Új privát üzeneted érkezett!

köszi lányok, megnyugodtam :lol: csak az első két terhességemmel biztos nem tartottunk szextilalmat, de most annyira félek én is mindentől...lehet, hogy azért, mert 15 hónapig próbálkoztunk...
Pandácska gratulálok!
Bibar írhatnál ide is! :o de olvastalak és tudom, hogy jól vagy :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy,
Nyugi mi is csak messziről figyeljük egymást :lol: biztosra megyünk semmi kockázat :wink:
Vendég
 


Pandácska! ezen olyan jót mosolyogtam...messziről figyeljük egymást :lol: én azt igértem, hogy majd 12. hét után...de úgy félek...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Bocsánat a betolakodásért :oops: , de van egy pólóm, amit szeretnék eladni. Brendonban vettem 5990.-ft-ért, még anno. Sajnos csak egyszer volt rajtam, mert nagyon gyorsan kihíztam :oops: :roll:
Nagyon szép, 40-es méret, és 3500tf-ért eladnám.
Ha valakit érdekel, kérném hogy az email címemen keressen, /ami a profilomban található/.
Mindenkinek nagyon boldog pocakosodást kívánok! Kép

Kép

Kép
mona76
 
 


KACIKA!!!!
nagyon nagyon drukkolok neked hogy minden rendben legyen!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy
itt vagyok ám :lol: :lol: :lol: jól vagyok,izgulok hogy a vérömlenyem megvan e még,holnap az uh-án kiderül :oops: :oops:
hát nekem az egész terhességem alatt megtiltotta a doki a szexet,nem mondom néha vannak álmaim :oops: :oops: :oops: de mindent a babókáért.mindjárt visszaolvasom az elözö oldalt,levagyok maradva :oops: :oops:

bibar
 
 


Barbi,Boo,Sleepin
örülök hogy rendben volt az uh és hogy láttátok a babócákat :P :P annyira jó érzés ez!képeket kérünk :lol: :lol:

Kacika
remélem már rendben vagy :oops: :oops:

Vörösbegy
most olvastam hogy mentek nyaralni,annyira jó nektek,én is ugy mennék horvátba,imádom :lol: :lol: de sajna most nem lesz rá keret,mert házat vettünk pár hónapja,és hát a 6 lombik nem mondom meg mennyi volt.... :oops: :oops:

Meri
itt vagyok,majd irok privit :lol: :lol:

bibar
 
 


Hu nézzétek meg ezt a linket uh-s meg kamerás pici filmek vannak rajta a babáról minden hétben. Nagyon jó!!!!

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38
Vendég
 


Pandácska! köszi ezt a linket, nem semmi, majdnem egy óráig néztük, de csak a 11. hétig mertem :lol: köszi

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:09-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok,

bocs, hogy beleszólok a témába, de nem kell megvonni a szexet magatoktól azért, mert babát vártok. Az orgazmus által termelt hormon a baba számára is jó érzést kelt.
Amikor a kisfiamat vártam, én szabályosan szexmániás lettem.
Volt olyan, hogy napi 2-3 aktus is volt. Volt olyan, hogy éjjel felébredtem és annyira kívántam a párom, hogy jól fel is keltettem.
A szülés előtt 3 nappal mér együtt voltunk.

Egy alapszabályt azonban be kell tartani:
Mindig a nő van felül!!!!
Ő irányít, ő érzi mi esik jól és mi nem.

Mégegyszer bocs, de az apukákat és magatokat sem kell megvonni az örömtől.
Vendég
 


Anyuszi,
Szerintem itt senki nem vonja meg magát az örömtől hiszen az igazi öröm ott van a pociban :wink: az hogy valaki az elején óvatos az érthető ez egy új helyzet valaki sokat várt rá, fél, már barnázott vagy fájogat a pocija, vagy egyszerűen nem kívánja elege volt a rengeteg utro trutyiból stb. Meg nem is lesz világ vége pár hét plátói szerelemből :lol: még egy életen át lehet melegíteni az ágyat :lol: akinek meg van kedve annak meg hajrá :wink:
Vendég
 


Személyszerint azért nem is akarom a szexet, függetlenül attól kívánom-e vagy sem, mert annyit megszenvedtem ezért a gyerekért, hogy abba belehalnék ha bármi baja is lenne, lehet, hogy nem azzal lenne összefüggésben, de nyilván , amennyiben pl. egy akció után történne valami, akkor arra fognám....és nem arra, mert pl. beteg volt stb....ilyenkor nincs racionális gondolkodás.
Mi 3 éve nem védekezünk, és most jött össze annyi szenvedés és annyi pénz után.....
Én nem kockáztatok, az tutti.
Meg hát a dokim is azt mondta, hogy egy néhány hónapig inkább fogjuk vissza magunkat.........
Vendég
 


Lafead

Személyszerint én is sokat szenvedtem. 1 év alatt ez a negyedik terhességem. Mégsem mondta a doki, hogy nem lehet szexelni.
Van vérömlenyem, méhszáj sebem a sok kaprástól....
3 x 2 utro-t kapok.

Pontosan át tudom érezni a szenvedést, mi két éve küzdünk.

A baba nem a szex miatt megy el, ha elmegy, hanem szinte biztosan beteg volt. Én úgy vélem, hogy inkább veszítsem el a babát az elején, minthogy beteg gyereket hozzak a világra.
Egy erős, egészséges baba, nem megy el...

Mindenesetre úgy reagáltál, mintha le akarnád harapni a fejem, pedig én nem voltam sem tolakodó, sem bántó.




Bocs, én nem vettem észre, hogy senki nem vonja meg az örömöket, olvass el csak feljebb pár hozzászólást.
Vendég
 


Sziszi,
sztem félreértettél. Én csak a véleményemet írtam le, nem akartam leharapni a fejed....

Mindenki maga dönti el, mit akar. Nyilván ezért írtam E/1-ben....vagyis, én vagy mi eldöntöttük, hogy jobb félni, mint megijedni.....és hálát adok a sorsnak, hogy bár lombikoznunk kellett volna, spontán összejött közvetlenül a mesterséges út előtt.

Na és talán ezért mondta a dokim is (aki mellesleg már lemondott arró, hogy nekem valaha is gyerekem lesz, sohasem vallotta be csak most).

Ez csak az én érzésem.

És tudom, hogy ha elmegy egy baba, akkor a betegség miatt megy el, és igen, jobb mintha betegen jött volna világra, de azt is írtam, hogy ilyenkor én nem tudnék racionálisan gondolkodni és nem erre az okra gondolnék, hanem arra, hogy biztos a szex miatt történt.
Vendég
 


sziasztok!

micsoda vita alakult ki a szex miatt! szerintem mindenkinek saját szíve- joga-félelme-vérmérséklete eldönteni, hogy hogy áll ehhez a kérdéshez...persze egy vetélés nem biztos, hogy a szex miatt történik, de az viszont tény, hogy ahol méhizom, vagy méhszájprobléma állhat fent ott nem túl szerencsés a gyakori orgazmus a terhesség alatt...visszaolvastam a naplóimat, mert elég régóta vezetek és én pl. az első két terhességemben az első trimeszterben nem is kívántam a szexet...utána már nem volt vele semmi gond...persze "kismamás" szexet űztünk...de ezen kár vitázni, hiszen mindenki érzi teste-lelke mit gondol erről a témáról...az biztos, ha lettek volna vetéléseim óvatos lennék...mégha nem is a szextől van...és biztos az orvosom sem javasolná...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Kacika!!

sajnálom :cry: :cry: :cry:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:10-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Kedves boo

Te aztán nem hazuttolod meg a neved.............

Én sem bántottam senkit azzal, hogy leírtam, hogy nem feltétlen lesz baj belőle. És nem szexmániámvan, hanem kevés utána olvasással megtudhatod Te is, hogy mindenkire másképpen hat az áldott állapot. Egyiksem egyforma.

Annak írtam, aki korábban azt írta, hogy messziről nézegetik egymást... és hasonlók. Tehát kívánja, csak nem meri.
Ennyi.
Én nem ugrottam neki senkinek.

Köszi, a stílusod magáért beszél. Szép volt.
Elég szomorú, ha csak szépet lehet írni és más véleményt nem is tűrsz meg. Én nem veszekedtem senkivel.
Vendég
 


Lányok
ne veszekedjünk már,mindenki másképp gondolkodik és ezt tiszteletben kelll tartani.személy szerint én sem szexelnék semmi pénzért a párommal,és ezt az ORVOSOM is mondta!6. lombikra jött össze,nem ér meg egy jó orgazmust,hogy bármi történjen.és van akinek nem betegség miatt megy el ilyenkor....ez az én véleményem,persze nagyon sok ismerösöm van aki végig szexelte az egészet,és nem történt semmi,jó neki..én kihagyom,mindenki csinálja ugy ahogy érzi hogy neki jó.a másik a lélek,szóval én annyira szeretném ezt a babát,hogy nem is tudnék odakoncentrálni :oops: :oops: :oops: ugy meg minek,az ember a párjának meg szerintem el tudja intézni máshogy is ez idő alatt :P :P

Kacikával mi van?

bibar
 
 


szia Bibar!

nem tudom leírhatom-e, szerintem majd jön és elmeséli :(
bár másik topicban leírta, ha rákerestek a profiljára akkor megtaláljátok :cry:
veled minden rendben? már 9 hetes vagy? :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vorosbegy
oké,köszi,de már igy sejtem :cry: :cry: velünk minden oké,ma este megyek uh-ra :oops: :oops: szorits légyszi,izgulok ám :lol: bizony már 9 hetes vagyok :lol:

bibar
 
 


Bibar, nagyon szurkolok, hogy minden okés legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt hiszem, az alapvető probléma a vitában az volt, hogy Sziszi nehezen értette meg, hogy vannak, akik sokáig próbálkoznak és már csak a csodában bízhatnak. Sokunk nagyon sokat szenvedett azért, hogy babája legyen. És talán ezért óvjuk jobban...........

Mindenki maga dönti el, akarja vagy sem a kekszet.
Vendég
 


Azért elég szarul esik, hogy még mindig ott tartunk, hogy másoknak milyen nehezen jött össze. Nekünk is.

Azoknak szólt, akiknek spontán, simán és mégis félnek.
Én szinte zavarban voltam, hogy ennyire kívánom és jó volt hallani másoktól, hogy ők is. Ennyi volt a hozzászólásom oka.

Most mi is megszenvedtünk ezért a babáért, 4 hetet kihagytunk szexileg, mikor kiderült, de a doki nem mondta, hogy nem szabad.... Viszont a problémák elmúlnak szép lassan, a baba fejlődik és néha ...

Hát ennyi.
Ne higgyétek azt, hogy csak nektek nehéz.
Én nem lonmbikoztam, de két babát vesztettem el 6 hónap alatt, mégsem viselkedek ilyen csúnyán másokkal, pláne ok nélkül nem.

Bocs, ha bezavartam.
Vendég
 


lányok szerintem tudjuk be ezt az egészet az internet "csodájának" amikor több ember alaposan félreérti egymást!
zárjuk le a vitát! :roll:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Bibar annyira drukkolok, feltétlenül írj, hogy mi volt, megnéztem a másik topicot ahova írsz és azóta csak bőgök azon, ami Lexivel történt...nem hiszem el, hogy embereknek ennyit kelljen szenvednie...hogy soha nem lehet megnyugodni, még 12 hetesen sem...nem is lehet rá mit mondani! remélem Neked eltünt a vérömleny!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hahó LÁnyok,

Miccsoda parázs vita :). Á, sztem mindenki úgy csinálja ahogy érzi. Nekem elég egyszerű mert féltem is a bébikét meg nem is kivánom, úgyhogy nagy ellentmondásba nem keveredek magammal :).
Jelentem, fogytam fél kg-t. RÁadásul olyan lassú az emésztésem, hogy megőrülök. Tegnap végre mertem keserűsót inni mert ma itthon voltam. Még az sem hozta meg a kellő hatást, de azért a semminél ma több történt legalább.

Vorosbegy! Akkor a mostani bébid a 3.?? A másik kettő milyen idős? Pogit inkább ide írom mert nagoyn finom és nem igazán lehet elrontani. Közepes szaggatóvel ennyiből kb 58 db lesz. HOzzávalók: fél kg félzsíros tehéntúró, 60dkg finomliszt, fél kg vaj, két tojássárgája, csapott evőkanál só, 1 dl tejföl, 4 dkg élesztő, 1 dl tej , kis cukor, sok-sok reszelt sajt (trappista jellegű). Készítés: túrót áttöröd, tojássárgákat tejföllel, sóval elkevered egy pohárban, tejbe bele a cukrot, élesztőt belemorzsolod , megvárod mig felfut. Listzet átszitálod tálba, belereszeled a vajat nagyobb lyukún és elmorzsolod. Utána beleöntöd a túrót, tejfölös izét meg az élesztőt és összegyúrod, 1 órát keleszted meleg helyen letakarva a tálban. utána 1 cm vastagra nagyjából téglalap alakúra kinyújtod, sajtot végigszórod és feltekered és lenyomkodod olyan kb 2,5 cm vastagságig és újból fél órát hagyod letakarva a pulton. utána rá sok reszeltsajtot és kiszaggatod . sütőt 200 fokre előmelegited, aljába vizzel félig teli lábost teszel, hogy legyen gőz a sütőben és a forró sütőbe sutty be a pogikat. Én úgy szoktam, hogy zsírpapírral letakarom mert nekem különben megég és nem sül át, de gázsütőben lehet jobb, ezt sajna előszörmindenkinek ki kell tapasztalnia . Nekem kb 35 perc alatt sül meg, a vége előtt leveszem a zsírpapirt és megcserélem a tálcákat is.
Ami nekem gázos, hogy dőlni szoktak mint a részegek, engem ez nem zavar, de ha vkit igen akokr állítólag lisztbe kell forgatni vékonyan és akkor csak felfelé nőnek , nem dőlnek el. Ami fontos, hogy gazdaságosan szaggassátok mert az újragyúrt tészta már nem lesz leveles.

Nekem alig van tünetem, étvágyam is alig. Remélem minden okés odabenn, én még nagyon sokára megyek UH-ra. Most csüt reggel elvonszolom magam a laborba legalább.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Anyusziszi! Én megértelek, én is ismerek két kismamát akiknek ilyen téren brutál felpörögtek a hormonjaik, én tök megértem, hogy vki nem akar kínlódni és nem áll ellen.
Amúgy lehet úgy van ez, hogy aki bírja az olyan kapa testétől (már reakciót), aki meg nem az meg lehet már csak a félsz miatt sem kivánja.

Amúgy nekem Botival úgy volt, hogy amikor már mozgott akkor egyszerűen annyira zavart, nekem olyan volt mintha lenne még vki a szobában.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Normajean!

köszi a receptet, ha hazajövünk Horvátból biztosan megcsinálom! Igen 3. baba lesz, a fiam 9 éves, a lányom 8 éves lesz hamarosan :)
a recepttől teljesen megéheztem... :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:10-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:11-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Anyuszi,
Szóval ezek szerint nekem írtad mert én írtam hogy messziről nézegetjük egymást! Azért felvilágosítanálak nekem se csak úgy a kezembe dobták ezt a babát sőt nincs is sok esélyünk spontánra lombik volt így sikerült talán van jogom félteni nem?
Vendég
 


JESSSSSSZUS észrevette valaki hogy mint volt a vita?
kapjatok az agyatokhoz csajok! kinek mi a jó? ha nem szexel hát nem ha meg igen az sem baj ! azért nem kellett volna úgy letolni a hölgyet akire éppen úgy hatott az áldott állapot hogy jobban kívánta a szexet na és akkor ???????? szerintem csak elmondta a pozitív véleményét!!!! senkit nem akart bírálni! itt csak egy baj van a másik oldalal a (túlzottan is óvatos oldallal) hogy nem a baba elvesztésétől félnek igazán hanem magától az élettől....nyugi minden úgy fog történni ahogy annak meg kell töténnie!!!!szokták mondani ahogy meg van írva!!!!!hajrá ANYUSZISZI én a te oldaladon állok örülök hogy még vannak olyan emberek akik nem félnek élni is az életet nem csak könyvekből olvasni

üdv Ildikó
KépKép
ildike427
 
 


Bibar,
Mi volt az uh-on????
Vendég
 


Ildikó,
Írásodra nem válaszolok hanyagoljok ezrt a témát mindenki tegyen úgy ahogy neki jó. Viszont a topicodra van válaszom. Én ismerek olyat akinek a 8 hetes terhességét se mutatta ki a teszt szóval simán tévedhet attól még lehetsz terhes. A tuti az uh és a vérvétel!
Vendég
 


fhúúúú az szép.... 8 hét és nem mutatott semmit a teszt az igen... és mit mondtak miért nem ????én jövhéten megyek dokihoz már nagyon kíváncsi vagyok....és a baba egészséges lett? nem volt komplikáció????

üdv Ildikó
KépKép
ildike427
 
 


Ildikó,
Mire ment uh-ra már egy jól fejlett 8 hetes babája volt egészségesen született minden szép és jó volt csak a teszt nem akarta kimutatni! Már mindenre gondoltunk hogy cisztája van meg ilyesmi mert csinált vagy 5 tesztet. Kislánya lett amúgy az 5. babája :lol:
Vendég
 


Gratulálok neki.... remélem az én helyzetem is hasonlóan fog alakulni....köszi kicsit legalább megnyugodtam!!!!

üdv Ildikó
KépKép
ildike427
 
 


Ildike
a félés az élettől nem itt kezdödik,de ti nagyon frankó csajok vagytok ugy néz ki :oops: :oops: hát mi látod ilyen kis selejtesek/szerintetek/na már most én sem reagálok többet rátok,mert normálisan leirtam a véleményemet,amiben senki felé nem volt bántó,a tiedben viszont igen.még "szerencse hogy vannak ilyen emberek mint ti"

Pandácska,Vorosbegy
köszi az érdeklődést,minden oké volt,a vérömleny elmult :lol: :lol: :lol: annyira örültem neki,a baba két és fél centi,képet szerdán kapok,akkor megyek bucsuzni a másik dokimhoz :lol:

bibar
 
 


Bibar,
Ez nagyon jó ügyi vagy hogy eltüntetted :lol: :wink:
Vendég
 


Pandácska
te mikor mész megint dokihoz?jól vagytok?nekem már kezd mulni a rossz gyomor :oops: :oops: bár hányni nem hánytam hála az ég,de a gyomrom egész nap rossz volt...

bibar
 
 


Bibar,
28-án megyek uh-ra. Érdekes mert én meg most rosszabbul vagyok mint eddig pedig azt hittem majd javulni fog. De már csak pár hét és elmúlik :D
Vendég
 


Panda, te melyikre mész az Istenhegyi Klinikára:
Kombinált teszt vagy integrált?????????
Mert én a kombináltra.

Az ún. Genetikai szűrővizsgálat ideje a 11-14. Hét között esedékes. Ekkor az embrió ülőmagassága a 45 és 84mm közé esik.
Az ajánlott vizsgálat az ún. Kombinált teszt , melynek során elsősorban a kromoszóma-rendellenességeket szűrjük, de felismerhetővé válhatnak más az embriót vagy a peterészeket érintő ultrahanggal felismerhető betegségek is. Jelenleg ezzel és nagyobb megbízhatóságával emelkedik a Kombinált teszt a többi kromoszóma-rendellenességszűrő eljárás fölé. A teszt során elvégzett anyai vérhormonszint vizsgálat eltérései normális magzati kromoszómaszám esetén felhívhatják a terhesgondozó orvos figyelmét más, a terhesség során várható szövődményre is, ezzel lehetővé válhat sok esetben a koraszülés, a méhen belüli magzati elhalás kivédése.
Ez 28 ezer.
Amennyiben a Kombinált teszt kétes eredményt ad (intermediate rizikó, 1:150 - 1:1000), lehetőség van a Négyes teszt elvégzésére. Ha a teszt egyértelműen negatív, 15-18 hetesen kell elvégezni az AFP vizsgálatot, illetve 18-20 hetesen a genetikai ultrahang vizsgálatot (egyes laborok az AFP vizsgálatot 16 hetesen végzik, ha azonban a labor korszerű kockázatelemző rendszerrel rendelkezik, ehhez nem szükséges ragaszkodni.


Az integrált teszt két vérvételből álló vizsgálat, mely a második vérvétel után ad eredményt. A vizsgálat első részére az 1. trimeszterben (harmadban) kerül sor, a 12-13 hetesen. Lehetőség szerint a magzati kort a 6-8. héten, vagy a 12. héten végzett ultrahang alapján határozzuk meg, de az utolsó menstruáció első napjától történő számítás is megfelelő, ebben az esetben azonban a detektációs ráta csökken. Ekkor történik az adatok felvétele, az első vérvétel és a második vérvétel időpontjának egyeztetése. A levett vérből a PAPP-A marker (pregnancy associated plasma protein) szintjét határozzuk meg.

A vizsgálat második része, azaz a második vérvétel a 2. harmadban történik, ekkor kerül sor a négy másik marker szintjének mérésére, melyek a következők: AFP, uE3, free-ß-hCG és inhibin-A.

Az integrált teszt értékelése csak akkor lehetséges, ha a kismama mindkét vérvételen részt vesz.
Ezen biokémiai markerek mellett a 12. heti ultrahangvizsgálat során mért CRL (ülőmagasság) vagy BPD (fejátmérő) szükséges a minél pontosabb kockázatelemzéshez.

A négyes teszt esetében csak a 2. trimeszteres vérvétel történik meg.



Na most akkor melyik a jobb??????????Az integrált vagy a kombinált?
Mert sztem a kombinált ha nem jó, akkor kell kérni az integrált második résézt, azaz a négyes tesztet.
Nem?????Tehát elvileg jó, amira megyek.
(Krizsa doki nekem ezt ajánlotta, de amikor olvastam a neten összekavarodtam)
Vendég
 


Lafead,
Nekem integráltat mondta Krizsa és arra is megyek de neked miért kell menni ha spontán baba? vagy csak hogy nyugis legyél?
Vendég
 


Bibar!!!!!!!Grat!!!!

Én tegnap voltam uhun. Nem nézte a méretet, kép sincs, csak azt nézte, minden rendben van-e.
Hát először szívinfarktust kaptam. Mert nem láttam a szívét. Erre a férjem elhúzta a redőnyt, mert tök besütött a nap és látszódott a szíve meg mindene. Méhfalnak ütközött és ugródeszkának használta.....édes volt.
Jövő hétfőn megyünk erre a fenti cuccra és védőnőhöz kisköünyvért.
Vendég
 


Azért ajánlotta a kombináltat, mert inzulinrezisztenciám van és ezért meg hát hogy megnyugodjak. Meg őszintén, ha nem is ajánlotta volna, ennyi pénzért pontosabban bármennyiért megéri.
Vendég
 


Lafead,
Vagy lehet a kombira megyek :roll: na majd felhívom Krizsát hogy mil egyen úgyis mondta hogy jelenkezzek rendszeresen nem szabadul tőlem :lol:
Vendég
 


Na ezért nem tudtam eldönteni,mert 1x te azt írtad, hogy integre mész nekem meg kombit ajánlotta.....de sztem a kettő ugyanazt az eredményt hozza ki, nem???Ha a kombi poz lesz, akkor kell folytatni.
Vendég
 


Lafead,
Na jó én is megyek a kombira majd részletes beszámolót kérek és hogy mikor kell bejelentkezni stb.
Vendég
 


Bejelentkezni a 10. hétnél kell. 12. hét utánra adják az időpntot.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: