhez), 3. variálod az állagot, hőmérsékletet, hátha az nem volt jó neki.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nagyon jó itt, már 2 hete itt lakunk. Kicsit fárasztó volt a költözés., főleg mert meg voltam fázva, kellett pár nap pihi utána. Most már nincs semmi doboz, zacskó, rend van.
Maja imádja a fenti birodalmát, végre elférünk rendesen.

1 napig szomorkodtunk, aztán már nem, mert nagyon jó itt.
Apa is simán bejár, korábban indul, 7-re beér, kb úgy ér haza mint Pesten. Minden hétvégén fogadjuk a vendégeket, ezt nagyon bírjuk, kis lakásban ezt nem nagyon lehetett.

Ma megyünk új dokinénihez, megmutatni a 2 gyerkőt, bemutatkozni stb.

Na megyek almát pucolni, reszelni.
pumuklii
 
 


Pumukli, de jó, végre újra itt :-) Mesélj, milyen az új kecó? Nagy agyvérzés volt a költözködés? Remélem minden flottul ment.
A szüleim anno azzal a jó tanáccsal engedtek utamra: ha meg akarod tudni, hogy a pasi jó választás-e, tapétázz, vagy költözködj vele. Ott minden kiderül :lol:
Édes a fintorgó Kolos :-) Mi vettünk időközben etetőszéket...

Zsuzska, lassíts be egy kicsit. Nincs semmi gond, ha két próbálkozás között hagysz 2-3 napot.
Dóri, hogy neked micsoda ötleteid vannak! :-) Látszik, hogy már egyszer végigcsináltad.

Szofi, most olvastam a blogot. Hogy döntöttél: beszélni vagy nem beszélni? Én nem beszélnék. Max. a következő ilyen esetnél. Szerintem hálás is lesz érte. Sikerült összelegózni a kajaszéket?

Nnna én meg úgy döntöttem, hogy Márton napi liba helyett, Márton (más)napi libazsíros kenyér lesz a menü csütörtökön (kenyérrel, paprikával, teával). Ja, meg palacsinta. Szóval aki fitnesszülni szeretne, hozzon jégsalátát. Megkenjük zsírral :lol: A közelben egyébként van egy pizzéria, tudunk onnan rendelni, ha kell.

Zsuzsi, kérünk keresztelős képeket!!! De jó lenne, ha már nekünk is meglenne...

Tinu, szupik a fotók. Csongi laza támaszkodása :D Egy táltos ez a gyerek. Tüci meg nagyon szép.

Zsüci, remélem Kamillánál ez az utolsó betegecske nap, aztán csütörtökre már itt fog peckesen csücsülni nálunk :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


na ezt a mamos füzetkében találtam, nekem szimpi én megpróbálok ez alapján hozzátáplálni!
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Bangla, zsuzska üdv itt közöttünk, szerintem vannak még páran, akiik, csak olvasgatnak, és egyszer nem bírnak majd magukkal, jó értelemben és végre megismerhetjük őket :)

Lányom is kezdi kialakítani a kajarendjét: reggel fél8-8- kor kel, tejcsit eszik, olyan 10-kor gyümis Ha pépet, fél 1-1 körül főzeléket, aztán főzi után 1-1,5 órával tejcsit követel, aztán délután Ha pép és este pancsi után tejcsi, ha nem nyugszik kap pépet :)

Én átálltam a napi 2 fejésre, de szerintem még így is sok lesz a tejcsi, na mindegy a fagyóban van hely :)

annus én is 7-9 y méretű harisnyákat veszek Éduára :), anyós nem tudja értelmezni a jelölést, mondjuk nehéz is egy nagyinak :)

alma kóstoltatása: pároljátok meg és úgy pürésítsétek, egyébként Lara is langyin szeret mindent enni :), most a delices alma jön be neki, megy a krumplihoz a péphez mindenhez :)

tegnap pl almás-körtés-krumplit evett ebédre, férjem kérdezte, hogy mit eszik a gyerek, erre válasz, ki az a h....e, aki ezt kitalálja, mondom én voltam :)

gesztenye: én tescoban vettem natúr hámozott egész gesztenyét, és megfőztem és botmixerrel összepürésítettem :)

Hannának, Grétinek, Aminának, Csonginak, Kamillának jobbulást kívánok:)

Lara sem fekszik már le este 7 előtt, de legalább éjszaka nem kell fel, bár én valahogyan még mindig felébredek 3-4 körül :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Akkor szívesen odaadom a harisnyát!!!!Nem fogom őrizgetni 10 évig.....Iza amilyen hatalmas,szerintem kb akkorra nőne bele!Anyós azért nem olyan idős ám....még nincs 50 éves :lol: De azért mondom neki h legközelebb ne ezt,mert különben sok harisnyátok lesz :lol:

Pumukli!
nagyon ügyik vagytok akkor a költözéssel!!!!A vendégekhez meg gratula,jó ksi bulikat lehet akkor szervezni!

Gyöngyi :lol: :lol:

annus11
 
 


most nézegetem jobban, az okés hogy reggeli, de az nekünk 4-5 körül van hajnalban...akkor a tízórai 8 kor :D :D na alakulnunk kell még, vagy legalábbis Lilit le kéne szoktatni az iccakai evésről :shock: tipp? tea bejövös, de szabad? nem fog éhenhalni?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
Igen,én is előszeretettel puskázom ebből a füzetből :lol: :lol:

annus11
 
 


Azt sem tudom hol van ez a füzet, lehet nincs is ilyen nekünk, nálunk most érzésre megy, meg van egy netről kinyomtatott lista :)

annus ha gondolod, akkor szívesen átveszem :), fogyócucc :)

Csongi nagyon ügyes

Új Hannánk pedig annyira szép, és nagyon erős kisbaba :), engem is nagyon meghatott az élni akarása :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kolos bevágott egy almát :-)

Gyöngyi
minden ment mint a karikacsapás.
pumuklii
 
 


Edua!
Akkor dobj már egy címet és elküldöm postán!!!!vagy megy vki Ildi felé? :lol:

Niki!
Azért nem szentírás!!!Szóval semmi gond ha picit másképp alakul a kaja! :lol: :lol: :lol: Emiatt nehogy ne kapjon már enni :wink: :lol:

annus11
 
 


Pumukli: jó a huzatja a fiatalúrnak. :wink: CSongor ma megint őszit kap, de nem nagyon díjazza. Az almás rizspépet szívesebben nyomatta ő is.

Kép
Kép
tinu
 
 


hahahaha, Lili 1,5 órája laszik a szobájában a kiságyban, asszem kicsit kifárasztotta az üvöltés amit lerendzette előtte, de alszik

remélem délután is sikerül neki

amúgy Ti babtok hányszor alszik egy nap? lili rállt a napi 2 re, de egyet du egyet, vagy esetleg a babakocsiban, mei taiban szunnyant egyet de az pici...

Kép
Kép
mniki84
 
 


annus, ha Anikóval taliztok valamikor, neki odaadhatod, szerintem, Anikó Jó? :)

mniki Lara is 2x alszik, kb 2 órákat

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Bablevest akarok főzni az uramnak. Olvasom a receptet, az van benne, hogy átválogatni a babot. Ez mit jelent? :roll: Honnan látszik, ha egy bab nem jó?

Kép
Kép
tinu
 
 


beáztatod és ami úszik a felszínen az nem jó :D mert lyuk van rajta amiben levegő van ezért feljön! én ígytudom :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Bagla!

De jó,még egy Hanna érkezett közénk! Nagyon édes kislány.

Mi Hannácskánk május 22 helyett április 29-én jött,de ahhoz képest nagy súllyal:3020-szal, és 50 centivel.

Most már 70 centi és lassan 8 kiló a drágám. :)

Képzeljétek,kértem időpontot kardiológiára. Január 18-ra kaptunk!!!!!!! :shock: :evil: Hihetetlen!!! Közebn míg vártam,hogy felvegye az asszisztens,végig halgattam,hogy ordít ott egy gyerek. :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Soha többet nem csinálok gesztenyét! :evil: :lol: Mekkora egy hülyeség!!!!Kínlódik vele a ...na az!Ennél nekem drágább az időm!És amúgy is mért ilyen pici a gesztenye?Már görcsöt kapott az ujjam mire megpucoltam 5 dbot :lol: :lol:
Aki még ne csinált gesztenyét!Nehogy nekikezdjen vki ha épp tiszta ideges vagy sietne netalántán :lol: :lol: És olyan büdi,h rosszul is lettem...remélem Iza megeszi! :roll:

annus11
 
 


Annus, vegyel kesz biogesztenyet :D nincs benne cukor :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Jajj, izé....Ne értsetek félre, nem akarok hálátlannak tűnni vagy ilyesmi, csak na....ismertek már..... :oops: :oops: :oops: Sajna a családom nem eléggé, mert paráztat ezerrel. Ááááá, mintha nem menne az magamtól is. Sebaj, még ezt a pár napot kibírom, és akkor aztán jól felteszek minden kérdést a dokinak. És vagy megnyugtat vagy nem.
Pumukli, de klassz akkor Nektek. Látod válaszoltak is, maradunk.De képzeld, mikor visszamondtuk az eladást,akkor jött volna egy vételi ajánlat rá.De nem érdekel, jobb így,mint úszni az adósságban. Hátha az a haver megveszi a lakásotok!!!Szorítok!Építkezést mikor kezditek?
Én több szakirodalmat is átolvastam(na hisz ismertek :wink: ) és abból szűrtem le, hogy hogy csinálom és készítettem egy táblát.Ha valakit érdekel esetleg szívesen bescannalam. :oops:
Jajj, de játszik itt manó.
Ja és Tinu!Hát Csongi nem piskóta.Ejha!!!!De szépen ül!!!!És nagyon hasonlítanak, ezt én is megerősítem!!!!
:arrow: Tanulni,mert eddig még semmit sem tanultam. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Zsuzska,
üdv itt! Jó nagyra megnőtt Balázsod :)

Pumukli,
jó, hogy van már netetek. Kolos milyen szép!

Gyöngyi,
köszi, cuki vagy, magasnak még hagyján, de vékony nem vagyok :lol: férjem csak gombóc Artúrnak becéz :lol: :lol:

Niki,
csöcsibaba :) amúgy Bogi 12-kor tízóraizik :) ő sem alszik sokat, ha szerencsém van, délelőtt egy 1,5 órát, azon kívül kb. még 2*30-40 percet, de van, hogy a délelőtti is csal 30-40 percre sikeredik.

Tinu,
Csongi nem semmi! Szerintem egyre jobban hasonlítanak egymásra Tücivel.

Netti,
sikerült a lomtalanítás? Elvittek mindent?

Incike,
szegény Ali :) papucs lett belőle :) :)

Na ma reggel igen pipa lettem a férjemre, 5-kor kelt (6-kor kellett volna neki, csak rosszul állította be az ébresztőjét a nagyokos... ) aztán mint egy mammut úgy közlekedett... persze Bogi is megébredt, 6ig rajcsűrözött, aztán még visszaaludt...

Na és persze jó, h tegnap előtt írtam, h nem jött még meg, erre tegnap megjött :x :x várhatott volna még :?

Na meg 1 kép Bogiról, reggel csináltam még a hálóban, a gatyáját eszegeti (háttérben meg Steve sasol a gülü szemeivel :)

Kép

emese1979
 
 


Annus!!Ugye, én is kész voltam tőle! :x :evil:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Bogi :lol: ,de Steve se semmi :P

Nekem még nem jött meg, de ha hasonlóan alakulnak a dolgok, mint Tücivel, akkor még jó fél évig nem is várok semmit.
Felkelt Csongó, nálunk is most jön a tízórai. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


akkor jó, Lili s felkelhetne már, és akkor jönne a tizenkétórai :D ma vilmoskörtét kostolunk majd leöblítjük egy kis csöcsivel :lol: na kiváncsi vagyok bejön é neki a Vilmoskörte, nekem nagyon bejönne alkoholos formátumban :oops: :D

Bogi de cukker :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na mi meg most fejeztük be az ebédet!Iza befalta a gesztenyés almás krumplit is...hát tuti h ezek után csak készre pucolt gesztenye teheti be az ajtón a lábát!!!

Mi 1 hete kezdtük a körtét,Izának az is bejött!Igaz a bio DMes üvegest kapta eddig....

Kutyafüle!
Dobd fel te is a táblit!Hátha vkinek megtetszik és jó ötleteket merít belőle! :wink:


Én a héten bejelentkezem fodrászhoz!Úgy érzem ez most kell a lelki békémnek! 8)

Iza általában minden kaja után alszik,kb 1,5-2 órát.De előtte játszik szépen ,ha elfáradt megy aludni!Persze előfordul h nem alszik 2 evés között.Tehát napközben átlag 6 órát alszik+éjjel.10-12t.Mostanában csak 10et 8)

annus11
 
 


Képzeljétek, olyan kellemesen csalódtam! Vettünk tegnap egy kanapét az Ikeában (most akcióban ingyen kiszállítják, ha esetleg vkit érdekel!!!!). Mondták, hogy ma 10 és 2 között hozzák. Mondtam, ja persze... És 11.45-kor be is állítottak vele. Jippijé...

AndrisMarcinak boldogságos felediket!!!

Bogi nagyon édes, Emese te meg dinka vagy :D

Migyerekünk napközben alszik kb. 3X-4X. Ebből egy hosszabb 2-3 óra, a többi egy órás. Éjszaka 2X szopizik és alszik 10-11 órát.

Csajoknak egészségükre a fini hamákat :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Milyen kanapé!!!Muti!!!!És hova ?A nappaliba?

annus11
 
 


Jaj, komolyan ne frusztráljatok már ezekkel az alvásmennyiségekkel! :cry: :cry: :cry: Csongor napközben sem egy alvásművész (jó szó, mi? :lol: ). Órákat ritkán alszik át, most egész sokat aludt délelőtt, de másfél óránál többet biztos nem.

Viszont úgy látszik, a Hipp gyárban jobban főznek, mint az Univerben, mert ennél nem fintorgott a művészúr. Szerintem megette volna az egész üveggel az őszit, de már annyit ficergett, hogy úgy döntöttem, ha éhes lenne, egy helyben ülne. :wink: Meg Tüci is ott ugrált folyamatosan, hogy ő is akar enni belőle... Megkegyelmeztem, és utána megehette a maradékot. PErsze az etetőszékben, ahogy kell. :lol: De megfenyegettem, hogy ha még egyszer összepisili, nem ülhet benne többet. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Érdekes cikk a H1N1ről meg a védőoltásról :lol:
Akinek hasonló kérdései vannak olvassa el 8)
http://index.hu/belfold/2009/11/09/te_beoltatod_magad/

annus11
 
 


hááát, vilmos nem nyerő :cry: 5kanál ment le, na majd holnap :)

és nyalja a parkettát, nem tudok mit csinálni!!!!!!!!! lemászik a habtapiról és azt nyalja...oké tiszta tiszta de mégiscsak a parketta!!!!


és lili úgy "ül" mint CSongi!

tinu, ti jöttök csüt. Gyönygihez? rendezhetnénk kúszóversenyt :D :D :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu :lol:
HIPP gyár :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus: jó ez a link :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki: remélem, megyünk csütörtökön. Benne vagyok a versenyben. Lesz valami tét is? :lol: Mondjuk egy tábla csoki annak az anyunak, akinek a gyereke nyer? :wink: Addig tréningezem itthon a kölköt.

Kép
Kép
tinu
 
 


jujj én meg olyan galád anya vagyok, hogy a hipp-es vilmoskörtét belekevertem a tejpépbe, és megette a gyerek :)

annus nekünk is az alma-krumpli-gesztenye volt a nyerő trió :)

ma bébikajás, sárgarépa-husit kap hazai krumplival :)

sárgarépában nem bízok a tescosban :)

itt a tescoban cuki mikiruhák vannak :)

tinu Lara is a végefelé már ki akar forogni a pihiszékből meg dumál ezerrel és sokszor nem nyel, na én akkor hagyom abba :)

nálunk süt a nap bibibibi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nálunk is sütött,2 percre......

na majd én lengetem a kockás zászlót,Iza egyenlőre úgyis csak drukkolhat az oldal vonalról! :lol:

Én ma veszek zöldséget és holnap leveske lesz!

Na megyek sétálni...és kerítek egy időpontot a fodrásznál.Majd Miki nagyot néz mikor elhúzok 3-4 órára :wink: :lol:

annus11
 
 


Nekem végre egy kozmetikus kéne összehozni. A fejem valami tragédia. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


kiteszünk valami játékot és az a cél :D vagy egy csöcs :lol: 8) :D :D Kép

akié nyer több zsíroskenyeret kap :D :lol: :lol: vagy valaki elkapkodja a gyereket a gyereket az új kanapé alól helyettünk :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szemöldökszedés nekem sem ártana, lassan Kiszel Tünci leszek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


niki :lol: , azt a dobosat még nem is láttam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus,
én ált. úgy megyek el 1,5 órákra, h azt mondom a férjemnek, elmegyek a postára (5 perc kb. tőlünk) :lol: különben beparázik, h úristen, mi lesz, ha elkezd sírni a gyerek/ megéhezik/ jön a cunami :)

Tinu,
hát nekem is rég volt ennyi ragya a búrámon :) ami társul némi szürkés sápadsággal :)

emese1979
 
 


Ildi: az enyém is Kiszeles - lenne, ha nem lenne még ráadásul szőke is, csak hogy ne látszódjon belőle semmi. :P A legtutibb párosítás.

Kép
Kép
tinu
 
 


na még 1 kép, aztán pakolok, nemsoká jön haza férjem. Gondolom a csörtető sítulásban :)

Kép

emese1979
 
 


Bogi annyiraaaaaaaaaa édes :), azok a szemek! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ha kis 6 hónapos pasi lennék körbehugyiznám a kiságyamat Bogi láttán, annyir szépséges kiscsaj :D

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?