Új privát üzeneted érkezett!

Bangla!!!
Igen,küldj egy email címet és küldök a blogunkba meghívást!!Szerintem sokan kíváncsiak vagyunk mi történt,mindenből tanul az ember,és hasonló(remélem senkinél nem lesz!!!)szituban az ember már felkészültebb!Azt hozzá se kell tennem h valószínű mindenki sírni fog a végére,ez egy érzékeny társaság 8) :wink:


Na én am reggel kiborultam...fél7kor a hűtőt takarítottam...ez már súlyos!!!!Nagyon apci hiányom van már megint :( Mondtam is neki h már nagyon nagyon hiányzik!!!!!Alig láttam mostanában,hétvégén meg egyáltalán nem,csak este meg reggel....Jövőhétvégén készéenlét,egyáltalán nem látom!!!!De 2 hét múlva én el nem mozdulok mellőle(perze 20án vmi csapatépítő buli lesz :roll: )
Na mindegy,ez van :( még sírok neki egy kicsit,hátha tud rám is szánni egy kis időt..... 8)

annus11
 
 


jaj még egy dolog!!!

Anyósom tegnap hozott egy harisnyát Izusnak!Mondta h ez volt a következő méret...nézem,7-9 y.Na mondtam is magamban h ez gyanus,mert ez 7-9év!És kibontottam ma,és tényleg! :lol: :lol: Szóval anyós kissé elnézte,így van egy harisnyám,kell vkinek?????
66 cm a derekától a sarokig,az ülepétől a sarokig meg 44-45 cm körül van.Nagyon szívesen ingyen és bérmentve felajánlom vkinek,100%pamut,rózsaszín,de a vádli résznél csíkos,és egy furi maci van rajta 8) Ha gondoljátok fotózom is!!!
UI:Iza 63 cm :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus!
Sorstárs...én férjem is melózott éjjel. Még most is....aztán vsz. beomlik az ágyba. Így kb. zero időt töltöttünk együtt a hétvégén...és holnap már hétfő.... :?
(arra azért volt ideje, hogy akkora káoszt csináljon a lakásban, amíg én tegnap barátnőztem, hogy a mai progim megvan: takarítás, rendrakás, mosás....elfelejtette kivennei a mosást a gépből...kb. 24 órája ott aszalódik...fasza.... :? )
Te sinlacot használsz a főzik sűrítéséhez?????

A dokkernéni javaslatára most húslevest kell főznöm Lilinek:
lehet benne egy csipetnyi só, petrezselyem, 1 ek olaj, és kömény.
1 csirke mellet, s.répát, krumplit és karalábét/vagy karfiolt tehetek még bele, valamint egy fej egész hagymát, hogy legyen íze.....bár sztem nem sok lesz.
Aztán a répát, a krumplit összeturmixolni a lével és talán egy darabka K betűs (vagy karalábé, v. karfiol) mehet bele, mert a kömény segít megemészteni.....na kivi vagyok....
Lili eddig csak az édes ízeket ette meg....a s.tök pl. nem volt neki elég édes....
Nem tudom, hogy egy babános krumpli után hogy reagál majd erre az absz. nem édes dologra.....
Így kezdjük a husira szoktatáűst...először csak a hús kifőtt leve...aztán 7-8 hónapról 1 kiskanál husi is mehet majd bele.
Én vm. miatt kissé tartok a hústól.....nem feltétlenül szeretném ezt hamar bevezetni.....sztetek mikor az ideális??????????????????????????????
Én olyan 10 hótól gondoltam.....
(én nem vagyok nagy husis....gyerekként sem annyira rajongtam érte, de nem szeretném, ha Lili miattam nem szeretné meg, szóval ha kell legyőzöm az ellenszenvemet, csak ezt a 7-8 hót olyan korainak tartom.....)

Kép
mozza
 
 

 
 

Jó reggelt!

Már én is betegen :(

Annus,Anyósod tuti elnézte,azt hitte hónap,nem év! :)
Tudom milyen rossz Apa nélkül!Lehet én még rosszabbul járok majd.Semmi meló,így lehet el kell mennie olyan helyre,ahol havonta 2 napra,vagy 2 hetente 2 napra jön haza.Írtó rossz lesz!Olyan mintha elváltunk volna és egyedül nevelnék 2 picit. :cry:

Majd írok a blogba én is!Azt hiszem még nem mondtam nektek,betegségünk történetét!

Megyek,a kicsi még alszik.A többieknek bogyó osztás!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza,biztos ízlik majd Lilinek!Én már adok husit!Én almával adtam elöször a pipihúst,meg alma banánnal.A megszokott ízekkel.
Minden délben husis hamit kap.Vagy én csinálom,de olyan is van,h üvegeset eszik.Meg azokból merítek ötletet h mit mivel kutyuljak össze.De Hannika mindenevő!
Délután meg sima rizspépet gyümivel,vagy valamilyen főzeléket eszik.Pl tegnap,brokkoli krémlevest evett,(krumpli,brokkoli,picike ételízesítő)Nagyon bejött neki!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annak,aki esetleg Liberót használ!

http://www.liberoklub.hu/unnepeljunk/akciok.html

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza!
Én krumplival sűrítek,eddig még mindig volt benne krumpli is,de mondjuk nekem inkább hígítani kell,nem sűríteni!
Szerintem ez a leves dolog jó,én is ezt csinálom majd jövő héten,mi még répát és hasonlókat nem is ettünk!
Én nem tartom korainak a 7-8 hós husit,én is akkor fogom neki adni,tehát ebben a hónapban még nem!Megbízható helyről szerezd a húst és ennyi!Fontos tápanyag neki,szerintem!Először amúgy is szárnyas husit lehet(ha jól tudom) :wink:

Na látom (sajnos) vannak még sorstársam....az a baj h hiába megyek mindenfelé,tegnap dédi pl,ma meg másik fórumos tali,gyerek nélkül...de Iza jön,hiszen nem tudom kire hagyni :roll: Tehát apa ettől még hiányzik......

annus11
 
 


Sziasztok,

Bangla, üdv itt hú jó sok mindenen mentetek keresztül de minden jó ha avége jó, azért szőrnyű lehetett átélni az egészet.

Niki, gratula au újabb teszthez!

Én is egyedül gyerkőcőkkel, szóval nem vagytok egyedül.

Anita, jobbulast nektek.

Kint annyira rosz idő van szakad az eső, ma ulhetunk idebent egesz nap.
Tegnap voltunk mind mesehazban apat is vittuk mert hat egyedul necces lett volna a ket gyerekkel, hat szuper volt meg en is lenyugozve halgattam a meset, aztan pedig tok lampast keszitettunk, Arminnal pedig a sutotokot kostoltattam ott meg haaat imadta annyira cupogtatta volna ha meg engedem neki.
Ja bocs most ltom ki kapcsoltam a magyar billentyut ekezetek nelkul irtam. :D

Armin most aludt nagy nehezen, eddig letettem es aludt de az utobi idoben annyira nehezen alszik el.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ti hogy csináljátok a gesztenyét???Tegnap kaptam mamámtól!
Főzzem vagy süssem?Héját le kell szedni?Ötleteket várok!!!! :wink:

Ági!
Ez tök jó program volt!!!!Itt is hülye idő van,reggel már esett....remélem délután megkímél minket az időjárás.....

annus11
 
 


Jaj, ezeket láttátok már?????
Olyan cukik....lehet hogy karira beújítom :roll:

http://www.vatera.hu/ujdonsag_ausztrali ... 53551.html

http://www.vatera.hu/item/view/index.ph ... 53&adult=1

Kép
mozza
 
 


Annus, mi aposomtol kaptunk gesztenyet, o megszokta csinalni,ugyhogy nemtudom,de Boronak bejott :D

Dori,nem direkt toroltem,csak laptop szivat :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Mégegyszer köszönöm Nektek.Annyira jól esnek a drukkok. Valami csak lehet ott mert rettenet érzékeny vagyok most is. Sírtam a jókívánságokon és a kedves mondatokon, azon,ahogy Bangla történetét olvastam, és azon, hogy Erikre nézek. De magasról teszek a lakásra,pedig két hónapja az volt a legnagyobb bajom. :lol: Hétfőn szeretnék kierőszakolni a hétre egy időpontot, mert lehet kell a hormon megint. És ha meglesz majd a szívhangunk pár hét múlva és a világ legboldogabb embere leszek.Még félek, de úgy érzem szívem szerint átölelném a világot. Igaz nem tudok non stop Rikivel foglalkozni, meg beszélni hozzá, de ettől még imádom, és tesóbabát is imádni fogom!!!
Na érzelgősség vége. Bocsi. :oops:
Annus a gesztenyét vagdosd be mondjuk két helyen, és úgy tedd be vízbe. Jó puhára kell főzni, úgy 1,5-2 óra kell neki. Aztán meg kell hámozni.Vigyázz mert a külső kemény héjon kívül a belsejében is van!!!Azt is le kell szedni. Aztán be a turmixba olyan 2dl babavízzel.De fogod azt majd látni. És akkor elég sokáig, jó pépesre nyomatni. Nem lesz belőle valami sok, rettenet pepecs munka, de meg kell ismerje ugye ezt is. :wink: :arrow: Ebédelünk. Mindenkinek jó étvágyat!!!!!
Jajj még írok manóról.Olyan kis ügyi volt.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza!
jaj ezek nagyon jók!!!!Mindkettő tetszik,abból a szoknyásból nekem az összes kéne!!!!!De 92es...az soha nem lesz ránk jó :lol: :lol: De a másikból van 74es! :wink:

Na én meg azon agyaltam h leszedem a héját főzés előtt és úgy be a vízbe,vagy szintén bevagdosom és sütő....a többit azt tudom 8) Na mindegy lényegében,az a fontos h ne legyen nyers!

annus11
 
 


Szóval, ma babauszin a foglalkozás előtt Danival bementek a medencébe.Dani leállította arra az ülőke részre, a kezét meg a medence peremére tette és elengedte.És állt!!! :shock: :shock: Egyedül állt hála a víz felhajtó erejének. Annyira kis ügyi volt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, ha leszeded úgy keményen, akkor le a kalappal.De megfőve egyszerűbb és puhábbra is fől, mintha sütnéd.De ez csak egy tanács. :wink: Természetesen úgy csinálod, ahogy jobbnak látod. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Én sehogy se látom jónak,én megveszem a mirelit gesztenyepürét és kész :lol: :lol: Ez egy évben kb 2szer fordul elő!Mamám leszedte a héját,nem tom hogy csinálta,de ha neki ment csak megy nekem is...passz!De szerintem nem ez lesz a kedvenc hamink,már ami egem illet :lol: :lol:

Riki bizti ügyi volt,te nem mész be vele a vízbe már?

annus11
 
 


De nagyon szeretnék. Csak a doki jóváhagyását szeretném kérni.Ez a víz elég tiszta ahhoz, hogy babák legyenek benne, akkor talán kismamiknak sem árt.Ha valóban az vagyok. :roll: Megszakadna a szívem, ha ki kellene hagynom. Ez annyira jó móka!! Csak mi kéthetente váltjuk egymást. Hol Dani van vele- hol én.Most ő volt a soros.
Amúgy én is pont azt mondtam, hogy nem túl sűrűn kap gesztenyét.Nagy munka, pici eredmény. A mirelit saját fogyasztásra nekem is bejön. De hogy mit meg nem teszünk a lurkókért!!!!!
Nekem a nacik nem tetszenek, de a szoknyás megoldások nagyon!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Hátha hamarosan vehetsz egy ilyen szoknyásat! :wink:

Ja igen,kissé furcsán feltett kérdésem 2 kérdés lett volna.Hogy te be szoktál e menni,vagy csak most nem mentél be.De így már értem :wink:

annus11
 
 


Mozza,arik a ruhák!

Kutyafüle,olyan jó olvasni a boldogságotokat!Még a végén akarok egy 3. babát!

Netti,ha vagy Msn közelben jelentkezz!!Köszi!

A konyha szalad,de úgy fáj a fejem és a torkom,h semmi kedvem hozzá.Na de anyámék jönnek,így csak rendet rakok!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jajj most olvastam, hogy nem szedhetem a hormont szoptatás alatt.Nem akarom abbahagyni még.Így se sok van már. :cry: Nem egyszerű ez!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Velünk minden OK. Megyek etetőszéket szerelni. Majd dobok fotót a blogba!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszi Annus a meghívót, már ott is vagyok :)

Trixi, Neked elment, amit írtam tegnap este priviben? Olyan, mintha beragadt volna a kimenők közé.

Na majd megalkotom a nagy művet, lehet, majd este, ha Hani már alszik, apa meg foci. Addig őket kényeztetem :).

Mozza, nagyon édesek a szoknyás-haris rucik! Csak én ilyen hidegben ilyet nem mernék ráadni, nem mintha jó lenne méretben... :oops:
bangla
 
 


Hé, lányok, sehol senki???
bangla
 
 


Ezt a pangást. :shock:

Megjöttem kis kiváncsiak, Szofival az élen. :lol: :lol: Amit meg szerettem volna veletek osztani nem biztos, hogy nektek is olyan nagy dolog, mint nekem, de én nagyon örülök neki. :) A tesómnak kisbabája lesz!!! :lol: Számítása alapján június 20-a környékén érkezik a béb. Hát ez volna a hír. :D

Barbi! Még egyszer köszi, hogy gondoltál rám! Remélem eljutunk Gyöngyihez és akkor boltolunk. :) Bár Amina mintha taknyosodna, nem akarom elkiabálni, hátha ki sem jön, vagy elmúlik...

Tinu! Megvan a cucc! :lol:

Enyém gyerek egész nap vinnyog, feszeng, nincs egy perc csend, nyugalom amikor ébren van és ez már 3. napja tart. Marha idegesítő egész nap hallgatni az erőlködését. Nem tudom mivan vele, mintha menni akarna, de nem tud és idegesíti, vagy, mintha fájna a hasa vagy a foga ááááááááá nem tudom eldönteni mi baja. Nem sír csak folyamatosan szenved. Miért csinálja ezt? Le kéne halkítani, mert megsüketülök!!! :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára g_reny 2009.11.08 16:53-kor.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Én is ép ezt akartam mondani(irni :))...furi ez a nagy csend!Remélem mindenki a családjával van el foglalva. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agi25 2009.11.08 16:45-kor.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Itt vagyok! :lol:
Ja, igen: Szia Bangla!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Én is itt, szörfözgetek. Hát totál kész vagyok. Olvasgattam, de nem kaptam választ arra, hogy császár után mennyivel lehet egyáltalán újra teherbe esni.Van, hogy 1, van hogy 3 évet írnak, van hogy egyénileg függőnek állítják.Jajj,ideges lettem. Nagyon szeretném ezt a babát! Alig várom, hogy mehessek a dokihoz. :?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szia Reny :)

Vajon miért ír 1 órával korábbi időpontot? Lemaradtam egy újabb időátállításról :)?

Dóri, backspace magától meggyógyult :)
bangla
 
 


Niki, Riki mennyivel született? Mennyire volt nagy a pocid a végén?
bangla
 
 


3150-el, 40+3 napra

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hi!

Voltunk vásárolni, karácsonyi ajándékok egy része beszerezve. Azért még van mit kitalálni... :P Blankinak vettünk új fülbevalót, már le is cseréltem a belőttet. Majd rakok képet, ha lesz.

Anita, pihenj! Nehogy betegebb legyél!

Annus, hát megvárhatod azt a pár évet, h jó legyen Izusra a harisnya... vagy attól félsz, akkor már rég nem lesz trendi? :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kutyafüle,
írtam pü-t!

Reni,
Bogi is ezt csinálja... mostanában torka szakadtából nyafog, erölködik meg üvölt (nem sírós, hanem jó kis kiabálós)... vagy azért, mert nem sikerül neki vmi, vagy mert produkálja magát... este olyan jó a csend :) :)

volt ma férjem huga meg a férje, aztán egyik nagynéném mag uncsitesóm. Nagynéném hozott isteni sütit, a 3/4-ét fel is faltam, rosszul is vagyok :)

emese1979
 
 


Jaj, Reni, gratula a tesódnak! Jó lesz együtt babázni, mi? :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én meg végre mákos palacsintához jutottam. Anyósomnál volt ebédre. :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Köszi Anikó! Igen, pont arra gondoltam, hogy a babája meg Mira közt csak 1 év lesz, milyen jókat fognak játszani együtt. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Igen, az tök tuti lesz. Tesóm Pannija 9 hónappal idősebb, és már most teljesen rákattan Blankira, h "baba, baba"! Később meg babázhatnak együtt!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Reni, gratula a tesódnak!Ez jó hir.

Hugom kislánya pont aznap született mint Jázmin csak 2 évvel kesőbb, és pont abban az időben is. :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Reny, gratulálok a húgodéknak! Ez tök jó! Hát, jó kíváncsiak voltunk már!

Kutyafüle, most NE IDEGESKEDJ!!! Orvosod mondta a min. fél évet, nem??? Akkor ő tudja, hogy mi a helyzet konkrétan veled. Nyugalom, erre van most szükségetek. Nagyon drukkolok, hogy ez a pár hét nyugiban teljen neked, és aztán felhőtlenül örülhess! Nagyon várom, mi lesz az orvosnál!!! :D

Bangla, várjuk a történetet. :)

Anita, obbulásst neked is!!! Gyógyulj meg hamar! Majd olvasom a blogot. Sanyinak meg kívánok vmi olyan munkát, amivel még együtt maradhattok! Ne maradj már egyedül a két kismanóval!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


SOS! Jányik! Tegnap levettem egy adag tejet a fagyóból, de nem használtam fel végül, és azóta a simí hűtőben van. Kérdés: a fagyóból a kiengedett, rendes hűtőben tárolt anyatej eláll 24 órát??? Köszi! SOS!

Reni, de örülök! szuper hír!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anikó, unokatesók aranyosak lehetnek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi, no idea. De sztem okés.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szofi,
én sztm nem adnám oda már Boginak azt e tejet... de lehet, lehet még :?: :roll:

emese1979
 
 


Szofi, attól függ, mikor fagyasztottad. Mennyit volt előtte hűtőben? Amúgy IGEN! Hidd el nekem... :lol: Nálunk a tejért hétfőn, szerdán és pénteken jönnek. A pénteken fejt tejet hétfőn viszik, addig áll a rendes hűtőben. A felolvasztott tej olyan, mintha ott folytatná az "életét", ahol abbahagyta.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Reni,
tesódéknak persze gratula! amilyen pöcs vagyok, el is felejtettem írni :shock: :lol:

emese1979
 
 


:lol: = :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, Szofi, most légy okos! :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, igen, cukik. Nyomtam is fel a blogba 2 képet múlt szombatról. A sokemberes képen a lányok unokatesók a gyerkőcökkel, jobb szélső a nővérem, két pasi sógor és unokatesó-férj. Remélem, érthető voltam. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, telóval készültek a fotók, látszik is. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


hello csajok!

Hello bangla! :D

Reni, örülök a Hírnek! :wink:

Niki, nekem azt mondta a dokker a sima szülésem után(gondolom azért, mert eléggé ismer), hogy 1 évig ne gondolkodjunk tesón (na én nem gondolkodom biza!) Szerintem arra gondolt, h a 47 kilós szervezetemet eléggé megterhelte a várandósság 9 hónapja, meg a szülés óta a szoptatás :roll: De van, aki több gyereket szült egymás után, szal nem hiszem, h nagy jelentősége lenne a dolognak... :roll:

A tegnapi babauszink remekre sikeredett! :D

Emese, kűggyél abból a sütiből ha van még! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi,
ezt a babazo.hu-n találtam:
"Felengedés után sem forralni nem szabad, sem sokáig tárolni - annyit engedjünk fel, amennyi aznap körülbelül el is fogy, mert másnap már nem tanácsos felhasználni."
http://www.babazo.hu/bebi/20070913-anya ... sztas.html

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?