Új privát üzeneted érkezett!

Csillag! De jó nagypapid van! Én is kérek ilyen rokont! :lol: Sajna az én nagyszüleim már nem élnek. Honnan szerzett görögdinnyét? Na, azt még meg is enném! :P
Ráadásul ez nem is fogadott doki, hanem a sima SZTK-s. A modora egyáltalán nem finom, simán leb.sz ha úgy van kedve, de mindig igaza van és a mi érdekünkben mondja! Csak sokan nem bírják ezt a stílust, hangnemet. Én is tartok tőle, de tényleg csak azért mert bármilyen mulasztásért lehordja a fejem. Most azért fogja, mert nem mentem vissza a rákszúrés eredményért és hogy milyen felelőtlen vagyok stb... :oops:
De Nála maradok ha semmi gond nem lesz a terhesség alatt, szülésre sem fogadok dokit. Úgysem lenne ideje beérni. :wink: Örülök ha nem a kocsiban szülök majd meg! :lol:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica! Nekem apukám, a kicsinek lesz nagypapija. :D :D :D
Bocs, ha félreérthetően írtam. :oops: Apukám jött hazafelé munkából és felhívott itthon vagyok-e, mert akkor vásárol nekem ilyeneket és behozza, majd megy a buszhoz. (mi városban, szülők falun laknak) Nagypapáim már nem élnek, csak két nagymama, de ők sem nagyon mozdulnak már ki otthonról.
De az érdemből nem vesz el ez sem, aranyos volt tőle. Nem tudom honnan szerezte a dinnyét, még én sem láttam sehol, azt mondta Jordániából van. Lehet, hogy elment érte? :lol: Küldök neked egy szeletet, nyisd az ablakot, ha nem akarsz ablakpucolással kezdeni holnap :wink:

Sima SZTK-s? Nekem néha még a "pénzes" dokim sem ilyen együttműködő. Egyébként néha jobb ha megmondják egyenesen, mint ha hímeznek-hámoznak. Ilyen gyors szülésre készülsz? :) Az első is gyorsan ment?
csillag25
 
 


Jó sokat írtatok! Ma nem nagyon tudta gép elé ülni és most meg nem győztem visszaolvasni.

Cucka, üdv köztünk és neked is gratulálok!

Csilla, tényleg ne aggódj! Mégegyszer ugyanaz nem fog megtörténni. Hidd el, ez így lesz. Pihenj sokat és csak a jó dolgokra gondolj. Akkor azok fognak bekövetkezni is.
Én kaptam anyuéktól egy könyvet a múltkor és nagyon jót tett. A címe Használd a vonzás törvényét, Kulcs Önmagadhoz! Nagyon jó könyv szerintem, akinek van ideje és lehetősége olvassa el.

Megyek is, mert a férjem sorban áll a gépért. Majd holnap valamikor jövök.
Jó éjt!

Zsuzsi

Kép
Kép
szuszó
 
 

 
 

Csillag25! Csak most olvastam amit a petezsákocskádról irtál hogy azt mondta a dokid hogy kicsi. Én is pont az 5 hét 4 napon voltam uh-n, és neke is 7 mm-es petezsákom volt, és nem mondta hogy kicsi lenne. Szóval ne ijedj meg nagyon szerinte, mert árta a babádnak. A pihenés és az utrogestán pedig tényleg nem árt! Én is kapok utrogestant 2*3-at. Jó étvágyat a sok zöldséghez! :) Én is ma csináltam egy nagy tál vegyes zöldség salátát!
Vendég
 


Zsuzsi! Ez a könyv nem a Titok című könyv folytatása? És valóban ha jóra gondolsz, akkor ne történhet rossz!! Ajánlom ezt a könyvet mindenkinek!
Vendég
 


Ja még valami! Én is hallottam hogy a Gravidét sokan nem bírják. Én is azt szedem, de pár napja alig élem túl a délelöttöt. Egyfolytába a wc-be járok annyira émelygek. 1-2 napig kihagyom a gravidát meglátom jobb lesz-e. Ha jobb akkor váltok vitamint.

