Új privát üzeneted érkezett!

kisbeka: A körzeti gyermekorvosi rendelőben keresd a védőnőt! Ami a lakcímedhez a legközelebb van.
korenka
Szár
 
 


korenka!

Neked is köszi :)
Igyekszem vonalzót csinálni de nem tudtam még eddig rájönni hogy illesztem be ide :roll: :oops:
gg
 
 


korenka: ne parázz mert az nem tesz jót senkinek. (nagyon bölcs vagyok ha másról van szó :lol: )

Mi túl vagyunk egy vetélésen már idén, így én 2 hete nem aludtam rendesen. Bíztam benne, hogy ma éjszaka már igen, de még két hetet görcsölni fogok.
bár a dokim látta rajtam, mert elsőre azt mondta, hogy két hét múlva menjek vissza, a végén meg már azt, hogy amikor jól esik, csak én hülye, (megmutatom, hogy erős vagyok), beírattam magam 18-ra. Gondolom most tovább támogatom a teszt gyártókat, és izgulok még két hetet.

Kriszta
bebe29
 
 

 
 

Korenka: múltkor próbáltam nézni,hogy ki lehet,de a kerületben 21 védőnő van,és a rendelők is kb. ugyanannyira vannak tőlünk...

Majd kicentizem,hátha :)
Vendég
 


Kisbéka
Hívd fel találomra az egyik rendelőt, utcajegyzék szerintem mindenhol van és az alapján meg tudják mondani, hogy kihez tartozol!

GG
A vonalzót a profilodban, az aláírás résznél tudod beilleszteni a bbccode-nál.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Boldog, babás új évet mindenkinek! :lol:

Hű, látom vannak újak, Kisbéka, Bebe, Gg, Pannamol, üdv nektek itt!! Már azt hittem augusztusban kihal az emberiség (bár épp ma olvastam, hogy a statisztikák szerint szeptemberben, vagyis karácsony után 9 hónappal születik a legtöbb baba - mi belehúztunk, hihi)

Próbáltam visszaolvasni, de elég felületesen sikerült... :oops: Ami gyorsban eszembe jut:

striák - hát csajok, bőrgyógyász ismerősöm szerint lehet kenegetni a pocakot mindenféle nyavalyával, igazából alkat kérdése, hogy lesznek-e valakinek csíkjai. Nekem lettek, nem is múltak el máig sem (hasplasztika rulez az utolsó gyerek után) :lol:

tiltott kaják - nanemárr, ez tiszta vicc! A sushi pl. miért tiltott? Nem kell olyat enni, amiben nyers hal van, de azon kívül még kábé 1000féle sushi létezik... Paradicsom, paprika - ez kész röhej... Penészes sajt, kolbász - nyilván nem kell kilószámra enni, de mégis mi ártalmas van a füstölt/sült kolbászban?! Szóval ne parázzátok túl ezt a dolgot, szerintem... (egyébként volt barátnőm, aki 1. trimeszterben volt szalmonellás tiramisutól, remekül van, a kisfia gyönyörű és egészséges)

Ági,
örülök, hogy minden rendben veletek, pihenj!!!

Tábli-adatok:

Zsüci/Viki
Budapest, XII. ker.
30 év
Kamilla, 20 hónap
2011. január 25. UH
Szent Imre, dr. Fülöp Tamás
2011. augusztus 6.

Jut eszembe, költözést túléltük (szilveszter éjjel 1/2 12-kor még bőszen dobozoltunk) :x , az új lakás remek, tágas, imádom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsüci 2011.01.04 14:48-kor.

Kép

Kép
zsüci
 
 


vaj'h sikerült-e a vonalzóm....

GG

Kép

Kép
gg
 
 


kisbeeka: Na akkor marha okos tanácsot adtam neked. :D:D
gg: ne ide illeszd be, hanem a profilodban az aláíráshoz és BBC kódot válassz! :)
bebe: Na én is mindig marha okos vagyok, ha másnak kell jótanácsot adni! :D De jólesik, hogy törődsz a nyűgömmel. :) Mennyi idős baba ment el? Ha nem akarsz róla beszélni, akkor bocsánat a faggatásért! Kb. ilyen "tökös"csaj voltam én is, mert jövő hétre kértem időpontot az új UH-ra. A férjem mondta, hogy péntekre kérjek. Én nem, inkább végignyafogok egy hétvégét is, de úgy voltam vele, hogy akkor már tuti verni kell a kis szivecskének ... de addig majd meg fogok veszni. Itt fogok nyekeregni nektek is!!!!! :D:D
korenka
Szár
 
 


korenka!

Ide miért nem jó? :oops: :D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Terhességi csíkok: fiammal volt egy kevéske,de hiába kenegettem semmit nem használt :( Nekem azt mondta szinte kivétel nélkül mindenki hogy ez alkati dolog.
Ha keni az ember lánya,ha nem ha hajlama van rá úgyis kijön :?

GG

Kép

Kép
gg
 
 


zsüci:Örülök, hogy sikerült a költözés! Nem mondod, hogy az összes dobozból kipakoltál már!!!! :)
korenka
Szár
 
 


Zsüci!

Neked is köszi :)

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Korenka: a tipp jó volt,kicentiztem,hogy melyik hely van a "legközelebb",ez egyértelmű lett,de még ott is van 5 védőnő! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azok közül már én választhatok? :)
Vendég
 


Korenka,
de. :lol: :lol: Ügyi vagyok, vagy ügyi vagyok? :lol: De ehhez tényleg az kellett, hogy (szó szerint) átpakoltuk az egész ünnepet...

Kép

Kép
zsüci
 
 


gg: Csatlakozom hozzád terhességi csík témában. Borzalmas a hasam, combom , fenekem... akár egy zebra... és amint hízok picit azonnal újra erősödik... kenegettem én is... semmi haszna nem volt. Mondjuk én 23 kilókat akasztottam magamra minden egyes gyermekkel. Le is adtam mindig, de azért ennek nyoma maradt!
korenka
Szár
 
 


kisbeeka: Jó kérdés, de már csak 5 számot kell felhívnod, de ha mázlid van elsőre sikerül :D:D:D:D
zsüci:Hát minden elismerésem. Nekem 3 hónap volt....
korenka
Szár
 
 


zsüci: Nem vagy fáradékony? Nem esett nehezedre a pakolás?
korenka
Szár
 
 


Korenka:én spec nagyon utáltam :? és a mázlista nővéremnek egyetlen egy csíkocskája sem volt 5évvel ezelőtt mikor az ikreit várta! :D De mintha anyum is azt mondta volna hogy Ő sem zebrásodott.
Én már nem fértem bele a pikszisbe :? :D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Korenka: 7-8 hetes volt, és a választott orvosom nagyon szemét módónon viselkedett. Konkrétan pénteken furcsán fájat a hasam. lerohantam az SZTK-ba, megvizsgáltak, nem volt szívhang és kicsi volt, mondta a doki, hogy ne izguljak, minden rendben lesz, és ha gondolom jöjjek vissza hétfőn. Hívtam a sajátomat, mondta, hogy ne izguljak, pihenjek, kedden találkozzunk. Gondolhatod, semmit nem izgultam. ÁÁÁÁ.
Végig feküdtem a hétvégét, meg a hétfőt is, közben hívtam a dokimat, hogy picit vérezgetek, mondat nem gond belefér, és kedden megnéz. Meg is nézett, megállapította, hogy elhalt a terhességem. Minden eshetőséget elmondott, majd felírta az István központi számát, hogy ott kell időpontot kérni a küretre. Ezt egy picit furcsának éreztem, mert gondoltam ezt majd ő intézi én meg bemegyek, mikor mondja, és ő megműt szépen. (szerdánként amúgy is az Istvánban van, így nem kellett volna mást tenni, mint másnap egy műtétre engem előjegyezni) Na ehhez képest hajnali kettőkor felébredtem, hogy furán fáj a hasam. Kb 2 óra múlva elmentem pisilni és egy hatalmas szövet darab jött ki. Konstatáltam, hogy magától elment, doki szerint ez a legjobb, gondoltam alszom tovább. Na az nem ment iszonyú görcsök jöttek, a kocsiig alig bírtam kimenni (de azért még előtte kikészítettem Áronnak a tiszta ruhát, megcsináltam az uzsonnáját stb. :lol: ) és után mint a horror filmekben. A kocsi még megúszta, de a kórházban ...Aranyosak voltak, tündéri ügyeletes doki néni vizsgált, 50 papírt kitöltött, és kb 1 óra múlva már altattak is el a műtéthez. Doki bácsit délelőtt hívtam. Eszébe nem jutott bejönni hozzám, pedig egy emelettel feljebb ott volt, annyit mondott, hogy egy hónap múlva találkozunk a felülvizsgálaton. Mivel olyan felelőtlen voltam, hogy vércsoport azonosítás nélkül elmertem vetélni, ezért nem mehettem haza a műtét után 6 órával, mint bárki más. 6:30-kor műtöttek, és este 10 volt mire kikerültem a kórházból. Az egy dolog, hogy nem jött oda a doki, hogy nem ő akarta a műtétet megcsinálni, de, hogy arra nem volt képes, hogy az ügyeletesnek szóljon, hogy nézzen rám. Úgy jöttem el a kórházból, hogy senki nem vizsgált meg, és 20 perc könyörgés után mondta el az ügyeletes a legalapvetőbb infókat.
Szóval szépen visszamegyek a régi dokimhoz, aki egy vagyonba kerül (anyuék beszállnak), mert nem arra van szükségem, hogy a doki a tünetmentes várandóság végén tartsa a markát, hanem, hogy egy ilyen szituban ne kelljen 9 órát várnom, hogy haza mehessek.

Ennyi, nem túl szép sztori, de ez van.
bebe29
 
 


Korenka: nálam most nincs telefon (elromlott),de párom felhívja a számot munkahelyéről,ahol ez az 5 védőnő van,és akkor végre kiderül :D

én most csak őt tudom hívni egy másik számról,mert ez ingyen van (nővéremtől kölcsöntelefon). :)
Vendég
 


Kisbéka,
sajna védőnőt nem választhatsz, utcák szerint van felosztva köztük a terület, ahol laksz, aszerinti védőnő lesz a tied (na, érted, mit akarok nyökögni) :lol:
Nekem ez most megint cifra lesz, anno volt egy védőnőm, aki elment szülni, jött egy helyettes, aztán elköltöztünk, lett egy harmadik... És most könnyen lehet, hogy az újabb költözés miatt ezúttal nem hozzá fogok tartozni, pedig megkedveltem az elmúlt két évben, nameg egyszerűbb is lenne, ugyanahhoz az emberhez hordani a két gyereket... :roll:

Korenka, Gg,
zebracsíkos társaságba beszállok én is, nekem csak a hasamon vannak csíkok, de azok csúnyák, mélyek, tényleg látni/érezni lehet, hogy ott szétnyílt a bőrszövet. Szívás. Anyám bezzeg sosem csíkosodott, se velem, se tesómmal, se amikor durván meghízott - hát, pap meg papné, ugye :lol:

Korenka,
de, legszívesebben már este 8kor kidőlnék a csatasorból! De a férjem nagyon sokat segített, nekem pl. hurcolkodni egyik lakásból a másikba egyátalán nem kellett, azt + 2 haverral két nap alatt megoldották (miközben én dolgoztam). A kipakolás ahhoz képest már bakfütty :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Bebe:nem semmi tortúrán mentél keresztül :( Sajnálom!

kisbeeka:látom te meg sakkozgatsz a védőnénikkel? :D

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Közben beszéltem a dokimmal.Csütörtök 16.45kor randizom vele :wink:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Bebe
Sajnálom, hogy ilyen hanyagul bánt veled a doki :( Szomorú, hogy ezt egy magánorvos is simán el tudja játszani, akinek az ember egy vagyont fizet.
De most biztos minden rendben lesz, ne is gondolj semmi rosszra :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


bebe: Hát ez borzalmas! Akkor jól értettem az írásod végén nem ehhez a "kedves és jó" doktorhoz mész vissza ugye, hanem egy korábbihoz?
korenka
Szár
 
 


gg: köszi, most már csak előre. A régi/új doki puszta jelenléte már októberben jól esett a kontrollon, ma is úgy éreztem, ha ő mellettem van nem lehet gond.

És így is lesz, most, hogy már hivatalosan is merek levelezni Veletek legalább van mivel eltölteni az álmatlan éjszakákat.

Kicsit fura, mert anno Áronnal, már 8-kor aludtam. De ez van, ahogy a közhely is mondja minden terhesség más

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


No,akkor már csak az derüljön ki,hogy utca szerint kihez kell menni :D
(életvitel szerűen itt tartózkodom,csak nem ide vagyok bejelentve :) )
Vendég
 


korenka: nem visszamentem ahhoz akinél Áron is született, anno, mag akinél közben a sógornőm is megszült két babát.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Zsüci: és nem viheted ezután mind2 gyereket a legújabb védőnőhöz?
Vendég
 


Bebe,
sajnálom a sztorid, nagyon gáz. Az hogy ilyesmi utcáról beesve, ügyeletes dokinál megesik, nem újdonság, de hogy fogadott orvos legyen ekkor paraszt... :evil:

Kisbéka,
az nem baj, a bejelentett lakcímem szerint én Bptől 120 km-re lakom, vicces lenne oda járni védőnőhöz, nameg ő is jöhetne hozzám családlátogatásra :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Bebe:ahogy írod is csakis előre!Az én dokimat itteni viszonylatban is sokan utálják mert tény hogy hangulat ember,de én tudom kezelni :) így szeretek is hozzá járni!
Abszolút jól döntöttél hogy a régi dokidhoz visszamentél!
Bár az is igaz hogy én hüledezem és ledöbbenek a fővárosi árakon :(
De ha azt akarja az ember hogy normális ellátást kapjon,a TB-n kívüé fizessen is :(

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Zsüci:védőnő és a családlátogatás :D az új lakásotokba nem jelentkezel be?

GG

Kép

Kép
gg
 
 


gg: sajnos ez van, két közalkalmazotti fizetésből persze nem könnyű, de az öcsém fogalmazott jól a kollégájának, mikor az kiakadt az áron: ha a feleséged ott fogja magát biztonságban érezni, te is kifogod fizetni. Ő persze nem egy múzeumban dolgozik, de mi meg már spórolunk, és az összes addig lévő ünnepre pénzt kérünk+ mamámék is besegítenek majd, be már nem tudják a nagy hírt Hi-Hi :wink:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


végét újra, szóval még nem tudják a nagy hírt :lol:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Gg,
nem vicc, nálunk tényleg volt a védőnő anno családlátogatáson
Azonnal szóvá is tette, hogy milyen pici ez a lakás (cca 45 m2), ugye második gyereket már nem vállalunk ide, ja és eszembe nem jusson igény szerint szoptatni :lol: :lol: Nem indult felhőtlenül a viszonyunk, de aztán tényleg megkedveltem :lol: :lol:

Bejelentkezni ide nem tudok, a tulaj (apja) nem engedi :roll: Kretén :evil:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Bebe:mikor szeretnétek elmondani a nagyszülőknek? :) Én nem bírtam ki anyáéknak elmondtam tegnap :P Ledöbbentek Ők is.
Bár én is mert 1hónapja dolgozom 4órába és érdekes lesz beadagolnom a melóhelyen hogy babás vagyok :roll: De nagyon bízom benne hogy mivel 4órás munka nem mondják azt hogy szia :?

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Gg,
elméletileg a munkahelyedről nem küldhetnek el, amíg kismama vagy, védett vagy a munkáltatói rendes felmondással szemben (kivéve ha még próbaidős vagy)

Kép

Kép
zsüci
 
 


zsüci:Nem engedi? :shock: de szemét :? khhmmmm..én is igény szerint szoptattam :lol:

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Zsüci:ismi kközt van egy-két anyuka akinek a főnöke várandósság alatt valahogy meg tudta "oldani" hogy kirúgja őket :( Ha ki akarnak rúgni így is úgyis kifognak :( pedig nagyon szeretek itt dolgozni...de ugye nem így terveztük !

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Gg,
persze, tudom, közkeletű, hogy "amit a munkáltató akar, azt a munkáltató eléri valahogy", de ettől függtelenül a védelem megillet

ha nem követsz el valami égbekiáltó hibát (ami megalapozhatja a rendkívüli felmondást), akkor a főnök mehet a sóhivatalba

egyébként meg a magyar munkaügyi bíróságok legendásan alkalmazott-pártiak :wink:

Kép

Kép
zsüci
 
 


az én munkahelyem is próbálkozik... de mint lombikost,és most már veszélyeztetett terhes nőt nem ajánlom,hogy megpróbáljanak kirúgni,mert az rengeteg pénzükbe fog kerülni...

nem árt tudnotok a jogaitokról,nézzetek utána rendesen,mert nem szabad hagyni,hogy elküldjék a kismamákat,különben honnan lesz gyed,gyes??

sógorom ügyvédi irodában dolgozik,úgyhogy egyetlen csettintésre rendelkezésre áll az egyik legjobb nevű iroda megfelelő ügyvédje, velük már a nevük hallatán nem mernének kezdeni...
Nem szeretnék pereskedni,de a főnököm engem is ki akar csinálni,mindezt azért,mert babát várok,és veszélyeztetett terhesként nem emelhettem,és gáz lett volna a 8 °C-os raktárban lenni,és 14 °C-os eladótérben csupa köhögő emberrel...

Lombik után 5 napot bírtam így,első nap rámköhögtek a kasszában (a képembe),estére beteg lettem babásan....

Aztán mikor már görcsölgettem is,a doki kiírt.
Vendég
 


Zsüci: ahogy írod,elég megemlíteni a munkáltatónak a pert,azonnal visszalép,hisz tudhatja,hogy esélye sincs.

KIVÉVE,ha aláírod a papírt,hogy közös megegyezéssel lépsz ki,de még ekkor is perelhetsz...

Szóval ilyen ügyekben a kismama javára döntenek majdnem mindig...
Vendég
 


Kisbéka,
ugyanakkor az is írva vagyon, hogy a kismamának megfelelő munkakörülményeket kell biztosítani - a 8 fokos raktárban akármicsoda emelgetése nyilvánvalóan nem az

Közös megegyezéssel kilépés lényege a közös megegyezés - ha a főnök ilyesmit ajánl, tessék pofátlanul követelőzni pénzügyileg, mindjárt nem lesz a munkáltatónak annyira vonzó ez az opció :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Igen,hallottam ezt is,és ha nem tud megfelelőt ajánlani,akkor a munkabér megkapása mellett is otthon lehet az ember végső esetben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nálam mindent tagadni fognak,az tuti...
Most várom,hogy megkapom-e a munkabéremet decemberről...

A bérszámfejtésen gratuláltak,csak a közvetlen felettesem egy f*sz... elnézést...
Ott azt mondták,nem tehet ellenem semmit,de ő próbálkozik...
Vendég
 


Kisbéka,
akkor kitartás, a legkönnyebb út idegileg kikészíteni az embert, amíg csórikám ingyen és dalolva jön el inkább a munkahelyéről, csak hagyják békén
Veszélyeztetett terhesként táppénz?

Kép

Kép
zsüci
 
 


Táppénzen vagyok...
És a telefonom azóta (dec. 6.) kiiktatva,mert hívogatni akart a főnök,pedig tudta,hogy veszélyeztetett terhesen mentem be dolgozni a lombik után arra az 5 napra is (ebből kettő hétvégi nap volt 9-9 órával).

A főnököm meg közölte párommal (innentől vele tarthatta CSAK a kapcsolatot,mert ő végtelenül nyugodt,én meg gyomorgörcsös tipus),hogy nem fogadja el a bejelentést,miszerint táppénzen vagyok,és nem jelenti le a kp. felé,így igazolatlan a távollétem......


Ezután párom még 1X megkérte,küldje be a kp.-ba a táppénzes papírt (erre 72 órája van!!!!),ha nem,akkor majd ő beviszi,de nem adták neki oda,másolatot kellett kérni a házidokitól.

Emiatt persze több százezer Ft-os bírság fizetésére is kötelezhető a főnök,mivel sorszámozott,szigorú számadású papír a táppénzes.....

de őt nem érdekli semmi...
így innentől minket sem,csak ajánlom,hogy legyen fizum,de a kp. azt mondta,nem lesz para...
Vendég
 


kisbeeka:azta durva :x annyira kitudják az embert idegelni és kihasználni :( és ha valami netán neked kellene ki van zárva :(
Szemét világ ez csajok!

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Gg: ezért nem hagyhatjuk magunkat!!

Anno az első főnököm akart elküldeni úgy,hogy követelte a felmondásomat,és ha nem viszem,akkor rendkívülivel küld el,és akkor nekem annyi-mondta ő....

ehhez hozzátartozik,hogy irodai munkára voltam felvéve,ő meg kiküldött télen a hideg utcára dolgozni,ahol nagyon csúnyán felfáztam,hónapokis fájt.....
amikor már ülni sem tudtam,és aludni,gyógyszereztek,és kiírt a dokim...

Na akkor kérte a felmondásomat,mert mertem megbetegedni.

A megbeszélt időre be is mentem,de nem vittem felmondást,közöltem vele,hogy inkább a rendkívüli kirúgást választom!
Persze,mert ismertem a jogaimat,és a saját cégen belüli munkaügyes nő nyugtatott meg,hogy NEM TUD kirúgni semmilyen címszóval :D

Így végül közös megegyezéssel jöttem el úgy,hogy már másnaptól munkába állhattam máshol,és még egy teljes havi fizut fizettek a semmire! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mivel azzal a főnökkel és még egy sráccal dolgoztam hármasban egy apró irodában,eszem ágában nem volt maradni,de nem adtam meg azt az örömet,hogy viszem a felmondásomat......
Vendég
 


Sziasztok!
Ma nem volt jó napom. 11 óra felé olyan fáradtság jött rám,hogy ha nem feküdhetek le elájultam volna. Meg a gyomrom is rossz volt nagyon. Hál Isten elaludtam a gyerekkel és 15-ig húztam is a lóbőrt.
Pannamol:Akkor igazi szerelemgyerek lesz!:-) Drukk péntekre!

Addisz: De jó,hogy már 12 hetes leszel!

Brigi: de tuti a mikulás volt!:-) Meg is írtam neki aztán 6.-án hajnalba becsempészte a hasamba.:-D Kérdezz mást is nyugodtan a gyerkőcről én is fogok ha eszembe jut vmi.

Pequ:Ezt a hidegrázást én is tapasztaltam most,pedig az első kettőnél nem volt. + én is éreztem alul mondjuk nem viszketést hanem égést. Meg is ijedtem,hívtam a dokimat. Annyit mondott,hogy nem ad rá semmit mert árthat a babának majd elmúlik magától. Tényleg elmúlt,mondjuk vettem saforellt. Sztem segített. Minimális sárgás folyásom azért van,remélem ez nem gond. hmm,majd csütörtökön kiderül.

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Korenka: Nagyon örülök,hogy jelentkeztél és nincs baj. Szorítok hétfőre! Nyekeregj csak nyugodtan,azért vagyunk!:-)

bebe,gg:üdv a csapatan! Én is új vagyok,sztem jó kis csapat lez itt!

Bebe:mekkora volt a babád,hogy kicsinek találták? Tudom, könnyű mondani, de a görcsölés a legártalmasabb,próbálj megnyugodni. Sétálj nagyokat,hallgass relaxációs zenét vagy olvasd el mondjuk a titkot! Ismered? Tök pozitív,jót tenne!

Bogme:Sorstárs! Micsoda véletlen mindketten pic és mindketten 6 hét 2 nap. Na majd tartjuk egymásba a lelket! Fő,hogy pozitívak tudjunk maradni.Ha úgy érzed írd le mi történt,hány hétre szültél,hol??? Ha nincs kedved azt is megértem.
Én csináltam lh-tesztet így tudom,hogy 5.-én éjszaka volt pém.:-)))
A tejcsit nem mondták,hogy hanyagolni kell?

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: