Új privát üzeneted érkezett!

Igen, írok oda is, mert van ott is egy-két emberke, akivel máskor is irogattam és hasonló problémáink vannak és eltüntek, most meg megvannak...
Akíra: örülök, h jó volt az éjszaka!!
Nika: érdekel, mi van veletek??
Tegnap vettem én is meleg rucikat Rékának, még cipőt is venni kell...

Kép
gyanixi
 
 


Tftimi:a 2 tápit már nem lehet feliratni-arra már nem jár támogatás!!!Így kb 2000ft/doboz ha jól tudom!

Nika:dehogynem akarunk veled kommunikálni!?Miért gondolod ezt?Már jó rég nem írtál,mi van veletek?

Barbamami:én is palacsintát sütöttem csak én a grígaluska leveshez. :lol:

KépKép
vicuska
 
 


Megint lenne egy körkérdésem hozzátok..

Az normális ha mostanában min. napi 5-6 kakija van Kevinnek?
Azóta van ez, mióta elkezdte kapni a gyümiket + a tejdarát.. Ez nem gáz?
Mert nekem nem az (mármint a sűrű peluscsere) csak az h kezd nagyon pirosodni a popója, szerintem pont emiatt..
Ti erre mit használtatok (akinek volt ilyen gondja)?
Vendég
 

 
 

tim-csi:Nálunk alapból Rékának 3-4 x van kakis pelus, mióta bébiételt kap (csak olyanokat adok neki, ami fogja a székletet, ritkán adok barackot, ami nem fogja), azóta van napi 2-3, szóval nálunk ilyan és sztem ezért sem hízik annyira!Persze, ha nektek eddig nem ilyen volt, akkor lehet, h nem bírja a tejpépet, én ezért sem merem még neki azt adni.De inkább kérdezz rá a dokitól!!

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Tim-csi! Nálunk mondjuk nincs 5-6 kakis pelus, de piros popi most volt, azt mondják a nagyok hogy nálunk a foga miatt van...
Szóval mi most neogranormont használunk rá, ami nagyon jó hámosító! Szerintem proóbáld ki! Nekünk egy nap alatt rendbe hozta a popiját!
Az meg hogy ennyit kakil szerintem nem gáz! Inkább kinn mint benn! :wink:

Nika, hogy ne hiányolnánk! Persze hogy gyeretovábbra is! Én azt hittem költöztetek meg nyaraltatok azért nem jöttetek! De mesélj mi van a nagyfiúval, miket tud már :)

Jajj, olyan cuki dolgokat vettem Kyrának! Timi, ma nyitva volt a bolt! De már csak szeptember végéig lesz, utána bezár! :cry:
Vettem neki 3 hosszuújjú bodyt, meg 2 hosszúujjú felsőt meg egy harisnyát, meg egy kabátot meg két kertész nacit meg egy sima kis csajszis farmergatyót, ja meg egy édes piros GAP kapucnis pulcsit, és mindezért fizettem alig 8000forintot! Szóval jó vásár volt! Imádom ezt a boltot, sajnálom, hogy bezár! Mind márkás és csudaszép! :(
Most már nem fog megfagyni a lelkem :D

Tii, ma egyébként kevesebbet alszik Kyra, eddig még csak 3x aludt :)
Ugyhogy remélem beáll nála valami :)
A botmixer csuda jó lenne, nagyon örülnék neki :) Köszönöm!
Remélem Réka azért nem esik vissza, de én lehet elvinném a dokihoz, hogy nézzen rá! Inkább előbb tegyetek valamit minthogy megint fogyjon a kis drágám! Jobb az ilyet megelőzni!
:?

Fagyasztás...hát ma megyünk vásárolni majd veszek valami szép husit, és most vettem barit is, ha finom akkor a hétvégén még veszek pár kilót! Nekünk nincs húsdarálónk se! Meg semmink :D
Még jégkockatartó se, azt is ma veszek :D
Tejfölös poharam sincs, nem jó a bébikajás üveg? Mert én mindíg elraktam a bébikajás üvegeket, abba is lehet nem? És az egy adag, vagy max kétszerre megeszi :roll:

Ja, és hogy mindenki megnyugodjon, nekem egyáltalán nem sikerül palacsintatésztát csinálnom! :lol:
Nálunk azt férjem keveri és süti, én ahhoz analfabéta vagyok :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok!

csak gyorsan dobok 2 képet a legujjab tudományunkról majd később jövök.

Kép

Kép
kismama18
 
 


Sziasztok!

Orsi:Nem tudom hogy jó e az üveg :roll: .Nehogy szétrepedjen.Nem tudsz valakitől kérni valami pici valamit,én 1 decinként szoktam fagyasztani a barit.Sajna én nem tom kölcsönadni,mert anyu abba szokta a fagyiját fagyasztani.
Remélem Kyra kifárad estére :) .
Ja képzeld ma tök jól eszünk :D .Majd megírom a végét.
Na örülök,hogy végre bevásároltál.Ja képzeld lesz Keszin börze október 6.-án,8-tól 2-ig a Müvházban.Majd gyertek el!Mi mindenképpen elmegyünk.
Nem mondod hogy a férjed tud palacsintát sütni?Mázlista vagy.AZ én párom még egy zacsislevessel sem boldogul :lol: .


Tim-csi:Érdekes,mert amikor elkezdtünk főzizni,nekünk is több kaki lett.De az orvos azt mondta,hogy nem baj.Nem tudom mitől lehet.
Szerintem is jobb kint mintha nem jönne ki :lol: .Szerencsére nekünk nem nagyon lett piros a popsi.Mondjuk mi a gyógyszertári krémet használjuk és még sosem volt gond.Nagyon jó.

Timi
tftimi
 
 


Timi, hát én már csak ilyen szerencsés vagyok palacsinta ügyileg :)
Meg egyébként ő tud főzni, szóval ha valami van és én nem főzök beáll helyettem :)
Majd veszek most pár darab joghurtot meg ilyesmit és akkor lesz neki :)

Kíváncsi vagyok mennyit eszik ma a nagylány :)

Októberi börze...jól hangzik! Csak el fogom felejteni! Szólj már nekem előtte! Mondjuk egy héttel :D
És akkor mehetnénk együtt! Aztán majd civakodunk a dolgokon
:lol:

Kismama, pont ma kérdeztem anyumat, hogy mikor fogja már normálisan megfogni Kyra az üveget hogy nekem csak oda kelljen adni és ő megoldja, mert hát a kiságya felett hajolgatni amíg ő iszogat...már fárasztó :roll:
De akkor még egy kis idő és talán az én lányom is megoldja magától :D

Ja és egy kérdés, mikor fog hallgatni a nevére? Mármint tudatosan? Mert hogy a hangomra odafigyel az ok, de amikor már tényleg tudatos lesz nála, hogy olyankor neki szólunk! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát nem tudom :):):):):):)

Gege amúgy jól van négykézlábazik de mászni még nem tud:):):): pörög forog meg tolja hátra magát de előre még nem megy :) fognál megálltunk :) azóta nem jött több de ezzel is baromira tud harapni :):):)
Szopizunk még naponta kb 4x de az ebéd már szilárd és kb 220-240 g.t is megeszik :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, tegyél már fel új képeket Gegéről! Olyan nagy fiú már, rég láttam róla képet :)
Komolyan fényképek topikot kéne indítani :)
Ott lehetne nézelődni :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jajj, Nika, most látom, hogy Gergő pont elöttünk van a bastiano oldalán a versenybe! A kis lavórról ismertem fel :lol:
Ugye ő az, nem csal a szemem? :)
Szavazok is rá gyorsan :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


igen ő az :):):):)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


szavaztam én is kyrára :)

nika70
Salgótarján
 
 


Tim-csi:
Boginak is állandóan van kakija,folyton "bogyózik",mióta kap pótlást.. :D :D :D

Nika:
Persze,hogy érdekeltek!! Csak nekem sokszor annyira kevés időm van,hogy épp átfutni tudom az írásokat..
Az a mászós kép,de gazsi fiad van!!! :D Az ember úgy "leteperné",és jól megdögönyözné :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikky,Fenix....többiek??????

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hát sajna még nem mászik de a négykézlábazás meg ringatózáűs igy az nagyon megy minden más módon közlekedik pörög forog de mászni még nem mászik de majd egyszer lesz ami még nem volt én egy két hetet adok neki de menni már megy ha fogom a kezét tettem fel videót meg tudjátok nézni ha valakit érdekel :)

nika70
Salgótarján
 
 


Hali!

Vegre, itt "az en" Gegem is!
Ugy hianyoltam mar a huncut kis arcat!!!

Lucamban is azt imadom, amikor hangosan kacag. Ezt csak nagyritkan lehet kicsikarni belole, pl. ha apukaja emelgeti, "dobalja" fel-le. Na, azt imadja. Mi meg ot :D

Mi meg csak anyatejen vagyunk, sztem amig van, maradunk is ennel, aztan 5 ho korul behozom neki8 a gyumiket. Ma mar fagyasztottam is le franko illatos puha oszibarikat, alma meg mindig van.

Na pussz!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Luca Gergő kisbarátnője el is felejetettem :oops: :oops: :oops: Láttam a képeket még mindig nagyon szép kislány:):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

jaj csajok kivagyok. Délelőtt 11:00-kor elkezdett nagyon sírni balázs és nyögött, nyöszörgött. 13:00-kor még semmi változás és kihívtam az orvost. Torkaszakadtából ordított én meg sírtam vele. Nagyon piros a torka és be is lázasodott. 38, 1-ről sehogy se tudtuk levinni a hőjét 2-szer hűtőfürdő, 2 kúp, borogatás és semmi. Most már 37,6 remélem nem megy már feljebb mert akkor ügyelet és szuri. Kétségbeestem. Most mármegevett 100 grammot. Volt valakinek hasonló tapasztalata a lázzal? Alig akart lejebb menni.

KépKépKép
rena10
 
 


Rena, hát nagyon sajnálom, én is csak a kúpot meg a hűtőfürdőt tudom ajánlani :?
Kyra is elkapta ezt a mostani nyavaját (torokfájás, láz, hasmenés, nálunk még pöttyök is voltak :? ) de nála 3 nap alatt lement! Remélem nálatok is gyorsan el fog múlni! Kitartás! Drukkolok hogy hamar elmúljon! Miket írt fel rá a doki?

Macsek, nem akarsz feldobni te is pár képet Lucáról? Olyan régen láttuk már őt is! És mesélj te is, mi van veletek, rég nem jártál errefelé! Miket tudtok már? :)

Nika, köszönjük a szavazatot :)
Hát az az utolsó huncut fogas kép, az nagyon cuki :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


rena: mi is voltunk már párszor pirostorkosok meg nátha, utóbbinál kiütés is volt és a nátha vagy 2 hétig még megmaradt, de úgy, h totál be volt dugulva Réka orra, szívtam is mindig neki, viszont a torka kicsit volt piros és egyik torokgyuszinál sem volt (hál Istenkének) magas láz, inkább hőemelkedés!!Ja, és a nurofen nagyon jó lázcsillapító!!!
:roll: Akíra:azt már a multkor is akartam kérdezni, h végülis neked a hátfájást mi okozta, illetve mit mondtak mi a bajod?? :?:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Akira Ospamox-ot írt nek 3*2ml-t. Lekopogom este 20:00-tól a hője 37,5. Remélem így is marad. Éjfél körül azért adok neki nurofent meg antibiotikumot. Most alszik én meg olyan kimerültnek érzem magam. Pedig nem fogok lefeküdni éjszaka nézegetem inkább. Remélem holnapra jobb lesz a helyzet. Nekem is mondta a doktornő hogy ha lenne rajta pötty akkor reggel szóljak neki mindenképpen. És ha felmenne a láza 38,9-re akkor ügyelet -szurit kap. Csak nem lesz már semmi.
KépKépKép
rena10
 
 


hahóóó....alszik mindenki??????

Kép
gyanixi
 
 


mi ez a pangás?????????????????ébresztő!!!!!!!!
kismama18
 
 


Sziasztok!

Engem ma nem engedett be a babanet, gondolom más is így járt.

Viszont: Be tudtam lépni a régi topikunkba :!: :shock: :shock: :shock:

Tök jó emlékek! pl:Macsek írta, hogy Gyanixi írt sms-t, bent van a kórházban, de még nincs semmi! :lol: :lol: :lol:
Nem volt időm sokat olvasni, de ha még beenged, jót fogok nosztalgiázni, mikor még nem voltak mag a babócák.

Elment a festő tőlünk! Ma egész nap takarítottunk, most olyan fáradt vagyok...Hiába, elszoktam az ilyen asztal és ágycipelésektől, redőnymosástól, stb. Három szoba már kész van, még a konyha, előszoba, félig a fürdő és a lépcsőház van hátra, de az már a könnyebbik része.

Nika!
Jó, hogy jöttél! Gege még mindig nagyon pasis, szép gyerkőc. A 3. képen olyan nagy fiúnak néz ki. És olyan a haja, mintha be lenne lőve zselével. A 4.-en meg milyen szemérmesen eltakarja pont a lényeget! :lol: Balázs is így szokott kapaszkodni a kiskádban, bár rá még vigyázni kell, mert nem mindig ül stabilan. Tök jók a fogacskák! Pont a napokban emlegettelek Titeket, mert hétfőn tölti Balu-kapitány a fél évet és én is készülön Neki tortát sütni.

Bocsi, most nem írok többet, majd talán holnap!

Jó (hosszú), (kevés ébredéses) éjszakát :!: :!: :!:

sch.judit
 
 


Sziasztok!

Engem se engedett be sőt ez a topik nem volt ott, viszont a régibe most is beenged és én is nosztalgiáztam. Balázs jobban van eszik és a kedve is jobb, láza nincs. És hízott 6018 gramm. Csoda pedig beteg is volt jaj de jó!!!
Na lépek fürdeni majd még jövök.

KépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Nika: Jó újra hallani rólatok. Gege iszonyú aranyos és megnéztem a blogját nagyon jó. A fényképek is nagyon édesek a fogacskás a legaranyosabb. Különbenis olvass csak vissza, hogy én hányszoris hiányoltalak? :lol: :wink:

Rena10: Örülök, hogy Balázs jobban van és millió további gyógypuszi. Ja és neked is csak ajánlani tudom, hogy az antibiotikum után adjál Balázsnak Normaflort. Gratula a hizáshoz. :lol:

Sch.Judit: Ha készen van a festés megmutatod? :lol:


Hát nálunk jelentem a 3. adag vizelet leadva, de csak jövöhét szerdára lesz kész, na de ezt sem értem, mert múltkor 2 nap alatt készen voltak most meg egy hetet ülnek rajta. Ki érti ezt? :shock:
Én nem tudom ma mi van, de szegény Dávid ma egésznap vagy visszabukta a kaját vagy kihányta. Remélem már holnap jobban lesz.
Mindenkinek ébredésmentes jó éjszakát. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Na csak egy percem van! Én ma ágynak dőltem, most már kicsit jobban vagyok! Párom hazajött a munkából élbe mert már nem bírtam lázasan a gyereket :?

Délután meg mindenki hazajött és tehermentesítettek! Szóval most pihenhettem egy kicsit, meg éjszakára is elvitte anyósom, ugyhogy most próbálok egy ébredésmentes éjszakát magamnak :)

Krisy, kiváncsi leszek az eredményre...remélem negatív lesz! :)

Rena, Balázsnak jobbulást, és kitartás! Meg fogja hálálni a gondoskodásod :)

Ha holnap lesz egy kis időm átnézek én is a régi topikunkba, nosztalgiázok egy kicsit! Pont ma gondolkoztam, hogy nemrég még itt vártam, hogy mikor jön már ki, most meg mindjárt fél éves! :shock: :roll:

Gyanixi, a hátam...hát a hátam, a forgóm a terhesség miatt fájt, mármint a szalagok meglazultak, mikor Kyra növekedett szétnyomta a csontjaimat és most rendeződnek vissza a csontok és hát becsípódik egy ideg és az rettentően tud fájni!
Találtam rá egy szakszöveget, ha nem gond bemásolom, hogy érthető legyen!

"A nem teljesen feszes, más szóval instabil sacroiliacalis (az utolsó ágyékcsigolya és a keresztcsont által alkotott) ízület megbetegedései ("szétcsúsztak a csigolyái") is okozhatnak heveny derékfájást; többnyire többször szült nőknél - a meglazult ízületben - subluxatio (részleges előrecsúszás) jöhet létre, egyoldali panaszokat okozva, melyek nyugalomban csökkenek. A diagnózisban a hagyományos röntgenfelvétel mellett CT (komputeres rétegfelvétel), MRI (mágneses rezonancia), illetve csontscintigraphia (a szervezetbe bejuttatott sugárzó izotópok csontszövetben való megkötődésének a regisztrálása) segíthet.
A lazává vált ízület okozta panaszokat izomerősítéssel (gyógytornával), megfelelő életmóddal, esetenként rövid fűző viselésével csökkenthetjük"


A vérvételes katasztrófális eredményeim meg azért lettek olyan magasak mert császár közbe elfertőződtem! :roll:
Tudjátok, Kyrát túlhordtam, és aznap mikor megcsászároztak Kyrus belerondított a vizébe és amikor ugye császárnál burkot repesztettek az elfertőzött engem! Szerencsére őt nem de engem igen! Nem lett semmi veszélyes kimenete, tehát nem ettől fájt a hátam hanem amiatt amit feljebb leírtem, de ettől voltak olyanok a vérvételes értékeim! Valószínűleg ha nem megyek el a hátam miatt dokihoz, ez soha ki se tudódik, mert a szervezetem lekűzdi saját maga! Azóta már csináltak vérvételt, és jobbak voltak az eredményeim! Most jövőhéten hétfőn megyek megint vérvételre, és arra számítunk, hogy már majdnem teljesen jó eredményeket kapunk :P

Na, ez jó hosszúra sikeredett, bocsika! :oops: :oops: :oops:

Jó éjt mindenkinek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Krisy!
Az a helyzet, hogy múlt szombaton ablakokat cseréltünk (műanyagra) és a régi ablakok kiszedése miatt lejött a fal körbe-körbe. Azt kellett lefesteni, ugyanolyanra mint előtte. Szóval nincs változás, nem olyan szépeket festettünk, mint amit már láttam itt pár képen. Szerencsére jól sikerült, alig lehet észrevenni. Holnap ablakpucolás (imádok) és a friss jó illatú függönyök felrakása van hátra. (Meg a többi helyiség takarítása) Az vígasztal, hogy kész lesz az őszi nagytakarítás, legközelebb már karácsony előtt kell csak. :lol:

Na, most már tényleg megyek aludni!

sch.judit
 
 


Hoztam pár képet utánna megyek aludni nagyon kivagyok már, fáradt vagyok. Kép Kép Kép
KépKépKép
rena10
 
 


Sziasztok!

Látom ma nagy a pangás, gondolom mindenki a kis családjával van :)

Én meg itt ülök a gép elött! Kyrus alszik párocskám meg streetball-ozik, ugyhogy kicsit pihenek! Reggel óta pakolok, meg takarítok, mosok, vasalok, bepótolom a tegnap elmaradt dolgokat :D

Rena, nagyon édesek vagytok együtt, és mindíg irigykedek az alakodra :roll:

Na megyek is, majd még benézek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Rena10:Tényleg nagyon csinik vagytok :) .Örülök,hogy jobban vagytok :) .

Orsi:Basszus már csak ez hiányzott neked :? .Voltál dokinál?Vírus vagy megfáztál?Lehet,hogy a Kyrától kaptad el.Mielőbbi gyógyulást kívánunk neked!
Nálunk meg elkezdődött a fogzás :oops: .Alig aludtam valamit az éjjel.Szegény még nap közben is alig alszik, csak nyüglődik.
Nektek volt hasmenés amikor elkezdett fogzani?Ma már nincsen ,de tegnap volt neki.Egyébként voltunk tegnap a dokinál,és már nem piri a torka.Legalább az elmult.
Jók legyetek!Puszi

Timi
tftimi
 
 


sziasztok!

nemigazán tudok írni mert levannak fagyva az ujjaim.van vagy 13 fok a lakásban.a Rikin is van egy body egy harisnya egy vékony pulcsi és egy kezes lábas.de aranyomnak igyis hideg a keze.már megy kb fél órája a hősugárzó a legmagasabb fokozaton de most kezdem érezni hogy melekszik a szoba.vagy lehet ez azért van mert egy lavór forró vizben van a lában :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

és még azt mondták nem lessz fagy a télen.ha ez így marad csak olyan - 40 fok lessz.

jajj bocs ez abszólut nem tropik téma :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

de tudjátok!!!!!CSAK GÖRGETTEK AZ EGÉRREL :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
kismama18
 
 


BÁR AHOGY ELNÉZEM MA NINCS SEMMIEN TÉMA!!!!!!!!!!!HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ NEMAKAROM HOGY KIHALJUNK!!!!!!!!!!!

GYERÜNK NYOMKODNI A GOMBOKAT!!!!

HA TÖBBET NEMIS CSAK ANNYIT HOGY ÉLTEK!!!!
kismama18
 
 


rena:

nagyon édes a kis Balázs!!és tényleg!milyen jól nézel ki!!!(irigy,irigy,irigy :wink: :wink: :wink: )
kismama18
 
 


Tftimi
Nálunk is elkezdődött a fogzás.. :shock:
De olyan szinten, hogy szinte 1-2 nap alatt már alul kibújt az egyik (már látszik is egy picit) és felül nagyon meg van duzzadva, úgyhogy valószínűleg ott is folytatódik...
Igen nekünk is hasmenéssel jár..min. napi 5-6 de van amikor több kakija van és hígabb jellegű, de nem mindig.. Szegénykémnek ki is pirosodott a popója emiatt..úgyhogy azt is kezelni kell..
Mi is nyügik vagyunk emiatt..éjszaka többször is felkel..fájdalmasan felsír, de utána visszaalszik...
Vendég
 


Fogzás!

Igen nekünk is ilyen a széklet, ezért is írtam, hogy neki is kipirosodott a popija! Pedig mindíg gyönyörű volt, sehol egy piros folt, most meg rémes! Ezért kezdtük el neogranormonnal kenni! És az gyönyörűen rendbe hozta egy nap alatt! Ugyhogy én ajánlom mindenkinek!

Mi is befűtöttünk kismama! Hát nem semmi zord időjárás ez szeptember elején! Azért remélem még lesz egy kis jóidő tél elött! Durva lenne szeptembertől márciusig tél lenne! :shock:

Dokinál nem voltam emiatt, mert szerintem tudom kezelni! Lázcsillapító, strepsils meg norcitrán, meg persze több liternyi mézes forró tea! :wink:
Előbb vagy utóbb csak elmúlik :)

Örülök hogy Réka meggyógyult, a fogzáshoz meg kitartást :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:03-kor.
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 21:03-kor.
Vendég
 


Timcsi : kevin nagyon helyes nagyfiú:):):):):):

Krisy: Köszike a hiányolást :):):):):):) Jön az 5. fogunk:):):) jobb felső ketteske pár nap és kint lesz :):):)

Mondhatom igy most gergő nyálazik megint mint egy szökőkút :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Lányok!

Nika: Gratulálok az 5. fogacskához. Gege hogy viselni. Dávid már kb. 2 hónapja nyáladzik mint egy bulldog kutya, de fog még sehol sincs. :lol:

Tim-csi: Kevin nagyon nagyot nőtt szép baba és jó korán kezdi a fogzást :shock:

Tftimi: Örülök, hogy Réka jobban van, de sajnálom szegényt a fogzás miatt. Reméljük gyorsan kibujik az a fogacska és lesz egy pár hét pihitek. :lol:

Akíra: Jobbulást neked na mit mondott a doki a szoptatásra? Megpróbálod?

Sch.Judit: Azt hittem valami jó kis dizájnos lakásfestést csináltok. :lol:

Rena: Nagyon aranyosak vagytok Balázssal, és örülök, hogy ő is már jobban van.

Kismama: Mikor gyújtanak be nálatok? Nem lehet kérni közkivánatra? :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Nikole: Képzeld nálunk nem jött be az alma-burgonya verzió :evil: Nem volt hajlandó megenni a főztömet. :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Kép

a fiúk forma-1-et nézznek. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


ne meglett a hideg eredménye.alig élek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: fáj mindenem.anyu elvitte a Rikit éjszakára.remélem ki tudom feküdni.már vagy 3 liter citromos teát megittam.

nemhiszem hogy közkivánatra elindítanák a fűtést,de mindegy is mert már jobb idő van.ma már a nap is sütött.

na megyek elfekszem.

jók legyetek!

a fogacskáknak pedig üzenem hogy tessék hamar kibujni és hagyni a babákat aludni.
kismama18
 
 


Sziasztok!

Timcsi:Nayon édik a képek :D .Nekünk is van ilyen rongyfélénk,kutyás,de a Réka nem szeret :? .

Kismama:Remélem mihamarabb meggyógyulsz.Mi is már egy hete fűtünk legalább.Nagyon fázósak vagyunk :) .

Krisi:Mi csak végighallgattuk az F1et de éppen elég volt :) .

Orsi:Hogy vagytok?

Körkérdés:Tudja valaki,hogy mennyi a baba normál szívritmusa?Nagyon szaporának tűnik a Rékáé.Van itthon sztetoszkópunk,megszámoltam neki,és ébredés után volt 139/perc.Szerintem az nagyon sok :shock: :roll: .

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!!

Mifelénk is dudu (hideg) van!! :D :D :D :( :( :(

Gratula a fogacskákhoz!!!
Ne haragudjatok, de muszály vagyok mai fotókat tenni, annyira édesek: Kép Kép a rucim superman-es , s én valóban az vagyok!!!:) Kép Kép Kép Kép

Szép estét mindenkinek!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok! :lol:

Bocsika,hogy nem voltam,de csütörtöktől máig itt volt anyukám. Jött kicsit babázni! :D
A babák nagyon szépek,bocsika,ha név szerint nem tudok reagálni,de annyit írtatok! :lol:
Mindenki meggyógyult már?Ez a fránya idő is kedvez a sok bacinak sajnos!
Gabika holnap lesz 6 hónapos,ma ünnepeltük meg tortával.Csak ámult nagy szemekkel,és persze bele is tenyerelt,meg is akarta nyalni. :lol: Rengeteg ajándékot kapott!
Holnap 6 hós kontroll a dokinénivel,majd utána beszámolók mindenről.
Nálunk péntek óta fütenek,most már 24 fok van a lakásban,addig 18volt. :?
Nemsokára lesznek képek! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Judithappy haláli a kis superman! :lol: Nagyon szép kis baba! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 



Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


És akkor képek: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

És akkor 1 rólam :D
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszibaba:De jó dolga van a picinek :D .Gratulálok a fél évhez.Nagyon csini vagy :D .

Szívverés:Na utánna néztem,ha valakit érdekel: csecsemőknek:120-160/perc normális
Én egyébként azért lettem ideges,mert a gyerekorvos azt mondta,hogy 80 körül van a normális :shock: .Szerintetek milyen gyerekorvos az ilyen aki még ezt sem tudja,és a frászt hozza az emberre!!!???Komolyan ez már nem az első melléfogása.Váltani kéne dokit.

Timi
tftimi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?