Na most már tényleg megyek! Jó éjszakát mindekinek!
Ki megy holnap dokihoz lányok?
Vendég
 


Sziasztok, még nem olvastam vissza teljesen, csak most gyorsan üdvözölni akartam Cuckát :lol: Nem is tudod, hogy örülök Neked, az a helyzet, hogy már nagyon régi olvasód vagyok! :wink: Így azt is tudom, h. Hunor ott született, ahol az én 11 hónapos kisfiam, lehet, hogy most esetleg majd találkozunk? :) Én december 10-re vagyok kiírva, illetve leszek a kalkulátor szerint, mert nálunk múlt héten még nem volt az uh-n szívhang, csak egy szép szabályos petezsák, úgyhogy jövő héten megyek újra.

Na szóval még egyszer nagy-nagy szeretettel üdvözöllek!!!
nóna
 
 


Gravida: én előző terhességemben azt szedtem, semmi bajom nem volt, most femibiont, és émelygek rendesen. De nem hinném hogy ettől. Én inkább az Elevitnek hallottam ilyen hatását, de valószínüleg ez egyéni, ki mit bír.

Az előző terhességem eddig nekem is simábbnak tűnt... semmi rosszullét, semmi hangulatingadozás... most bezzeg... na kíváncsi leszek, hogy alakulnak a dolgok.
nóna
 
 


Csillag, abszolút ne ijedj meg, nekem múlt kedden ( 5 hét 5 naposan) az uh-n még szó szerint semmit nem láttak, utána 3 nappal már 11 mm-es petezsákot, de azt is hozzátette a doki, h. a petezsák mérete nagyon egyéni, abból semmilyen következtetést nem lehet levonni!!! ( Kisfiamnál 5-6 hetesen kb. 4 mm-es petezsákot láttak, ott szenvedtünk hetekig, h. miért nem látszik már jobban, és végül született egy 3.760 g-os, 57 cm-es babám ).
nóna
 
 


Jo reggelt mindenkinek :):) Hogy vagytok ma reggel lanyok? remelem, kicsit jobban. Fura, hogy sokan irjatok, hogy az elso terhesseg alomterhesseg volt, mindenfele rosszullet, tunet nelkul, most pedig szenvedtek. JO lenne csak egyszer terhesnek lenni (en most meg egyenlore imadok terhes lenni)...barcsak ikreim lennenek, ugy szeretnem!!! persze, tisztaban vagyok a hatranyokkal is, marmint a varandossag elottiekkel es a szules utaniakkal is...megis, en ugy szeretnek ikreket! De nem adok ra eselyt...sok helyen olvastam, hogy mivel minden duplazodik, a hormonok is, igy a kismama tutira ki van, allandoak es erosek a rosszulletek...nekem meg mindig SEMMI...egyedul a faradtsag, de az nagyon.
En Elevitet szedek, de nem emelygek tole. Gondolkodom azon is, hogy abbahagyom, mert tegnap szamoltam, es meg duplajat is elfogyasztom naponta a szukseges anyagoknak...de vegulis nem art, ugysem akkora tuladagolas.
En is ugy emlekszem, hogy valaki ma megy dokihoz, de nem tudom, ki...nna mindegy, ugyis mondjatok...varom :):)
pokica!Elhiszem, hogy kocsog a doki, de meg mindig jobb, ha cseszeget, mintha total erdektelen, nem? Az enyem soha semmit nem mond, pedig barat. Mondjuk csak a teherbeeses elotti honapban voltam, meg azota egyszer bejelenteni a hirt...de meg azt sem kerdezte, hogy dohanyzom-e?

Kép
pumipumi
 
 


Csillag! Bocsi, akkor az apukád ilyen tündér. Nekem sajna már Ő sem él... :cry:

Gabi! Ilyen súlytöbbletet nem fogsz felszedni mint én, ha ennyire rosszul vagy. Nekem akkor semmi bajom nem volt és evéssel kompenzáltam a cigi utáni vágyam. :?

Tényleg a kilókkal ki hogy áll? Ma reggel lemértem magam, már régen méreckedtem. 2 kilóval vagyok kevesebb mint 2 hete. Pedig próbálok enni, de ilyen hányingerrel nehéz. :roll:

Majd olvasom amiket írtatok...

Még egy dolog. Az ivással hogy álltok? Én a nap minden percében szomjan akarok halni, pedig már a víztől is undorodom. A gyümölcsleveket nem kívánom.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Csillag! Köszi a dinnyét, úgy látszik a Kicsi szemfüles volt, mert biztos megette mire felébredtem! Ja, nyitva volt az ablak! :wink: :D

Az első gyerek az első lightos fájástól számolva 6 óra múlva a kezemben volt. A második ugyancsak az első épphogy összehúzódástól számolva másfél óra múlva szuszogott rajtam. pedig 4250 g-mal született. Ahogy beértünk a kórházba, már 4 ujjnyira nyitva voltam, fél óra múlva a kezemben volt.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Látod Csillag, egyáltalán nem kell izgulni, másnak sem volt nagyobb ennyi idősen! Szerintem ezek a személyes tapasztalatok nagyon megnyugtatóak.

Na, ma sült keszeget eszek, paprikás lisztben! Apa most jött haza horgászatból, hozott egy jó nagy ebédre valót! Nyami :D

Pumipumi! Igen, szerintem is ez jobb. Ő egy beszédes doki, akitől bármit lehet kérdezni. Szerintem nagy szíve van, csak a stílusa...hm...De inkább így.
Én azt hiszem hátast dobnék ha ikreim lennének! :D De úgy tudom csak ha anyai ágon voltak ikrek, akkor számít. Nálunk apai ágon volt. Az unokatesómék egypetéjűek és mindkettőnek szintén egypetéjű ikreik születtek. :P

Na jó, lépek, mert velem telik meg az oldal. Húzom az időt, hogy ne kelljen a konyha közelébe menni. De már muszáj, mert éhes Sibike.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt! :)

Pumipumi! Köszi a kérdést. Én még egyenlőre en mnagyon tudom élvezni a terhességet. Most is fáj a gyomrom és émelygek. Tegnap is délutánig voltak ezek a tünetek. remélem hamar elmúlik. Jó neked, hogy nem érzed ezt. Remélem nem is fogod!! :)

Pókica! Én nem hiztam és nem is fogytam. Pedig én sem vagyok jól.Egyik nap tök jól tudok enni, másik nap meg úgy gyűrök le pár falatot. Az ivást én is erőltetem, mert nekem felhívta a figyelmemet a dokim a sok folyadékra. Csak az a baj hogy a vizet nem szeretem. Igy marad a mézes gyümölcstea és a gyümölcslevek. De mindenképp jó ha tudsz inni.
Vendég
 


Melinda!Mindjart irom, hogy mit butykol ma a picur...legalabb tudod, hogy rendesen dolgozik am...meg ezek szerint jol megdolgoztat teged is :) Es ugy csinalod, hogy aznap, amikor jol vagy es jol tudsz enni, jol bekajalsz? :):):)
En ugy tudtam, hogy az egypetejuseg az teljesen veletlen dolog, es a ketpeteju ikrek oroklodo tulajdonsaguak, anyai agon (nagyszuleim csaladjaban 2 ketpeteju ikerpar, dedszuleim szinten).
En a sulyomat tokeletesen tartom...le akartam dobni meg 2-3 kilot elotte, de mar most nyilvan nem fogok fogyozni, maradok igy, vegulis nem veszes. Viz: en mindig is rengeteget ittam, foleg vizet...es persze rengeteget pisiltem, ugyhogy ez a kulonbseg nekem most fel sem tunik. 4 l siman elfogy egy nap...a kemenyebb kondis idokben akar 5-6 l is...moste z persze nincs, de a 4 l megvan...sot..
POkica!nem emlekszem, de te voltal, aki meg nem mondta el a ferjenek a legujabb csoppseget?

Kép
pumipumi
 
 


32.nap: A kezeknek lapatszeru kinezete van. Kesobb nem az ujak fognak kinoni belole, hanem ez a felulet megmarad, csak a bor huzodik majd vissza az ujak kozott hezagokat, es igy az ujakat kepezve. Az izmok, amik a karok es labak csontjai korul futnak majd, ma elkezdenek az adott helyre vandorolni (leven, hogy izomsejtek mar voltak eddig is, de nem alkodtak szovetet a csontok korul). A vegtagokban elkezdenek kialakulni az idegek is. A fej aranytalanl nagynak tunika mar teljesen kialakult allkapocshoz kepest. matol kezdve 9 napon at az a szovet, ami a nyelv izmait kepezi, lassan athelyeodik arra reszre, ahol az arc alakulgat. Az izmok alakulasa miatt sok feherje, kalcium, foszfor, A es D vitamin...vagyis tej :):):)

Kép
pumipumi
 
 


32.nap: A kezeknek lapatszeru kinezete van. Kesobb nem az ujak fognak kinoni belole, hanem ez a felulet megmarad, csak a bor huzodik majd vissza az ujak kozott hezagokat, es igy az ujakat kepezve. Az izmok, amik a karok es labak csontjai korul futnak majd, ma elkezdenek az adott helyre vandorolni (leven, hogy izomsejtek mar voltak eddig is, de nem alkodtak szovetet a csontok korul). A vegtagokban elkezdenek kialakulni az idegek is. A fej aranytalanl nagynak tunika mar teljesen kialakult allkapocshoz kepest. matol kezdve 9 napon at az a szovet, ami a nyelv izmait kepezi, lassan athelyeodik arra reszre, ahol az arc alakulgat. Az izmok alakulasa miatt sok feherje, kalcium, foszfor, A es D vitamin...vagyis tej :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Bocsi, hogy 2szer kuldtem el...bena vagyok, mert mindig gyorsan gepelek, csak epp tehetsegem nincs hozza...utolag latom mindig, hogy milyen hulyesegeket irok :oops:
lanyok, egy kerdes: olvastam neten, hogy a 7. het vegere megjelenik a hasi gorbulet. marmint a babae vagy a kismamae? lehet, hogy hulye kerdes...de elvileg honapokig nem nagyon latszik semmi rajtunk...persze egy gorbulet mas, abba akarmi belefer :)

Kép
pumipumi
 
 


Pumipumi! Köszi hogy megint leírtad.Kimásolok minden napot és egy helyen összegyüjtöm. :) Én is olvastam hogy a nagyon vékony nőknél a 7.-ik hét végére a hasa alján egy kis kipuposodást vesz észre, ami a megnagyobosott méh. De ez tényleg nagyon kicsi és csak a sovány csajszikon látszik. Szerintem rajtam nem fog látszani, mert így is puffadt a hasam. :)
Vendég
 


Csillag :Nekem is! Nekem is márc.13.-án volt az UM és december 18-ra mutatja a kalkulkátor(és a doki isazt mondta).Az enyém 6mm es petezsák volt a hétfői vizsgálaton ,szóval szerintem nem kéne aggódnod!Nyugi!

Pókica :Nekem is az Elevit nagysága a gond!Öklendezve nyelem le..de kettétörve sem jobb!Sajnos azt a femibion?-t nem lehett egészségkártyára venni,ezért lett az Elevit megint!
Jó olvasni,hogy igenis képes valaki letenni a cigit terhessen ha akarja! :D

Szuszó :Anyudék tök jó fejek, ha ilyen könyveket vesznek neked!Én szeretem az ilyen jellegű könyveket,de mostanában valahogy nincs kedvem olvasni!De ahogy Melinda is írja a pozitív dolgokra kell összpontosítani,mert akkor azokat vonzuk magunkhoz!
Vendég
 


Kar...en mar ugy szeretnek pocakot...legalabb mindenki latna, hogy babat varok, es nem neznenek idiotanak, hogy miert setalgatok mar most egyfolytaban hasra tett kezzel :):) Sovany egyaltalan nem vagyok, de reggel a hasam inkabb befele all, mint kifele.
melinda!nem probaltad meg a jogat? hatha segitene a rosszulleteken...ha otthon vagy, biztos van ra kis idod. En nagyon hiszek ezeknek a dolgoknak az erejeben, csak az a baj, hogy az en mernok-agyam eleg nehezen rugaszkodik el, es minnel jobban koncentralok, annal abszurdabb dolgokra gondolok kozben. Majd mostanaban neki akarok allni tanulmanyozni kicsit, mert egyaltalan nem ismerem...de rengetegen mondjak, hogy segit.

Kép
pumipumi
 
 


Ti tudtok éjszaka aludni?
Én nem..... :cry: ....!
Egész éjjel forgolódok,rosszakat álmodok...vagy olyanokat..olyan "kekszuálisakat" :oops:
Abszolút nem vagyok kezdeményező már egy éve,de mostanában... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Pumipumi! Régebben jógáztam. Vanis itthol egy dvd-m. Előkaparom aztán nekiállok. Hátha...
Lányok én úgy hallotam, hogy 12.-ok héttől mehet a kismamatorna is. Itt nálunk Veszprémben tartanak is heti kétszer. 600 Ft/óra. Ti mit tudtok mikortól ajánlott.
Amugy én is már nagyon szeretném ha látszódna a pocakomon. Én is nhéa úgy sétálgatok hogy hasamon a kezem. Tényleg vicces kicsit. De ezek az anyai ösztönök. Tegnap bennt voltam a munkahelyemen és azt mondták megváltozott az arcom. Kérdeztem hogy mi, de nem tudták pontosan megmondani, csak azt hogy más.

Csajok nem jelöljük meg rgymást iwiw-en vagy valahol. Mégis személyesebb lenne... nem?
Vendég
 


Tulipános! Én sem alszom éjszaka. Nappal meg annyira fáradt vagyok, de aludni nem szoktam. Én ma azt álmodta hogy kezembe volt a kisbabánk és ugy mosolygott rám. gyönyörű volt. Amugy nekem is vannnak olyan álmaim. Ez nekem is fura, mert nem megszokott..
Vendég
 


Melinda nekem ok!De priviben írom a nevem neked!Pont fennt vagyok !
Vendég
 


Én mindkét fiamat megálmodtam kb.3 hónaposan,hogy fiú lesz!Kiváncsi leszek most is így lesz-e!Szerintem az álmok néha jövőképek!Persze nem mindegyik!
Vendég
 


Tulipános! Megkaptam a privit. Most még nem találom hogy az iwiw-en hol tudok keresni. Megváltoztatták az oldalt. De megkeresem. Pill..
Vendég
 


Tulipános! Oké sikerült. Nagyon aranyosak vagytok a képeken!! :) :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ismét egy émelygős délelőtt :( Amikor jól vagyok, akkor farkasétvágyam van, ilyenkor pedig semmi. Így is van 1 kg. plusszom.
Szerintem mindenkinél másképp látszik, ami biztos, hogy én egyébként sem vagyok vékony, pici poci mindíg volt, ami most nagy poci lett, ráadásnak a cicijeim lettek nagyobbak, a melltartóim igen szűkösek. (és még mekkora lesz)
Én próbálom még egyenlőre mindenhogy titkolni, a páromon kívül még senki sem tudja.

Az alvással nekem is gondjaim vannak, amióta pozitívat teszteltem, azóta egy éjszakát sem sikerült végigaludnom, pedig nagyon jó alvó vagyok egyébként.

Tulipános, Pókica, Szuszó
és a többeik, akiknek nem "nagyonbabás" vonalzójuk van, írjátok meg, mikorra várjátok a legkisebbet, hogy a táblázatot közzé tudjam tenni.

Nóna a te vonalzód hova lett? úgy emlékszem, csináltál már.
Vendég
 


Gabi : december 18.-ra
Vendég
 


Gabi!!! Azt hiszem te vagy a rekordidős!! :) Szóval akkor az alvászavar nagyjából általános probléma.
Gabi! iwiw?
Vendég
 


Melinda : ti is szépek vagytok.Visszajelöltelek
Mennem kell, Levi nyügös lett, nagyon!
Vendég
 


Gabi iwiw,nekem is küld el a neved ha ok.
Vendég
 


Melinda elküldtem priviben, várom, hogy rámtalálj!

Tulipános, küldöm neked is priviben.
Vendég
 


En tok jol alszom ejjel is...pedig delutan is mindig szunyokalok masfel orat :)2 napja parom eppen 4-es ikrekkel almodott, mikor felkeltettem a wc-re menessel...mire visszaertem, mar ismet aludt, es almodott....mar 6-an voltak a picik :):) van egy hatalmas, antik asztal (egyenlore ez van nappali helyett, mert mozdithatatlan, nem kidobhato...es gyujtjuk a penzt a normalis butorokra)...a nappali kozepen...a 6 pici ezen sorakozott vegig :):)

Kép
pumipumi
 
 


Melinda! Jó hogy vannak olyan napjaid mikor jól vagy és tudsz enni. Sajnos nekem még egy ilyen órácskám sincs egy nap. Még ma nem bírtam semmit enni, most ittam két deci vizet, hogy bevehessem az elevitet. Kihánytam. Teljesen K.O vagyok!
A mai reggel van az a pont, mikor úgy érzem nem bírom ellátni a gyereket. Csak most öltöztettem át pizsiből, de megyek le is fekszem. Szegénykém, ma sem lesz séta! :cry:

Pumipumi! Igen, én voltam aki még nem mondta el a férjének a babát. Minden nap beszélünk róla, hogy milyen rosszul vagyok, ma reggel is. És hogy mennyit késik már. Azon agyal, hogy vajon mi bajom lehet, futólag megjegyezte, hogy terhes vagyok, de már ment is tovább, nem gondolta komolyan. Legalábbis így gondolom, mert utána egyből mókuskámnak szólított, márpedig ha sejtené a terhességet, nem lenne ilyen laza és vidám! :oops:
Hétfőn doki után mondom meg, kérek sztárfotót a babáról (ha minden rendben van odabent) és akkor tudja meg.

Attól függetlenül, hogy fogytam két kilót, nehezen tudom begombolni a nadrágom és a hasam alján érzek végig egy keményebb sávot. Ez már a méh lesz. Szerintem még két hét és látszani fog a pocim. De minél többedig terhesség, annál lazábban a szövetek, így hamarabb látszik. Nekem mint írtam, már az 5.

Éjjel ha alszom, akkor jól alszom. Egyszer ébredek fel pisilni és utána csak forgolódom, nem tudok visszaaludni, olyan hányingerem van.

Na jól van, megint lépek, le kell dőlnöm.

M@g! Elvileg december 15.
Húh a cicim! Na, az nekem is durva! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


M&g! Bocsi, félrenyomtam a neved! :oops:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek! :) Úgy látszik, ez a mai az én napom, ugyanis ma véletlenül teljesen jól vagyok, mondjuk enni nem nagyon merészeltem még, de jelen állás szerint, talán ma megúszom az émelygéseket. :lol: (vagy egyszerűen csak az van, hogy tudatalatt összekaptam magam, mert délben oltásra megyünk Hunorral? ;) )
Nóna micsoda meglepetés! Örülök nagyon Neked! :lol: :oops: és egyben tök furi érzés is... Gratula a picihez nomeg a mégkisebbhez! :wink:
Hunor valóban Székesfehérváron született (a dokinénink ezeréves barátosnőnk), a most szombati ultrahang is ott készült, de valószínűleg változtatásra kényszerülünk, több okból kifolyólag is. Doktornéni május 1.-étől a dunaújvárosi kórházba megy át dolgozni, az már kicsit messzebb lenne, sokkal körülményesebb lenne megoldani a lejárást a vizsgálatokra. Hunor ugye császáros baba lett, én mindenképpen szeretnék természetesen úton szülni, előre nem kivehető, hogy milyen várandósságom lesz, mennyire kell sürgősen pl. kórházba érnünk...stbstb. Szóval, elképzelhető, hogy Pesten keresünk valami áthidaló megoldást. :) (de az is lehet, annyira flottul műkszik majd minden, hogy mégis ott születik meg Huncos KisTesója, ez még a jövő ;) )
Nekem az éjszaka teljesen jó volt, leszámítva a Zuram hajnal 3-kori reszelős horkolását... :twisted: akkor volt egy mosdó-túrám, jól megrázogattam az allergiás fejét, aztán aludtam békésen hajnal 6-ig, amíg a fiam hagyta. :lol:
Csillag engem Hunorral való várandósságomban riogattak a dokik... a hatodik heti ultrahangon, nemhogy szívhangja sem volt, hanem azt mondta a doki, lát itt valamit, de ez petezsáknak sem nevezhető, menjek haza nyugodtan (?!), amennyiben elkezdenék vérezni, azonnal menjünk kórházba, mert akkor elképzelhető, hogy méhen kívüli. Amúgy kérjünk egy hét múlvára időpontot egy újabb uh-ra, hátha addig több látszódik belőle. Azt az egy hetet senkinek sem kívánom... aztán most meg itt van, itt szedi szét a lakást, ez a nemlátszó "valami" :lol:

cucka
 
 


Gabi! megtaláltalak!!! :D

Pókica! Én ma megint jobban vagyok. Szegénykém, így nem lehet könnyű eltitkolni a férjed elöl a babát. Szerintem pár nap múlva agyanús lesz neki!! :)
Vendég
 


Pókica semmi gond, ez a Te állapotban, nem is csoda. Kitartást kívánok, és azt, hogy minél hamarabb elmúljon a rosszullét! Én sem vagyok jól, de szerencsémre még a hétköznapokjaimat nem veszélyezteti.
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Kihasználtam az első itthon levős napot és jó sokáig ágyban maradtam. :oops: Most bevágtam egy rakás epret, hmm fincsi volt. :D Már megy a mosógép és mindjárt indulok a konyhába.
Olyan jó itt veletek csajok, úgy megnyugtattatok, köszi mindenkinek. Már pozitívan látom a dolgokat. :D Hiszem, hogy pindurkánk szépen fejlődik odabent. A meglepő az volt, hogy tegnap a férjem boldogan jött haza. Napközben értekeztünk, tájékoztattam az eseményekről, azt hittem ő is megijedt mint én, de kiderült, hogy ő pozitív dologként élte meg, hogy már látszott petezsák. Ez volt neki az igazi bizonyíték a sok pozitív teszt után. :D Most már én is elhiszem, hogy nem kicsi. Hogy meg tudja az embert ijeszteni egy flegma szonográfus! :evil:
csillag25
 
 


Lanyok! Azert most, hogy igy egymasra talaltatok az iwiwen, ugye nem tuntok el innen?
POkica, en nem tudom, hogy csinalod...de mindenesetre le a kalappal, tenyleg nem lehet konnyu. azert remelem, gyorsan meglesz az a szivhang es oszozhattok...meg ha talan az elejen nem is lesz elajulva annyira :) Eleg hiper szuper johiszemunek kell lennie a parodnak, bar szerintem is napok kerdese, es rajon, foleg, hogy ennyire rosszul vagy. De tutira konnyebb lesz utana :):)

Melinda, Cucka! Akkor ma jol bekajaltok mindketten, ugye?

Kép
pumipumi
 
 


Elfelejtettem kérdezni, aki használ utrogestant annak volt esetleg valami mellékhatása? Ma reggel elkezdtem émelyegni én is, persze lehet, hogy csak éppen egybeesett a bogyó elkezdésével. Vagy hülye kérdés, a hüvelyben alkalmazott bogyónak nem lehet ilyen mellékhatása? :oops: Tök süket vagyok ehhez a témához.
csillag25
 
 


Szia csillag!Orulok, hogy igy latod vegre...na es...kcsi a bors, de eros...megha kicsi is lenne, mit szamit? majd megno!!!Tulsagosan is :):) Rendesen tappenzen vagy? Otthon minden nap? Nem tudom, nalunk ez hogy mukodik...ervenyes a terhesseg vegeig? Nalunk 60 napos pihenoket irhatnak fel a dokik...akkor is, ha van veszelyeztetett terhessegrol igazolasod, mint nekem...aztan persze mindig meghosszabbitjak ujabb 60 nappal.
Az epret en is nyomom, imadom...bar foleg turmixkent, igy legalabb ujabb fel liter tejet kuldok le a vitaminokkal egyutt. mar a fagyoba is eltettem nehany zacsit...tavaly itt nalunk egy darab sem volt :(

Kép
pumipumi
 
 


Pumipumi! Dehogy tününk el!!!! Igen ma kajálás van. Én is most vettem a doboz epret. Meglepően nagyon finom. Meg húslevest kell ennem. Annyira megkívántam. Meg is csinálom majd Most megyek németóórára, de utána jövök.
Bárkit szívesen bejelölnék iwiw-en. Mert igy már tudo marchoz kötni akinek irogatok!!!

Csillag!! Jajj, de jó ezt olvasni. Örülök hogy pozitívabb lettél!!! :wink:
Vendég
 


Gabi én is megtaláltalak!

Pókica jobbulást neked!

Én meg most sütöttem ki egy lecsókolbászt,mert azt kívántam meg! :) Nyamii!

Pumipumi: nem tűnünk el,csak jó egy archoz kötni a nevet!
Vendég
 


nekem nincs iwiwem, valahogy nincs hoza turelmem, pedig mar annyian akartak meghivot kuldeni...de legkozelebb majd rakok fel mellekletkent par fotot, hatha nem lassitja nagyon az oldalt...majd az eskuvosbol, ami jo 1 honapja volt...azokon ugyis olyan szep vagyok :oops:

Kép
pumipumi
 
 


Pókica, Neked kitartást kívánok! Én nem bírnám csinálni, ősszel még magamat és a férjemet is alig tudtam ellátni, nem hogy gyerekeket. Meglepő, hogy a Férjed még ilyen rosszullétek mellett sem sejti, na de majd hétfőn. :) Neked is könnyebb lesz utána, ha megtudja.
Dinnye ment, csak ügyes volt a Kicsi. :lol:

Mindenkinek jobbulást, aki rosszulléttel küszködik.
csillag25
 
 


oooppsss...lecsokolbasz :):) nem semmi vagy..tenyleg van batorsagod :):) en egyaltalan nem vagyok rosszul, nem is emelygek, de azt vilagosan erzem, hogy barmelyik pillanatban tudnek hanyni...foleg, ha ilyen kajakra gondolok...mondjuk mi egyebkent sem eszunk it ilyesmit, csak csupa unalmas dolgokat, ahogy en azt az elejen gondoltam...most mar megszoktam...ha hazautazom a szuleimhez szabolcsba (!!!), 5 nap alatt 3-4 kilo siman, es elotte-utana 1-1- het lekura, de igyis rosszul vagyok :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Szia Pumi! A kontrollig, vagyis 3 hétig kaptam pihenőt, amíg a legsérülékenyebb szakaszon túlesek. Aztán majd meglátjuk, hogy érzem magam.
csillag25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: